بررسی BlueHost

در سال 1996 ، مت هیتون برای اولین بار به فکر شرکت هاستینگ بود که در نهایت به Bluehost تبدیل می شود.


در طول راه ، مت دو پیشخدمت میزبانی وب دیگر را قبل از تحقق Bluehost در سال 2003 ایجاد کرد. Bluehost تعریف و سپس تعریف خود را از یک شرکت هاستینگ تعریف و تعریف مجدد کرد..

اولین تکرار Bluehost 0catch.com بود. این یک سرویس میزبانی رایگان بود که به سرعت محبوب شد. محدودیتی در تعداد ویژگی هایی که این شرکت می تواند به مشتریان خود ارائه دهد وجود دارد. در سال 2003 ، این شرکت مانیتور Bluehost را در اختیار گرفت و از آنجا شروع به تهیه برنامه های میزبانی مشترک به مشتریان کرد.

به دلیل وجود محبوبیت Bluehost به سرعت در قسمتهای مختلف محبوب شد توانایی آن برای ارائه برنامه های مقرون به صرفه. آنها بسته های میزبانی خود را با پشتیبانی از سیستم مدیریت محتوا ارائه دادند. یکی از محبوب ترین ویژگی های Bluehost ، امکان نصب وردپرس تنها با یک کلیک بود.

Bluehost سیستمی را تنظیم کرده است که به وسیله آنها می توانند برنامه های میزبانی مشترک را با استفاده از امتیازهای مختلف قیمت ارائه دهند. این منحصر به فرد بود زیرا بدون توجه به اینکه فردی هستید که یک وبلاگ یا یک شرکت بزرگ را باز می کنید و به منابع بیشتری نیاز دارید ، طرحی وجود داشت که متناسب با نیاز و بودجه شما موجود باشد.

Bluehost راه را تغییر داد که شرکت های میزبان هنگامی که آنها ذخیره و یا پهنای باند خود را به عنوان نامحدود به بازار عرضه کردند ، تغییر داد. در واقعیت ، خدمات ارائه شده آنها محدود است ، با این اصطلاح “نامحدود” استفاده می شود برای اشاره به مقدار فضا یا پهنای باند که یک کاربر معمولی در صورت بهره برداری از یک وب سایت معمولی به آن نیاز دارد.

به طور کلی ما فکر می کنیم Bluehost یک انتخاب عالی است. آنها میزبان وب با کیفیت بالا و قیمت مناسب را ارائه می دهند و پشتیبانی کاملی را برای ثبت نام های جدید ارائه می دهند.

بیایید به بررسی بپردازیم تا قیمت و برنامه های آنها را بهتر بشناسیم. ��

یک تاریخچه کوچک Bluehost

Bluehost برای محبوبیت پیدا کرد ارائه خدمات ذخیره سازی نامحدود به مشتریان خود. با این حال ، اگر یک شخص “مورد سوء استفاده قرار گرفت” این امتیاز با ذخیره حجم انبوهی از داده ها که هیچ ارتباطی با وب سایت آنها نداشت ، می تواند محدودیتی برای آنها تعیین شود.

در مورد کسانی که از وب سایت خود به عنوان یک دستگاه ارسال ایمیل گسترده استفاده می کنند یا کسانی که از سایت خود به عنوان راهی برای بارگذاری یا بارگیری مقادیر زیادی از فایل های صوتی یا تصویری استفاده می کنند ، صدق می کند..

ایده این کلاه های انعطاف پذیر این بود که یک کاربر را در استفاده از منابع بسیار زیاد روی سرور مشترک نگه دارید تا برای سایر کاربران در همان سرور مضر باشد..

در سال 2009 ، Bluehost یک بار دیگر بازی را تغییر داد وقتی می آید شرکت های میزبان با مشتریان خود تعامل برقرار کنند. در همین سال بود که آنها تصمیم گرفتند برای استفاده برخی از کاربرانشان ، کارایی CPU را شروع کنند.

این کار به این دلیل انجام شد که برخی از کاربران تقاضای زیادی به منابع CPU می کردند و بر تجربه سایر کاربران روی سرور تأثیر منفی می گذاشتند. به ناچار ، هنگامی که تحقیق انجام شد ، مشخص شد که اکثر وب سایت های گازسوز اطلاعاتی را بارگذاری یا بارگیری می کنند که نباید در یک حساب میزبانی مشترک قرار داشته باشد.

توسط گروه بین المللی استقامتی خریداری شده است

در سال 2010 ، Bluehost توسط گروه استقامتی بین المللی خریداری شد. این گروه در سال 1997 تأسیس شده است. دفتر مرکزی آن در Burlington ، ماساچوست واقع شده است.

گروه بین المللی استقامتی تعدادی از مشاغل میزبان را خریداری کرده است. آنها این شیوه را دارند که به شرکتهایی که بدست آورده اند اجازه دهند تا تحت نام خودشان به فعالیت خود ادامه دهند.

این بدان معناست که وقتی شما می خواهید بین یک سرویس میزبان دیگری از Bluehost خریداری کنید ، می توانید بین دو شرکت که متعلق به همان شرکت مادر هستند ، انتخاب کنید..

Bluehost هنوز مستقل است

Bluehost توسط گروه بین المللی استقامتی اداره می شود. با این حال ، آنها هنوز هم به طور مستقل فعالیت می کنند. هنگامی که شما یک سرویس را از Bluehost خریداری می کنید ، چیزی را دریافت می کنید که منحصر به فرد از آن شرکت باشد.خدمات ارائه شده نشان دهنده قابل اعتماد بودن سابقه طولانی Bluehost ، ارائه خدمات به مشتری ستاره ای ، ارائه قیمت پایین و ارائه گزینه های مختلف میزبانی از جمله میزبانی مشترک ، VPS و میزبانی اختصاصی.

حالا که کمی تاریخچه در مورد شرکت داریم ، بگذارید’چند دقیقه وقت بگذارید و به برخی از مشخصات خدمات ارائه شده و اینکه آیا خدمات آنها برای شما مناسب است یا خیر ، شیرجه بزنید..

چیزهایی که درباره Bluehost دوست داریم

وقتی این بررسی هاستینگ وب را در کنار هم قرار می دهیم ، هدف ما ارائه گزارش بی طرفانه است.

ما سعی می کنیم اطلاعاتی را که نشان دهنده تجربه شخصی ما و تجربیات شخصی همکاران ما در تعامل با این شرکت باشد ، منتقل کنیم. ما علاقه مندیم که هنگام تعیین کیفیت میزبان وب ، داده های آماری را بررسی کرده و معیارهای کمی را ارائه دهیم.

میتوانی ببینی ما در حال پیگیری زنده ما Bluehost هستیم. آمارها 15-20 بار در روز به روز می شوند. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما را راهنمایی کنید بهترین میزبانی وب استرالیا.

99.9 درصد Uptime

زمان به روز

چندی پیش ، Bluehost تعمیرات اساسی در سرورهای خود انجام داد. یکی از نتایج قابل توجه از سرورهای آنها کارایی آنهاست زمان به روز بهبود یافته است. تقریباً کامل است بیشتر از 99.99 درصد است.

در طول 10 ماه ، Bluehost موفق به تنها پنج قطع شد. این بدان معناست که در طی 7،296 ساعت خدمات ، تنها 9 دقیقه از کار افتادگی صرف شده است. چند سال پیش ، آنها با حمله DDOS مورد اصابت قرار گرفتند که بر زمان بالای آنها تأثیر گذاشت.

با این حال ، اگر از بین دسامبر سال 2017 و سپتامبر 2018 به خدمات آنها نگاه کنید ، می بینید که آنها فقط دو ماه وقت داشتند که خدماتشان 100 درصد از زمان نرسیده است. در طی آن ده ماه, خدمات آنها 99.99 درصد از زمان افزایش یافته است.

صفحات آنها سریع بارگیری می شود

اگر در اوایل سال 2016 به خدمات Bluehost نگاه می کردید ، می دیدید که سرعت آنها بسیار ناچیز است. میانگین سرعت آنها تقریباً 1500 ms بود. این بدان معنی است که آنها در بین 10 سریعترین لودر صفحه قرار نگرفتند.

به سال 2020 پرش کنید و در بارهای بارگیری آنها پیشرفت چشمگیری مشاهده می کنید. در حال حاضر ، Bluehost است زمان بار متوسط ​​424 ms. این آنها را در پنج سریع ترین میزبان برتر ما بررسی کرده است.

وقتی از وی سؤال شد كه چه عواملی منجر به این تغییر شد ، نمایندگان Bluehost گفتند كه این بخشی از فشار آنها برای بهبود تجربه مشتری است. برای رسیدن به این هدف ، آنها پول اختصاص داده و در پارک سرور BlueRock خود سرمایه گذاری کردند. نتایج برای خودشان صحبت کرده اند. طی یک دوره 10 ماهه ، سریعترین میانگین سرعت آنها 399 ms و کمترین سرعت آنها 467 ms بود. با هر حساب ، این سرعت های چشمگیر است.

قیمت مقدماتی پایین

چند سال پیش ، بسیاری از مردم دو بار به استفاده از Bluehost فکر کردند. آنها احساس می کردند که این خدمات بسیار گران است و این نتیجه ای پیدا نکرد’چیز اضافی داشته باشید که قیمت را ارزشمند کرده است.

با این حال ، در سال 2020 ، Bluehost ما را تحت تأثیر قرار می دهد. آنها دارند بارهای چشمگیر و زمانهای چشمگیر. در عین حال ، آنها خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهند. منصفانه است که بگوییم که آنها یکی از ارزان ترین هاست های وب در بازار هستند.

آنها قیمت مقدماتی به همان میزان کم را ارائه می دهند 2.95 دلار در هر ماه, بسته به معاملات تبلیغاتی که می توانید پیدا کنید. درست است که شما قادر خواهید بود گزینه های میزبانی ارزانتر را پیدا کنید. با این حال ، هنگامی که به قیمت ، سرورهای بهبود یافته آنها و خدمات به مشتریان آنها توجه می کنید ، احساس می کنیم که آنها به خوبی ارزش قائل هستند.

BH برای ارزش شما بد نیست اما قطعاً لیست ما را در لیست قرار نمی دهد بهترین میزبانان ارزان.

بسیاری از ویژگی های امنیتی رایگان

این اخبار مملو از گزارش حملات سایبری بزرگ و نقض داده ها است. به همین دلیل خوشحال شدیم که دیدیم Bluehost دارای گزینه های امنیتی زیادی است. آنها تعدادی ابزار دارند که بطور خاص برای مقابله با حملات و خطرات معمول طراحی شده اند.

به عنوان مثال ، شما می توانید با استفاده از اسپم مبارزه کنید کارشناسان هرزنامه, اسپم چکش, و SpamAssassin (اسامی بسیار عالی).

Cloudflare می تواند شما را از انکار مستقیم حمله خدمات نجات دهد.

اگر محتوا با کیفیت در سایت خود دارید ، احتمال اینکه کسی قصد دارد آن را از شما سرقت کند ، احتمال دارد. به همین دلیل Bluehost است محافظت از لینک مستقیم را فراهم می کند که باعث نمی شود افراد تصاویر و محتوای شما را سرقت کنند با استفاده از hotlinking فیلترهایی وجود دارد که می توانید برای مسدود کردن حساب های ایمیل خاص از آنها استفاده کنید ، و Bluehost فرصتی برای مسدود کردن آدرس های IP به شما پیشنهاد می دهد.

شما می توانید از دایرکتوری ها برای محافظت از رمز عبور ، ایجاد لیست های سیاه برای آدرس های IP ، تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید ، از اعتبار سنجی استفاده کنید و یک میزبان کامل از دیگر ویژگی های امنیتی با ارزش استفاده کنید. Bluehost قادر است شما و بازدید کنندگان وب سایت شما را ایمن نگه دارد.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که BH شما را برای محافظت از حریم خصوصی شارژ می کند در حالی که شرکت هایی مانند Namecheap این کار را نمی کنند. این می تواند به شما کمک کند هر سال 20-50 دلار پس انداز کنید. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما را برای بهترین ثبت کنندگان دامنه بررسی کنید.

سیاست بازپرداخت

Bluehost دارای یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اگر برنامه خود را ظرف 30 روز اول لغو کنید ، بازپرداخت رایگان دریافت خواهید کرد. یک کلمه احتیاط ، اگر ظرف 30 روز اول فسخ نشوید ، برای زمانی که از آن استفاده نکردید بازپرداخت پیش بینی نشده دریافت خواهید کرد. همچنین ، به یاد داشته باشید که هزینه دامنه غیر قابل برگشت است.

آسان برای استفاده

Bluehost برای راه اندازی وب سایت خود و مدیریت آسان آن برای شما از کار خود خارج شده است. رابط cPanel پیشرفته آنها به همان سادگی قابل استفاده است. با کلیک کردن بر روی نماد مناسب ، می توانید به جایی که باید بروید برسید.

از cPanel ، می توانید از مکان مرکزی مانند چیزهایی مانند آدرس ایمیل و عناصر در وب سایت خود مراقبت کنید. شما قادر به تنظیم طرح کنترل پنل برای رفع نیازهای خود هستید. شما می توانید موارد را ویرایش کنید تا ویژگی هایی که بیشتر از همه استفاده می کنید از برجسته ترین ها باشد.

توصیه شده توسط WordPress.org

وقتی میزبان را برای وب سایت خود انتخاب می کنید ، باید مدتی وقت بگذارید تا حقایق و ارقام مربوط به آن را بیاموزید. گفته می شود ، WordPress.org بزرگترین CMS در کره زمین است. میلیون ها وب سایت را اجرا می کند. اگر وردپرس ارائه دهنده هاستینگ را توصیه می کند ، معمولاً چیزی است که باید به آن توجه کنید.

وردپرس اخیراً لیستی از سه ارائه دهنده میزبانی مورد علاقه خود را تهیه کرده است. Bluehost برجسته در آن لیست قرار گرفت.

اینها فقط چند مورد از چیزهایی بود که ما در مورد Bluehost دوست داشتیم. جزئیات دیگری که قابل ذکر است ویژگی های تجارت الکترونیکی آنهاست که راه اندازی فروشگاه آنلاین با Bluehost را ساده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در وردپرس ، راهنمای ما را بخوانید بهترین میزبان وردپرس.

چیزی که ما در مورد Bluehost دوست نداریم

ما می خواهیم تا آنجا که می توانیم از تصویری از Bluehost صادقانه نمایش دهیم. برای این منظور ، ما در مورد برخی از مواردی که دوست نداریم در مورد این سرویس میزبانی صحبت کنیم.

خدمات مشتری

تصویر پشتیبانی از bluehostBluehost کارهای بسیاری را به خوبی انجام می دهد ، و ما’شاهد روند صعودی در کیفیت خدماتی است که ارائه می دهند. اما اگر مشکلی دارید و باید با خدمات مشتری آنها در تماس باشید, هیچ تضمینی در مورد آنچه می خواهید بدست آورید وجود ندارد.

برخی از مشتریان با خدمات به مشتریان تماس می گیرند و از پدیده کمک می کنند. آنها تجربیات مثبتی دارند. با این حال ، برخی از شکایات وجود دارد. Bluehost مشتریان خود را ترغیب به تماس با آنها از طریق تلفن می کند. با این حال ، بسیاری از مردم مشکلاتی را تجربه کرده اند ، حتی اگر آنها نیز وجود داشته باشند’چندین بار تماس گرفتم.

گفته می شود وقتی Bluehost را با بعضی دیگر مقایسه می کنید میزبان وب ارزان شما به سرعت خواهید دید که پشتیبانی آنها از بدترین چیزهاست. فقط کافی است کمی بهبود یابد.

اگر پشتیبانی از دستی همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید می خواهم بگویم با آن همراه باشید محل سایت.

شما باید برای هزینه های سایت هزینه بپردازید

بخش خوبی از ارائه دهندگان میزبانی که ما به آنها نگاه کرده ایم با خوشحالی شما را از سایت فعلی خود به سرور خود منتقل می کنند. برای آنها روشی نسبتاً ساده است و این بدان معنی است که شما برای چند سال آینده مشتری آنها خواهید بود.

به دلایلی ، Bluehost چیزهایی را از این طریق نمی بیند. آنها 150 دلار هزینه می کنند تا کاری را در سرویس خود انجام دهند که اکثر سرویس ها بصورت رایگان انجام می دهند. و اگر اینطور باشد’آنها به اندازه کافی ناامید کننده نیستند ، آنها فقط حداکثر پنج سایت و 20 حساب ایمیل را انتقال می دهند.

اگر این مقدار گرفتن پول کافی نیست ، آنها برای 45 دقیقه پیاده روی مقدماتی از خدمات خود 80 دلار به شما شارژ می کنند. اکثر ارائه دهندگان میزبانی با خوشحالی می توانند از خدماتشان به راحتی استفاده کنند.

قیمت گذاری Bluehost توضیح داد

Bluehost پنج برنامه میزبانی مختلف ارائه می دهد. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • میزبانی مشترک
 • میزبانی اختصاصی
 • میزبانی وردپرس
 • میزبانی VPS
 • سایت های ابر

برای بیشتر افراد ، برنامه میزبانی مشترک بیش از حد کافی است. وقتی برای اولین بار شروع می کنید ، نمی دانید وب سایت شما چقدر ترافیکی را جذب می کند. اختصاصی هاستینگ در اصل اجاره سرور فیزیکی است. میزبانی وردپرس میزبانی است که برای وردپرس بهینه شده است.

در اینجا تفکیک برنامه های قیمت برای هر کدام آورده شده است.

میزبانی مشترک (بهترین انتخاب شروع)

 • “پایه ای” برنامه با قیمت 2.95 دلار در ماه شروع می شود. پس از اتمام دوره مقدماتی ، ماهانه 7.99 دلار افزایش می یابد. (بهترین برای صاحبان وب سایت های جدید)
 • “به علاوه” برنامه 10،99 دلار در هر ماه است. (بهترین برای سایتها یا وبلاگ های بلند مدت)
 • “انتخاب به علاوه” شما 2399 دلار در ماه اجرا می کنید. (بهترین کار اگر می خواهید با وب سایت خود درآمد کسب کنید)

این قیمت ها بسیار خوب هستند ، اما Bluehost تعدادی از معاملات تبلیغی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد قیمت حتی بهتری نیز بدست آورید. با “پایه ای“برنامه ، شما می توانید یک وب سایت ، پهنای باند نامحدود و 50 گیگابایت فضا. یک دامنه رایگان به شما داده می شود ، پنج دامنه پارک شده و همچنین 25 دامنه فرعی. همچنین می توانید 100 مگابایت در هر 5 حساب ایمیل خود ذخیره کنید.

“به علاوه” و “انتخاب به علاوه” برنامه ها به شما می دهند وب سایت های نامحدود ، فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود. شما’یک دامنه با دامنه های نامحدود و دامنه های پارک شده داده شده است. حساب های ایمیل دارای فضای ذخیره نامحدود و چند مزیت امنیتی هستند.

Bluehost ارائه می دهد “تجارت حرفه ای” طرح. این یک قیمت متوسط ​​برای یک کاربر معمولی اندکی است ، اما مزایای دیگری از جمله SSL حق بیمه ، حریم خصوصی دامنه و یک آدرس IP اختصاصی را ارائه می دهد.

میزبانی VPS (برای منابع بیشتر / امنیت)

 • بسته “استاندارد” با قیمت 18.99 دلار در هر ماه شروع می شود. سرانجام در هر ماه به 29.99 دلار می رسد.
 • بسته “پیشرفته” از 29.99 دلار در هر ماه شروع می شود و در نهایت به 59.99 دلار در هر ماه پرش می شود.
 • بسته “Ultimate” با 59.99 دلار در هر ماه شروع می شود و در نهایت با 119.99 دلار در ماه پرش می شود.

از آنچه دیدیم ، این قیمت ها تقریباً همان چیزی است که انتظار دارید هزینه آن را بپردازید میزبانی VPS. دو طرح اول سرعت دو هسته CPU دارند. دو طرح آخر به ترتیب دارای سرعت سه یا چهار هسته هستند. برای بالاترین ردیف 30 گیگابایت در کمترین لایه و 120 گیگابایت ذخیره می کنید.میزبانی VPS

RAM برای پایین ترین ردیف دو گیگابایت و هشت گیگابایت است. شما هنگام خرید بسته استاندارد ، یک ترابایت پهنای باند به دست می آورید و با سطح نهایی به سه ترابایت پهنای باند می روید..

با هر ردیف ، یک دامنه دریافت می کنید. با بسته استاندارد ، شما’یک آدرس IP داده شده است. بسته های پیشرفته و نهایی با دو آدرس IP همراه هستند. همه برنامه ها پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول.

میزبانی اختصاصی (برای مشاغل)

 • “استاندارد” اختصاص بسته میزبانی میزبان با 79.99 دلار در ماه شروع می شود و در نهایت به 119.99 دلار در هر ماه می رسد.
 • “پیشرفته” بسته بندی با 99.99 دلار در هر ماه شروع می شود. سرانجام ماهانه به 159.99 دلار خواهد رسید.
 • “حق بیمه” بسته بندی 119 دلار در هر ماه شروع می شود و در نهایت به 209 دلار در هر ماه تبدیل می شود.

هر دو طرح “استاندارد” و “پیشرفته” از CPU 2.5 H 2.5 گیگاهرتز 4 بهره می برند. با استفاده از برنامه “Premium” ، از پردازنده 4 × 3.3 گیگاهرتز بهره می گیرید. این انبار از 500 گیگابایت با کمترین برنامه تا یک ترابایت آینه با بالاترین طرح متغیر است. رم برای کمترین برنامه چهار گیگابایت است که ردیف “Premium” 16 گیگابایت دارد.

با لایه “استاندارد” ، شما پنج سل پهنای باند ، و 15 سل سل پهنای باند در لایه “Premium” دریافت می کنید. هر طرح همراه با یک دامنه است. طرح “استاندارد” با سه آدرس IP ارائه می شود ، طرح “پیشرفته” با چهار و طرح “پریمیوم” با پنج همراه است. مانند همه برنامه هایی که Bluehost ارائه می دهد ، از پشتیبانی 24/7 و ضمانت برگشت پول نیز بهره مند می شوید.

مشاهده کنید – بهترین میزبانان اختصاصی

میزبانی وردپرس (بهترین برای BlogS)

 • در صورت دریافت اشتراک 36 ماهه ، بسته بندی “Basic” با 2.95 دلار در ماه شروع می شود.
 • در صورت دریافت اشتراک 36 ماهه ، بسته “پلاس” در ماه 5،45 دلار شروع می شود.
 • در صورت دریافت اشتراک 36 ماهه ، بسته “انتخاب پلاس” در ماه 5.45 دلار شروع می شود.

برنامه های میزبانی وردپرس همان فناوریهای میزبانی مشترک را که در بالا مرور کردیم ، همان فناوریهایی ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد بهترین هاست های وردپرس را در اینجا بخوانید.

پشتیبانی Bluehost

همانطور که در بخش جوانب مثبت و منفی خود ذکر کردیم ، پشتیبانی Bluehost یک کیف مخلوط است. به نظر می رسد وابسته به روزی باشد که با شما تماس می گیرید و با چه کسی درگیر ارتباط هستید.

گاهی اوقات تماس تلفنی خود را فوراً جواب می دهید و خود را در تعامل با یک دستیار مشتری پشتیبانی فناوری اطلاعات می دانید.

در موارد دیگر ، ممکن است تماسهای تلفنی شما پاسخ داده نشود یا ممکن است احساس کند افرادی که با شما تعامل دارند ، سرنخی در مورد آنچه’از آنچه انجام می دهید ادامه می یابد.

منابع پشتیبانی

علاوه بر پشتیبانی از تلفن ، Bluehost یک تن از منابع پشتیبانی نیز ارائه می دهد. این شامل یک پایه دانش است که دارای مقالات ، راهنماها ، نحوه راهنمایی و پاسخ به سوالات متداول آنها است. این یک پایگاه دانش به خوبی پشتیبانی شده است ، بنابراین فرصتی خوب وجود دارد که بتوانید پاسخ سؤالاتی را که دارید پیدا کنید.

منبع آموزش” یک روش عالی برای آشنایی کاربران با جنبه های مختلف سایت خود از جمله ورود به سیستم مدیریت ، نام دامنه ، ایمیل ، وردپرس و غیره است..

اگر در مورد هر چیز دیگری که نمی توانید در پایگاه دانش پیدا کنید ، سؤالی دارید ، آنها از مشتریان خود دعوت می کنند با استفاده از خط راهنما 24/7 با آنها تماس بگیرید.

حکم – ما Bluehost را دوست داریم

Bluehost برای هرکسی که شروع کند مناسب است. آنها یکی از قدیمی ترین هاست وب هستند و سالها تجربه و شهرت خوبی در پشت سر آنها دارند. آنها ارائه می دهند قیمت ارزان تر در حالی که همزمان کیفیت بالایی را ارائه می دهید. آنها تعدادی از منابع آنلاین دارند که برای آسان کردن فرایند تنظیم طراحی شده اند.

تعدادی ویژگی جالب و اضافی وجود دارد که بدون توجه به قیمت قیمت به مشتریان ارائه می شود. تنوع برنامه های موجود ، می تواند بسته ای را که متناسب با بودجه و نیازهای شما باشد پیدا کنید.

در بیشتر موارد ، تصور ما از Bluehost یک دیدگاه محبوب است. خوب است اگر آنها سایت شما را به صورت رایگان مهاجرت می کردند و اگر خدمات مشتری آنها کمتر ضربه می خورد و از دست می دهند. با این حال ، ما فکر می کنیم Bluehost گزینه خوبی برای میزبانی وب است و به راحتی آن را در لیست بهترین میزبان وب قرار می دهد.

با تشکر از متوقف شدن توسط بچه ها. لطفا در صورت تمایل به نقد و بررسی در زیر مراجعه کنید. 

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map