بهترین ابزار جستجوگرها در سال 2020

از بین رفتن در دنیای پیچیده سئو آسان است ، به خصوص هنگامی که شما یک مبتدی باشید – شما تصوری ندارید که از کجا شروع کنید و هیچ نقشه راه نیز به شما نمی گوید که کجا باید بروید. بسیاری از ابزارهای جستجوگرها در دسترس هستند – بسیاری از مواردی که ساده تر از دست رفتن به مسیر درست آسان تر هستند.


واقعیت این است که شما به این ابزارهای SEO نیاز دارید. فروش بالاتر ، اختیارات ساختمان و چند فرصت دیگر در مورد این مسئله که چرا می خواهید روی استراتژی سئو خود تمرکز کنید ، در معرض خطر است. برای شما خوشبختانه ، ما شما را از طریق بهترین ابزارهای جستجوگرها در بازار و آنچه بهترینها را برای آنها رقم زده است ، طی خواهیم کرد.

سئو چیست و چگونه کار می کند?

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از مهمترین جنبه های بازاریابی دیجیتال است زیرا عمدتاً شامل بهبود رتبه وب سایت شما در موتور جستجو است..

هرچه رتبه کلمات کلیدی شما در گوگل بالاتر باشد ، احتمالاً وب سایت شما توسط خوانندگان یا بازدید کنندگان بالقوه کلیک می شود. اگر وب سایت شما اولین پیوند در صفحه نتیجه جستجوی Google است ، پس احتمالاً 30٪ از بازدیدکنندگان را دریافت خواهید کرد.

وقتی کاربر یک کلمه کلیدی خاص را در طاقچه شما جستجو می کند ، می خواهید وب سایت شما در بالای صفحه باشد.

ایجاد مطالب بسیار آموزنده و با ارزش که به کاربران اینترنت کمک می کند و وب سایت شما را به صورت موبایل دوستانه می کند و همچنین بک لینک یا دریافت لینک به وب سایت شما از وب سایت هایی که بالاترین مخاطب را دارند ، می تواند سئوی شما را بهبود بخشد..

در اینجا بهترین ابزارهای SEO که باید استفاده کنید:

اول ، سه ابزار اصلی جستجوگرها وجود دارد که همه از آنها استفاده می کنند.

 • SEMrush
 • اهورف
 • موز

این سه نفر با ردیابی رتبه ، تحلیل پیوند و ویژگی های تحقیق در مورد کلید واژه ها به عنوان یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها شناخته می شوند.

پس از انتخاب یکی از این موارد ، به شما توصیه می کنم ابزاری رایگان مانند Google Analytics و Google Search Console را انتخاب کنید.

SEMrush – بهترین ابزار جستجوگرها برای مبتدیان

اگر تازه کار SEO را شروع کرده اید ، توصیه می کنم از SEMrush استفاده کنید. این ساده ترین استفاده در مقایسه با Moz و Ahref است.

به علاوه ، این مورد علاقه طرفداران جامعه SEO بوده است. حتی کارشناسان SEO از ویژگی های باورنکردنی آن شگفت زده می شوند.

با SEMrush ، به گزارشهای مربوط به رتبه بندی خود و هرگونه تغییر در آن ، به آسانی به توصیه هایی برای رتبه بهتر دسترسی دارید. این تجزیه و تحلیل پیوند ، تجزیه و تحلیل رقابتی و تحقیقات کلمات کلیدی است. جایگزین رایگان برای تحقیقات کلمات کلیدی Ubersuggest است.

این بدان معناست که شما همه چیز مورد نیاز خود را بدون اینکه خود را تحت الشعاع خود قرار دهید ، دارید.

SEMrush با 99.95 دلار در هر ماه شروع می شود.

از SEMrush بازدید کنید

Ahrefs – بهترین ابزار جستجوگرها برای کاربران پیشرفته

Ahrefs یکی از ابزارهای پیشنهادی SEO توسط متخصصین است. این دومین خزنده وب سایت پس از گوگل است.

ویژگی آن با نام Site Audit یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل SEO در بازار است. این به شما می گوید کدام قسمت از وب سایت شما که به بروزرسانی و بهبود نیاز دارد. این به شما کمک می کند تا رتبه برتر موتورهای جستجو را بدست آورید.

برای یک متخصص سئو ، این یک تسکین است. اگر مبتدی باشید ، ممکن است در سردرگمی سر خود را خراش دهید. اما ، اگر شما دقیقاً می دانید چه می خواهید و برای یادگیری و کسب آن مصمم هستید ، Ahrefs ابزاری مناسب برای SEO است.

اگر می خواهید لینک سازی زیادی را انجام دهید ، ویژگی تجزیه و تحلیل لینک Ahref در مقایسه با سایر ابزارهای جستجوگرها ویژگی خوبی است. بنابراین ، عبور از منحنی یادگیری ارزش آن را دارد.

اگر می خواهید نگاهی دزدکی از پشت پرده های رقیب خود داشته باشید ، می توانید با Ahref این کار را انجام دهید. و اگر می خواهید بیشترین ارتباط را با محتوای درون طاقچه خود بدانید ، Ahrefs این ویژگی را دارد.

برای هفت روز می توانید نسخه آزمایشی Ahrefs را با قیمت 7 دلار دریافت کنید. برنامه منظم آن از 99 دلار در هر ماه شروع می شود.

از احرفس دیدن کنید

Yoast SEO – بهترین افزونه SEO WordPress

اگر وب سایت وردپرس دارید ، Yoast از نظر کاربرد پلاگین SEO شماره WordPress SEO است. ممکن است هزار هزار افزونه SEO وجود داشته باشد ، اما من می دانم که Yoast بسیار آسان برای استفاده است. برخی گزینه های عالی SEOPress و RankMath هستند.

این کار بسیاری از کارهای SEO را خودکار می کند ، همچنین عنوان ، توضیحات ، URL ، متا تگ ها ، محتوا و موارد دیگر را بهینه می کند. همچنین دارای پیشرفته ترین قابلیت های نقشه سایت XML است.

Yoast رایگان است و حتی نسخه رایگان هم اکنون کافی است. اما مطمئناً اگر می خواهید از ویژگی های بیشتری مانند بهینه سازی چند کلمه کلیدی و پیش نمایش کانال های اجتماعی استفاده کنید ، می توانید به یک برنامه حق بیمه ارتقا دهید که از 89 دلار شروع می شود.

از SEO SEO بازدید کنید

Screaming Frog SEO Spider – بهترین ابزار خزنده SEO

اگر یک وب سایت بزرگ با هزاران URL دارید ، هرگز نمی توانید به صورت دستی از طریق وب سایت عبور کنید. خزیدن و ممیزی سایت های بزرگ می تواند یک مبارزه واقعی باشد ، به خصوص هنگامی که شما یک ابزار خزنده اختصاصی برای انجام این کارها ندارید.

Ahrefs ، Moz و SEMrush ابزارهای اصلی ممیزی برای این نوع مسائل هستند. بنابراین ، شما به یک خزنده سایت مانند Screaming Frog SEO Spider نیاز دارید.

این چیست و چگونه کار میکند؟ این یک خزنده وب سایت است که URL های وب سایت شما را خزیده و عناصر اصلی را بررسی کرده و سئو فنی و فنی سایت را تحلیل می کند. همچنین خطاهایی را که ممکن است هنگام ساخت سایت مرتکب شده باشید ، کشف خواهید کرد.

شما می توانید نسخه رایگان را برای یافتن پیوندها ، خطاها و تغییر مسیرهای خراب ، تجزیه و تحلیل عناوین صفحه و ابرداده ، تولید نقشه های XML و یافتن صفحات تکراری دریافت کنید. اما اگر می خواهید ویژگی های بیشتری مانند ادغام Google Analytics ، ادغام کنسول جستجو و ادغام معیارها پیوند دهید ، پس از دریافت نسخه پرداخت شده با 149.00 پوند در سال.

ترفند در اینجا ثبت نام و پرداخت هزینه چند ماه در حین پاکسازی سایت شما است ، سپس اشتراک خود را هنگام پایان کار لغو کنید.

اما ، اگر شما هر ماه چندین ممیزی انجام می دهید ، به دنبال اشتراک طولانی مدت باشید.

از Screaming Frog SEO Spider دیدن کنید

Pitchbox – بهترین ابزار دسترسی

اگر می خواهید برای ایجاد پیوند ارتباط برقرار کنید ، من فقط می خواهم به شما هشدار دهم که انجام پروژه های دستیابی فقط با استفاده از Gmail و Google Sheet بسیار خسته کننده خواهد بود..

پیگیری مخاطبین ، هماهنگی با آنها و به روز کردن الگوهای می تواند بسیار زمان بر باشد.

این در حالی نیست که شما یک ابزار قدرتمند برای خودکارسازی محل دسترسی برای شما داشته باشید. Pitchbox مخاطبین را برای شما پیدا می کند و آنها را پیگیری می کند. به علاوه ، پیگیری های ایمیل را برای شما به صورت خودکار انجام می دهد.

از Pitchbox بازدید کنید

ابزارهای رایگان Google

قدرت ابزارهای رایگان Google مانند Google Analytics و Google Search Console را دست کم نگیرید. آنها هر دو کلاس جهانی هستند.

من Google Analytics را به عنوان بهترین ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت می دانم. Google Analytics یک ابزار رایگان است که برای تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار شما استفاده می شود.

بیشتر افراد از Google Analytics فقط برای بررسی کل ترافیک وب سایت خود استفاده می کنند. اما چیزهای بیشتری برای آن وجود دارد. با Google Analytics ، منابع دقیق ترافیک را می دانید و اینکه کدام صفحات در وب سایت شما باعث ایجاد ترافیک می شوند.

پس از نصب Google Analytics ، کنسول جستجوی Google خود را نیز پیکربندی کنید. این یک ابزار رایگان دیگر برای استفاده از داده های کلیدی کلیدی Google است. همچنین می توانید اطلاعات دیگری مانند خطاها را در وب سایت خود ، داده های تأثیرگذاری و کلیک از طریق و صفحات فهرست بندی دریافت کنید.

کنسول جستجوی Google به شما کمک می کند تا رفتار بازدید کنندگان وب سایت خود را بفهمید تا بتوانید وب سایت خود را برای رتبه بندی بهتر در صفحات نتیجه جستجو بهینه کنید. به علاوه ، گزارش قابلیت استفاده تلفن همراه URL هایی را نشان می دهد که هنگام مرور در تلفن همراه دارای مشکل قابلیت استفاده هستند.

به یاد داشته باشید ، بدون نصب ابزار Google Analytics و Search Console ، در وب سایت خود کار نکنید.

روند تصمیم گیری شما

بنابراین ، اجازه دهید من شما را در تصمیم گیری برای سفر SEO خود راهنمایی کنم. ابتدا یکی از ابزارهای جستجوگرها را انتخاب کنید – SEMrush ، Ahrefs یا Moz. سپس یک افزونه سئو را برای وب سایت وردپرس خود نصب کنید.

اگر وب سایت شما بسیار بزرگ است ، یک ابزار پیشرفته خزیدن سئو را نصب کنید. اگر در حال ایجاد پیوند هستید ، ابزاری برای دسترسی به آن اضافه کنید.

آخرین و مهمترین ، ابزارهای رایگان را فراموش نکنید: Google Analytics و Google Search Console.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map