פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר

מסחר אלקטרוני-פלטפורמות-שוקנמאס לכם מהטחון היומיומי? אולי אתה חולם סוף סוף להיות מסוגל להפוך את התשוקה הסודית שלך לקריירה.


זה בבת אחת פוטנציאל מרתק ומפחיד, אך התמורה הפוטנציאלית שווה את זה. בנוסף, באמצעות האינטרנט, הקמת עסק עשויה להיות קלה ובמחיר סביר יותר ממה שאתה מדמיין.

זה לא אומר שהקמת עסק מקוון אינה קשה או שהיא אינה כרוכה בכל מיני אתגרים מפחידים. זה כן, אבל זו הסיבה שיצירת מיזם מצליח היא כל כך מספקת.

אם החלום שלך למכור את המוצרים החד-פעמיים שלך באופן מקוון, תצטרך אתר פנטסטי מושך תשומת לב. תצטרך גם א מארח אמין בעזרתו ניתן לאחסן אתר זה, ותרצו להשתמש בפלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם.

אם אינך בטוח אפילו מהי “פלטפורמת מסחר אלקטרוני”, הגעת למקום הנכון. נגדיר לא רק פלטפורמות למסחר אלקטרוני, אלא גם נחשוף את הבחירות שלנו לשירותים הטובים והאמינים ביותר שיש.

Contents

מהי פלטפורמת מסחר אלקטרוני?

בעיקרון, פלטפורמת מסחר אלקטרוני היא התוכנה שהאתר שלך צריך כדי למכור מוצרים ללקוחות. חשוב על זה כעל חזית חנות הכוללת יכולות לגלוש בסחורה, להניח אותם בעגלת קניות ולבצע תשלום. כל זה דורש מבחר רחב של פונקציות, וכל העסקה צריכה להיות מאובטחת מההתחלה ועד הסוף.

במקום להכניס למנהל אתרים להרכיב את כל המרכיבים הבודדים הללו בעצמם, פלטפורמת המסחר האלקטרוני מספקת עסקת חבילה. זה בעיקר מפשט את התהליך, ופלטפורמה ממש טובה עדיין מאפשרת התאמה אישית רבה כך שתוכלו לבנות אתר זהות מותג נפלא..

מה שאתה רוצה זה פלטפורמה ולא מארח מסחר אלקטרוני. אם האחרון הוא מה שאתה רוצה, קרא את הסקירה שלנו בנושא מארחי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר.

איך החלטנו

הרשימה הבאה של חמש פלטפורמות למסחר אלקטרוני היא תוצאה של מחקר ממצה. מכיוון שבדקנו כל אחד מהם באופן יסודי, אנו יכולים להמליץ ​​עליהם בביטחון לקוראים שלנו.

בסקירה המקיפה שלנו בדקנו עשרות פלטפורמות מסחר אלקטרוני. רבים מאלו פשוט לא עמדו באתגר. הגורם החשוב ביותר בעת ההחלטה על פלטפורמה הוא החוסן של תוכנת הצד השלישי שלה.

צד שלישי מה? ��

מה הופך את חנות האפליקציות או אנדרואיד לכל כך טובה?

אלה מיליוני האפליקציות והשירותים שבנו בדיוק לשירות זה. בלעדיו לא יהיה לנו מקום ליד האופציונליות. כך גם בפלטפורמות המסחר האלקטרוני. בחלק מהפלטפורמות מעודדים מפתחי צד שלישי להוסיף תוספות נהדרות שיוצרות חוויה טובה הרבה יותר עבור רשתות אחזקות והן עבור לקוחות.

לאחר ניפוי של כל האפשרויות, הגענו לחמישה גמר גמר, שכל אחד מהם אנו מרגישים בטוחים בהמלצה לקוראים שלנו.

שיקולי תמחור ��

הסקירה שלנו בדקה כל פלטפורמת מסחר אלקטרוני על בסיס מספר מדדים. בדקנו תוכניות תמחור ושיטות תשלום מכיוון שאנחנו יודעים שעלויות חשובות בכל הנוגע לניהול עסק מקוון. מחיר תמיד יהיה שיקול עצום, אבל זה לא אומר שהוא חייב לשלוט בכל שאר השיקולים.

נייד = חובה ��

מדד קריטי נוסף הוא האם יש לפלטפורמת המסחר האלקטרוני או לא יכולות מובייל משולבות. יותר ויותר צרכנים מבצעים קניות בפלאפון, טאבלט או מכשירים ניידים אחרים. פירוש הדבר שחשוב להיות אופטימיזציה לאתר אינטרנט למסחר אלקטרוני לצפייה בפורמטים אלה. כישלון להבטיח אופטימיזציה זו עשוי לגרום לכך שהלקוחות הפוטנציאליים שלך בסופו של דבר יתמודדו בתחרות שלך.

דאגות ביטחוניות ��

האבטחה היוותה דאגה עיקרית בכל הסקירה שלנו. אחרי הכל, הצרכנים הולכים ומתבשרים, והם לא רוצים למסור את מספר כרטיס האשראי שלהם לכל אתר שהוא. בהתאם לכך, כל הבחירות המובילות שלנו היו צריכות לתמוך בתעודות HTTPS ו- SSL כדי להבטיח יכולות קופה מאובטחות. וידאנו גם שהפלטפורמות שבחרנו תואמות את תעשיות כרטיסי התשלום.

כאשר ערכנו את הסקירה שלנו, לא הזנחנו את יכולות SEO. זו נותרה מדד עליון להשגת אתר אינטרנט בולט בדפי תוצאות המנועי חיפוש, כך ששום אתר מסחר אלקטרוני אינו יכול להרשות לעצמו להתעלם מקידום אתרים. הבחירות המובילות שלנו כוללות תכונות SEO מעולות כמו היכולת להוסיף בלוג לאתר שלך, השתמש בשם התחום שלך והיכולת של לקוחות להשאיר ביקורות.

טיפ מקצועןבחירת פתרונות מסחר אלקטרוני זה מאפשר מכירת פלטפורמות חוצה היא המהלך החכם. פלטפורמות כמו Shopify מאפשרות לך למכור באמזון, אטסי ובשווקים אחרים המגדילים באופן מסיבי את היכולת שלך לייצר מכירות.

הבחירות המובילות עבור פלטפורמות מסחר אלקטרוני

1. Shopify – הכי טוב מסביב

תכונות עיקריות
 • 100+ נושאים
 • פלטפורמת בלוגים מלאה
 • המסחר הסלולרי מוכן
 • שם תחום משלך
 • תעודת SSL בחינם
 • 70 שערים לתשלום
מקצוענים
 • ארגון ועריכה פשוטים
 • נהדר למשתמשים מתחילים
 • תאימות אפליקציות
חסרונות
 • קצת יותר יקרה

ללא ספק, Shopify היא פלטפורמת המסחר האלקטרוני הזמינה ביותר כיום. החברה השיגה מעמד זה על ידי התמקדות בדבר אחד ועושה זאת היטב. הצלחה זו נובעת ממקורותיה של Shopify, הכוללת קבוצה של שלושה מחדשים שלא היו מרוצים מפלטפורמות המסחר האלקטרוני שהיו זמינות באותה תקופה.

מפשט את הדברים בשבילכם

ל- Shopify נקודות חוזק רבות להמליץ ​​עליה. בין החיוניים שבהם הוא מערכת המלאי. זה באמת מפשט את תהליך ההתארגנות ועריכת מוצרים באתר האינטרנט שלך. אם אתה צריך להוסיף מוצר חדש או למחוק פריט שהופסק, לא תהיה לך בעיה לעשות את זה במערכת זו.

מערכת המלאי אף מייעלת את התהליך של מרכזי הגשמה מרובים. אתה יכול לארגן מוצרים לפי קבוצות, מה שמקל מאוד על יצירת קטגוריות שהן אינטואיטיביות עבורך ועבור לקוחותיך.

אחד הדברים האחרים שאנחנו באמת מעריכים ב- Shopify הוא שהיא מאפשרת לך למכור באמצעות מספר ערוצים. זהו יתרון עצום מכיוון שרוב הצרכנים מבקרים במקומות שוק כמו אמזון או אטסי כאשר הם מתחילים לחפש מוצר. באמצעות Shopify תוכלו לשלב בקלות את הנוכחות שלכם בשוקי אתרים באתר האינטרנט שלכם.

קל לשימוש

Shopify גם היא קלה להפליא לשימוש אפילו לאנשים שמעולם לא ניהלו אתר מסחר אלקטרוני לפני כן. בעיקרון, Shopify מספקת למשתמשים מסגרת מקיפה לבניית חנות מקוונת. אתה צריך לבצע כל מיני התאמות אישיות כדי להגיע למוצר מוגמר שהוא חלון ראווה מושלם עבור המוצרים שלך.

קיימות מספר תבניות אטרקטיביות אם אינך רוצה לעשות הרבה בדרך להתאמה אישית. כל תבנית מותאמת לתצוגה במכשירים ניידים, כך שהלקוחות שלך יוכלו לקנות בכל מקום ובכל מקום. עם זאת, זה לא הסוף של אפשרויות הנייד. Shopify מוגדר כך שתוכל לבצע כל מיני שינויים באתר המסחר האלקטרוני שלך באמצעות מכשיר נייד. באורח החיים שלך בדרכים, אין סיבה להסתפק בדבר פחות.

אנשים שלא רוצים לשלם עבור נושא הם במזל. מציעה Shopify כמעט תריסר נושאים בחינםs שכולן מכוונות למכירת מוצרים ושירותים מסוימים. יזמים המחפשים נושא מפואר יותר או מותאם אישית עשויים לבחור מבין תבניות בתשלום רבות אחרות.

אם תרצה קצת עזרה בהקמת החנות המקוונת שלך, Shopify מעמידה אותה לרשותך. בקש את עזרתו של מפתח שאושר על ידי Shopify שיוכל לבצע את ההתאמות הסופיות לאתר שלך בכדי להפוך אותו למושלם.

תואם להרבה אפליקציות

אחד הדברים שמבדילים באמת את Shopify מהמתחרים הוא מספר האפליקציות איתם היא תואמת. נכון לעכשיו, יש יותר מ -2,000 אפליקציות שממנו ניתן לבחור. אלה באמת יחייגו את הפונקציונליות של אתרכם ויאפשרו לכם להציע שירות טוב יותר אפילו ללקוחות שלכם.

כמובן שחשוב מאוד שתקבלו שירות מעולה מפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלכם, וזה בדיוק מה ש- Shopify מספקת. התמיכה זמינה 24/7 דרך הטלפון, דוא”ל וצ’אט חי. בנוסף, אתה יכול לסמוך על קהילה מעורבת מאוד שתספק לך פתרונות עוד יותר.

Shopify מציעה את החבילה הבסיסית שלה בעלות סבירה של 29 $ לחודש. משם המחירים עולים ל 79- ו 299 $ לחודש, כאשר כל שכבה רצופה כוללת יותר חשבונות צוות, משלוח מוזל, כרטיסי מתנה, דמי תשלום מוזלים ועוד. העלויות החודשיות שלך עשויות לעלות בהתאם לשימוש שלך בתמונות, תוספים ותוספות בתשלום.

בסך הכל, אנו בטוחים שמישהו יהיה מרוצה מהפונקציונליות, השירות והתמיכה שמציעה Shopify.

קרא את המלאה שלנו סקירה של Shopify כאן.

2. WooCommerce – 100% חינם

תכונות עיקריות
 • ממשק מודרני ונקי
 • שילוב תוכן וורדפרס
 • שערי תשלום מותקנים מראש
 • שליטה מוחלטת על תהליך הקופה
 • הגדר מטבע ברירת מחדל
 • תמיכה במיקום גיאוגרפי
 • תמיכה / אירוח
מקצוענים
 • מפתחים אוהבים את זה
 • זה בחינם
 • שילוב וורדפרס
חסרונות
 • יתכן שתזדקק לעזרה במפתחים

WooCommerce מציע התאמה אישית מלאה, עם זאת, אם אתה חדש יותר בקידוד או WordPress, תצטרך לשכור מפתח שיכול לעלות אגורה יפה.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני הזו אינה מומלצת במיוחד כמו Shopify, אך אין זה אומר שאנשים לא יתמוגגו מהשירות שלהם. אולי החיסרון הגדול ביותר בשימוש ב- WooCommerce הוא שזה באמת נועד לשימוש בוורדפרס. בהתאם, אם אתה חובב CMS ​​זה, סביר להניח שתגלה ש- WooCommerce נותנת לך את כל מה שאתה צריך ורוצה. אם וורדפרס זה לא הקטע שלך, תצטרך לחפש במקום אחר.

בחירת המפתחים

העובדה היא מפתחים רבים נשבעים על ידי WooCommerce. אם מקצוענים שמעצבים אתרים למחייתם יכולים לעמוד במוצר זה, אתה יכול גם לעשות זאת.

הוספת האטרקציה של WooCommerce היא זו זה בחינם. קשה להאמין, אבל אתה באמת יכול להשתמש בפלטפורמה זו ללא עלות. לאלו מכם שמתחילים עסק ואין לכם הרבה הון, זה יכול להיות תמריץ עצום. כמובן שזה אכן נועל אותך בשימוש בוורדפרס, אבל אנשים רבים שמחים להשתמש בכל זאת ב- CMS פופולרי זה.

נראה כי WooCommerce מכירה בכך שעסקים מקוונים רבים מתחילים כבלוגים. בהתאם, הם מצליחים קל לשילוב מכירות בבלוג בין אם מכירות אלה הן באמצעות חברות כלולות או מכירות ישירות בבלוג עצמו.

שילוב וורדפרס ללא רבב

אחד היתרונות העיקריים של WooCommerce הוא שזה כך משולב בצורה מושלמת עם וורדפרס. אם כבר יש לך בלוג של וורדפרס ואתה רוצה להתחיל למכור, אז הוספת WooCommerce לתערובת תהיה קלה להפליא. אתה כבר מבין איך וורדפרס פועלת, ו- WooCommerce פועלת על פי אותם עקרונות. זה אומר שאתה יכול לפגוע בקרקע בריצה.

לרוע המזל, WooCommerce אינה מושלמת. עקומת הלמידה יכולה להיות ממש תלולה, במיוחד אם אתה חדש גם ב- WordPress. למי שמכיר את וורדפרס יהיה זמן קל יותר, אבל אם הוא רוצה לעשות משהו יותר מתוחכם מאשר רק להציע קומץ מוצרים, ייתכן שיהיה עליהם לצלול ללמוד עוד קוד.

זה מביא לאחד החסרונות האחרים של WooCommerce: זה גוזל זמן. WooCommerce מסוגלת ליצור את המחסנים המותאמים אישית ביותר המותאמים ביותר מכל פלטפורמה אחרת ברשימה זו. עם זאת, כדי להפיק את המרב מהיכולות הללו, אתה הולך להשקיע זמן אדיר.

למעשה, אולי אפילו תגלה שאתה זקוק לעזרתו של מפתח בעת שאתה בונה את חזית החנות שלך. זה יכול להיות יקר וזה יכול להיות שתצטרך מישהו אחר שיעזור בתחזוקה תקופתית עד שתגיע למהירות.

מבחר גדול של ערכות נושא

בכל הנוגע לנושאים, ל- WordPress יש כמה אפשרויות מצטיינות באמת. חלקם בנויים לשימוש לשימוש עם WooCommerce. קיימים מספר נושאים בחינם, אך אתה יכול לקבל גישה לאלפי אחרים אם אתה מוכן לשלם קצת כסף. ניתן לשפר כמעט כל נושא וורדפרס באמצעות קוד, אך הדבר אינו הכרחי אם אתה מרוצה מהפונקציונליות החוצה מהקופסה של העיצוב שתבחר..

לחלק מהנושאים הללו יכולות גרירה ושחרור כדי להפוך את עיצוב חזית החנות שלך לקלה מתמיד. אחרים ידרשו עבודה אינטנסיבית ועמוקה יותר. כמה קל או קשה תהליך זה תלוי באמת בחזון האולטימטיבי שלך לחנות המקוונת שלך.

WooCommerce מבדילה את עצמה מהמתחרה בכך שהיא הופכת את כל יותר מ- 50,000 תוספים ואפליקציות ל- WordPress. בין אם אתה צריך לעקוב אחר מלאי או לשפר את השיווק שלך, תמצא אפליקציה שתעשה את העבודה.

WooCommerce היא תוכנה חינמית, והתמיכה בה יכולה להיות פגע ופספוס. אתה שולח בקשה לצוות התמיכה ומחכה לתשובה. לחלופין, ייתכן שתוכל לשאול את צוות התמיכה של וורדפרס. כך או כך, אין לך הרבה אפשרויות ליצור קשר עם התמיכה.

כאמור, אחת התחבולות הגדולות של WooCommerce היא שהיא בחינם. החברה מרוויחה הכנסות ממכירת תוספים, כך שאם העלות היא אחד השיקולים העיקריים שלך, יתכן שזו הדרך ללכת.

3. ריבוע המרחב – הטוב ביותר עבור Ecom

תכונות עיקריות
 • תבניות איכותיות וספציפיות לתעשייה
 • עיצוב עתידני
 • פריסות רשת וגלילה בתלת מימד
 • 100+ עיצובים בחינם ופרמיום
 • אירוח כלול
 • עדכוני RSS וקטעי תגובה
מקצוענים
 • בחירת התבנית
 • פשוט לשימוש
חסרונות
 • לא הבחירה הטובה ביותר אם אתה מחפש התאמה אישית

זו תהיה פלטפורמה נהדרת לעסק מקוון חדש שיש בו רק מעט מוצרים למכור. ההתקנה מהירה ופשוטה להפליא. אתה בהחלט לא צריך להיות בעל הבנה טכנית מעמיקה של בניית אתרים כדי ליצור אתר שנראה נהדר.

המרחב עמוס תבניות אטרקטיביות רבות. מכיוון שמדובר בעיקר בונה אתרים, אתה מקבל עורך גרירה ושחרור שאפילו טירון כולל יהיה קל לשימוש. עם זאת, סביר להניח שתהיה מרוצה מהמראה האתר המלוטש והמקצועי שלך.

לא הכי טוב להתאמה אישית

זכור כי ריבוע המרחב הוא הטוב ביותר עבור אנשים שאינם מחפשים התאמה אישית רבה. זה באמת פלטפורמה פשוטה ופשוטה שאינה בהכרח מתאימה לאינדיבידואליזציה מעבר לשימוש בעותק ותמונות משלך. למעשה, ריבוע המרחב הוא בחירה נהדרת עבור צלמים. התוכנה שלהם מצטיינת בהצגה תמונות באיכות גבוהה.

למרבה הצער, Squarespace אינה הפלטפורמה המסחר האלקטרוני החזקה והעשירה ביותר. בראש ובראשונה הם מציעים בניית אתרים. תכונות המסחר האלקטרוני שלהם הן יותר תוסף עם פונקציונליות מוגבלת. אם אתה מצפה שהאתר שלך יגדל באופן אקספוננציאלי, Squarespace יתקשה לשדרג אתך.

לטובת Squarespace, זה קל להפליא לשימוש. התבניות אינטואיטיביות ומגיבות. עם פעולה כה פשוטה, נדיר שזקוק לתמיכת לקוחות. עם זאת, זה זמין באמצעות טלפון, אימייל וצ’אט חי.

החבילות העסקיות של Squarespace כוללות אחסון ורוחב פס ללא הגבלה בנוסף אבטחת SSL. המחירים החודשיים נעים בין $ 18 ל- $ 40, כולם משתלמים. כמובן שעלות נמוכה זו כוללת תכונות מסחר אלקטרוני עצמות חשופות.

קרא את המלאה שלנו סקירת המרחב כאן.

4. Wix – בונה האתר הטוב ביותר

תכונות עיקריות
 • גלריות תמונה בהתאמה אישית
 • קישורי וידאו ותמונות
 • תבניות עדכניות
 • כלים רבי עוצמה לבניית אתרים
 • יותר ממאה עיצובים
מקצוענים
 • ידידותי למתחילים
 • בינה עיצובית מלאכותית
 • תמחור תחרותי
חסרונות
 • לא בנוי עם מחשבים אלקטרוניים

בדומה ל Squarespace, Wix הוא בעיקר בונה אתרי אינטרנט ולא פלטפורמת מסחר אלקטרוני. למעשה, בכל הקשור לבוני אתרים, Wix היא למעשה האלטרנטיבה החזקה יותר. עם זאת, תכונות המסחר האלקטרוני שלה שוות ערך ל Squarespace. משמעות הדבר היא שסביר להניח שתרצה להשתמש בזה רק כפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלך אם אתה מצפה שהחנות שלך תמכור רק כמה מוצרים.

וויקס הוא א אפשרות נהדרת למתחילים שאין להם ידע טכני רב. עורך הגרירה והשחרור הוא פנטסטי, וכל תבנית גמישה דיה להתאמה אישית גבוהה.

אמנם המסחר האלקטרוני אינו המוקד העיקרי של Wix, יש להם מספיק כלים לבנות חנות מצטיינת. אמנים וצלמים נמשכים במיוחד למצע זה. Wix עשיר בתכונות. אם אתה זקוק לתכונה אסתטית או לפונקציונליות, תוכל למצוא אותה כאן.

בינה עיצובית מלאכותית

אחת התכונות המעניינות של Wix היא בינה עיצובית מלאכותית. אם אינך רוצה לבחון את כל הנושאים כדי למצוא נושא שמתאים לך, תן לתוכנה לעשות זאת בשבילך. אתה תמיד יכול להוסיף אלמנטים על גבי מה שהתוכנה מתכננת.

החיסרון בשימוש ב- Wix הוא שאין לו את התכונות החזקות ביותר למסחר אלקטרוני. אתה יכול לעשות הרבה יותר עם Shopify. בנוסף, יש אנשים שמרגישים שלוויקס יש כמעט יותר מדי אפשרויות. הם מוצפים כשמנסים לבחור תבניות ותוספות. עם זאת, מספר התוספים הזמינים אינו נרחב במיוחד.

Wix מציעה תמיכת לקוחות מצטיינת, והתמחור שלהם תחרותי. המחירים החודשיים נעים בין 20 ל -35 דולר לחודש. למרות שהעלות אטרקטיבית, זכור כי אינך מקבל עומק נהדר של פונקציונליות מסחר אלקטרוני. זה מיועד רק לעסקים שמוכרים מוצר אחד או שניים.

קרא את המלאה שלנו ביקורת Wix כאן.

5. BigCommerce

תכונות עיקריות
 • מוצרים, אחסון ורוחב פס ללא הגבלה
 • חשבונות צוות ללא הגבלה
 • eBay ואמזון מחוברים
 • שילוב ערוצים חברתיים
 • בלוג מובנה
 • ארנק נייד (Amazon Pay ו- Apple Pay)
 • אתרים מגיבים
 • HTTPS בחינם לרשת האתר ו- SSL ייעודי
מקצוענים
 • כלי ניהול מדהימים
חסרונות
 • לא טוב כמו שופיפי

במובנים רבים, BigCommerce היא כמו Shopify. עם זאת, אין לו תכונות רבות ככל האפשר. BigCommerce נשארת תחרותית עם Shopify בכך שהיא מספקת כלי ניהול מעולים המסייעים לך להתמודד עם אנליטיקס ודוחות בנוסף למוצרים והזמנות..

BigCommerce גם מתפקד היטב ביחס לכלים שיווקיים. אם אתה רוצה להשתמש בקופונים או לבשר את ה- SEO שלך, תמצא תוספים ותוספות לעזור. משתמשים מעריכים עוד יותר את יכולת המדרגיות של BigCommerce. ככל שהעסק שלך יגדל, לא תהיה לך בעיה להעלות את אתר האינטרנט שלך בכדי לעמוד בתנועה והמכירות שלך.

לא פשוט כמו Shopify

עדיין, BigCommerce אינו מושלם. זה כמעט ולא קל לשימוש כמו Shopify. אתה עלול להרגיש כמה פעמים כאילו אתה זקוק למפתח שיעבוד איתך בעת יצירת האתר שלך. יתר על כן, אין אפליקציה לנייד. אם אתה לא מבלה זמן רב בשולחן העבודה שלך, זה יכול להיות חסרון מרכזי.

חיסרון נוסף בשימוש ב- BigCommerce הוא שיש לכם רק שבע תבניות בחינם מהן תוכלו לבחור. כמובן שאתה זקוק רק לאתר אחד, אבל אם אתה באמת רוצה שהאתר שלך יבלוט מהקהל, יתקשו.

כל אחת מהתבניות החינמיות האלו נראות דומה לאחרות. אתה יכול לקנות תבנית, אך אלה יקרות יחסית, ונעות בין $ 150 ל- $ 250. גם התשלומים החודשיים יכולים להיות יקרים. הם מתחילים ב 29.95 $ בלבד אך מגייסים ל 249.95 $ במהירות. תוכניות התמחור של BigCommerce מבוססות על גובה המכירות שלך. כל עוד המכירות שלך פחות מ- 150,000 $ בשנה, אתה יכול להקטין את העלויות שלך, אך תקבל גם תמיכה רזה יותר.

שאלות נפוצות על פלטפורמות מסחר אלקטרוני

איזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני עלי להשתמש עבור העסק הקטן שלי?

פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר בכל מקום היא Shopify. זה קל לשימוש, כולל תכונות חזקות וניתן להרחבה לצמיחה. למידע נוסף בנושא זה, קרא את המדריך שלי למארחי העסקים הקטנים הטובים ביותר.

האם ניתן ליצור חנות מקוונת בחינם?

Wix היא בערך הפלטפורמה היחידה שמאפשרת לך ליצור חנות מקוונת הגונה מבלי להעלות עלות. תקבל נושא אטרקטיבי ופונקציונליות מספקת למכירת קומץ מוצרים. יתכן שיהיה צורך להחליף פלטפורמות אם העסק שלך מתרחב שכן Wix אינו ניתן להרחבה במיוחד.

אם אתם מחפשים ללכת בדרך החינמית, אולי אירוח אתרים זול הוא משהו שצריך לבדוק.

איזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני היא הטובה ביותר עבור וורדפרס?

אם יש לך אתר WordPress, WooCommerce היא הבחירה הטבעית לפלטפורמת החנות שלך. WooCommerce משולב במלואו ביכולות וורדפרס ופועל באופן זהה, מה שמאפשר מעבר קל.

לקבלת כמה אפשרויות שימושיות אחרות, עיין במדריך הראשי לעשרת המארחים הגדולים באינטרנט באוסטרליה.

איזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני מציעה את ה- SEO הטוב ביותר?

WooCommerce היא הפלטפורמה שמוטבת בצורה הברורה ביותר לקידום אתרים מכיוון שהיא פועלת ב- WordPress. אלטרנטיבות כמו Shopify ו- BigCommerce כוללות תוספים רבים המסייעים לקידום אתרים.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map