6 найкращих тем безкоштовного елемента в 2019 році

Ми вже були на цій дорозі і представили вам зменшення кількості розробників сторінок. Це багато пропозицій для розробників сторінок, щоб полегшити ваше життя в плані розробки веб-сторінки без сліз. Ми також навчили вас як розмістити ваш сайт WordPress з нуля і ідентифікується найпоширеніші помилки під час створення вашого WP-сайту. А тепер ми знову повернемось до розробників сторінок, акцентуючи увагу на популярності плагіна Elementor. Чи не було б акуратним знати, яка безкоштовна тема зробить Elementor завершеним?


Elementor – один з найкращих розробників сторінок. І якщо ви вирішите використовувати цей інструмент, ви також хотіли б тему, яка добре поєднується з ним.

Отже, ось список шести найкращих безкоштовних тем Elementor, які вам обов’язково потрібно перевірити.

1. Астра

Astra – безкоштовна тема WordPress, яка володіє чудовою швидкістю та простотою. Це дає змогу попередній перегляд у режимі реального часу у налаштуваннях WordPress, щоб користувач почував себе впевнено у виконанні змін. Перш ніж ми забудемо, маємо детальний огляд теми Astra тут.

Основні характеристики Astra:

 • Його продуктивність є надійною, оскільки вона виключає jQueries.
 • У ньому є попередньо створені сайти, оптимізовані за елементами.
 • Включає широкий вибір параметрів налаштування, таких як макети, шрифти, заголовки та багато іншого.

Ще одна найкраща особливість Astra – це те, що вона пропонує величезну бібліотеку демонстрацій, до яких вільний доступ. Її гнучкість є його ключовим фактором, який допоможе вам створити веб-сайт, який виділяється.

Відвідайте Астру

2. СтворитиПрес

Generate Press – це легка тема, яка чудово розшириться за допомогою преміум-пакету розширень. Він добре відомий тим, що має високі стандарти щодо кодування та доступності. Він забезпечує безпеку вашого веб-сайту та забезпечує доступ до вашого сайту майже кожному.

Основні характеристики GeneratePress:

 • Він побудований з урахуванням SEO.
 • Забезпечує контроль компонування для налаштування прокладки, поля, бічних панелей та інших елементів вашого веб-сайту.
 • Забезпечує доступ до більш ніж 10 демонстрацій, оптимізованих елементами.

Ви можете комбінувати елементи макета GeneratePress з Elementor для спрощення процесу створення чуйного веб-сайту.

Відвідайте GeneratePress

3. OceanWP

OceanWP, як відомо, є найбільш великим постачальником тематики безкоштовних пакетів, оскільки надає широкі варіанти та різноманітні теми, з більш інноваційними функціями порівняно з іншими. Пориньте і пориньте наш огляд OceanWP 2019 року тут.

Крім того, він пропонує унікальні доповнення Elementor для розширення функціональності веб-розробника сторінки та збільшення швидкості створення веб-сайту.

Основні особливості OceanWP:

 • Пропонує швидкий час завантаження сторінки та вбудований SEO
 • Має підтримку RTL
 • Широкий набір безкоштовних шаблонів
 • Включає просту інтеграцію WooCommerce для онлайн-продавців.

Підтримка OceanWP повністю реагує на проблеми своїх користувачів.

Відвідайте OceanWP

4. Рамка для створення сторінки

Page Builder Framework – плагін, що легко налаштовується, створений спеціально для роботи з такими конструкторами сторінок, як Elementor. Її увага зосереджена на гнучкості та швидкості, що роблять розробників веб-сайту задоволеними.

Основні характеристики рамки для побудови сторінки:

Ще одна добра річ із програмою Page Builder Framework, інтегрованою до Elementor, – це те, що вона пропонує найпростіший спосіб створити сторінку з повним контролем над налаштуваннями та безліччю функцій для вивчення.

Завітайте на сторінку Builder Framework

5. Привіт Тема

Тема Hello є новою в бізнесі, але пропонує легку та швидку тему WordPress. Hello Theme пропонує 100% сумісність з Elementor, що дозволяє створювати свої сторінки без клопоту.

Основні характеристики привітної теми:

Зауважте, що Тема Привіт назавжди безкоштовна, що робить користувачів щасливими, оскільки вони можуть зосередитися на розробці та налаштуванні свого веб-сайту, не турбуючись про плату за передплату..

Відвідайте Hello Hello Theme

6. Буття

Genesis Framework призначений для забезпечення оптимізованої продуктивності бази, де ви можете самостійно проектувати та приймати рішення. Це дозволяє розробникам отримувати доступ до шаблонів багаторазового використання для дизайну та поєднуючи його зі своїми ідеями, щоб повністю налаштувати їх теми, які будуть використовуватися на їх сторінках.

Основні особливості рамки Genesis:

 • Він надає безліч варіантів тем на вибір.
 • Він має опцію попереднього перегляду в режимі реального часу, щоб перевірити та переглянути конструкції та відредагувати їх, коли вам потрібно.
 • У ньому є настроюваний заголовок, куди ви можете додавати текстові логотипи або завантажувати власний логотип.
 • Це мобільно чуйний.

Тема Genesis також пропонує широкий спектр нових макетів та шаблонів, які ви можете вибрати для унікальності їх веб-сторінок.

Відвідайте Genesis Framework

Висновок

Створення власного веб-сайту може бути трохи напруженим, але за допомогою розробників сторінок та пов’язаних з ними тем вони можуть покращити ваше життя.

Пам’ятайте, що вибір теми повинен відповідати обраному вами розробнику сторінки, і він повинен бути надійно швидким та легким, щоб уникнути помилок на веб-сайті, що живе.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map