Огляд SendinBlue: Служба маркетингу електронною поштою про бюджет

Більшість стартапів не розуміють цінності послуги маркетингу електронної пошти. Але в точковому просторі будь-який експерт із електронної комерції погодиться, що це добре змащена машина, яка має змогу з’єднуватися з перспективами та збирати потенційні результати. Це дає вам платформу спілкуватися безпосередньо з вашими клієнтами через їхню вхідну скриньку. Не має значення, чи є потенційні, присутні чи навіть з минулими клієнтами значення маркетингу електронною поштою залежать від побудови відносин у будь-який зручний для них час..


Без сумніву, послуга маркетингу електронною поштою служить одним із найефективніших способів наближення до нових клієнтів та існуючих покупців. Використання електронних листів – це також найдешевший спосіб реклами вашого профілю та продуктів.

Спочатку ви хочете отримати доступну послугу маркетингу електронною поштою або навіть безкоштовно, якщо можливо, правильно?

Ви коли-небудь чули про SendinBlue? Якщо ні, я перегляну його функції, ціни та підтримку, щоб знати, чи можуть вони допомогти вам створити унікальну стратегію маркетингу електронної пошти за доступним підходом.

Що таке SendinBlue?

SendinBlue – популярний інструмент, який пропонує послуги маркетингу електронною поштою. Він спеціально розроблений для малого та середнього бізнесу, де він пропонує корисні функції для початківців.

SendinBlue розроблений, щоб допомогти підприємцям створити простий, але ефективний спосіб спілкування між продавцем і клієнтами за допомогою електронної пошти.

Він пропонує безкоштовний план, який ідеально підходить для початківців, щоб зосередитися на своєму бізнесі та заощадити свої інвестиції на деякі більш важливі речі, щоб покращити свій профіль.

SendinBlue також пропонує SMS-кампанії, щоб доставити повідомлення продавця своїм клієнтам без терміну дії.

Найкращі функції SendinBlue

1. Перетягніть дизайнер електронної пошти

За допомогою цього інструменту вам не доведеться турбуватися про створення унікального дизайну електронної пошти. Це дуже зручний користувальницький інструмент, де ви можете створювати свої електронні кампанії, не турбуючись про технічні складності.

Використовуючи інструмент перетягування та опускання, за декілька клацань ви можете персоналізувати свої електронні кампанії залежно від обраного макета. Він також має багатий текстовий редактор, і ви можете використовувати свої HTML-коди як свої переваги.

Це також дозволяє вибирати з попередньо розроблених макетів електронної пошти. Використовуючи редактор перетягування, ви можете переставляти кольори, тексти, які ви хочете включити, додаючи фотографії, логотипи за допомогою особистого дотику.

SendinBlue має безліч різноманітних шаблонів, з яких ви можете вибрати, щоб покращити стратегію маркетингу електронної пошти та зробити її привабливою для своїх цільових одержувачів..

2. Автоматизація маркетингу

Функція автоматизації маркетингу також доступна навіть у вільному обліковому записі. Ця функція дозволяє надсилати оновлення нових продуктів, акцій та придбаних предметів, будь-яких інших серій повідомлень до вашого індивідуального списку контактів.

Цей інструмент також дозволяє відстежувати відвідувачів на вашій сторінці та орієнтуватися на конкретну електронну пошту та безпосередньо надсилати її глядачам вашої сторінки.

SendinBlue дозволяє вибирати існуючу заздалегідь зроблену автоматизацію маркетингу, або ви можете створити свою стратегію електронної пошти залежно від ваших потреб. Створення автоматизації маркетингу – це також зручний інструмент, який може запропонувати SendinBlue. Він забезпечує покроковий процес для своїх користувачів, щоб швидко ознайомитися з побудовою автоматизації маркетингу.

Вивчення та використання цих інструментів автоматизації маркетингу дозволяє підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами та постійно інформувати їх про ваш новий продукт, а також вигідно продавцю відстежувати глядачів їх профілю та автоматично надсилати їм електронне повідомлення..

3. Особливості транзакційної електронної пошти

Функція електронної пошти SendinBlue дуже зручна як для продавця, так і для покупця. Це вигідно обом сторонам, оскільки продавець може автоматично встановити послугу маркетингу електронною поштою для кожної покупки свого покупця.

Він також може бути використаний для відстеження стану відвантаження, коли покупець може надіслати підтвердження електронною поштою для відстеження замовлення. Зручно і для ваших покупців, правда? Вони можуть відстежити всі їх транзакції у вашому інтернет-магазині.

Він також має функції управління контактами, тестування A / B, сегментацію контактів та багато іншого, що також можна пропонувати безкоштовно!

Ціноутворення

Ви можете скористатися SendinBlue безкоштовно, і ви також можете насолоджуватися і максимально використовувати свою маркетингову стратегію електронної пошти за допомогою її безкоштовних функцій. Це дозволяє зберігати необмежену кількість контактів, але ви можете надсилати лише максимум 300 електронних листів на день, що непогано для початківців.

SendinBlue пропонує 5 різних планів для вибору, серед яких – від $ 0 / місяць до 66 $ / місяць!

Програма пропонує безкоштовні програми Lite, Essential, Premium та Enterprise. Якщо ви хочете щодня надсилати необмежену електронну пошту, вона вже доступна у своєму Lite-плані, який не вартує великих витрат для нових власників бізнесу.

Якщо ви хочете отримати доступ до домінуючих функцій SendinBlue, ви можете скористатись своїм Преміум або Корпоративним планом там, де він має необмежений робочий процес автоматизації, конструктор цільових сторінок і надіслати функції оптимізації часу..

Підписки SendinBlue дозволяють негайно оновити оновлення залежно від ваших потреб і не бракує вам певного плану. Ви можете будь-коли знизити план, якщо хочете.

Підтримка

SendinBlue пропонує розширену систему підтримки для своїх користувачів. Якщо ви скористаєтесь своїм корпоративним планом, ви можете мати свого менеджера облікових записів підтримки, який може допомогти вам створити унікальну рекламу електронної пошти та стратегії, щоб залучити більше клієнтів, показники кампанії та багато іншого.

Для кожного облікового запису він пропонує підтримку всіх планів, якими ви користуєтесь. Для безкоштовних ви можете отримати 60-денну підтримку телефону та чату протягом 60 днів, а також з користувачами плану Lite. За допомогою трьох інших згаданих планів можна отримати необмежену підтримку телефону та чату.

На ньому також є веб-сторінки, на яких ви можете відвідати підручники та блоги, які можуть допомогти вам у створенні ваших візуальних зображень.

OptinMonster + SendinBlue

Як продавець, ви хочете розширити свій список електронних листів якомога простіше, чи не так? Якщо так, ви можете спробувати використовувати OptinMonster та SendinBlue разом.

За допомогою OptinMonster ви можете створити свої унікальні спливаючі вікна. Він також пропонує безліч спливаючих шаблонів, які ви можете використовувати, залежно від ваших потреб.

OptinMonster розробив конкретні шаблони, корисні для оформлення замовлень, купонів, знижок, акцій на свято та багато іншого. Ви також можете створити спливаюче вікно, створене на замовлення, і мати повний контроль над своїм дизайном.

SendinBlue пропонує конструктор форм спливаючих вікон, де ви також можете спроектувати спливаючі вікна. Але за допомогою OptinMonster ви можете розширити спливаючі вікна та розширити список електронної пошти.

Чудовою особливістю OptinMonster є те, що він має наміри виходу, куди відвідувачі вашої сторінки могли повернутися на ваш веб-сайт. Спливаючі вікна з наміром відмінно відстежують відвідувачів вашого веб-сайту, коли вони збираються покинути ваш сайт і надсилати їм цільове спливаюче вікно в точний час.

Висновок

SendinBlue – відмінний інструмент для електронного маркетингу, особливо для власників малого та середнього бізнесу. Він пропонує відмінні функції безкоштовно, і вам не доведеться турбуватися про надмірні витрати на підвищення рекламних кампаній для реклами вашого бізнесу..

SendinBlue дозволяє зосередитись на зростанні вашого бізнесу, надаючи кращі функції своїм користувачам. Ви можете легко оновити свій обліковий запис, щоб отримати доступ до інших дивовижних функцій, коли ваш бізнес буде готовий.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector