Vytváření firemních e-mailových účtů: jednoduché kroky k vlastní e-mailové adrese @ Domain.com

Po zakoupení názvu domény byste měli střílet na e-mailovou adresu spojenou s názvem vaší domény. A použití e-mailové adresy se stejným názvem jako ve vaší doméně vyvolává silný dojem profesionála. Neznamená to, že by génius zjistil, že v podnikání byste neměli jednat s nikým, kdo má has[chráněn e-mailem]‘jako jejich e-mailovou adresu.


Ještě senzačnější je, že můžete vytvořit e-mail pro členy týmu, který zobrazí název společnosti! S výjimkou skutečnosti, že e-mail s doménou.com je pro vaši značku atraktivním marketingovým tipem.

Důrazně se doporučuje, aby obchodní uživatelé vytvořili e-mail, který souvisí spíše s názvem vaší domény, než s Gmailem, což z něj dělá osobní použití.

Podívejte se na níže uvedený příklad pomocí e-mailu s názvem vaší domény:

Název domény: www.closet.com

Tvůj e-mail: [chráněn e-mailem]

Abychom toho dosáhli, stojíme na vás a vyzýváme vás, abyste vás provedli celým procesem dovnitř a ven.

1. Zaregistrujte doménové jméno a webhosting

Chcete-li si koupit doménové jméno, můžete zkontrolovat, zda má doména získat jakýkoli registrátor domény (např., GoDaddy je registrátor velké domény, který nabízí také hostování). Tito registrátoři také navrhnou vhodná doménová jména pro vaši firmu, z nichž si můžete vybrat, zejména když už nikdy nemůžete vlastnit Amazon.com nebo eBay.com.!

Dále musíte propojit své doménové jméno s vybraným účtem webhostingu, abyste mohli pokračovat ve vytváření e-mailových účtů pro svou firmu. Doporučuji používat SiteGround k hostování vašich webových stránek.

Po připojení registrátora a hostitele se přihlaste k účtu webového hostingu a začněte vytvářet e-maily.

Navštivte SiteGround

2. Přihlaste se do svého cPanelu a vytvořte si své e-mailové účty

Pokud používáte jako poskytovatele hostingu SiteGround, přihlaste se ke svému panelu cPanel a uvidíte sekci „Mail“. Klikněte na e-mailové účty.

Vyplňte následující pole:

 • E-mailem
 • Heslo
 • Potvrďte heslo

Pokud chcete přidat kvótu poštovní schránky, můžete tak učinit. Ve výchozím nastavení je kvóta nastavena na 250 MB, což není špatné. Pamatujte, že v závislosti na plánu hostingu můžete snížit a zvýšit poštovní limity.

Proces dokončete kliknutím na tlačítko „Vytvořit účet“. Opakováním výše uvedených kroků můžete pro své doménové jméno vytvořit více e-mailových účtů. A je to!

3. Otevřete svůj e-mailový účet

Po vytvoření e-mailových účtů k nim nyní získáte přístup kliknutím na Webmail.

Chcete-li získat přístup k e-mailu, klikněte na Přihlásit se na Webmail.

Vyberte výchozí aplikaci pro webmail a odtud uvidíte svou poštovní schránku.

Prostřednictvím aplikace webmail můžete začít odesílat a přijímat e-maily.

E-mail můžete připojit k různým zařízením nastavením konfiguračních skriptů v preferované aplikaci nebo zařízení.

Nastavte svůj e-mailový účet pomocí sady G Suite

Po vytvoření e-mailových účtů je můžete propojit s aplikací G Suite od Google Cloud. Použití je snadnější než používání webové pošty. Webmail také nenabízí žádné jiné aplikace kromě odesílání a přijímání e-mailů. G Suite však poskytuje všechny oblíbené aplikace Google, jako je Gmail, Fotky Google, Dokumenty, Disk atd.

Můžete mít program G Suite pouze za 5 $ na uživatele / měsíc a můžete přistupovat ke všem nabízeným aplikacím a funkcím.

Jak zaregistrovat svůj e-mailový účet v sadě G Suite

Jít do G Suite webové stránky a vyberte plán podle vašeho výběru.

Jakmile si vyberete svůj plán, zadejte nezbytné údaje o své firmě, abyste mohli pokračovat.

Poté se zeptají, zda jste již doménu zakoupili. Protože jste to již udělali dříve, vyberte možnost „Mám doménu“ a můžete kliknout na „Další“.

Zadejte své obchodní jméno nebo název vaší domény. Po dokončení klikněte na „Další“.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo. Toto uživatelské jméno bude jméno účtu pro váš e-mail a bude připojeno k názvu vaší domény.

Po dokončení těchto kroků se zobrazí zpráva „Úspěšná“.

Klepnutím na tlačítko „Přejít na nastavení“ dokončíte proces nastavení.

Na obrazovce Nastavení začněte přidávat členy svého týmu a vytvářet další účty. Zaškrtněte možnost „Přidal jsem všechny e-mailové adresy uživatelů, které aktuálně používají [tato doména]“ a klikněte na tlačítko „Další“.

Ověření vlastnictví vaší domény zkopírováním metaznačky nebo nahráním souboru HTML do svého hostujícího účtu k ověření. K ověření vlastnictví domény použijte pouze jednu z těchto metod.

Přihlaste se na svůj web a nainstalujte Vložte pluginy záhlaví a zápatí.

Po instalaci přejděte na Nastavení, pak na „Vložit záhlaví a zápatí“ a do textové oblasti „Skripty v záhlaví“ zadejte metaznačku. Klikněte na tlačítko Uložit.

Po všech nastaveních budete potřebovat záznamy MX pro své doménové jméno, aby byla sada G Suite funkční pro vaše e-mailové účty..

Jak vytvořit záznamy MX:

Přejděte do svého cPanelu a navštivte sekci Mail. Klikněte na položku MX. Upozorňujeme, že některé podmínky nebo oddíly se liší od jiných poskytovatelů hostingu. Používám SiteGround. Musíte jen přijít na to, co s tím odpovídá nebo je podobné.

Vyberte název vaší domény a klikněte na Nastavit Google MX.

U ostatních poskytovatelů hostingu budete možná muset jít zpět na web G Suite a zaškrtnout možnost „Otevřel jsem ovládací panel pro moji doménu“. Podívejte se na záznamy MX, které můžete zkopírovat z Googlu do svého cPanelu. Vraťte se na svůj hostingový účet a zadejte záznamy MX. Klikněte na „Přidat záznam“

Přejděte na web G Suite a zaškrtněte možnost „‘ Vytvořil jsem nové záznamy MX “. Odstraňte všechny existující záznamy MX záznamů směřující na název vaší domény. Jakmile odstraníte všechny záznamy MX, uložte záznamy MX ručně a zaškrtněte možnost „Uložil jsem záznamy MX“. Klikněte na tlačítko „Ověřit doménu a nastavit e-mail“ a proces je dokončen.

Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu Gmail nebo G Suite jako administrátor a můžete jej snadno používat prostřednictvím různých zařízení.

Závěr

Pokud máte značkový e-mailový účet, vypadá to legitimně a profesionálně. Váš faktor důvěry ve váš potenciál a stávající klienty se zvětší, protože je to skvělý způsob, jak komunikovat o záležitostech souvisejících s podnikáním, když víte, že se nezabýváte organizací typu „fly-by-night“.

Získání doménového jména a firemního e-mailu je levné a každá firma, která to v zásadě nedokáže, by neměla zaručit důvěru někoho. Jak vaše kontakty rostou, můžete k vytváření seznamů e-mailů použijte doplňky nebo zesílit e-mailový marketing se softwarem pro podporu vaší obchodní vize.

Začněte hned teď a vytvořte si svůj firemní e-mail, abyste mohli rozvíjet vztahy se zákazníky s trochou důvěryhodnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map