5 běžných chyb, které lidé dělají při vytváření webových stránek WordPress

Přestože myšlenka na vybudování vašeho webu WordPress může napumpovat vaše kreativní svaly, existují překážky v cestě, které by mohly narušit vaši dynamiku. Bezpochyby existují chyby, které začátečníci nebo dokonce ostřílení vývojáři nevědomky dělají při vytváření webových stránek WordPress. A tyto chyby by vás mohly stát značné množství času a peněz.


Dobrá věc, uvedli jsme pět nejběžnějších chyb, které lidé dělají při vytváření webových stránek WordPress, abyste se vyhnuli těmto amatérským výpadkům.

1. Výběr špatného hostitele

Pokud zvolíte špatný hosting, může to rozhodně vést k několika problémům, jako je například velmi pomalé načítání vašich webových stránek. To může mít velmi negativní dopad na vaše publikum, protože nikdo nemá trpělivost čekat příliš dlouho. Kdybych byl váš návštěvník, určitě bych přeskočil jiný web, abych si koupil produkt nebo službu, které chci.

Raději nedejte svým konkurentům šanci chytit publikum. Nezapomeňte vybrat poskytovatele webhostingových služeb, který nabízí rychlý čas načítání.

Také se ujistěte, že váš hostitel hostuje vysokou úroveň ochrany vašeho webu a technická podpora je dostupná každý den každý den. Pokud se něco stane, měli byste být schopni se na ně obrátit o pomoc.

Před zakoupením hostovacího plánu se ujistěte, že znáte základy webhostingu a jaké funkce je třeba hledat, než se rozhodnete.

Pokud máte rozpočet, existují poskytovatelé levných webhostingových služeb, ale stále nabízejí spolehlivé služby.

2. Výběr nafukovaného motivu

Při výběru motivu WordPress se nedívejte jen na vnější vzhled. Doporučuji, abyste se zeptali vývojáře na věci, jako je kvalita kódu. Přemýšlejte o specifikacích, které skutečně potřebujete pro svůj web.

Opravdu potřebujete vestavěný hudební přehrávač nebo posuvník na pozadí celé stránky? Potřebujete tolik krátkých kódů, které zůstanou ve vašich příspěvcích a stránkách, i když se rozhodnete téma změnit?

Zbarvené téma může způsobit vážné bezpečnostní problémy. Vývojáři mohou používat fragmenty kódu, které nejsou optimalizovány z hlediska zabezpečení a výkonu. Tyto úryvky navíc nemusí být kompatibilní s mnoha zásuvnými moduly.

Vyberte téma, které je lehké a bez nadýmání.

Navštivte téma Astra

3. Výběr špatně kódovaných pluginů způsobujících pomalost

Existuje mnoho pluginů, které jsou náchylné k problémům se zranitelností, protože jsou špatně kódovány a mají určité mezery. Pokud je váš web zranitelný, vetřelci mohou snadno zaútočit a způsobit jeho selhání a poškození.

Problémy s kompatibilitou mohou také nastat, když je plugin špatně kódován. Pokud není kód zapouzdřen, může to způsobit směšné chování vašich webových stránek.

Vyhněte se stahování příliš mnoha pluginů a těch, které nebyly testovány s aktuální verzí vašeho WordPress.

Oprava poškozeného webu

4. Nenastavujete zálohu

Pravidelným zálohováním webu se budete cítit bezpečně pro případ, že se něco strašně pokazí. Víte, věci se mohou stát opravdu rychle a je nejlepší mít pohotovostní plán, který zachrání vaši firmu před mnoha nepříjemnostmi.

Pokud omylem odstraníte soubory svého webu nebo je váš web napaden a nemáte žádnou zálohu. To bude vážně frustrující, protože byste museli začít od základů. Představte si, kolik potíží to je.

Můžete zvážit poskytovatele spravovaného hostingu, který automaticky zálohuje váš web. Můžete také použít doplňky, jako jsou Updrafts nebo WPvivid. Tím se uloží vaše zdraví v případě, že dojde ke ztrátě nebo hacknutí dat na vašem webu.

5. Není nastavení SEO Plugin

Chcete, aby vás vaše cílové publikum rozpoznalo, že? Pak se neodvážíte ignorovat Optimalizace pro vyhledávače (SEO). Používání správných klíčových slov a způsob jejich použití může ovlivnit hodnocení vašich webových stránek.

Existují témata, která mají vestavěné prvky SEO, ale máte kontrolu nad optimalizací obsahu. Jedním z velmi užitečných pluginů pro SEO je Yoast and Rank Math. Když máte tento plugin nainstalovaný na svém webu, můžete přidat své klíčové slovo pro zaměření a také můžete upravit úryvky nebo slova, která se objevují pod názvem vašeho webu na stránce s výsledky vyhledávání Google..

Mohou vám také pomoci s vygenerováním vašeho XML souboru Sitemap, který vyhledávací nástroje potřebují, aby mohli správně mapovat váš web.

Závěr

Nyní znáte nejčastější chybu, kterou lidé dělají při vytváření svých webových stránek WordPress. Nyní se jim můžete vyhnout.

Nezapomeňte na proces vytváření webových stránek, ať už stavíte vlastní, nebo plánujete najmout vývojáře.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map