Створення облікових записів ділової електронної пошти: прості кроки до власного @ Email.com електронної пошти

Після придбання вашого доменного імені, вам слід надсилати електронну адресу, пов’язану з вашим доменним іменем. А використання електронної адреси з тим же ім’ям, що і ваш домен, викликає сильне враження як професіонала. Не потрібно генію, щоб зрозуміти, що в бізнесі не слід мати справу з тим, хто має “[захищено електронною поштою]“, як їх електронну адресу.


Ще більш сенсаційним є те, що ви можете створити електронний лист для членів команди для відображення назви компанії! Збережіть той факт, що наявність електронної пошти домена.com – привабливий маркетинговий підказ для вашого бренду.

Настійно рекомендується бізнес-користувачам створювати електронний лист, пов’язаний із вашим доменним іменем, а не Gmail, що робить його більш особистим для використання.

Дивіться наведений нижче приклад, використовуючи електронний лист із доменним іменем:

Ім’я домену: www.closet.com

Ваша електронна адреса: [захищено електронною поштою]

Щоб досягти цього, ми за вашим бажанням та закликом провести вас через весь процес всередині та зовні.

1. Зареєструйте доменне ім’я та веб-хостинг

Щоб придбати доменне ім’я, ви можете перевірити будь-якого реєстратора домену, щоб отримати ваш домен (напр., GoDaddy – великий реєстратор домену, який також пропонує хостинг). Ці реєстратори також пропонують відповідні доменні імена для вашого бізнесу, які ви можете вибрати, особливо коли ви більше не можете володіти Amazon.com чи eBay.com!

Далі вам потрібно зв’язати своє доменне ім’я з обраним вами обліковим записом веб-хостингу, щоб продовжити створення облікових записів електронної пошти для вашого бізнесу. Я рекомендую використовувати SiteGround для розміщення вашого веб-сайту.

Після підключення реєстратора та хоста увійдіть у свій обліковий запис веб-хостингу, щоб почати створювати електронні листи.

Відвідайте SiteGround

2. Увійдіть у свій cPanel та створіть свої облікові записи електронної пошти

Якщо ви використовуєте SiteGround як свій хостинг-провайдер, увійдіть на інформаційну панель cPanel, і ви побачите розділ “Пошта”. Клацніть на Облікові записи електронної пошти.

Заповніть наступні поля:

 • Електронна пошта
 • Пароль
 • Підтвердити пароль

Якщо ви хочете додати квоту поштової скриньки, ви можете це зробити. За замовчуванням квота встановлена ​​на 250 Мб, що непогано. Пам’ятайте, що ви можете зменшити та збільшити ліміти пошти, залежно від плану хостингу.

Натисніть кнопку “Створити акаунт”, щоб завершити процес. Ви можете зробити кілька облікових записів електронної пошти для свого доменного імені, повторивши вищевказані кроки. Це воно!

3. Отримайте доступ до свого облікового запису електронної пошти

Після створення облікових записів електронної пошти тепер ви можете отримати доступ до неї, натиснувши на Webmail.

Для доступу до електронної пошти натисніть Увійти до Веб-пошти.

Виберіть програму веб-пошти за замовчуванням, і звідти ви побачите свою поштову скриньку.

Ви можете почати надсилати та отримувати електронні листи через додаток для веб-пошти.

Ви можете підключити свою електронну пошту на різних пристроях, встановивши сценарії конфігурації у вибраному додатку чи пристрої.

Налаштуйте свій електронний рахунок за допомогою G Suite

Створивши облікові записи електронної пошти, ви можете зв’язати їх із G Suite від Google Cloud. Це простіше у використанні, ніж використання програми веб-пошти. Крім того, веб-пошта не пропонує жодних інших програм, окрім як надсилати та отримувати електронні листи. Однак G Suite надає всі популярні додатки Google, такі як Gmail, Google Photos, Документи, Диск тощо.

Ви можете мати план G Suite лише за 5 доларів на кожного користувача / місяць, і ви можете отримати доступ до всіх пропонованих програм та функцій.

Як зареєструвати свій електронний рахунок в G Suite

Йти до G Люкс веб-сайт і виберіть план на ваш вибір.

Вибравши свій план, введіть необхідні деталі вашого бізнесу для продовження.

Після цього вони запитають, чи ви вже придбали домен. Оскільки ви це робили раніше, виберіть опцію “У мене є домен”, і ви можете натиснути “Далі”.

Введіть назву вашої компанії чи доменне ім’я. Після завершення натисніть «Далі».

Введіть своє ім’я користувача та пароль. Це ім’я користувача буде іменем облікового запису для вашої електронної пошти, і воно буде додане до вашого доменного імені.

Після завершення цих кроків з’явиться повідомлення “Успішно”.

Натисніть кнопку «Перейти до налаштування», щоб завершити процес налаштування.

На екрані “Налаштування” почніть додавати членів вашої команди, щоб створити більше облікових записів. Поставте галочку “Я додав усі адреси електронної пошти користувача, які наразі використовують [цей домен]”, і натисніть кнопку “Далі”.

Підтвердьте право власності на ваш домен, скопіювавши метатег або завантажте HTML-файл у свій обліковий запис хостингу для підтвердження. Використовуйте лише один із цих методів для підтвердження права власності на домен.

Увійдіть на свій веб-сайт і встановіть Вставте плагін для заголовків і колонтитулів.

Після встановлення перейдіть у “Налаштування”, а потім “Вставити колонтитули” та введіть метатег у текстовій області “Сценарії в заголовку”. Натисніть кнопку “Зберегти”.

Після всіх налаштувань вам знадобляться записи MX для вашого доменного імені, щоб зробити G Suite функціональним для ваших облікових записів електронної пошти.

Як створити записи MX:

Перейдіть до свого cPanel та відвідайте розділ пошти. Клацніть на MX Entry. Зауважте, що деякі умови або розділи відрізняються від інших хостинг-провайдерів. Я використовую SiteGround. Ви просто повинні розібратися, що йому відповідає або схоже.

Виберіть своє доменне ім’я та натисніть кнопку Встановити Google MX.

Для інших постачальників послуг хостингу, можливо, вам доведеться повернутися на веб-сайт G Suite і встановити прапорець “Я відкрив панель управління для свого домену”. Дивіться записи MX, які ви можете скопіювати з Google на свій cPanel. Поверніться до свого облікового запису хостингу та введіть записи MX. Натисніть “Додати запис”

Перейдіть на веб-сайт G Suite і поставте галочку “Я створив нові записи MX”. Видаліть усі існуючі записи MX Records, що вказують на ваше доменне ім’я. Після видалення всіх записів MX збережіть записи MX вручну і поставте прапорець “Я зберег записи MX”. Натисніть кнопку «Підтвердити домен та налаштувати електронну пошту», і процес буде завершено.

Тепер ви можете увійти до свого облікового запису Gmail або G Suite як адміністратор, і ви можете легко використовувати це на різних пристроях.

Висновок

Якщо у вас є фірмовий обліковий запис електронної пошти, це виглядає законно та професійно. Ваш фактор довіри до ваших потенційних та існуючих клієнтів буде збільшений, оскільки це прекрасний спосіб спілкування з питаннями, пов’язаними з бізнесом, коли ви знаєте, що не маєте справу з цілою суттю.

Отримання доменного імені та ділової електронної пошти є дешевим, і будь-який бізнес, який в основному не може цього зробити, не повинен гарантувати довіри нікому. Як ваші контакти зростають, ви можете використовувати плагіни для створення списків електронної пошти або посилити маркетинг електронної пошти за допомогою програмного забезпечення для розвитку Вашого бізнес-бачення.

Почніть зараз, і створіть свою ділову електронну пошту, щоб розвивати відносини з клієнтами, маючи довіру.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map