Recenzja SendinBlue: usługa e-mail marketingu z ograniczonym budżetem

Większość startupów nie zdaje sobie sprawy z wartości e-mail marketingu. Ale w bezpośredniej bliskości, każdy ekspert eCommerce zgodzi się, że jest to dobrze naoliwiona maszyna do łączenia się z potencjalnymi klientami i zbierania potencjalnych klientów. Daje platformę do mówienia bezpośrednio do klientów za pośrednictwem ich skrzynki odbiorczej. Nie ma znaczenia, czy są to potencjalni, obecni, czy nawet byli klienci, wartość e-mail marketingu zależy od budowania relacji w dogodnym dla nich momencie.


Bez wątpienia usługa e-mail marketingu stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do nowych klientów i dotychczasowych nabywców. Korzystanie z e-maili jest również najtańszym sposobem reklamowania Twojego profilu i produktów.

Jako początkujący chcesz niedrogiej usługi marketingu e-mailowego, a nawet bezpłatnej, jeśli to możliwe, właśnie?

Czy kiedykolwiek słyszałeś o SendinBlue? Jeśli nie, omówię jego funkcje, ceny i wsparcie, aby dowiedzieć się, czy mogą pomóc w stworzeniu unikalnej strategii e-mail marketingu w przystępnej cenie.

Co to jest SendinBlue?

SendinBlue to popularne narzędzie, które oferuje usługi e-mail marketingu. Jest specjalnie zaprojektowany dla małych i średnich firm, gdzie zapewnia przydatne funkcje dla początkujących.

SendinBlue ma na celu pomóc przedsiębiorcom stworzyć prosty, ale skuteczny sposób komunikacji między sprzedawcą a klientami za pomocą wiadomości e-mail.

Oferuje bezpłatny plan, który jest idealny dla początkujących, aby skupić się na swojej działalności i zaoszczędzić na inwestycjach w kilka ważnych rzeczy, aby poprawić swój profil.

SendinBlue oferuje również kampanie SMS, aby dostarczyć wiadomość sprzedającego swoim klientom bez daty wygaśnięcia.

Najlepsze funkcje SendinBlue

1. Przeciągnij i upuść projektanta wiadomości e-mail

Dzięki temu narzędziu nie musisz się martwić o stworzenie unikalnego projektu e-maila. Jest to bardzo przyjazne dla użytkownika narzędzie, w którym możesz tworzyć kampanie e-mailowe, nie martwiąc się o skomplikowane kwestie techniczne.

Korzystając z narzędzia „przeciągnij i upuść”, wystarczy kilka kliknięć, aby spersonalizować kampanie e-mail w zależności od wybranego układu. Ma również bogaty edytor tekstu i możesz używać swoich kodów HTML jako swoich preferencji.

Pozwala również wybierać spośród wstępnie zaprojektowanych układów wiadomości e-mail. Za pomocą edytora przeciągnij i upuść możesz zmieniać układ kolorów, tekstów, które chcesz dołączyć, dodając zdjęcia, logo swoim osobistym akcentem.

SendinBlue ma wiele różnych szablonów, z których możesz wybierać, aby ulepszyć swoją strategię marketingową e-mail i sprawić, by była chwytliwa dla docelowych odbiorców.

2. Marketing Automation

Funkcja Marketing Automation jest również dostępna nawet na bezpłatnym koncie subskrypcyjnym. Ta funkcja umożliwia wysyłanie aktualizacji do nowych produktów, promocji i zakupionych produktów w dowolnej innej serii wiadomości na niestandardową listę kontaktów.

To narzędzie pozwala także śledzić odwiedzających na Twojej stronie i kierować na określony e-mail oraz bezpośrednio wysyłać go do osób przeglądających strony.

SendinBlue pozwala wybrać spośród istniejącej automatyzacji marketingu lub stworzyć strategię e-mail w zależności od potrzeb. Tworzenie automatyzacji marketingu jest także przyjaznym narzędziem, które ma do zaoferowania SendinBlue. Zapewnia użytkownikom krok po kroku proces szybkiego zapoznania się z budowaniem automatyzacji marketingu.

Uczenie się i korzystanie z narzędzi do automatyzacji marketingu pozwala pozostać w kontakcie z klientami i informować ich o nowym produkcie, a także przynosi korzyści sprzedawcy, który śledzi widzów jego profilu i automatycznie wysyła do nich wiadomość e-mail.

3. Transakcyjne funkcje e-mail

Transakcyjna poczta e-mail SendinBlue jest bardzo wygodna zarówno dla sprzedawcy, jak i kupującego. Jest to korzystne dla obu stron, ponieważ sprzedawca może automatycznie ustawić usługę e-mail marketingu dla każdego zakupu ich nabywcy.

Można go również wykorzystać do śledzenia statusu przesyłki, gdzie kupujący może wysłać e-mail z potwierdzeniem śledzenia zamówienia. Wygodne także dla kupujących, prawda? Mogą śledzić wszystkie swoje transakcje w sklepie internetowym.

Posiada również funkcje zarządzania kontaktami, testy A / B, segmentację kontaktów i wiele innych, które można również oferować za darmo!

cennik

Możesz skorzystać z SendinBlue za darmo, a także cieszyć się i zmaksymalizować swoją strategię marketingową e-mail dzięki jej bezpłatnym funkcjom. Umożliwia zapisywanie nieograniczonej liczby kontaktów, ale możesz wysłać maksymalnie 300 wiadomości e-mail dziennie, co nie jest złe dla początkujących.

SendinBlue oferuje 5 różnych planów, z których można wybierać od 0 USD / miesiąc do 66 USD / miesiąc!

Oferuje plany bezpłatne, Lite, Essential, Premium i Enterprise. Jeśli chcesz wysyłać codziennie nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail, jest ona dostępna już w abonamencie Lite, który nie kosztuje dużo nowych właścicieli firm.

Jeśli chcesz mieć dostęp do dominujących funkcji SendinBlue, możesz skorzystać z planu Premium lub Enterprise, w którym ma on nieograniczony przepływ pracy automatyzacji, narzędzie do tworzenia stron docelowych i funkcje optymalizacji czasu.

Subskrypcje SendinBlue umożliwiają natychmiastową aktualizację w zależności od potrzeb i nie brakuje Ci konkretnego planu. Możesz obniżyć swój plan, jeśli chcesz, w dowolnym momencie.

Wsparcie

SendinBlue oferuje swoim użytkownikom rozszerzony system wsparcia. Jeśli skorzystasz z abonamentu Enterprise, możesz mieć swojego menedżera konta wsparcia, który może pomóc Ci w tworzeniu unikalnych reklam e-mail i strategii przyciągania większej liczby klientów, wskaźników kampanii i wielu innych.

Dla każdego konta oferuje obsługę wszystkich dostępnych planów. W przypadku bezpłatnych możesz uzyskać 60-dniową pomoc telefoniczną i czatową przez 60 dni, a także z użytkownikami abonamentu Lite. W pozostałych trzech wymienionych planach można korzystać z nieograniczonej pomocy telefonicznej i czatu.

Ma również strony internetowe, na których można odwiedzić samouczki i blogi, które mogą pomóc w tworzeniu wizualizacji.

OptinMonster + SendinBlue

Jako sprzedawca chcesz maksymalnie rozwinąć swoją listę e-mail, prawda? Jeśli tak, możesz rozważyć jednoczesne użycie OptinMonster i SendinBlue.

Za pomocą OptinMonster możesz tworzyć własne wyskakujące okienka. Oferuje również wiele szablonów wyskakujących, których można używać w zależności od potrzeb.

OptinMonster zaprojektował specjalne szablony przydatne przy kasach, kuponach, zniżkach, promocjach świątecznych i wielu innych. Możesz także utworzyć niestandardowe okienko wyskakujące i mieć pełną kontrolę nad projektem.

SendinBlue oferuje narzędzie do tworzenia wyskakujących okienek, w którym można także projektować wyskakujące okienka. Ale z pomocą OptinMonster możesz ulepszyć wyskakujące okienka i rozszerzyć listę e-mail.

Świetną cechą OptinMonster jest to, że ma wyskakujące okienko wyskakujące, w którym odwiedzający twoją stronę mogą powrócić na twoją stronę. Wyskakujące okienka wyskakujące świetnie nadają się do śledzenia osób odwiedzających witrynę, gdy mieli zamiar opuścić witrynę i wysłać im ukierunkowane wyskakujące okienko dokładnie w tym samym czasie.

Wniosek

SendinBlue to doskonałe narzędzie do marketingu e-mailowego, szczególnie dla małych i średnich właścicieli firm. Oferuje doskonałe funkcje za darmo i nie musisz się martwić nadmiernymi wydatkami na ulepszenie kampanii w celu reklamowania swojej firmy.

SendinBlue pozwala skupić się na rozwoju firmy, oferując jej najlepsze funkcje swoim użytkownikom. Możesz łatwo uaktualnić swoje konto, aby uzyskać dostęp do innych niesamowitych funkcji, gdy tylko Twoja firma będzie gotowa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map