Recenze HostGator

Tak jdeme, další kolo expertních, dobře informovaných, dobře napsaných, vesele vtipných recenzí webhostingů v Austrálii, které vám tým s láskou přináší tady na Aussie Hosting.


Nejprve nahoru, HostGator.

Vyjdeme z cesty nejprve jednu věc: HostGator has opravdu hloupé jméno.

Myslím, že aligátoři jsou australští. Úplné body za nacionalismus. Ale žádné technologické společnosti se už nazývají věci jako „HostGator“. A co je s tím hloupým modrým a žlutým maskotem? Aligátoři by měli být divokí, ne mazliví. Proč se takhle postaví? Proč je modrý??

Je to pro mě moc roztomilé. Líbí se mi, že moje technologické společnosti mají jméno jako „Optima“ a výhradně používají vkusné odstíny krému. Značka HostGator vypadá, jako by uvízla v roce 2005, a domnívejte se, že AskJeeves je docela v pohodě.

Jejich hloupé značky stranou, Host Gator je ve skutečnosti opravdu dobrý webhosting. Jsou rychlé, spolehlivé a jejich ceny jsou super konkurenční, alespoň pro australský trh. Nejlepší ze všeho je, že nepoužívají normální trik australských webhostingů: účtují vám navíc za věci (jako je SSL), které by měly být zdarma v roce 2017.

Na co se díváme

Stejně jako všechny naše recenze, i tento bude většinou založen na číslech. Možná to zní nudně, ale slibuji vám, že prohlížení dat je zdaleka nejlepší způsob, jak posoudit webhostingy.

Koneckonců, pokud jsem založil tuto recenzi prostě na logu hostgator nebudou vyjít velmi dobře. ��

Tady je to, co udělám v této recenzi:

 • Podívejte se na uptime, rychlost a spolehlivost HostGator. Pro ty z vás, kteří prostě nemohou čekat, až se objeví šťavnatá čísla, závěr této části je, že HostGator jsou ve skutečnosti celkem dobré.
 • Potom uděláme několik dalších čísel, ale tentokrát se podíváme na ceny hostGator. Spolier: v současné době je to jeden z nejlepších v Austrálii.
 • Nakonec porovnám HostGator s webovými hostiteli, které zde používáme na Aussie Hosting (hlavně SiteGround), a uvidíme, jestli to udělá známku.

Ale nejdřív …

Jak jsme shromažďovali naše data

 • Hm, dobře … víme spoustu o webhostingu. Tady v Aussie Hosting, spolupracujeme s webovými hostiteli a shromažďujeme o nich údaje již téměř 10 let.

  V té době jsme si vybudovali to, co si myslíme, že je nejlepší (je to určitě největší) databáze webových hostitelů v Austrálii. Možná si myslíte, že je divné být na to hrdý (moje databáze je větší než ta vaše!), ale jsme.

  Klikněte sem podívejte se na naše nepřetržité sledování HostGatorSledujeme prostoje a prostoje na více webech, abychom lépe porozuměli výkonu. 


 • obrázek živého sledování uptime a downtime webových stránek


Pro tuto recenzi jsem musel jen nahlédnout do databáze. Všechny naše recenze vycházíme z těchto údajů, protože shledáváme, že je to nejlepší způsob, jak porozumět výkonu vs příslibem.

Čísla

Nyní pro hlavní chod. Dám je jen vám, aby ti, kteří vědí, co znamenají, si mohli vytvořit vlastní mysl.


 • Sydney
  • Uptime – 98,6% 
  • Průměrná doba načítání – 1 912 Ms 
 • Melbourne
  • Uptime – 98,9% 
  • Průměrná doba načítání – 2,012Ms 
 • Canberra
  • Uptime – 97,5% (ouch!) 
  • Průměrná doba načítání – 2,182Ms 
 • Adelaide
  • Uptime – 98,09% 
  • Průměrná doba načítání – 1 658 Ms 

Tato čísla jsou docela pěkná. Canberra je samozřejmě trochu nízká, ale potom je Canberra ve všem trochu pozadu. 

Bez urážky Canberra. ��

Co tato čísla znamenají?

Ach jo, asi bych ti měl vysvětlit, že pro ty z vás, kteří nestráví celý den sledováním statistik webhostingu.

Uptime

obrázek rychlosti webových stránek„Uptime“ je samozřejmý. Toto je procento času, po který je webový hostitel „nahoře“. Stejně jako v době, kdy jsou jejich servery zapnuty, spuštěny a poskytovány webovým serverům vašim zákazníkům. Stejně jako v době, po kterou je váš web k dispozici. Mám to?

dobrý poskytovatel webhostingu bude mít provozuschopnost více než 98%Špatný nabídne méně než 97%. Pokud jde o webhosting, může dokonce i .1 rozdíl vytvořit obrovskou změnu ve výši prodejů, které generujete prostřednictvím svých webových stránek. Lidé nenávidí stránky, které jsou mimo provoz, a pokud jsou vaše stránky offline poprvé, když se pokusí navštívit, nevrátí se.

V tomto ohledu můžete vidět, že skóre HostGator je v tomto ohledu docela dobré. To jsou ve skutečnosti některé z nejlepších statistik dostupnosti, které jsem nedávno narazil, a naznačují, že HostGator je spojil, pokud jde o údržbu jejich serverů..

Rychlost

„Rychlost“ by také měla být docela snadno srozumitelná. Ale opět, při srovnání webhostingu, malé rozdíly v rychlosti opravdu záleží. Průzkum naznačuje, že i 1 sekundové zpoždění načítání stránky bude znamenat, že mnoho potenciálních zákazníků klikne mimo váš web.

HostGator opět patří mezi nejlepší webové hostitele v Austrálii, pokud jde o rychlost. Pokud je váš web velký a chcete všude přidat fantastické obrázky ve vysokém rozlišení, HostGator je skvělá volba.

Vidíte, čísla jsou skutečně zábavná, jakmile jim porozumíte!

Ceny

Kolik toho hloupého aligátora stojí za jeho vynikající hostingové služby?

No, ne moc. Myslím, že aligátoři stejně nepotřebují tvrdou měnu. Zde je rozpis Ceny hostGator

hostgator ceny pro Austrálii

Ugh. Vidíte, že jejich webové stránky používají stejné hrozné barvy jako aligátor?

Ale stejně, podívejte se kolem oslnivého designu a uvidíte, že HostGator jsou opravdu docela konkurenceschopní. Jistěže základní plán nepřichází s SSL, ale 6 $ měsíčně za jejich obchodní plán je opravdu dobré.

Jedna věc, kterou bych si všiml, je, že si nemyslím, že stojí za to jít se základním plánem s HostGator. Je to v pořádku a stále budete mít spolehlivou a rychlou službu, ale počet dalších funkcí zahrnutých v jiných plánech, za pouhých pár dolarů více, z nich dělá mnohem lepší hodnotu.

Ve skutečnosti, když se podíváme na Baby a obchodní plány, HostGator jsou na druhém místě, pokud jde o hodnotu. Výborně.

Extras

Možná nejlepší na HostGator je, že ve všech svých plánech zahrnují celou řadu doplňků jako standard. Výpis všech zde by trval věčně, ale jděte na http://www.hostgator.com/shared-compare a podívejte se.

Tabulky jako je tato:

hostgator australia plány

Jsou skvělé znamení. Možná nevíte, co je Perl (i když můj vnitřní geek vás žádá, abyste to zjistil), ale vezměte si to od těch z nás, kteří to vědí: webový hostitel podporující tolik jazyků je vzácný. To také znamená, že HostGator se bere vážně a nabízí seriózní web hosting pro seriózní lidi.

To je to, co byste měli hledat.

SSL

obrázek webové stránky chráněné SSL

Pokud jste si přečetli několik našich recenzí (opravdu byste měli, jsou skvělí), všimnete si, že se hodně věnujeme SSL. Je to proto, že v Austrálii existuje skutečný problém – někteří by tomu říkali con – pokud jde o SSL.

Schéma funguje takto. Webový host nabízí docela průměrný hosting za super nízkou cenu a přitahuje spoustu zákazníků, aby se zaregistrovali na celoroční smlouvy. Plány jsou však tak minimální, že tito zákazníci nakonec zaplatí stovky dolarů ročně navíc za funkce, které by měly být standardem. A SSL certifikáty jsou nejhorší.

S potěšením však mohu říci, že s HostGatorem nejsou takové problémy. Všechny jejich plány, kromě těch nejzákladnějších, přicházejí s SSL jako standardem. To je dobré, protože to znamená, že se nemusím zabývat obvyklým chvástáním se o tomto tématu.

Mluvte s podporou aligátora Hostgator

obrázek podpory chatu hostitele gator
Někteří lidé chatují

Jeden poslední bod. Zákaznický servis v HostGator je ve skutečnosti opravdu dobrý. Myslím, že je to proto, že nemají co dělat.

Neříkám jim líný, daleko od toho. Zdá se však, že jde o vzorec: hostitelé s dobrým provozem mají dobré oddělení služeb zákazníkům, protože nejsou zaplaveni hovory každých pár dní, protože server je mimo provoz.

Pokud víte, jak udržovat servery, je méně pravděpodobné, že sestoupí, a máte více času reagovat na lidi. Zdá se, že tomu tak je u hostitele Gator.

Rád si představuji, že každý v jejich call centru je oblečený jako modrý a žlutý aligátor. Ale po rozsáhlých dotazech mohu výhradně potvrdit, že většinou nejsou.

obrázek podpory chatu hostitele gator
Někteří lidé chatují

Jeden poslední bod. Zákaznický servis v HostGator je ve skutečnosti opravdu dobrý. Myslím, že je to proto, že nemají co dělat.

Neříkám jim líný, daleko od toho. Zdá se však, že jde o vzorec: hostitelé s dobrým provozem mají dobré oddělení služeb zákazníkům, protože nejsou zaplaveni hovory každých pár dní, protože server je mimo provoz.

Pokud víte, jak udržovat servery, je méně pravděpodobné, že sestoupí, a máte více času reagovat na lidi. Zdá se, že tomu tak je u hostitele Gator.

Rád si představuji, že každý v jejich call centru je oblečený jako modrý a žlutý aligátor. Ale po rozsáhlých dotazech mohu výhradně potvrdit, že většinou nejsou.

Alternativy

Je smutnou skutečností, že v této části recenze většina čtenářů zoufale potřebuje vědět, jaké jsou alternativy jakéhokoli mizerného webového hostitele, kterého kontroluji. Nemyslím si, že jsem obzvláště cynický, vlastně je to jen to, že většina webových hostitelů v Austrálii saje.

Naštěstí HostGator ne. Existuje několik alternativních webhostingů, které jsou stejně dobré (a možná trochu lepší) než HostGator, ale pokud hledáte rychlý, levný a spolehlivý webhosting, aligátor je způsob, jak jít.

A pokud po všem, co jsem řekl, přemýšlíte o výměně od svého vlastního webového hostitele, nyní je čas to udělat. Nechci se tím zabývat, ale získání dobrého webhostingu může skutečně zlepšit vaši prodejní rychlost, vaše ziskové rozpětí, vaše štěstí a vaši sexuální potenci (je třeba citovat).

Také vám dá tyto věci:

Ale kromě toho jsme také viděli výrazné zlepšení v některých jejich dalších statistikách:

 1. Zvýšení času klienta stráveného procházením webu (lidé jako rychlé webové stránky)
 2. Lepší hodnocení Google (Google má rád také rychlé weby)
 3. Lepší dostupnost a
 4. Rychlejší načítání

A i když jste uzavřeli roční smlouvu s drsným hostitelem, měli byste zvážit přesunutí webu. Webhosting v Austrálii prošel v posledních letech dlouhou cestou, a pokud jste se před pár lety zaregistrovali ke svému hostiteli, pravděpodobně dnes můžete za své peníze získat mnohem více..

HostGator jsou docela dobré, ale podívejme se na některé alternativy, jen pro vás opravdu nemůžu žaludek vidět, že barevné schéma pokaždé, když se přihlásíte na zadní konec.

Popravdě, HostGator je tak dobrý, že existuje opravdu pouze jedna alternativa, a je to ta, kterou používáme:

Kde začít? SiteGround představuje budoucnost australského webhostingu a ostatní společnosti musí před sebou dohnat dlouhou cestu.

Pro ty z vás, kteří se zajímají o čísla, nabízí SiteGround nejlepší statistiky jakéhokoli webového hostitele v zemi. Nejsou že mnohem lepší než HostGators, ale jsou si blízcí.

A stejně jako HostGator, SiteGround nabídnout SSL zdarma, a celou řadu dalších funkcí, které jsou užitečné, pokud provozujete neobvyklý web.

Jedinou nevýhodou SiteGround je, že jsou málo dražší než HostGator. Rozdíl mezi oběma společnostmi je však asi 1 $ měsíčně, a pokud se obáváte, že by vaše společnost mohla potřebovat drastickější změnu než jen aktualizaci svého hostitele webu.

Stručně řečeno, HostGator jsou vynikajícím moderním webhostingem s hloupým zastaralým maskotem.

Pokud hledáte webového hostitele, který je spolehlivý, rychlý a který nabízí opravdu dobrou zákaznickou podporu ve výjimečných případech, kdy se něco pokazí, můžete udělat mnohem horší než jít s HostGatorem..

Navíc si dokážete představit své serverové inženýry oblečené jako aligátoři, díky kterým bude den jen tak létat.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map