אירוח אתרים הטוב ביותר 2020

Contents

השוואה וסקירות

בדקנו למעלה מ -30 ספקי מארחים והצלחנו אותם עם 10 שנים של נתונים המארחים מאות אתרי לקוחות שלנו כדי לעזור לכם למצוא את המארח המוביל באוסטרליה..


תמונה

השוואה וסקירות

בדקנו למעלה מ -30 ספקי מארחים והצלחנו אותם עם 10 שנים של נתונים המארחים מאות אתרי לקוחות שלנו כדי לעזור לכם למצוא את המארח המוביל באוסטרליה..


תמונה


אירוח וקטורבמשך שישה עשר החודשים האחרונים קנינו וניסינו את כל חברות האירוח הגדולות.

זה כולל הרבה מותגים גדולים כמו BlueHost, Hostgator ושפע של מארחים אחרים.

אתר זה מבוסס על הרבה נתונים כולל הבדיקה החיה שלנו בעשרת המארחים המובילים (ראה למטה). אנו בוחנים מגוון גורמים הכוללים תמחור, מפרט טכני, מהירות ואבטחה.

אנו מקווים כי מדריך זה יעזור לך במסע המקוון שלך. אם יש לך שאלות ספציפיות אל תפנה אלינו.

בהצלחה לכולם! ��

אירוח אתריםמחירזמן טעינהדירוג
1. HostPapa $ 2.95 לחודש475ms★★★★★
2. הוסטינגר0.80 $ לחודש389ms★★★★★
3. שדרת האתר3.95 $ לחודש475ms★★★★★
4. HostGator2.75 $ לחודש657ms★★★★

מי אנחנו?

לפני שתתחיל לתהות מי זה הראש הצף הלא רעוע הזה לימין. תן לי להציג את הצוות.

אנו צוות של שלושה אנשים שמנהל סוכנות שיווק בשירות מלא.

נתן מנהל סוכנות לעיצוב אתרים מלא בחמש עשרה השנים האחרונות. לעתים קרובות אנו מתבדחים שהוא קיים מאז שהאינטרנט התחיל (אל תתנו לפרצוף התינוק להטעות אתכם). כל שירות פיתוח אינטרנט איכותי מסיים לעתים קרובות גם את אתרי הלקוחות שלהם.

כשמדובר באירוח נתן יודע את הדברים שלו. הוא אירח וניהל מעל 700 אתרים דרך אוסטרליה וארה”ב. הוא ראה ספקי אירוח באים והולכים.

עוד עלינו בעמוד המשימה שלנו. 

תהליך המחקר והמעקב שלנו

תמונה של מעקב חי אחר זמן הפעילות וההשבתה של האתראנו שואפים לעזור לקוראים שלנו להפיק תובנות מבוססות מידע על מה שעובד ומה לא.

לשם כך עקבנו אחר כמה גורמים שונים במשך השנים האחרונות.

מה אנו עוקבים אחר:

 • השבתה – כמות הפעמים שאתר האינטרנט שלך אינו נגיש & # x274c;
 • זמן עבודה – משך הזמן שעובר ומתפקד & # x2705;
 • זמן טעינה – המהירות נדרשת לטעינת האתר שלך & # x231b;

** ראה מעקב זמן הפעילות שלנו כאן מעקב אחר 10 פתרונות האירוח שנבדקו **

גורמים אחרים שאנו מסתכלים עליהם כוללים

 • אבטחה – SSL, בדיקות פגיעות & # x1f46e;
 • תמיכה – 24/7? מועיל? ידידותי? & # x1f642;
 • הגירה – האם הם עוזרים לך להעביר אתרים קיימים? & # x1f4bc;
 • בניית אתרים – האם זה בא בחינם? & # x1f477;
 • מפרט טכני – מה הם מרכזי הנתונים שלהם & # x1f5a5; & # xfe0f;

כיצד להשתמש במדריך זה

על מנת לפשט את הדברים ולהימנע מכדי להכריע אתכם במאות האפשרויות בחוץ, סידרנו את המארחים המומלצים שלנו בסדר מספרי.

הסקירה הראשונה היא המומלצת ביותר שלנו. ככל שתעברו לשלושת המובילים, איננו צריכים להמליץ ​​על אותם מארחים על סמך הבדיקות שלנו. 

האירוח הטוב ביותר באוסטרליה – ביקורות 2020

1. HostPapa (2.95 $ לחודש) המארח עם הביצוע הטוב ביותר

HostPapa מציעה קוראי אירוח אוספי 67% הנחה + רישום תחום חינם

לוגו של hostpapa

זמן טעינה: 475Ms
זמן עבודה: 99.95%
עלות: $ 2.95 לחודש (רגיל 13.99 $ לחודש)
תמיכהצ’אט חי

השג את מארח הפפה שלךתמונה

הביקורות שלנו מתמקדות בעיקר בשלושת ה- S של מה שהופך מארח טוב: אבטחה, מדרגיות ותמיכה. למרות שחלק מהקריטריונים בהם השתמשנו מדגימים הבדלים זניחים בין פלטפורמות אירוח בחזיתות רבות, אנו חשים כי HostPapa בולט בכמה אופנים. ראשית, חבילת המתחילים שלהם כוללת את כל התכונות ששירותי אירוח רבים אחרים גובים פרמיה לגישה.

קו התג שלהם הוא “להשיג את כל מה שאתה צריך כדי להצליח,“והם עושים כמיטב יכולתם לספק. ברמת השירות הבסיסית ביותר תקבלו שני אתרים בחינם ורישום דומיין, 100 ג’יגה-בייט של אחסון במצב מוצק (SSD), המהווה את תקן הזהב הנוכחי של טכנאי אירוח אמין, ללא מדוד רוחב הפס, והבטיחה זמן פעולה של 99.9 אחוזים

אתה גם קבל דומיין בחינם עם הרשמה לתוכנית האירוח הבסיסית המשותפת. HostPapa היה גם אדיב כדי להעניק לקוראים שלנו הנחה ענקית של 67% על התוכניות הבסיסיות שלהם ומעל 50% עבור התוכניות האחרות שלהם.. בדוק את ההצעה שלהם כאן.

⬆️ השתמש בקישור זה ⬆️ חץ שמצביע על קישור הנחה hostpapa לתבוע את ההנחה שלך על חבילות אירוח חדשות.

די בכך כדי להבטיח את המהירות והאמינות שרוב האתרים צריכים כדי להישאר תחרותיים, אבל זה לא כל מה שתקבל.

תכונות אתרהתוכנית המתחילה זורקת גם את “כל התכונות החיוניות”. אלה כוללים LetsEncrypt SSL, בונה אתרים בחינם, והעברות בחינם אם ברצונך להעביר את האתר הקיים לפלטפורמה שלהם. המשמעות היא גם שיש להם יכולות תמיכה רחבות היקף אשר נועדו לאפשר לך את הגמישות להשתמש בתוכנות, PHP ומערכות הפעלה שהכי טובות עבורך ללא חשש לתאימות..

מעבר לתכנית ה- Business Pro המובחרת לא מעלה את המחיר יותר מדי עבור SMB כדי להפיק תועלת, והוא מעניק לך רמת פונקציונליות בכדי להניע אפילו את רשת הארגונים הגדולה ביותר. זה כולל תכונות מתקדמות כמו אימיילים ללא הגבלה ומסדי נתונים של SQL, שיפורי ביצועים כמו הגברת ביצועים של 300 אחוזים ודפי אינטרנט ללא הגבלה, ופתרונות אבטחה מתקדמים כמו SiteLock, WildCard SSL ופרטיות משופרת..

HostPapa הכולל מספק

מה דעתך על מוניטין רב וציונים גבוהים על ביקורות מאתרים מקצועיים כמו שלנו וחוויה של משתמשים אמיתיים? ל- HostPapa ציון שביעות רצון ממוצע של 9 מתוך 10 כוכבים בקטגוריות כמו אמינות, מחירים ותכונות. הציון הגבוה ביותר שלהם, 9.2 מתוך 10, הוא בקטגוריית התמיכה. זו לא חברה שתירשם אותך ואז תיעלם. הם מציעים סיוע 24 שעות ביממה, הדרכות וידאו ובסיס ידע נרחב, בין היתר.

HostPapa גם מציע ערבות שביעות רצון של 100 אחוז וניסיון חינם ללא 30 יום.

2. Hostinger – אירוח הנחה הטוב ביותר ($ 0.99 לחודש)

מארחת

זמן טעינה: 841Ms
זמן עבודה: 99.3
עלות: 0.99 $ לחודש
תמיכהצ’אט חי

בקרו ב- Hostinger.com


מארח

מדוע הוסטינגר היא הבחירה הטובה ביותר עבור אירוח זול? ראשית, הוא מציע לך כמה מאותם פונקציונליות וביטחון שתקבל מפלטפורמות אירוח מתקדמות עם ממשק ידידותי למשתמש בו תוכל לבצע שינויים בחיוב, לפקח על הדוא”ל שלך ולנהל את כל הדומיינים שלך. כל זה מגיע לתמחור ידידותי לתקציב.

בואו ניקח צלילה עמוקה יותר למה שהופך את Hostinger לשירות האירוח הזול הטוב ביותר שקיים כיום.

קרא את סקירת Hostinger המלאה שלנו

מוניטין ואמינות

הוסטינגר הוכיחה שהם רשת אמינה שהלקוחות שלהם יכולים לסמוך להיות שם לטווח הארוך. הם מציעים חבילות אירוח גמישות המיועדות לענות על כל צורך ותקציב. עם זמן uptime ממוצע של 99.88 אחוז, אתה יכול להעביר את האוויר הזה של אמינות למבקרים שלך בביטחון.

תמחור

זה המקום בו אנו יורדים לנרגזניים. יש הרבה תוכניות אירוח בחינם המציעות אלטרנטיבה זולה יותר, אך מעט יותר. תוכניות Hostinger מתחילות ב -0.99 דולר בלבד לחודש לתכנית משותפת סטנדרטית עם תחום יחיד, ופתרון ה- VPS המארח המוביל שלהן מתחיל ב -4.95 דולר בלבד לחודש. שלא כמו שירותים זולים אחרים, אין עלויות נסתרות או העלאות מחיר פתאומיות. למען האמת, התעריפים שלך אפילו לא יעלו עד שתעבור לשירותם לפחות ארבע שנים.

תכונות

היכן עוד תוכלו למצוא אפשרות במחיר שווה לכל נפש המעניקה לכם את התכונות הרצויות לכם מבלי לוותר על המהירות שהמשתמשים של היום מצפים להם? התכונות הזמינות אמנם שוות את העלות, אך Hostinger מספקת גם ערך מוסף החורג מהבסיסי. Hostinger תומך גם ברוב מערכות ההפעלה, MySQL וקבצי FTP וזה מותאם במיוחד לוורדפרס.

כל תכנית כלולה בונה דומיין ובונה אתרים בחינם בשם Zyro, עבורם אין צורך במיומנויות קידוד או עיצוב. זה מגיע עם תעודת SSL בחינם לאימות הדומיין שלך, אחסון SSD ללא הגבלה ורוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם תמונות בחינם שתוכל להשתמש בהן כדי לעצב את אתר האינטרנט שלנו. זה מאפשר לך להתאים את גודל או למטה בהתאם לתנועה שלך וקצב ההתרחבות מבלי לשלם יותר. אפילו התוכנית הבסיסית המשותפת שלהם כוללת 100MB רוחב פס ואחסון של 10 ג’יגה-בייט, וזה מספיק עבור כל מתחיל.

לבסוף, עם זירו תוכלו ליצור לוגו מקצועי תוך שניות. השתמש היטב ביצירתיות שלך עם Hostinger’תכונה חדשה המאפשרת לך ליצור לוגו עבור המותג שלך תוך זמן קצר וללא צורך במעצב’עזרה. וזה’זה נקרא בנוחות יצרנית לוגו. אתה יכול’אני לא מתגעגע לזה.

מודאגים מהביטחון? לאחר מכן תעריך את העובדה שההאסטינגר מעמיד את שלמות הנתונים שלך בראש ובראשונה. עם תוכנית ה- VPS שלהם, תוכלו ליהנות מהצפנה מתעשייה וכל התוכניות כוללות גיבויים יומיים.

שירות לקוחות

הם לא מתעסקים בכך שהם זולים, אבל זה לא אומר שהשירות שלהם אינו תקני. הוסטינגר יודע ששירות של חברה טוב באותה מידה כמו התמיכה שהם מציעים ללקוחות הנאמנים שלהם. הודעות דוא”ל נענות תוך מספר שעות. יש לך גם אפשרות ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט מקוון חי או אינטרקום משולב 24/7/365. אתה יכול גם לגשת לבסיס ידע נרחב ומדריכי לימוד ישירות מאתר האינטרנט שלהם.

יש סיבה שחברה זו אהובה על ידי 29,000,000 פקידים וספירות. הוסטינגר לא קוצץ מילים. הם אומרים למה הם מתכוונים, והם מתכוונים למה שהם אומרים. כשתבחרו בפלטפורמת אירוח זו, תקבלו אירוח אמין וזול שתוכלו לסמוך עליו.

3. Siteground – התמיכה וההגירה הטובים ביותר ($ 3.95 לחודש)

האירוח הכולל הטוב ביותר עבור מחיר / מהירות / זמן עבודה ותמיכה ללא הפסקה

זמן טעינה: 475Ms
זמן עבודה: 99.95
עלות: 3.95 $ לחודש
תמיכהצ’אט חי

בקר באתר SiteGround.com


שדרה

ללא ספק החביב עלינו. כמעט כל אתרי האינטרנט האישיים שלנו ואתרי לקוחות חדשים משתמשים ב- Siteground. עם זאת, בנקודת מחיר מעט גבוהה יותר משני החבר’ה האחרים, האיכות אינה ניתנת לשוואה.

קרא את סקירת Siteground המלאה שלנו.

תמיכה ללא תחרות

24/7 תמיכה שיכולה לענות על כל שאלות טכניות. תמיכה ב- Siteground זכתה בפרסים עבור הצוות המיומן שלהם. לא תמצא דבר כזה.

מהירות רבה ואורך זמן

ל- Siteground יש כמה מהמהירות המהירה ביותר עם מרכזי נתונים הנמצאים ברחבי העולם.

התקנות בלחיצה אחת ו- SSL בחינם

אתה יכול ממש להתקין את אתר הוורדפרס החדש שלך בלחיצה אחת. הם מציעים גם SSL בחינם שהוא חובה מוחלטת לכל מי שלוקח כסף באתרים שלו. זה יחסוך לך 150-200 דולר לשנה בהשוואה למארחים אחרים.

הבחירה הטובה ביותר למתחילים

אם אתה חדש בבלוגים או בהקמת אתר משלך, אזור הסביבה הוא בהחלט הבחירה המובילה ביותר למתחילים חדשים. זה קל לשימוש עם ממשק קל לניווט.

4. Hostgator ענן אירוח – ראנר אפ (רק 2.99 $ לחודש)

HostGator

זמן טעינה: 657Ms
זמן עבודה: 99.4
עלות: 2.99 דולר לחודש
תמיכהצ’אט חי

בקר ב- HostGator.com


מארח

כולל: דוא”ל בחינם, גיבויים יומיים, SSL בחינם (בעל ערך רב), העברת אתרים, בניית אתרים בחינם

Hostgator הוא פיתרון אירוח מהימן במשך זמן רב. אלפי עסקים ובלוגרים סומכים על hostgator שיספק אירוח אתרים לכל רמות העסקים.

קרא את סקירת ה- HostGator המלאה שלנו

תמיכה מצוינת

Hostgator משלב זמן פעולה איכותי עם שירות מעולה. זה גם מתומחר בנקודת מחיר סבירה מאוד ומציע תוכניות גמישות ככל שהעסק / התנועה שלך גדלים.

מחירים תחרותיים

Host Gator מציע כמה מחירים מוזלים באמת עבור אתרים חדשים וגם כמה תוכניות גמישות לכל הצרכים השונים.

5. אירוח A2 – מהירות וזמני טעינה נהדרים (3.92 $ לחודש)

HostGator
זמן טעינה: 601Ms
זמן עבודה: 99.1
עלות: 3.92 $ לחודש
תמיכהצ’אט חי

בקר באתר A2Hosting.com


a2 אירוח

A2 הוא מארח איכותי נוסף המתגאה בתמיכה טובה ובאמינות. השתמשנו ב- A2 להרבה מחבילות האירוח שלנו הן עבור לקוחותינו האוסטרלים והן עבור לקוחותינו האמריקאים / קנדיים. עובד טוב מכל הערים באוסטרליה.

קרא את סקירת A2Hosting המלאה שלנו

הבחורים האחרים – נכשלים מהירותזמן עבודה או תמיכה

הביקורות שנותרו הן כל שאר החבר’ה שעקבנו אחריהם בחודשים האחרונים. אמנם אלה בשום אופן לא רעים, אך הם אינם מתחלקים לשלושת הראשונים. זכרו את הקריטריונים שהיו לנו לבדיקות שלנו, האתרים שלהלן נכשלו לפחות באחד הקריטריונים המובילים בדרך כלשהי.

הנה הם בסדר או הכי פחות מומלצים.

6. Bluehost – www.bluehost.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.74

זמן טעינה ממוצע: זמן ממוצע של 1.765 מגה (נבדק מערי אוסטרליה)

בקרו ב- Bluehost.com


a2 אירוח

אם היה לך מספיק מזל אי פעם לפלס את הדרך ל Bluehost, אתה תדע שבזכות מיקומם מחדש של הפייסבוק המתוחכם, תוכל לעדכן תמיד לנצח על ידי מודעות Bluehost.  מרבית המודעות הללו מתרברבות עד כמה Bluehost הוא פיתרון האירוח הטוב ביותר באינטרנט.

אמנם זו בחירה טובה, אך היא בהחלט לא הטובה ביותר.

האמת היא ש- Bluehost היה בעבר אחד ממגישי האינטרנט המובילים אך לאורך השנים הם מפגרים ללא הפסקה בביצועיהם.  מהירות העמוד שלהם פחתה ברציפות ומתוך הנתונים שלנו אנו יכולים לראות מגמות של העלאת זמני טעינת העמודים וביצועים איטיים יותר בכל האתרים מבוססי Bluehost שלנו.

אם אתה בלוגר ומחפש אתר אישי לא הייתי ממליץ על Bluehost, הם מנסים לסחוט ממך כל אגורה. אם אתה עסק, בהחלט אל תבחר ב- Bluehost. הייתי מסתכל עם הבחירה הראשונה שלנו ומשתמש ב- Siteground.

קרא את סקירת Bluehost המלאה שלנו

7. Arvixe – www.arvixe.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.71
זמן טעינה ממוצע: 2.654Ms

אז Arvixe הוא מארח הגון מלבד העובדה שהשרתים שלהם איטיים במיוחד, במיוחד לשוק האוסי. משך זמן הפעילות שלהם נמוך יחסית בהשוואה לחלק מהבחורים האחרים.

השירות הוא ממוצע. חלק מהסוכנים שלהם אינם כשירים מבחינה טכנית ועונים על שאלות המבוססות על סקריפטים, כך שאתה מרגיש שאתה לא מדבר עם אדם אמיתי.

הדבר הגדול ביותר עם Arvixe הוא עומסי העמודים האיטיים שיכולים להשפיע על חווית המשתמש וגם על ה- SEO שלך.

8. iPage – www.ipage.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.84
זמן טעינה ממוצע: 994 מגה

iPage היא בהחלט בחירה אפקטיבית. אין לי באמת תלונות עיקריות איתם אבל אין גם דבר שמרשים במיוחד במהירויות העמוד, שעות הפעילות והשירות שלהם.

iPage זה כמו לקנות נקניקייה 7-11. כן, זה ימלא אותך ולא תהיה רעב. העבודה נעשתה. עם זאת, יש הרבה אפשרויות טובות יותר בכל הקשור לאירוח במחיר זהה של בערך.

השירות נפגע או מתגעגע. זה באמת תלוי בסוכן. היו לי מעט מקרים בהם המשתתפים היו מועילים למדי וכמה סוכנים שנראו כאילו הם פשוט התחילו את העבודה יום קודם.

9. אירוח Inmotion – www.inmotionhosting.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.87
זמן טעינה ממוצע: 1020 מגה


בקר ב- InMotion Hosting

אירוח InMotion הוא בחירה פופולרית מאוד עבור הרבה עסקים מבוססי ארה”ב. יש להם שירות, תמחור ותמיכה הגונים. הסוגיה העיקרית היא שהדף שלהם טעון בפיגור לעומת חברות אירוח אחרות.

כאשר מרבית הלקוחות שלהם נמצאים בארצות הברית, מרכזי הנתונים שלהם הם’זה לא מוגדר עבור חברות אוסטרליות.

InMotion בהחלט יהיה גבוה יותר ברשימה שלנו אם זה לא היה’לא לזמני טעינת העמודים שלהם מעט.
קרא מדוע דירגנו את Inmotion אירוח במקום ה -7 בביקורות שלנו

10. FatCow – www.fatcow.com


תמונה

זמן ממוצע:  בממוצע ראינו בערך 99.83
זמן טעינה ממוצע: זמן הטעינה הממוצע היה 1432 מגה מסידני / בריסביין יחד.

אירוח InMotion הוא בחירה פופולרית מאוד עבור הרבה עסקים מבוססי ארה”ב. יש להם שירות, תמחור ותמיכה הגונים. הסוגיה העיקרית היא שהדף שלהם טעון בפיגור לעומת חברות אירוח אחרות.

מרבית הלקוחות שלהם נמצאים בארצות הברית, מרכזי הנתונים שלהם אינם מתוכננים היטב עבור חברות אוסטרליות.

InMotion בהחלט יהיה גבוה יותר ברשימה שלנו, אלמלא זמני הטעינה העמודים שלהם מעט.

11. כרית אירוח אתרים – www.webhostingpad.com


תמונה

זמן ממוצע: ראינו בערך 96.63
זמן טעינה ממוצע: 1,821 מיליון מסידני, בריסביין וקנברה.

אל תשתמש במארח זה. זמן הפעילות שלהם נמוך מכדי להמליץ ​​עליו. אני חושד שהם משתמשים בשרתים עתיקים שלא יכולים לעמוד בקצב.

אין סיבה שתשלמו מחירים רגילים עבור מהירות טעינה מסוג זה.

גם תמיכת הלקוחות היא זוועתית. הם אפילו לא עונים חצי מהזמן. ספקים אחרים הזכירו גם את תנאי השירות המגבילים שלהם.

כרית אירוח אתרים מציעה שיעורים נמוכים באמת, אבל זה פשוט לא שווה את זה.

12. באז אירוח אתרים – www.webhostingbuzz.com


תמונה

זמן ממוצע: 96.73
זמן טעינה ממוצע: 1,734 מיליון

שוב, זו אינה הבחירה המובילה שלנו. התמיכה הייתה למעשה טובה למדי והשיעורים שלהם היו סבירים, אך איננו יכולים להתגבר על עומס / השבתה שלהם. עם מהירות יותר ויותר מדורגת של דף זה פשוט יותר מדי בשבילנו.

לא מומלץ.

13. מפלצת מארחת – www.hostmonster.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.63
זמן טעינה ממוצע: 1,004 מגה

מהירויות עמודים ממוצעות, זמני טעינה ותמיכה. אין דבר גדול או נורא לומר על המפלצת המארחת. עם זאת, אנו חושבים שתוכלו להשיג איכות טובה יותר עם Siteground או אחד משלושת הבחירות המובילות שלנו באותו מחיר.

למפלצת המארח אין מרכזי נתונים המותאמים במיוחד לשוק האוסי.

14. מארח מטרו – www.hostmetro.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.63
זמן טעינה ממוצע: 1,424 מיליון

מארח מטרו מקבל הרבה לקוחות חדשים עם פרסום מקוון אגרסיבי והצעת “נעילת המחירים” שלהם שעוזרת להמיר הרבה מהקונים הפוטנציאליים שלהם.

למרות הערך הזה שהם מנסים להציב בראש, הם היו צריכים לבזבז זאת על קבלת שרת ראוי מכיוון שזמן הטעינה שלהם מגוחך גבולי. עם זמני טעינה כמו מה שחווינו, לא רק שתצטרך לגרום למבקרים באתר שלך לחכות סביב זה ישפיע גם על ביצועי השיווק המקוון שלך ואפילו על SEO..

לא מומלץ.

15. אירוח 24 – www.hosting24.com


תמונה

זמן עבודה ממוצע: 99.78
זמן טעינה ממוצע: 1,655 מגה

אני חושב שאתה יכול לראות את התבנית כאן.

האתרים בכל מקום למטה ממיקום 1-5 הם הבחורים האלה עם זמני טעינה איטית בהרבה. אירוח 24 נמצא מאחורי הבר כשמדובר בזמני טעינה.

זה כמעט כאילו השרתים שלהם נמצאים בסיביר עם מרכז נתונים אחד בלבד.

אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני ואתה חושב להשתמש בספק זה … לרוץ.

16. Just Host – www.justhost.com


תמונה

זמן ממוצע: 98.48
זמן טעינה ממוצע: 1,055Ms

אז פשוט מארח לא היה כל כך גרוע בכל הנוגע לזמן פעולה ועומס עמודים, אך התמיכה שלהם גרועה בטירוף. אני לא בטוח איך חברה יכולה אפילו לתפקד בשנת 2019 תוך כדי שימוש בצוות תמיכה כה מאומן.

הערה נוספת, יש להם מערכת תמחור שכבתית, כלומר כשאתה מתארך את השירות שאתה רוצה אתה תשלם את אותו המחיר כמו שירות שכבה עליון..

17. אתר 5 – www.site5.com


תמונה

זמן ממוצע: 98.11
זמן טעינה ממוצע: 1,155Ms

אין לי הרבה דברים רעים לומר על אתר 5. חלק מהלקוחות החוקיים שלנו משתמשים בזה זמן ונראה שהם נהנים מהשירות.

הייתי אומר שהכל על אתר 5 הוא הממוצע במקרה הטוב. זה כמו להשיג כריך רגיל של חזיר וגבינה. זה ימלא אותך אבל זה לא משאיר אותך מאוד מתרשם.

18. מארח תשע – www.hostnine.com


תמונה

זמן ממוצע: 99.11
זמן טעינה ממוצע: 851Ms

מארח תשע הוא האח הקטן של חברת הענק המיליארדר דולר שנקרא EIG. עם זאת נאמר שציפינו שהרבה יותר טוב מספק שירותי אירוח זה מאשר התוצאות הממוצעות למדי שקיבלנו.

התמיכה הייתה הגונה. מהירות הדף הייתה בסדר וזמני זמן העבודה, אך לנוכח הגיבוי הכספי בשירותם חשבנו שנצפה לקצת יותר מהם.

נושא נוסף שציינו הוא שצוות התמיכה שלהם לא הודיע ​​לנו כלל כאשר אתרי הבדיקה שלנו ירדו.

19. Host Rocket – www.hostrocket.com


תמונה

זמן ממוצע: 97.11
זמן טעינה ממוצע: 757Ms

שוב, ממוצע בכל רחבי הלוח. היינו מעלים את Host Rocket למעלה ברשימה, אלמלא עלות ההתקנה הגבוהה שלהם למדי (הם גובים מכם תשלום).

עבור אותו ערך, עבור עם אחד משלושת המארחים המובילים שלנו.

20. Geeks Green – www.greengeeks.com


תמונה

זמן ממוצע: 98.11
זמן טעינה ממוצע: 1,240 מגה


בקרו ב- GreenGeeks

Greek Geeks הוא ספק אינטרנט ידידותי לסביבה ויש לו תמיכה מדהימה למדי, זמני טעינה וזמן פעולה – לפחות בארה”ב.

עם זאת מרכזי הנתונים שלה פשוט יכולים’לא להתמודד טוב עם זה עם תנועה אוסטרלית’לכן זה מופיע במקום מספר 18.

אם היית לקוח מבוסס ארה”ב הייתי מציע ל Green Geeks בוודאות. התעריפים שלהם הם הגונים והם אפילו זורקים תחום חופשי.

21 אמצע שלב – www.midphase.com


תמונה

זמן ממוצע: 95.81
זמן טעינה ממוצע: 1,543 מיליון

פשוט אל תשתמש באמצע השלב. הכל נורא.

שלב את זה עם המדיניות שלהם ללא הכסף בחזרה וזה גורם לך לחשוב האם הם מנסים בכוונה להיכשל?

מדריך לקניית אירוח

אלא אם כן אתה עסק שמקבל מעל 500,000 צפיות בחודש, כל אחת מחברות האירוח שהוסברו להלן הן בחירה מצוינת.

זכור כי כל חברות האירוח מאפשרות לך להתאים את גודלה ככל שהתגובות של התעבורה או השירות שלך גדלות.

זמן עבודה / אמינות

תמונה באיכות גבוהה של שרת אינטרנט שמוריד את המידע שלו

חשוב על זה כעיקרון התדירות של האתר שלך. עבור עסק גדול זה יכול להיות הרה אסון. תאבד לקוחות ובהחלט תאבד אמון במותג שלך.

מארחי איכות כמעט אף פעם לא יורדים וכאשר הם עושים את זה מתוכנן. לרוב תקבל הודעה שמציינת שיהיה תיקון אחזקה מתוכנן או בעיה טכנית אחרת. מארחי איכות מתכננים סביב המקרה הזה ויורדים רק כשאתם ישנים.

בחלק מהאתרים שבדקנו היו מעל 1800 מקרים של השבתה. ��

תמונה באיכות גבוהה של שרת אינטרנט שמוריד את המידע שלו

חשוב על זה כעיקרון התדירות של האתר שלך. עבור עסק גדול זה יכול להיות הרה אסון. תאבד לקוחות ובהחלט תאבד אמון במותג שלך.

מארחי איכות כמעט אף פעם לא יורדים וכאשר הם עושים את זה מתוכנן. לרוב תקבל הודעה שמציינת שיהיה תיקון אחזקה מתוכנן או בעיה טכנית אחרת. מארחי איכות מתכננים סביב המקרה הזה ויורדים רק כשאתם ישנים.

בחלק מהאתרים שבדקנו היו מעל 1800 מקרים של השבתה. ��

מהירות האתר

SITE SPEED icon

כולנו רוצים אתר מהיר שלא’לא פיגור. הלקוח המודרני מפונק וכל מה שארך 5 דקות הוא הרבה יותר מדי זמן. עם דפים מואצים ניידים זה עוד יותר חשוב.

מדדי הדרך חזרה שלנו בעשר השנים האחרונות אפשרו לנו להשוות בין זמני עומס ממוצעים בכל הערים האוסטרליות הגדולות כולל סידני, בריסביין, אדלייד.

השווינו את התוצאות הללו למהירויות ממוצעות בארה”ב לפיקוח על זמני הטעינה. זמני הטעינה המוקדמים ביותר שלנו היו 226ms והגרוע המוחלט ביותר היה מעל 2850 מיליון (בערך 11.5X איטי יותר).

שירות לקוחות

meme תמיכת לקוחות מצחיקה

תמיכת לקוחות היא גורם גדול. לחלקם שירות נהדר שבו השאלות שלכם נענות תוך מספר שניות בעוד שאחרים ישאירו אתכם לחכות כל היום. עבדנו עם כמה ספקים שאינם מספקים אפילו צ’אט חי ובמקום זאת משתמשים במערכת כרטיסים מיושנת.

בואו נודה בזה. אתה רוצה ספק אירוח שיהיה שם בשבילך 24/7. ��

אני יכול לומר בהחלט כי שלוש חברות האירוח המומלצות ביותר שלנו הן הטובות ביותר בכל מה שקשור לתמיכה באירוח. הבחירה המובילה שלנו זכתה למעשה בפרסים על שירות הלקוחות הטוב להפליא שלהם.

לא היינו צריכים לבדוק את שירות הלקוחות מכיוון שאנחנו משתמשים בהם זמן מה.


  המשפט החשוב ביותר במציאת אירוח אתרים איכותי

  מוכנים לזה? “הימנע ממארח ​​אינטרנט זול. ” 

  אני לא יכול להדגיש זאת מספיק מכיוון שבמשך השנים האחרונות עסקנו במאות עסקים שרוצים להעביר את האירוח הקיים שלהם לספק אחר, להוסיף תכונות חדשות או לפתור בעיות טכניות..

  חשוב להבין שתעשיית אירוח האתרים מלאה בהונאות ואנשים שמנסים להרוויח סכומי עתק מהחדשות (אנחנו מדברים על מיליוני דולרים). מארחים אלה משתמשים בשרתים באיכות נמוכה במיוחד ששניהם חשופים להפרות אבטחה ולמעשה לא נותנים זבל על הלקוחות שלהם.

  אם אתה תוהה מי? בואו נקרא כמה שמות:

  • גודאדי עומד לצד ומוכן לחייב אותך במחירים רגילים 5X.
  • פתרונות רשת. אני ממש לא יכול למצוא מספיק דברים רעים לומר על החברה הזו.

  העניין הוא שאם אתה משלם עבור אירוח זול, תעבור לעצמך זמן מעבר לספק אחר ותהליך השימוש בספק זול יותר תשלם 3-4X עבור חיובים ותוספות נוספות.

  אני מבין שבעלי עסקים או בלוגרים חדשים חסכון של כמה דולרים בהתחלה הוא חיוני, אך לא זול במחיר האינטרנט שלך.

  סוגיות עם ספקים זולים לפי סדר חשוב:

  1. הפרות אבטחה חמורות (13 מיליון סיסמאות נגנבות מארח הנחה גדול)
  2. חיובים ענקיים על הכל. 70-80 דולר עבור SSL, 20-30 $ הגנת פרטיות, 20-30 $ רישום תחום =150-200 תוספת לשנה 🙁 🙁
  3. שכונות IP גרועות מקשות על אתר האינטרנט שלך לדרג את 1-5 המובילים (בדוק את שכונת ה- IP שלך)

  מארחים אוסטרלים = רע
  סינגפור אירוח = טוב

  כן קצת חילול הקודש על כל מה שאתה מת קשה באוסלים. אירוח אוסטרלי מבאס. זה תמיד מצץ. דון’אני לא מאמין לי כאן’כמה נתונים.

  תמונה המציגה את מהירות האינטרנט של אוסטרליה

  כן, מספר 46. למטה שלוש נקודות מתאילנד. ��

  הסיבה לציון הנורא הזה שבאמת לא’זה לא השתפר בשנים האחרונות הוא פי שניים.

  • Distance המרחק אני לא’אני לא צריך להסביר לך את זה. כל מי שלקח מטוס לכל מקום יודע שאנחנו די רחוקים משאר העולם.
  • Companies חברות אוסטרליות חסרות חדשנות – אני’עבדנו בענף זה זמן מה ופגשנו באופן אישי כמה מהמנכ”לים הגדולים בתחום ספק שירותי האינטרנט או חברות האירוח הגדולות ביותר. הם מסרבים לחדש ומרגישים די בנוח לשלוט באחוז גדול מהאירוח האוסטרלי ולדרוש תעריפים מופקעים עם זאת, יש פיתרון……

  ראו כבל האינטרנט לצוללת אינדיגו.

  תמונה של כבל האינדיגו מתחת למיםחוט זה הייתה יוזמה שהוקמה על ידי SubPartners, Telstra, Indosat Ooredoo ו- Singtel לחיבור אוסטרליה לסינגפור. החוט הוא למעשה שתי קבוצות של סיבים אופטיים עם יכולת יוצאת דופן של 20 טרה-שנייה.

  אמנם אתה עשוי לחשוב שזה לא קשור לאירוח, אבל זה כן. מהירויות מהירות יותר מאפשרות למבקרים באוסטרליה ומחוצה לה לגשת למידע בצורה יעילה הרבה יותר.

  זו הסיבה שהמארח המומלץ ביותר שלי משתמש במרכז מרכזי חדש לגמרי שמוקם בסינגפור ….
  ×


  סוגי אירוח מוסברים

  סוגים של אירוח אתריםכשאתה מתחיל לקרוא לראשונה על האפשרויות השונות הקיימות לאירוח זה יכול להיות קצת מכריע. נראה כי אין סוף אפשרויות כאשר כל שירות אירוח מבטיח כי שלהם הוא “הטוב ביותר” לצרכים שלך. נקודות מחירים הופכות את זה ליותר ברור.

  ספקים מסוימים שואפים להעניק לך את המחיר הזול ביותר שניתן להשיג באופן אנושי במחירים זולים להפליא של 1-2 דולר לחודש. אחרים אף מציעים אירוח בחינם. למרות המתחילים החדשים הללו בוחרים לעתים קרובות בחבילות אירוח חזקות מדי שאינן זקוקות להן.

  כלל האצבע הפשוט שאליו אנו דבקים הוא – קבל פיתרון פשוט לאירוח ואז צמח לחבילות סוף גבוה יותר.

  לדוגמא ספקים כמו SiteGround מציעים תכניות גמישות מאוד המאפשרות לאתרים להתארגן באירוח ככל שהתנועה שלהם גדלה.

  מה שמתאים לך?

  ניתן לסווג את רוב תוכניות האירוח לחמישה סוגים עיקריים: Shared, VPS, Cloud, Dedicated ומשווק. בואו נסתכל על כל אחד מהם.

  אירוח משותף

  כשמדובר בתוכניות הזולות ביותר עבור אתרים אירוח משותף חדש זה. חשבו על זה כמו לשכור דירה במתחם גדול וצפוף. ככל שהמארח המשותף איכותי יותר, כך יש לכם יותר חדרים בדירה, אולם לעולם אין לכם נכס משלכם.

  מארחים משותפים זולים יותר דוחסים המון אנשים לא רק לאותו בניין אלא אפילו לאותו החדר.

  הדירה תהיה כתובת ה- IP של אתר האינטרנט שלך. הרעיון שעומד מאחורי אירוח משותף הוא שמרבית האתרים אינם מקבלים תנועה רבה ולכן אין סיבה שיש להקצות להם משאבי שרת משמעותיים. במקום זאת הם יכולים לשתף את המשאבים הללו עם מאגר גדול של אתרים אחרים.

  עבור עסקים קטנים יותר ובלוגרים אירוח משותף הוא אפשרות אירוח אתרים הזולה ביותר. כשאתה משתמש באירוח משותף וודא שאתה בוחר במרכז נתונים הממוקם קרוב יותר למבקרים באינטרנט הפוטנציאליים שלך.

  VPS

  אירוח VPSלאחר שעברת על היכולות שמציע אירוח משותף רבים אנשים יבחרו שרת וירטואלי פרטי או VPS. רשתות אלה מציעות לך כוח מורחב מבלי שתצטרך לשלם עבור שרת ייעודי. אתה יכול לצפות לכוח רב יותר מ- VPS ככל שפחות אנשים מבקרים בשרת שלך.

  יתרון נוסף של שימוש ב- VPS הוא שיש לך שליטה מלאה בשרת. זה’זה בעצם כמו שיש לך בית משלך. אין צורך לחלוק את זה עם אף אחד אחר.

  ענן

  אירוח בענן הפך פופולרי למדי לאחרונה כששירותים כמו Cloudflare משמשים ברחבי ארה”ב. זה עובד כמו VPS עם זאת אין כתובת פיזית ייעודית, במקום זאת השרת מופץ על מאות רבות של מחשבים. התוצאה היא זמן טעינה מהיר יותר ומהווה פיתרון מדרגי מאוד.

  אחד החלקים הטובים ביותר בשימוש באירוח מבוסס ענן הוא השני שאתה רוצה להגביר את מהירותך כל שנדרש הוא בקשה מהירה לחברת האירוח. אתה יכול גם להגדיל את השימוש במעבד ואת שטח הדיסק בקלות.

  אם זמן הפעולה והיכולת לקנה מידה במהירות רבה מהווים דאגה לעסק שלך מכפי שעליך לשקול ברצינות אירוח מבוסס ענן. כל הביקורות שלנו מציעות גם פתרונות מבוססי ענן.

  באמצעות אירוח בענן אתה יכול לגשת לשרתים מרובים המאפשרים לך להשתמש במרכזי נתונים שונים וגם לשמור על המידע שלך פרטי ובטוח.

  מוקדש

  החלק העליון של אפשרות הקו הוא אירוח ייעודי. משמעות הדבר היא שבעצם יש לך שרת שלם שרץ לעצמך המחויב לביצועי האתר שלך.

  אלה נהדרים אם אתה מסיים עסקאות פיננסיות מרובות באתר שלך או שאתה מודאג כלל מההפעלה. הם מציעים גם רמת אבטחה גבוהה ביותר.

  אירוח מבוסס משווקים

  אירוח משווקחשוב על אירוח משווקים כמו אירוח אתרים עם תווית לבנה. בעיקרון אדם A היה מתחזק את השרת ואילו אדם B ימכור אירוח כאילו הוא ספק האירוח עצמו.

  אירוח מפיצים מאפשר לך להשתמש בכל אחת מצורות האירוח שהוזכרו לעיל: ייעודי, VPS, ענן ומשותף.

  משווקים רוכשים לעתים קרובות גישה למסגרות ראשיות או לשרתים בעלי קיבולת גבוהה בכמויות גדולות ואז מקצים חלקים שונים מזה לאתרים שונים. אירוח מסוג זה דורש גם ידע טכני גדול בהרבה לגבי cPanel והיבטי אירוח אחרים.

  CMS אירוח שונה

  מערכת ניהול תוכן או מערכת ניהול תוכן מאפשרת למשתמש להוסיף תוכן חדש או לשנות תוכן ישן באתר האינטרנט שלו. זה בעצם הממשק שהוא / היא משתמשת בו. CMSs שונים עובדים עם תוכניות אירוח שונות וחלקם מתאימים יותר למטרות שונות.

  וורדפרס אירוח

  76% מהאתרים המקוונים משתמשים בוורדפרס וזה ללא ספק ה- CMS המקוון הפופולרי ביותר. הושק בשנת 2003 והוא הפך לבחירה הטובה ביותר עבור רוב הבלוגרים או העסקים הקטנים. וורדפרס מאפשרת מגוון רחב של תכונות וכלים בהתאמה אישית. קרא את המאמר המפורט שלנו על מיטב מארחי הוורדפרס באוסטרליה.

  זה מתקין במהירות ובעל אבטחה רבה. תמיכה הרבה יותר קלה למצוא גם באמצעות וורדפרס. אם לא הקמת אתר לפני כן הייתי ממליץ לך להשתמש בוורדפרס. ייקח קצת זמן להתרגל, אבל זה הלחם והחמאה של העולם המקוון.

  אירוח PHP

  אירוח PHPPHP היא שפת בית ספר ישן המשתמשת בקוד / שפת סקריפט בצד השרת. המונח PHP התייחס במקור למונח “דף בית אישי”.

  בכל פעם שאתה משתמש בוורדפרס, ג’ומלה או דרופל’בעיקרון משתמש בסקריפט PHP כדי לבצע פקודות ותוספות. CMS של וורדפרס מעניק למשתמש UX ידידותי והרבה צדדיות. אם יש לך פונקציות ויישומים מאוד ספציפיים שאתה רוצה להתקין באתר שלך אני’ מציע לקבל מפתח PHP.

  אתרי אינטרנט מבוססי ג’אווה

  Java משמש בעיקר ליישומי אינטרנט. כל אתר שיש בו גרפיקה חזותית מפוארת משתמש ב- JavaScript בדרך כלשהי.

  במהלך השנים איבדה פופולריות בקרב בלוגרים ועסקים קטנים. עם זאת, באתרי E-com גדולים כמו Ebay או Amazon, הכל JavaScript. אם אתה מחפש תכונות סופר יוקרתיות מאשר JavaScript, זה מה שתצטרך.

  ג’ומלה

  ג’ומלה היא עוד CMS כמו וורדפרס. זו ככל הנראה הפלטפורמה השנייה הפופולרית ביותר ב- CMS. זה בהחלט לא קל לשימוש כמו WordPress. באופן אישי אני לא אוהב להשתמש בג’ומלה וממליץ לכל הלקוחות שלנו להשתמש בוורדפרס כיוון שהוא יותר ידידותי לקידום אתרים.

  מארחים מבוססי Windows או Linux

  זכרו לפני כשדיברנו על שרתים ייעודיים?

  לכל שרת דרוש מערכת הפעלה (מערכת הפעלה). משמעות הדבר היא שהאירוח שלך מבוסס לינוקס קל יותר או מבוסס חלונות. בואו נסתכל על ההבדלים.

  חלונות

  לוגו חלונותWindows היא ספינת הדגל של מיקרוסופט. בחירת מארח מבוסס חלונות מאפשרת לך להפעיל את חלון’מסדי נתונים / יישומים של סקריפטים ותכנות מורכבים יותר כמו ASP.Net. Windows מציע גמישות רבה יותר מאשר רק סקריפטים סטנדרטיים, אתה יכול גם להשתמש PHP או אפילו MySQL ללא כל בעיה. ברוב המקרים, מארח מבוסס Windows עולה לא מעט יותר ממארח ​​לינוקס. קריסות מערכת של Windows גם נפוצות מעט יותר.

  מארחי לינוקס

  מרבית השרתים בעולם פועלים באמצעות לינוקס. זה הסטנדרט בתעשייה ועם סיבה טובה. שרתי לינוקס אמינים ויכולים להתמודד כמעט עם כל סקריפט ושפות תכנות מודרניות. רוב היישומים יכולים גם לפעול ב- Linux ללא בעיה. מערכות לינוקס מכונות לפעמים LAMP שמשמעותן לינוקס, אפאצ’י, ה- SQL וה- PHP שלי (כל סקריפט תכנות לאירוח אתרים).

  מה העסקה עם אירוח ללא הגבלה?

  תוכלו לשמוע הרבה ספקי אירוח מזכירים משהו על תוכניות ללא הגבלה. או בצורה של רוחב פס, אחסון או דוא”ל. עם זאת, חשוב לקרוא את האותיות הקטנות!

  בעיקרון כל מה שזה אומר בהסבר פשוט הוא שהם לא מציבים מגבלות ספציפיות למשאבים שלך. אם אתה מתחבר לתנאים וההגבלות (תנאים והגבלות) אתה יכול בדרך כלל לגלות למה הם באמת מתכוונים. ההצעה הבלתי מוגבלת נקבעת בנסיבות סבירות. שירות האירוח המשותף הממוצע לא יקבל 500,000 ביקורים בחודש ולא ישלח 10 אימיילים ביום.

  ההצעה הבלתי מוגבלת היא בדרך כלל יותר טכניקה של הדלת מכל דבר אחר. אז אל תתפתו להפליא מההצעה הבלתי מוגבלת, מה שחשוב יותר הוא מהירות העלאה. שרת עשוי להעניק לך רוחב פס בלתי מוגבל אך באיזו מהירות?

  זה לבדיקה שלנו. אם יש לכם שאלות, פשוט השאירו תגובה למטה ואשמח לענות על כל מה שעולה. �������� 

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector