Przegląd hostingu A2

Co u was.


Jestem tutaj, aby podzielić się naszymi doświadczeniami z A2 Hosting. A2 Hosting nie jest tak dobrze znany australijskim firmom, ale są popularnym gospodarzem w USA i Kanadzie. A2 kładzie duży nacisk na jakość i wydajność.

A2 można uznać za prawie najlepsze rozwiązanie hostingowe poniżej niektórych drogich opcji, które otrzymasz dzięki dedykowanemu hostowi premium. Mogą się również pochwalić imponującym czasem pracy i wsparciem, które nazywają ich “guru”. Trochę tandetny Tak?

Obecnie mamy 13 witryn na A2 Hosting, dzięki czemu możemy przetestować te twierdzenia i sprawdzić, czy rzeczywiście działają. W tym momencie możesz się zastanawiać, jak szybko to działa z Australii. Uzyskaliśmy dostęp do ich serwerów z Sydney, Melbourne, Adelaide, Perth, Bendigo i Brisbane.

A2 Roszczenie z witryny

A2 ma centra danych w następujących obszarach:

 • USA – Michigan
 • Europa – Amsterdam
 • Azja – Singapur (nowy obiekt)

Do naszych celów wykorzystaliśmy centrum danych w Singapurze, które jest znacznie szybsze niż którekolwiek z australijskich centrów. To może wydawać się zaskakujące, ale wyjaśniam to w całości w naszym przewodnik po najlepszych recenzjach hostingu.

Przejdźmy do tego, poniższe wyniki były z ich wspólnych planów hostingowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do A2.

Jak szybko jest A2?

To’jest szybki.

Roszczenia A2 z 20X wzrost prędkości nad niektórymi facetami wydaje się trochę trudny do pokonania. Ideą znacznie szybszych czasów ładowania było zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na niesamowicie szybkie wyniki internetowe na całym świecie.

Przeciętny użytkownik sieci decyduje, czy pozostanie w Twojej witrynie kilka sekund.

Jeśli to’s jest zbyt wolny lub nie działa’ładują się natychmiast, znikają. Możesz pomyśleć o tym Google AMP i Facebook. one’podniosłem standard dla większości stron internetowych i jeśli czasy ładowania nie są’ultraszybcy ludzie będą klikać i wyłączać.

Olbrzymi Witryny e-commerce a większe marki, które wydają miliony na optymalizację swoich witryn, wiedzą, że muszą załadować swoją stronę internetową poniżej sekundy. Coś więcej niż 4 sekundy może stracić cię w górę 50% ruchu.

Na szczęście A2 przynosi duże prędkości marki na własnym blogu lub strona dla małych firm.

Średnio stwierdziliśmy, że za pośrednictwem ich centrum danych w Singapurze średni czas ładowania wynosił 222 ms co stawia ich na szczycie wszystkich hostów’sprawdziłem.

Nie tylko ich strony ładowały się bardzo szybko, ale zauważyliśmy dość stabilną prędkość we wszystkich miastach, od Adelaide przez Perth po Brisbane.

Dobra robota Panowie!

Aby naprawdę przyspieszyć i przekonać się, jak dobrze ich serwery poradzą sobie z większymi plikami, przetestowałem plik 100 Mb w kilku różnych lokalizacjach. Poniżej znajduje się czas pobierania przy użyciu zwykłego dostawcy usług internetowych z siedzibą w Sydney. Testowałem to 26.01.2017.

Jak widać to’jest dość szybki. 1,7 sekundy dla pliku 100 Mb.

Jak A2 jest tak szybki?

A2 podchodzi do swoich wspólnych zasobów hostingowych na kilka różnych sposobów, które wyróżniają ich na tle konkurencji.

Wyjaśnijmy, jak to robią.

 1. Ogranicz wspólne zasoby hostingu
 2. Używaj buforowania określonych lokalizacji jak CDN

Większość hostowanych hostów wygląda tak. Wiele komputerów korzysta z tego samego adresu IP lub zasobów serwera. Idea tego rodzaju planu polega na tym, że żadna witryna nie wymaga tak wielu zasobów, a zamiast tego dzieli zasoby.

Ograniczając liczbę osób korzystających z adresu IP lub hosta, można zwiększyć szybkość, jaką mogą zaoferować klientom. Im więcej osób zgłasza żądania na serwerze, tym będzie wolniej. A2 utrzymuje niski stosunek liczby serwerów do liczby klientów, aby utrzymać wszystko szybciej.

Sieci dystrybucji treści lub buforowanie

Działa to poprzez przechowywanie informacji na rozproszonych serwerach na całym świecie. Tak więc w zależności od tego, gdzie odwiedzający uzyskuje dostęp do twoich informacji, może otrzymać ich kopię z bliższego serwera.

Serwery bliżej gościa pozwolą znacznie wydłużyć czas ładowania. Ta druga metoda jest jednym z głównych powodów, dla których usługi A2 są znacznie szybsze od konkurencji.

Jeśli przeczytasz naszą główną stronę z recenzjami obejmującą wszystkie nasze zalecane australijskie firmy hostingowe widać, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat zebraliśmy mnóstwo danych w witrynach Twoich klientów. Analizując te dane, możemy uzyskać historyczne spojrzenie na to, jak firma hostingowa radzi sobie w miarę upływu czasu.

Są to średnie czasy ładowania dla A2. Możesz zobaczyć śledzenie naszego hosta na żywo tutaj

Ostatnie 6 miesięcy Czas ładowania 2017

  • Średnia prędkość w maju: 209ms
  • Średnia prędkość w kwietniu: 218ms
  • Średnia prędkość w marcu: 199ms
  • Średnia prędkość w lutym: 211ms
  • Średnia prędkość w listopadzie: 224ms
  • Średnia prędkość w grudniu: 276ms

Recenzja A2 Hosting Uptime

Pozwól, że wyjaśnię trochę, co oznaczają te terminy, jeśli nie masz pewności.

 • Czas pracy – Ilość czasu, przez jaki twoja strona jest dostępna dla zewnętrznego użytkownika.
 • Śródmieście – Czas, przez który twoja strona jest niedostępna.

Dla większości ludzi te dwa problemy nie są szczególnie niepokojące, szczególnie dla osobistych blogerów, ale kiedy zaczniesz akceptować płatności online lub zbudujesz witrynę e-commerce, warto na to zwrócić uwagę.

Nic nie oznacza nieprofesjonalnego jak strona internetowa, do której nie można uzyskać dostępu lub która działa wolno.

Pamiętaj, że jest to rok 2017 i ludzie cierpliwie czekają na załadowanie strony.

Czy ty?

Używamy procentu, aby zdecydować, ile czasu witryna ma w górę lub w dół. Podczas testowania ponad 20 rozwiązań hostingowych widzimy, że serwery hostingu A2 mają naprawdę długi czas działania, który konkuruje tylko z Siteground.

Oczywiście żaden serwer nie może działać w 100%, ale wszystko powyżej 99,5% jest naprawdę dobre.

Ogólnie A2 Hosting miał 99,8% czasu sprawności, co jest bardzo imponujące. 

Za to dostają drugi…

Oto wyniki z 2017 roku.

 • Czas sprawności w maju: 99,9%
 • Czas dostępności w kwietniu: 99,9%
 • Czas pracy w marcu: 99,98%
 • Czas pracy w lutym: 99,96%
 • Czas pracy w listopadzie: 99,99%
 • Czas sprawności w grudniu: 98,92%

Przegląd obsługi hostingu A2

pomoc technicznaDużo firmy hostingowe popadli naprawdę daleko w tyle. Niektórzy z największych gospodarzy don’nawet przeszkadzają w szkoleniu personelu i polegają na systemie biletów bez wsparcia 24/7.

Czasami musisz po prostu porozmawiać z prawdziwym człowiekiem, a nie z jakimś robotem. Odpowiedź na pytania na żywo jest ogromną zaletą. ty’Będę w stanie rozwiązywać problemy znacznie szybciej niż poleganie na systemie biletowym.

ZA2 oferty:

 • Wsparcie na żywo 24/7
 • Wsparcie telefoniczne
 • System e-mail / biletów

Darmowe zabezpieczenia i zapobieganie włamaniom

A2 oferuje kilka ciekawych dodatków dla bezpieczeństwa w sieci. Największym backdoorem, którego szuka większość hakerów, jest oprogramowanie, które nie jest aktualizowane. A2 utrzymuje twoje oprogramowanie, wtyczki i pliki WordPress w doskonałej formie dzięki najnowszym aktualizacjom.

Jest to świetna rzecz, ponieważ łatwo zapomnieć o ostatniej aktualizacji jednej z dwudziestu uruchomionych wtyczek.

one monitoruj również ich DNS pod kątem złośliwych prób uzyskania dostępu do Twojej witryny lub wykorzystaj swój adres IP do niecnych celów.

Darmowe migracje stron

Bezpłatne migracje witryn są ogromną korzyścią dla dotychczasowego właściciela witryny, który chce przenieść swoją witrynę do innego dostawcy.

Bez darmowego transferu w zasadzie utkniesz w dwóch opcjach. Po pierwsze, zrób to sam, co może wiązać się z utratą danych / stron, jeśli nie zostanie to wykonane poprawnie przez cPanel i FTP.

Drugi płaci gospodarzowi jak HostGator ponad 50 dolarów tylko dla prostej migracji strony internetowej. Zdecydowanie nie warto

Darmowe SSL (wartość 70-100 $)

obraz strony chronionej przez SSL

Na wypadek, gdybyś don’Jeśli wiesz, co to jest SSL, oznacza on prawnika bezpiecznego gniazda. To’s zielony Https: // widzisz kiedy ty’ponownie na dowolnej legalnej stronie internetowej.

Jeśli ty’planując handel elektroniczny lub po prostu zwykłą zwykłą stronę internetową, w 100% potrzebujesz SSL.

To’jest nowym standardem dla każdej witryny, która chce uzyskać organiczny ranking w Google. Większość hostów pobiera opłatę roczną w wysokości ponad 70 USD, ale z A2 to’s bezpłatna instalacja przy użyciu ich “Pozwolić’s Szyfruj” opcja.

Darmowe kopie zapasowe

zabawny obraz mema o tworzeniu kopii zapasowych danych

W niektórych planach wyższych poziomów A2 oferuje bezpłatne kopie zapasowe. Są one niezbędne dla każdego hosta opartego na wordpress, w którym użytkownicy mogą dodawać własne dane i dowolnie je usuwać. Nowemu właścicielowi witryny łatwo jest przypadkowo uszkodzić dane własnej witryny.

Możesz to również zrobić za pomocą kilku bezpłatnych wtyczek, ale organizowanie przez system kopii zapasowych wszystkich informacji to świetny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa.

A jeśli należysz do osób, które nadal nie wykonują kopii zapasowych swoich danych w sieci, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

zabawny obraz mema o tworzeniu kopii zapasowych danych

W niektórych planach wyższych poziomów A2 oferuje bezpłatne kopie zapasowe. Są one niezbędne dla każdego host oparty na wordpress gdzie użytkownicy mogą dodawać własne dane i usuwać je do woli. To’nowemu właścicielowi witryny łatwo jest przypadkowo uszkodzić własną witrynę’dane.

Możesz to również zrobić za pomocą kilku darmowych wtyczek, ale organizowanie przez system kopii zapasowych wszystkich informacji to świetny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa. I jeśli ty’jesteś jedną z tych osób, które nadal don’t kopii zapasowej ich danych internetowych to jest idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Pakiety A2 – Który Jest Najlepszy?

W tym momencie widać, że A2 oferuje wiele usług oferowanych przez większość hostów’t. Od utrzymywania adresów IP setek kont po opiekę nad witryną’Ze względu na bezpieczeństwo i kopie zapasowe zdecydowanie stanowią dużą wartość.

Z tego powodu uważamy, że ich nieco wyższe ceny są dobrze uzasadnione.

Tutaj’ich ceny.

obraz przedstawiający cenę hosta A2

Różne plany

Jak wspomniałem wcześniej, uważam, że Shared Hosting to więcej niż wystarczająca ilość witryn. Więc jeśli nie generujesz więcej niż 10 000 ruchu dziennie niż grzywna z Shared.

 • Lite Plan

  Zaczyna się od 3,92 USD / miesiąc. Jedna nazwa domeny i 5 subdomen. 25 kont e-mail.

 • Szybki plan

  Zaczyna się od 4,90 $ / miesiąc. Nieograniczone nazwy domen i konta e-mail.

 • Plan Turbo

  9,31 USD / miesiąc. Nieograniczone domeny i poczta e-mail. Funkcjonalne są również HTTP / 2 oraz SPDY.

Zalety A2

 • Super Szybka rejestracja
 • Wiele opcji płatności – karta kredytowa, PayPal, przekaz pieniężny, przelew bankowy i pirackie złoto.
 • Żadnych ukrytych opłat
 • Brak wyprzedaży
 • Instalacje 1-Click
 • Łatwy w użyciu CMS

Jaka jest nasza ostateczna myśl na temat A2?

Lubimy to.

Prosty i prosty. A2 jest jedną z tych firm, które pozostały wierne swoim ideałom i zapewniły wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie. Nie zastosowali metody głównego nurtu i starali się zdobyć jak najwięcej klientów.

Wsparcie jakości. Szalony czas dostępności i szybkie serwery, uważamy, że jest to świetny wybór dla Australijczyka, nawet jeśli mieszkasz w Adelaide, Sydney, Melbourne lub Perth.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, proszę pisać poniżej, a ja odpowiem od razu.

Dzięki ��

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map