5 افزونه برای دسترسی به لیست ایمیل شما

بازاریابی ایمیل مرده است. نه! مهم نیست که اکنون در چه مکان خاصی قرار دارید ، اگر یک چیز برای تمرکز بیشتر بر روی ساخت لیست ایمیل شما وجود دارد.


اگر می خواهید کسب و کار آنلاین شما موفق باشد ، ساختن لیست ایمیل شما راهی برای دستیابی به این دلیل است که بازاریابی از طریق ایمیل یکی از بهترین و عملی ترین راه ها برای تعامل با مشتریان و افزایش تبدیل های شماست.

اگر یک لیست ایمیل جذاب دارید ، به راحتی می تواند سود بیشتری از نتایج حاصل از کانال های رسانه های اجتماعی مانند Facebook یا Twitter کسب کند. فقط اشتراک را برای خوانندگان خود بسیار آسان کنید.

می توانید فرمهای optin را در مکانهای اصلی وب سایت خود ، مانند نوار کناری و زیر منطقه محتوا اضافه کنید. برخی از افزونه ها می توانند به شما کمک کنند این کار را با نسیم انجام دهید.

1. Elementor Pro Popup

با یکی از محبوب ترین افزونه های سازنده صفحه Elementor و ویژگی Popup Builder می توانید پنجره های فوق العاده زیبا و جلب توجه طراحی کنید..

پیشگویی های خود را ضبط کرده و با طراحی پنجره های هوشمند که خوانندگان شما را به سمت انتخاب کردن جذب می کنند ، نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. Elementor Popups از همان رابط کاربری Elementor استفاده می کند ، بنابراین می توانید همان گزینه های یک ظاهر طراحی شده را برای پنجره های خود اعمال کنید.

همچنین می توانید از میان بیش از صد قالب زیبا انتخاب کنید. می توانید در یک صفحه خاص با وردپرس ، optin خاص ایجاد کنید.

سایر ویژگی های شگفت انگیز ، جدا از گرفتن سرب:

  • به راحتی فرم های خود را با ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل خود بپیوندید تا لیست مشترکان خود را رشد دهید.
  • خروجی intent popup را ایجاد کنید تا خوانندگان خود را ترغیب به ماندن در وب سایت خود یا خرید کالای شما درست هنگام عزیمت کنند.
  • فرم های ورود زیبایی را برای کاربران خود ایجاد کنید.
  • محتوای حق بیمه خود را فقط به کاربرانی معرفی کنید که در آن کار کردند.
  • برای استقبال از کاربران خود ، لحظه ای که در وب سایت شما قرار می گیرند ، یک پنجره خوش آمدید ایجاد کنید.
  • تبلیغات و فروش خود را در داخل یک پرچم تبلیغاتی فروش انجام دهید.

Elementor Popups آزمایش A / B و تجزیه و تحلیل داخلی ندارد. و این تنها زمانی موجود است که در Elementor Pro هستید.

Elementor Pro با یک سایت 49 دلار در سال شروع می شود.

از Elementor بازدید کنید

2. تبدیل نرم افزار

Convert Pro یک افزونه محبوب Optin و Lead Lead است که توسط Brainstorm Force ، سازندگان افزونه Astra Theme و Schema Pro ایجاد شده است. با قابلیت کشیدن و رها کردن آن ، می توانید به راحتی و به سرعت فرم های optin با قابلیت تبدیل بالا و موبایل را ایجاد کنید.

می توانید با ایجاد پیام مناسب و زمان مناسب ، محرک های رفتاری را برای هدف قرار دادن بازدید کنندگان خود تنظیم کنید. این به معنی افزایش نرخ تبدیل شما و ایجاد یک لیست ایمیل بسیار با تقسیم است.

همچنین می توانید افزونه را با ارائه دهندگان اصلی خدمات بازاریابی ایمیل مانند ActiveCampaign ، MailChimp ، AWeber ، SendinBlue ، ConvertKit ، GetResponse و بسیاری دیگر ادغام کنید..

یکی دیگر از ویژگی های جالب این نرم افزار Convert Pro این است که می توانید فرم های خود را ایجاد کنید که فقط به کشورهای خاص یا کشورهای غیر اتحادیه اروپا یا همه کشورهای اتحادیه اروپا اختصاص داده شده باشد. همچنین می توانید فرم های خود را تنظیم کنید تا فقط در دستگاه های خاص نمایش داده شود.

یک مورد که من از تبدیل نرم افزار کمبود می کنم انتخاب محدود الگوهای آن برای برخی از انواع فرم های optin است. اما سلام ، شما همیشه می توانید از ابتدا با استفاده از ویرایشگر drag and drop ساخت. شما حتی می توانید سفارشی سازی سنگین را با الگوهای موجود انجام دهید.

طرح قیمت گذاری تبدیل حرفه ای با 99 دلار در سال یا 399 دلار برای اشتراک مادام العمر شروع می شود.

به Convert Pro مراجعه کنید

3. OptinMonster

اگر شما یک کاربر غیر WordPress هستید ، OptinMonster ابزاری عالی برای افزایش نتایج و رشد درآمد شما است.

چگونه کار می کند?

نگران نباشید ، از یک الگوی از پیش ساخته ای که ارائه می دهد انتخاب کنید و تا زمانی که می خواهید با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن آن ، سفارشی سازی کنید. پیکربندی رفتار را با ویژگی هدفمند و تقسیم بندی قدرتمند آن انجام دهید. و سپس ، تمام جزئیات مورد نیاز برای بهبود استراتژی تولید سرب خود را دریافت کنید.

OptinMonster همچنین دارای قابلیت تست تقسیم است تا مشخص کند کدام روش برای افزایش تبدیل های شما بهتر عمل می کند. می توانید عناوین ، طرح بندی ها و مطالب مختلف را آزمایش کنید تا ببینید کدام فرم Optin بالاترین نرخ تبدیل را دارد.

همچنین می توانید با افزودن پنجره درست قبل از بستن صفحه شما ، بازدید کنندگان خود را رها نکنید. می توانید یک آهنربای سرب قابل بارگیری در اختیار آنها قرار دهید ، یا تخفیفی را ارائه دهید ، یا آنها را به گپ زدن با پشتیبانی فنی و سایر مواردی که به رشد لیست ایمیل شما کمک می کند ، دعوت کنید. بررسی ویدئویی OptinMonster 2 و بازی sidough ما را از دست ندهید.

OptinMonster بین 9 دلار در هر ماه و 49 دلار در ماه متغیر است که نسبت به سایر گزینه ها بسیار گران است.

به OptinMonster مراجعه کنید

4- WPFusion

اگر به دنبال راهی برای افزودن قابلیت عضویت و اهرم بازدید کنندگان سایت و داده های CRM هستید ، ممکن است WPFusion راهی برای شما باشد.

WPFusion از تگ ها استفاده می کند و ده ها افزونه WordPress را در CRM شما ادغام می کند. در حالی که CRM شما مشارکت کلیک را از پیوندهای درون ایمیل شما فراهم می کند ، WPFusion تعامل با کلیک را از لینک های درون وب سایت شما فراهم می کند.

این بدان معناست که می توانید بر اساس فعالیت کاربر در سطح وب سایت ، باعث ایجاد محرک های خودکار برای فعالیتهای ایمیل خود شوید. WPFusion به شما امکان می دهد تا افراد را به صورت هوشمند تگ کنید.

WPFusion دارای یک افزونه عضویت است که می توانید براساس برچسب های موجود در CRM خود ، کنترل کنید که کدام محتوا توسط یک کاربر خاص مشاهده می شود. بنابراین ، اگر می خواهید آهنربای سرب قابل بارگیری شما فقط با یک نوع مشتری خاص دیده شود ، می توانید این کار را انجام دهید.

WPFusion نسخه رایگان دارد. اما ، نسخه حرفه ای با 247 دلار در سال شروع می شود.

از WPFusion بازدید کنید

5. ConvertKit

اگر شما یک وبلاگ نویس هستید ، یا یک پادکستر یا مشاغل دیگری که مخاطبان خود را ایجاد می کنید ، پس ConvertKit ارائه دهنده خدمات ایمیل مورد نیاز شماست.

با طراحی و جاسازی فرم در وب سایت خود ، خوانندگان گاه به گاه شما را به مشترکان تبدیل کنید تا شروع به رشد لیست ایمیل شما کند. به راحتی می توانید مشترکان خود را با برچسب گذاری بر اساس فعالیت ، علایق و موارد دیگر تنظیم کنید.

با استفاده از این برچسب ها می توانید مخاطبان خود را تقسیم کرده و سپس در زمان مناسب برای آنها پیام مناسب ارسال کنید. این به معنی ارسال یک ایمیل شخصی تر برای آنها است که احساسات خواننده شما را به خود جلب می کند و در نهایت آنها را به مشتری شما تبدیل می کند.

یکی دیگر از ویژگیهای جالب ConvertKit این است که می توانید ایمیل پخش شده خود را برای افرادی که اولین بار ارسال نکردید ، دوباره ارسال کنید. در صورت تمایل می توانید خط موضوع خود را تغییر دهید.

اما ConvertKit مجموعه ای از محرک ها و اقدامات محدود برای اتوماسیون پیشرفته را محدود کرده است. و فقط می توانید خطوط موضوع آزمون را تقسیم کنید و نه محتوا ، اتوماسیون و زمان تحویل. همچنین ، قالب های ایمیل را ارائه می دهد ، اما شما باید دانش HTML / CSS داشته باشید. بنابراین ، اگر شما غیر فنی هستید ، این موضوعی است که باید در نظر بگیرید.

به طور کلی ، ConvertKit یک نرم افزار قدرتمند بازاریابی ایمیل است که به طور خاص برای سازندگان محتوا و وبلاگ نویسان طراحی شده است.

برنامه قیمت گذاری ConvertKit با 24 دلار در ماه برای 0 – 1000 مشترک آغاز می شود. با بزرگ شدن مشترکین خود ، باید برنامه خود را ارتقا دهید.

از ConvertKit بازدید کنید

نتیجه

اگر می خواهید لیست ایمیل خود را با موفقیت بسازید و رشد دهید ، باید بدانید که کدام افزونه ها برای نیازهای تجاری شما بهترین هستند. مواردی که در بالا ذکر کردم جزء بهترین ابزارها برای سرگرمی لیست ایمیل شما هستند.

شما به ارائه دهنده خدمات ایمیل نیاز دارید. شما نیاز به ابزاری برای ضبط مسیرهای خود دارید. شما به یک ابزار اتوماسیون بازاریابی احتیاج دارید.

ساخت لیست ایمیل شما لازم نیست خسته کننده باشد. با ابزار مناسب می توانید ساخت لیست مشترکان خود مانند آتش سوزی را شروع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector