9 dôvodov, prečo je WordPress najlepším nástrojom na tvorbu webových stránok a prečo by ste ho mali používať

Nie ste si istí, ktorý systém na správu obsahu (CMS) je vhodný pre web, ktorý máte na mysli? Vedeli ste, že viac ako 32% všetkých webových stránok na internete používa WordPress? Dokonca aj tie najväčšie značky ako Facebook Newsroom, Vogue, IBM Jobs Blog, BBC America, Sony Music a oveľa viac používajú WordPress..


Mohli by sme prísť s miliónom dôvodov, prečo by ste mali používať WordPress ako tvorcu svojich stránok, ale tu je prvých 9 presvedčivých dôvodov, prečo je to najlepšie.

A ja hovorím o hosťovaní WordPress.org, nie o WordPress.com, ktorý je hosťovaným riešením. Inštalácia WordPress je veľmi jednoduchá, aj keď ste začiatočník. Môžete vytvoriť webovú stránku osobnej značky, blog alebo dokonca obchod s elektronickým obchodom.

Teraz sa pozrime na dôvody, prečo je WordPress najlepší.

1. WordPress je zadarmo a veľmi populárny

Áno, je bezplatné, rovnako ako v prípade bezplatného sťahovania, inštalácie, používania a prispôsobovania podľa toho, aký typ webovej stránky potrebujete.

Ide o to, že pred vytvorením webovej stránky WordPress musíte kúpiť doménové meno a webhosting. Existujú stránky, ktoré ponúkajú bezplatnú doménu a hosting, ale v skutočnosti ich neodporúčam. Môžete ich použiť, ak práve skúšate.

Čo je to doménové meno? Je to adresa vášho webu. To je to, čo používatelia zadajú na paneli s adresou svojho prehliadača, aby prešli na vašu stránku. V mojom prípade je moje doménové meno WPCrafter.com.

Čo je to webový hosting? Na internete sa považuje za váš dom. Tu sa ukladajú vaše súbory a informácie. Existujú rôzni poskytovatelia webhostingu, z ktorých si môžete vybrať, v závislosti od potrieb vašich webových stránok.

Ak chcete začať s lacnou, ale spoľahlivou webhostingovou službou, pozrite sa na moje 5 najlepších lacných webhostingových služieb.

Ak chcete aj iného poskytovateľa webhostingu ako GoDaddy, pozrite sa na môj zoznam alternatív hostenia k GoDaddy..

2. WordPress je jednoduchý a ľahko použiteľný

Neviem zistiť, prečo sú ľudia zastrašovaní používaním WordPress. Pravda je, že sa veľmi ľahko používa, aj keď ste úplným začiatočníkom.

Inštalácia WordPress nevyžaduje žiadne zručnosti v kódovaní. Takmer všetci poskytovatelia webhostingu už majú funkciu inštalácie jedným kliknutím. Po nainštalovaní programu WordPress môžete jednoducho pridať stránky a príspevky z veľmi užívateľsky prívetivého administračného panela.

Verziu WordPress môžete tiež ľahko aktualizovať s upozornením na aktualizáciu. Pred aktualizáciou odporúčame zálohovať webovú stránku, aby nedošlo k strate údajov.

3. WordPress má neobmedzené zdroje tém a doplnkov

Vidíte, v skutočnosti nemusíte premýšľať o vytvorení svojich vlastných tém a doplnkov, pretože ich WordPress dostal za vás všetky. Aké je to skvelé?

Potrebujete vzhľady svojich webových stránok? WordPress poskytuje širokú škálu vopred pripravených tém, ktoré vám uľahčia prácu na vašom webe.

V úložisku WordPress nájdete rôzne bezplatné šablóny pre každú medzeru a kategóriu. Takže sa nemusíte báť, ak máte niečo, čo by ste mohli použiť pre vami vybrané miesto.

Nainštalujte si obľúbenú tému a potom ju podľa svojich preferencií prispôsobte. V téme môžete zmeniť farby, záhlavie, pätu, bočné panely, pozadie a ďalšie prvky.

Existuje tiež niekoľko doplnkov, ktoré môžete použiť na ďalšie funkcie a funkcie na svojej webovej stránke. Napríklad, ak chcete pridať kontaktný formulár, v úložisku WordPress môžete ľahko nájsť doplnok kontaktného formulára.

Môžete tiež vytvoriť galériu obrázkov alebo jazdec pomocou doplnku WordPress, dokonca aj Google Analytics, eCommerce, členstvo a akékoľvek ďalšie funkcie..

4. WordPress je priateľský pre vyhľadávače

Vaša firma musí byť vyhľadávateľná, aby ste mohli prilákať cieľové publikum. WordPress je navrhnutý s ohľadom na SEO. Ak je vaša webová stránka postavená na WordPress, šťastie z toho, že vyhľadávacie nástroje ako Google milujú WordPress.

Na ďalšiu optimalizáciu svojich webových stránok môžete dokonca použiť doplnky typu SEO, ako je napríklad SEO.

5. WordPress je bezpečný a bezpečný

Program WordPress je tiež známy tým, že je bezpečný a bezpečný pri používaní doplnkov a tém od spoľahlivých vývojárov. V skutočnosti mnoho bánk používa túto platformu pre svoje webové stránky. Ale ako viete, nikdy nevieme, čo sa stane s internetom. Nikdy to nemôže byť úplne bezpečné.

Preto je veľmi dôležité, aby ste si dali pozor na ochranu svojej webovej stránky pred útokmi škodlivého softvéru a hackermi. Nájdete veľa doplnkov zabezpečenia WordPress pre svoje webové stránky. Ako sme už diskutovali, ľahko sa dajú spravovať aj komentáre proti spamu.

6. WordPress dokáže spracovať všetky typy médií

Na svoj web môžete nahrať všetky typy mediálnych súborov. Patria sem obrázky, GIF, videá, audio a ďalšie typy mediálnych súborov.

Môžete dokonca vložiť videá alebo fotografie z rôznych webových stránok, ako sú napríklad Instagram, YouTube, Soundcloud a mnoho ďalších webových stránok, ktoré umožňujú vkladanie..

Navyše si môžete nahrať a zobraziť dokumenty, súbory PDF a ďalšie súbory, ktoré si používatelia môžu stiahnuť.

7. WordPress sa ľahko integruje do mnohých aplikácií

Ak chcete maximalizovať funkčnosť svojho webu WordPress, môžete tak urobiť integráciou s aplikáciami.

Napríklad, ak vlastníte internetový obchod, môžete integrovať aplikácie produktov, aplikácie nákupného košíka a platobné aplikácie. Môžete dokonca integrovať aplikácie sociálnych médií, aby ste na svojom webe zvýšili svoje sledovanosti.

8. Komunita WordPress sa zväčšuje a rozširuje

Keď sa program WordPress stáva stále populárnejším, komunita programu WordPress sa stále viac rozširuje. Svoj dosah rozšíril o fórum, diskusné fóra, sociálne kanály a ďalšie médiá.

Z celého sveta sú usporiadané stretnutia, na ktorých sa môžete zúčastniť. Hovoria všetko o WordPress, od vytvorenia webovej stránky až po nezávislosť alebo dizajnovú agentúru WordPress.

Ak máte problémy s nastavením svojej webovej stránky WordPress, môžete jednoducho vyhľadávať na fóre WordPress.org alebo v akejkoľvek komunite WordPress z Facebooku a iných sociálnych médií..

9. WordPress sú všetci

Je to pravda. S WordPress sú nekonečné možnosti. Môžete si vytvoriť akýkoľvek web, ktorý sa vám páči pre vaše podnikanie. Môžete vytvoriť internetový obchod, blog, webovú stránku fóra, dokonca aj adresár. Pomenujete ho, WordPress ho má.

Či už ste technický alebo nie, WordPress je pre vás. Môžete použiť nástroj na vytváranie a presúvanie stránok pomocou myši alebo prispôsobiť svoj web pomocou kódov.

záver

Takže ste už presvedčení o sile WordPress? Vyskúšajte, aby ste zistili, ako môže byť tento CMS užívateľsky príjemný a plne prispôsobiteľný pre majiteľov webových stránok s rádoby.

Sila WordPressu môžete zažiť len tým, že ju jednoducho začnete používať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map