گزینه های SEO Yoast برای مدیریت سئو وردپرس مانند یک حرفه ای

Yoast SEO احتمالاً قابل تشخیص ترین افزونه SEO است که نیازهای عملی اکثر کاربران WordPress را برآورده می کند. اگرچه Yoast از این توانایی برخوردار است که تنظیمات سئو هر وب سایت را ارتقا بخشد ، اما ممکن است برای همه اینگونه نباشد.


Yoast به سختی و دلپذیری برای سفارشی کردن ، Yoast به سختی آن را به عنوان یک مدعی وارد کرد لیست ما از بهترین ابزارهای جستجوگرها در سال 2019. بنابراین ، در اینجا بهترین گزینه های SEO Yoast وجود دارد که می توانید در ساخت SEO در وب سایت خود به شما کمک کند.

1. همه در یک بسته SEO

All In One SEO اولین جایگزین برتر برای جایگزینی SEO Yoast است. این سه سال قبل از SEO SEO توسعه داده شده است. این افزونه عالی SEO برای مبتدیان و توسعه دهندگان است و از ویژگی های پیشرفته ای نیز برخوردار است.

چرا همه در یک سئو یک جایگزین عالی برای SEO Yoast است?

All In One SEO طی 12 سال گذشته تعداد کاربران زیادی دارد و حدود 50 میلیون نصب در آن وجود دارد. گذشته از اینکه یک افزونه SEO دوستانه کاربر هستید ، ویژگی های زیادی را ارائه می دهد که مشابه Yoast است. آنها یک رابط باریک دارند که برای مبتدیان و افراد جوان نیز عالی است!

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که All In One SEO باید ارائه دهد:

 • XML و پشتیبانی نقشه سایت تصویر
 • ادغام آسان Google Analytics
 • اعلان های خودکار به موتورهای جستجو به روزرسانی سایت
 • پشتیبانی از سئو در انواع پست های سفارشی
 • تولید خودکار برچسب های متا
 • عنوان بهینه سازی موتورهای جستجو

همانطور که گفته شد ، همه در یک SEO برای مبتدیان بسیار عالی است زیرا می توانید از خدمات آنها به صورت رایگان بهره مند شوید. فقط می توانید این مورد را در مخزن وردپرس بارگیری کنید.

این برنامه همچنین دارای سه برنامه مختلف بسته بندی نسخه حرفه ای است: برنامه شخصی ، که در آن می توانید از 97 دلار برای مجوز سایت واحد شروع کنید. اگر می خواهید بیش از 1 سایت تا 10 سایت را پشتیبانی کنید ، می توانید با 139 دلار در برنامه تجاری آنها مشترک شوید.

البته از طریق برنامه آژانس خود که می تواند 699 دلار قیمت داشته باشد ، می توان از آنها برای سایت های نامحدود استفاده کرد. وقتی برنامه های خود را در بسته های نسخه حرفه ای آنها به روز می کنید ، می توانید به WooCommerce دسترسی داشته باشید.

از همه در یک بسته جستجوگرها بازدید کنید

2. جستجوگرها Squirrly

Squirrly SEO یک افزونه موثر SEO WordPress است که می تواند به صاحبان وب سایت ها در بهبود پست های سئو کمک کند. Squirrly به مشترکان خود ابزار ، کمک و دانش خود را که ویراستاران و صاحبان هر کلمه مطبوعاتی باید از آنها استفاده کنند ، می دهد.

همچنین از محصولات WooCommerce پشتیبانی می کند تا به شما در افزایش رشد شغلی کمک کند.

چرا SEO Squirrly جایگزین بهتری برای SEO Yoast است?

SEO Squirrly در مقایسه با سایر افزونه ها 200 ویژگی عالی ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا تک تک URL های صفحه خود را بهینه سازی کنید ، که در افزونه های SEO بسیار زیاد است.

SEO Squirrly به شما امکان می دهد تا کنترل کامل نحوه نمایش Google صفحه و تأیید آن در رسانه های اجتماعی را داشته باشید ، که یک استراتژی بازاریابی بسیار مؤثر برای هر تجارت است. توجه داشته باشید که می توانید این ویژگی را در Squirrly SEO به صورت رایگان دریافت کنید!

از بین 200 ویژگی SEO Squirrly ، در اینجا بهترین موارد ارائه شده است:

 • دستیار زنده SEO – کمک در زمان واقعی برای بهینه سازی محتوا
 • تحقیق پیشرفته کلمات کلیدی SEO – از میان چندین کلید واژه پیشنهادی انتخاب کنید
 • مجموعه حسابرسی – تجزیه و تحلیل کامل وب سایت از عملکرد سئو
 • جستجوگرها برای رسانه های اجتماعی – نمودار باز فیس بوک ، Pinterest Rich Pins ، کارت های توییتر و غیره.
 • تجزیه و تحلیل عملکرد – گوگل رتبه گوگل ، بر رتبه بندی هر یک از صفحه یا پست شما نظارت می کند

در هنگام استفاده از برنامه های حق بیمه ، از جمله ویژگی های دستیاری بلاگ نویسی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، تصاویر بدون حق چاپ در حق داشبورد وردپرس و سایر موارد دیگر ، ویژگی های بسیار عالی تری وجود دارد..

قیمت گذاری:

SEO Squirrly یکی دیگر از افزونه های رایگان word word است و به راحتی می توانید حساب کاربری خود را به اکانت پریمیوم ارتقا دهید ، این امکان را نیز به شما می دهد تا به ویژگی های عالی تری از این افزونه دسترسی داشته باشید.

اگرچه ممکن است SEO Squirrly ارزانترین افزونه ای نیست که ممکن است پیدا کنید ، اگر فکر می کنید نیازهای شما را برآورده می کند ، ارزش پول دارد!

آنها دارای یک برنامه Pro هستند که هزینه ی آن 29/99 دلار در ماه است ، تقریباً برای همه ی ویژگی ها قابل دسترسی است و تا هفت سایت قابل استفاده است. اگر می خواهید به کلیه ویژگیهای SEO Squirrly دسترسی داشته باشید ، می توانید با برنامه ریزی 71.99 دلار در ماه از برنامه تجاری استفاده کنید و می توانید برای هفت سایت نیز استفاده کنید.

از SEO SEO بازدید کنید

3. SEOPress

SEOPress یکی دیگر از افزونه های SEO است که می تواند جایگزین SEO Yoast شود. این یکی از ابزارهای ساده ، سریع و قابل اعتماد با رابط کاربری دوستانه است تا بتواند همه چیز را در مورد SEO مدیریت کند.

چرا SEOPress یک جایگزین عالی برای SEO Yoast است?

SEOPress همچنین دارای ویژگی های چشمگیری است که ممکن است شما در تقویت SEO خود داشته باشید. برخی از بهترین ویژگی هایی که SEOPress برای ارائه دارد عبارتند از:

 • توضیحات متا
 • داده نمودار را باز کنید
 • نمودار دانش Google
 • آدرس اینترنتی متعارف
 • نقشه سایت HTML سفارشی
 • حساب های رسانه های اجتماعی خود را به سایت خود پیوند دهید.

امکاناتی از قبیل نقشه سایت ویدیویی Google XML و خرده نان ها و همچنین سئو WooCommerce در SEOPress Pro در دسترس است.

قیمت گذاری:

مانند هر افزونه دیگر ، SEOPress نیز رایگان است و در مخزن وردپرس قابل بارگیری است.

SEOPress یک برنامه حق بیمه ارائه می دهد که برای پشتیبانی 1 ساله 39 دلار هزینه دارد که شامل بروزرسانی ها است و می توان برای سایت های نامحدود استفاده کرد. این ارزان ترین گزینه جایگزین Yoast است که تمام ویژگی هایی را که یک سازنده وب مورد نیاز است را در بر می گیرد.

از SEOPress بازدید کنید

4. رتبه بندی ریاضی

Rank Math دارای بیش از 65 ویژگی ، همراه با ویژگی های اتوماسیون هوشمند است. همچنین در مقایسه با سایر افزونه ها و پیشنهادات موجود در صفحه SEO با گزینه های کاربر پسند بسیار سبک وزن است تا به بهبود محتوای شما کمک کند.

این گزینه ها شامل نکات کلمات کلیدی تمرکز ، ارزیابی پیوند ثابت ، مانیتور طول محتوا و موارد دیگر است. همچنین می توانید قطعه های غنی را اضافه کنید و پست های خود را برای حداکثر 5 کلمه کلیدی بهینه کنید. بنابراین ، اگر مبتدی باشید ، می توانید فقط از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید ، و خوب خواهید بود. می توانید یک بار آن را تغییر دهید.

همچنین می توانید کنسول جستجوی Google خود را با Rank Math ادغام کنید. این به ردیابی آمار وب سایت و عملکرد مستقیم از داشبورد وردپرس شما کمک می کند. شما حتی می توانید SEO خود را با 70 تست دقیق SEO با توصیه حرفه ای ، با ابزار پیشرفته SEO خود ، در وب سایت خود ممیزی کنید.

سایر ویژگی ها شامل تولید کننده نقشه سایت XML ، گزینه های خودکار خودکار جستجوگرها ، سوابق بهینه شده بهینه شده ، ردیابی SERP ، نظارت بر خطای خزیدن Google ، پوشش GIF یا نماد ویدیو در ریزگردهای اجتماعی شما و موارد دیگر.

قیمت گذاری:

حدس بزن چی شده؟ رایگان است.

از رتبه ریاضی دیدن کنید

4- چارچوب سئو

چارچوب SEO دارای ویژگی های داخلی داخلی است که به طور خودکار صفحات شما را بهینه می کند. این یک ابزار صرفه جویی در زمان است و کاربرد آن افزونه را آسان می کند.

فریم ورک SEO از افزونه های رایگان مانند صفحات AMP یا حذف برچسب های HTML پشتیبانی می کند که نشان می دهد از چارچوب سئو استفاده می شود. برخی از بهترین ویژگی های چارچوب سئو عبارتند از: نقشه سایت XML ، قوانین URL کانونی ، مدیریت اطلاعات متا ، اطلاعات باز نمودار ، نوار نمره SEO ، عناوین و توضیحات متا.

چارچوب سئو در مقایسه با سایر افزونه ها حداقلی است. این بیشتر در مورد کاربران حرفه ای کاربرد دارد زیرا بسته به نیاز آنها قادر به تغییر تنظیمات هستند.

پس از نصب ، اکثر تنظیمات برای همه صحیح است: افرادی که کمی بیشتر در مورد SEO می دانند می توانند این تنظیمات را خود تغییر دهند و همه این تنظیمات در یک صفحه قرار دارند که این امر باعث می شود آنها پیدا شوند.

قیمت گذاری:

چارچوب سئو همچنین یک افزونه رایگان است. اگر می خواهید برنامه خود را به روز کنید ، می توانید از سه برنامه پیشنهادی آنها انتخاب کنید:

 • طرح ملزومات از 49 دلار شروع می شود که فقط تا 2 سایت قابل استفاده است.
 • برنامه پریمیوم 99 دلار قیمت دارد که می توان از 4 سایت استفاده کرد.
 • از طرح سازمانی برای 8 سایت با 299 دلار می توان استفاده کرد.

نتیجه

بنابراین ، اگر شما یک طرفدار SEO Yoast نیستید ، می توانید یکی از این گزینه ها را امتحان کنید و برای خودتان ببینید که کدام یک برای شما بهتر است. من کاملا مطمئن هستم که با هیچ یک از این افزونه های SEO WordPress SEO اشتباه نخواهید کرد.

وقت خود را بیابید تا به هر یک از ویژگی ها و ویژگی های آنها نگاهی بیندازید تا بدانید که چه چیزی می تواند ارائه دهد و انتخاب کنید که کدام یک مانند دستکش به اهداف SEO شما علاقه مند است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map