סקירת המרחב

השימוש ב- Squarespace כבונה האתר שלך נותן לך את כל הכלים הדרושים לך לבניית אתר יפה.


במהלך השנים האחרונות Squarespace באמת התפתחה כחברה. המוצר הראשוני היה גרסת עצמות בר מאוד של מה שנראה בדיוק כמו עורך Dreamweaver של בית הספר הישן WYSIWYG (בונה אתרים ותיק מאוד).

מאז הוא הרחיב את הפונקציונליות של שני הבונים שלו, נותן ממשק המשתמש שלו שיפוץ מלא והשקיע במאות נושאים ומדריכים בחינם..

עם Squarespace אתה מקבל בונה אתרים ועורך רב עוצמה, שקל ויעיל ללמוד עליו. במקום עקומת הלמידה של מספר שבועות שתצטרך עבור WordPress, אתה יכול ללמוד פחות או יותר כל מה שאתה צריך בשבוע.

פונקציונליות זו הופכת את Squarespace נהדרת עבור בלוגרים או עסקים חדשים הזקוקים לאתר פשוט במרכז מידע. ישנם סוגים מסוימים של אתרים ופונקציות שלדעתנו Squarespace אינה הטובה ביותר עבורן.

בסקירה זו אנו נבחן כיצד Squarespace מתארח בקטגוריית בונה האתרים הטובה והמתחרה והולכת והולכת.

התמוטטות מהירה שלנו

ריבוע המרחב מאפשר לך לבנות אתר יפהפה במהירות ובקלות כמעט ללא עקומת למידה.

הם עושים זאת בכך שהם מציעים לכם את האפשרות לבחור מבין מספר תבניות מדהימות. לאחר שנבחר התבנית תוכלו להעלות מדיה, לכתוב טקסט ולהוסיף קומץ פריטים שימושיים אחרים. בשלב זה, תוכלו לארגן מחדש את האלמנטים השונים הללו בתוך הנושא.

אם אתה רוצה ללכת אפילו יותר להתאמה אישית – זה יהיה קשה. המרחב המשגשג משגשג בעולם התבנית. מחוץ לעולם ההוא מופיעים מחסומים. אפשרויות אחרות לבניית אתרים הן טובות יותר מ- Squarespace אם ההתאמה האישית היא מה שאתה מחפש.

הרבה אנשים בסדר עם בניית אתר יפה במהירות ובקלות כמעט ללא עקומת למידה בתבנית. אין בזה שום דבר רע.

Squarespace מציעה גם תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום לאנשים המחפשים לנסות זאת. טיפ – הקפד לבטל לפני 14 הימים או שתחויב. 

אז לסיכוםהמרחב הוא נהדר לאנשים שרוצים לבנות מושב קל להפליא בלי הרבה אופציות. 

איך עובד המרחב

כשמתחילים ב- Squarespace מוצגות בפניכם שתי אפשרויות.

  1. התחל לענות על כמה שאלות.
  2. התחל על ידי גלישה בתבניות.

אם אתה’אם אתה מוצף בקלות אנו ממליצים ללחוץ על האפשרות הראשונה. בעיקרון, מה שעושה Squarespace לעשות הוא לשאול אותך מה אתה מתכנן לעשות עם האתר שלך ואז למקם אותך בקטגוריית תבניות שתוכל להסתכל עליה.

הנה, עניתי לשאלה האחת שיש להם. אמרתי להם שאני רוצה ליצור אתר לתיק העבודות שלי. תלוי במה אתה עונה, Squarespace לוקח אותך לקטגוריית תבניות ומציע עבורך תבנית.

אתרים אישיים

קיבלתי את ההצעה לתבנית ג’ספר. תבנית הג’ספר נבנתה במיוחד כדי להציג אנשים’תיקים. אם היית עונה לקטגוריה אחרת, Squarespace היה מציע תבנית אחרת. החלטתי פשוט לבחור בג’ספר ולהתקדם.

בום, יש לך אתר ואתה’שוב בניסיון שלך בחינם. אתה תמיד יכול לשדרג מייד. הדבר הנהדר ב- Squarespace הוא שאני יכול פשוט להעלות כמה תמונות ולהיעשות עם האתר שלי מייד. קצת יותר התאמה אישית היא תמיד טובה, אך שימו לב כי אין’אתה לא יכול לנוע הרבה סביבך.

אתה חי ומת לפי התבנית.

זה לא’לומר שאתה יכול’לא לבנות אתר יפה. הנה דוגמה לאתר בנוי על ריבוע המרחב שמראה מה אפשרי תוך זמן קצר.

למי מיועד המרובע (רמז – אתרים עם תמונות)

המרחב המתאים ביותר לאנשים שרוצים להציג תמונות. זה יכול להיות כל סוג של אדם, אבל זה באמת מתאים לאנשים המציגים צילום ואמנות אחרת. כפי שניתן לראות מהתבניות שלמטה, יצירת חלון ראווה יפהפה אפשרית מאוד ב- Squarespace.

בארות

מעבר לכך, Squarespace מיועד גם לכל מי שרוצה להקים אתר אך לא רוצה שיהיה קשה. זו לא הגזמה לומר שאתה יכול להפעיל תבנית ופשוט להחליף תמונות וטקסט תוך 30 דקות ולקבל לעצמך אתר אינטרנט שלם.

אני לא מציע להשתמש ב- Squarespace עבור מסחר אלקטרוני, אלא אם כן אתה מוכר פחות מחמישה מוצרים ולא אכפת לך מפונקציונליות נוספת של מסחר אלקטרוני שפלטפורמות אחרות מציעות..

מה שאנחנו אוהבים במרחב

בחלק הבא נעבור לכמה מהמרכיבים השחורים של השירות כדי להדגיש את מה שאנחנו אוהבים ולא אוהבים.

קלות שימוש

יש המון בוני אתרים עם יותר אפשרויות מאשר Squarespace. כשחוזרים לאנלוגיה של ריהוט לחדר השינה שלי – תוכלו להשתמש בבונה אתרים בו תוכלו לבחור מחנות ריהוט שלמה ואפילו לבחור את החדר בבית שלכם. בוני אתרים אלה, כמו Wix, מציעים התאמה מלאה.

עם ההתאמה האישית המלאה מגיע עקומת למידה וקושי רב יותר. המרחב לא’באמת שיש לי עקומת למידה וזה לא’זה לא קשה בכלל.

אם אתה רוצה לחרוג מבונה אתרים אתה יכול לבחור ריהוט, בית, חדר ושכונה משלך לצורך העניין. זה’מה זה’זה כמו להשתמש בוורדפרס. אם אתה רוצה להשתמש ב- HTML, אתה’לבנות מחדש את הבית והריהוט שלכם מאפס.

היופי של האינטרנט של ימינו הוא בכך שהיא מציעה לשירותים כמו Squarespace את האפשרות לאפשר לאנשים כמוך את היכולת לבנות אתרים מדהימים.

הדבר הנהדר ב- Squarespace הוא עד כמה הכל אינטואיטיבי. אתה יכול לגלול בין האלמנטים השונים כדי לבחור ולערוך את ההגדרות של אותו אלמנט.

או שאתה יכול פשוט ללחוץ על מה שמוצב בדף האינטרנט ופשוט לערוך את ההגדרות מבלי שתצטרך לצוד את מה שאתה מחפש.

תבניות ריבועיות

הקסם של Squarespace נמצא בתבנית. זו לבדה תהיה סיבה לבחור ב- Squarespace על פני מתחרים כמו Wix. הם באמת התבניות הטובות ביותר בשוק בכל הקשור לבוני אתרים. אני יכול לבחור כל אחת מהתבניות המוצעות ולהיות בטוח בכך שהם יכולים לבנות אתר שכל אחד יכול להיות גאה בו.

שטח המרובע מפריד את התבניות לקטגוריות. סביר להניח שהאתר שלך ייפול תחת אחת הקטגוריות – כל שעליך לעשות הוא לבחור אתר אחד.

ברגע שמצמצמים אותה יש בדרך כלל שתי אפשרויות לבחירה. בקטגוריית החתונה תוכלו לבחור בין ג’וליה או סוני.

לאחר שתעבור בשניים הראשונים אתה עלול להרגיש שאתה מקלט’ניתנו לי מספיק אפשרויות. ובכן, בכל קטגוריה יש גם קטע שנקרא “אחרים שאולי תרצו”. בקטגוריית החתונה תמצאו 6 תבניות נוספות בשם אניה, נעמי, סונורה, שארלוט, אוברי וקין..

מה שאנחנו לא אוהבים במרחב

התאמה אישית

היתרונות של Squarespace משפיעים ישירות על חסרונות Squarespace.

אם משהו קל מאוד לשימוש, זה בדרך כלל אומר שהוא לא מספק אפשרויות רבות מאוד. יש כל כך הרבה דרכים לבנות אתר עכשיו שאין באמת טעם לנסות להכניס יתד עגול לחור מרובע.

שטח המרחב פשוט לא נועד לשמש כבונה אתרים בו אתה בונה כל מה שתרצה. כל מטרתו היא לעבוד בתוך תבנית שמבטיחה שיהיה לכם אתר אסתטי.

יש אפשרויות – זה פשוט שהאפשרויות האלו מוגבלות.

בלוגים ו- SEO

פונקציונליות הבלוגים היא בסדר ב- Squarespace. ברור שזה לא כן’לא להחזיק נר בפני וורדפרס בכל מה שקשור לפונקציונליות אבל זה עדיין עושה את העבודה.

בכנות, זה’זה טוב יותר מאשר בוני אתרים אחרים מכיוון שיש לו תכונות כמו לייק, הערות ואייקון שיתוף. אתה יכול גם לאפשר הזנת RSS ולהגדיר שילוב פודקאסטים.

נוסף על כך, הוא מציע את היכולת של בלוגר לתזמן פוסטים לפרסום מאוחר יותר. זה נהדר עבור אנשים שאוהבים לכתוב קומץ פוסטים בבלוג. זה מאפשר להם לסטות על ימי פרסום ולא להפגיז אנשים עם פוסטים חדשים בבלוג.

כשמדובר ב- SEO, אין תוספים שעוזרים לך להעריך עד כמה אתה מצליח’יש אופטימיזציה של דף. בפלטפורמות אחרות קל להשתמש בתוסף בכדי לומר לך מה אתה’עשית לא נכון וצודק.

Squarespace מאפשר גם לערוך מבני כותרות של כתובות אתרים אשר יעברו דרך ארוכה במנועי חיפוש. הרבה בוני אתרים ופלטפורמות פשוטים לא’לא לאפשר כל כך הרבה.

אם SEO הוא המטרה העיקרית שלך, אך אתה ממש יכול’לא להשתמש בוורדפרס – המרחב הוא בחירה טובה. אם אתה’אתה מתכנן לצאת ל SEO אבל יכול’לא להשתמש בוורדפרס, כנראה שזכית’לא תוכל לצאת ל SEO. וורדפרס היא עדיין מלך בעולם הבלוגים ו- SEO.

אם אתה מחפש לבנות בסופו של דבר אתר ממוקד מאוד ב- SEO ממה שאתה צריך לשקול מארח וורדפרס.

שירות לקוחות

אני רוצה להתחיל לומר את המרובע הזה’תמיכת הלקוחות אינה רעה.

זה בכל זאת מעצבן.

ל- Squarespace בסיס ידע מדהים, מרכז עזרה, קטלוג הדרכה ונוכחות בפורום. זה על ידי עיצוב והם יודעים זאת. המרחב הוא פשוט – שאלות לא צריכות להיות’לא להיות רבים. עם זאת, אם אתה כן רוצה לדבר עם בן אדם, זה קשה.

החברה רוצה שתשתמש בכל חומרי העזרה שלהם לפני שתפנה אליהם. זה מובן שכן הם חוסכים זמן וכסף על ידי כיוון המשתמשים בכיוון של חומרים שנוצרו כבר כדי לענות על כמעט כל השאלות.

לפעמים אתה צריך לדבר עם מישהו. כשאתה רוצה לעשות זאת, זה’זה טרחה. האתר גורם לך ללחוץ על שלל אפשרויות האומרות מדוע אתה צריך לדבר עם מישהו. אמנם זה מועיל במובנים מסוימים, בעיקר מכיוון שהוא מצביע על מאמר העזרה, הווידיאו או המשאבים המדויקים שעשויים להיות לכם, אך זה עדיין מעצבן.

לא משנה מה קרה ליכולת לבקש עזרה? ��‍♂️

אני מבין, יש אנשים שעושים שימוש לרעה במערכת. לאלו מאיתנו ששואלים שאלה רק פעם בירח כחול, זה יכול להיות מעצבן במיוחד לשלם עבור שירות ולא לקבל גישה מלאה לצוות התמיכה בלקוחות בעת הצורך.

תמחור מרחב

הדבר הגדול ב Squarespace הוא שהיא מציעה ניסיון חינם למשך 14 יום. עם תקופת הניסיון תוכלו להתחיל לבנות את האתר שלכם ולראות איך אתם אוהבים את התוכנה. זה יותר מדי זמן לראות אם אתה באמת אוהב להשתמש ב- Squarespace.

לאחר סיום תקופת הניסיון בחינם מוצגות בפניך ארבע אפשרויות שונות. שניים עבור אתר רגיל ושניים למסחר אלקטרוני

אישיעסקיםמסחר אלקטרוני בסיסימסחר אלקטרוני מתקדם
עלות אם משלמים חודשית16 דולר26 $30 דולר46 $
עלות אם משלמים מדי שנה12 $18 $26 $40 דולר
תכונותרוחב פס ואחסון ללא הגבלה, אתר המותאם למובייל, מדדי אתרים, תחום מותאם אישית בחינם, אבטחת SSL, תמיכת לקוחות 24/7, 2 תורמיםהכל בתורמים אישיים, ללא הגבלה, דוא”ל מקצועי מגוגל, 100 $ אשראי מודעות Google, חלונות קופצים לקידום מכירות, מסחר אלקטרוני משולב במלואו, הגנה בלתי מוגבלת, קבלת תרומות, עמלת עסקה של 3%, סרגל מידע סלולרי, יכולת CSS ו- JavaScript, חסימות פרימיום ואינטגרציות , וסרגל הכרזותהכל בעסקים, ללא דמי טרנזקציה, קופה מותאמת למובייל, מדדי מסחר, מלאי, הזמנות, מס, קופונים, הדפסת תוויות, חשבונאות משולבת, קופה בדומיין, חשבונות לקוחות, מוצרים באינסטגרםכל מה שקשור למסחר אלקטרוני בסיסי, מנויים, התאוששות אוטומטית לעגלה מתקדמת, הנחות גמישות, כרטיסי מתנה וממשק API להזמנות

אם משולמים מדי שנה – המנויים של Squarespace מתאימים למתחרים. אם משלמים מדי חודש – העלות גבוהה יחסית. ממש כמו אצל כל בונה אתרים אתה משלם פרמיה עבור קלות השימוש ופתרון של כל אחד.

היסטוריית המרחב

אנתוני קזלנה יצר את Squarespace מתוך הכרח. הוא רצה לארח את הבלוג של עצמו וגילה שיש כאלה’כל אפשרות לבלוגים שמתארחים בעצמם עבור אנשים רגילים. זה היה בשנת 2004 והאפשרויות לבניית אתר משלך היו נדירות.

הלוואה ראשונית מהוריו השיגה לו שני שרתים, אותם שמר בחדר המעונות שלו באוניברסיטת מרילנד. אנתוני היה העובד היחיד עד 2007 ורצה לוודא שלכולם המשתמשים ב- Squarespace היה אתר שהם יכולים להיות גאים בו. בעת בניית העסק במהלך השנים הקרובות, המטרה העיקרית הייתה לספק דרך אסתטית לאנשים לבנות אתרים משלהם.

בשנת 2014, Squarespace שיפצה לחלוטין את האופן בו האתר עובד לפלטפורמת העיצוב היפה שקיימת כיום. הם היו צריכים לעשות זאת כדי להישאר תחרותיים ולהציע אופטימיזציה לנייד. שינוי זה מאפשר לראות את כל התבניות והעיצובים ב- Squarespace בנייד באותה קלות כמו גרסת שולחן העבודה של האתר.

עכשיו, החברה היא שווה כמעט שני מיליארד דולר.

לשמוע את סיפור הכיכר ואת אנתוני קזלנה’המסע לבניית היום של ריבועית, בדוק את איך בניתי פרק זה שמציג את המייסד. אם אתה חובב עיצוב אתרים, זהו חובה להקשיב.

שאלות נפוצות

האם המרחב טוב יותר מ- WordPress?

התשובה הקצרה היא לא. התשובה הארוכה היא שיכולה להיות. עיין בשאלות לעיל. ריבוע המרחב קל בהרבה לשימוש בוורדפרס ויש לו כעשירית מעקומת הלמידה. בתור מתחיל וורדפרס יכול להיות מרתיע.

האם המרחב בחינם?

Squarespace מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום. זה יאפשר לך לבדוק את השירות ולקבל החלטה משכילה אם ברצונך לשלם עבור השירות במשרה מלאה או לא.

איזה בונה אתרים הוא הטוב ביותר?

בסך הכל, Wix היא בונה האתר הטוב ביותר. עם זאת, Squarespace הרבה יותר קל לשימוש ויכול ליצור את האתר היפה ביותר בפרק הזמן הקטן ביותר.

קרא עוד על המדריך שלנו ל בוני אתרים הטובים ביותר.

האם המרחב קשה?

לא, Squarespace הוא אחד משירותי בניית האתרים הקלים ביותר לשימוש. יש כמה שיותר קלים אבל הם גם כן’זה לא טוב כמו ריבוע.

האם המרחב טוב למתחילים?

מרובע הוא בחירה מצוינת אם אתה מרגיש שאתה מתחיל ויש לך קצת חרדה בכל הקשור לבניית אתר. Wix היא גם בחירה פנטסטית ויש להשתמש בה אם אתה מרגיש קצת יותר בטוח ביכולות שלך ללמוד את התוכנה. השתמש בשטח המרובע אם אתה’מחפש את הגישה הפשוטה ביותר לבניית אתר.

כדי לראות כמה אפשרויות נוספות, בדוק את שלנו מדריך פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטוב ביותר.

האם המרחב טוב לחנות מקוונת?

ריבוע המרחב טוב לחנות מסחר אלקטרוני פשוטה. אם אתה רוצה לחרוג מכך, Shopify היא הפיתרון הטוב ביותר עבור מסחר אלקטרוני.

כמה יקר המרובע?

באתרים רגילים, קיימות שתי אפשרויות תמחור. אתה יכול לשלם 12 $ לחודש של 18 $ לחודש.

האם המרחב טוב יותר מוויקס?

שתי האפשרויות מספקות הטבות. כיכר המרחב מיועדת לאנשים שרוצים לבנות אתר יפה בתוך תבנית פנטסטית ואילו Wix מיועד לאנשים המחפשים התאמה אישית רבה יותר.

סיכום

אם אתה’אתה מחפש דרך קלה לבנות אתר יפה ואז Squarespace הוא הבחירה העליונה עבורך. אם אתה לא’אינך מתכוון לארח אתר בעצמך ולהשתמש בוורדפרס, אתה מוגבל לקומץ של אפשרויות בתחום בניית האתרים. להלן הבחירות שלנו המארח הטוב ביותר באינטרנט.

זה’זה המקום אליו נכנס ריבוע. אם אתה’אני מחפש לבנות אתר מדהים בתוך תבניות יפות ואז Squarespace הוא לא מוחלט. סוגיות מתעוררות כאשר ברצונך להתאים אישית מחוץ לתבניות המסופקות.

זה לא מחוץ לתחום האפשרות לבנות אתר שאתה מרוצה ממנו לחלוטין באמצעות Squarespace, תוך שעה.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map