6 кращих плагінів для членства в WordPress для створення процвітаючої спільноти

Плануєте створити преміальний контент на своєму веб-сайті WordPress і зробити його доступним лише для зареєстрованих членів? Якщо так, то вам знадобиться плагін на сайті для членства, який дозволяє створювати членство та обмежувати виключний вміст лише для ваших членів. У цій статті я збираюся поділитися з вами шістьма найкращими плагінами для членства на вашому веб-сайті WordPress.


Вибір правильного плагіна сайту для членства є одним з найважливіших міркувань при створенні процвітаючої спільноти для вашого бізнесу, незалежно від того, продаєте ви онлайн-курс чи складаєте список своїх підписників..

Які переваги ви можете отримати на сайті членства?

Спочатку давайте поговоримо про те, що користі для вас при створенні сайту для членства.

 • Створіть список електронної пошти з високою швидкістю взаємодії. Ви можете створити бібліотеку свого вмісту і дозволити доступ до нього лише зареєстрованим користувачам. Таким чином, ви зможете створити дуже привабливий список підписників.
 • Побудуйте свій авторитет. Коли ви створюєте цінний вміст для своїх членів, це надає вам можливість будувати свій авторитет у своїй ніші. Це також дозволяє створити фундамент для вашої лояльної клієнтської бази.
 • Заробіть періодичний дохід. Якщо ви можете закликати своїх членів платити за їх передплату, то можливості заробляти нескінченно.

Що шукати в плагіні сайту для членства?

Дозвольте мені поділитися з вами деякими чудовими функціями, над якими вам дійсно потрібно задуматися, вибираючи правильний плагін для вашого веб-сайту.

Простота використання

Якщо ви не людина, яка займається технологією, і не хочете найняти розробника, щоб створити свій веб-сайт, тоді виберіть плагін, простий у використанні. Ви можете придбати легкий плагін, який має всі необхідні функції, а якщо вам потрібні більш вдосконалені функції, ви можете піти на повнофункціональний плагін або встановити додатки.

Сумісність

Спробуйте спочатку плагін у локальній установці WordPress, перш ніж встановлювати його на виробничому веб-сайті. Це допомагає переконатися, що ваш плагін сумісний із вашою темою та іншими поточно встановленими плагінами.

Дизайн та особливості

Ви також можете ознайомитись з його особливостями, такими як функції управління підпискою, функція крапельного вмісту та підтримка шлюзів платежів. Плагінів для членства дуже багато, але вони мають різні функції, і не всі вони мають ті особливості, які вам знадобляться для вашого веб-сайту.

Отже, давайте подивимося на наші найпопулярніші плагіни для членства в WordPress.

1. MemberPress

MemberPress – один з найпопулярніших плагінів для членства на веб-сайтах WordPress. Це, мабуть, один із найповніших плагінів для членства з усіма його функціями, які вам знадобляться для потужного, повнофункціонального сайту для членства.

Які основні переваги MemberPress?

 • Налаштувати його дуже просто і просто. Ви можете автоматично налаштувати сторінки для входу, цін, рахунку та подяки для своїх членів.
 • Він має потужний контроль доступу, в якому ви можете обмежити доступ до своїх публікацій, сторінок, категорій, тегів та документів та медіа-файлів.
 • Якщо ви продаєте онлайн-курси, ви можете капати подачу вмісту, тобто їх члени можуть переглядати через певний час.
 • Він легко інтегрується з різними послугами маркетингу електронної пошти, такими як MailChimp, AWeber, GetResponse та MadMimi. Якщо ви користуєтеся подкастингом, MemberPress також інтегрується з BluBrry та Amazon Web Services.
 • Він також має вбудовану підтримку для Stripe, PayPal та Authorize.net.
 • Він також пропонує створення сторінок з динамічним ціноутворенням із заздалегідь створеними шаблонами.
 • Це також дозволяє контролювати терміни придатності купона та продукти, до яких вони застосовуються. Ви також можете вибрати відсоток знижки або фіксовану суму.

Серед його обмежень, однак, є те, що він обмежений лише підтримкою трьох найпопулярніших шлюзів платежів. Отже, якщо ви перебуваєте в країні без цих шлюзів, вам потрібно буде розглянути ще один плагін для членства. Крім того, вона все ще потребує більшої інтеграції з іншими популярними сервісами. Хоча ви можете найняти розробника для інтеграції сторонньої служби.

ЧленPress починається від 258 доларів на рік за звичайною ціною.

Відвідайте MemberPress

2. Членство в WooCommerce

Членство в WooCommerce дозволяє створити систему членства, інтегровану до вашого інтернет-магазину. Ви можете обмежити свій вміст і крапельно подавати його членам.

Одне, що вам потрібно мати на увазі, це те, що це додаток WooCommerce, а це означає, що спочатку вам потрібно встановити плагін WooCommerce, перш ніж ви зможете користуватися членством у WooCommerce. Крім того, якщо ви плануєте приймати періодичні платежі, тоді вам також потрібен плагін WooCommerce Subscriptions.

Що членство у WooCommerce може зробити для вашого бізнесу?

 • Основна перевага цього плагіна полягає в тому, що ви можете встановити, щоб ваші продукти були доступними лише для ваших членів та надавали їм знижки на сайті..
 • Ви можете планувати, коли ваш вміст буде видимим вашим учасникам.
 • Цей плагін дозволяє встановити варіанти безкоштовної доставки для своїх членів та купони для не членів.
 • Ваші члени можуть легко перейти до інформаційної панелі свого членства.
 • Ви можете імпортувати чи експортувати членів у файл CSV.
 • У ньому є область Примітки про членство для відстеження інформації про клієнтів та довідки для зручного спілкування зі своїми членами.

Одне, що мені не подобається в цьому плагіні, це те, що платежі не вбудовані. Отже, вам також доведеться встановити шлюзи платежів WooCommerce за додаткову ціну.

Членство в WooCommerce починається від 149 доларів на рік для одного сайту.

Відвідайте членство в WooCommerce

3. Обмежити вміст Pro

Обмежити вміст Pro – ще один плагін для членства, який слід розглянути, оскільки він дозволяє легко створити повнофункціональний веб-сайт для членства. Це потужний суперник у плагіні членства, оскільки його створила та сама команда, яка створила AffiliateWP та плагін Easy Digital Downloads.

Давайте подивимось, що це може зробити для вашого веб-сайту WordPress.

 • Він легко інтегрується з вашим сайтом WordPress.
 • Він має вбудовані інтеграції з різними шлюзами платежів, такими як PayPal, Braintree, 2Checkout, Stripe та Authorize.net.
 • Ви можете створювати коди знижок скільки завгодно, і пропонувати фіксовану суму чи відсоток знижок.
 • Ще одна гарна річ із цим плагіном – це те, що завдяки його функції звітування ви зможете відстежувати ефективність свого членства.
 • Ви також можете експортувати свої дані у файл CSV.
 • Ви також можете автоматично надсилати вітальні електронні листи своїм новим членам, підтверджувати оплату електронною поштою та нагадування про закінчення рахунку.

Порівняно з іншими плагінами членства, ви побачите, що він має меншу кількість інтеграцій з іншими сторонніми службами, такими як постачальник послуг електронної пошти. Я думаю, що це щось, що потрібно вдосконалити.

Ціноутворення на обмежений вміст Pro починається від 99 доларів на рік і може доходити до 499 доларів на рік, залежно від кількості включених доповнень та кількості сайтів, на які можна встановити..

Відвідайте обмеження вмісту Pro

4. Платні членства Pro

Платне членство Pro підходить для веб-сайту, який пропонує преміум-вміст, асоціації, інформаційні бюлетені, продукти для передплати та багато іншого. Найкраще в ньому те, що ви можете користуватися ним безкоштовно.

Давайте розглянемо, що ви можете зробити з платним членством Pro.

 • Ви можете називати та контролювати доступ своїх членів до вашого вмісту. Наприклад, ви можете класифікувати своїх членів як золотих, срібних або бронзових.
 • Він інтегрується з топ-шлюзами платежів, такими як Stripe, PayPal, Authorize.net, Braintree, CyberSource та 2Checkout. Ваш веб-сайт потребує сертифікату SSL для того, щоб зробити процес оформлення каси надійним та безпечним.
 • Ви можете встановити унікальну інформацію про ціни для кожного рівня членства.
 • Ви можете контролювати доступ до вмісту для кожного рівня членства.
 • Ви можете генерувати детальні звіти про ефективність свого членства.
 • Ви можете дозволити пошуковим системам індексувати ваш преміальний вміст, щоб ваш сайт все ще міг оцінювати пошук за ключовими словами.
 • Ви можете налаштувати сповіщення електронною поштою.
 • Платне членство Pro відмінно підходить для простого веб-сайту. Однак якщо у вас складний веб-сайт, вам потрібно розглянути доступні доповнення, чи відповідають вони потребам вашого веб-сайту.

Хоча ви можете користуватися ним безкоштовно, ви не отримуєте преміум підтримки та оновлень, а також інших доповнень, які можуть вам знадобитися. Отже, перегляньте їх ціноутворення, яке починається з 297 доларів на рік.

Відвідайте платне членство Pro

5. S2Member

S2Member – ще один безкоштовний плагін для членства в WordPress, який ви можете використовувати для свого веб-сайту. Він оснащений безліччю функцій, що випускаються поза коробкою, що робить його одним із найповніших плагінів.

Давайте подивимося, які основні особливості цього плагіна.

 • Це безкоштовно, і ви можете спробувати його, якщо це найкраще для вашого веб-сайту. Хоча можливості обмежені, це хороший старт для вашого веб-сайту.
 • Ви можете запланувати випуск свого вмісту своїм членам.
 • Він підтримує PayPal зі своєю безкоштовною версією, а Stripe та Authorize.net – з її преміальною версією.
 • Він добре інтегрується з плагінами спільноти, такими як BuddyPress та bbPress.

Однак, оскільки він пропонує безліч функцій, може бути крута крива навчання в тому, щоб розібратися в них, особливо якщо ви тільки починаєте.

Оскільки безкоштовна версія має обмежені можливості, вам можуть знадобитися додаткові функції її преміум-версії, яка починається з одноразової плати в розмірі 89 доларів.

Відвідайте S2Member

6. aMember Pro

aMember Pro – ще один гнучкий та зручний для користувачів плагін. Однак дозвольте відразу сказати вам, що це не рідний плагін WordPress. Це програмне забезпечення, засноване на PHP, яке може бути інтегровано до WordPress.

Ось декілька речей, які він може зробити для вашого веб-сайту:

 • Це дозволяє створювати необмежені рівні та елементи членства.
 • Це дозволяє поступово доставляти свій вміст.
 • Він інтегрований з різними шлюзами платежів, такими як PayPal, 1ShoppingCart, ClickBank, WorldPay, 2Checkout, Zombaio та багато інших.
 • Ви можете легко керувати своїми клієнтами та їх передплатами.
 • Ви можете генерувати детальні звіти про своїх клієнтів та показники членства.
 • Мовні переклади на іспанську, французьку, німецьку, російську, китайську та грецьку мови.

Одне з чим ви можете зіткнутися з цим плагіном – це проблеми сумісності з іншими плагінами WordPress на вашому веб-сайті. Отже, будьте дуже обережні з цього приводу.

Ви можете отримати цей плагін одноразовим платежем у розмірі 179,95 дол. США звичайною ціною.

Відвідайте aMember Pro

Висновок

Якщо вам потрібен більш простий і легкий плагін для членства для вашого веб-сайту, перегляньте «Обмежити вміст Pro». Але якщо вам потрібен більш всебічний, спробуйте скористатися MemberPress.

Пам’ятайте, що найкраще спробувати спочатку в своєму локальному WordPress або в інсценуванні, щоб переконатися, що ви надаєте найкращий сервіс своїм членам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map