6 از بهترین مضامین رایگان عناصر رایگان در سال 2019

قبلاً در این جاده قرار گرفته ایم و به شما ارائه می دهیم پایین سازندگان صفحه. این تعداد زیادی از پیشنهادات برای ایجاد صفحه است تا بتوانید زندگی خود را از نظر طراحی صفحه وب خود بدون ایجاد اشک برطرف کنید. ما نیز به شما آموزش داده ایم نحوه میزبانی سایت وردپرس خود از ابتدا و مشخص شده است رایج ترین اشتباهات هنگام ساخت سایت WP شما. و اکنون ما با تأکید بر محبوبیت افزونه Elementor ، دوباره به سراغ سازندگان صفحه می رویم. آیا این بدانید که چه موضوع رایگان Elementor را کامل خواهد کرد ، منظم نیست?


Elementor یکی از بهترین سازندگان صفحه در آنجا است. و اگر تصمیم دارید از این ابزار استفاده کنید ، موضوعی را نیز می خواهید که با آن مطابقت داشته باشد.

بنابراین ، در اینجا لیستی از شش تم رایگان Elementor رایگان وجود دارد که قطعاً باید آنها را بررسی کنید.

1. آسترا

Astra یک موضوع وردپرس رایگان است که از سرعت و سادگی بسیار خوبی برخوردار است. این پیش نمایش های زمان واقعی را در شخصی سازی وردپرس فعال می کند تا کاربر در انجام تغییرات اطمینان داشته باشد. قبل از اینکه فراموش کنیم ، داریم یک بررسی مفصل در زمینه Astra در اینجا.

ویژگی های اصلی Astra:

 • عملکرد آن قابل اطمینان است زیرا jQuery را از بین می برد.
 • این سایت ها از پیش ساخته شده است که بهینه سازی شده توسط Elementor است.
 • شامل انتخاب گسترده ای از تنظیمات سفارشی سازی مانند طرح بندی ، قلم ، هدر و موارد دیگر.

یکی دیگر از بهترین ویژگی های Astra این است که کتابخانه عظیمی از نسخه های نمایشی را ارائه می دهد که دسترسی به آنها رایگان است. انعطاف پذیری آن کلید اصلی شما در ایجاد وب سایتی برجسته است.

از آسترا بازدید کنید

2. تولید کنید

Generate Press یک موضوع سبک است که با بسته های ممتاز افزونه ها بسیار جذاب است. به دلیل داشتن استانداردهای بالا در زمینه کد نویسی و دسترسی به خوبی شناخته شده است. این وب سایت شما را ایمن نگه می دارد و تقریباً همه می توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند.

ویژگی های اصلی GeneratePress:

 • با توجه به سئو ساخته شده است.
 • کنترل های چیدمان در سفارشی کردن بالشتک ، حاشیه ها ، ستون های فرعی و سایر عناصر وب سایت شما را فراهم می کند.
 • دسترسی به بیش از 10 نسخه نمایشی بهینه سازی شده Elementor را فراهم می کند.

می توانید کنترل ساده طرح GeneratePress را با Elementor ترکیب کنید تا روند ایجاد یک وب سایت پاسخگو ساده شود.

از GeneratePress دیدن کنید

3. OceanWP

OceanWP به عنوان سخاوتمندترین ارائه دهنده رایگان بسته رایگان شناخته می شود زیرا گزینه های گسترده و تم های متنوعی را ارائه می دهد و دارای ویژگی های ابتکاری بیشتری در مقایسه با دیگران است. غرق شوید و به درون شیرجه بزنید بررسی OceanWP 2019 ما در اینجا.

به علاوه ، این افزونه های منحصر به فرد Elementor را فراهم می کند تا عملکرد سازنده صفحه شما را گسترش داده و سرعت ایجاد وب سایت شما را افزایش دهد.

ویژگی های اصلی OceanWP:

 • زمان بارگذاری سریع صفحه و SEO داخلی را ارائه می دهد
 • دارای پشتیبانی RTL است
 • طیف گسترده ای از قالب های رایگان
 • شامل ادغام WooCommerce آسان برای فروشندگان آنلاین.

پشتیبانی OceanWP با توجه به مشکلات کاربران آن کاملاً پاسخگو است.

از OceanWP بازدید کنید

4. صفحه سازنده چارچوب

Page Builder Framework یک افزونه بسیار قابل تنظیم است که به طور خاص برای کار با سازندگان صفحه مانند Elementor ایجاد شده است. تمرکز آن روی انعطاف پذیری و سرعتی است که توسعه دهندگان وب سایت را راضی می کند.

ویژگی های اصلی چارچوب سازنده صفحه:

نکته خوب دیگر با Page Builder Framework یکپارچه در Elementor این است که ساده ترین راه برای ایجاد صفحه با کنترل کامل شخصی سازی و بسیاری از ویژگی ها برای کشف.

از چارچوب سازنده صفحه بازدید کنید

5. سلام موضوع

سلام تم جدید در تجارت است ، اما یک موضوع سبک و سریع وردپرس را ارائه می دهد. سلام تم سازگاری 100٪ با Elementor را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد صفحات خود را بدون هیچ زحمتی طراحی کنید.

ویژگی های اصلی تم سلام:

توجه داشته باشید که Hello Theme برای همیشه رایگان است و کاربران را خوشحال می کند زیرا می توانند بدون نگرانی در مورد هزینه اشتراک ، روی طراحی و سفارشی کردن وب سایت خود تمرکز کنند..

از موضوع سلام بازدید کنید

6. پیدایش

Genesis Framework برای ایجاد یک پایگاه بهینه شده از عملکرد است که می توانید به تنهایی تصمیم بگیرید و تصمیم بگیرید. این اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای دسترسی به الگوی قابل استفاده مجدد برای طراحی و ترکیب آن با ایده های خود ، به طور کامل تم های خود را برای استفاده در صفحات خود سفارشی کنند..

ویژگی های اصلی چارچوب پیدایش:

 • این گزینه های زیادی را برای انتخاب انتخاب می کند.
 • این یک گزینه پیش نمایش زمان واقعی برای بررسی و بررسی طرح ها و ویرایش آنها در صورت نیاز است.
 • این یک هدر قابل تنظیم دارد که می توانید آرم های مبتنی بر متن اضافه کنید یا آرم خود را بارگذاری کنید.
 • این تلفن همراه پاسخگو است.

Genesis Theme همچنین طیف گسترده ای از طرح بندی ها و الگوهای جدید را ارائه می دهد که می توانید برای منحصر به فرد بودن صفحات وب آنها انتخاب کنید..

از چارچوب Genesis بازدید کنید

نتیجه

راه اندازی وب سایت شخصی شما می تواند کمی استرس زا باشد ، اما با کمک سازندگان صفحه و مضامین مرتبط با آنها ، می توانند زندگی شما را بهتر کنند.

به یاد داشته باشید که انتخاب یک موضوع باید با سازنده صفحه انتخابی شما مطابقت داشته باشد و برای اطمینان از ایجاد خطا در وب سایت زنده خود باید با اطمینان سریع و سبک باشد..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector