9 důvodů, proč je WordPress nejlepším tvůrcem stránek a proč byste ho měli používat

Nejste si jisti, který systém pro správu obsahu (CMS) je vhodný pro web, který máte na mysli? Věděli jste, že více než 32% všech webových stránek na internetu používá WordPress? WordPress používají i největší značky jako Facebook Newsroom, Vogue, IBM Jobs Blog, BBC America, Sony Music a mnoho dalších..


Mohli bychom přijít s milionem důvodů, proč byste měli používat WordPress jako tvůrce svých stránek, ale tady je prvních 9 přesvědčivých důvodů, proč je to nejlepší.

A mluvím o hostiteli WordPress.org, ne o WordPress.com, což je hostované řešení. Instalace WordPress je velmi snadná, i když jste začátečník. Můžete si vytvořit osobní webovou stránku značky, blog nebo dokonce e-obchod.

Nyní se podívejme na důvody, proč je WordPress nejlepší.

1. WordPress je zdarma a velmi populární

Ano, je zdarma, stejně jako v případě stahování, instalace, používání a přizpůsobení podle toho, jaký typ webových stránek potřebujete.

Jde o to, že musíte před vytvořením webu WordPress zakoupit doménové jméno a webhosting. Existují stránky, které nabízejí bezplatnou doménu a hosting, ale já je opravdu nedoporučuji používat. Můžete je použít, pokud právě testujete.

Co je to doménové jméno? Je to adresa vašeho webu. To je to, co uživatelé zadají do adresního řádku svého prohlížeče, aby se dostali na vaši stránku. V mém případě je mé doménové jméno WPCrafter.com.

Co je to webhosting? Je to považováno za váš dům na internetu. Zde se ukládají vaše soubory a informace. Existují různí poskytovatelé webhostingu, z nichž si můžete vybrat, v závislosti na potřebách vašich webových stránek.

Pokud chcete začít s levnou, ale spolehlivou webhostingovou službou, podívejte se na mé 5 nejlepších levných webhostingových služeb.

Pokud chcete jiného poskytovatele webhostingu než GoDaddy, podívejte se na můj seznam alternativ hostování GoDaddy..

2. WordPress je jednoduchý a snadno použitelný

Nemohu přijít na to, proč jsou lidé zastrašováni používáním WordPress. Pravda je, že je velmi snadné používat, i když jste absolutní začátečník.

Instalace WordPress nevyžaduje žádné dovednosti kódování. Téměř všichni poskytovatelé webhostingu již mají funkci instalace jedním kliknutím. Po instalaci WordPress můžete snadno přidat stránky a příspěvky z velmi uživatelsky přívětivého administračního panelu.

Můžete také snadno aktualizovat svou verzi WordPress s oznámením o aktualizaci. Doporučuji zálohovat web nejprve před aktualizací, aby nedošlo ke ztrátě dat.

3. WordPress má neomezené zdroje témat a pluginů

Podívejte se, nemusíte se opravdu přemýšlet o tvorbě svých vlastních témat a pluginů, protože WordPress je všechny získal za vás. Jak je to v pohodě?

Potřebujete designové skiny pro svůj web? WordPress poskytuje širokou škálu předem vytvořených témat, která vám usnadní práci na vašem webu.

V úložišti WordPress najdete různé bezplatné šablony pro každou výklenek a kategorii. Nemusíte se tedy obávat, pokud máte něco, co chcete použít pro vámi vybraný výklenek nebo žádný.

Nainstalujte si motiv, který se vám líbí, a poté si ho přizpůsobte podle svých preferencí. V motivu můžete změnit barvy, záhlaví, zápatí, postranní panely, pozadí a další prvky.

Existuje také řada pluginů, které můžete použít pro další funkce a funkce na vašem webu. Chcete-li například přidat kontaktní formulář, můžete snadno najít plugin pro kontaktní formulář v úložišti WordPress.

Můžete také vytvořit galerii obrázků nebo posuvník pomocí pluginu WordPress, dokonce i Google Analytics, eCommerce, členství a jakékoli jiné funkce..

4. WordPress je přátelský pro vyhledávače

Vaše firma musí být prohledávatelná, abyste mohli přilákat své cílové publikum. WordPress je navržen s ohledem na SEO. Pokud je váš web postaven na WordPress, přeji vám štěstí, protože vyhledávače jako Google milují WordPress.

Chcete-li dále optimalizovat své webové stránky, můžete dokonce použít moduly plug-in SEO, například Yoast SEO.

5. WordPress je bezpečný a bezpečný

WordPress je také známý tím, že je bezpečný a bezpečný při použití pluginů a témat od spolehlivých vývojářů. Ve skutečnosti mnoho bank tuto platformu používá pro své webové stránky. Ale jak víte, nikdy nemůžeme vědět, co se stane s internetem. Nikdy to nemůže být plně bezpečné.

Je proto velmi důležité, abyste byli opatrní při ochraně svého vlastního webu před útoky malwaru a hackery. Na webu můžete najít spoustu bezpečnostních pluginů WordPress. Jak jsme již diskutovali, lze snadno spravovat i komentáře ke spamu.

6. WordPress umí zpracovat všechny typy médií

Na svůj web můžete nahrát všechny typy mediálních souborů. Patří sem obrázky, GIF, videa, audio a další typy mediálních souborů.

Můžete dokonce vkládat videa nebo fotografie z různých webů, jako jsou Instagram, YouTube, Soundcloud a mnoho dalších webů s povoleným vložením.

Navíc můžete nahrávat a zobrazovat dokumenty, soubory PDF a další soubory, které si uživatelé mohou stáhnout.

7. WordPress se snadno integruje s mnoha aplikacemi

Pokud chcete maximalizovat funkčnost svého webu WordPress, můžete tak učinit integrací s aplikacemi.

Pokud například vlastníte internetový obchod, můžete integrovat aplikace produktů, aplikace nákupního košíku a platební aplikace. Můžete dokonce integrovat aplikace sociálních médií a zvýšit tak svůj počet na svém webu.

8. Komunita WordPress se zvětšuje a rozšiřuje

Jak se WordPress stává stále populárnějším, komunita WordPress roste stále více. Rozšířil svůj dosah prostřednictvím svého fóra, diskusních fór, sociálních kanálů a dalších médií.

Po celém světě jsou uspořádány schůzky, kterých se můžete zúčastnit. Mluví vše o WordPressu, od vytvoření webové stránky po nezávislou agenturu nebo designovou agenturu WordPress.

Pokud máte potíže s nastavením webu WordPress, můžete jednoduše hledat na fóru WordPress.org nebo v jakékoli komunitě WordPress z Facebooku a jiných sociálních médií..

9. WordPress jsou všichni

To je pravda. S WordPress existují nekonečné možnosti. Můžete si vytvořit jakýkoli web, který se vám líbí pro vaši firmu. Můžete vytvořit internetový obchod, blog, webovou stránku fóra nebo dokonce adresář. Pojmenujete to, má to WordPress.

Ať už jste technický nebo ne, WordPress je pro vás. Můžete použít tvůrce stránek drag and drop nebo přizpůsobit svůj web pomocí kódů.

Závěr

Takže jste nyní přesvědčeni o síle WordPress? Zkuste to zjistit, jak může být tento CMS uživatelsky přívětivý a plně přizpůsobitelný pro majitele webových stránek.

Sílu WordPress můžete zažít pouze tím, že ji jednoduše začnete používat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector