6 بهترین پلاگین پنجره وردپرس برای ایجاد لیست (یا هر چیز دیگری)

هنگامی که تبلیغات وب در مراحل ابتدایی خود قرار گرفت ، ظاهر شد. شهرت بد آن هنوز تا به امروز طولانی است ، اما شما هنوز هم می توانید بدون استفاده از تماشاگران وب خود از استفاده از پنجره ها استفاده کنید. بهترین گزینه را از پنجره های جدید برای رشد لیست ایمیل خود ، تبلیغ پیشنهادات خود و موارد دیگر کسب کنید.


در صورت عدم پرداختن به یک مورد ، پنجره بازشو جعبه کوچکی است که بسته به آنچه کلیک کرده اید ، ناگهان در صفحه ظاهر می شود. این برای بعضی از کاربران کمی آزار دهنده است ، اما اگر به درستی انجام شود ، می تواند یک استراتژی تبلیغاتی خوب برای محصول شما باشد یا اطلاعات تماس چشم اندازهایی را که هنوز آماده خرید آن چیزی نیستید ، جمع آوری کنید. می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید لیست ایمیل خود را با استفاده از افزونه های وردپرس در اینجا گسترش دهید.

برای ایجاد تبلیغات موثر از طریق پنجره ها ، به افزونه های مناسب پنجره وردپرس نیاز خواهید داشت.

من 6 افزونه وردپرس پاپ آپ ، رایگان و پولی را ذکر کرده ام تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک برای وب سایت شما مناسب است.

1. پیشرو شوید

Thrive Lead یک افزونه تولید سرب برای وردپرس است که در آن تمامی انواع فرم انتخابی وجود دارد که می توانید به طور خودکار در وب سایت خود نمایش دهید.

این یک لیست ساخت لیست است که توسط تیمی از افراد که با بهینه سازی تبدیل وسواس دارند ایجاد شده است زیرا این افزونه به طور عمده روی تبدیل ها متمرکز است..

همچنین ویژگی هایی مانند موتور تست A / B و گزارش عملی و بینش هایی را در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید نمای کلی از معیارهای ارزشمند را داشته باشید. این افزونه می خواهد نرخ تبدیل دقیق کاربران را به کاربران خود ارائه دهد که باعث می شود گزینه های انتخاب بهتر شوند.

رابط طراحی

آیا سازنده صفحه Thrive Architect را امتحان کرده اید?

در این صورت استفاده از Thrive Lead برای شما آسان تر خواهد بود زیرا شباهت های زیادی دارند. Thrive led الگوهای طراحی از پیش ساخته پاپ آپ را ارائه می دهد که می توانید انتخاب کنید یا می توانید طراحی خود را بسازید.

قوانین هدفمند و محرک

برای محرک ها می توانید از موارد زیر استفاده کنید:

 • در بارگیری صفحه
 • مدتی بعد
 • عمق پیمایش ، به صورت درصد یا وقتی بازدید کننده به یک عنصر خاص می رسد
 • بر روی کلیک
 • خروج از قصد

برای تعیین قوانین ، می توانید از گزینه های زیر استفاده کنید:

 • انواع محتوا (مانند صفحه اول ، همه صفحات ، فهرست وبلاگ و سایر موارد)
 • پست یا صفحه
 • دسته بندی ها
 • انواع ارسال

همچنین می توانید دستگاه ها را هدف قرار دهید و اینکه کاربر در WordPress وارد شده باشد یا خیر.

قیمت گذاری

شما می توانید آن را با 67 دلار برای مجوز واحد دریافت کنید. اما اگر می خواهید ، می توانید یک عضویت Thrive را نیز با هزینه 19 دلار در هر ماه خریداری کنید ، که شامل تمام افزونه ها و مضامین موجود در آن است..

از فروشگاه های پیشرفته بازدید کنید

2. Elementor Popup Builder (Elementor Pro)

Elementor یکی از محبوب ترین سازندگان صفحه برای وردپرس است. اگر از Elementor Pro استفاده می کنید ، که یک نسخه برتر است ، می توانید از Elementor Popup Builder برای ساخت و مدیریت پنجره های خود استفاده کنید.

اگر می خواهید کنترل کامل بر روی طراحی پنجره خود داشته باشید ، به Elementor بروید. به راحتی می توانید پنجره پاپ آپ خود را سفارشی کنید ، قوانین هدف گذاری خود را تنظیم کنید و به شما امکان می دهد پنجره های خود را از طریق لینک سایت و فرم های تماس متصل کنید.

اما برخلاف سایر افزونه های دارای قابلیت تست A / B و ردیابی تبدیل داخلی ، Elementor آنها را ندارد. Popup Builder هنوز در بازار جدید است به طوری که ممکن است این ویژگی ها را در نسخه های بعدی توسعه دهد.

رابط طراحی

Elementor Popup Builder طیف گسترده ای از الگوهای طراحی را ارائه می دهد که ممکن است بخواهید از آنها برای ساخت یک پنجره سریع و زیبا استفاده کنید.

همچنین از یک پس زمینه یا بوم شفاف استفاده می کند تا به شما امکان دهد تا طراحی خود را انجام دهید و پنجره های خود را که در آن کنترل کامل بر روی گزینه ها و طرح ها دارید ، تنظیم کنید.

از آنجا که می توانید از همه ابزارک های معمولی Elementor و Elementor Pro استفاده کنید ، می توانید از ویجت فرم برای اضافه کردن فرم های معمولی و فرم های ایمیل انتخابی استفاده کنید.

شما می توانید این فرم ها را به بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل محبوب و صفحات وب Zapier متصل کنید.

همچنین می توانید از ابزارک های دیگر مانند CTA ، تایمر شمارش معکوس ، فرم های ورود به سیستم و دکمه های اشتراک اجتماعی استفاده کنید.

قوانین هدفمند و محرک

پس از پایان یافتن پنجره خود ، گام بعدی انتخاب گزینه های هدف گذاری و تحریک شما خواهد بود.

شما می توانید محتوای خاص ، عبارت ها و دسته بندی ها و همچنین وضعیت ورود کاربر ، نقش کاربر ، دستگاه ها و مراجعه کنندگان را هدف قرار دهید..

برای قوانین ماشه ، می توانید از زمان به صفحه ، پیمایش ، کلیک ، زمان بیکار و قبل از خروج از صفحه انتخاب کنید.

قیمت گذاری

هنگام خرید Elementor Pro که از 49 دلار برای یک مجوز واحد شروع می شود ، می توانید به Elementor Popup Builder دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید از آن برای وب سایت های نامحدود استفاده کنید ، سالانه 199 دلار است.

از Elementor Popup Builder بازدید کنید

3. تبدیل نرم افزار

Convert Pro یکی دیگر از ابزارهای محبوب ساخت لیست با یک سازنده پنجره کشویی سبک و سبک است که شما می توانید پنجره خود را طراحی کنید..

این قابلیت آزمایش داخلی A / B را برای شما فراهم می کند تا بتوانید پنجره های خود را بهینه کنید. همچنین دارای تجزیه و تحلیل داشبورد و امکان اتصال پاپ های شما به طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی رایج ایمیل است.

رابط طراحی

Convert Pro به اندازه Elementor Popup Builder یا پیشرفت های پیشرفته انعطاف پذیر نیست ، اما هنوز هم کنترل کافی بر روی پنجره های خود را فراهم می کند.

می توانید یکی از قالب های پیش ساخته خود را شخصی سازی کنید یا با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن آن ، طراحی خود را بسازید.

قوانین هدفمند و محرک

Convert Pro در مقایسه با سایر افزونه های پنجره وردپرس گزینه های هدف گذاری و راه اندازی بیشتری دارد. یکی از افزونه هایی که می توانم به آن فکر کنم تقریباً همان ویژگی را دارد ، OptinMonster است که در مدتی بحث خواهم کرد.

Convert Pro برای نمایش پنجره های مختلف گزینه های مختلفی را به شما می دهد:

 • زمان در صفحه
 • خروج از قصد
 • طومار
 • عدم فعالیت
 • کوکی
 • استفاده از بلاک تبلیغات
 • اخبار در مقابل بازگشت بازدید کنندگان
 • ارجاع دهنده
 • برنامه
 • کلیک کردن

همچنین می توانید با ترکیبی از این قوانین مجموعه قوانین مختلفی ایجاد کنید.

می توانید از گزینه های زیر در هدف قرار دادن پنجره های خود استفاده کنید:

 • محتوای خاص (مانند صفحه خاص ، نوع ارسال ، دسته ها ، نویسنده و غیره)
 • جغرافیایی
 • کوکی
 • دستگاه
 • ورود به سیستم
 • کلیک

قیمت گذاری

برای دسترسی به طول عمر می توانید از Convert Pro با 99 دلار در سال یا 399 دلار استفاده کنید.

به Convert Pro مراجعه کنید

4. WP مشترک نرم افزار

اگر می خواهید یک افزونه بسیار ساده و ساده برای وب سایت وردپرس خود داشته باشید ، من WP Subscrib Pro را توصیه می کنم.

این به اندازه سایر افزونه ها انعطاف پذیر نیست و هیچگونه قابلیت کشیدن و رها کردن ندارد. اما ، هنوز هم می توانید پنجره های خود را با الگوهای پیش ساخته خود با استفاده از رابط back-end برای تغییر متن و رنگ ها تنظیم کنید..

ویژگی های ماشه و هدف گذاری آن به اندازه سایر افزونه ها تفصیلی ندارند ، اما بیشتر موارد مهم را دارند. به علاوه ، همچنین به شما امکان می دهد پنجره های خود را با محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیل بپیوندید.

رابط طراحی

WP Subscrib Pro به اندازه سایر افزونه ها انعطاف پذیر نیست ، اما می توانید الگوهای موجود را بر اساس تنظیمات برگزیده شخصی خود تنظیم کنید..

با استفاده از رابط back-end می توانید متن و رنگ های الگوی انتخاب شده خود را ویرایش کنید. اما انتظار نداشته باشید که کنترل کاملی روی طراحی داشته باشید.

قوانین هدفمند و محرک

قوانین هدفمندی در WP مشترک فقط روی محتوای خاص WordPress مانند خطوط خاص ، صفحه اول و صفحات بایگانی تمرکز دارد.

قوانین Trigger در مورد پاپ خود با استفاده از این WP Subscrib Pro کمی گسترده تر است. شما می توانید فوراً قوانینی را تنظیم کنید ، به موقع تأخیر کنید ، پیمایش کنید و از هدف خارج شوید.

قیمت گذاری

شما می توانید WP Subscrib Pro را با هزینه 19 دلار مجوز با پشتیبانی یک ساله و 30 روز ضمانت بازگشت پول دریافت کنید.

بازدید WP مشترک نرم افزار

5- OptinMonster

OptinMonster کاملاً یک افزونه وردپرس نیست ، زیرا یک نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) است ، به این معنی که این یک نرم افزار مستقل است که از سیستم عامل های آنلاین پشتیبانی می کند. اما با یک افزونه اختصاصی وردپرس می توانید به راحتی OptinMonster را با WordPress ادغام کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید آن را با SendinBlue ترکیب کنید.

وقتی نوبت به اهداف و تحریک قوانین می رسد ، OptinMonster یکی از ویژگی های دقیق تر را دارد. به علاوه ، آخرین نسخه آن دارای قابلیت کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد پنجره های خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

این نرم افزار همچنین شامل تجزیه و تحلیل داشبورد و قابلیت تست A / B است.

رابط طراحی

OptinMonster یک نرم افزار انعطاف پذیر در ایجاد پاپ آپ است. این امکان را به شما می دهد تا پنجره خود را طراحی کنید یا ممکن است از یکی از قالب های از پیش ساخته آن استفاده کرده و آن را با استفاده از سازنده کشیدن و کشیدن تقویت کنید..

همچنین ویجت هایی را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای جذاب تر شدن ظاهر استفاده کنید.

قوانین هدفمند و محرک

OptinMonster ، مشابه ConvertPro ، در مقایسه با سایر افزونه های وردپرس دارای قوانین هدفمند و تحریک بیشتری است.

در مورد قوانین محرک ، می توانید از بین موارد زیر انتخاب کنید:

 • زمان در صفحه
 • زمان در سایت
 • خروج از قصد
 • طومار
 • عدم فعالیت
 • کلیک
 • وقت قرار

گزینه های هدفمند عبارتند از:

 • صفحات / مسیرهای URL خاص
 • دستگاه
 • جغرافیایی
 • کوکی
 • ارجاع دهنده
 • بازدید کنندگان جدید در مقابل بازگشت
 • استفاده از مسدود کننده تبلیغات

من فکر می کنم چیزی که OptinMonster ندارد ، قوانین هدف آسان برای محتوای خاص وردپرس است. گزینه ای برای هدف قرار دادن دسته های خاص ارسال و وضعیت ورود به سیستم کاربر وجود ندارد.

خوب ، می توانید با هدف قرار دادن مسیرهای URL یا کوکی ها ، این کار را انجام دهید. و اگر غیر تکنیکی هستید ، ممکن است این مسئله گیج کننده باشد زیرا به آسانی مانند سایر راه حل ها یا افزونه های خاص وردپرس نیست..

قیمت گذاری

طرح OptinMonster با 108 دلار در سال شروع می شود. اگر به ویژگیهای پیشرفته تری دسترسی دارید ، می توانید یک برنامه بالاتر خریداری کنید.

به OptinMonster مراجعه کنید

6. سازنده پنجره

بنابراین ، آیا انتظار دارید که یک افزونه وردپرس رایگان پاپ آپ را در لیست اضافه کنم?

خوب ، در اینجا شما بروید – پنجره ساز. این افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد برای وب سایت وردپرس خود پنجره ایجاد کنید. با این حال ، شما می توانید یک طرح حق بیمه را خریداری کنید ، که انواع مختلفی از الگوهای پاپ آپ ، انتخاب و موارد دیگر را ارائه می دهد.

Popup Maker خصوصاً برای کاربران فنی گزینه مناسبی است. بنابراین ، اگر شما غیر فنی هستید ، ممکن است بهترین انتخاب برای شما نباشد. اما اگر دانش پایه ای با HTML / CSS دارید ، می توانید با Popup Maker زنده بمانید.

رابط طراحی

رابط طراحی Popup Maker تا حدودی شبیه به ویرایشگر کلاسیک وردپرس است.

اگرچه در مقایسه با سایر افزونه ها انعطاف پذیر نیست ، اما شما هنوز هم می توانید از پیشنهادات موجود آنها برای جلب توجه پنجره ها استفاده کنید. این نرم افزار ویژگی های بسیاری از جمله پنجره های نمایش اسلاید ، میله های بنر ، نوار چسبنده شناور ، پنجره های اعلان ، پنجره های انتخابی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

قوانین هدفمند و محرک

اگر نسخه رایگان این افزونه را نصب کنید ، می توانید قواعد محرک خود را با کلیک و زمان تنظیم کنید. می توانید با کلیک بر روی یک مورد از فهرست ، ستون های فرعی ، دکمه ها ، تصاویر و سایر محتوای وب سایت خود یک پنجره بازشو ایجاد کنید.

این برنامه همچنین دارای ویژگی های Open Open Triggers است که به شما امکان می دهد تاخیر زمانی را پیکربندی کنید. سپس پنجره بر اساس اولویت شما نمایش داده می شود.

هنگامی که هدف قرار می گیرد ، Popup Maker به شما امکان می دهد شرایطی را تعیین کنید تا دقیقاً چه افرادی را ببینید و چه کسی را مشاهده نخواهد کرد ، و همچنین محتوای وردپرس مانند پست ، صفحه ، دسته ها ، برچسب ها ، انواع پست ها و موارد دیگر را هدف قرار دهید..

اگر می خواهید پنجره های خود را بهبود ببخشید ، می توانید افزونه های برتر را برای Popup Maker مانند پنجره های خروجی ، برنامه سازنده تم پیشرفته ، ادغام MailChimp ، شرایط هدفمندی پیشرفته و ماژول های تأیید سن دریافت کنید..

قیمت گذاری

افزونه Popup Maker کاملاً رایگان است. اما ، اگر می خواهید ویژگی های دیگری داشته باشید ، می توانید پسوند های حق بیمه آن را بصورت جداگانه یا با بسته نرم افزاری با قیمت 192 دلار خریداری کنید.

از Popup Maker دیدن کنید

نتیجه

پس از ارائه راه حل های بازشو ، می توانید اکنون بهترین افزونه وردپرس را برای شما مشخص کنید?

از نظر ظاهری ، Thrive Lead همه کارها را به خوبی انجام می دهد ، از قابلیت های کشیدن و رها کردن آن گرفته تا اهداف محکم و هدفگذاری جامد ، از قابلیت های تست A / B تا قیمت مناسب..

هنگامی که صحبت از انعطاف پذیری در شخصی سازی پنجره های خود می شود ، Elementor Pro به وضوح جایزه کسب می کند.

اگر می خواهید قوانین هدف گیری و تحریک دقیق تری داشته باشید ، می توانید با Convert Pro یا OptinMonster بروید.

اگر می خواهید افزونه ای که کاربرد آن آسان باشد ، پس WP Subscrib Pro را انتخاب کنید. یا اگر رایگان می خواهید ، پس از آن به Popup Maker بروید.

با انتخابی که مناسبترین لیست ساخت و نیازهای بازاریابی وب شما باشد ، به جلو بروید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map