Geriausias perpardavinėtojų priegloba

vaizdas, rodantis, kaip veikia perpardavinėtojo prieglobaKaip prieglobos perpardavėjas, turite galimybę sukurti verslą, kuriame parduodate kitiems erdvę internete. Jūs esate tas, kuris diktuoja kainą. Jūs esate tas, kuris prekiauja ir parduoda klientams. Jūs esate tas, kuris atsakingas už jūsų ir jūsų klientų santykių palaikymą.


Tačiau įmonė, iš kurios perkate prieglobos paslaugą, yra atsakinga už aparatinės įrangos, programinės įrangos problemas ir bet kokių techninių problemų sprendimą. Iš esmės jūs nuomojatės vietos serveryje. Jūs mokate didmeninę kainą, todėl galite ją perparduoti už mažmeninę kainą ir uždirbti pelno.

Turėdami tai omenyje, pasirinkdami kokybišką perpardavinėtojų programą užtikrinsite, kad jūsų klientai liktų su jumis 2–3 metus.

Šiame vadove apžvelgsime daugybę perpardavinėtojų programų ir padėsime geriau suprasti kiekvieną iš jų.

Ar yra prieglobos paslaugų rinka??

Taip. Tik pagalvok, 2016 m. Buvo apie milijardas gyvų svetainių. 2020 m., Praėjus vos trejiems metams, turime beveik du milijardus gyvų svetainių. Kiekvieną dieną internete atsiranda naujų svetainių. Kai perparduodate prieglobą, galite užsidirbti pinigų iš šios augančios tendencijos. Norėdami sėkmingai dirbti šiame versle, turite gerai suprasti kitus šios srities žaidėjus. Jūs turite žinoti, iš ko turėtumėte išsinuomoti savo serverius, taip pat iš įmonių, kurių turėtumėte vengti. Turėtumėte žinoti kriterijus, kurių reikalauja dauguma žmonių, norinčių įkurti naują svetainę, ir turėtumėte žinoti specifikacijas, kurias turėtų turėti jūsų serveriai kad galėtumėte klientams suteikti deramas paslaugas.

Dauguma prieglobos įmonių uždirba pelną antraisiais – trečiaisiais prieglobos metais, pirmųjų metų pelnas paprastai būna sunaikinamas rinkodaros pastangų dėka. Kokybiškos prieglobos paslaugos užtikrina, kad pelnas bus pasiektas dvejus trejus metus.

Ko mes ieškome perpardavinėtojuose

Pažvelgsime į keletą sričių, kurias laikome svarbiomis renkantis perpardavinėtojo prieglobą.

Atminkite, kad dauguma perpardavinėtojų siūlo labai panašų paketą, prietaisas dažnai būna detalėse. Norėsite tiksliai žinoti, ką jie siūlo nemokamai, kad galėtumėte žinoti, kaip įvertinti hostingo pasiūlymą ir išplėsti jūsų verslą.

Štai keletas. Jei jums reikia konkretesnių rekomendacijų dėl labiau techninių svetainių (tarkim, žiniatinklio programos), atsiųskite man el. Laišką ([email protected]) daugiau informacijos. Dėkoju!

Uptime ir patikimumas

svetainės greičio vaizdasKita sritis, į kurią mes žiūrėjome, buvo veikimo laikas ir patikimumas. Nenorite nieko mažiau nei 99,9 proc. neveiklumo garantija. Viskas, kas bus mažiau, reikš, kad jūsų klientai kiekvieną mėnesį galėtų žiūrėti iki vienos valandos prastovos. Šios valandos gali pakakti, kad būtų galima atskirti, ar jūsų kliento verslas yra sėkmingas, ar jis yra nesėkmingas.

Tai, ko jūsų klientai norės iš jūsų, todėl turėtumėte to reikalauti iš įmonės, iš kurios perkate prieglobos paslaugą, yra SSD saugykla ir HTTP / 2 serveriai. Kaip pamatysite, įmonės, kurias vėliau apžvelgsime šiame vadove, teikia gerą greitį ir gerą darbo laiką. Kai kurie netgi siūlo pinigų grąžinimo garantiją, jei jų veikimo laikas nesiekia 99,9 proc. Ribos.

Galite pamatyti mūsų tiesioginio prieglobos stebėjimas pamatyti, kurie šeimininkai turi gerus / blogus rezultatus.

Techninė pagalba

Net tobulame pasaulyje, kuriame yra geriausi serveriai, viskas klostysis blogai. Techninė pagalbaKai jie tai padarys, klientai, kuriems pardavėte savo paslaugą, kreipsis į jus pagalbos. Jūs savo ruožtu kreipsitės į interneto prieglobos įmonę. Štai kodėl jūs norite žiniatinklio prieglobos įmonė, kurią naudojate laiku pateikdami atsakymus ir turėdami profesionalių specialistų. Bet koks prieglobos įmonės delsimas pateikti jums atsakymus ar taisyti problemas reiškia, kad jūsų klientai vėl atiduoda savo svetainę ir vėl ją veikia..

Pagalba visą parą yra būtina norint išspręsti bet kokius techninius klausimus. Net negalvokite apie perpardavinėtojo prieglobą, kurioje naudojama bilietų sistema. ��‍♂️

Kaina

Paskutinis veiksnys, į kurį atsižvelgsime, yra kaina. Kaip minėjome, tai yra verslas. Verslas siekia užsidirbti pinigų. kiaulė taupyklėKuo pigiau galite įsigyti didmeninę prieglobą, tuo didesnį pelną galite uždirbti perparduodami paslaugą. Visų bendrovių, kurias ketiname peržiūrėti, kaina yra pakankamai maža, kad galėtumėte užsidirbti kelis dolerius ir šiek tiek pasislėpti..

Dabar, kai turime išankstinių pasiūlymų, pasinerkime ir aptarkime geriausioms interneto perpardavimo kompanijoms skirtas perpardavimo kompanijas. Mes išvardijome juos savo pasirinkimo tvarka.

Geriausi interneto prieglobos perpardavėjai

„HostGator“ – geriausias atlikimo planas

Pagrindiniai bruožai
 • Neriboti domenai
 • Nemokamas SSL
 • Nemokama WHMCS kliento valdymo / atsiskaitymo programinė įranga
 • 24/7/365 palaikymas
 • 99,9% Uptime garantija

Argumentai už

 • Baltų etikečių priegloba
 • Visiška išteklių kontrolė
 • „ResellerClub“ sąskaita be papildomų mokesčių

Minusai

 • Trūksta SSD atminties

„HostGator“ siūlo tai, kas, mūsų manymu, yra vieni iš išsamiausių perpardavėjų planų rinkoje. Jų siūlomi planai leidžia perpardavėjams lengviau suteikti reikiamas funkcijas savo klientams ir valdyti klientus. Tai leis jums, kaip perpardavėjui, suteikti naujas galimybes jūsų klientams, kai jie prisijungs, ir jūsų klientai galės naudotis klientų palaikymo tarnyba. Visa tai daroma už palyginti nebrangią kainą.

Nuolaida registracijai ��

Visi aukščiau išvardyti planai suteikia jums nemokamą „ResellerClub“ sąskaitą. Tai reiškia, kad jūs galite parduoti 70 plius gTLD ir ccTLD savo klientams. Ten yra 80 procentų nuolaida registracijos išlaidoms. Jūs galite parduoti domenų vardus savo klientams. Galite padėti jiems perkelti savo svetainę iš dabartinio serverio į jūsų. Kadangi jūs perkate visas paslaugas už kainą, galite užsidirbti pinigų, kai jas perparduodate.

„HostGator“ turi daugybę unikalių įrankių, leidžiančių jums ženklinti savo verslą. Pavyzdžiui, „HostGator“ turi unikaliai suprojektuotą „cPanel“ kuriuos galite pasiūlyti savo klientams. Puiku tai, kad galite pridėti savo logotipą ir savo prekės ženklą.

„HostGator“ sukūrė daugybę vaizdo įrašų ir vadovėlių. Galite naudoti juos su savo klientais ir prekės ženklą, todėl atrodo, kad visa ši informacija yra iš jūsų verslo.

100 procentų galite valdyti pralaidumą, saugyklą, RAM ir kt. Galite valdyti, kaip paskirstomi jūsų ištekliai. „HostGator“ suteikia jums galimybę perkelti į kitą pakopą įpusėjus mėnesiui, jei jaučiate, kad ištekliai išsenka. Tokiu būdu neprarandate potencialių klientų.

Be galo patikimas & # x1f600;

Mes pasirinkome „HostGator“ kaip pagrindinį pasirinkimą, nes jie yra patikimi. Jie turi 99,9 proc. Neveiklumo garantija. Matote tokio tipo garantijas daugelyje hostingo kompanijų. „HostGator“ mums patinka tai, kad jie iš tikrųjų seka savo garantiją. Jei jų serveriai per mėnesį neatitiks šios ribos, „HostGator“ jums kompensuos visą mėnesį.

Kaip minėjome, jūsų klientai galės naudoti „cPanel“ su jūsų prekės ženklu. Galėsite naudoti ir „cPanel“. „HostGator“ padarė gerą darbą pertvarkydamas „cPanel“ taip, kad juo būtų lengva naudotis. Už jos slypi daug jėgų. Jūs ir jūsų klientai turės visas galimybes, kurių galite tikėtis iš „cPanel“, su unikaliu pertvarkymo dizainu, kurio neįmanoma įveikti.

Kai skaitote „HostGator“ apžvalgas, akivaizdu, kodėl jie šiandien yra vieni geriausių paslaugų teikėjų. Jie turi puikus greitis, nuostabus veikimo laikas ir lengvai naudojamas „cPanel“. „HostGator“ pasiekia kiekvieną svarbiausią tašką, kurio galite tikėtis iš prieglobos įmonės šioje kainų grupėje.

Tai pakankamai lengva naudoti, kad visiški naujokai galėtų greitai įsisavinti. Tačiau jis turi galią ir funkcijas, kurios vartotojams suteikia galimybę padaryti tai, ko jie nori. Yra keletas apsaugos funkcijų. Kai kurie iš jų yra įtraukti, o kiti kainuoja papildomai. Kodėl gi nepadarius to sau? „HostGator“ šiuo metu siūlo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

A2 Hostingas – „Premium Reseller Hosting“

Pagrindiniai bruožai
 • Nemokama „eNom“ perpardavinėtojo sąskaita
 • Pinigų gražinimo garantija
 • Nemokamas SSL ir SSD
 • 24/7/365 palaikymas
 • 1000 GB Perkėlimas
 • 20X greičiau „Turbo“ variantas

Argumentai už

 • cPanel integracija
 • Pasirinkite tarp „Linux“ arba „Windows“ serverių
 • Dvi nemokamos atsiskaitymo programos

Minusai

 • Nedaug vietos saugykloje

Pasirinkome antrąjį „A2 Hosting“, nes, kaip ir „HostGator“, jie gali savo klientams suteikti beveik viską, ko jiems prireiks. Jų perpardavinėtojo planai yra vieni geriausių rinkoje. Jie įtraukia:

 • cPanel integracija
 • SSD saugykla
 • WHMCS arba „Blesta“ paskyroms tvarkyti

Išsamus funkcijų rinkinys & # x1f4c3;

Beveik visi perpardavinėtojų prieglobos planai, nepriklausomai nuo įmonės, turi tam tikrą atsiskaitymo programinės įrangos tipą. A2 priegloba skiriasi tuo, kad jums suteikiamos dvi galimybės. Jei perkate „Sidabrinę“ sąskaitą, galite pasirinkti tarp WHMCS ir „Blesta“. WHMCS pripažino daugelį kaip problemų sprendimo įrankį. „Blesta“ teikiama pirmenybė, nes ji yra atviro kodo, tai reiškia, kad vartotojai gali ją pritaikyti savo poreikiams patenkinti.

Galite pasirinkti „Linux“ arba „Windows“ serverius. Jūsų pasirinkta operacinė sistema nustatys jums prieinamas programinės įrangos parinktis. Šis pasirinkimas atliekamas atsižvelgiant į paslaugas, kurias norite pasiūlyti savo klientams. Pavyzdžiui, „Linux“ naudoja „cPanel“ ir PHP. „Windows“ naudos „Plesk“ ir .NET branduolius.

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto plano, jums bus skirta pakankamai lėšų. Žemiausios pakopos planas, kurį siūlo „A2 Hosting“, palaiko iki 40 paskyrų. Galite toliau augti iš ten. Augant jūsų verslui, galite pasirinkti aukštesnės pakopos paskyras, kuriose yra daugiau vietos saugykloje.

Vienas iš greičiausių žiniatinklio prieglobos & # x1f686;

Mus sužavėjo „A2 Hosting“ greitis. Jie yra tarp greičiausių žiniatinklio prieglobų, kurias išbandėme. Jų bazinis greitis yra greitas, tačiau tai pagerėja tik dėl SSD atminties. Visame pasaulyje yra daugybė duomenų centrų, teikiančių turinį. Jūs turite galimybę įsigyti „turbo“ serverį. Šis serveris siūlo 20 kartų didesnį greitį nei įprasta.

A2 priegloba teikia nuostabų palaikymą. Su jais galite bendrauti per:

 • Pašto adresą
 • Gyvas pokalbis
 • Palaikymas telefonu

Be to, galite naudotis gerai palaikoma žinių baze. Yra daugybė vadovų, kuriais galite padėti savo klientams atsakyti į pagrindinius klausimus ir pradėti priglobti jų svetainę.

„A2 Hosting“ nuoseklias paslaugas siūlo jau daugiau nei 15 metų. Tai padėjo jiems sukurti žinomumą apie kokybę žiniatinklio prieglobos pasaulyje. Jei nesate visiškai patenkinti jų tarnyba, jie siūlo pinigų grąžinimo garantiją bet kuriuo metu.

A2 priegloba yra įmonė, kuri orientuojasi į tai, kad viskas būtų kuo labiau pritaikoma. Gali prireikti šiek tiek suprasti, kaip jie nustato reikalus, tačiau kai tik pasijausite, turėsite nebrangų ir greitą žiniatinklio prieglobą, turinčią įspūdingą funkcijų įvairovę. Perskaitykite visą mūsų A2 prieglobos apžvalgą.

„InMotion“ – puikus našumas, mažiau funkcijų

Pagrindiniai bruožai
 • 100G + disko vietos
 • Nemokamas skirtas IP
 • Neribotas „cPanels“
 • 24/7/365 palaikymas
 • Svetainės atsarginė kopija

Argumentai už

 • SSD saugykla
 • Baltų etikečių priegloba
 • Puikus svetainės saugumas

Minusai

 • Retkarčiais prastovos

Pažvelgę ​​į visus „InMotion“ siūlomus produktus matote, kad kai kurie iš jų yra labai gražūs, o kitiems atrodo, kad trūksta funkcijų. Laimei, jų perpardavinėtojo planai yra keletas gražiausių jų siūlomų funkcijų. „InMotion“ suteikia galimybę pasirinkti iš šešių skirtingų konfigūracijų. Jie siūlo daug funkcijų, įskaitant funkcijas, padedančias jums atsiskaityti ir kurti atsargines kopijas.

Skaidrus aptarnavimas ��

Mums, svarbiausias „InMotion“ pranašumas yra skaidrumas. Kai naudojate jų išteklius, kaip baltos spalvos etiketę, jūsų prekės ženklas ar jūsų vardas yra tai, ką mato kiti. „InMotion“ veikia fone. Tokiu būdu nėra painiavos tarp jūsų verslo ir jų pačių. Tai padidina jūsų patikimumą.

Siūlomi ištekliai yra įspūdingi. Perpardavinėtojų serveriuose yra įrengta SSD saugykla, taip pat RAID-6 duomenų apsauga. Tai suteikia jums greičiausias duomenų perdavimo greitis. Tuo pačiu galite išlaikyti atleidimą.

Yra dar kelios privilegijos, kurias gausite iš jų kaip perpardavinėtojas. Pavyzdžiui, gausite nemokamą sąskaitą „Enom“. Tai suteiks galimybę klientams pasiūlyti SSL registraciją ir domenų vardus. Gausite WHMCS atsiskaitymo programinę įrangą. Ši programinė įranga yra populiari, nes ji palengvina automatines sąskaitas faktūras, mokėjimų surinkimą ir jūsų klientų stebėjimą.

Puiki palaikymo komanda & # x1f4de;

„InMotion“ savo klientams siūlo daugybę kitų gėrybių. Viena jų palaikymo komanda. tai yra vienas geriausių, su kuriuo bendravome. Jų darbuotojai yra padalyti į du skirtingus skyrius. Tai leidžia jums lengviau rasti atsakymą į tikslų jūsų ar jūsų klientų klausimą. Daugelis jų darbuotojų yra kvalifikuoti. Taigi, galbūt, jūs kalbėsitės su pardavėju, tačiau jie taip pat galės suteikti techninę pagalbą.

„InMotion“ siūlo keletą saugos funkcijų. „Patchman“ apsauga nuo kenkėjiškų programų reiškia, kad jūsų serveryje nuolat ieškoma kenksmingos programinės įrangos. Viskas, kas gali būti abejotina, bus laikomi karantine ir pašalinami. „Corero DDoS“ apsauga yra skirta apsaugoti jūsų serverį nuo žiaurių jėgų atakų.

„InMotion“ savo klientams siūlo beveik viską, ko jiems reikia. Papildoma programinė įranga gali būti įtraukta nemokamai arba ją galima įsigyti. Negalime suvokti, kiek esame sužavėti jų turimomis funkcijomis.

Jų „WordPress“ palaikymas yra puikus. Jie turi reaguojančią palaikymo komandą ir siūlo platų apsaugos funkcijų spektrą. „InMotion“ savo klientams siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte išbandyti juos nerizikuodami.

„SiteGround“ – puikus debesų perpardavėjų priegloba

Pagrindiniai bruožai
 • Mažiausia kaip 42 USD per metus
 • Geriausias palaikymas
 • Nemokamas SSL
 • 24/7/365 palaikymas
 • Kelios serverio vietos

Argumentai už

 • SSD saugykla
 • Nebrangi kaina
 • Fenomenalus klientų aptarnavimas

Minusai

 • Galite įsigyti tik metinį prieglobą

Mes dažnai aptarėme, kas mums patinka „SiteGround“. Tai yra viena iš geresnių „WordPress“ prieglobos galimybių. Dėl visų minėtų ir dar daugiau priežasčių mes jas įtraukėme į šį sąrašą. „SiteGround“ yra greito prieglobos galimybė su maža kaina. Jie siūlo fenomenali parama.

Teikia kreditus

„SiteGround“ turi perpardavinėtojo prieglobos planą, kuris skiriasi nuo to, ką gaunate su dauguma kitų prieglobų. Su daugeliu kitų šeimininkų įsigysite mėnesinį arba metinį planą, kurį galėsite perparduoti. „SiteGround“ suteikia kreditų. Kiekvienas kreditas suteikia jums perpardavėjo paslaugų vienerius metus. Bet kuriuo metu galite nusipirkti tiek kreditų, kiek norite. Puiku, kad jie nesibaigia. Tai reiškia, kad galite bet kada atnaujinti kliento sąskaitą arba atidaryti naują.

Daugeliui šis sąveikos būdas veikia geriau nei planai, kurie riboja jūsų galimybes naudotis ištekliais, atsižvelgiant į jūsų perkamo plano pakopą. Su „SiteGround“, kiekviena sąskaita yra skirta vienai svetainei. Taigi jūs galite pasiūlyti savo klientams išsamų planą. Vienas klientas gali norėti, kad viena svetainė būtų prižiūrima trejus metus. Taigi jūs perkate tris kreditus. Arba kitas klientas gali norėti, kad vienerius metus būtų prižiūrimos septynios svetainės, taigi jūs perkate ir suteikiate jiems septynis kreditus.

Perpardavėjams, įpratusiems bendrauti su kitomis hostingo įmonėmis, šis bendravimo būdas gali atrodyti šiek tiek keistas. Tačiau daugelis greitai supranta lankstumą, kurį siūlo tokio tipo planas. Užuot turėję universalią sąskaitą, kiekvienas planas gali būti derinamas atsižvelgiant į kliento, kuris ketina jį gauti, poreikius.

Nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos & # x1f193;

Be unikalaus požiūrio į perpardavinėtojų prieglobą, „SiteGround“ turi daug ką pasiūlyti. „SiteGround“ siūlo „white label“ talpinimą. Tai reiškia, kad visas jų prekės ženklas yra pašalintas, ir jūs galite pateikti savo prekės ženklą į savo vietą.

Jūsų klientai gauna daugybę patrauklių funkcijų. Kiekvienos jų svetainės atsarginę kopiją galima kurti kasdien. Trisdešimt ankstesnių atsarginių kopijų saugomos byloje. Jūsų klientai gaus nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską. Tai ne tik pagerins greitį, bet ir padės jūsų klientams kovoti su DDoS išpuoliais.

Kiekvienas serveris yra įjungtas HTTP / 2. Visi jie yra aprūpinti SSD saugykla. Jūsų klientai gali žinoti, kad gauna naujausias technologijas.

Mūsų nuomone, „SiteGround“ yra vienas geriausių perpardavimo variantų. Jie turi išsamius planus. Jų darbuotojai teikia nuostabią paramą. Jie siūlo tvirtą greitį. Apie šį kompiuterį yra daug, kas patrauklu. Jūs galite tai išbandyti patys, nes jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Susijęs: Kaip sukurti atsarginę savo svetainės kopiją

Baigiamieji žodžiai

Būti žiniatinklio prieglobos perpardavėju yra neriboto potencialo verslas. Jūsų verslo augimas ir klientų laimė priklauso nuo žiniatinklio prieglobos, iš kurios jūs nuomojatės savo paslaugas. Kadangi atlikote savo tyrimus, tikriausiai pastebėjote, kad nėra daug tiekėjų, kurie savo serveriuose suteikia vietos kitiems perparduoti. Ir daugelis tų, kurie palaiko perpardavinėtojus, nesiūlo geriausių įrankių ar paslaugų. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kad įtrauktume tai, kas, mūsų manymu, buvo geriausi teikėjai.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad kai kurios pigių hostingo kompanijos taip pat siūlo perpardavinėtojų planus už nedidelę kainos dalį.

Ar esate dirbę su kitais perpardavėjais? Kokie yra šio verslo privalumai ir trūkumai? Mes norėtume išgirsti jus. Praneškite mums, ką galvojate komentarų skiltyje žemiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kitas apžvalgas, perskaitykite geriausią žiniatinklio prieglobos vadovą. Ačiū, kaip visada, kad skyrėte laiko skaityti mūsų vadovus.

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map