סקירה של Drip eCommerce CRM

אוטומציה של שיווק בדוא”ל הפכה להיות כלי חיוני עבור קמפיינים אוטומטיים בדוא”ל אשר הוא מופעלת על ידי פעולות של כל משתמש. לטפטוף ככלי לאוטומציה של דוא”ל יש פוטנציאל זה להגביר את העסק שלך על ידי אוטומציה של משימות מייגעות של יצירת הודעות רלוונטיות ומועדות במיוחד ללקוחות שלך.


בואו נכיר יותר מידע על טפטוף ונזהה אם כלי שיווקי זה הוא כלי האוטומציה השיווקי הטוב ביותר לעסק המסחר האלקטרוני שלכם.

מה זה טפטוף?

טפטוף הוא אחד מכלי האוטומציה השיווקיים החדשים יותר שיצאו בשנת 2003 האחרונה ונרכשו על ידי בעלי LeadPages. ככל שחלף הזמן, דריפט הפך פופולרי יותר ובקלות עבר כלים אוטומטיים לשיווק עבור סוגים שונים של עסקים עם מסחר אלקטרוני..

אחד הדברים הטובים ביותר עם דריפט הוא שהוא יכול להשתלב בקלות עם כלים של צד שלישי כדי לגשת לנתוני לקוחות לפעולה. אתה יכול להפוך את התובנות שלך למציאות במהירות בעזרת טפטוף. לדוגמה, בשילוב עם WooCommerce, אתה יכול לשלוח נתונים או קבצים רלוונטיים לחשבון הטפטוף שלך. יש לנו גם רשימה פתרונות אחרים לשיפור מסעות הפרסום השיווקיים שלך בדוא”ל, הקפד לבדוק את זה.

מה שמייחד את הטפטוף?

לטפטוף יש גם אותו מושג עם כלים שיווקיים אחרים בדוא”ל כמו הגדרת דוא”ל שיווקי שיישלח אוטומטית בלוח זמנים. אולי דוא”ל אחד ייצא ברגע שמישהו יירשם, אחר ייצא שלושה ימים אחר כך, ואחד נוסף ייצא בסוף השבוע הבא.

לחלופין, הדוא”ל יכול להיות מגוון על סמך טריגרים, או פעולות שהאדם ביצע כמו הרשמה לשירות שלך או ביצוע רכישה, וזו הסיבה שהם מכונים לעתים גם דוא”ל התנהגותי..

אבל מה שמייחד את דריפט?

טפטוף עוזר לך להבין ולהעריך את פעילות הלקוח הפוטנציאלי שלך על ידי איסוף כל נתוני המשתמש מהאתר שלך. לאחר שידעת מהן האפשרויות המועדפות על הלקוחות הפוטנציאליים שלך, כעת תוכל לקבל את התובנות שלך ולהפוך אותה בקלות למציאות על ידי שליחת דוא”ל בהתאמה אישית עם תחושת מעורבות שצריך להרגיש על ידי הלקוחות שלך..

תכונות

1. מעקב אחר אירועים

במקום שיהיו תגים, ניתן להשתמש במעקב אחר אירועים בטפטוף. זה עוקב אחר פעילות המנויים ומעביר למידע. לאחר איסוף הנתונים, תוכל לבדוק את הנתונים ולעקוב אחר הגישה שברצונך לשלוח דוא”ל ללקוחות שלך. זכור, דוא”ל תמציתי ומותאם אישית יכול למשוך את תשומת ליבו של הקורא שלך.

במקום לקבל תגיות בדיוק כמו שירותי שיווק הדוא”ל הרגילים, כעת אתה יכול להשתמש במעקב אחר אירועים בטפטוף שכן זה עשוי להיראות יותר מותאם אישית כך שהלקוחות שלך ירגישו בעלי ערך רב במיוחד.

2. זרימות עבודה חזותיות

בעזרת זרימות העבודה הוויזואליות של דריפ תוכלו לעצב בקלות אימייל מתקדם ולשלוח אותו ללקוחותיכם. במקום לשלוח את קמפיין הדוא”ל בטקסט רגיל, הקמפיין הויזואלי מאפשר לך לקבוע כללים וטריגרים על בסיס פעילויות הצופים והלקוחות שלך..

זרימות עבודה חזותיות יכולות לעקוב בקלות אחר פעילויות הצופים שלך. איסוף הנתונים שניתנו יכול לעזור לך ליצור מיילים מעודנים יותר שיכולים לעמוד בסטנדרטים שלך ולהעביר דוא”ל מושך תשומת לב למנויים שלך.

3. שדות מותאמים אישית

אחד המאפיינים הייחודיים של דריפט הוא השדות המותאמים אישית שלה. אתה יכול להוסיף שדות מותאמים אישית רבים ככל שתרצה לפנות ללקוחות שלך. בשונה משירותי השיווק הרגילים בדוא”ל, עם השם הפרטי והשני היחיד של הלקוחות. טפטוף יכול להוסיף את המיקום, סוג העסק או כל מידע אחר שנאסף מהנתונים שנמצאים באמצעות טפטוף.

מכיוון שטפטוף מאפשר שדות מותאמים אישית כטריגרים ככלל אוטומציה, הרי שזו הסיכוי שלך ליצור קמפיין דוא”ל ייחודי עבור הלקוח שלך.

תמחור ותמיכה

דריפט מציעה שלוש תוכניות בהתבסס על צרכיך ומספר המנוי שלך.

 • תכנית בסיסית – מתחיל מ- $ 49 לחודש, עבור עד 2500 איש ויכול לשלוח אימיילים ללא הגבלה.
 • Pro Plan – מתחיל ב -122 דולר לחודש עבור 5000 מנויים שיכולים גם לשלוח אימיילים ללא הגבלה.
 • תוכנית ארגונית – התמחור לחודש עשוי להיות תלוי בכמות הגודל של רשימות הדוא”ל שלך. זה יכול לשאת עד 5000 מנויים. לתמחור הם מספקים מחשבון מקוון בו תוכלו לבדוק את החיובים החודשיים עבור תוכנית מסוג זה.

אתה יכול לבחור מבין שלושת התוכניות המוצעות בהתאם לצרכים שלך. אם עדיין יש לך רשימת דוא”ל קטנה, פשוט השתמש בתוכנית הבסיסית, וככל שרשימת הדוא”ל שלך גדלה, תוכל לשדרג את התוכניות שלך, במידת הצורך. הם מציעים גם ניסיון של שבועיים בחינם.

כידוע, דריפט הוא אחד מכלי האוטומציה לשיווק באמצעות דואר אלקטרוני היקרים ביותר, אך אם תרשמו לאחת מהתכניות שלהם תוכלו לגשת לכל התכונות החזקות של דריפ. כאשר הוחלט להירשם ל Drip, הם לעולם לא ייכשלו במתן תמיכה 24 שעות ביממה בכל עת שתצטרך ללא קשר למה נרשמת.

אתה יכול לגשת גם עם התמיכה המיוחדת של Drip כמו ביועצים המוסמכים של Drip שלהם. הם יעזרו לך להשיג את התובנות והיעדים שלך לעסק שלך ולוודא שכל סנט שאתה משלם באמצעות דריפט באמת שווה את זה.

האם עליך להשתמש בטפטוף?

אם אתה מתחיל לעסקים, עדיף לא להשתמש בטפטוף עדיין. מכיוון שיש הרבה כלים לשיווק בדוא”ל שיעזרו לך בדוא”ל עם החבילות והרשימה הקטנים יותר. אולי תרצו רואים את SendinBlue כאלטרנטיבה. אבל ככל שחלף הזמן וכבר הרחבת את השוק שלך, הגיע הזמן לשנות את הכלי השיווקי הדוא”ל הזול שלך לטפטוף.

למרות שטפטוף עשוי להיות יקר עבור חלקם, הוא מציע תכונות שימושיות שיעזרו לעסק שלך להיות ידוע. Drip מציעה גם תקופת ניסיון בחינם למשך שבועיים שתוכל להשתמש בהם ולא תחייב אותך. מחזור החיוב יתחיל לאחר הניסוי של שבועיים. ניסוי זה יסייע לכם להציג ל- Drip בחינם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map