Ako zdvojnásobiť svoj web Speed ​​SiteGround Tutorial

Ukážem vám, ako zdvojnásobiť rýchlosť svojich webových stránok, keď používate funkciu SiteGround, nemusíte platiť nič, všetky nástroje, ktoré použijeme, sú už zahrnuté vo vašom hostiteľskom balíku..


Začnime teda.

Od samého začiatku tohto videa mi dovoľte povedať, že nejde vôbec o výšku predaja portálu SiteGround.

Väčšinou je určený pre ľudí, ktorí už majú program SiteGround a chcú, aby sa ich webové stránky načítavali rýchlejšie.

Výhodou programu SiteGround je zvyčajne to, že nástroje, ktoré by ste použili na zrýchlenie vášho webu, vás budú stáť stovky dolárov ročne, ale nie vtedy, keď máte program SiteGround..

Už sú v cene.

Ide o to, že väčšina ľudí ani nevie, čo je v nich obsiahnuté.

Je toho tak veľa a ak používate funkciu SiteGround, o tomto príspevku sa dozviete viac.

Teraz, samozrejme, ak nemáte službu SiteGround, môžete si pozrieť toto video a potom sa rozhodnúť, či sa vám páči to, čo zahŕňajú zadarmo v rámci svojich balíkov..

Mýty o rýchlosti webových stránok

Teraz, predtým, ako sa do toho dostaneme, chcem rozptýliť niektoré mýty o rýchlosti stránok okolo webov.

Mýtus č. 1: Pomalé webové stránky sa v službách Google nedarí

Existuje mnoho dôležitejších faktorov klasifikácie a rýchlosť stránok je zo všetkých najmenej dôležitá.

To, čo sa skutočne deje, je pomalá rýchlosť stránok, ktorá spôsobuje zlý dojem používateľa.

Zlý dojem používateľa vedie k zvýšeniu miery okamžitých odchodov.

Takto niekto hneď opustí váš web, keď navštívi váš web.

A to je dôležitý faktor hodnotenia.

Pomalá webová stránka teda nemá vplyv na vaše hodnotenie tak, ako si myslíte. Je to skutočne to, čo vedie k vysokej miere odchodov.

Koľkokrát ste navštívili webovú stránku a ste tam?

Sú to štyri alebo päť, šesť sekúnd. Nezahráva požadované informácie. A na Googli viete, že na tejto stránke je deväť ďalších záznamov.

Čo robíš?

Odrazíte z webovej stránky, kliknete naspäť a to je hodnotiaci faktor, ktorý poškodzuje vaše hodnotenie.

To, čo sa skutočne snažíme, je optimalizovať váš web z hľadiska používateľského prostredia, nie z hľadiska spoločnosti Google.

Mýtus 2: Tvorcovia stránok spôsobujú pomalé stránky

Druhým mýtom je, že rýchlosť vášho webu sa znižuje pomocou nástroja na tvorbu stránok, ktorý ste sa rozhodli použiť, alebo motívu, ktorý ste sa rozhodli použiť na vytvorenie svojho webu..

Trochu, ale nie je to tak veľký faktor, že ľudia, mali by ste tomu veriť.

Je to len dobrý marketing.

5 stĺpikov rýchlosti webu

V poriadku. Teraz, keď sme dostali tieto mýty z cesty, je čas začať optimalizovať vaše webové stránky a ísť cez päť pilierov rýchlosti webu.

Pilier 1: Získajte dobrý hosting

Teraz prvým pilierom rýchlosti webu bude dobrý web hosting.

Dobrá vec je, že používate program SiteGround, čo je fantastický webhosting.

Tento stĺp je teda určený skôr pre ľudí, ktorí používajú nízkorozpočtový hosting alebo bezplatný hosting, pretože nakoniec prídete na to, za čo platíte..

Ak teraz nepoužívate funkciu SiteGround, pamätám si, že mám odkaz dole, ktorý zníži 70% zľavu, a tiež zahrňujem bonus za kurz.

SiteGround má teda tri plány. Budete chcieť byť v pláne pestovania veľkých rozmerov alebo v pláne GoGeek.

Viem, že je lákavé ušetriť 2 doláre mesačne tým, že dostaneme plán štartovacieho miesta, ale tieto ďalšie dva plány zahŕňajú ďalšie možnosti výkonu, ktoré jednoducho nie sú dostupné v pláne spustenia..

Ak ste teda v pláne spustenia, v tomto videu by ste mohli pokračovať ďalej, ale mali by ste zvážiť kontaktovanie servera SiteGround a inováciu na rastúci veľký plán..

Teraz, keď nainštalujete WordPress na SiteGround, budú obsahovať doplnok s názvom SG Optimizer.

Tu som na inštalácii WordPress. Kliknem na doplnky a uvidíte, že je to tu, SG Optimizer. Keď je táto možnosť aktivovaná, bude tu nová možnosť, ktorá hovorí, že optimalizátor SG, a tu sú všetky nastavenia pre tento doplnok.

Druhým pilierom rýchlosti stránok je optimalizácia obrázkov. Keď začnete stavať svoje webové stránky WordPress, budete chcieť odovzdávať obrázky. Teraz je problém s tým, že obrázky majú tendenciu mať omnoho vyššiu kvalitu, ako potrebujete, čo vedie k veľmi veľkým súborom. Takže zakaždým, keď niekto navštívi váš web, musí si stiahnuť veľké obrázky.

Takže získate nejaké veľké zisky z výkonu. Optimalizáciou týchto obrázkov. Teraz musíte zvyčajne platiť za mesačnú službu, aby ste optimalizovali obrázky, ale nie ak máte službu SiteGround. Je zahrnutá v doplnku optimalizátora SG. Takže sme tu v nastavení doplnkov. Poslednou možnosťou je optimalizácia obrázkov.

Budeme pokračovať a klikneme na to, a tu sú niektoré nastavenia, ktoré by sme mohli chcieť povoliť. Prvým je teda optimalizácia nových obrázkov pri ich nahrávaní na vaše webové stránky. Túto možnosť budete chcieť povoliť. To znamená, že keď nabudúce nahráte obrázok, optimalizátory SG, jednoducho sa o to postaráte.

Ďalšou možnosťou je, že ak ste už obrázky nahrali, môžete kliknúť priamo na toto tlačidlo a prejde späť a optimalizovať všetky obrázky vo vašej mediálnej knižnici pre vás, a to je všetko na optimalizáciu vašich obrázkov. Tretím pilierom rýchlosti webu je použitie siete na doručovanie obsahu.

Tu. Som prihlásený do programu SiteGround a kliknem tu, kde sa hovorí o webových stránkach, a potom kliknem tu, kde sa hovorí o nástrojoch lokality, a potom kliknem, kde sa hovorí, o rýchlosť. A potom kliknem tu, kde sa hovorí CloudFlare, a tu môžeme povoliť integráciu CloudFlare s SiteGround.

Keď povolíte CloudFlare, stane sa, že niektoré z aktív na vašej webovej stránke sa presunú do oblakov, svetiel a sietí serverov po celom svete. Čo to znamená, je, ak niekto na druhej strane zemegule. Navštívte svoj web, obrázky a veľa z nich, veľké, veľké diela súvisiace s vašim webom.

Aby sa načítala, skutočne na ne načítame z miestneho servera. Geograficky. Čo to urobí, je drastické zlepšenie času načítania a rýchlosti stránok, ktoré budú mať návštevníci na vašich webových stránkach. CloudFlare má teraz základný plán, ktorý je bezplatný. Majú tiež prémiový plán. CloudFlare používam najmenej päť rokov a nikdy som nepoužil nič iné ako základný plán, bude to viac ako to, čo potrebujete a na vašom webe uvidíte veľké zlepšenie rýchlosti..

Takže prejdem nadol a tu sú tri kroky, ako to na našej webovej stránke začať. Pokračujme a potom klikneme na tlačidlo nastavenia. V tomto kroku si môžete vytvoriť nový účet cloud flare, alebo môžete kliknúť priamo sem, kde sa zobrazí správa connect to existujúce a prihlásiť sa do existujúceho účtu cloud flare..

Keďže už mám účet s cloudovou erupciou, prihlásim sa pomocou existujúceho účtu. Ak však nemáte účet, choďte do toho a vytvorte si nový. Skvelé. Prihlásil som sa do svojho účtu a vytvorili ste si nový účet. Ďalším krokom je vybrať si tu svoje doménové meno, ku ktorému sa chcete pripojiť, cloud flare a potom budete chcieť kliknúť na aktiváciu zadarmo, aby ste mohli pripojiť svoj web k CloudFlare..

Teraz dole vidíte aj niektoré nastavenia cloudového vzplanutia, ktoré budete môcť používať na svojom webe. Používa sa štvrtý pilier lokalít. Ukladanie do vyrovnávacej pamäte a ukladanie do vyrovnávacej pamäte znamená, že vytvorí statickú kópiu vášho webu, takže keď si ľudia prezerajú váš web, musí v zákulisí pokračovať menej aktivít, ktoré by mohli spomaliť návštevníkov, ktorí vidia váš web..

Viem, že je to druh zložitého vysvetlenia, len aby som pochopil, že ak používate WordPress. Musíte používať nejakú formu ukladania do vyrovnávacej pamäte. Veľkou výhodou použitia programu SiteGround je to, že veľa tohto ukladania do vyrovnávacej pamäte robia prehľadne v zákulisí tohto účtu hosťujúceho server. Jednoducho to pre vás urobia, musíte ho však zapnúť.

Takže tu som, prihlásený do ovládacieho panela pozemného ovládania. Takže stačí kliknúť na miesto, kde sa hovorí rýchlosť. A tu je táto nová možnosť, ktorá hovorí, že ukladanie do pamäte cache. Budeme chcieť pokračovať a kliknúť na to. A tu to umožníme. Dva rôzne typy ukladania do vyrovnávacej pamäte na vašom webe. Prvým je, že hovorí o statickej vyrovnávacej pamäti, a uvidíte zoznam webových stránok, ktoré ste sa pripojili k službe SiteGround, a všetko, čo musíte urobiť, je prepnúť ich jednoducho tak, že takto.

A teraz sa prepínajú vaše peniaze. Je tu druhý typ ukladania do pamäte cache nazývaný Memcached. Klikneme na to a jedná sa o typ ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktorý sa bude vzťahovať na celý váš hostingový účet. Budeme pokračovať a kliknite tu, aby ste to tiež prepínali. Teraz obidve tieto ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Mechanizmy majú spôsob, ako vyprázdniť hotovosť.

A spôsob, ako by ste to mohli urobiť, ak ste prihlásení do programu SiteGround, je táto malá metla, ktorá je tu vpravo, a hovorí, že ide o splátkovú hotovosť. Môžete kliknúť na toto, aby ste vypláchli Memcached, a keď ste na statickej hotovosti, je tu tiež možnosť vypláchnuť hotovosť tam. Teraz tu musíme povoliť aj niektoré možnosti.

Na svojom webe v doplnku SG Optimizer. Prvou kartou sú nastavenia super kasher. Budeme to chcieť prepnúť tu, kde sa hovorí o dynamickom ukladaní do vyrovnávacej pamäte, a potom to chceme prepnúť tu, kde sa hovorí Memcached takto. Teraz existuje niekoľko ďalších možností pre dynamické ukladanie do vyrovnávacej pamäte, o ktorých by ste mali vedieť.

Prvá možnosť je práve tu, kde môžete vyčistiť vyrovnávaciu pamäť a vyprázdniť ju. Na hornom paneli správcu bude tiež možnosť. Vyprázdniť hotovosť. Ďalej je automatické čistenie peňazí. Budete chcieť nechať túto možnosť povolenú. Hlavné možnosti, ktoré si chcete byť vedomé, sú práve tu. Hovorí, že okrem adries URL.

V závislosti od typu webových stránok, ktoré máte, môžu existovať určité časti vašich webových stránok, na ktoré nemôžete zahrnúť výplaty, pretože to spôsobí problém. Uvidíte to zvyčajne na webových stránkach založených na elektronickom obchode. Dôvodom je, že tieto typy webových stránok na to majú veľa dynamických možností a preplatenie jednoducho nebude fungovať, správne?

Preto umiestnite adresy URL na stránky, ktoré chcete vylúčiť z vyrovnávacej pamäte. Musíte sem len zadať webovú adresu a potom kliknutím na možnosť vylúčiť pridať adresu do zoznamu vylúčených položiek a teraz bude vaša stránka. Plne preplatené. Posledným pilierom lokality bude ďalšia optimalizácia výkonu.

Teraz vám SG optimalizátor alebo doplnok poskytne niekoľko rôznych možností. Prvým by bolo lenivé načítanie obrázkov. Čo to znamená, keď návštevník načíta vašu stránku. Nezobrazí ich ani nenačíta obrázok, kým sa nepresunú na tú časť stránky, na ktorej má byť tento obrázok.

Takto sa vaše webové stránky načítajú rýchlejšie a budú sa cítiť oveľa rýchlejšie pre svojich návštevníkov. Ak to chceme povoliť, klikneme tu, kde sa hovorí o optimalizácii obrázkov, a tu je možnosť, ktorá hovorí o lenivom načítaní obrázkov. Budeme to prepínať ďalej. Ak to chceme, dá nám tu niekoľko ďalších možností.
Lenivý náklad. Medzi ne patrí Gravatar, RS, miniatúry, responzívne obrázky, widgety a lenivé načítanie na mobilných zariadeniach. Takže ich môžete podľa potreby prepínať. Páči sa mi lenivé načítanie, Gravatar, RS a miniatúry. Ostatné sú pre vás voliteľné. Ak je problém spôsobený lenivým načítaním, môžete niektoré časti svojho webu vylúčiť z lenivého načítania.

Tieto prvky by ste práve zaradili do triedy CSS. Je to trochu technické. Urobili by ste to priamo tu a potom kliknite na vylúčiť. Teraz existujú ďalšie optimalizácie, však? Tu je možnosť optimalizácie prostredia. Budete sa chcieť posunúť nadol a uistiť sa, že je zapnutá kompresia G zipsu.

Nakoniec tu nájdete optimalizácie front-end. Teraz by to mohlo byť trochu zložitejšie a niekedy sa môžete dostať do problémov, takže im odporúčam postupovať jeden po druhom. Potom overte, či nespôsobil na vašom webe žiadne zvláštne správanie. Teraz by ste mali byť celkom bezpečne prepínaní pri minimalizovaní výstupu HTML.

Mali by ste byť v bezpečí a povoliť všetky rôzne možnosti minifikácie. Takže tu je jeden na minimalizovanie súborov JavaScript. Tu je jeden na minimalizovanie súborov CSS. Teraz odklad vykreslenie blokuje Java skript. Môže to spôsobiť problémy. Keď to povolíte, dostanete upozornenie priamo tu a môžete potvrdiť, či ho chcete aktivovať alebo nie.

Preto tu určite budete chcieť na klientskom počítači overiť, či to spôsobilo problém. Toto je ďalšia možnosť, ako skombinovať súbory CSS, čo by tiež mohlo spôsobiť určité problémy. Ako vidíte, nespúšťa varovnú správu. Ale vedzte, že to môže tiež spôsobiť problémy.

Niekedy. Ďalej sme optimalizovali načítanie fontov Google, ktoré sú neškodné. Poďme na to. Ďalej je odstránenie reťazcov dotazov zo statických zdrojov. To mi v minulosti spôsobilo problémy, takže buďte opatrní. Toto je možnosť, ktorá podľa vás spôsobuje problém, keď autor alebo doplnok alebo autor témy vydá novú aktualizáciu a potom sa na vašom webe začnú objavovať problémy..

Posledný je vypnutý emodži. To neznamená, že emoji na vašom webe nebudú fungovať. Znamená to len, že sa načíta optimálnejším spôsobom. Teraz sa rýchlo pozriem na prednú časť môjho webu, aby som sa ubezpečil, že tu nie sú žiadne viditeľné problémy, a potom urobím rýchly test rýchlosti..

Tu je web, a zatiaľ to vyzerá dobre. Moje obrázky sa načítavajú, však? Tieto malé ikony sa zobrazujú. To je zvyčajne to, s čím ste sa stretli. Ak sa vyskytli nejaké problémy, do ktorých narazíte, uh, medzery sú správne. Niekedy sa tieto môžu prekrývať, ak by sa vyskytol problém.

Všetko vyzerá perfektne. V skutočnosti to vyzerá naozaj dobre. Dobre, takže pôjdem na stránku GT metrics.com a pôjdem ďalej a vložím adresu URL na webovú stránku s koncovým lomítkom a kliknutím na toto miesto sa zobrazí test vášho webu. Chvíľu to trvá a stiahnite si svoj web.

A dá vám nejaké údaje. Dáme vám vedieť, ako dlho trvalo načítanie. Povie vám, koľko žiadostí bolo predložených a príde s ľubovoľným počtom bodov. Teraz odporúčam do tohto skóre neprikladať príliš veľkú váhu. Ako vidíte, skóre je. Celkom vysoko a a a B tu s veľmi rýchlym časom načítania 1,2 sekundy, stránkou, stranami pod megabajtom a iba 32 požiadavkami.

Toto je webová stránka využívajúca mentorku Ella. Teraz, vždy hovorím, do týchto skóre neprikladajte príliš veľkú váhu. Naozaj záleží na tom, ako sa vaše webové stránky cítia, keď niekto príde na vaše webové stránky, ale z tohto testu môžete vidieť, že sa načítava veľmi rýchlo. Čo je skutočne dobré pre web so všetkými týmito obrázkami.

No, tu to máte. Takto dokážete svoje webové stránky pomocou programu SiteGround načítať neuveriteľne rýchlo, a dúfam, že ste tiež videli obrovskú hodnotu, ktorú získate od servera SiteGround. Normálne by ste museli platiť stovky dolárov ročne, aby ste získali doplnky, ktoré robia všetko, čo pre vás jednoducho obsahujú.

Už so službou, ktorú máte s nimi. To je jeden z dôvodov, prečo odporúčam používať program SiteGround, pretože sú všetky tieto špeciálne dobroty, ktoré pre vás obsahujú, a nemusíte ich kupovať a sú oficiálne podporované vaším webhostingom. SiteGround, ak nemáte SiteGround, zvážte použitie odkazu, ktorý mám dole alebo WP crafter.com/siteground, ak ste si objednali SiteGround, zahrňujem bonus za kurz, aby som s tým mohol ísť.

To vám pomôže vyťažiť maximum. Vytvorenie webovej stránky a väčšiny z nej. Dave, v tomto videu si našiel nejakú hodnotu a som si istý, že si to urobil. Zvážte položenie palca a zdieľanie s priateľom.

A ak máte akékoľvek otázky, odporúčame vám položiť ich v sekcii nižšie nižšie.

Rád odpoviem na vašu otázku a pomôžem vám akýmkoľvek spôsobom. Hej, vďaka za pozretie a uvidíme sa v ďalšom videu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector