Здійснення дропшипінгу легко: Повний покроковий посібник для WordPress

Якщо ви вважаєте, що дропшипінг – це те, що написано для вас зірками, тоді підключіть ваш фургон до нашої спроби в остаточному посібнику з дропшипінгу на основі WooCommerce, щоб допомогти новачкам електронної комерції, які борються в цьому підприємстві. Ми тут, щоб прокласти ваш шлях до створення прибуткового магазину електронної комерції.


Для початку давайте перетворимо ваш веб-сайт WordPress на веб-сайт електронної комерції за допомогою плагінів WooCommerce та AliDropship. Ви можете не знати про це, але це найкраще комбо, якщо ви хочете взяти участь у дропшипінгу WooCommerce.

Цікаво, що робить WooCommerce кращою для дропшипінгу над Shopify?

 1. Це найпопулярніший спосіб побудови магазину електронної комерції.
 2. Якщо ви новачок і дуже обізнаний з бюджетом, WooCommerce має найнижчі витрати на вхід або навіть фрієм-плани.
 3. У нього немає обмежень і обмежень щодо товарів, які ви хочете продати (магазини Shopify просять користувачів дотримуватися їх Умов обслуговування та Умов оплати, або вам доведеться сплатити додаткову комісію в розмірі 2% за всі ваші транзакції).

Оскільки це довгий і докладний посібник з дропшипінгу, ми розбили його на різні розділи, до яких можна перейти, використовуючи навігацію нижче:

Contents

Що таке Dropshipping?

Давайте поговоримо спочатку про основи. Що таке дропшипінг?

Dropshipping – це метод управління ланцюгом поставок, коли продавець не зберігає запаси конкретного товару у своєму магазині. Натомість продавці передають замовлення клієнту сторонній чи іншій оптовій торгівлі, яка потім безпосередньо відвантажує товар замовнику.

Отже, як ви будете, як вантажовідправник або роздрібний торговець, заробляти?

Ви отримуєте прибуток від різниці між оптовою ціною і роздрібною ціною. Іноді ви можете заробляти на комісійній основі, виходячи з їхньої згоди з оптовим продавцем.

Dropshipping зменшує стурбованість наявністю складу або купівлі інвентарю оптом.

Які основні переваги дропшипінгу?

Є чимало переваг, як опікуватися дропшиппінг-бізнесом порівняно з традиційною бізнес-схемою. У традиційній системі продавець зберігає свою продукцію на своєму складі, створює веб-сайт, і коли клієнт купує його зі свого веб-сайту, продавець отримує товар на склад і відправляє його замовнику. Якщо ви їдете з дропшипінгом, ось привілеї:

 • Потрібні низькі інвестиції та накладні витрати – на відміну від традиційного бізнесу, який вимагає значного капіталу для початку придбання запасів для продажу, інших зборів, таких як плата за зберігання, вивіски та інші вимоги.
 • Початок роботи – створити веб-сайт електронної комерції набагато простіше, ніж традиційні. Вам не доведеться турбуватися про договори оренди вашого магазину, постачальників доставки, відстеження товарних запасів для цілей бухгалтерського обліку та багато іншого.
 • Гнучка локація – як електронний комерційний дропшипінг-бізнес, вам не доведеться турбуватися про те, щоб зафіксувати місця розташування бізнесу. Ви можете перевести в будь-який час.
 • Масштабованість – єдине, що потрібно масштабувати – це ваша здатність пропонувати підтримку та задоволення клієнтів.

Які недоліки дропшипінгу?

Основним недоліком цього виду бізнесу є прибуток та рентабельність, які можуть орієнтуватися на вас двома способами:

 • Ваш постачальник може стягувати більш високу ціну, оскільки він обробляє продукцію.
 • Якщо ваш товар не надто унікальний і простий у продажу, ви можете знайти багатьох конкурентів у цій галузі, і вони можуть запропонувати клієнтам нижчі ціни. Цей фактор також може зашкодити вашій маржі.

Проблеми з доставкою, помилки постачальників та проблеми з інвентарем також належать до недоліків дропшиппінгу. Якщо ваш постачальник заплутався з замовленням, ви, як дропшипер, будете нести відповідальність за вину і помилку.

Елементи, які вам потрібні, щоб почати дропшипінг

Дропшипінг – не ідеальний бізнес, але він відмінно підходить для підприємців, які хочуть запустити бізнес, що продає в Інтернеті.

Отже, які речі вам потрібні, щоб почати цей дропшиппінг?

Елемент №1: товари та постачальники дропшипінгу

Звичайно, завжди слід починати з пошуку якісних продуктів, на які можна потрапити. Тепер слід розглянути дві речі:

 1. Сам товар – Ви повинні подумати і знайти продукти, які користуються попитом на вашій ніші. Знайдіть продукт, який хочуть люди, але у них немає багато продавців-конкурентів.
 2. Надійний постачальник – Постачальник має величезний вплив на ваш бізнес. Ви повинні знайти потрібного постачальника не тільки тому, що він пропонує продукцію, але він також повинен бути надійним, що стосується відвантаження та своєчасності..

Елемент №2: Ваш магазин електронної комерції

Знайшовши потрібного постачальника та товар для вашого бізнесу, вам потрібно запустити магазин електронної комерції, де ви можете демонструвати та продавати свої товари.

Більшість продавців займаються дропшипінгом на Amazon або eBay, але конкуренція там жорстка. Тож я не рекомендую.

Ви можете просто створити свій магазин електронної комерції з власним особистим штрихом унікальності. Ви втратите вбудовану аудиторію Amazon, але вона, безумовно, має більше переваг:

 1. Ви можете мати власний бренд – З власним магазином вам не потрібно конкурувати безпосередньо з продавцями, щоб пропонувати ті самі продукти на відміну від Amazon або eBay.
 2. Ви можете створювати довгострокові активи – маючи власний маркетинговий канал електронної комерції, ви можете створити свій список електронних листів, який вважається одним із найвищих доходів від інвестицій.
 3. Ви керуєте. Вам не доведеться турбуватися, оскільки ви володієте магазином і ви повністю контролюєте його. Тож проблеми з Amazon або eBay не торкнуться вас.

Чому WooCommerce через Shopify

Ну, Shopify занадто комерціалізований, це означає, що у них якісна маркетингова команда оплачується через комісію. Їх комісія покривається, коли ви платите за плату за реєстрацію на цій платформі.

WooCommerce, з іншого боку, – це безкоштовний інструмент, який ви можете використовувати для створення свого магазину електронної комерції. Це вбудована платформа для WordPress та один з найпопулярніших плагінів електронної комерції в WordPress.

Навіть якщо ви новачок, ви можете створити та запустити унікальний професійний інтернет-магазин зі свого веб-сайту WordPress, оскільки це не вимагає технічних знань, і це майже непросте використання. Переходьте до наш покроковий посібник зі створення веб-сайту WooCommerce, якщо ви хочете дізнатися більше.

Основні причини, чому WooCommerce краще

1. Ціноутворення

WordPress та WooCommerce, безумовно, безкоштовні! Все, що вам потрібно зробити, щоб запустити магазин WooCommerce – це придбати власний веб-хостинг, який повинен відображатись як інвестиція. Це забирає лише 5 доларів на місяць, залежно від пакету, який вам знадобиться.

Якщо бюджет зараз занадто низький, вам не доведеться хвилюватися, оскільки WooCommerce – безкоштовний плагін. Ви можете запустити інтернет-магазин із вартістю менше 100 доларів. Краще розміщення хостингу та оновлення до преміум-версії WooCommerce може з’явитися пізніше, коли ваш бізнес почне розвиватися.

З іншого боку, Shopify вимагає 29 доларів на місяць. Shopify не проти, якщо ваш бізнес тільки починається або ваші продажі не ростуть; вони все одно збираються 29 доларів на місяць. Теми Premium Shopify починаються від 140 доларів на місяць.

Якщо ви хочете, щоб у вашому магазині було розміщено більше функцій, вони, безумовно, стягуватимуть ставку за будь-які програми, які ви хочете додати в розширенні свого магазину. Отже, якщо ви шукаєте запуск із меншими витратами, WooCommerce найкраще підходить для вас.

2. Гнучкість

Дешево? Так, WooCommerce може бути популярним, щоб його називали дешевим, але якщо говорити про його особливості, то це бомба!

WooCommerce пропонує більшу гнучкість, ніж Shopify. У Shopify ви можете робити лише те, що вони хочуть, щоб ви мали мінімальний доступ. Але на WooCommerce ви можете робити все, що завгодно, із широким набором доступу на цій платформі.

Вам не потрібно турбуватися про те, щоб бути технічно знаючими, щоб бути гнучкими. WooCommerce та WordPress пропонують безліч плагінів, на які ви можете вибрати, безкоштовні чи преміальні. Ви можете вибрати скільки завгодно плагінів. Будь-які плагіни, які ви можете придумати, ви можете подати заявку, щоб зробити ваш інтернет-магазин більш витонченим, ніж те, що мають ваші конкуренти.

3. Немає обмежень на товар

WooCommerce – це не просто безкоштовний, коли справа стосується платежів, але і дає вам свободу продавати потрібні вам продукти.

Shopify просить вас дотримуватися їх умов надання послуг, а це означає, що деякі товари не можуть продаватися на цій платформі. У Shopify також є вбудована платіжна система, але вони не обмежують вас не використовувати її. Інша справа, якщо ви віддаєте перевагу використовувати інший шлюз платежів, вони стягуватимуть з вас 2% за кожну операцію, яку ви проводите.

Деякі продукти, заборонені в Shopify, – це нарощування волосся, секс-іграшки, електронні сигарети тощо.

Коли ви вирішите скористатися Shopify, майте на увазі, що вам потрібно дотримуватися чужих правил, і якщо вони вирішать змінити свої положення, ви накрутили і застрягли..

Порівняно з WooCommerce, це програмне забезпечення з відкритим кодом. Ви самі створюєте свої правила, без обмежень щодо товарів, які ви хочете продавати. Ви навіть можете вибрати з різноманітні плагіни шлюзу.

Що потрібно для створення магазину дропшипінгу WooCommerce

Тепер ось речі, які вам потрібні, якщо ви вирішите створити свій дропшипінг-магазин з WooCommerce.

1. Хостинг та доменне ім’я

Ім’я домену, як правило, є постійною адресою, яка ідентифікує вас в Інтернеті. Наприклад, mydropshipstore.com.

Ось підказка. Ваше доменне ім’я має бути:

 • Відповідні
 • Пам’ятний
 • Брендинг

Якщо зараз у вас є доменне ім’я, наступне в списку – веб-хостинг. Знайдіть надійного хостинг-провайдера, який зберігатиме ваші файли на своїх серверах. Потужний сервіс хостингу змусить ваш сайт WordPress / WooCommerce без проблем працювати.

Якщо ви ще не визначилися з веб-хостингом, перегляньте SiteGround, оскільки вони пропонують:

 • Доступна ціна – за весь рік вам потрібно заплатити лише 70 доларів.
 • Чудова ефективність – хто б не хотів швидко завантажувати сторінку? Ну, і SiteGround пропонує це!
 • Безкоштовний сертифікат SSL – одна з важливих для створення магазину електронної комерції – це сертифікат SSL. Завдяки SiteGround вони пропонують його своїм підписникам безкоштовно.
 • Проста інсталяція WordPress – ви можете розпочати будівництво магазину за власним бажанням.
 • Відмінна підтримка за допомогою чату та телефону в прямому ефірі – якщо у вас виникли проблеми, їх команда підтримки завжди знайдеться для того, щоб допомогти вам.

SiteGround також надає можливість придбати ваше доменне ім’я лише за 15 доларів на рік. Непогано, правда?

Відвідайте SiteGround

2. Плагін WordPress та WooCommerce

WordPress та WooCommerce Plugin можна завантажити безкоштовно на WordPress.org. Вам потрібно завантажити обидва програмні засоби на свій хост, але якщо ви вибрали SiteGround як веб-хостинг, вони зроблять усе за вас.

3. Тема WordPress / WooCommerce, орієнтована на перетворення

Відсоток відвідувачів веб-сайту, який здійснює покупку, – це показник конверсії вашого магазину. Якщо ви хочете отримати більш високу конверсію, вам слід розглянути можливість придбання теми WooCommerce, яка може вам у цьому допомогти.

Теми преміум-класу можна придбати починаючи від $ 60 до $ 100, але якщо ви маєте жорсткий бюджет, є безліч безкоштовних тем WooCommerce на вибір.

4. Необов’язково: Виділений плагін WooCommerce Dropshipping

Цей залежить від типу бізнесу, який ви хочете створити разом зі своїми постачальниками. Якщо ви хочете розширити свій магазин на більші товари, вам слід вибрати спеціальний плагін WooCommerce, який безпосередньо підключає вас до постачальників AliExpress.

Але якщо ви продаєте лише кілька товарів у одного постачальника, ви можете дотримуватися нормальної функціональності WooCommerce..

Як знайти постачальників та продуктів DropShipping

Ось декілька речей, які слід врахувати у пошуку потрібного постачальника та продуктів, які дозволять отримати максимальний прибуток.

Як дізнатись, чи добре виріб із продукту

Кожен роздрібний торговець шукає товар, який добре піддавати дропшипу. Два релевантні вказівки щодо вибору товару, який може бути успішним у дропшипінгу:

 • Продукція, досить відома на ринку, але має мало конкурентів.
 • Продукти, які мають конкурентоспроможне ціноутворення, так що ви можете додати достатню націнку для розвитку свого бізнесу.

Якщо ви новачок в індустрії дропшиппінгу, я рекомендую продавати в ніші, до якої ви звикли. Це набагато простіше, тому що ти вже розумієш ринок.

Розгляньте продукти, які коштують менше 200 доларів

Почніть досліджувати продукти, які коштують лише $ 200. Чому? Тому що цей ціновий діапазон набагато простіше продати. Ви б краще заплатити 200 доларів за продукт, а не платити близько 600 доларів, правда? Знадобиться набагато більше часу і сил, щоб переконати покупців придбати дорогий товар.

Також врахуйте повернення коштів. Якщо ви продаєте товари, менші за 200 доларів, деякі покупці, які отримали несправний товар, попросять повернути гроші. Повернення коштів, що перевищують 200 доларів, не є надто болючим для продавця.

Крім того, будьте в курсі продуктів з MAP (мінімальна розмір рекламованої ціни). Це означає, що ви обмежені у встановленні власної вартості цього продукту.

Будьте в курсі розміру продукту

Важливо врахувати розміри виробів, які ви будете продавати. Більшість товарів – з Китаю, на що піде більше днів, перш ніж вона надійде до замовника.

Якщо ви виберете товар великого розміру, вартість доставки буде значно вищою. Деякі з постачальників доставки обмежують розміри та вагу продукції. Як і ePacket доставка, вони можуть доставити максимум 2 кілограми (4,4 фунта), залежно від габаритів.

Якщо ви плануєте придбати продукцію у AliExpress або будь-яких інших китайських постачальників дропшипінгу, врахуйте, що вага та розмір продуктів, які ви будете продавати, знаходяться в межах рекомендацій щодо вимірювання ePacket.

Де шукати товари

Якщо вам потрібні якісь ідеї щодо продуктів для дропшипа, ви можете ознайомитись з деякими рекомендаціями тут:

 • Заходьте на Amazon.com і шукайте ідеї для продуктів. Це гарне місце для початку, оскільки Amazon займає 50% пошукових запитів споживачів, які зараз домінують у Google.
 • Ви також можете переглянути тенденційні товари на сайтах соціальних покупок, таких як Wish, Massdrop та Fab.
 • Спробуйте скористатися інструментами дослідження ключових слів, такими як Планувальник ключових слів і KWFinder, щоб знати, які продукти в основному шукаються в Google. Якщо ви хочете побачити зміни попиту на товар, спробуйте скористатися Google Trends.

Пошук постачальників для дропшипінгу на обраних вами продуктах

Як тільки ви вирішите вирішити товар, який будете продавати, починайте шукати кращих постачальників вашої продукції для вашого магазину дропшипінгу..

Ось кілька рекомендацій:

AliExpress – Це найпопулярніше інтернет-джерело постачальників з Китаю. Ви можете знайти спеціалізований плагін WooCommerce, який безпосередньо підключає вас до постачальників у AliExpresss.

SaleHoo – допомагає досліджувати хороших постачальників вашої продукції через каталог їх постачальників.

Google – звичайно! У Google є все. Єдине, що це може показати не надто надійного постачальника. Краще ретельно перегляньте, щоб знайти потрібного для вас постачальника.

Світові бренди – Це великий каталог сертифікованих оптових та дропшиперів. Ви повинні приєднатись до членства для доступу до каталогу в 224 доларів США.

Місцеві виставки – відвідування виставок – це також хороший шлях для зустрічей з різними постачальниками та виробниками.

Вибираючи кращого постачальника, переконайтесь, що вони присвячені часовій шкалі доставки, підтримують здорове спілкування, а якість товару забезпечується, оскільки це приносить задоволення клієнтам.

Покрокове керівництво по створенню магазину дропшипінгу за допомогою WooCommerce

1. Підпишіться на хостинг

Якщо ви все ще перебуваєте на етапі планування свого дропшиппінг-бізнесу та ще не маєте хостингу, я рекомендую SiteGround..

У процесі реєстрації ви можете почати реєстрацію вашого доменного імені для магазину електронної комерції, коштуватимете вам лише 15,95 доларів США на рік. Якщо у вас уже є домен, ви можете просто вибрати опцію «У мене вже є домен».

Заповніть основні реквізити рахунку та форму інформації про оплату, щоб завершити процес реєстрації.

Як тільки ви закінчите, тепер можете приступити до встановлення плагінів WordPress та WooCommerce. Оскільки ви використовуєте SiteGround в якості свого хоста, встановити WordPress та WooCommerce дуже просто. Лише кілька клацань, і ви закінчили з першим кроком.

Відвідайте SiteGround

2. Налаштування WooCommerce

На цьому етапі, коли плагіни WordPress та WooCommerce вже встановлені, ви тепер можете налаштувати свою WooCommerce зі своєї інформаційної панелі WordPress. Просто перейдіть до Майстра налаштування WooCommerce та

Вкладка Налаштування магазину

На цьому етапі вводяться основні реквізити вашого магазину, як-от адреса чи місцезнаходження, валюта, яку ви приймаєте як оплату та тип товарів, які ви будете продавати. Оскільки ви займаєтеся дропшипінгом, вибирайте фізичні продукти.

Вкладка платежів

У цьому розділі ви повинні налаштувати, для якої платіжної системи ви бажаєте погодитись. За замовчуванням вони мають Stripe та PayPal як шлюз платежів.

Якщо ви хочете використовувати Stripe, WooCommerce може створити для вас акаунт Stripe. Просто поставте галочку і введіть свою електронну адресу.

Інша справа, коли ви використовуєте WooCommerce, ви можете вибрати будь-який шлюз платежів, не сплачуючи додаткових комісій у порівнянні з Shopify.

Вкладка доставки

Для новачків ви можете вибрати опцію “Живі тарифи” або “Єдину ставку” на відправці. Але, коли ваш бізнес зростає, ви повинні встановити варіанти тарифу на доставку, оскільки кожен постачальник дропшиппінгу різний.

На цій вкладці я пропоную зняти галочку з більшості варіантів, оскільки є набагато кращі варіанти, які ви можете використовувати для свого інтернет-магазину.

Активуйте Tab

Якщо ви вибрали автоматизований розрахунок податку та ставки в реальному часі, вам буде запропоновано активувати Jetpack. Але якщо ви не хочете, щоб це було встановлено на вашому веб-сайті, ви можете натиснути посилання Пропустити цей крок.

Після завершення налаштування WooCommerce ви отримаєте екран успіху, і тепер можете перейти до вибору теми для свого інтернет-магазину.

Відвідайте WooCommerce

3. Вибір теми DropShipping

Вибір чудової теми матиме монументальний вплив на швидкість конверсії вашого веб-сайту. Це приверне більше клієнтів та глядачів. Я рекомендую використовувати Астра тема. Це добре відома як найшвидша і найнадійніша безкоштовна тема WordPress. Як удача, ми маємо всебічний огляд теми Astra ви можете поговорити.

Використання Astra як теми вашого веб-сайту допоможе заощадити ваш час на налаштування вашого веб-сайту. Він пропонує багато макетів, якими ви можете керувати своїм особистим дотиком. Astra вважається найбільш легкою темою на ринку, що робить ефективність веб-сайту ще кращою та надійною.

Це зручна для користувача тема, що вам не потрібно зламати коди, щоб зробити ваш магазин професійно виконаним. Ви можете налаштувати його легко і без проблем. Він надає заздалегідь створені зразки веб-сайтів, які ви можете вибрати, і налаштувати його так, як ви хочете, щоб це було зроблено.

Відвідайте Астру

4. Почніть додавати продукти на свою сторінку

Після завершення налаштування вашого веб-сайту та вибору потрібної для вас теми. Настав час додати свої продукти до свого інтернет-магазину!

Додавання продуктів головним чином залежить від того, який тип товару ви продаєте.

 • Якщо ви продаєте лише кілька товарів, ви можете використовувати систему WooCommerce за замовчуванням для управління вашими продуктами.

Просто перейдіть до “Продукти”, а потім додайте “Нове” на інформаційну панель і почніть виконувати інформацію про товар.

У нижньому розділі сторінки продукту ви побачите розділ Дані про продукт, де ви можете вибрати тип товару, ціну, доставку та інші варіанти.

Закінчивши, натисніть кнопку Опублікувати. Якщо ви хочете додати більше продуктів, просто повторіть той самий процес.

Я рекомендую використовувати WooCommerce Dropshipping Постачальники Pro щоб допомогти вам керувати вашою продукцією, насамперед, коли ви отримували товари у різних постачальників. Ви можете створити список усіх своїх постачальників, а також призначити їх відповідним товарам, які вони постачають для вас. Ви також можете надсилати автоматичні сповіщення постачальникам, коли хтось купує товар з вашого сайту. Ви навіть можете імпортувати звіти про свій товарний запас.

 • Якщо ви отримуєте свою продукцію від AliExpress, ви можете розглянути плагін WooCommerce дропшиппінгу, який дозволяє запускати свій магазин дропшипінгу на автопілоті.

Ви можете спробувати WooDropship плагін безкоштовно 7 днів. Після випробувального періоду ціноутворення починається від 14 доларів на місяць.

Що це робить? Ну, ви можете автоматично додавати продукти AliExpress у свій магазин WooCommerce та вирішувати власну ціну. Ви також отримаєте автоматичні сповіщення, коли товар, який ви постачаєте, змінить ціну або нульовий запас, тож ви можете негайно оновити свій магазин. Ви отримаєте зображення продукту від AliExpress та відредагуйте їх за допомогою редактора зображень у програмі.

Виконання замовлення також автоматизоване, що означає, що коли ваш клієнт купує у вас, продукт автоматично додається в кошик AliExpress з деталями клієнта, і він доставляється для вас.

5. Інші плагіни WooCommerce, які можуть вам допомогти

У вас вже є повнофункціональний магазин дропшипінгу. Але оскільки ви використовуєте WordPress та WooCommerce, ви можете встановити ще кілька плагінів, які допоможуть вам скоріше розпочати ваш бізнес.

Знайдіть плагіни, які можуть вам допомогти:

 • Оптимізуйте SEO-рейтинг вашого магазину за допомогою плагінів типу Йоаст SEO
 • Створіть різні типи форм
 • Надішліть електронну пошту клієнтам, які покинули свої візки
 • Створіть Список електронної пошти

Що таке AliDropship?

Ще один плагін, який ви можете використовувати для інтеграції з AliExpress у свій магазин WooCommerce, – це AliDropship. WooDropship і AliDropship мають декілька загальних особливостей, але функція AliDropship як у WordPress, так і в WooCommerce, тоді як WooDropship призначена лише для WooCommerce..

Це також один з найвідоміших плагінів електронної комерції для бізнес-моделі AliExpress Dropshipping. AliDropship дає можливість кожному підприємцю продавати продукцію на базі AliExpress. Це плагін WordPress, який перетворює ваш веб-сайт у крамницю дропшипінгу, яка безпосередньо імпортує продукцію від AliExpress.

Він пропонує широкий спектр функцій, таких як необмежений імпорт товару, необмежене автоматизоване виконання замовлень, автоматизація цін, автоматичне оновлення інформації про товар та багато іншого.

Відвідайте AliDropship

Ціноутворення

AliDropship має одноразовий членський внесок, починаючи з 89 доларів. Це включає вбудовані теми, налаштування продукту, необмежену кількість продуктів, варіації товару та підтримку WooCommerce.

Ви все ще можете вибрати тони тем на WooCommerce, вибравши версію WooCommerce плагіна AliDropship. Одноразовий членський внесок включає всі функції без обмежень того, що ви хочете використовувати.

Найкращі характеристики AliDropship:

 • Як новачок, ви можете просто запустити свій дропшипінг-магазин із заздалегідь створеними темами. Ви також можете інтегрувати WooCommerce для отримання більш відкритого коду та налаштованої системи.
 • Розширення Chrome – AliDropship – це хромоване розширення, куди ви можете автоматично імпортувати продукти AliExpress безпосередньо у свій інтернет-магазин.
 • Він забезпечує автоматизацію введення даних для виконання замовлень.
 • Проста установка – ви можете встановити цей плагін, просто завантаживши zip-файл та завантаживши плагін на свій веб-сайт WordPress.
 • 100% власність на магазин – на відміну від будь-яких інших плагінів, право власності на магазин AliDropship гарантується, оскільки воно здійснюється за допомогою веб-сайту WordPress.
 • Імпорт відгуків про товар – ця функція чудова, особливо як доказ того, що товар, який ви продаєте, має гарну якість. Для деяких плагінів вони не мають такої функції, або вам доведеться заплатити за це додатково.

Як встановити плагін AliDropship

Після придбання плагіна AliDropship ви можете перейти до інформаційної панелі WordPress. У меню “Плагіни” натисніть кнопку Додати новий і завантажити плагін. Перегляньте файл .zip та натисніть кнопку Встановити зараз.

Після встановлення ви тепер можете активувати плагін.

Зауважте, що цей плагін не працює з темами WooCommerce, тому вам доведеться перейти на AliDropship вбудовані теми. Є безкоштовні теми, які ви можете просто завантажити та встановити на своєму веб-сайті.

Як тільки тема налаштована, тепер ви можете ввести ліцензійний ключ та активувати.

Висновок

WooCommerce та AliDropship – це чудові додатки для використання. Але якщо ви новачок з обмеженим капіталом, пропоную скористатися WooCommerce, оскільки це безкоштовний і багатий на додаток плагін.

Плагін AliDropship добре працює для керування вашим новим магазином дропшипінгу, а безпосередня координація з постачальниками AliExpress є безцінною для власників бізнесу. Якщо ви хочете без проблем керувати завантаженням продуктів та координуватись з постачальниками AliExpress, ви можете інвестувати в плагін AliDropship. Їх широкий спектр можливостей та тем – це непереборний бонус до цієї інвестиції.

Можливість одноразової оплати може стати потенційним вимикачем угод для нових власників магазину, але все це варто того, що завдяки своїм найвищим можливостям.

Отже, продовжуйте і розпочайте свій дропшипінг-бізнес.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map