5 טעויות נפוצות שאנשים עושים בעת בניית אתרי וורדפרס

למרות שהמחשבה על בניית אתר וורדפרס שלך יכולה להזרים את שריריך היצירתיים, ישנם אבני נגף לאורך הדרך שעלולות לשבור את המומנטום שלך. ללא ספק, ישנן טעויות שמתחילים, או אפילו מפתחים מנוסים, מבצעים ללא ידיעה בבניית אתרי וורדפרס. והטעויות הללו עלולות לעלות לך בכמות משמעותית של זמן וכסף.


דבר טוב, רשמנו את חמשת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים מבצעים בעת בניית אתר וורדפרס כדי שתתרחק מההפסקות החובבניות האלה.

1. בחירת מארח רע

אם אתה בוחר בשירות אירוח גרוע, הוא בהחלט יכול להוביל למספר בעיות כגון טעינה איטית מאוד של אתר האינטרנט שלך. זה יכול לגרום להשפעה רעה מאוד על הקהל שלך כי לאף אחד אין סבלנות לחכות יותר מדי זמן. אם הייתי המבקר שלך, הייתי בהחלט מדלג על אתר אחר לרכוש את המוצר או השירות שאני רוצה.

עדיף לא לתת למתחרים שלך את ההזדמנות לתפוס את הקהל שלך. הקפידו לבחור ספק שירותי אירוח אתרים המציע זמן טעינה מהיר.

כמו כן, וודא שמארח האינטרנט שלך מציע אבטחה גבוהה להגנה על האתר שלך והתמיכה הטכנית זמינה בכל שעות היממה. אם קורה משהו, אתה אמור להיות מסוגל לפנות אליהם לעזרה.

לפני שאתה רוכש תוכנית אירוח, וודא שאתה יודע את היסודות לגבי אירוח אתרים ואילו תכונות לחפש לפני שתחליט.

אם יש לכם תקציב, ישנם ספקי שירותי אירוח אתרים זולים אך עדיין מציעים שירות אמין.

2. בחירת נושא נפוח

בבחירת נושא וורדפרס, אל תסתכל רק על המראה החיצוני של זה. אני ממליץ לך לשאול את היזם לגבי דברים כמו איכות הקוד שלו. חשוב על המפרט שאתה באמת זקוק לאתר שלך.

האם אתה באמת צריך נגן מוזיקה משובץ או מחוון רקע של עמוד מלא? האם אתה זקוק לכל כך הרבה קיצורי דרך שנותרים בפוסטים ובדפים שלך גם אם תחליט לשנות נושא?

נושא נפוח עלול לגרום לבעיות אבטחה חמורות. מפתחים עשויים להשתמש בקטעי קוד שאינם מותאמים לאבטחה וביצועים. בנוסף יתכן כי קטעי טקסט אלה אינם תואמים לתוספים רבים.

בחר נושא קל וקל ללא נפיחות.

בקר בערכת נושא אסטרה

3. בחירת תוספים מקודדים בצורה גרועה הגורמת לאטיות

ישנם תוספים רבים המועדים לבעיות פגיעות מכיוון שהם מקודדים בצורה גרועה ויש להם פרצות מסוימות. כאשר האתר שלך פגיע, פולשים יכולים בקלות לתקוף ולגרום להתרסקות ולהיפגע.

בעיות תאימות עשויות להתעורר גם כאשר תוסף מקודד בצורה לא טובה. אם הקוד לא מכוסה, הוא עלול לגרום להתנהגות מגוחכת של האתר שלך.

הימנע מהורדת יותר מדי תוספים וכאלה שלא נבדקו עם הגרסה הנוכחית של WordPress שלך.

תיקון אתר שבור

4. לא מגדיר גיבוי

גיבוי באתר שלך באופן קבוע גורם לך להרגיש מאובטחת למקרה שמשהו ישתבש נורא. אתה יודע, דברים יכולים לקרות ממש מהר ועדיף שתהיה תוכנית מגירה שתציל את העסק שלך מהרבה אי נוחות.

אם אתה מסיר בטעות את קבצי האתר שלך או שאתה נפרץ באתר שלך ואין לך שום גיבוי. זה יהיה מתסכל ברצינות מכיוון שתצטרך להתחיל מהיסוד. דמיין כמה זה טרחה.

אתה יכול לשקול ספק אירוח מנוהל שמגבה לך את האתר באופן אוטומטי עבורך. אתה יכול גם להשתמש בתוספים כמו Updrafts או WPvivid. אלה יחסכו את שפיותכם במקרה ונתוני האתר שלכם יאבדו או ייפרצו.

5. לא מגדיר תוסף SEO

אתה רוצה שיזהה אותך על ידי קהל היעד שלך, נכון? אז אל תעז להתעלם מאופטימיזציה של מנועי חיפוש (SEO). השימוש במילות המפתח הנכונות ואופן השימוש בהן יכול להשפיע על דירוג האתר שלך.

ישנם נושאים שיש בהם אלמנטים מובנים של SEO, אך יש לך את השליטה לייעל את התוכן שלך. תוסף אחד מועיל מאוד ל- SEO הוא Yoast ו- Rank Math. כאשר מותקן תוסף זה באתר שלך, אתה יכול להוסיף את מילת המפתח שלך להתמקד ותוכל גם לערוך את קטעי המילים או המילים המופיעים תחת שם האתר שלך בדף תוצאות החיפוש של גוגל..

הם יכולים גם לעזור לך ביצירת מפת ה- XML ​​שלך שמנועי חיפוש זקוקים להם כדי שיוכלו למפות את האתר שלך כראוי.

סיכום

כעת אתה יודע מה הטעות הנפוצה ביותר שאנשים מבצעים בעת בניית אתרי הוורדפרס שלהם. כעת תוכלו להימנע מהם.

הקפד להיות מודע לתהליך של בניית אתר, בין שאתה בונה משלך ובין שאתה מתכנן להעסיק מפתח.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector