כיצד להתקין את וורדפרס על המחשב האישי שלך ואז לעבור לחיים

לפעמים כל כך הרבה יותר קל לבנות אתר במחשב המקומי שלך ואז כשתסיים, העבר אותו לחשבון אירוח האינטרנט שלך.


אני עושה את זה כל הזמן ואני משתמש בזה גם כדי לבדוק תוספים או נושאים שונים במחשב המקומי שלי שאין לי שום כוונה להשתמש בהם באמת. זה יותר פשוט בדיקה.

ואני משתמש בזה גם לניפוי באגים באתר שלי. אז אם יש בעיה באתר שלי, אני יכול להביא אותו למחשב המקומי שלי ואני יכול לפרוץ אותו ולהרוס אותו. מנסה למצוא מה שעשוי לגרום לבעיה או לבחון הוספת תכונות חדשות.

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להיות עם סביבת פיתוח מקומית. ואני הולך להראות לך איך לעשות זאת במדריך זה.

עכשיו, זה לא יעלה לך כלום, היום. ובכן, יש אפשרות בתשלום. אנחנו לא נשתמש בזה במדריך זה.

אז אני הולך להראות לכם איך להגדיר את זה על המחשב שלכם, ואז אני אראה לכם איך לקחת את האתר שלכם ולדחוף אותו לחשבון אירוח אתרים שלכם..

תוכנה להתקנת וורדפרס במחשב האישי שלך

כך שיש לכם שלוש אפשרויות להתקנה וניהול של וורדפרס בקלות במחשב המקומי.

DesktopServer

אחד מהם כאן הוא DesktopServer. עכשיו יש לזה גרסה חינמית וגרסה בתשלום. זה מדהים, מעז אני אומר שעדיף במובן זה שאם אי פעם תסתבך בצרות אם יש לך את הגרסה בתשלום, יש דרך לקבל תמיכה

לרגון

יש עוד תוכנית למחשב בלבד שנקראת לרגון. כרגע אני לא משתמש בלראגון, אבל השתמשתי בזה במשך שישה חודשים. אני לא משתמש בזה כרגע.

השתמשתי בזה יותר מתוך סקרנות כדי לראות אם זה יהיה טוב יותר מקומי על ידי גלגל התנופה.

ובעוד שמצאתי את זה מעניין, עדיין יש בזה יותר עבודה, פחות ממשק משתמש, פחות תכונות שימושיות שמצאתי באמצעות זה.

אז כשהחלפתי את המחשב האישי הישן שלי במחשב חדש, אמרתי לעצמי, אתה יודע מה? זה נחמד והכל. אני חוזר למקומיים. זה פשוט לעזאזל של הרבה יותר קל עבורי.

עם זאת, זה עשוי להיות משהו שתעדיף להשתמש בו. אני באופן אישי לא מעדיף את זה, אבל אני חושב שזה ממש טוב ויש קבוצה מסוימת של אנשים שכנראה תעדיפו את זה.

מקומי ליד גלגל תנופה

האפליקציה בה אני אישית משתמשת היום, וכנראה שהשתמשתי בה בשלוש השנים האחרונות, נקראת מקומית על ידי גלגל תנופה.

כעת, גלגל תנופה הוא חברת אירוח אתרים. מה שהם עשו זה שהם קנו את הכלי הזה שנקרא מקומי, והם משתמשים בו כמגנט עופרת. אין תפסים או גטשות להשתמש בזה.

העניין עם זאת, מעולם לא הייתה לי בעיה להשתמש בתוסף זה. אני מתכוון שאולי היה כאן באג קטן, באג שם בשלוש השנים האחרונות, אבל זה היה די מוצק בשבילי לאחרונה.

וזה יעבוד במחשב האישי או במחשב Mac ולמעשה התקנתי אותו במחשב האישי ובמחשב המקינטוש שלי.

הנה הקטע, כמה מחשבים ישנים יותר ידועים כבעיה. מאז שהפעלתי את זה ואף פעם לא נתקלתי בזה, אבל שמעתי על אנשים אחרים שיש להם מחשבים ישנים שיש להם בעיה להשתמש בזה.

אז עבור הדרכה זו, אנו הולכים לעבור על המקומי על ידי גלגל תנופה.

כיצד להתקין וורדפרס במחשב שלך

חלק מההגדרות מראות לך כיצד להגדיר את זה נכון ולחלק מהתכונות הנחמדות איתו. וכך כל שעליך לעשות הוא להוריד את זה. כעת, אם אתה נמצא במחשב האישי או במחשב Mac, אתה תוכל לעקוב אחריהם.

פשוט לחץ על הורדה בחינם. אתה יכול להכניס מידע אמיתי, מידע מזויף. אני חושב שזה פשוט לוקח אותך להורדה. בעצם. כמו כן, אני חושב שתוכל לגוגל. הורד מקומי באמצעות גלגל תנופה ותוכל פשוט לקבל את קישור ההורדה היישר למעלה, אך פשוט בחר את הגרסה שלך. אה, אני שונא את זה כשצורות יצירת קשר.

בקש את מספר הטלפון שלי, כאילו, אני רוצה את זה, אני לא רוצה לתת לך את מספר הטלפון שלי. מדוע אתה מבקש את מספר הטלפון שלי? אה, בכל מקרה, אה, אתה יכול להתקדם ולהוריד והיא תתקין כמו כל תוכנית אחרת שהיית מתקין במחשב שלך. אני אחסוך ממך את הצורך לשבת בזה. כעת, לאחר שתותקן גלגל תנופה מקומי, כך ייראה הממשק.

אתה יכול לראות את שלי. התקנות אקטיביות, וורדפרס, התקנות נפרדות של וורדפרס כאן. אתה צריך לתת לזה שם, אתה צריך לקבל את כל ההגדרות השונות האלה בשבילו, ואני יכול לפגוע בעיגול הירוק הגדול הזה כאן כשאני רוצה להוסיף אתר חדש. אז ראשית, נסתכל על ההגדרות שיש לרשותך.

עכשיו במחשב האישי הייתם פשוט לוחצים על אייקון ההמבורגר ואז עוברים ממש לכאן למקום בו כתוב העדפות, ושם אנו הולכים לגשת להגדרות. אז אני רוצה שכל הדברים שלי יהיו במצב חשוך. מקומי נותן לנו מצב חשוך, אך אתה יכול לקבל מצב אור אם זו העדפתך. אני אפילו משתמש במצב האפל במחשב ה- Mac שלי.

בסדר. ברירת מחדל לאתר חדש. כך שבכל פעם שאתה הולך ליצור אתר חדש, אתה יכול להגדיר מה יהיו פריטי ברירת המחדל, כך שאתה לא צריך למלא אותו ידנית בכל פעם. כך שתוכל להגדיר את דוא”ל הניהול שלך, תרצה לעשות זאת. אה, אתה יכול להגדיר כמה, אה, אתה יכול גם ליצור סביבה מותאמת אישית ולהכניס שם כמה ברירות מחדל.

אז זה יאפשר לכם לבחור את גרסת ה- PHP, את גרסת ה- SQL שלי, ואפילו את שרת האינטרנט המועדף עליכם. אז אני חושב שזה עתה כתבתי מועדף, אה, אבל באותה מידה יכולתי ללכת עם הסביבה המותאמת אישית. אם אתה הולך בהתאמה אישית, אני רוצה ללכת עם גרסת PHP גבוהה. כרגע, הגבוה ביותר שהם מציעים הוא 7.2 וזה העדפה שלי לבחון.

האם אתה יודע, שסביבת הבדיקה תהיה ברמה גבוהה, אבל יש לך את כל האפשרויות האלו כאן. אתה יכול להגדיר את זה למה שאתה רוצה. זה מסודר עבור האתרים שלך הם סוג של ניידים במובן זה שאתה יכול להעביר אותו מקומי באמצעות גלגל תנופה המותקן למקום אחר באמצעות טיסה. נתקין כאן זכות. להלן כמה אפשרויות מתקדמות.

הנה הגדרה מאוד מסוכנת של אמצעי האחסון המהירים של Docker. אני לא ממליץ על זה. הם הוציאו גרסה לפני שנה וחצי כששחררו את זה, והיא כבר הייתה כברירת מחדל וזה לא גרם לבעיות, אבל זו תוכנה חינמית. וזה היה מזמן. בסדר, כל השאר כאן בסדר.

אה, והנה רשימה של הדברים האלה שנקראים שרטוטים. כך שתוכלו להתקין התקנת וורדפרס עם ערכת הכלים המשמשת כברירת מחדל שונה ותוכלו לשמור אותה כמתווה. אז כשאתה הולך ל- S. צור אתר חדש, אתה יכול פשוט ליצור אותו בהתבסס על תכנית זו ואז כל התוספים והכל כבר מותקן.

ובכן, כאן אתה מתכוון לנהל ולמחוק את התוכניות האלו. אוקיי, אז אלה ההעדפות לאפליקציה. עכשיו. כשאתה יוצר אתר מקומי, יש שם גם העדפות שאנחנו הולכים לעבור עליו ברגע. אז מדוע שלא נתחיל לפתח או ליצור את האתר הראשון שלנו יחד? אז הנה אפשרות.

אני פשוט לחץ על הפלוס. השלב הראשון הוא לתת לאתר זה שם. עכשיו קראתי לזה מקומי לחיים, ויש כאן כמה אפשרויות מתקדמות, כך שסביר להניח שלא תרצו להתעסק. עם תחום האתר המקומי, אלא אם כן רצית לשנות את ה- URL שעומד להיות מקושר לזה. זה תלוי בך.

אל תתעסקו עם נתיב האתר המקומי, אך כאן תוכלו לבחור ליצור זאת על בסיס תוכנית. אז היה לי את התוכנית הזו שיצרתי, ואם הייתי רוצה להשתמש בתכנית זו כנקודת מוצא, הייתי יכול לעשות זאת. אבל אני לא מתכוון. ואז אני אלך להמשיך ולחץ על המשך. אז זה מאפשר לי לדעת איזה אוויר.

תן לי לבחור באיזו סביבה אני רוצה להשתמש עבור אתר זה. אז אוכל ללכת עם המועדף עליו או על מה שרשמתי כמנהג, וזה מאפשר לי לדעת בדיוק מה המפרט השונה של המועדף עליו. אז אני רק ממליץ ללכת עם המועדף. אני הולך להמשיך ולחץ על המשך וכאן אתה מגדיר את שם המשתמש והסיסמה להתקנה זו וזה כבר מילא בכתובת הדוא”ל המשמשת על סמך מה שמנו בהעדפות..

עכשיו יש גם אפשרות מתקדמת אחת. אם אתה רוצה להפוך את האתר הזה לרב-אתרים בוורדפרס, יש לך אפשרות זו שם. מה שאני רוצה לעשות זה להשתמש באותו שם משתמש וסיסמא. עבור כל אתר שאני מקים, אז אני הולך להכניס שם משתמש וסיסמא. בסדר. עכשיו אחרי שעשיתי את זה, אני הולך להמשיך ולחץ על הוסף אתר וזה פשוט ייקח רגע או שניים.

היי. אני לא יודע אם זה באמת מקליט על המסך שלי. זה אחד מסימני האזהרה האלה שבהם אתה פשוט צריך ללחוץ על כן כדי לאשר. עכשיו. אני לא יודע אם זה הוקלט, אבל אם אתה מקינטוש, אתה תקפוץ מוקפץ להזין את הסיסמה המקסימלית שלך ואז ייקח רגע או שניים כדי ליצור את זה.

בסדר, עכשיו לאחר שהאתר נוצר, אני הולך להמשיך ולתת לך סקירה של האפשרויות שיש לך כאן לאתר. קודם כל, תראה את זה. נוסף משמאל כאן לרשימת האתרים שלך והלן כמה אפשרויות. יש מסד נתונים סקירה כללית, SSL וכלי עזר. כעת לקבלת סקירה כללית, זה עומד לתת לך רשימה של פרטי הסביבה שלך.

זו גרסת ה- PHP, גרסת ה- SQL שלי וכל הדברים האלה, ותהיה לכם גם אפשרות להתאים את אלה אם תרצו. אפשרות מסד הנתונים היא כלי ממש מגניב. כשאני לוחץ על זה, למעשה, הנה, הרשה לי לעשות זאת. הנה בסיס הנתונים ואני יכול לחפור בנתוני בסיס הנתונים.

אם הייתי רוצה, ואני מוצא את עצמי נכנס לשם לדברים. זה קצת בצד הטכנולוגי. SSL, אתה רוצה כרגע ליצור אישור SSL, והכלי שכאן יגיד, סומך. אתה, לחץ על הכפתור הזה. זה יבקש ממך להכניס את הסיסמה שלך אם אתה נמצא ב- Mac. אם אתה נמצא במחשב אישי, הוא עומד להעביר לך את הודעת האזהרה של המחשב ההוא באותה עת.

פשוט לחץ על כן ואז זה ישתנה להגיד מהימן, כמו הכלי הזה שנקרא חזיר זכר. אז כשתלחצו על זה, כאן יתפסו כל הדוא”ל שהאתר שלך שולח. וכאמור, הנה הדוא”ל שתפס, שהוא האתר שלך זה עתה הוקם. אז בדרך כלל זה היה צריך לצאת לי, אבל במקום זאת הוא נתפס באמצעות חזיר דואר.

זה ממש טוב לבדיקה. בסדר. עכשיו למטה יש את הפיצ’ר הזה ממש מגניב שנקרא קישור חי. אז משמעות הדבר היא עם אתר האינטרנט שלך ומקומי, אם אתה לא יכול להגיד שיש לך לקוח ואתה בונה אתר של לקוח והם נמצאים במשרד אחר. ברור, ובכן, אינך יכול לתת להם קישור להסתכל באתר כי אתה בבית או במשרד מאחורי חומת אש ונתב.

זה לא ציבורי. הכל פרטי, אבל אתה יכול ללחוץ ממש כאן במקום בו כתוב קישור חי. למעשה, הרשו לי פשוט להפעיל את זה ממש מהיר. אה, בוא נראה. יש לי חומת אש במחשב שלי. הנה זה. זה פשוט באופן דינמי באותה שבריר שנייה שנוצר. קישור שיכולתי לתת ללקוח שלי, וכאשר ילחצו עליו הוא יציג את האתר הזה.

זה ממש טוב למשוב לקוחות. אז אם אתה בונה, כך תוכל לתת להם קישור, הם יכלו לראות את זה ואז אתה הולך לכאן. לאחר שיסיימו לתת לך את המשוב, לחץ על השבת וכבר אין להם גישה לראות את האתר. זה מעבר לתועלת מכיוון שברגע שהם יתנו לך את המשוב, יתכן שלא תרצה שהם יעקבו אחר מה שאתה עושה.

כך שתוכלו להמשיך ולהשבית את זה. הדבר האחרון שרציתי להראות לך זה שאתה יכול ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על האתר שלך כאשר הוא נמצא ברשימה זו ויש אפשרויות נוספות. אז יש לנו לוח מחוונים למנהלי אתרים עבור וורדפרס. אנו הולכים להיכנס לראשונה לרגע, אתה יכול להציג את התיקיה.

זה המקום בו הקבצים בפועל נמצאים במחשב שלך. SSH כולל תכונות הפעלה מחדש, עצירה, שיבוט, ייצוא ושמירה כתכנית. אז ככה הייתם יוצרים אתר חדש, מכניסים את העיצובים שבהם תרצו להשתמש, את התוספים שבהם אתם רוצים להשתמש ואז שמרו אותו כאן, תוכנית. אז בפעם הבאה שתעבור ליצור אתר, אתה יכול להתחיל עם אותה תוכנית.

אתה יכול גם לשנות את שם הדומיין ולמחוק אותו אם אתה רוצה לשמור על דברים יפים ומסודרים. כאן. אז אני הולך להיכנס לראשונה. אני רק צריך ללחוץ על כפתור הניהול הזה ממש כאן, וזה ייקח אותי לכאן לכניסה ואני אמשיך להתחבר עכשיו. אוקיי, אז לפני שאני לוחץ על כפתור ההתחברות, אני רוצה להפנות את תשומת ליבך למשהו שאתה יכול לראות בפינה השמאלית העליונה.

כאן. זה אומר לא מאובטח וזה בגלל שבכל מקום מקומי יוצר. אתר. מסיבה כלשהי, זה לא יוצר אוטומטית את אישור ה- SSL וזה לא מגדיר את האתר לעבודה עם תעודת SSL. אז רק וודא שהדבר הראשון שתרצה לעשות כשיצרת את זה, אתה רוצה ללחוץ על הכרטיסייה SSL ההיא, לחץ על כפתור זה כאן.

זה אומר אמון ואז זה ייצור את אישור ה- SSL בדבר הבא שתעשו. אתה מתחבר והדבר הראשון שאנחנו הולכים לעשות זה לעבור להגדרות כלליות, וכאן אנו רואים את כתובת האתר לאתר זה. אנחנו הולכים לפופ שם ב- S ו- S שם. אנו נלחץ על שמור שינויים.

זה הולך לבעוט אותנו מהאתר, אבל בדוק את זה. כעת האתר מאובטח והוא משתמש בתעודת ה- SSL שיצרנו. זה הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות בכל פעם שאתה מתחיל פרויקט באמצעות אחת מהסביבות המקומיות הללו, אך במיוחד מקומית באמצעות גלגל תנופה. אז אני הולך להתקדם שוב.

בסדר. אז עכשיו אני מחובר והנה אני כאן. זו התקנת וורדפרס מקומית שנגמרת מהמחשב שלי. זה נהדר. אז אני יכול להיכנס לכאן ולהגדיר כמה דברים. ומה שנעשה זה שנלך, ואנחנו נעביר את זה לחשבון האירוח שלנו. אז אני פשוט הולך לזרוק נושא ממש ממש כאן.

וכן, אה, אני לא מתכוון להתקין אתר בפועל, למרות שאסטרו הופכת אותו לסופר קל. בסדר? עכשיו אני פשוט אלך. הפעל את האתר ואני אסגור את זה. אז אתה יכול לראות כשאני הולך לבקר באתר, אתה יכול לראות שיש לי האסטרוציט אומר מקומי לחיות וכל זה. אז מה שהיית עושה זה שתלך לכאן והקמת את האתר שלך, שתראה שהוא יהיה נחמד ויפה.

התקשר עם הלקוח שלך וכל זה, קבל אותו בדיוק איך שאתה רוצה, ואז היית ממשיך לשלוח את זה לסביבה החיה שלך. עכשיו מה שאני הולך להראות לך איך לעשות זה לקחת את האתר שלך שבנית על סביבת הפיתוח המקומית שלך. אתה הולך לקחת את האתר הזה ואנחנו נעביר אותו לחשבון אירוח האינטרנט שלך.

עכשיו אני רוצה להשתמש בשני אתרי מארח אתרים. אתה יכול לבקר WP crafter.com/siteground יהיה לי קישור למטה. אני גם רוצה להשתמש בדרכי ענן. ואתה יכול לבקר בדרכי WP crafter.com/cloud, ואביא קישור למטה לזה ומדריך שיש לי על אותה חברת אירוח אתרים המארחת. זה קצת שונה משירות.

אז אנו הולכים להעביר את האתר הזה לאחד מאותם שירותים. מה שעלינו לעשות זה ליצור את חשבון האירוח המקוון שלנו. אז אני לא מתכוון לעבור את זה בסרטון הזה, אה, אבל עלינו להשתמש בתוסף כדי ליצור גיבוי. אז ניקח את התקע הזה ונניח אותו על האירוח החדש ואנחנו נעלה.

אנו הולכים להוסיף את התקע הזה שוב לשם, להעלות את הגיבוי ולשחזר אותו. זה למעשה תהליך מאוד פשוט. אז יש שני תוספים שבהם תוכלו להשתמש לצורך זה. אחד מהם הוא ממש כאן, כולם בהגירה אחת. הרבה אנשים משתמשים בזה. זה עובד בצורה אמינה מאוד. יש להם גרסה חינמית. זה די מוגבל עד כמה גדול האתר יכול להיות, ואנחנו לא מתכוונים להשתמש בתוסף הזה בסרטון הזה.

ואם רצית לדעת מדוע, אתה יכול לבוא לכאן לקרוא כמה מהביקורות הרעות האלה עליו, וזו הסיבה שלא אשתמש בזה בסרטון הזה. וזה בסדר. אבל זה מוגבל מאוד בגודל האתר. הם לא מבהירים את המגבלה הזו. הם די רוצים שתלך לשם ותתקין את זה ואז אתה פשוט תגלה מתי הכל מאוחר מדי ואז הם די סוחטים אותך לכסף באותה נקודה.

אני הולך להימנע מכל זה ובמקום זאת אנו נשתמש בתוסף הזה ממש כאן. זה נקרא העברה וגיבוי. עם התוסף הזה, אתה תוכל. העבר את אתר האינטרנט שלך, אתה תוכל להשתמש בו גם כפתרון גיבוי אם תרצה. למרות שאני מעדיף להשתמש ב- Uptracs לשם כך. אה, אבל זה בחינם ואין מגבלות על גודל הגיבוי.

ויש אפילו כמה תכונות חדשניות בהן, אה, אם שני אתרי האינטרנט שלך הם ציבוריים, אתה יכול לדחוף אותם קדימה ואחורה. אני לא מתכוון לסקר את כל זה בסרטון הזה. אז בואו ונמשיך להתקין את התוסף הזה באתר שלנו. אז אני הולך לפלאגינים, להוסיף חדש ואני הולך לחפש WP. גבה חי, והנה זה.

אוקיי, אז אני הולך להתקדם ואעשה התקנה של זה. ואז אנו נשתמש בזה כדי ליצור גיבוי שאנו פשוט נשחזר בחשבון אירוח האינטרנט שלנו. בסדר, אני אקדים ואפעיל זאת וזה הולך להוסיף אפשרות תפריט חדשה שאומרת WP vivid. עכשיו אתה לא צריך לשמור על זה, התוסף הזה מותקן באתר שלך.

אחרי שנעשה את ההגירה, זה לגמרי תלוי בך. אתה יכול גם להשתמש בזה לגיבוי. אני נוטה להשתמש בעדכונים באופן אישי, אבל, אממ, אתה יכול גם להשתמש בזה לצורך גיבויים. ובכן, יש שתי דרכים לבצע הגירה עם התוסף הזה. אחד מהם נקרא הגירה אוטומטית. אני לא מתכוון לעשות את זה בסרטון הזה.

במקום זאת, אני הולך לעשות גיבוי. הורד את הגיבוי ואז בצע שחזור. אז אני אקדים ואקליק על גיבוי. עכשיו, ממש כאן. עכשיו זה הולך לבצע את הגיבוי שלי, אבל יש המון אפשרויות. אתה יכול, אם אתה משתמש בזה ככלי גיבוי, אתה יכול לגבות ל- Dropbox לכונן של גוגל. אני חושב שענן אחד, יש כאן כמה אייקונים.

שלושה חללי אוקיינוס ​​דיגיטליים של אמזון. יש את כל המקומות האלה שאתה יכול לגבות, אתה שולח אליך את הגיבויים לאחר שתבצע אותם. אוקיי, אז עכשיו אחרי שהגיבוי מתבצע במחשב המקומי, התקנת הוורדפרס המקומית שלי, אני אגלול למטה. הנה הגיבוי ממש כאן. לחץ כאן ממש במקום בו כתוב הורדה, והוא מוריד לחלק אחד ממש כאן, ויש את קישור ההורדה בפועל.

אני לוחץ על זה. ותוכלו להוריד שהורידו אותו למחשב המקומי שלי ממש כאן. אז זה יהיה בכל מקום שיורידו קבצים למחשב שלך. אני נמצא במחשב אישי, אז זה יהיה בתיקיית ההורדות, אבל כנראה שזה יהיה זהה אם אתה משתמש ב- Mac. אז מה שאתה יכול לעשות זה למחוק את זה אם אתה רוצה.

אז אני הולך למחוק את זה. אני לחץ על, בסדר. והגיבוי הזה נעלם. אני יכול ללכת לכאן לתוספים ואני יכול לבטל את התוסף הזה ואני כבר לא צריך אותו. הוצאתי את מה שרציתי, עם זאת תוכלו להפעיל אותו ולעשות את התהליך הזה שוב כשתרצו לבצע גיבוי חדש. אז הנה התקנה של וורדפרס.

אז מה שקורה שהצעד הבא שלכם הוא ללכת לחברת אירוח אתרים שלכם שם יש לכם שם תחום. אתה הולך להתקין וורדפרס באמצעות מתקין וורדפרס שלהם. במקרה זה, יש לי את זה מוגדר בשטח האתר. שם הדומיין הוא, בואו ליצור אתר.com כך שבכל פעם שאתה מתארח באמצעות SiteGround, אחד הצעדים הוא ליצור באופן אוטומטי עבורך התקנת וורדפרס..

הדבר היחיד הוא שאין אתר האינטרנט שלך מהמחשב המקומי שלך. זה מה שאנחנו הולכים לתקן ברגע זה. אז מה שאתה עושה זה להיכנס לאתר ההוא, לעבור לאותו תהליך, לעבור לתוספים, להוסיף חדש ואנחנו הולכים לחפש WP, גיבוי חי, ואנחנו נעשה את אותו הדבר. התקן עכשיו ואז נפעיל אותו.

ואנחנו רק הולכים להעלות את הגיבוי שיצרנו זה עתה ולחץ על שחזור. אז כשאני גולל למטה, יש כאן לשונית זו שאומרת, העלה. אם אני לוחץ עליו. אני יכול למצוא את הגיבוי או שאני הולך פשוט לגרור ולשחרר אותו. להלן הגיבוי שלי, גרור ירידה. זה הולך להעלות וזה כנראה, יש לי ממש מדהים, בוא נראה, אני לוחץ על העלאה כאן.

אולי זה יתחיל בזה. בסדר. הנה. והנה מד ההתקדמות. יש לי אינטרנט טוב באמת. למהירויות העלאה. אז אה, זה אולי ייקח לך דקה או שתיים תלוי בגודל האתר, אבל בשבילי אתה יכול לראות שהכל נעשה. ואז יש לנו את זה. אז עכשיו אני באתר, אני מנסה לדחוף את הכל אליו, ואתה יכול לראות שהגיבוי שלי ממש כאן.

עכשיו מה אני הולך לעשות, אני בעצם אעשה גיבוי מהיר של האתר הזה. אז אני יכול לשחזר אותו באמת אחרי שאני יוצר את הסרטון הזה. אז אני רק הולך לעשות את זה גיבוי מהיר אמיתי, אבל כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשחזר את מה שהעלנו זה עתה. אז ברגע אחד תראו, כנראה שיהיו לי שני גיבויים כאן, זה שרק יצרתי ואז זה שרק העליתי.

אז הנה זה שרק העליתי. אני לחץ על שחזור ואז נשיג את האפשרות הזו כאן שעלינו לבחור. האפשרות הראשונה היא לשחזר ולהחליף את הדומיין, וזה זה שנרצה מכיוון שזו הייתה כתובת URL אחרת, תחום אחר באתר המקומי שלנו. אנחנו רוצים לבחור בזה.

עכשיו, אם רק הייתי משחזר גיבוי שנעשה באותו אתר מדויק עם אותה URL, הייתי עושה את הבחירה האחרת. אז אני אקליק על שחזור, אני לחץ על, אוקיי, ומה שזה הולך לעשות זה פשוט להמשיך להתקדם ולשחזר את הכל בכל התייחסות. לכתובת האתר הזו. כל התייחסות לכתובת האתר הישנה הולכת ויוחלפה באופן דינמי בכתובת האתר החדשה, שבמקרה זה בואו ניצור אתר.

כעת, שם המשתמש והסיסמה אינם זה שהיה לי כשיצרתי את האתר הציבורי הזה. זה שם המשתמש והסיסמה מגירסת המכונה המקומית, אז אני אמשיך להזין את זה עכשיו. בסדר. אני לחץ על כניסה. וזה הצליח. וזה אומר ממש כאן, ההגירה הושלמה. אממ, קצת מידע אחר.
בוא נסגור את זה והנה הנחיה לגבות או לתת ביקורת. ואם אעבור לאתר בשידור חי, אתה תראה שזה בדיוק היה נראה במכונה המקומית. אז ממש כאן זה נראה. אממ, ככה זה נראה עכשיו אחרי שהעברתי אותו. ואז כאן, זה האתר המקומי.

וככה זה נראה כאן. זה אותו הדבר בדיוק. הגירה מושלמת, סופר קלה לביצוע, ללא עלות. אינך צריך לשמור על התקנת תוסף ההעברה אם אינך צריך, כך שתוכל פשוט ללכת ולהשבית אותו אם אתה רוצה, אבל זה לא יכול להיות קל יותר מזה. זהו תהליך קל במיוחד להעביר את אתר האינטרנט שלך ממלח מקומי להתקנה חיה.
העדפה שלי היא להשתמש בתוסף בחינם זה ממש כאן. אין הגבלה על גודל האתרים. עכשיו יש עוד תכונה ממש מגניבה שהיא מראה לכם היכן במקום תהליך זה של הורדת הגיבוי למחשב שלי ואז העלאתו, יש תכונה בה תוכלו להגדיר אותה בשני האתרים..

אז פשוט דוחף אותו מאתר לאתר. לא כיסיתי את זה בסרטון הזה. אני אוהב לעשות את זה כך, אז יש לי יותר ידיים על בקרה גרגירית. אה, אבל בכל מקרה, אה, כיסיתי את כל זה בסרטון הזה. אם יש לך שאלה. אל תהסס לשאול אותי למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map