שיווק שותפים 101 – ערכות נושא ותוספי וורדפרס בכדי להניע את ההצלחה שלך

כשאתה מחפש להרוויח משיווק שותפים, אתה צפוי לקדם מוצרים או שירותים על ידי הכנסות עמלות. המודל העסקי הוא פשוט: כאשר הם מקבלים מכירה מקישור השותפים שלך; אתה מקבל עמלה. לכן כמעט אין הכרח לבנות את אתר האינטרנט שלך עם כל הכלים הטובים ביותר לשיווק שותפים כדי למשוך יותר לקוחות.


אבל, מדוע שיווק שותפים? ובכן, ישנם יתרונות רבים שתוכלו להשיג כשאתם פותחים עסק בשיווק שותפים. מלכתחילה, אינך צריך ליצור מוצרים ותוכן משלך. זה פשוט להמליץ ​​על מוצר של מישהו אחר על התוכן הקיים שלך. בנוסף, אתה יכול להיות חבר בכמה שיותר תוכניות שותפים שתרצה.

אם אתה מתכנן לצאת לדרך או סתם להתחיל עם עסק שיווקי שותפים. הנה כמה עצות:

 1. החלט מי קהל היעד שלך. היה ברור לגבי שוק היעד שלך והצרכים שלהם כדי שתוכל לקדם את המוצרים והשירותים המתאימים להם.
 2. בחר בזהירות לאילו תוכניות שותפים אתה יכול להצטרף. עיין בתנאים וההגבלות שלהם. וכן, מחקר על מה שאומרים חברים אחרים על תוכניות אלה.
 3. התקן כלים באתר שלך המתמקדים בשיווק שותפים.
 4. צור תוכן מרתק במיוחד.

מהן העיצובים הטובים ביותר לשיווק שותפים?

כעת, כשמדברים על הכלים הנכונים, הנה הנושאים הטובים ביותר שמתוכננים ומפותחים מתוך התחשבות בעסקי השיווק השותפים. לפני שאתה מתקדם, יש לנו גם גרסה פחות רחבה של תוספי ה- WP המשווקים הטובים ביותר כאן.

1. אסטרה

כשאתה שומע את המילה אסטרה, חשוב על זה כנושא הוורדפרס המהיר, הקל וההתאמה האישית מאוד. ואכן כך. אין לנו מלבד מילים טובות לומר: סקירת נושא האסטרה הכנה שלנו.

זה מתוכנן על בסיס גישה מודולרית בה המערכת מחולקת לחלקים או מודולים קטנים יותר, והיא מאפשרת לך להפעיל רק תכונות שלדעתך יועילו לאתר שלך..

כמו כן, זה תואם לבוני דפים הכוללים Elementor, Buver Builder, Brizy, Gutenberg, והרבה יותר. אתה יכול אפילו לבנות אתר במהירות באמצעות אתרי Astra Starter.

ערכת הנושא של אסטרה היא בחינם, אך ייתכן שתרצה לשדרג לגרסת המקצוען שלה אם תזדקק לשיפורים נוספים באתר שלך. התמחור שלה מתחיל ב 59 $. אתה יכול להתקין אותו עם כמה אתרים שאתה רוצה.

בקר באסטרה

2. מסגרת בראשית

Genesis Framework פותחה על ידי StudioPress, חברת תוכנה שנוצרה ומנוהלת על ידי CopyBlogger Media. זוהי מסגרת נושא איכותית במיוחד שעובדת היטב עם וורדפרס.

זהו גם אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס, אך הוא בעיקר עובד כמסגרת. במונח הדיוט זה נושא אחר שצריך נושא ילד. אחת הסיבות העיקריות לכך שג’נסיס זקוקה לנושא קטן יותר היא בדרך כלל התאמה אישית גמישה כמו ביצוע שינויים באזור התפריט, הרקע, סגנון הגופן, הצבע וכו ‘..

Genesis Framework מאוד קל לשימוש. זה אמין בכל הנוגע לביצועים מכיוון שזה נושא קל. הוא מציע גם כלים מובנים של SEO. בראשית כל כך קלת משקל שאתה לא צריך התקן תוספי SEO נוספים.

כשמדובר באבטחה ותמיכה, אתה יכול גם לצפות לטוב ביותר בעזרת ג’נסיס. כשאתה הופך לחבר לכל החיים, תקבל גם עדכונים לכל החיים של התוכנה והאבטחה שלהם.

ג’נסיס הוא תשלום חד פעמי שמתחיל ב- $ 60 למסגרת ובסביבות 20-45 $ עבור כל נושא ילד בו תוכל לך לכל החיים.

בקר במסגרת בראשית

3. קופון

קופון הוא נושא וורדפרס שהכי טוב לעסקות וקופונים יומיים. זהו ספק נושא מושלם עבור מרבית המשווקים השותפים ובעלי המסחר האלקטרוני. לקופון יש ממשק מאוד ידידותי למשתמש מכיוון שהוא משתמש בבונה גרירה ושחרור בו תוכלו ליצור תבנית טובה ללא קידוד..

עם קופון, לא תזדקק לשום תוסף בתשלום לצורך יצירת אתר קופונים, שוק דילים יומי או חנות לקנייה קבוצתית..

זה לא צריך נושא של ילדים לעומת ג’נסיס. בנוסף, תוכלו לשלב זאת בקלות עם נושאים אחרים כמו WooCommerce והיא מציעה כעת אוטומציה אוטומטית בשיווק צ’אט בפייסבוק בפייסבוק.

אתה יכול לרכוש את הנושא במחיר של 39 $ בלבד הכולל תמיכה במפתחים למשך 6 חודשים. מחיר זה נראה סביר מאוד, במיוחד למתחילים בהתחשב בתכונות הזמינות בנושא זה.

בקרו בקופון

4. Simpli Pro

נושא ה- Simpli Pro WP מוקדש במיוחד ליזמות. זה משולב עם בונה גרור ושחרור של King Composer ועם תוסף בונה צורה של FluentForm WP המאפשרים לך לקבל שליטה מלאה באתר האינטרנט שלהם מבלי לקוד אפילו שורה אחת.

נושא זה יכול לשמש כל יזמית, משווקת מקוונת, מנטור לחיים, מאמנת בריאות או בלוגרית מכיוון שמדובר בתגובה מסחר אלקטרוני וורדפרס מגיבה מאוד עם חבילה שלמה..

מלבד עיצובי הנושא הנהדרים שלה, Simpli Pro מרחיב באופן רציף את הפונקציונליות שלו ומנסה כמיטב יכולתם להציע שימוש נוח למשתמשים שלה. הנושא הזה גם נטול תקלות שכן הוא נבדק באמצעות מכשירים שונים לפני שפורסם כדי להבטיח את ביצועיו.

אתה יכול להשיג Simpli Pro תמורת 49 $ עבור רישיון בודד ו 79 $ עבור רישיון בלתי מוגבל.

בקר ב- Simpli Pro

5. Themify Ultra

Themify הוא אחד מהנושאים היעילים והגמישים של וורדפרס שמגיע עם הרבה עורות עיצוב ואתרי הדגמה מובנים לבחירה. קל מאוד לשימוש ולהתאמה אישית מכותרת העליונה לתחתונה מכיוון שהוא משתמש בבונה גרירה ושחרור..

עורות Themify לא משמשים רק לעיצובים של האתר, אלא יכול להועיל להקים אתר לדוגמא אמיתי עם כמה לחיצות בלבד. אתה יכול גם לייבא את הגדרת ההדגמה הכוללת את הגדרות הנושא, התוכן, התפריטים, הווידג’טים וכו ‘.

עם Thify, תוכלו גם לתפוס תכונות מגניבות כמו גלילת פראלקס, אנימציות, דלפקים, סליידר, מפות גוגל ורבים נוספים..

Themify Ultra Theme עלויות תמורת 59 $ בתכנית תמחור סטנדרטית הכוללת גם את כל 12 התוספות של Builder.

בקר ב- Themify Ultra

6. סה”כ

Total Theme הוא נושא רב-תכליתי מכיוון שאתה יכול ליצור כל סוג של אתר, כגון בלוגים, אתרים עסקיים, תיק מקוון וחנויות מסחר אלקטרוני. זהו אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס, בעיקר בגלל הרבגוניות והחבילות שלה עם כלים ואתרי הדגמה.

יש המון תכונות שעלינו לאהוב עם Total. ניתן להתאמה אישית מלאה ויש לו ממשק ידידותי למשתמש. יש לו גם 41+ הדגמות לסייע ויותר מ 80 אפשרויות של חסימות לבניית דפים. אם אתה רוצה להתחיל עם עסק מקוון, עם Total אתה יכול בקלות לשלב את WooCommerce עם האתר שלך כדי להתחיל במכירות המקוונות שלך..

עלויות נושא הכולל מתחילות 59 $ הכוללות שישה חודשי תמיכה וגישה לכל החיים לעדכוני ערכות נושא.

בקר בסך הכל

7. MagPlus

נושא ה- MagPlus WP פותח על ידי “נושא הבועה”, שמאוד מתעניין בכל פרט ופרט כדי להבטיח שהמשתמשים שלהם יבנו אתר נהדר. MagPlus הנו נושא וורדפרס מגזין תואם מודרני, דינמי ו- GDPR שיכול ליצור כל סוג של אתרי אינטרנט.

אין גם מה לדאוג לביצועיו מכיוון שיש לו מנגנון מטמון מותאם אישית מובנה המסייע להאיץ את מהירות האתר כמעט פי 2.4. הוא מציע גם 40+ תבניות מותאמות אישית מובנות, 25+ פריסות מאמרים בעיצוב אישי, עיצובים הניתנים להתאמה אישית וייחודיים של כותרות וניווט קל באמצעות סליידרים, ו -20+ יישומונים מותאמים אישית שנבנו באופן בלעדי והכל לטובת המשתמשים שלהם..

MagPlus עולה 59 $ עם 6 חודשי תמיכה בחינם.

בקר ב- MagPlus

8. שיווק פרו

Marketing Pro פותח על ידי מפתח צד שלישי בשם Restored 316 Designs ונתמך על ידי StudioPress. זהו אחד הנושאים הספציפיים הזמינים לשוק המתמקד בעסק מוכר ברשת.

נושא זה משתמש ב- HTML5 כדי להתעדכן בתכונות המודרניות ולעזור למפתחים להתעדכן בפיתוח המודרני של אתרי אינטרנט. זה יכול להתאים ל 9 ווידג’טים שונים בכול עמוד הבית.

הוא משתמש בבונה העמודים של Visual Composer כדי לבנות אתר בקלות. יש לו גם את התוסף Slider Revolution והוא תומך בסגנונות גופן של WPML (וורדפרס רב לשוני) וסגנונות גופן.

אם אתה משווק שותפים שמעוניין לבנות אתרי נישה שונים, אתה יכול להשיג Marketing Pro תמורת 59 דולר.

בקר ב- Marketing Pro

9. SteadyIncome

SteadyIncome בנוי במיוחד עבור משווקי שותפים מכיוון שהתכונות כאן בהחלט יכולות לעזור לך להרוויח כסף באופן מקוון באמצעות שיווק שותפים. כמו כן, תוכלו לסמוך על הביצועים המהירים של הנושא אשר מגדילים את ההמרה ומשפרים את דירוג האתר שלכם במנועי החיפוש.

זה מגיב במאת האחוזים ועמוס בתכונות עוצמתיות כמו אופטימיזציה של מודעות, כלי מנויים, סמלי מדיה חברתית בולטים ומקטע מוצרים מובלט. כמו כן, באמצעות מערכת ההגדרות הקטנות, תוכלו לעצב את פריסת עמוד הבית על פי העדפותיכם או צרכי העסק שלכם.

אתה יכול לרכוש נושא SteadyIncome במחיר של $ 59 בלבד.

בקר ב- SteadyIncome

10. Pro Smart Income הכנסה (נושא בראשית ילד)

נושא Smart Passive Income Pro נגזר משלושת המרכיבים העיקריים של פט פלין בעסק מקוון מצליח: עיצוב, תוכן ואסטרטגיה. זהו נושא של ג’נסיס לילד המסייע לך לבנות אתר שיווקי יעיל לשיווק שותפים.

הנושא ניתן להתאמה אישית מאוד עם לחיצות עכבר בודדות. ניתן לשנות את ההגדרות, צבעי הרקע, התמונות והתוכן. אם אתה מתכנן להקים חנות מקוונת, היא מעוצבת מראש עבור WooCommerce כך שאתה לא צריך לדאוג הרבה לבנות אותה. הוא גם מגיב לנייד ומותאם לכל דפדפן.

אתה יכול להפעיל את אתר האינטרנט שלך עם נושא Smart Passive Income Pro יחד עם מסגרת Genesis במחיר של $ 99.95.

בקר ב- Smart Passive Income Pro

מהם התוספים הטובים ביותר וכלים אחרים לשיווק שותפים?

אז בחרת באיזה נושא להשתמש באתר האינטרנט שלך. כעת, אילו תוספים עליכם להגיע בכדי לזכות במשחק הזה של עמלות הכנסה?

1. אדריכל משגשג

כשמדובר בונה דפים, Thrive אדריכל היא האפשרות הטובה יותר עבור משווקי סניפים. הוא ממוקד בשיווק ויש בו מבחר נהדר של אלמנטים כמו טבלאות, דירוג כוכבים ותמיכה לעריכה מקוונת.

יש לו גם ספריית תבניות מקיפה. אתה יכול אפילו לשמור ולעשות שימוש חוזר בכל קטע לתוכן אחר באתר שלך.

על קצה המזלג, מכיוון ש- Thrive אדריכל מתמקד בהמרה, זה באמת יכול לעזור לך להאיץ במשחק שיווקי השותפים.

אתה יכול להשיג את זה Thrive Architect במחיר של 67 $ עבור רישיון בודד או 97 $ עבור 5 רישיונות.

בקר באדריכל Thrive

2. AzonPress

אם אתה מקורב באמזון או מתכנן להיות אחד כזה, אזונפרס הוא החבר הכי טוב שלך. בעזרת הממשק הידידותי למשתמש, הוא מנהל את עסק השותפים שלך בצורה חלקה ויעילה.

באמצעות AzonPress תקבלו עדכונים אוטומטיים של מוצרים, טבלאות מוצרים מגיבות, טבלאות השוואה אוטומטיות, מעקב מדויק של חברות כלולות, פריסות הניתנות להתאמה אישית, מיקוד גיאוגרפי, ועוד.

אתה יכול להשיג Azonpress במחיר של 39 $ עבור אתר בודד, 79 $ עבור 20 אתרים, ו 199 $ לאתרים ללא הגבלה.

בקרו ב- AzonPress

3. קישורים יפים

אם אתה בעל אתר בלוג ורוצה להרוויח עמלות סניפים, אתה יכול פשוט להוסיף קישורים לסניפים לתוכן שלך. וכדי שהקישורים שלך ייראו נקיים, ייתכן שתרצה לקצר אותם. זה הרגע בו התוסף Pretty Links נכנס לתמונה.

בניגוד למקצרי קישורים אחרים כמו tinyurl.com ו- bit.ly, Pretty Links מקצרים קישורים באמצעות שם דומיין משלך. בנוסף, זה עוקב אחר כל לחיצה על כתובת האתר שלך והאם זה הגיע מהדפדפן, מערכת ההפעלה והמארח.

Pretty Links הוא חינמי, אך יש לו גם גרסת מקצוען שבה תוכלו לקבל גישה לעוד כלים וסוגי הפניה מחדש. מחיר זה בדרך כלל עומד על 118 דולר לשנה, אך לרוב במבצע קידום במחיר של 59 $ לשנה עבור אתר וורדפרס יחיד.

בקר בקישורים יפים

4. דקדוקי

אם אתה מפרסם תוכן באופן קבוע, הדקדוק הוא כלי מועיל מאוד לבדיקת האיות והדקדוק שלך. אם יש שגיאת הקלדה או שגיאה דקדוקית, דקדוקי מודיע לך על כך ומציע הצעות לגבי איות או דקדוק נכון. אתה יכול פשוט ללחוץ על התיקון והוא מחליף אוטומטית את הטעות.

זהו תוסף דפדפן כרום בחינם ועובד היטב עם כמעט בכל מקום, בין אם זה בוורדפרס, מיילים, מסרים, מדיה חברתית ואפליקציות פרויקט..

בקר בדקדוק

5. גוגל אנליטיקס

Google Analytics הוא הכלי המקיף ביותר למדידת החזר ה- ROI והבנת הלקוחות שלך. אם אתה רציני בשיווק סניפים, עליך לדעת כמה מבקרים מגיעים לאתר שלך ואילו מוצרים הם בודקים.

באמצעות Google Analytics אתה יכול לעקוב אחר הקישורים וההמרות שלך, לנתח התנהגות צרכנים ולבצע בדיקות מפוצלות. הניתוח המפורט שסופק על ידי גוגל אנליטיקס יסייע לכם לתכנן וליישם אסטרטגיות שונות שיעזרו לעסק השיווק השותף שלכם להצלחה.

בקר ב- Google Analytics

6. SEMrush

כדי שהמבקרים יוכלו לבקר באתר האינטרנט שלך, הוא צריך להיות גלוי, נכון? בנוסף, עם מילות המפתח הנכונות ואסטרטגיות SEO המוצבות באתר האינטרנט שלך, סביר להניח שיש לך המרות רבות יותר. אז, אתה זקוק לכלי כמו SEMrush המאפשר לבצע חיפושים אחר מילות מפתח, ניתוח מתחרים, ניתוח תוכן, ביקורת אתרים ותיקון שגיאות SEO..

אפילו עסקים בהיקפים גדולים כמו פייפאל, פורבס ופיליפס משתמשים ב- SEMrush כדי לנהל את נראות האינטרנט שלהם. בבסיס הנתונים שלה יש יותר מ -120 מיליון מילות מפתח ו -46 מיליון דומיינים, מה שהופך אותו לערך כלים שיווקי מהימן.

אתה יכול לנסות SEMrush בחינם. עם זאת, אם ברצונך לשדרג לגרסת ה- Pro שלה, אתה יכול להשיג אותה במחיר של $ 99.95 לחודש ויכול להגיע ליותר מ- $ 399.95 לחודש, תלוי בצרכים העסקיים שלך..

בקר ב- SEMrush

7. Ahrefs

Ahrefs הוא כלי נוסף שלא תרצו להחמיץ בו כדי להגדיל את תנועת החיפוש שלכם, לעקוב אחר הנישה שלכם ולניתוח האסטרטגיות של המתחרים שלכם. כלי זה עוזר לך להבין את המתחרים שלך ומציע דרכים כיצד לקבל דירוג גבוה יותר מהם.

בעזרת Ahrefs תוכלו למצוא את מילות המפתח המדויקות שהמתחרים שלכם מדורגים ואת כמות התנועה המופנית ממילות מפתח אלה. אתה יכול גם לראות באילו דפים אתה מבקר ביותר. תוכלו למצוא קישורים נכנסים ומדדים מועילים אחרים של SEO שתוכלו לנתח את המתחרים שלכם ולהשוות אותם לשלכם.

באופן זה תוכל לאסטרטג את השיווק שלך. Ahrefs עוזר לך לקבל אתר אינטרנט ידידותי לקידום בצורה המהירה והיעילה ביותר האפשרית, מה שמאפשר לך להגדיל את ביקורי האתר והמרה.

אתה יכול לנסות את זה במחיר של 7 דולר למשך 7 ימים ואז להתחיל במנוי חודשי של $ 99.

בקרו ב Ahrefs

8. יוסט SEO

עם יותר מחמישה מיליון התקנות פעילות, יוסט SEO הוא הכלי של רוב משתמשי וורדפרס, כולל משווקי סניפים, בכל הקשור לאופטימיזציה למנועי חיפוש. יש לו ערכת כלים גדולה שמטרתה לעזור לאתר שלך להיות בעמוד אחד או אפילו מספר אחד בתוצאות עמוד החיפוש.

ל- Yoast SEO הפונקציונליות המתקדמת ביותר עבור קובצי Sitemap של XML, וניתוח תוכן ו- SEO לכתיבת תוכן ידידותי לקידום אתרים. אתה יכול אפילו לקבל שליטה מלאה על פירורי הלחם של האתר שלך על ידי הוספת חתיכת קוד קטנה. אתה יכול לתאר כותר ותיאורי מטא לעקביות ומיתוג.

Yoast SEO הוא תוסף בחינם, אך אם ברצונך לנצל את התכונות והפונקציונליות המתקדמות האחרות, קבל גרסת פרימיום החל מ- $ 89 לאתר בודד..

בקר ב- Yoast SEO

9. לוח עריכה

בהתאם לגומחה שבחרת ובאיזו תדירות אתה יוצר תוכן, אתה יכול להשתמש בתוסף של לוח השנה העריכה לתזמון פוסטים שיהיו בזמן לאירוע ספציפי הרלוונטי לשוק היעד שלך..

באמצעות לוח השנה העריכה, אתה יכול להציג את כל הפוסטים וכאשר הם מתוכננים לפרסם, גרור ושחרר אותם כדי לשנות תאריכים, לערוך כותרת מהירה, תוכן ושעה, לנהל פוסטים שנכתבו על ידי מחברים מרובים, כמו גם לנהל טיוטות באמצעות החדש מגירות טיוטות.

זכור כי לכל התכונות של התוסף הזה ניתן לגשת רק על ידי מנהל ועורך. אם יש לך תורמים לאתר שלך, הם יכולים לשמור הודעות רק במצב טיוטה ולהעביר פוסטים משלהם. המנויים יכולים לראות רק את לוח השנה ולא לבצע בו שינויים.

בקר בלוח העריכה

10. MailChimp

שיווק בדוא”ל הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג לקוחות נוספים לעסק השיווק שלך. בנוסף, MailChimp הוא אחד הכלים החזקים ביותר שתצטרך לשליחת דוא”ל כדי להגיע לקהל היעד שלך, לקדם את המוצרים שלך ולהמיר אותם למכירות..

לא רק אתה יכול להתחבר לקהל שלך באמצעות דואר אלקטרוני, אלא ש- MailChimp גם עוזר לך ליצור את ההודעות הנכונות ולפרסם אותו דרך דפי נחיתה, מדיה חברתית, גלויות, מודעות דיגיטליות וטופסי הרשמה.

אתה יכול ליצור עלוני מידע עם נגיעה במיתוג שלך, לתזמן קמפיינים, לעקוב אחר שיעורי פתוח, לנהל פרופילים של המנויים שלך, לבצע ניתוחים ולהפיק דוחות להבנה טובה יותר של התנהגות המנויים שלך. אתה יכול אפילו לבצע פילוח של בדיקות מפוצלות ורשימת תפוצה.

MailChimp הוא בחינם למספר מרבי של 2,000 אנשי קשר, 10,000 שולחים חודשיים ו -2,000 שולחים יומיים. זה אידיאלי אם אתה רק מתחיל להצמיח את הקהל שלך. עם זאת, תוכלו לשדרג לתכנית המשולמת שלה החל מ- $ 9.99 לחודש.

בקר ב- MailChimp

סיכום

מעבר לכל ספק, שיווק שותפים הוא אכן עסק מקוון רווחי ביותר. עם זאת, הצלחתה תלויה עדיין בהיבטים שונים, כגון האסטרטגיה שלך לחדירת שוק היעד שלך ויעילות השימוש בכלי השיווק השותפים..

אם תלמד למנף את הנושאים והכלים שציינתי לעיל, תוכל להתחיל ולהגדיל את האימפריה השיווקית שלך. ביצוע טעויות זו חווית למידה אך חמושה עם הנושאים והכלים הטובים ביותר בהם משתמשים מומחים, אתה בדרך למעלה עם צבעים מעופפים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map