כיצד להכפיל את מהירות האתר שלך בנושא הדרכה לאתר

אני הולך להראות לך איך להכפיל את מהירות האתר של אתרי האינטרנט שלך כשאתה משתמש ב- SiteGround, אתה לא צריך לשלם עבור כלום, כל הכלים שאנו נשתמש בהם למעשה כבר כלולים בחבילת האירוח שלך.


אז בואו נתחיל.

הרשה לי לומר כבר מההתחלה של הסרטון הזה שזה בכלל לא מכירת מכירות עבור SiteGround.

זה מיועד בעיקר לאנשים שכבר יש להם SiteGround ורוצים לגרום לאתרי האינטרנט שלהם לטעון מהר יותר.

כעת, היתרון של SiteGround הוא, בדרך כלל, הכלים שבהם תשתמש בכדי להפוך את האתר שלך למהיר יותר יעלו לך מאות דולרים בשנה, אך לא כאשר יש לך SiteGround.

הם כבר כללו.

העניין הוא שרוב האנשים אפילו לא יודעים מה כלול.

כל כך הרבה כלולים, ואם אתה משתמש ב- SiteGround, אתה הולך ללמוד על זה בפוסט זה.

עכשיו, כמובן, אם אין לך SiteGround, אולי תרצה לצפות בסרטון הזה ואז תחליט אם אתה אוהב את מה שהם כוללים בחינם בחבילות שלהם.

מיתוסים על מהירות אתר

עכשיו, לפני שנכנס יותר מדי לזה, אני רוצה להפיג חלק מהמיתוסים של מהירות האתר סביב קיום אתר.

מיתוס 1: אתרים איטיים אינם מדורגים טוב בגוגל

ישנם גורמי דירוג רבים וחשובים יותר ומהירות האתר היא הפחות חשובה מכולם.

מה שבאמת קורה הוא שמהירות האתר האטית מייצרת חווית משתמש גרועה.

חווית משתמש גרועה מובילה לעלייה בשיעור היציאה מדף הכניסה.

זה כמה זמן מישהו עוזב את האתר שלך כשהוא הולך לאתר שלך.

וזה גורם חשוב בדירוג.

אז אתר איטי לא משפיע על הדירוג שלך כמו שאתה חושב. זה באמת מה שמוביל לשיעור יציאה מדף כניסה גבוה.

כמה פעמים ביקרת לאתר ואתה שם?

עברו ארבע או חמש, שש שניות. זה לא טוען את המידע שאתה רוצה. ואתה יודע בגוגל יש עוד תשעה רשימות בדף ההוא.

מה אתה עושה?

אתה יוצא מהאתר, אתה לוחץ חזרה וזה גורם דירוג שפוגע בדירוג שלך.

אז מה שאנחנו באמת מנסים לעשות הוא לייעל את האתר שלך לחוויית משתמש, ולא עבור גוגל.

מיתוס 2: אתרים איטיים נגרמים על ידי בוני דפים

המיתוס השני הוא שהאיכות של אתר האינטרנט שלך מורידה על ידי בונה הדפים בו בחרת להשתמש או הנושא שבו בחרת להשתמש כדי לבנות את האתר שלך..

ובכן, מעט, אבל זה לא גורם גדול ככל שיהיה אנשים, האם היית צריך שתאמין.

זה פשוט שיווק טוב.

5 עמודי מהירות האתר

בסדר. כעת, לאחר שהוצאנו את המיתוסים האלה מהדרך, הגיע הזמן להתחיל לבצע אופטימיזציה לאתר האינטרנט שלך ולעבור על חמשת העמודים של מהירות האתר.

עמוד 1: קבל אירוח טוב

כעת העמוד הראשון למהירות האתר הולך להיות אירוח אתרים טוב.

כעת הדבר הטוב הוא שאתה משתמש ב- SiteGround, שהוא מארח אתרים פנטסטי.

אז עמוד זה מיועד יותר לאנשים המשתמשים באירוח בתקציב נמוך או אירוח חינם מכיוון שבסופו של דבר אתם מקבלים את מה שאתם משלמים עבורם בכל הנוגע לאירוח.

עכשיו, אם אינך משתמש ב- SiteGround, אני זוכר שיש לי קישור למטה שיוריד 70% הנחה, ואני כולל גם בונוס לקורס.

אז ל- SiteGround יש שלוש תוכניות. אתה רוצה להיות בתוכנית הגדולה או בתכנית GoGeek.

אני יודע שמפתה לחסוך 2 $ לחודש רק על ידי קבלת תוכנית המתנע, אבל שתי התוכניות האחרות הללו כוללות אפשרויות ביצועים נוספות שפשוט אינן זמינות בתוכנית ההפעלה..

אז אם אתה נמצא בתכנית ההפעלה, אתה יכול לעקוב בסרטון הזה, אך אולי תרצה לשקול ליצור קשר עם SiteGround ולשדרג לתוכנית הגדולה שתהיה..

כעת, כשתתקין את WordPress ב- SiteGround, הם יכללו תוסף בשם SG Optimizer.

הנה אני על התקנה של וורדפרס. אני לחץ על תוספים ותוכלו לראות שזה ממש כאן, אופטימיזציית SG. כעת כשתפעיל את זה, תהיה כאן אפשרות חדשה שאומרת אופטימיזציה של SG, והנה כל ההגדרות לתוסף זה.

העמוד השני למהירות האתר הוא לייעל את התמונות שלך. כשאתה מתחיל לבנות את אתר וורדפרס שלך, אתה רוצה להעלות תמונות. כעת, הבעיה היא שהתמונות נוטות להיות באיכות גבוהה בהרבה ממה שאתה צריך, מה שמוביל לגדלי קבצים גדולים מאוד. אז בכל פעם שמישהו מבקר באתר שלך, עליו להוריד תמונות גדולות.

אז אתה תקבל כמה רווחי ביצועים מעולים. על ידי אופטימיזציה של תמונות אלה. עכשיו בדרך כלל אתה צריך לשלם עבור שירות חודשי כדי לייעל את התמונות, אך לא אם יש לך SiteGround. זה כלול בתוסף אופטימיזציית SG. אז הנה אנחנו בהגדרות התוספים. האפשרות האחרונה כאן אומרת אופטימיזציות תמונה.

נקדים ונלחץ על זה ויש כאן כמה הגדרות שאולי נרצה לאפשר. אז הראשונה היא לבצע אופטימיזציה של תמונות חדשות בזמן העלאתן לאתר שלך. אתה רוצה לאפשר אפשרות זו. אז משמעות הדבר היא בפעם הבאה שתעלה תמונה, מיטבי SG, פשוט תטפל בזה עבורך.

האפשרות הבאה היא אם כבר העלית תמונות, תוכל ללחוץ על כפתור זה ממש כאן והוא יחזור ולבצע אופטימיזציה של כל התמונות בספריית המדיה שלך עבורך, וזה כל מה שיש לעשות למיטוב התמונות שלך. העמוד השלישי למהירות האתר הוא שימוש ברשת אספקת תוכן.

כאן. אני מחובר לאתר SiteGround, ואני הולך ללחוץ ממש כאן במקום בו כתוב אתרים, ואז לחץ כאן למקום בו כתוב כלי אתרים, ואז לחץ על המהירות שם. ואז אני לחץ כאן למקום בו כתוב CloudFlare, וכאן נוכל לאפשר שילוב של CloudFlare עם SiteGround.

כעת כשתאפשרו CloudFlare, מה שקורה הוא שחלק מהנכסים באתר שלכם יועברו לעננים, התלקחויות ורשת שרתים ברחבי העולם. עכשיו זה אומר אם מישהו בצד השני של העולם. בקר באתר שלך, בתמונות, והרבה כאלה, נכסים גדולים וגדולים הקשורים לאתר שלך.

בכדי שהוא יטען, בעצם נטען משרת מקומי אליהם. מבחינה גיאוגרפית. מה שזה הולך לעשות זה לשפר בצורה דרסטית את זמן הטעינה ואת מהירות האתר שיהיו למבקרים באתר של האתר שלך. כעת, ל- CloudFlare יש תוכנית בסיסית שהיא בחינם. יש להם גם תוכנית פרימיום. אני משתמש ב- CloudFlare לפחות חמש שנים, ומעולם לא השתמשתי בשום דבר מלבד התוכנית הבסיסית, זה יהיה יותר ממה שאתה צריך ותראה שיפור מהירות עצום באתר האינטרנט שלך..

אז אני הולך לגלול למטה ולהלן שלושת הצעדים להפעלת זה באתר שלנו. אז בואו ונלך ולחץ על כפתור ההתקנה. בשלב זה, אתה יכול ליצור חשבון פלאש בענן חדש, או שאתה יכול ללחוץ ממש כאן היכן שנאמר לחבר קיים ולהיכנס לחשבון ההתלקחות בענן הקיים שלך..

מכיוון שכבר יש לי חשבון התלקחות בענן, אני נכנס באמצעות החשבון הקיים שלי. אבל בשבילך, אם אין לך חשבון, קדימה צור חשבון חדש. גדול. התחברתי לחשבון שלי ויצרת חשבון חדש. אז השלב הבא הוא לבחור את שם התחום שלך אליו תרצה להתחבר, להתלקח בענן ואז תרצה ללחוץ על הפעל בחינם כדי לחבר את האתר שלך ל- CloudFlare.

עכשיו כאן למטה תוכלו לראות גם כמה הגדרות התלקחות בענן בהן תוכלו להשתמש באתר שלכם. העמוד הרביעי של ספסלי השבת משתמש. מטמון ומה זה מטמון, האם זה יוצר עותק סטטי של האתר שלך, כך שכאשר אנשים צופים באתר שלך, פחות פעילויות צריכות להימשך מאחורי הקלעים שעלולים להאט את המבקרים הרואים באתר שלך.

אני יודע שזה סוג של הסבר מסובך, רק כדי להבין שאם אתה משתמש בוורדפרס. אתה צריך להשתמש בצורה כלשהי של מטמון. כעת היתרון העצום של השימוש ב- SiteGround הוא שהם עושים הרבה מהמטמון בשקיפות מאחורי הקלעים בחשבון אירוח שרת זה. הם פשוט עושים את זה בשבילך, אבל אתה באמת צריך להפעיל את זה.

אז הנה אני, מחובר ללוח הבקרה הקרקעי של האתר. אז אתה יכול פשוט ללחוץ על המקומות שבהם כתוב המהירות. ואז יש כאן אפשרות חדשה זו שאומרת מטמון. נרצה להמשיך וללחוץ על זה. וכאן אנו הולכים לאפשר. שני סוגים שונים של זיכרון מטמון באתר האינטרנט שלך. אז הראשון הוא המקום בו כתוב מטמון סטטי, ואתה הולך לראות רשימה של האתרים שחיברת ל- SiteGround, וכל שעליך לעשות הוא להפעיל את זה רק על ידי כך.

ועכשיו מזומנים את המזומנים שלך. יש כאן סוג שני של מטמון שנקרא Memcached. בואו נלחץ על זה, וזה סוג של מטמון שיחול על כל חשבון האירוח שלכם. נקדים ונלחץ ממש כאן כדי לעבור על כך גם. עכשיו שניהם במטמון. למנגנונים יש דרך לרוקן את המזומנים.

והדרך שאתה יכול לעשות את זה אם אתה מחובר ל- SiteGround הוא המטאטא הקטן הזה שנמצא ממש כאן וזה אומר סומק מזומנים. אתה יכול ללחוץ על זה כדי לשטוף את Memcached, וכשאתה במזומן הסטטי, קיימת גם אפשרות לשטוף את המזומנים ממש שם. כעת עלינו לאפשר גם כמה אפשרויות כאן.

באתר שלך בתוסף אופטימיזציית SG. הכרטיסייה הראשונה היא הגדרות קסר-על. אנו נרצה להחליף את זה כאן, במקום בו כתוב מטמון דינמי, ואז נרצה להחליף את זה כאן, במקום שכתוב עליו Memcached ככה. כעת יש כמה אפשרויות נוספות למטמון דינמי שאולי תרצה להיות מודע להן.

האפשרות הראשונה נמצאת כאן, שם תוכלו לטהר את המטמון ולרוקן אותו. תהיה גם אפשרות בסרגל הניהול שלך בראש. לרוקן את המזומנים. הבא הוא טיהור מזומנים אוטומטי. אתה רוצה להשאיר את זה מופעל. האפשרויות העיקריות שאתה רוצה להיות מודע להן ממש כאן. זה אומר, לא כולל כתובות אתרים.

תלוי בסוג האתר שיש לך, יתכנו חלקים מסוימים באתר שלך שאינך יכול לכלול בהם מזומנים מכיוון שזה יגרום לבעיה. בדרך כלל אתה רואה זאת באתרים מבוססי מסחר אלקטרוני. הסיבה לכך היא שלסוגים של אתרים יש הרבה אפשרויות דינמיות, וההזמנות פשוט לא תעבוד, נכון?

אז כאן אתה הולך לשים את כתובות האתרים לדפים שברצונך לכלול מהמטמון. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר כאן ולחץ על המקומות שבהם כתוב שם אל תכלול להוסיף אותה לרשימת ההכללה, ועכשיו האתר שלך יהיה. לגמרי במזומן. העמוד האחרון של ספסל זה יהיה אופטימיזציות נוספות לביצועים.

כעת ייעול האופטימיזציה או התוסף SG ייתן לך גם כמה אפשרויות שונות עם זה. אז הראשון יהיה עצלן לטעון תמונות. משמעות הדבר היא כאשר מבקר טוען את הדף שלך. הוא לא יראה אותם או שהוא לא יטען תמונה עד שהם יגללו לחלק של העמוד בו התמונה אמורה להיות.

זה הולך לגרום לאתר שלך לטעון מהר יותר ולהרגיש הרבה יותר מהר למבקרים באתר שלך. אז כדי לאפשר זאת, נלחץ כאן למקום בו כתוב אופטימיזציה של תמונות, והנה האפשרות שאומרת תמונות לטעון עצלן. נעבור את זה הלאה. זה נותן לנו כמה אפשרויות נוספות כאן אם נרצה.
עומס עצלני. אלה יכללו Gravatar, RS, תמונות ממוזערות, תמונות מגיבות, ווידג’טים, וטעינה עצלה במכשירים ניידים. כך שתוכל להפעיל את אלה כרצונך. אני אוהבת טעינה עצלה, Gravatar, RS, ותמונות ממוזערות בוודאות. השאר אופציונליים עבורך. אם יש בעיה כלשהי שנגרמת כתוצאה מהעמסה עצלה, אתה יכול להחריג חלקים מסוימים באתר שלך מהעומס בעצלות.

אתה פשוט מציב את מחלקת CSS לאותם מרכיבים. זה קצת טכני. אתה תעשה זאת ממש כאן ולחץ על אי הכללה. עכשיו יש אופטימיזציות נוספות, נכון? הנה אפשרות למיטוב בסביבה. אתה תרצה לגלול למטה ולוודא כי דחיסת ה- zip מופעלת.

לבסוף, אופטימיזציות מקדימות כאן. כעת, אלה עשויים להיות מעט טריקיים ולעיתים תוכלו להכניס את עצמכם לקצת צרות, לכן אני ממליץ לאפשר להם אחד אחד. ואז וודא שהיא לא גרמה להתנהגות מוזרה באתר שלך. עכשיו אתה צריך להיות די בטוח לעבור על צמצום פלט ה- HTML.

אתה אמור להיות בטוח גם ומאפשר את כל אפשרויות minify השונות. אז הנה אחד שמטרתו לצמצם קבצי JavaScript. הנה אחד שמטרתו לצמצם קבצי CSS. כעת הדחייה מביאה לחסימת סקריפט Java. זה עלול לגרום לבעיות. וכשאתה הולך לאפשר זאת, תקבל כאן אזהרה ותוכל לאשר אם אתה רוצה שזה יפעיל או לא.

וכך זהו אחד שבו אתה בהחלט רוצה לאמת בחזית אם זה גורם לבעיה או לא. הנה אפשרות נוספת לשלב קבצי CSS, וזה יכול לגרום גם לבעיות מסוימות. כפי שאתה יכול לראות, זה לא מפעיל הודעת אזהרה. אבל רק דעו שזה יכול לגרום לבעיות גם כן.

לפעמים. בשלב הבא ביצענו אופטימיזציה לטעינה של גופני גוגל שאינם מזיקים. בואו נדליק את זה. הבא הוא להסיר מחרוזות שאילתה ממשאבים סטטיים. זה גרם לי בעיות בעבר, אז פשוט היזהר. זוהי אפשרות שאתה רואה גורמת לבעיה כאשר תוסף או נושא מחבר משחררים עדכון חדש ואז העניינים מתחילים להשתחל באתר שלך..

אחרון מושבת אמוג’ים. זה לא אומר שאמוג’ים לא יעבדו באתר שלך. זה רק אומר שהוא יטען בצורה מיטבית יותר. עכשיו אני הולך לבדוק מבט בקצה הקדמי של האתר שלי כדי לוודא שאין בעיות נראות לעין, ואז אני אבחן בדיקת מהירות מהירה.

אז הנה האתר, ועד כה הוא נראה בסדר. התמונות שלי נטענות, נכון? הסמלים הקטנים האלה מראים. זה בדרך כלל מה שראית בעיה. אם היו בעיות בהן נתקלת, אה, המרווח נכון. לפעמים אלה עשויים לחפוף אם היה גם בעיה.

הכל נראה מושלם. למען האמת, זה נראה ממש טוב. אוקיי, אז אני הולך ל- GT metrics.com ואמשיך להדביק בכתובת האתר לאתר עם נגרר לאחור עם קו לחיצה ממש לכאן זה אומר לבדוק את האתר שלך. זה פשוט לוקח רגע ומה שהוא הולך לעשות זה להוריד את האתר שלך.

וזה הולך לתת לך נתונים. זה יודיע לך כמה זמן לקח לטעון. זה יגיד לך כמה בקשות היו שם וזה יגיע עם ציון שרירותי כלשהו. עכשיו, אני ממליץ לא להכניס משקל רב מדי לניקוד זה. כפי שאתה יכול לראות, הניקוד הוא. די גבוה ו- a ו- B כאן עם זמן טעינה מהיר מאוד של 1.2 שניות, עמוד, צלעות מתחת למגה מגה, ורק 32 בקשות.

זהו אתר המשתמש במנטור של אלה. עכשיו, אני תמיד אומר, אל תכניס יותר מדי משקל לציונים האלה כאן. מה שבאמת חשוב זה איך האתר שלך מרגיש כשמישהו מגיע לאתר שלך, אבל אתה יכול לראות מהבדיקה הזו שהאתר נטען מהר במיוחד. וזה ממש טוב לאתר עם כל התמונות האלה.

ובכן, הנה לך את זה כך תוכלו לגרום לאתרי האינטרנט שלכם המשתמשים ב- SiteGround לטעון מהר להפליא, ואני מקווה שראיתם גם את הערך העצום שאתם מקבלים מ- SiteGround. בדרך כלל, תצטרך לשלם מאות דולרים בשנה כדי לקבל תוספים שעושים את כל מה שהם רק כוללים בשבילך.

כבר עם השירות שיש לכם אתם. זו אחת הסיבות שבגללן אני ממליץ להשתמש ב- SiteGround היא בגלל כל המוצרכים הנוספים האלה שהם כוללים עבורך ואינך צריך ללכת לקנות אותם והם נתמכים רשמית על ידי המארח שלך. SiteGround, אם אין לך SiteGround, שקול להשתמש בקישור שיש לי למטה או WP crafter.com/siteground אם הזמנת את SiteGround, אני כולל בונוס קורס שיעבור עם זה.

זה יעזור לך להפיק את המרב. בניית אתר אינטרנט והכי הרבה מהאדמה. דייב, מצאת ערך כלשהו בסרטון הזה ואני בטוח מקווה שעשית זאת. שקול לוותר על האגודלים ולשתף אותו עם חבר.

ואם יש לך שאלות בכלל, אני ממליץ לך לשאול בפרק התגובות למטה.

אני אוהב לענות על שאלתך ולעזור לך בכל דרך שתוכל. היי, תודה שצפיתם ואני אראה אותך בסרטון הבא.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map