بهترین میزبانی وب برای مشاغل کوچک

میزبانی وب برای کسب و کار کوچک 1انتخاب شما برای میزبانی وب برای مشاغل کوچک بسیار مهمتر از آنچه فکر می کنید است. این فقط یک بستر برای راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیک شما نیست ، انتخاب میزبانی شما همچنین بر قابلیت اطمینان وب سایت و امنیت تأثیر می گذارد.


شما می خواهید مطمئن شوید که از منابع کافی برای ترافیک و نوع محتوا خود برخوردار است ، از پشتیبانی قابل اطمینان در صورت نیاز و در دسترس بودن آن استفاده می کند و استفاده از آن برای شما مقرون به صرفه است.

اگر کسب و کار شما یک استارتاپ است یا تجربه زیادی با میزبانی وب ندارید ، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که شما نمی دانید.

یکی مسئله زمان به موقع / خرابی است. این برای اطمینان وب سایت شما ضروری است. اگر مشتریان نتوانند به مطالب شما در هنگام نیاز به کمک ، اطلاعات و یا سفارش خود دسترسی پیدا کنند ، آنها را ترک می کنند و شرکتی را پیدا می کنند که بتواند آنچه را که نیاز دارد به آنها ارائه دهد.

نه تنها زمان تاثیری بر نرخ گزاف گویی شما تأثیر نمی گذارد ، بلکه می تواند بر مالی و رتبه بندی موتورهای جستجو نیز تأثیر بگذارد. مطالعات نشان می دهد که خرابی میانگین وب سایت تجاری در حدود 7908 دلار در هر دقیقه است. Uptime / downtime معمولاً به صورت درصد بیان می شود.

شرکت های میزبانی که قول به موقع 99.8 درصد به موقع را نمی دهند ، به شما نمی گویند که به طور متوسط ​​18 ساعت در سال ترجمه می کند.

حتی بخش کمی از درصد آن معادله را به شدت تغییر می دهد. زمان بروز 99.999 درصد در هر ماه – که 5-9s نامیده می شود ، میزان خرابی را به 5 دقیقه کنترل و 15.6 ثانیه در سال کاهش می یابد..

صاحبان مشاغل که به دنبال میزبانی وب مطمئن و مقرون به صرفه برای خدمات تجاری کوچک هستند در صفحه مناسب قرار دارند. ما در اینجا چهار سرویس میزبانی مشاغل برتر را داریم. در حالی که همه برای میزبانی مشاغل به طور کلی عالی هستند ، هرکدام به نوعی در دسته بندی های “بهترین” خود برتر هستند.

بررسیهای ما قیمت ، زمان به روز ، سهولت استفاده و پشتیبانی را پوشش می دهد. ما همچنین به شما خواهیم گفت که در یک سرویس میزبانی چه باید جستجو کنید و ویژگی های اصلی هر ارائه دهنده را با یکدیگر مقایسه کنید.

Contents

برگزیده های برتر ما برای میزبانی مشاغل

تجارت الکترونیکی

حالا ، ما به گوشت بررسی خودمان ، خود شرکت ها رسیدیم. ما بسیاری از موارد را کاملاً آزمایش کرده و مورد بررسی قرار داده ایم تا بتوانیم بهترین ها را در چهار دسته به شما ارائه دهیم: بهترین ارائه دهنده خدمات ، بهترین ارائه دهنده سطح بالا ، بهترین هاستینگ مدیریت شده و بهترین گزینه برای بودجه. این به چیزی کمی برای همه توجه می کند.

توجه داشته باشید: تمام این اطلاعات در زمان این نوشتن دقیق و دوبار بررسی شدند. تغییرات در قیمت گذاری یا شرایط به دست هرکدام از شرکتهای خاص است. رجوع کنید بهبهترین میزبان وب استرالیا و بهترین میزبانی ارزان.

تجارت شما بی نظیر است ، حتی در بین سایرین در همان صنعت. به همین دلیل ما در مورد آنچه در انتخاب ارائه دهنده مناسب برای نوع مشاغل شما انتخاب می شود ، بحث و گفتگوی عمیقی را شامل می شود.

هنگام انتخاب سرویس میزبانی برای شرکت شما چندین سوال وجود دارد.

مهارت فنی

اگر تازه کار هستید, شما به خدماتی نیاز دارید که پشتیبانی فنی بیشتری را ارائه دهد از اینکه اگر مهارت و دانش فنی زیادی دارید اگر محتوای استاتیک زیادی دارید یا از ترافیک کمتری برخوردار هستید ، باید میزبان مدیریت شده یا یک سرویس بسیار ساده را در نظر بگیرید.

بودجه شما چقدر است?

یک وب سایت حرفه ای برای یک پزشک تنها یا یک استارتاپ کوچکتر با تعداد کمی از کارمندان می تواند با یک برنامه ارزان تر از یک شرکت بزرگ با محتوای بیشتر و حجم بالای ترافیک کاری را انجام دهد. برنامه های مشترک ممکن است منابع و پشتیبانی مورد نیاز شما را در حالی که به شما کمک می کنند در بودجه خود بمانید ، ارائه دهد.

شرکت های بزرگتر احتمالاً به یک سرویس اختصاصی یا سرور خصوصی که برای شرکت ها ساخته شده نیاز دارند. این هزینه ها برای بالاترین سطح خدمات می توانند در هر ماه 1000 دلار صعود کنند.

چقدر ترافیک انتظار دارید?

اگر انتظار حجم بالای ترافیک دارید ، سنبله ناگهانی ترافیک در حین فروش فصلی یا رشد سریع آن افزایش می یابد, با منابع بیشتر به خدمات میزبانی بهتری نیاز دارید و امکان مقیاس سریع یا پایین آمدن.

افرادی که دارای بازاریابی بسیار تهاجمی هستند و انتظار دارند ترافیک پایدار تری داشته باشند از امنیت بالاتر و منابع موجود در یک سرویس میزبانی اختصاصی یا ابری نیز بهره مند می شوند..

بسیاری از شرکت های میزبان خدمات آزمایشی رایگان یا خدمات پرداخت خود را ارائه می دهند ، بنابراین شما همیشه می توانید قبل از خرید امتحان کنید و در صورت لزوم قبل از تعهد به یک قرارداد طولانی مدت تغییر دهید..

1. Kinsta – بهترین عملکرد عالی

ویژگی های کلیدی
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • MariaDB
 • اجازه دهید’رمزگذاری SSL
 • پشتیبان گیری روزانه
 • حذف بدافزار
طرفداران
 • در دسترس بودن منطقه صحنه
 • محل سرور خود را انتخاب کنید
 • پایگاه دانش گسترده
 • مهاجرت رایگان
منفی
 • هیچ عملکرد مدیریتی در داشبورد وجود ندارد
 • در مقایسه با سایر خدمات میزبانی گران است
 • فقط از وب سایت های WordPress پشتیبانی می کند
 • پشتیبانی فقط از طریق chatbot در دسترس است

این سرویس میزبانی از این تفاوت است که تنها پلتفرم میزبانی اختصاصی وردپرس کاملاً مدیریت شده است. این با همکاری Google Cloud Services (GCS) ایجاد شده است و تیم فنی و پشتیبانی داخلی همگی توسعه دهندگان با تجربه وردپرس هستند.

این بدان معناست که شما از وب سایت WP eCom خود پشتیبانی و کارشناسان برجسته و ویژگیهای خاصی را دارید ، مهم نیست که چه اندازه بزرگ و چه پیچیده باشد.

بررسی اجمالی

ترافیک آنلایناین امر به دلیل داشتن قیمت بالا و ویژگی های مرغوب ، یک انتخاب بالا محسوب می شود. این ایده ایجاد یک بستر اختصاصی برای شگفتی های سایت وردپرس با بهترین پلتفرم ، ویژگی ها و تیم فنی بود.

دلیل اصلی انتخاب نشدن به عنوان بهترین سیستم عامل میزبانی WP این است که برای شرکتهای کوچکتر که هزینه کمتری برای میزبانی هزینه می کنند ، از نظر قیمت منع کننده است..

با این حال, اگر یک وب سایت WP یا WooCommerce بزرگ ، ترافیک زیاد و بودجه زیادی دارید, این یک گزینه میزبانی بسیار خوب مدیریت شده است. در حقیقت ، آنها هر وب سایت را 720 بار در روز برای زمان به روز بررسی می کنند ، که نزدیک به 100 درصد است.

امکانات

این شرکت از ویژگی های برتر و برخی از جدیدترین فناوری ها در تلاش خود برای ارائه بهترین تجربه میزبانی WP نهایی برخوردار است..

سرورهای GC آنها از نظر استراتژیکی در 20 مکان مختلف در سراسر جهان قرار دارند و بطور ساعتی کنترل می شوند. با بالاترین سطح خدمات خود ، هر وب سایت با LXD کانتینر شده است تا آنها و آنها را جدا کرده و امکان مقیاس خودکار را در صورت بروز سنبله های ناگهانی در ترافیک فراهم کند..

بنابراین ، Kinsta چه نوع ویژگی هایی را ارائه می دهد?

علاوه بر مهاجرت ، نصب و راه اندازی یک مرحله ای با یک کلیک ، از نظر امنیت و عملکرد پیشرفته عشق بسیار زیادی وجود دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی Kinsta 24/7/365 در دسترس است و توسط متخصصان وردپرس تهیه شده است. شما می توانید به طور انحصاری از طریق chatbot آنلاین به شرکت برسید.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

این شرکت چهار طبقه خدمات را ارائه می دهد ، با چندین زیر لایه برای کسانی که به یک سطح سرویس سفارشی تر نیاز دارند. برنامه های اساسی همه شامل حداقل یک نصب ، کارگران OHO ، ذخیره سازی و پهنای باند بالا است. قیمت گذاری و ویژگی های استاندارد به صورت زیر تقسیم می شوند:

پيش غذا: این طرح با 30 دلار در هر ماه شروع می شود ، و یک نصب وردپرس ، 20،000 بازدید در هر ماه ، دو کارگر PHP ، 5 گیگابایت ذخیره سازی و 50 گیگابایت پهنای باند CDN دریافت خواهید کرد..

حرفه ای: برنامه Pro از 60 دلار در هر ماه شروع می شود. شما هنوز دارای دو کارگر PHP هستید ، اما سایر ویژگی های اساسی تا دو نصب ، 40،000 بازدید ماهانه ، 10 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند CDN 100 گیگابایت.

کسب و کار: برای اولین ردیف برنامه های تجاری ، ماهانه 200 دلار پرداخت می کنید که برای یک فروشگاه WooCommerce که دارای PHP سنگین است ، ایده آل است. برای این مبلغ ، 20 نصب ، چهار کارگر PHP ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 300 گیگابایت پهنای باند CDN و 250،000 بازدید دریافت خواهید کرد. کامل ما را بخوانید بررسی Kinsta اینجا.

شرکت، پروژه: اگر یک بازیگر اصلی هستید که وب سایت های زیادی ترافیک و معاملات زیادی را به خود جلب می کنند ، ممکن است یک برنامه Enterprise با قیمت اولیه 1500 دلار در هر ماه یک معامله برای شما باشد. این مورد 150 نصب ، سه میلیون بازدید در هر ماه ، 16 کارگر اختصاصی پی اچ پی ، 250 گیگابایت ذخیره سازی و 1000 گیگابایت پهنای باند CDN به شما می دهد..

برای بررسی سایر گزینه ها در فضای WP – راهنمای ما را مطالعه کنید بهترین میزبان وردپرس.

2. HostGator – بهترین در همه جا

ویژگی های اصلی
 • سریع نورپردازی
 • بسیاری از نسخه های رایگان
 • میزبان چند سایت
 • پشتیبانی 24/7/365
 • SSL رایگان
طرفداران
 • زمان حداکثر 99.99٪
 • میزبانی با کیفیت بالا
 • بسیاری از ویژگی ها
منفی
 • رابط کمی تاریخ دار است
 • دامنه فقط برای سال اول رایگان است

HostGator انتخاب برتر ما برای بهترین ارائه دهنده میزبانی وب است. به طور کلی به دلایل مختلف بهترین داوران و کاربران ما به حساب می آید. این پلتفرم بسیار کاربر پسند است ، خصوصاً برای مبتدیان ، دارای چندین ویژگی ، سرعت بالای زمان تضمین شده و سرعت و عملکرد بی نظیر.

بررسی اجمالی

توصیه ما از HostGator به عنوان بهترین سرویس میزبانی در کل به دلیل برترین امتیاز در تحقیقات مقایسه ای است که در کل 92 درصد آن را رتبه بندی کرده است.

این دارد قیمت عالی ، رابط کاربر پسند و دارای منحنی یادگیری کم عمق است, و دامنه گزینه ها با وجود این همه پلت فرم برای آن – از جمله پشتیبانی شگفت انگیز مشتری – تعجبی ندارد که HostGator بیش از هشت میلیون دامنه در آن زندگی می کند..

امکانات

وقت تمام وقتهشت خاموش از خفاش ، HostGator حداکثر 99.9 درصد تضمین می کند به عنوان بخشی از توافق نامه سطح خدمات شما. این بدان معنی است که شما مجبور هستید کمتر از یک ساعت با خرابی دست و پنجه نرم کنید.

این نوع اطمینان است که مشاغل باید خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه دهند. در حقیقت ، در صورت عدم موفقیت آن وعده ، ضمانت حتی با بازپرداخت خدمات یک ماه همراه است. بسیاری از سیستم عامل ها قصد ندارند از وعده های خود در این حد حمایت کنند.

اکنون ، برای پایین آمدن استفاده از HostGator. رابط cPanel کمی قرن گذشته به نظر می رسد ، اگرچه به محض اینکه در داشبورد شلوغ عادت کردید یادگیری و استفاده از آن آسان است.

این شرکت همچنین دامنه ای رایگان به شما نمی دهد ، بنابراین شما مجبور به خرید و ثبت نام از طریق آنها یا یک ثبت کننده دیگر هستید. با این حال ، کاربران WordPress دیگر نیازی به نگرانی در مورد دسترسی به cPanel نخواهند داشت.

گواهینامه Secure Socket Layer (SSL) یک ارزش 100 دلار است و از اطلاعات موجود در وب سایت شما محافظت می کند. این برای مشتریان شما اطمینان بخش است ، به خصوص اگر وب سایتی دارید که خدمات مالی ارائه می دهد یا معاملات مالی زیادی انجام می دهد. داشتن این گواهی ، یک قفل سبز در URL وب سایت شما ایجاد می کند. به بازدید کنندگان می گوید آنها می توانند به شما اعتماد کنند.

هر طرح همچنین شامل ایمیل های نامحدود است, که برای سرویس های میزبانی نادر است ، نصب یک کلیک برای وب سایت های وردپرس و دروپال و پهنای باند بدون اندازه. قیمت گذاری برای آنچه که با این بسته ها دریافت می کنید بسیار مناسب است و خدمات پیشرفته ای برای شرکت ها و وب سایت های بزرگ با الزامات خاص تکنولوژیکی یا امنیتی وجود دارد.

پشتیبانی

این سرویس پشتیبانی بسیار پاسخگوئی را ارائه می دهد که 24/7/365 از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی رایگان است. همچنین در صفحه راهنمایی آنها یک پایه دانش وجود دارد که به شما کمک می کند پاسخ انواع موضوعات را بیابید.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

در هنگام ورود به سیستم با HostGator ، انتخاب زیادی وجود دارد. آنها سه برنامه مشترک ارائه می دهند ، که برای وب سایت های کوچکتر ، متخصصان و مبتدیان مناسب است.

سه بسته مشترک عبارتند از:

هاچلینگ در هر ماه 2.75 دلار شروع می شود. این یک انتخاب سطح ورود است که ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد.

عزیزم ماهانه 3.95 دلار شروع می شود و پشتیبانی بیشتری برای یک تجارت در حال رشد ارائه می دهد.

کسب و کار این مبلغ با 5.95 دلار در ماه شروع می شود و منابع مورد نیاز برای پشتیبانی از وب سایت با انتظارات زیاد برای رشد و ترافیک را ارائه می دهد. هنگامی که به این سطح رسیدید ، ویژگی های اضافی مانند:

 • گواهینامه های SSL
 • آدرس IP اختصاصی
 • سرویس تلفن VoIP

اگر می خواهید کار بزرگ یا سهم اصلی خود را شروع کنید از سه برنامه اساسی مشترک ، HostGator پیشنهاد می کند میزبانی VPS, WordPress و بسته های میزبانی اختصاصی. در اینجا به تفصیل آنچه شما می پردازید است.

برنامه های سرور اختصاصی: این گزینه مناسبی برای مشاغل متوسط ​​تا بزرگ است که به منابع و ویژگی های بیشتری نیاز دارند. از 79 دلار در ماه شروع می شود ، و تمام سخت افزارهای مورد نیاز خود را برای رسیدگی به حجم بالای ترافیک دریافت خواهید کرد. این برنامه ها شامل پشتیبان گیری هفتگی است که از ویژگی های امنیتی خوبی برخوردار است ، اما شما باید سخت افزار ، نرم افزار و خود را ارتقا دهید. خوب برای کسانی که دارای دانش فنی هستند و نیاز به کنترل بیشتری بر سکوی خود دارند.

برنامه های VPS: این دامنه در قیمت ها از 19.95 دلار در هر ماه برای برنامه Snappy 2000 تا 29.95 دلار ماهانه برای Snappy 8000 است. با افزایش مقیاس کسب و کار ، پهنای باند ، فضای دیسک ، CPU و RAM بیشتری دریافت خواهید کرد. دو ویژگی اخیر به منظور ارائه قدرت و سرعت بیشتر به وب سایت شما است ، بنابراین اگر محتوای رسانه ای زیادی دارید ، بسیار عالی هستند.

به طور کلی ، ما احساس می کنیم که این بهترین سرویس میزبانی وب برای انواع وب سایتهای تجاری است.

کامل ما را بخوانید بررسی میزبان اینجا.

3. SiteGround – بهترین برای میزبانی / مدیریت وردپرس

کویژگی های چشم
 • نصب های یک کلیک برای جوملا و دروپال
 • کشیدن و انداختن
 • SSL رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه
طرفداران
 • زمان حداکثر 99.98٪
 • میزبانی برتر وردپرس
منفی
 • گرانتر از سایر خدمات
 • میزبانی VPS در دسترس نیست

SiteGround ممکن است ارزان ترین گزینه نباشد اما دارای نکات مثبت زیادی است که ممکن است باعث شود ارزش خود را برای وقت شما بدست آورد. این قابلیت تطبیق پذیری برای تأمین انرژی چندین سیستم مدیریت محتوا (CMS) دارد و شما می توانید بیشترین کارها را تنها با یک کلیک انجام دهید.

این شرکت همچنین آدرس های ایمیل و پشتیبان گیری روزانه را ارائه می دهد. این موارد اضافی برای پول شما کمی ارزش اضافی به شما می دهد و آنها را برای گزینه های ایده آل برای صاحبان مشاغل با چندین وب سایت یا شرکت برای مدیریت انتخاب می کنند..

بررسی اجمالی

هنگامی که خدمات میزبانی برای خوابگاه های دانشگاهی در همه جا ، SiteGround اکنون می بالد فهرست مشتری بیش از دو میلیون وب سایت. این شرکت مرکزی در بلغارستان است و هم اکنون یکی از برترین خدمات میزبانی در جهان به حساب می آید.

بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه SiteGround ارائه کرده است.

امکانات

وب سایت سازنده گردفقط سه ارائه دهنده وجود دارد که به طور خاص برای هاست وردپرس توصیه می شوند. از آنجا که وردپرس بیش از یک سوم وب سایت های اینترنتی را در اختیار دارد ، این یک توصیه بزرگ است. این فقط برای میزبانی Wp بسیار عالی نیست.

همچنین نصب یک کلیک را برای سایر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و دروپال امکان پذیر می کند و یک میزبان اختصاصی WooCommerce برای سایت های تجارت الکترونیکی وردپرس وجود دارد.

برای کسانی که از ابتدا می سازند, SiteGround یک سازنده وب سایت رایگان با قابلیت کشیدن و رها کردن دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک دامنه خریداری کنید. کلیه برنامه ها دارای گواهینامه رایگان SSL و پشتیبان گیری روزانه هستند و 99.98 درصد به موقع را تضمین می کنند. این ترجمه به کمتر از یک ساعت خرابی برای یک سال کامل می انجامد.

تمام این گفته ها ، این سیستم عامل در مقایسه با سایر خدمات میزبانی ، به خصوص برای میزبانی اختصاصی ، بسیار گران است. این بهترین هزینه برای شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی با بودجه بیشتر و الزامات سختگیرانه تر در مورد منابع و امنیت است.

با این حال ، برخی از مزایا و معامله وجود دارد. این واقعا برای میزبانی وردپرس ارزان است ، و این عالی است برای سازندگان وب سایت DIY. یک مثال میزبانی وب Enterprise SiteGround است. این به شما امکان طراحی سفارشی را می دهد و قیمت ها را برای ویژگی ها و کارکردهای فردی پیشنهاد می کند. برای نقل قول با SiteGround تماس بگیرید. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز خواهید گرفت.

پشتیبانی

پشتیبانی SiteGround از طریق چت زنده ، از طریق تلفن ، و بلیط میز راهنما در دسترس است.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

میزبانی مشترک: از 3.95 دلار – 34.95 دلار در هر ماه

میزبانی ابر: از 80 دلار – 240 دلار در هر ماه

میزبانی اختصاصی: از 269 دلار – 729 دلار در هر ماه

میزبان وردپرس: از 3.95 دلار – 34.95 دلار در هر ماه

کامل ما را بخوانید بررسی SiteGround اینجا.

4. هاستینجر – بهترین گزینه بودجه

ویژگی های اصلی
 • پشتیبان گیری روزانه
 • OpenResty nginx + lua
 • مدیر دسترسی
 • CloudLinux
 • hPanel سفارشی
 • ادغام CloudFlare و LetsEncrypt
 • استقرار خودکار سرور

وقتی به دنبال انتخابی مناسب برای بودجه هستید که از عملکرد یا خدمات کمبودی نداشته باشد ، Hostinger را در نظر بگیرید.

این سرویس میزبانی اروپا از یک سرویس رایگان ناشناخته به یک رقیب تمام عیار با بیش از 29 میلیون وب سایت در سکوی خود در اندکی بیش از یک دهه افزایش یافت. آنها حتی با این سطح از رشد ، موفق شده اند تا خدمات خود را به طرز ناامنانه ای مقرون به صرفه نگه دارند.

طرفداران
 • پشتیبانی چت چند زبانه
 • سازنده وب سایت و نام دامنه رایگان
 • کمتر از 1 دلار در ماه برای شروع
 • شگفت آور سریع و قابل اعتماد
منفی
 • برخی از هزینه های پنهان
 • قیمت 80 ماهه ماهانه فقط با قرارداد چهار ساله در دسترس است
 • بدون cPanel
 • شما باید برای دامنه های اضافی بپردازید

بررسی اجمالی

گذشته از قیمت شروع مناسب برای بودجه ، هاستینجر یک میزبان گسترده تجارت الکترونیک است که از آن استفاده می کند وردپرس ، جوملا ، دروپال ، PrestShop و OpenCart را پشتیبانی می کند.

بر خلاف بسیاری از تقریباً میزبانی رایگان سیستم عامل ها ، شما با مشکل کمبود زمان یا کمبود سرعت و امنیت مشکلی نخواهید داشت. در حقیقت ، زمان بارگذاری تست ما به طور متوسط ​​369 میلی متر بود. این شرکت دارای سرورهای مستقر در آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی است و هرکدام از آنها توسط شبکه هایی با اتصالات 1000 مگابیت بر ثانیه تغذیه می شوند.

میزبان’سازنده وب سایت: Zyro

سازنده وب سایتZyro یک وب سایت سازنده است که دارای بسیاری از ویژگی های کلاسیک اما با چند مورد جدید نیز هست. مجوز SSL رایگان ، فضای نامحدود SSD و پهنای باند تنها یکی از بسیاری از ویژگیهای ارائه شده است.

چند مورد جدید که احساس کردیم باید درباره آنها صحبت کنیم ، کتابخانه عظیمی از تصاویر رایگان است که می توانید برای اضافه کردن به وب سایت خود استفاده کنید. و یکی جسورانه تر – Logo Maker ، این ویژگی به شما امکان می دهد تا با سهولت طراحی مجدد آرم خود را تغییر دهید. همچنین هیچ طراح مورد نیاز و کد نویسی نیست. این کار را خودتان در یک چشمک زدن انجام دهید.

با این حال ، جالب ترین ویژگی ، بدون شک ، AI Writer است. Zyro’تولید کننده محتوای AI نسخه دستی را از هر صنعت تجزیه و تحلیل می کند. سپس ، کپی تولید می کند که از بهترین شیوه های نوشتن نسخه نویسی و سئو آنلاین پیروی می کند. این کار سخت را برای شما امکان پذیر می کند تا روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی از طریق اینترنت و بصورت آنلاین از طریق chatbot به صورت آنلاین ارائه می شود. متأسفانه ، شما باید برای گفتگوی زنده به حساب Hostinger خود وارد شوید.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

این شرکت چهار ردیف خدمات ارائه می دهد که قراردادهایی از خدمات ماهانه پرداخت هزینه شما تا قراردادهای 48 ماهه دارد. هرچه بیشتر متعهد شوید ، قیمت آن بهتر می شود.

اما ، پس از انقضای قرارداد اولیه شما ، تمدیدها با نرخ ماهانه پرداخت می شوند. خدمات ماهانه 7.99 دلار در هر ماه ، برنامه های 90 روزه با 2.15 دلار شروع می شود ، قراردادهای یک ساله با 1.95 دلار شروع می شوند ، قراردادهای دو ساله از 1.45 دلار شروع می شود و یک قرارداد چهار ساله 0.80 دلار است. آنها 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهند.

کامل ما را بخوانید بررسی میزبان اینجا.

با برنامه هاستینجر چه می کنید?

تمام برنامه ها به عنوان بخشی از برنامه شما یک مهاجرت و دامنه رایگان به شما می دهند. بسته ها شامل:

میزبانی مشترک مشترک:

 • یک وب سایت
 • فضای دیسک 10 گیگابایتی
 • پهنای باند 100 گیگابایتی
 • یک پایگاه داده MySQL
 • یک کاربر FTP
 • یک حساب کاربری ایمیل
 • سازنده وب سایت آسان
 • نصب کننده خودکار

میزبانی مشترک حق بیمه:

این به شما امکاناتی را می دهد که تنها برنامه مشترک ارائه می دهد ، به علاوه:

 • وب سایت های نامحدود
 • فضای نامحدود دیسک SSD
 • پهنای باند نامحدود
 • پایگاه داده های نامحدود MySQL
 • کاربران FTP نامحدود
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • سازنده وب سایت آسان
 • 3X سرعت بهینه سازی وردپرس
 • نام دامنه رایگان (با برنامه سالانه)

میزبانی مشاغل:

این یکی با همه آنچه را که با برنامه های دیگر به دست می آورید همراه است:

 • پشتیبان گیری روزانه
 • پشتیبانی زنده لوکس
 • قدرت پردازش و حافظه را دو برابر کنید
 • گواهی SSL رایگان

سوالات متداول در مورد میزبانی وب برای مشاغل کوچک

مقایسه سیستم عامل های وبلاگ نویسی به معنای تجزیه و تحلیل مفصلی از بهترین سیستم عامل های وبلاگ شما است. از این طریق می توانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید. برای کسانی از شما که فقط می خواهید چند پاسخ کوتاه به سؤالات متداول درباره سیستم عامل های وبلاگ نویسی ، در اینجا سؤالات متداول ما است.

چقدر میزبانی وب برای هزینه های تجاری کوچک چقدر است?

میزبانی وب برای مشاغل کوچک

میزبانی از خدمات ماهانه پرداختی شما تا قراردادهای سالانه ، دو ساله و سه ساله متغیر است. بسیاری ارائه می دهند محاکمه رایگان و / یا 30 روز ضمانت برگشت پول.

مزایای خدمات ماهانه این است که شما به یک قرارداد بلند مدت بسته نمی شوید. مشاغل کوچک معمولاً به سراغ برنامه های مشترک می روند که صرفنظر از نوع برنامه ، کمترین هزینه هستند.

بسیاری از آنها بعد از تمدید نرخ تبلیغی بسیار پایین و نرخ بالاتری دارند. قبل از عقد قرارداد حتماً در مورد این موضوع اطلاعات کسب کنید.

مهمترین هاستینگ وب برای ویژگی های تجارت کوچک چیست?

مجرد مهمترین ویژگی در زمان تائید شده است. در کنار آن ، شما می خواهید پشتیبانی مشتری پاسخگو ، نصب بر روی کلیک و یک ویژگی امنیتی.

غیر از این ویژگی ها و برنامه های مختلف بسته به اندازه و نوع وب سایت شما و بودجه شما بستگی دارد.

تفاوت بین میزبانی مشترک ، VPS ، Cloud و اختصاصی چیست؟?

میزبانی ابر

میزبانی مشترک وقتی سرور و منابع را با سایر وب سایت ها به اشتراک می گذارید. با اختصاصی ، شما سرور خود و کنترل بیشتری دارید.

یک سرور خصوصی مجازی (VPS) یک سرور مجازی است که همانند یک سرور اختصاصی عمل می کند. با این حال ، این یک میانه خوب به دلیل اینکه در یک سرور فیزیکی مشترک میزبان است ، یک میانه خوب ارائه می دهد.

Cloud hosting یک سرور مجازی است که فقط در فضای مجازی وجود دارد. این بهترین مقیاس پذیری و منابع تقریبا نامحدود را ارائه می دهد.

ارزان ترین راه برای میزبانی وب سایت تجاری چیست؟?

معمولاً دو گزینه پرداخت وجود دارد: ماهانه یا سالانه. انتخاب قرارداد بلند مدت به معنای پرداخت کمتر ماهانه در کل است, اما بسیاری از آنها با نرخ پایین تر از جلو قابل پرداخت هستند. پس از انعقاد قرارداد ، با آن نرخ قفل می شوید.

صورتحساب ماهانه گرانتر است ، اما شما بیش از 30 روز به طور همزمان متعهد نیستید.

افکار نهایی

انتخاب ابزارهای مناسب برای هر شغل مهم است. در پایان ، به تنظیمات و الزامات شخصی شما می رسد. فقط به خاطر داشته باشید که به منظور کسب و کار آنلاین خود را برای کسب درآمد, شما به یک هاست با کیفیت بالا احتیاج دارید.

ما برای تفکر غذای زیادی به شما داده ایم و امیدوارم دستورالعمل های لازم را برای تصمیم گیری آگاهانه در اختیار شما قرار دهد. با دقت در مورد نوع وب سایت خود ، رشد و ترافیک مورد انتظار ، و اینکه چه مقدار پشتیبانی فنی برای ارائه به مشتریان خود باید نوع خدمات قابل اعتماد مورد نیاز خود را بدانید ، فکر کنید.

اگرچه به طور کلی ، HostGator جامع ترین بسته همه جانبه را ارائه می دهد. ویژگی های آن بی نظیر است و باید از منابع کافی برای اداره سایت خود برخوردار شوید زیرا از یک تجارت کوچک به یک امپراطوری بزرگ تبدیل می شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map