מדריך מלא ל- SSL

תעודות sslאם מעולם לא שמתם לב אליו טכנולוגיית SSL (Secure Sockets Layer) לפני כן, זה עשוי להיות הזמן לעבור על רפלקס האספקה ​​בעוד ראשי תיבות טכניות נוספות.


אם בשום סיבה אחרת מגוגל מתכוונת למתג את האתר שלך כלא בטוח בסוף 2018 אם לא תעשה זאת’אין ברמת ההצפנה הזו ביטחון מותקן.

הבעיה עבור היזם המקוון הממוצע או המשווק היא שביצע קניות השוואה רציניות עבור SSL ו- ספקי אירוח אתרים נראה כיף כמו לרסק את האגודל שלוש פעמים ברציפות בפטיש.

להלן שתי שאלות נפוצות:

 • איזה סוג תעודת SSL עלי לקבל?
 • האם אלה חופשיים בסדר?

לא לדאוג, קורא עדין, אנחנו’אני אענה על כל זה ועוד בדרך לספק לך כמעט את כל מה שאתה צריך לדעת על תעודות SSL וכמעט שום דבר שאתה לא’t. זה’זו הדרך הארוכה שלנו לומר לנו’אנסה לדבוק בדברים החשובים.

מהו אישור SSL?

תעודת ssl

זה לא’לא סוג התעודה שאתה תולה על הקיר שלך בעבודה לביצוע עבודה טובה.

אישור מסוג זה נקרא רק על ידי מחשב ושרת כאשר הם מעבירים נתונים קדימה ואחורה. זה מוסיף רמה של הצפנה פירוש הדבר שמידע שנע בין שתי נקודות באינטרנט הוא בטוחים מעיניים סקרניות.

דמיינו רכישה מאמזון. אפילו טוב יותר, הקלד Amazon.com בדפדפן שלך ותראה למעלה בפינה השמאלית העליונה של העמוד, בסרגל ה- URL.

אתה צריך לראות את המילה ‘לבטח’ בירוק וכתובת שמתחילה ב- HTTPS.

הנוסף הזה ‘ס’ פירושו שטכנולוגיית SSL קיימת ומתפקדת באתר זה ומשתרעת ברקע ל- הגן על מספר כרטיס האשראי שלך וזיהוי מידע אישי מכל מי שעשוי לעסוק בגניבת נתונים.

אם אתה נוחת באתר אינטרנט שלא’אין לי את המילה ‘לבטח’ או ‘ס’ אחרי HTTP, עליך לחשוב הרבה זמן לפני שאתה מזין מידע כלשהו לטפסים שתמצא שם. בסופו של דבר, גוגל תגיע למיתוג של כל אתרי אינטרנט כאלה עם אדום ‘לא מאובטח’ עד שבעליו יתקין אישור SSL חוקי.

יתרונות SSL – מלבד המובן מאליו

אחד היתרונות הברורים לשימוש בתעודת SSL באתר האינטרנט שלך הוא שלקוחות לא גנבים את מספר כרטיס האשראי שלהם. יש! אלו האוספים מידע על כרטיסי אשראי באתר נדרשים על ידי ארגון כלבי השמירה בתעשייה המכונה תעודת כרטיסי תשלום (PCI) כדי שיהיה במקום אישור תקף אם לא מוקדם יותר.

זה לא צריך להיות מפתיע לחשוב ש- ‘NOT SECURE’ אדום ואדום בראש אתר האינטרנט שלך לא יעשה הרבה כדי להרגיע את המבקרים באשר לסוג החוויה שהם יכולים לצפות להם. אתה רוצה שהם ירגישו חמים, נוחים ובטוחים מפני תוכניות דיוג וסוגים אחרים של התנהגות שגויה של האקרים.

אחרון ובוודאי לא פחות, גם אם גוגל לא עברה דירה כדי להניח לחלוטין את התקלות באתרים שאינם SSL, ענקית מנועי החיפוש אכן נותנת דחיפה של SEO לאלה שכבר תואמים ל- SSל. במשחק הקשה של אבטחת רשימת עמודים ראשונים עבור מילות המפתח הרווחיות ביותר שלך, עליך לתפוס כל יתרון שיש.

איזה סוג תעודת SSL אתה זקוק?

מכיוון ששום דבר שאינו קשור למחשבים או לאינטרנט יכול להיות פשוט אי פעם, עליכם להיות מודעים, כשאתם מתחילים את המסע שלכם לכיוון ארץ של תאימות SSL, ישנם שלושה סוגים שונים של תעודות SSL..

תחום מאומת

בדרך כלל מכונה ‘אבטחה נמוכה’, סוג זה של תעודת SSL דורש רמת אבטחה בסיסית ביותר בה בדרך כלל מנפיק האישורים בודק את רשומת ה- WHOIS כדי לוודא שהאדם המבקש לתעודה אכן הבעלים של האתר..

זהו הסוג הזול ביותר של תאימות SSL ומונפק בדרך כלל מייד עם בקשתו. לאורח שמקדיש תשומת לב לדברים מסוג זה, תעודת הבטחה נמוכה מספקת לא יותר מאשר הוכחה לכך שהוא עובר בתנועות של אבטחת אתר. זהו הטעם של SSL שרוב האנשים מקבלים שאינם מקוונים להרוויח כסף. אנחנו מדברים על בלוגרים חובבים וכו ‘.

ארגון מאומת

אף על פי שהתהליך לקבלת אישור מסוג זה דומה לזה שקשור לאימות הדומיין, נאסף מידע נוסף וזו הסיבה אלה מכונים תעודות אבטחה גבוהה. בנוסף לאימות הדומיין, על החברה לספק תיעוד הנוגע לזהות, בפרט:

 • שם
 • עיר
 • מדינה
 • מדינה

האבטחה הנוספת שארגון אישר תעודת SSL מספקת למבקרים באתר פוטנציאליים יותר מאשר לפצות את זמן העיבוד הארוך יותר (כמה ימים) ועלות נוספת. אם יש לך עסק או חברה עם אתר אינטרנט, זו האישור שאתה רוצה.

תעודת אימות מורחבת

כילד החדש במתחם, אישור אימות מורחב דורש את כל מה שנכלל בתהליך אימות הארגון וקצת יותר.

בעיקרון, אתה צריך להוכיח לא רק שיש לך שם וכתובת לגיטימיים, אלא גם שאתה חברה בפועל בשאיפה ליעדים עסקיים..

זה עשוי לקחת מספר שבועות עד לקבלת אישור מסוג זה – המסומן על ידי מנעול ירוק בסרגל הכתובות – אך אם אתה’מחדש עסק מסחר אלקטרוני, דון’אני לא טורח עם השניים האחרים. קבל את זה!

מחשבות אחרונות

אנו רוצים להתייחס לרעיון של תעודות SSL בחינם לפני שנסיים. הבעיה עם כל מה שאתה מוצא באופן מקוון בחינם היא שהישות שמאחוריה יכולה להריץ את הסולם מלהיות סוחר זדוני, זדוני, זדוני לסתם בחור או גבר שמחפש להפוך דולר. בשורה התחתונה, גוגל אינה אוהד גדול של תעודות בחינם וככל הנראה תעביר הודעת אזהרה למבקר באתר האינטרנט שלך המציע להם שתי אפשרויות:

 • “המשך בכל מקרה.”
 • “בחזרה לבטיחות”

יותר ממעטים יבחרו באחרון וזה לא טוב לעסקים. כשמגיע הזמן שהגומי ייפגש עם הכביש, יש לקחת בחשבון דבר אחד. האם 5 עד 10 דולר לחודש זה עולה לקבל תעודה לגיטימית ששווה את המכירות המוגדלות שסביר להניח שתצברו? אנו הולכים לנחש פרוע ולומר, “לעזאזל, כן!”

כמה מוכרי אישורי SSL לגיטימיים שיוכלו להתחיל בעבודה: GeoTrust, DigiCert, Symantec וה- GoDaddy בכל מקום..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map