ביקורת Wix

וויקס הפך פופולארי להפליא בשנים האחרונות. אם אתה משתמש ב- YouTube לעיתים קרובות יש סיכוי טוב שתמוקדת שוב ושוב עם הפרסום האגרסיבי שלהם.


אמנם זה גדל מאוד בפופולריות, האם Wix שווה את זה או סתם עוד בניית אתרים עם היפות.

בסקירה זו אנו נבחן את Wix מלמעלה למטה כדי להבין טוב יותר למי זה מתאים ומי זה לא.

בואו ניכנס לזה.

סקירה של Wix

Wix פועלת ברעיון שכל אחד צריך להיות מסוגל לקבל אתר חלקלק, פונקציונלי ומראה מקצועי. מה שכן, כולם צריכים להיות מסוגלים לבנות אתר זה בעצמם מבלי שהם צריכים לשלם מאות או אלפי דולרים למפתח או מעצב אתרים.

לרוב, וויקס מצליח. יש לך שתי אפשרויות לבניית אתר. המסלול הקל במיוחד הוא לשימוש אינטליגנציה של עיצוב מלאכותי של Wix, תוכנית ששואלת אותך סדרת שאלות לפני שתיצור אתר חדש בדיוק בשבילך. אם יש לך זמן קצר ואינך זקוק למשהו שמותאם אישית באופן מורכב, זה עשוי להיות הפיתרון האידיאלי.

לחלופין, אתה יכול להשתמש ב- עורך Wix. פשוט ואינטואיטיבי להפליא, העורך כולל פונקציונליות גרירה ושחרור שזו ממש אפשרות להשתמש בה. אתה יכול בקלות להפעיל אתר בסיסי תוך שעה או שעתיים אפילו אם אתה רק מתחיל מהתחלה.

TDLR: Wix הוא בונה אתרים מושלם עבור מי שרוצה חוויה קלה להפליא לשימוש. לא תקבל התאמה מלאה עם זה או לבנות חנות מסחר אלקטרוני מדהימה אך תוכל לבנות אתר קטן בקלות רבה.

אם נציין, זה גם כמשמעותו פלטפורמת מסחר אלקטרוני שנייה בלבד Shopify.


תמונה

ואז, יש קורוויד מאת וויקס. זוהי האפשרות למנהלי אתרים שיש להם ניסיון בקידוד מסוימים ורוצים שהאתר שלהם יוכל לעשות יותר ממה שהתבניות והיישומים ב- Wix מציעים. זה די קל לשימוש, כך שאם אתה רוצה לתרגל את צלעות הקידוד שלך, זה המקום לעשות זאת.

Wix מספקת לך יותר מ- 500 תבניות שמוכנים עבורך להתאים אישית. זמין במגוון רחב מאוד של מדהים של קטגוריות, תוכל למצוא תבנית המתאימה באופן מושלם לאתר האישי שלך או למסחר אלקטרוני. חלק מהתכונות שתוכלו לכלול הן בלוגים, גלריות מדיה וחנויות מקוונות. בנוסף, כל תבניות ה- Wix מותאמות לצפייה במובייל, וזה קריטי בשוק של היום.

בנוסף להדרכתך בתהליך בניית אתר אינטרנט, Wix מספקת אירוח אתרים. אם אתה מקבל את החבילה המתאימה, תוכל לקבל שם דומיין משלך. עם יכולות SEO מעולות, אמצעי אבטחה הדוקים הכוללים את היכולת לשמור על סיסמא באתר שלך או בדפים בודדים באתר שלך ומחלקת תמיכת לקוחות הידועה בתגובתיות..

כיצד להשתמש בוויקס

השימוש ב- Wix קל להפליא. אפילו אנשים שמעולם לא שקלו לבנות אתר לפני כן, יופתעו כמה מהר הם יכולים להפיק אתר נהדר ופונקציונאלי למראה.

אם יש חיסרון לשלב זה של התהליך, ייתכן שתחושה של מוצפות בחירות עשויה להשתלט. כפי שצוין לעיל, ל- Wix יש ממש מאות תבניות מהן ניתן לבחור.

בנוסף, החברה מציגה יותר מ- 200 אפליקציות ושירותים שעשויים להתווסף לאתר שלך. זה כמעט יותר מדי אפשרויות. עבור טירונים מסוימים, הכיף עלול להתבלות עד שיוחלף על ידי תחושת בלבול ואז תסכול.

כיצד עובדות תבניות Wix

החדשות הטובות הן שאתה חופשי לקחת תבנית לסיבוב קצר כדי לבדוק את כל התכונות שלה. אם אתה מגלה שאתה לא אוהב את זה אחרי ששיחקת אותו קצת, כבה אותו לעוד אחד. לתבניות אזור תצוגה מקדימה בו תוכלו לראות את כל הדוגמאות והדפים השונים שבהם תוכלו להשתמש.

כדי להימנע מלהרגיש מוצף בתהליך זה, נסה לצמצם את בחירות התבנית שלך בתחילה רק לאלה שמכוונים לסוג האתר שאתה רוצה לבנות. עם פחות אפשרויות, יש לך פחות סיכוי שתרגיש המום. בסך הכל עריכת תבניות Wix היא הרבה יותר קלה מאשר עריכת תבניות אתרי וורדפרס.

החדשות הרעות הן שברגע שהאתר שלך מופעל, אתה תקוע עם התבנית הזו. מעבר לתבנית אחרת פירושו צורך להתחיל מהתחלה מחדש. לכן זה קריטי שאתה בטוח שהתבנית שאתה בוחר היא הנכונה לפני שתתחיל להתאים אותה.

נסה לא לקבל החלטה מהירה לגבי התבנית בה אתה רוצה להשתמש כדי שלא תאבד המון עבודה. לחלופין, פשוט ללכת עם Wix Artificial Intelligence ותן לאלגוריתם לבצע עבורכם הרבה מהבחירות.

לא כולם יחוו תחושה של מוצפות כשמתחילים עם Wix. למעשה, אנשים רבים אף פעם לא חווים את זה או שזה בסופו של דבר להיות תחושה חולפת. רוב האנשים שמעצבים אתר עם Wix מדווחים למעשה כי מדובר בחוויה מהנה, יצירתית ומתגמלת. עם תחושת הישגיות, בניית אתר Wix יכולה להיות צעד ראשון מרגיע לקראת פתיחת עסק.

מי צריך להשתמש בוויקס?

אלא אם כן אתה מנהל תאגיד רב לאומי, קשה להאמין ש- Wix לא תוכל להציע לך שפע בדרך של כוח, צדדיות ופונקציונליות עבור אתר החברה שלך. בעוד שחלק מהאנשים מפקפקים מדי פעם בשאלה האם Wix ניתנת להרחבה מספיק כדי לענות על צרכיו של עסק צומח, ניתן יהיה להניח שבונה אתרים זה יותר ממסוגל אלא אם החברה שלך דומה להשוואה לגודל אמזון..

עם זאת, תוכלו למצוא כל מיני חבילות ב- Wix המיועדות כמעט לכל מי שעשוי להזדקק לאתר. אנשים שרוצים לנהל בלוג אופנה או לבנות אתר לחתונה שלהם ימצאו אפשרויות רבות. אם אתה מנהל מסעדה או בית מלון, ל- Wix יש תבניות עבורך.

נגנים מוסיקאים, צלמים, גרפיקאים, רקדנים, שחקנים ואמני ביצועים באופן דומה. תוכלו אפילו לגלות תבניות המתאימות בדיוק לעורך דין או לרו”ח הסמוכים לפריסות האידיאליות לאולפני יוגה ומאמני חיים.

כל מי ששוקל לבנות חנות מקוונת באופן דומה עשוי לבדוק מה יש לוויקס להציע. קיימים מספר רב של תבניות למסחר אלקטרוני, ועם הרבה תוספות בעלות אופי עסקי, קל ליצור אתר בו ניתן למכור את המוצרים שלך 24/7.

בעיקרו של דבר, וויקס כל כך גמישה שהיא יכולה להיות פלטפורמה אידיאלית כמעט לכל מי שרוצה לבנות אתר.

האם ניתן להרחבה על ידי Wix?

עם הזמן האתר שלך עשוי ליהנות מההצלחה הגוברת. המשמעות היא שאתה זקוק לעוד דפי אינטרנט, יותר אחסון, רוחב פס גדול יותר ויכולת מכירה משופרת. החדשות הטובות הן שאתר Wix שלכם מוכן לצמוח.

כל שעליכם לעשות הוא לבקר בשוק האפליקציות כדי למצוא יותר מ- 200 אפליקציות שהופכות את אתר ה- Wix שלכם לתפקודי וחזק מתמיד. אם אתה זקוק לאפשרויות רבות יותר ממה שאתה יכול להשיג עם אפליקציה, עיין בכמה מהחבילות הגדולות יותר ש- Wix מציעה. עם אחסון משופר, רוחב פס בלתי מוגבל וכל מיני תוספות, זה אולי בדיוק מה שאתה צריך כדי להגדיל את האתר שלך..

אם אתר האינטרנט שלך גדל עוד יותר, שקול חבילת “Enterprise”, שעליה נדון בהמשך. חבילה זו מיועדת לעסקים בגודל בינוני, היא חזקה, עוצמתית וגמישה. בעזרת האפליקציות הנכונות, זה יכול בקלות לשרת את המטרות שלך במשך שנים.

התאמה אישית

התבניות שיצרו Wix נראות נהדרות ממש מחוץ לקופסה. אתה יכול לבצע התאמה אישית ממש קלה תוך מספר דקות ועדיין בסופו של דבר עם אתר שנראה כאילו הוצאת על זה מאות, אם לא אלפי דולרים,.

כמובן שאם אתה באמת רוצה שהאתר שלך יבלוט מהקהל, אתה צריך להתאים אותו אישית. Wix הופך את המשימה הזו לא רק לפשוטה אלא גם לתענוג. התבניות נטענות מראש עם טקסט דמה שברור שתרצה להחליף. פשוט לחץ על הטקסט והתחל להקליד. זה כזה קל. אם אתה רוצה שהטקסט יהיה גדול יותר או קטן יותר, גרור את המחוון שימושי.

אם אתה מעדיף לא להזין את הטקסט שלך ישירות ל- Wix, אל תהסס להעתיק ולהדביק מתוכנית לעיבוד תמלילים. העלאת תוכן מאינסטגרם או מפייסבוק זה פשוט לא פחות.

כדי לגרום לאתר שלך להתעורר באמת, השתמש בתכונה כמו כפתור ההנפשה כדי לגרום לטקסט מסוים לדהות, להתקרב או להציג התנהגויות אחרות המושכות את העין. אל תהסס להעלות רקע וידאו, לכלול מצגת שקופיות אינטראקטיבית או להוסיף טופס יצירת קשר. Wix מאפשר את הכל.

מתוך הכרה בתמונות שיכולות להיות חשובות קריטית למרתק מבקרים באתר, Wix כוללת ספריית תמונות וגרפיקה של מלאי. כדי להוסיף אותם לתבנית שלך, כל שעליך לעשות הוא לגרור ולשחרר. לחלופין, העלה תמונות משלך כדי לתת לאתר שלך נגיעה בהתאמה אישית.

תבניות

אחד הדברים שהופכים את וויקס לתענוג כל כך לשימוש הוא הכלים שהיא מספקת. אף על פי שחסרות יכולות SEO בעבר, Wix עשתה צעדים אדירים לקראת הבטחת האתר שלך על ידי גוגל ומנועי חיפוש אחרים. כלי ה- SEO של הפלטפורמה מאפשרים לך להתאים אישית כתובות אתרים, לערוך תיאורי מטא ולהוסיף טקסט alt לתמונות בין פונקציות רבות אחרות..

Wix גם מסוגלת לשלב את חשבונות המדיה החברתית שלך באתר שלך, ובכך להכפיל את הסיכוי שלקוחותיך יוכלו ליצור איתך קשר. יכולות אלה כוללות היכולת להוסיף לייקים, עדכונים, שיתופים וכפתורי מדיה חברתית.

וויקס זוכה לציונים גבוהים גם לאבטחה. תעודות SSL מובנות בכל אתר Wix. בהתאם לכך, כל מי שמבקר באתר שלך יידע שהחיבור שלהם מאובטח בזכות סמל המנעול הצמוד לכתובת האתר.

כלי קריטי נוסף הוא התכונה שמירה אוטומטית. אם אתה אחד מאותם אנשים ששוכחים לעתים קרובות לשמור את עבודתך, זו התכונה שאתה לא יכול לחיות בלעדיה. מכיוון ש- Wix שומר את עבודותיך מעת לעת ואוטומטית, אחזור העותק האחרון שנשמר באתר שלך אינו עניין גדול.

בנוסף, Wix מועיל בצורה יוצאת דופן הודות לסמלים רבים של סימני השאלה המפוזרים ברחבי האתר, כולל התבנית שלך. לחץ על סימן השאלה כדי לחשוף עצות ורמזים מעניינים ומועילים, שרובם מגיעים ישירות ממרכז העזרה של Wix. מרשימים עוד יותר הם סימני השאלה שמצורפים להם הדרכות וידיאו. זה כל כך נוח לא צריך לחפש במקום אחר כשאתה רק צריך תשובה מהירה.

שוק אפליקציות גדול

אחד התכונות החזקות ביותר של Wix הוא שוק האפליקציות שלה. טעון בלמעלה מ -200 אפליקציות, חלקן בחינם, והשוק הוא החנות המובילה ביותר עבור כל מה שאתה צריך כדי לשפר את האתר שלך. יש גלריית Wix Pro כך שתוכלו להציג את התמונות שלכם ואת Booster Site המשמש לסייע לאתר שלכם למצוא במנועי חיפוש..

אפליקציות משתלמות אחרות כוללות טפסים של Wix, המאפשרת ליצור מגוון מדהים של טפסים, ו- Wix Events ליצירה וניהול של האירועים שלך באופן מקוון. Wix Music מאפשר להזרים ולמכור יצירות מוזיקליות משלך, ואפליקציות אחרות מאפשרות הזמנת פגישות מקוונות, טיפול בחשבוניות וחשבונאות ומאפשרות תשלומים מקוונים. כשמדובר במיטוב האתר שלך למסחר אלקטרוני, תמצאו מספר רב של אפשרויות ותוכל להתחבר לכל העדכונים שלך במדיה החברתית, בחנות Etsy שלך ובשוק eBay שלך..

אם כבר מדברים על שיווק, Ascend by Wix למעשה הוא חבילה של כל אחד בפתרונות שיווקיים למקצוען העסוק. בחר מבין שלוש תוכניות של Ascend בהתאם לגודל העסק שלך ולאן אתה נמצא בפיתוח שלו. Ascend כולל כלים מועילים לניהול אנשי קשר ולהיענות למבקרים באתר דרך צ’אט חי או מסנג’ר.

Ascend מאפשרת גם ליצור תהליכים אוטומטיים כמו הרשמות חדשות לחברים.

אוטומציה wix

כלולה גם היכולת ליצור ולשלוח חשבוניות ללקוחות.

חשבונית wix

דברים נוספים הכלולים בחבילה הם דברים כמו SEO Wiz שיעזרו למנהלי אתרים לשפר את משחק ה- SEO וכלי שיווק בדוא”ל. יצירה של פוסט חברתי זמינה.

פוסט חברתי

Wix כולל מאות תבניות משגעות שרק מחכות להתאים לך אישית. הם מקובצים במגוון קטגוריות כמו עסקים, חנות מקוונת, צילום, וידאו, מוסיקה, מסעדות ואוכל, נסיעות ותיירות, בריאות ואיכות חיים, אופנה ויופי, קהילה וחינוך ועוד. אם אתה צריך לבנות אתר לאירוע, יש תבניות לזה. זקוק לתיק עבודות תיק או לחדש? אלה זמינים מדי. אם אתה רוצה לפתוח בלוג, תמצא מספר אפשרויות מוכנות. העניין הוא שסביר להניח שתמצא תבנית מדהימה ב- Wix שהיא מושלמת לכל צרכיך.

להלן דוגמא לבלוג נסיעות:

זה מיועד לעסק:

משרד עורכי דין עשוי לנסוע לכיוון תבנית זו:

צלם עשוי להתאהב במערך גלריה כמו זה:

בין אם אתה אמן ביצועים ובין אם אתה זקוק לאתר שמרני עבור חברת רו”ח שלך, וויקס אמור להיות מסוגל להכיל אותך. הבחירה שלהם בתבניות כמעט בלתי מנוצחת, וסביר להניח שתתרשמו מכל התכונות והאפשרויות הכלולות בכל אחת מהן.

תמחור של Wix

Wix כולל שתי חבילות חבילות רחבות: אתר ועסקים ומסחר אלקטרוני. אנשים המחפשים לבנות אתר אישי יכולים לשלם רק 13 $ לחודש באמצעות “קומבו“התוכנית. במחיר הם מקבלים רוחב פס של שני ג’יגה-בייט, שטח אחסון של 3 ג’יגה-בייט, היכולת להיות ללא מודעות, 30 דקות וידאו ודומיין בחינם למשך שנה..

השלב הבא בחבילות משווק כלפי יזמים ופרילנסרים. עלות 17 דולר לחודש, חבילה זו מכונה “ללא הגבלה.”בהתאם, אנשים עם תוכנית זו מקבלים רוחב פס בלתי מוגבל וכ- 10 ג’יגה-בייט אחסון. בנוסף לתכונות בתוכנית קומבו, מנויים מקבלים שעת וידאו אחת, $ 300 שובר פרסומות, אפליקציית Site Booster ואפליקציית Visitor Analytics..

וויקס אומרת שהחבילה הבאה שלהם, אותה הם מכנים “מקצוען,”הוא הערך הטוב ביותר במחיר של 22 $ לחודש. הוא כולל את כל שתי חבילות השכבה התחתונה בנוסף לאחסון של 20 ג’יגה-בייט, שעת וידאו, לוח אירועים, לוגו מקצועי וקבצי לוגו של מדיה חברתית..

החבילה הגדולה ביותר נקראת “VIP.”זה עולה 39 דולר לחודש ומגיע עם כל מה שנכלל בשלוש החבילות הקטנות יותר. בנוסף, המנויים מקבלים מענה עדיפות ותמיכה VIP, מה שאומר שהשיחות שלהם עוברות לקדמת הקו כאשר יש להם שאלה או בעיה.

תוכניות עסקיות ומסחר אלקטרוני לקבלת תשלומים דרך אתר האינטרנט שלך

כל מי שרוצה להיות מסוגל לקבל תשלומים באמצעות אתר האינטרנט שלו, חייב להירשם לאחת מתוכניות העסק והסחר האלקטרוני, שכולן ללא עמלה. זה כולל את “בסיסי עסקי,”שעולה רק 23 $ לחודש. בנוסף ליכולת לקבל תשלומים מקוונים, חבילה זו כוללת רוחב פס בלתי מוגבל, 20 GB של שטח אחסון, ללא מודעות Wix, חמש שעות וידיאו, Google Analytics, תחום חינם לשנה, 300 $ בפרסומת שוברים, אפליקציית בוסטר האתר ואפליקציית מבקר Analytics.

החבילה הבאה הגדולה ביותר לעסקים ומסחר אלקטרוני היא “עסק ללא הגבלה,”והיא מציגה 27 $ לחודש. היא כוללת את כל החבילה הבסיסית, פרט לכך שהיא כוללת גם 35 ג’יגה-מחסנים, 10 שעות וידאו, לוגו מקצועי וקבצי לוגו של מדיה חברתית.

עם ה “VIP עסקי“החבילה, הלקוחות משלמים 49 $ לחודש כדי לקבל את כל התכונות של שתי התוכניות הפחות יקרות בתוספת אחסון של 50 ג’יגה-בתים, Priority Response ותמיכת VIP..

אם אף אחת מהחבילות הללו אינה בדיוק מה שאתה מחפש, שקול לבחור להתאמה אישית מלאה “ארגוניחבילה שעולה 500 $ לחודש. מיועדת לעסקים צומחים הזקוקים לאתר גדול וחזק יותר, זו חבילה הניתנת להרחבה שנועדה לעזור לכם לעמוד בדרישות הלקוחות שלכם..

אם אתם מחפשים אפשרויות זולות יותר, קחו הצצה אל שלנו המארחים הזולים ביותר.

שירות לקוחות

שירות לקוחותכשמדובר בתמיכת לקוחות, Wix מצטיינת. פשוט בקר באתר האינטרנט שלהם כדי לגלות את מרכז העזרה של Wix בו תוכלו למצוא תשובות מוכנות על ידי הקלדה בשאלה או עיון בנושאים ספציפיים. עם כל מיני מאמרים, קל יחסית לקבל עזרה מיידית בשאלות ובדאגות נפוצות מבלי שתצטרך ליצור קשר עם נציג תמיכת לקוחות.

בלוג ה- Wix הוא משאב שימושי נוסף המכסה מגוון רחב של נושאים הכוללים את הדרכים הבסיסיות של בניית אתר ואפילו את הנושאים המתקדמים יותר שתצטרך לגשת אליהם כאשר אתר האינטרנט שלך מתבגר..

אם אינך מעוניין לבנות אתר משלך, בקר באתר הזירה Wix. כאן תוכלו למצוא ולהתחבר למאות מעצבי אתרים של Wix אשר ישמחו ליצור אתר מותאם אישית בדיוק בשבילכם. גלוש בגלריות כדי למצוא במהירות מעצב שסגנונו מושך אותך.

אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול ליצור קשר עם נציג שירות לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון. אנשי מקצוע אלה בדרך כלל מהירים, יעילים ומסייעים. אם אתה מודאג מכך שתצטרך לחכות יותר מדי כדי לקבל תשובות כשתזדקק להם במהירות, פשוט הירשם לאחת החבילות המציעות תגובת עדיפות ותמיכה VIP. תכונות אלה תמיד מציבות אותך בקדמת הקו.

מחשבות אחרונות

Wix עשויה להיות בונה האתר הטוב ביותר שקיים כיום. יש לה מאות תבניות בנוסף ליותר מ- 200 אפליקציות. עם כל הבחירות והיכולות הללו, אתה אמור להיות מסוגל לבנות אתר חלומי.

עם זאת, יש אנשים שקשה מאוד להתחיל לעבוד עם Wix פשוט מכיוון שמוצגות להם כל כך הרבה אפשרויות. רצוי שלקוחות חדשים ינסו לצמצם ככל האפשר את בחירות התבנית שלהם בהתחלה בכדי להימנע מהבעיה. לאחר מכן ניתן להוסיף אפליקציות לאורך זמן כאשר מנהל האתר מגלה את מה שצריך ומועיל.

אם אתה רוצה לבנות אתר יפהפה שלא ישבור את הבנק, קשה להשתבש עם Wix. זה כיף להפליא וקל לשימוש.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי כדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מכילות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map