חלופת ClickFunnels הטובה ביותר – חסוך מעל 2,500 $ לשנה

האם אתה רוצה ליישם משפכים בעסק שלך?


ועשיתם קצת מחקר, נתקלתם ב- ClickFunnels וחשבתם, פרה קדושה, 300 דולר לחודש. זה הרבה כסף! אני זקוק לחלופה של ClickFunnels.

ובכן, אם עברה במחשבה זו, עברו על דעתכם בסרטון הזה, אני הולך לחבר יחדיו מושלם ומה שאני מאמין שהוא אלטרנטיבה ClickFunnels חזקה יותר..

וכבונוס מיוחד במיוחד, אני אשיג סרטון אחר כך, בו אני מרכיב את הכל ומראה לך כיצד להרכיב את כל החלקים כדי שיהיה חלופת ClickFunnels המושלמת. אז אם זה מעניין אותך, המשך לקרוא.

אז בואו נסתכל תחילה מה זה ClickFunnels כדי שנוכל לבדוק בדיוק מה ClickFunnels מציע. אז ClickFunnels הוא בעצם שישה דברים שונים. זה אירוח. זהו בונה דפים. זו פלטפורמת אוטומציה לשיווק בדוא”ל.

זה בונה טפסים בו אתה יכול לאסוף את הלידים ואתה יכול לאסוף מידע מאפליקציה, וזה גם כלי לעיבוד תשלומים או מערכת לקופות שבה אתה יכול למכור כמעט כל דבר. עכשיו, בואו נדבר על מה שאוהבים אנשים על ClickFunnels. הדבר הראשון שהם אוהבים זה שזה.

פיתרון מתארח בענן, סוג של כלי להרכבה עבורכם. אז הרעיון במוחם של אנשים יכול להיות שזה יהיה קל יותר כי הכל משולב יחד. תפיסה זו שאולי יש פחות עקומת למידה. הדבר הבא שאנשים אוהבים ב- ClickFunnels הוא המייסד, ראסל ברונסון, שהוא מומחה, מורה, משווק מומחה..

ראסל מדהים לקחת את הרעיון הזה של משפכים שאתה רואה בכל מקום בעולם האמיתי ולהביא אותם לדיגיטל. עולם. אנשים אוהבים את הספרים שהוא כתב והוא מלמד על משפכים. הוא מלמד על הפיכה למומחה בתחום שלך. ולבסוף, בזכותו, הוא יצר כמה מהאימונים המסייעים והמתובנים ביותר בנוגע למשפכים שיש.

עכשיו בואו נדבר על מה שאנשים לא אוהבים לגבי ClickFunnels. ללא ספק התלונה מספר אחת שקראתי שוב ושוב היא הכרכרה שלה. הרבה פעמים הדברים לא עובדים כמו שהם צריכים וזה יכול להיות די מתסכל. התלונה הגדולה הבאה על ClickFunnels היא שהתבניות מכוערות כאן.

אתה יכול להיות השופט בזה לכל אחד משלהם. אנשים מסוימים עשויים להגיב לתבנית מסוימת או לעיצוב מסוים יותר ממישהו אחר. אני אתן לך להיות השופט בזה. דבר גדול נוסף שאנשים לא אוהבים ב- ClickFunnels הוא שהתכונות שלו מוגבלות. בעיקרו של דבר, כוונתי היא שאם אתה זקוק ל- ClickFunnels כדי לעשות משהו שהוא לא עושה כרגע, הם לעולם לא יוסיפו כנראה את התכונה הזו.

אתה פשוט לא יצליח. אתה פשוט צריך ללמוד לחיות בלי מה שאתה רוצה לנהל את העסק שלך אם הוא לא יציע אותו כרגע. הדבר הבא שאנשים לא אוהבים ב- ClickFunnels הוא שמדובר במערכת קניינית רבה. הנתונים שלך נעולים שם. הם בשליטה מלאה.

הם הבעלים של הנתונים שלך. אם הם היו יוצאים מגדר העסקים, בואו נודה בזה, הם לא מתכוונים לצאת לעסק, אבל אם הם היו כל כך הולכים הנתונים שלך כדי להוציא אותם מהמערכת שלהם ולמערכת אחרת ולהעביר, זה הולך היה קצת כאב. וזה גם קשור לנקודה האחרונה הזו שהיא מערכת נעילה סגורה, שאם אתה צריך ClickFunnels כדי לעשות משהו שהיא לא עושה כרגע, אין שום דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה.

והדבר האחרון שאנשים לא אוהבים ב- ClickFunnels הוא דבר גדול, וזה העלות. יש להם שתי תוכניות, ותוכנית המתנע היא 97 $ לחודש, אך התוכנית שאתה באמת צריך להיות בה אם אתה לקוח ClickFunnels הוא 297 $ לחודש..

פרה קדושה!

זה מסתכם ממש מהר, במיוחד אם אתה רק מתחיל.

אז עם כל האמור, בואו ונמצא אלטרנטיבה מושלמת שתתאים לכל התכונות הללו שתמצאו ב- ClickFunnels, אך אלטרנטיבה תהיה יותר מדרגית והרבה יותר טובה עבורכם כמשתמש. אז הפיתרון הולך להיות מבוסס על וורדפרס, כוחות וורדפרס, שליש מהאינטרנט.

זוהי פלטפורמה פתוחה, שמשמעותה בעצם. בבעלותך. זה באמת שכר דירה לעומת תרחיש משל עצמו. באמצעות ClickFunnels אתה שוכר את הבית הדיגיטלי שלך. באמצעות WordPress אתה הבעלים של הבית הדיגיטלי שלך. אז זה באמת מסתכם בשכר דירה זה או בתרחיש שלו. מבחינתי אני מעדיף תמיד להיות במצב של בעלות, אז וורדפרס עצמה הולכת להיות חופשית.

כעת הדבר הבא שתצטרך הוא אירוח אתרים. אז הנה SiteGround, והסיבה שאני בוחרת SiteGround היא בגלל שיש להם תמיכה פנומנלית והאירוח שלהם הוא האיכות הגבוהה ביותר, המעלה הראשונה.

עכשיו, אולי יש לך כבר חשבון אירוח, אך כדי להיות הוגנים, בחלופת ClickFunnels חלופית זו, עלינו לכלול.

כל היבט של מה שאתה צריך. כעת עם SiteGround, התוכניות משתלמות מאוד. הייתי ממליץ על תוכנית אמצע זו שהיא 6 $ לחודש. אנו פשוט נקדימה ונעבור את זה. אנו בוחנים 6 $ לחודש, ועם זה, אתה יכול גם לארח את אתר החברה שלך כמה אתרים שאתה רוצה, את הבלוג שלך, אבל גם את המשפכים שלך..

הדבר הבא שאתה צריך שיהיה לך אתר בוורדפרס הוא נושא וורדפרס, ונוכל להשתמש בערכת הנושא אסטרו. זה. אחד הנושאים המובילים עבור וורדפרס. זה גם במקרה חופשי. יש להם גרסה בתשלום לזה, אבל אנחנו לא צריכים אותה. על מנת לקבל אלטרנטיבה ClickFunnels, הגרסה החינמית של נושא האסטרו מושלמת.

איך זה, אתה יכול להשתמש בו באתרים ללא הגבלה. זה מגיע עם כמעט מאה. הושלם עבורך לחלוטין עיצובים באתר הכל בחינם, והוא גם משתלב בצורה מושלמת עם מערכות ניהול למידה, בוני דפים ומערכות מסחר אלקטרוני. כעת, הכלי הבא שאליו אנו זקוקים, נעשה את רוב ההרמה הכבדה שלנו וזה כלי לבניית עמודים ואנחנו נשתמש.

אלמנטור. יש גרסה חינמית של Elementor, אך אנו הולכים להשתמש בגרסת ה- Elementor בתשלום מכיוון שהיא מגיעה עם כמה תכונות מאוד עוצמתיות שאנו נדרשים להן, כולל בונה טפסים, בונה מוקפץ, עשרות אלמנטים שיווקיים כאלה כטיימונים של ספירה לאחור. זה קל להפליא לשימוש, סביר להפליא, והוא משמש כיום בכמעט 3 מיליון אתרים.

אז נוסיף אלמנט, או שזה רק יעלה 4 $ לחודש. אני יודע שכאן אתה רואה את זה אומר 5 $ לחודש. זה מיועד לרישיון אתר יחיד. זה יהיה 49 $ אבל אם אתה רואה כאן למטה, אומרים ש- $ 5 הם בעצם מעצבים את זה, אז זה באמת בשפל. ארבע כמו אולי 4 ו 8 סנט.

הם מעצבים את זה להיות סופר הוגן וזה רק יעלה, בואו נגיד 4 דולר לחודש להוסיף את הפונקציונליות של בניית הדפים עם טפסים, עם אלמנטים שיווקיים, ויש גם הרבה דברים מתקדמים שהיא עושה כמו למשל התאמה אישית של אתר אינטרנט. יש בו גם תבניות.

זה יפה. בונה דפים מדהים וכלי שיווקי. הדבר הבא שאנו נצטרך הוא כלי לבניית משפך כמו גם מערכת לקופות. ובשביל זה אנו נשתמש בזרימות עגלה, זרימת עגלה כתכונה מלאה למערכת בניית משפך עם קופה. זה כולל. תבניות. אז אם ברצונך להוסיף משפך לאתר שלך בשתי לחיצות עכבר בלבד, יש לך משפך בנוי לחלוטין עבורך עם העיצוב שתוכל לערוך ב- Elementor, יש לו תכונות שיווק מתקדמות כמו מיילים על נטישת עגלה, שניים קופה.

יש לזה גם בדיקה מפוצלת שהם. הבניין שלנו ובקרוב. זה כולל את כל התכונות שהיית מצפה מעגלת קניות, כמו מכירת קניות בלחיצה אחת, הזמנת מהמורות שתוכל למקם במספר מיקומים, והיא ניתנת להרחבה באופן קיצוני, כך. הדוגמא שנתתי קודם על ClickFunnels, לא לעשות משהו שאתה רוצה.

אתה פשוט צריך ללמוד בלי לחיות בלעדיו. זה לא המקרה כשאתה משתמש בפתרון זה בזרימת עגלות. אז כמו שאמרתי, יש לנו כאן תבניות לקופה, ותוכלו לראות שזה באמת שדרוג עיצובי כשאתה משווה את זה למה שאתה יוצא מ- ClickFunnels והעיצובים שלהם, אבל המציאות היא שאתה יכול לעשות.

כל סוג של עיצוב עם אלטרנטיבה זו של ClickFunnels שאני מפרט כעת, כרטיס הזרימה עצמו מגיע לשני 99 לשנה, מה שמוסיף עלות חודשית של 25 דולר לסטטוס האלטרנטיבי הזה של ClickFunnels שאנחנו מרכיבים. דבר נוסף שעגלה זורמת הוא להוסיף לתמהיל הוא פלטפורמת האימונים שלהן שלדבריהם תשיק בקרוב מאוד שנקראת מטוס מיומן.

עכשיו, הטבע הייחודי של. סילון גיל הוא שאם יש לך זרימת כרטיסים, אתה מקבל גישה למטוס מיומן בו הם בדרך כלל ימכרו גישה לשלושה 99 בשנה. אתה מקבל את זה בחינם, ויש קורסים להכשרה שיעזרו לך בכל תחום של עסק מקוון והיותך יזם מקוון עכשיו, וזה מעבר לביצוע ההבנה של משפכים.

יתקיימו קורסים ב-. קמפיינים פרסומיים. יהיו קורסים על יצירת תוכן וידאו. יהיו כמובן מסלולי משפך. המטרה היא להיות פלטפורמת למידה שתעזור לך בכל תחום של עסק מקוון. עכשיו, כמה מהפריטים הבאים שאעבור הם.

הם אופציונליים. יתכן שלא תזדקק להם. הם כלולים ב- ClickFunnels. כשאתה משלם שני 99 לחודש, זו תהיה רכישה אופציונלית עבורך. אז הראשון הולך להיות מנויים. אז אם אתה הולך למכור א. מוצר או שירות בו אתה צריך לבנות את הקונה על בסיס חודשי, מנוי, תצטרך לרכוש מנויים של WooCommerce, וזה יגיע לסביבות $ 17 לחודש..

כמו שאמרתי, זה עשוי להיות אופציונלי עבורך אם כל הפריטים שאתה מוכר, בין אם מדובר במוצרים פיזיים או דיגיטליים, יהיו רכישות חד פעמיות ואולי לא תזדקק לזה בכלל. הכלי הבא עומד להספיק. פלטפורמת ניהול שותפים להשתלב בזה. אז אם אתה הולך להיות תוכנית שותפים סביב המוצרים או השירותים שלך סביב המשפכים שלך, ייתכן שתצטרך גם את זה.

אני אגיד שזו פלטפורמת הניהול השותפים המובילה בתעשייה. זה תכונה מלאה. כעת, העלות של זה, ישנן מספר תוכניות. היחיד שתזדקק לו הוא הזול ביותר, שהוא 99 דולר לשנה, שמסתכם ב -8 ו -25 סנט לחודש. בואו נגדל את זה עד 9 דולר לחודש.

כמובן שזה לא חובה. אם אינך זקוק לתוכנית שותפים, אינך זקוק לכך. ויש גם כמה חלופות אחרות שעשויות להיות פחות יקרות. כעת הדבר האחרון שתצטרך הוא פלטפורמת אוטומציה לשיווק בדוא”ל. עכשיו, אני אגיד עם זה, שלמרות ש- ClickFunnels כולל פלטפורמת אוטומציה לשיווק בדוא”ל, שרוב האנשים המנויים ל-.

שתי חבילות 99 לחודש עם ClickFunnels אינן משתמשות בפלטפורמת האוטומציה של שיווק הדוא”ל שלהם, ואני מתכוון להשתמש במילים שלהן במקום במילים שלי. בעיקרון, הקונצנזוס הוא, האם זה מבאס. אז זה במשהו שתשלמו עליו באמצעות ClickFunnels. אין לך אפשרות לא לשלם על זה. זה כלול בתוכנית שלך, אבל אף אחד לא משתמש בה בפועל.

הם משתמשים במקום זאת. הפלטפורמה שאולי כבר יש להם את כל הנתונים שלהם אמינה ועובדת בדיוק איך הם צריכים שהם יעבדו. ואז הם פשוט משלבים את השניים. אז למרות שבשביל זה, הסרטון האלטרנטיבי הזה של ClickFunnels, אנו נכלול את העלויות החודשיות של פלטפורמת אוטומציה שיווקית.

הרוב המכריע של האנשים שמקבלים את זה עם ClickFunnels לא ישתמשו בפלטפורמת האוטומציה השיווקית שלהם. אז יש המון אלטרנטיבות לזה. וזה הדבר הכי טוב ב. כשאתה לא מקבל הכל מ- ClickFunnels הוא שאתה יכול לבחור את הטוב ביותר. וכך, לכולם יש את דעתם על מה הכי טוב שקמפיין פעיל לדואר שימפנזה יכול להיות לוובר, אבל לצורך הווידיאו הזה, אנו נשתמש בכלי לשלוח כחול ובואו נסתכל מה זה הולכים עלות למשלוח, הם בונים כאן אחרת, וזה מה שאני אוהב.

הם מחייבים אותך על סמך כמה דוא”ל אתה שולח, ולא על כמה אנשי קשר יש לך בפועל. אז התוכנית כאן היא 25 $ לחודש וזה הולך לאפשר לך לשלוח 40,000 מיילים בחודש. מרבית פלטפורמות האוטומציה לשיווק בדוא”ל האחרות, הן גובות ממך מדי חודש על פי מספר המנויים שיש לך.

בואו נשלח להם כחול לא בונה ככה. לכן אני ממליץ על זה. בסרטון האלטרנטיבי הזה של ClickFunnels, אתן לכם אלטרנטיבה, וזה הכלי הזה שנקרא mal poet. זה מתחבר ישירות לאתר שלך מבוסס WordPress. זה גם מאוד סביר. זה יעלה לך 99 דולר לשנה, אבל הדבר הטוב הוא אם אתה רק מתחיל עם המשפך שלך.

יש גרסה חינמית שמוגבלת עד 2000 מנויים. אז הפעם היחידה שאתה מתחיל לשלם היא כאשר הרשימה שלך עולה על 2000 ואז אתה מסתכל על 99 $ לשנה, שהם שוב 8 $ ו 25 סנט לחודש. ובעצם היית מחבר זאת עם ספק שירותי הדואר האלקטרוני שלך.

אני באופן אישי משתמש באמזון SES מכיוון שזה עולה כמעט כלום. כדי לשלוח מיילים דרך השירות הזה, וזה כמעט הכל. אז בואו נקדים מחדש את כל מה שהרכבנו כאן. אנו הולכים להשתמש בוורדפרס, שהיא בחינם. אנו הולכים לקבל חשבון אירוח אתרים עם SiteGround.

יש המון ספקי אירוח אתרים אחרים. אנחנו אומרים SiteGround, וזה היה 95 בחודש. אנו הולכים להשתמש בערכת הנושא החופשית של אסטרו. אתה יכול לרכוש אותו באופן אופציונלי. זה $ 59 אבל יכולנו להסתדר בשימוש בערכת הנושא של אסטרו בחינם. ואז אנחנו הולכים לקנות אלמנטור וזה יעלה.

4 ו -8 סנט דולר לחודש עבור רישיון האתר שאנחנו צריכים. זה יהיה בונה הדפים שלנו. זה ייתן לנו חלונות קופצים. זה ייתן לנו טפסי קשר גמישים מאוד. זה כלי מדהים ואני פשוט אוהבת את זה. אני משתמש בו באופן אישי בכל אתרי האינטרנט שלי. אנו הולכים לקבל זרימת עגלות וזה הולך להיות, אה, מערכת הקופות שלנו.

בונה משפכים, כל זה. זה ייתן לנו תבניות משפך יפהפיות וזה יתן לנו נטישה של עגלה, בדיקות מפוצלות של AB. זה גם יכלול פלטפורמת למידה של מטוסי אקדמיה מיומנים שעולה 25 דולר לחודש. בשלב הבא, באופן אופציונלי, אם אתה מתכוון למכור מוצרים ושירותים שעומדים להיות בסיס מנוי חוזר, אתה זקוק למנויים של WooCommerce, שיניבו לך $ 17 לחודש..

הבא אופציונלי הוא עבור תוכנית שותפים. התכוונו להשתמש ב- WP מסונפת. זה עומד להיות 8 $ ו 25 סנט לחודש ואז התמודדנו עם פלטפורמת אוטומציה לשיווק בדוא”ל, שלחנו כחול שמגיע ב 25 $ לחודש, כל זה בסך הכל בסך כולל של 85 $ לחודש, וזה הרבה פחות יקר משני 99 לחודש.

אבל אתה יודע מה? לא משנה לי סכום הכסף. מה שחשוב זו הפונקציונליות שאתה מקבל. אז עם ClickFunnels, ערימת טק אלטרנטיבית, זה מה שאתה יכול לצפות. תוצאות טובות בהרבה. אתה יכול לצפות לפיתרון הרבה יותר גמיש וחזק שתוכל להרחיב אותו, עם זאת אתה צריך להרחיב אותו.

הכל תלוי בדמיון שלך. זה קל לעשות. מורחבת גם מכיוון שאנחנו מדברים על וורדפרס ויש כל כך הרבה מפתחים של וורדפרס בחוץ באותה שכירות לעומת תרחיש משלך, אתה הופך לבעלים מול ClickFunnels. פשוט כשאתה שוכר, יש לך אפס נעילת נעילה. אף אחד לא שולט בנתונים שלך.

אתה לא נעול בשום פלטפורמה. אתה מקבל פלטפורמת אימונים מלאה. כל זאת בעלות הנמוכה של 85 $ לחודש. כמובן, אולי אפילו לא יהיה 85 דולר לחודש אם אינך זקוק לחלק מאותם רכיבים, או שכבר יש לך חלק מהרכיבים האלה. אם כבר יש לך אתר עסקי, אתה יכול לשים את המשפכים שלך שם.

אם כבר יש לך פלטפורמת אוטומציה לשיווק בדוא”ל, אתה יכול פשוט להשתמש בזה. אבל כדי להיות הוגנים כלפי ClickFunnels. זה מגיע ב 85 $ תמורת מה שאני מאמין שהוא פיתרון הרבה יותר טוב ויותר חזק. כעת, על כל המוצרים והשירותים עליהם דיברתי בסרטון זה, יהיו לי קישורים בתיבת תיאור הסרטון למטה, וכשאתה צופה בסרטון הווידאו, הוא הראה את הקישורים למוצרים ושירותים שונים כדי להקל. ל.

אתה וגם חלק מהקישורים האלה, אולי קישורי הפניה אם ביקרת, ביצעת רכישה, חלק מזה היה מגיע אלי. זה לא עולה לך שום דבר נוסף וזה תומך בערוץ זה. עכשיו, החדשות הטובות שיש לי עבורך, וודא שאתה מנוי. לחץ על פעמון ההודעות הזה כי אני הולך להכין סרטון.

מראה לך צעד אחר צעד כיצד להרכיב את הכל, ויהיה לי את הקישור לסרטון הזה בתיבת תיאור הווידיאו למטה גם. אז תודה שצפיתם. אם יש לכם שאלות לגבי ערימת הטכנולוגיה הזו שהרכבתי, אל תהסס לשאול בפרק התגובות למטה. חוץ מזה, תודה שצפיתם בסרטון הזה.

אני מקווה שתעבור לסרטון ההתקנה. תודה על הצפייה. אראה אותך בזה הבא.

אם חיפשת את הדרך המושלמת למכור את המוצר והשירותים שלך באינטרנט, אני די בטוח שנתקלת ב- ClickFunnels או שמישהו המליץ ​​לך על ClickFunnels.

ואז לאחר ביקור באתר ClickFunnels, יתכן והיה לך קצת הלם מדבקה כשאתה רואה את תמחור ClickFunnels.

אל תדאג! אתה לא לבד.

אנשים רבים ביקשו ממני להרכיב האלטרנטיבה הטובה ביותר ל- ClickFunnels והנה זה בשבילכם.

מה זה משפכי קליקים על קצה המזלג?

לפני שנכנס לזה, חשוב שתהיה הבנה ברורה של מה זה ClickFunnels, כך שלא תחתוך אף פינות בערימה הטכנולוגית האלטרנטיבית שלנו.

ישנן שתי תוכניות תמחור של ClickFunnels, אחת תמורת 97 $ לחודש ואחת תמורת 297 $ לחודש. עם זאת, התוכנית $ 97 בערב היא מוגבלת מאוד בתכונות שלה ואינה מספקת לך את חבילת המוצרים המלאה של ClickFunnels, ולכן אנו הולכים לבנות אלטרנטיבה לתוכנית של 297 $ לחודש..

תוכנית ClickFunnels 297 $ לחודש היא למעשה 6 הדברים הבאים:

 • אירוח
 • בונה דפים
 • יוצר טפסים
 • Checkout מסחר אלקטרוני
 • מערכת ניהול שותפים
 • אוטומציה לשיווק בדוא”ל

מה אנשים אוהבים ב- ClickFunnels

 • הוא מתארח.
 • עקומת למידה קטנה יותר
 • ראסל ברונסון
 • & שלו _ מפריש ספרים
 • אימונים: הערך הטוב ביותר שיש

מה אנשים לא אוהבים ב- ClickFunnels

 • זה יכול להיות באגי
 • תבניות די מכוערות ונותנות תחושה של משווק תרמית
 • זה מוגבל לתכונות
 • זה לא ניתן להרחבה להיות פלטפורמה מניעה
 • וזה יקר. פורץ 300 דולר לחודש

הנה האלטרנטיבה הטובה ביותר למשפכי קליקים

WordPress, המובילה שליש מכל אתרי האינטרנט, היא הפלטפורמה המושלמת בהגשה עצמית לבניית אלטרנטיבה זו של ClickFunnels.

המארח הטוב ביותר למשפכים: Siteground

תוכנית ה- WooCommerce העליונה של Siteground
4 $ לחודש

נושא הוורדפרס הטוב ביותר למשפכים: אסטרה

חינם
שימוש ללא הגבלה
מוכן לייבא אתרים
קרן לאתר וורדפרס שלך
משתלב עם כל בוני הדפים, LMS וכו ‘

בונה הדפים הטוב ביותר למשפכים: Elementor Pro

4 $ לחודש (אתר אחד)
בונה דפים
חלונות קופצים
טפסים

בונה המשפכים הטוב ביותר של וורדפרס: CartFlows

 • 25 $ לחודש
 • תבניות יפות
 • תכונות עיבוד תשלום באמצעות WooCommerce
 • נטישת עגלה
 • בדיקת A / B

SkillJet

כל האימונים הדרושים לכם
חינם ברכישה של CartFlows

תוסף למנויים של WooCommerce

17 $ לחודש
אתר אחד

תוסף AffiliateWP

9 $ לחודש
אתר אחד

iThemes Security & UPDraft Plus:

חינם
טיפולי גיבוי ואבטחה
אתרים ללא הגבלה

SendinBlue

25 דולר לחודש עבור 40,000 דוא”ל.
אנשי קשר ללא הגבלה

קידום אתרים

מסגרת יוסט / SEO
חינם

תוצאות סופיות עבור אלטרנטיבה זו של ClickFunnels

 • תוצאות טובות בהרבה
 • גמיש
 • ניתן להרחבה לדמיון שלך
 • מצא מפתחים בקלות
 • אתה נמצא על הפלטפורמה שלך – אין נעילה
 • אבטחה וגיבויים מטופלים
 • אתה מקבל אימונים עם SkillJet
 • עלות סופית: 85 $ לחודש

SiteGround

SiteGround הוא מקוון מאוד המומלץ באינטרנט מכיוון שהם מספקים מענה למשתמשים בוורדפרס ובכל זאת יש להם מחירים נוחים. הם ידועים בעיקר בזכות הביצועים המהירים שלהם והתמיכה המהירה באותה מידה.

תכונות מפתח מרכזיות:

 • תעודת SSL בחינם
 • תמיכה מהירה בידע
 • סביבת בימת וורדפרס
 • הגירות באתר בחינם
 • גיבויים יומיים

SiteGround היא בחירה איתנה לצרכי אירוח אתרים שלך. הם מספקים את אתרי וורדפרס ומציעים פחות משאבים מהמתחרים שלהם, אך אמינות גבוהה יותר.

בדוק את SiteGround

נושא אסטרה

אסטרה היא נושא וורדפרס חינמי המתמקד במהירות. לחלופין, תוכלו לרכוש את גרסת ה- Pro במחיר של $ 59 אשר מוסיף כמה הגדרות ואפשרויות נוספות.

תכונות נושא המפתח של אסטרה:

 • לא נושא הצום, אבל זה לא תלוש
 • המון אתרי הדגמה חינם
 • מאפיין תפריט מגה גמיש
 • אפשרויות פריסות מותאמות אישית
 • תמיכה ב- WooCommerce
 • תמיכה ב- LearnDash

נושא אסטרה הוא בחירה הוגנת עבור כל פרויקט עיצוב אתרים בוורדפרס. אני מניח שהשאלה הגדולה ביותר היא אם אתה אפילו צריך לרכוש נושא בימינו, שכן בוני דפים עושים את כל אותם הדברים שהיית זקוק להם נושא. לדוגמה, ל- Elementor יש נושא הלו בחינם המאפשר לבונה הדפים שלך לבצע את כל העבודה.

יש עדיין כמה סיבות טובות לרכוש נושא מקצוען, אך עבור רוב האנשים, סביר להניח שהם יהיו בסדר עם נושא בחינם.

עם זאת, מבחינתי אני חושב ש- Astra Theme לא המשיך במגמות הנוכחיות ואני כבר לא ממליץ עליה.

קיימים נושאים מודרניים טובים בהרבה המציעים בוני כותרות מובנות ומובילים תחתונות ומוגבלים ל -3 פריסות, בנוסף לפריסות עמוד ופרסום גמישות יותר..

בדוק את נושא אסטרה

אלמנטור

Elementor הוא בונה דפי וורדפרס שלקח את עיצוב האתר של וורדפרס בסערה. יש לו את התכונה העמוקה ביותר, ובכל זאת קל מאוד לשימוש ושליטה. Elementor הוא בונה העמודים החינמי המלא ביותר. יש גם תוסף Pro להוסיף תכונות מפתחות נוספות.

תכונות המפתח העיקריות:

 • עורך חי חזית חי
 • תכונות התאמה אישית של אתרים
 • תבנית וחסימה של ספרייה
 • אפשרויות תגובה ניידות נרחבות
 • בונה הקופצים החזק ביותר
 • PRO צור כותרות עליונות / תחתונות מותאמות אישית
 • PRO צור פריסות מסוג פוסט

Elementor הוא בונה העמודים החזק ביותר שקיים כיום. הם משחררים בעקביות תכונות חדשות התואמות למגמות העיצוב הנוכחיות. פירוש הדבר שתוכל לשמור על אתרך רלוונטי.

Elementor Pro הוא ערך מדהים בהתחשב בכל המודולים והתכונות הנוספים הנוספים שהוא כולל.

אם הייתי מתחיל היום פרויקט אתר חדש, Elementor היה בונה הדפים בו הייתי בוחר. אני חושב שזה בונה דפי וורדפרס חייב להיות תענוג להשתמש בו.

בדוק את אלמנטור

CartFlows

CartFlows הוא בונה משפכי מכירות עבור וורדפרס. זה מאפשר לך לבנות במהירות ובקלות משפכי מכירות באמצעות בונה הדפים שאתה בוחר.

תכונות עגלת מפתח עיקריות:

 • תבניות מעוצבות מקצועית
 • 5 בליטות הזמנת מיקום
 • מכירות מכירה קליקות אחד
 • השתמש בונה הדפים המועדף עליך
 • ניתן להרחבה בניגוד למשפכי קליקים
 • טיימרים של ספירה לאחור ובדיקת פיצול

אם אתה רוצה בונה משפכי מכירות עבור וורדפרס ונמצא בסדר עם אירוח עצמך, או באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל, אז CartFlows אם אפשרות נהדרת כי זה קל מאוד לשימוש ועם זאת חזק מאוד.

בדוק את קניות הקניות

WPFusion

WPFusion מאפשר לך לחבר את אתר וורדפרס שלך לפלטפורמת CRM או אוטומציה שיווקית שלך בכדי לאבטח תוכן, להנחות באופן דינמי, להוסיף התאמה אישית של אתרים, ועוד באופן אוטומטי באמצעות תגיות..

תכונות מפתח WPFusion:

 • שילובי CRM רבים זמינים
 • משתלב עם רוב התוספים של וורדפרס
 • אבטחת חברות
 • התאמה אישית של אתרים
 • אינטגרציה עמוקה עם אלמנטור
 • יותר מדי יתרונות לרשימה

בדוק WPFusion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:

  最高のClickFunnels代替–年間2,500ドル以上節約

  あなたのビジネスに目標到達プロセスを実装したいですか?


  そして、あなたはいくつかの調査を行い、あなたはClickFunnelsに出くわし、あなたは毎月300ドルの聖なる牛だと思った。それはたくさんのお金です! ClickFunnelsの代替案が必要.

  さて、あなたがその考えを持っているなら、このビデオであなたの心を通り抜けてください、私は完璧なものと私がより強力なClickFunnelsの代替であると私が信じるものをつなぎ合わせます.

  そして、特別なボーナスとして、私は実際にすべてをまとめて、完璧なClickFunnelsの代替品を作るためにすべての部分をまとめる方法を示すビデオを実際に持っていきます。興味があれば、読み続けてください.

  それでは、最初にClickFunnelsが何であるかを見て、ClickFunnelsが何を提供しているかを正確に見てみましょう。したがって、ClickFunnelsは本質的に6つの異なるものです。それはホスティングです。ページビルダーです。メールマーケティングの自動化プラットフォームです.

  これは、リードを収集してアプリケーションから情報を収集できるフォームビルダーです。また、ほとんどすべてを販売できる支払い処理ツールまたはチェックアウトシステムでもあります。では、ClickFunnelsについて人々が何を好きかについて話しましょう。彼らが最初に愛することは、.

  クラウドでホストされるソリューション。一種のオールインワンの統合ツールです。したがって、人々の心の中での考えは、すべてが統合されているため、より簡単になるということかもしれません。学習曲線が少ないかもしれないというこの認識。 ClickFunnelsについて人々が次に愛するのは、創設者であるRussell Brunsonです。彼は、エキスパート、教師、エキスパートマーケティング担当者です。.

  ラッセルは、現実世界のいたるところにあるファンネルのこの概念を取り入れ、デジタル化することに驚いています。世界。彼が書いた本は人々に愛され、彼はじょうごについて教えています。彼はあなたの分野の専門家になることを教えています。そして最後に、彼のおかげで、彼はある漏斗で最も役立つ、洞察に満ちたトレーニングのいくつかを作成しました.

  では、ClickFunnelsについて人々が嫌いなことについて話しましょう。そして、私が何度も何度も読んだ最大の不満は、そのバグがあることです。多くの場合、物事は期待どおりに機能せず、非常にイライラすることがあります。 ClickFunnelsに関する次の大きな不満は、テンプレートが見苦しいことです。.

  あなたはそれぞれの裁判官になることができます。一部の人々は他の誰かよりも特定のテンプレートやデザインに反応するかもしれません。私はあなたをその裁判官に任せます。 ClickFunnelsで気に入らないもう1つの大きな点は、その機能が制限されていることです。基本的に、私が言っているのは、ClickFunnelsが現在実行していないことを実行する必要がある場合、おそらくその機能を追加することはないということです。.

  あなたは運が悪くなるだけです。現在それを提供していない場合は、ビジネスを運営したくないものなしで生きることを学ぶ必要があるでしょう。 ClickFunnelsについて次に気に入らないのは、独自仕様のシステムであることです。あなたのデータはそこにロックされています。彼らは完全にコントロールしています.

  彼らはあなたのデータを所有しています。彼らが廃業した場合、それに直面しよう、彼らは廃業するつもりはないが、彼らがそうした場合、データが彼らのシステムから別のシステムに移り、移行することになるだろう。少し苦痛になります。これは、クローズドロックシステムであることについての最後のポイントにも結びついています。ClickFunnelsが現在実行していないことを実行する必要がある場合、それについて実行できることは何もありません。.

  そして、人々がClickFunnelsについて気に入らない最後のものは大きなものであり、それはコストです。彼らには2つのプランがあり、スタータープランは月額$ 97ですが、ClickFunnelsの顧客が本当に必要なプランは月額$ 297です。.

  聖なる牛!

  特に、始めたばかりの場合は特にそうです.

  以上のことを踏まえて、ClickFunnelsにあるこれらの機能すべてに一致する完璧な代替案を見つけましょう。ただし、ユーザーにとってよりスケーラブルではるかに優れた代替案を見つけましょう。したがって、ソリューションは、インターネットの3分の1であるWordPress、WordPressパワーに基づいて作成されます。.

  それは本質的に意味するオープンプラットフォームです。あなたはそれを所有しています。それは実際には家賃対自分のシナリオです。 ClickFunnelsを使用すると、デジタルホームをレンタルできます。 WordPressで、あなたはあなたのデジタル家を所有します。ですから、それは実際にこの家賃または自身のシナリオに帰着します。私にとって、私は常に所有する立場にあるので、WordPress自体は無料になります.

  さて、あなたが必要としている次のことはウェブホスティングです。ここにSiteGroundがあります。SiteGroundを選択した理由は、それらが驚異的なサポートを提供し、ホスティングが最高品質、最高水準であるためです。.

  さて、あなたはすでにホスティングアカウントを持っているかもしれませんが、公平にするために、この代替のClickFunnelsの代替では、私たちは含める必要があります.

  あなたが必要としているもののあらゆる側面。 SiteGroundを使用すると、この計画は非常に手頃な価格になります。月額6ドルのこの中間プランをお勧めします。先に進んでそれを切り上げます。 1か月あたり6ドルを見込んでいるため、会社のウェブサイトを好きなだけホストすることができます。ブログだけでなく、目標到達プロセスもホストできます。.

  WordPressのWebサイトを作成するために次に必要なのはWordPressのテーマであり、Astroのテーマを使用できます。そうです。 WordPressのトップテーマの1つ。また、たまたま無料です。彼らはそれの有料版を持っていますが、私たちはそれを必要としません。 ClickFunnelsの代替案を入手するには、Astroテーマの無料バージョンが最適です.

  いかに、無制限のウェブサイトでそれを使うことができます。それはほぼ100が付属しています。ウェブサイトのデザインはすべて無料で完全に行われ、学習管理システム、ページビルダー、eコマースシステムとも完全に統合されます。今、私たちが必要とする次のツール、私たちは私たちの重労働のほとんどを行います、そしてそれはページビルダーツールであり、私たちは使用するつもりです.

  Elementor。 Elementorの無料バージョンがありますが、フォームビルダー、ポップアップビルダー、数十のマーケティング要素など、必要になる非常に強力な機能がいくつかあるため、Elementorの有料バージョンを使用します。カウントダウンタイマーとして。信じられないほど使いやすく、信じられないほど手頃な価格で、現在300万近くのWebサイトで使用されています.

  要素を追加するか、月額4ドルしかかかりません。ここでは月額5ドルと表示されています。これは、単一サイトライセンス用です。それは49ドルになるだろうが、ここを見れば、彼らが実際にそれを切り上げている5ドルを示しているので、それは本当に低いです。 4はたぶん$ 4と8セント.

  彼らはそれを非常に公平にするために切り上げています、そしてそれは費用がかかるだけです、マーケティング要素を備えたフォームを備えたページ構築機能を追加するために月額わずか4ドルとしましょう、そしてそれが行うような多くの高度なこともあります:ウェブサイトのパーソナライゼーション。テンプレートも入っています.

  それはかなりです。驚くべきページビルダーとマーケティングツール。次に必要なのは、目標到達プロセス構築ツールとチェックアウトシステムです。そのために、カートフローを使用します。カートフローは、チェックアウト機能を備えたビルディングシステムを実現するための完全な機能です。それが含まれています。テンプレート。マウスを2回クリックするだけでWebサイトに目標到達プロセスを追加する場合は、Elementorで編集できるデザインの完全に構築された目標到達プロセスがあり、カートの放棄メールなどの高度なマーケティング機能が2つあります。 -ステップチェックアウト.

  また、分割テストがあります。私たちの建物はすぐに来ています。これには、ワンクリックアップセル、複数の場所に配置できる注文バンプなど、ショッピングカートに期待されるすべての機能が含まれており、非常に拡張可能です。 ClickFunnelsについて前に挙げた例で、あなたが望むことをしていない.

  あなたはそれなしで生きることなく学ばなければならないでしょう。カートフローでこのソリューションを使用している場合はそうではありません。先ほど言ったように、ここにチェックアウトテンプレートがあります。ClickFunnelsとそのデザインから得られるものと比較すると、これはデザインのアップグレードであることがわかりますが、実際には、.

  このClickFunnelsの代替案を使用したデザインの種類については、詳しく説明しますが、カードフロー自体は年間2つで99となります。これにより、このClickFunnelsの代替統計に月額25ドルのコストが加算されます。カートフローがミックスに追加しているもう1つのことは、熟練したジェットと呼ばれる、すぐに起動する独自のトレーニングプラットフォームです。.

  今、のユニークな性質。ギルジェットは、カードフローがある場合、通常3年間99のアクセス権を販売する熟練したジェット機を利用できます。あなたはそれが無料で含まれています、そしてそこにはオンラインビジネスを持っているそしてオンライン起業家であることのすべての単一の領域であなたを助けることになるであろうトレーニングコースがあり、それはただじょうごを理解する以上のものです.

  コースがあります。広告キャンペーン。ビデオコンテンツの作成に関するコースがあります。もちろん、ファンネルコースもあります。それはオンラインビジネスを持っているすべての単一の領域であなたを助ける学習プラットフォームになることを目指しています。さて、これから取り上げる次の項目のいくつかは.

  オプションです。あなたはそれらを必要としないかもしれません。 ClickFunnelsに含まれています。 1か月あたり2つの99を支払うと、オプションの購入になります。ですから最初はサブスクリプションです。だからあなたが売ろうとしているなら毎月バイヤーを構築する必要がある製品またはサービス、サブスクリプション、WooCommerceサブスクリプションを購入する必要があり、これは月額約$ 17で提供される予定です。.

  私が言ったように、あなたが販売するすべてのアイテムが、それが物理的であるかデジタル商品であるかに関係なく、一度の購入であり、あなたがこれをまったく必要としない場合、これはあなたにとってオプションかもしれません。次のツールで十分です。これに統合するアフィリエイト管理プラットフォーム。だから、あなたのファンネルの周りのあなたの製品やサービスに関するアフィリエイトプログラムを持っているつもりなら、あなたはこれも必要になるかもしれません.

  これは業界をリードするアフィリエイト管理プラットフォームです。フル機能です。今、これのコスト、いくつかの計画があります。あなたが必要とする唯一のものは最も安いもので、それは年間$ 99で、月額$ 8と25セントになります。月額9ドルに切り上げましょう.

  もちろん、これはオプションです。アフィリエイトプログラムが必要ない場合、これは必要ありません。また、他にも安価な代替案がいくつかあります。さて、あなたが必要としている最後のものは、メールマーケティング自動化プラットフォームです。ここで、ClickFunnelsに電子メールマーケティング自動化プラットフォームが含まれていても、ほとんどの人が.

  ClickFunnelsを使用した月額99個のパッケージ2つは、電子メールマーケティング自動化プラットフォームを使用していません。私の言葉ではなく、彼らの言葉を使用します。基本的に、コンセンサスは、それが悪いです。したがって、これはClickFunnelsで支払うものです。支払いをしないという選択肢はありません。プランに含まれていますが、実際には誰も使用していません.

  代わりに使用します。彼らがすでにすべてのデータを保有している可能性のあるプラットフォームは信頼性が高く、機能するために必要な方法で正確に機能します。そして、2つを統合します。このため、このClickFunnelsの代替ビデオであっても、マーケティング自動化プラットフォームの毎月のコストを含めます。.

  ClickFunnelsでこれを実現している人々の大多数は、マーケティング自動化プラットフォームを使用しません。したがって、これには多くの選択肢があります。そして、これは最高のことです。 ClickFunnelsからすべてを取得するのではなく、最高のものを選択できます。そして、これは、誰もがアクティブなキャンペーンからメールチンパンジーへの最善の提案はウェーバーにあるかもしれないという意見を持っていますが、このビデオの目的のために、青色の送信を使用して、これが何であるかを見てみましょう送信にかかる費用は、ここではビルドが異なります。.

  彼らはあなたが実際に持っている連絡先の数ではなく、送信したメールの数に基づいてあなたに請求します。つまり、ここのプランは月額25ドルで、これにより月額40,000のメールを送信できるようになります。他のほとんどの電子メールマーケティング自動化プラットフォームでは、所有しているサブスクライバーの数に基づいて毎月課金されます.

  青はそのように構築しないと送信してみましょう。そういうわけで私はそれをお勧めします。このClickFunnelsの代替ビデオでは、代替案を紹介します。それは、mal poetと呼ばれるこのツールです。 WordPressベースのWebサイトに直接接続できます。それも非常に手頃な価格です。これには年間99ドルの費用がかかりますが、ファンネルを使い始めたばかりの場合は良いことです。.

  最大2000人の購読者に制限されている無料版があります。したがって、支払いを開始するのは、リストが2000を超えたときだけであり、年間99ドルを見​​ています。そして、あなたは本質的にこれをあなたの電子メール送信サービスプロバイダーに接続するでしょう.

  私はAmazon SESを個人的に使用しています。そのサービスを介してメールを送信すること、それはほとんどすべてです。それでは、先に進んで、ここでまとめたすべてを要約します。無料のWordPressを使用します。 SiteGroundでWebホスティングアカウントを取得します.

  他の多くのウェブホスティングプロバイダーがあります。 SiteGroundと言いますが、これは1か月あたり95です。無料のAstroテーマを使用します。オプションで購入できます。 59ドルですが、無料のAstroテーマを使用することで問題を回避できます。次に、Elementorを購入します。これには費用がかかります。.

  必要なサイトライセンスの場合、月額4ドルと8セント。これがページビルダーになります。ポップアップが表示されます。非常に柔軟な連絡フォームを提供します。それは素晴らしいツールであり、私はそれが大好きです。私は自分のすべてのWebサイトで個人的に使用しています。カートフローを取得します。これは、ええと、チェックアウトシステムです。.

  じょうごビルダー、そのすべて。それは私たちに美しいセールスファネルテンプレートを提供し、カートの放棄、AB分割テストを提供します。また、月額25ドルの費用がかかる熟練したジェットアカデミーの学習プラットフォームも含まれます。次に、オプションで、定期的に定期購入する製品やサービスを販売する場合は、月額17ドルのWooCommerce定期購入が必要です.

  次はオプションでアフィリエイトプログラムです。アフィリエイトWPを使用する予定でした。それは月額$ 8と25セントになる予定です。次に、電子メールマーケティング自動化プラットフォームに取り組み、月額$ 25で送信される青で送信します。これらすべての合計が月額約$ 85であり、これは多くのことです。 1か月あたり2つ99より安価.

  しかし、あなたは何を知っていますか?お金の量は私には関係ありません。重要なのは、取得する機能です。したがって、このClickFunnels、代替の技術スタックを使用すると、これはあなたが期待できるものです。はるかに良い結果。拡張できるはるかに柔軟で強力なソリューションを期待できますが、拡張する必要があります.

  それはすべてあなた自身の想像力次第です。簡単です。私たちもWordPressについて話しているため、家賃と自分のシナリオの間にWordPress開発者がたくさんいるため、ClickFunnelsに対して所有者になります。貸し手であるだけで、ロックインはゼロです。誰もあなたのデータを管理していません.

  どのプラットフォームにも縛られていません。完全なトレーニングプラットフォームを利用できます。これらすべてが月額85ドルという低コストで実現します。もちろん、これらのコンポーネントの一部が必要ない場合、またはすでにこれらのコンポーネントの一部を持っている場合は、月額85ドルになることすらありません。ビジネス用のウェブサイトを既にお持ちの場合は、そこに目標到達プロセスを設置できます.

  メールマーケティングオートメーションプラットフォームがすでにある場合は、それを使用できます。しかし、ClickFunnelsに公平であること。これは、より優れた、より強力なソリューションであると私が信じているもので85ドルです。これで、このビデオで説明したすべての製品とサービス、下のビデオの説明ボックスにリンクが表示されます。ビデオを見ると、簡単にするためにこれらのさまざまな製品とサービスへのリンクが表示されていますために.

  あなたとそれらのリンクのいくつか、あなたが訪問して購入した場合の紹介リンクかもしれませんが、その一部が私に届きます。それはあなたに何か追加の費用はかかりません、そしてそれはこのチャンネルをサポートするために行きます。さて、私があなたのために持っている良いニュースです、あなたが購読することを確認してください。ビデオを作成するので、通知ベルをクリックします.

  これをまとめる方法を段階的に示し、下のビデオの説明ボックスにそのビデオへのリンクも表示します。見てくれてありがとう。私がまとめたこの技術スタックについて質問がある場合は、下のコメントセクションでお気軽に質問してください。それ以外は、このビデオを見てくれてありがとう.

  セットアップ動画にご期待ください。見てくれてありがとう。また会いましょう.

  あなたがインターネットであなたの製品とサービスを売る完璧な方法を探していたなら、あなたはClickFunnelsに出くわしたか、誰かがあなたにClickFunnelsを勧めたと確信しています。.

  次に、ClickFunnelsのWebサイトにアクセスした後、ClickFunnelsの価格を確認したときに、ステッカーに少しショックを受けた可能性があります。.

  心配しないで!あなた一人じゃありません.

  多くの人が私にまとめるように頼んだ ClickFunnelsに代わる最良の方法 そして、それはあなたのためです.

  ClickFunnelsとは何ですか??

  これに入る前に、ClickFunnelsが何であるかを明確に理解することが重要ですので、私たちの代替技術スタックの隅を切り取らないでください.

  ClickFunnelsの料金プランは2つあり、1つは月額97ドル、もう1つは月額297ドルです。ただし、97ドルのプランは機能が非常に制限されており、ClickFunnels製品スイート全体を提供するわけではないため、月額297ドルのプランに代わるものを構築します.

  ClickFunnels月額29​​7ドルのプランは、基本的に次の6つです。

  • ホスティング
  • ページビルダー
  • フォームビルダー
  • eコマースチェックアウト
  • アフィリエイト管理システム
  • メールマーケティングオートメーション

  ClickFunnelsについて人々が好むもの

  • ホストされています.
  • 学習曲線が少ない
  • ラッセル・ブランソン
  • と彼の _ 本を分泌する
  • トレーニング:最高の価値があります

  人々はClickFunnelsについて好きではありません

  • バギーになることがあります
  • テンプレートはやや醜く、詐欺師のような印象を与えます
  • 機能に限定されます
  • 挑発的なプラットフォームであるため、スケーラブルではありません
  • そしてそれは高価です。 1か月あたり300ドル

  ClickFunnelsに代わる方法は次のとおりです

  すべてのWebサイトの3分の1を支えるWordPressは、このClickFunnelsの代替案を構築するための完璧な自己ホスト型プラットフォームです.

  じょうごに最適なウェブホスト:Siteground

  サイトグラウンドトップWooCommerceプラン
  $ 4 /月

  じょうごに最適なWordPressテーマ:Astra

  自由
  無制限の使用
  ウェブサイトをインポートする準備ができました
  WordPressウェブサイトの基盤
  すべてのページビルダー、LMSなどと統合

  じょうごに最適なページビルダー:Elementor Pro

  月額4ドル(1つのWebサイト)
  ページビルダー
  ポップアップ
  フォーム

  最高のWordPressファンネルビルダー:CartFlows

  • 月額$ 25
  • 美しいテンプレート
  • WooCommerceの支払い処理機能
  • カートの放棄
  • A / Bテスト

  スキルジェット

  必要なすべてのトレーニング
  CartFlowsの購入で無料

  WooCommerceサブスクリプションプラグイン

  $ 17 /月
  1つのウェブサイト

  AffiliateWPプラグイン

  $ 9 /月
  1つのウェブサイト

  iThemesのセキュリティとUPDraft Plus:

  自由
  バックアップとセキュリティに注意
  無制限のウェブサイト

  センディンブルー

  40,000通のメールで$ 25 /月.
  無制限の連絡先

  SEO

  Yoast / SEOフレームワーク
  自由

  このClickFunnels代替の最終結果

  • はるかに良い結果
  • フレキシブル
  • 自分の想像力に拡張可能
  • 開発者を簡単に見つける
  • あなたはあなた自身のプラットフォーム上にいます—ロックインなし
  • セキュリティとバックアップに注意
  • SkillJetでトレーニングを受ける
  • 最終費用:$ 85 /月

  SiteGround

  SiteGroundは、WordPressユーザーに対応しているにもかかわらず、手頃な価格でオンラインで強く推奨されるWebホストです。彼らはその速いパフォーマンスと同様に速いサポートで最もよく知られています.

  SiteGroundの主な機能:

  • 無料のSSL証明書
  • FASTの知識豊富なサポート
  • WordPressステージング環境
  • 無料のウェブサイト移行
  • 毎日のバックアップ

  SiteGroundは、Webホスティングのニーズに適した選択です。彼らはワードプレスのウェブサイトに対応し、競合他社よりも少ないリソースを提供していますが、信頼性は高いです.

  SiteGroundをチェックアウト

  アストラテーマ

  Astraは、スピードを重視した無料のWordPressテーマです。オプションで、Proバージョンを59ドルで購入できます。これにより、いくつかの追加設定とオプションが追加されます.

  アストラテーマの主な機能:

  • 断食のテーマではありませんが、前屈みではありません
  • 無料のデモサイトがたくさん
  • 柔軟なメガメニュー機能
  • カスタムレイアウトオプション
  • WooCommerceサポート
  • LearnDashのサポート

  Astra Themeは、あらゆるWordPress Webデザインプロジェクトに適した選択肢です。最大の質問は、ページビルダーがテーマを必要とするのと同じことをすべてやっているので、最近テーマを購入する必要があるかどうかだと思います。たとえば、Elementorには無料のHelloテーマがあり、ページビルダーがすべての作業を実行できます.

  プロのテーマを購入する正当な理由はまだいくつかありますが、ほとんどの人にとって、彼らはおそらく無料のテーマで問題ないでしょう.

  私にとっては、アストラテーマは現在のトレンドに追いついていないので、もうお勧めしません。.

  組み込みのヘッダーおよびフッタービルダーを提供するより優れた最新のテーマが利用可能です。3つのレイアウトに加えて、より柔軟なページおよび投稿のレイアウトに制限されています.

  アストラのテーマをチェック

  Elementor

  Elementorは、WordPressのWebデザインを席巻したWordPressページビルダーです。これは最も深い機能セットを備えていますが、非常に使いやすく、習得も簡単です。 Elementorは、最もフル機能を備えた無料のページビルダーです。さらに開発者向け機能を追加するためのProアドオンもあります.

  Elementorの主な機能:

  • ライブフロントエンドページエディター
  • ウェブサイトのパーソナライゼーション機能
  • テンプレートとブロックライブラリ
  • 幅広いモバイル対応オプション
  • 最も強力なポップアップビルダー
  • PROカスタムヘッダー/フッターの作成
  • PRO投稿タイプレイアウトの作成

  Elementorは現在利用可能な最強のページビルダーです。彼らは常に、現在の設計トレンドに沿った新機能をリリースしています。これはあなたのウェブサイトを適切に保つことができることを意味します.

  Elementor Proは、それに含まれるすべての追加モジュールと電源機能を考慮すると、信じられないほどの価値があります.

  今日新しいWebサイトプロジェクトを開始する場合、Elementorが私が選択するページビルダーになります。私はそれが使用する喜びであるWordPressページビルダーを持っている必要があると思います.

  Elementorをチェックアウトする

  CartFlows

  CartFlowsはWordPressのセールスファンネルビルダーです。選択したページビルダーを使用して、セールスファネルをすばやく簡単に構築できます.

  カートフローの主な機能:

  • プロがデザインしたテンプレート
  • 5つのロケーションオーダーバンプ
  • ワンクリックアップセル
  • お好みのページビルダーを使用してください
  • クリックファネルとは異なり拡張可能
  • カウントダウンタイマーとスプリットテスト

  WordPressのセールスファンネルビルダーが必要で、自分でホスティングしたり、管理されたWordPressホスティングを使用することに問題がない場合、CartFlowsは非常に使いやすく、非常に強力であるため、優れたオプションです。.

  CartFlowsをチェックする

  WPFusion

  WPFusionを使用すると、WordPress WebサイトをCRMまたはマーケティング自動化プラットフォームに接続して、コンテンツのセキュリティ保護、動的な割引、Webサイトのパーソナライズの追加などをタグを介して自動的に行うことができます.

  WPFusionの主な機能:

  • 多くのCRM統合が利用可能
  • ほとんどのWordPressプラグインと統合
  • メンバーシップのセキュリティ
  • ウェブサイトのパーソナライズ
  • Elementorとの深い統合
  • リストするプロが多すぎます

  WPFusionをチェックアウトする

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map