ביקורת תחומים משוגעים

לוגו של תחומים מטורפיםבאתר האינטרנט שלה, Crazy Domains מבטיח כל מיני הבטחות להפיכת תהליך פרסום האתר ל”משוגע קל “.


האם הם עומדים בהייפ?

Crazy Domains מציעה רישום תחום ושיווק מקוון בנוסף לשירותי אירוח אתרים. בעוד שהם עושים כמה דברים בצורה טובה למדי, ישנם ספקי שירותים רבים אחרים בחוץ המספקים שירותים טובים יותר במחירים תחרותיים בהרבה.

דומיינים מטורפים מציעים אירוח אתרים בסיסי מאוד עבור נקודת מחיר שמייקר אותו יותר מספקי אירוח אחרים עם ביצועים, תכונות ומחירים טובים יותר.

בואו נסתכל מקרוב על תחומים משוגעים כדי שתוכלו להחליט אם זה ספק האירוח הטוב ביותר למטרותיכם.

מה אנחנו חושבים על תחומים משוגעים

החברה הוקמה בשנת 2000, ושמה לעצמה שם בכך שהיא מציעה שירותי רישום שמות דומיין זולים להפליא. הם אף טוענים שהם המובילים במתן רישום שמות מתחם זול באזורים כמו אוסטרליה, המזרח התיכון, הודו ואירופה.

חברת האם של Crazy Domains היא DreamScape Networks, ארגון שבסיסו נמצא באוסטרליה. בין המותגים שבבעלותם ניתן למנות CHEAP דומיינים, AustDomains, WebCity, NetLogistics, WhoIs ועוד.

באתר DreamScape Networks, חברת האם אומרת כי Crazy Domains מספקת “שירותי פרימיום” במחירים נוחים. יתר על כן, האתר קובע כי ל- Crazy Domains שלושה מרכזי תמיכה, חמישה מרכזי נתונים, 28 מוצרי אינטרנט ו- יותר מ- 500 סוגי דומיינים.

בגלל היותו ספק אירוח אתרים בעלות נמוכה, Crazy Domains אינו נורא. עם זאת, אנו מאמינים כי ישנם מארחים טובים יותר בחוץ, כאלה המספקים שירותים טובים יותר ותמחור תחרותי יותר. למשל, שניהם שדרת האתר ו Bluehost מציעים ביצועים טובים יותר לאותה נקודת מחיר.

תמחור דומיינים מטורפים

Crazy Domains כולל מגוון רחב של תוכניות תמחור. רבים מהם נוחים למדי, אך לא כל האופציות הגיוניות מאוד. לדוגמה, אתה יכול לרכוש שירותי אירוח לתקופות של שנה, שנתיים, שלוש או 10 שנים. שלוש האפשרויות הראשונות נראות הגיוניות. עם זאת, אם אתם רק מתחילים עם אתר חדש, האפשרות של 10 שנים נראית מוגזמת. לעולם לא היינו ממליצים לקפוץ לתוכנית ל -10 שנים אלא אם כן יש לך כסף לשרוף והמון ביטחון.

המוזר הנוסף הוא שתוכלו לארח חלונות או וורדפרס במשך שלושה חודשים בלבד. עם זאת, הטווח הקצר ביותר שתוכלו לרכוש עבור אירוח לינוקס הוא שנה.

להלן פירוט התמחור עבור שירותי אירוח אתרים של Crazy Domains. להלן הדיון המפורט יותר של הדברים שאתה מקבל עם כל חבילת אירוח.

אירוח לינוקסכלכלהפרימיוםללא הגבלה
שנה אחת7.17 $ לחודש. (סך הכל 93 $)12.92 דולר לחודש. (155 $ בסך הכל)21.50 $ לחודש. (סך של 258 $)
שנתיים6.46 $ לחודש. (155 $ בסך הכל)11.63 $ לחודש. (סך הכל 280 $)19.33 $ לחודש. (464 $ סה”כ)
שלוש שנים6.11 $ לחודש. (220 $ בסך הכל)10.97 $ לחודש. (395 $ בסך הכל)18.25 $ לחודש. (657 $ בסך הכל)
10 שנים3.58 דולר לחודש. (סך של 430 $)6.45 $ לחודש. (774 $ בסך הכל)10.74 $ לחודש. (1,288 $ בסך הכל)

אירוח חלונותכלכלהפרימיוםללא הגבלה
שלושה חודשים$ 13 לחודש. (39 $ בסך הכל)18.67 $ (סך הכל 56 $)27.33 $ (82 $ בסך הכל)
שנה אחת12.92 דולר לחודש. (155 $ בסך הכל)18.67 $ לחודש. (224 $ בסך הכל)27.25 $ לחודש. (סך של 327 $)
שנתיים11.58 $ לחודש. (סך הכל 278 $)16.75 $ לחודש. (סך של 402 $)24.50 $ לחודש. (סך של 588 $)
שלוש שנים10.94 $ לחודש. (394 $ בסך הכל)15.83 $ לחודש. (סך הכל 570 $)23.14 $ לחודש. (833 $ בסך הכל)
10 שנים6.45 $ לחודש. (774 $ בסך הכל)9.32 $ לחודש. (1,118 $ סה”כ)13.60 $ לחודש. (1,632 $ סה”כ)

אירוח וורדפרסכלכלהפרימיוםללא הגבלה
שלושה חודשים$ 13 לחודש. (39 $ בסך הכל)20.67 $ (62 $ בסך הכל)33.33 $ (סך הכל 100 $)
שנה אחת10.67 $ לחודש. (128 $ בסך הכל)17.25 $ לחודש. (207 $ בסך הכל)27.83 $ לחודש. (334 $ סה”כ)
שנתיים9.29 $ לחודש. (223 $ בסך הכל)15.04 $ לחודש. (סך של 361 $)24.33 $ לחודש. (סך של 584 $)
שלוש שנים8.83 $ לחודש. (סך הכל 318 $)14.33 $ לחודש. (סך הכל 516 $)23.17 $ לחודש. (834 $ בסך הכל)
10 שנים5.30 $ לחודש. (סך הכל 636 $)8.59 דולר לחודש. (סך הכל 1,030 $)13.89 $ לחודש. (1,667 $ סה”כ)

זה כמעט מסחרר של אפשרויות, אבל רוב הסיכויים שאתה כבר יודע אם אתה רוצה לינוקס, חלונות או וורדפרס. זה בהחלט מצמצם את הבחירות. אתה חוסך כסף על ידי מעבר לתוכניות של שנתיים או שלוש, אבל התוכניות לשלושה חודשים ושנה הן מספיק סבירות אם אתה רק רוצה לטבול בוהן במים.

חבילות All-in-One

אם אתה באמת מתחיל מהתחלה, ייתכן שכדאי לשקול חבילה מ- Crazy Domains. חבילות אלה אינן מיועדות רק לאירוח אתרים. במקום זאת, הם כוללים גם רישום שמות תחום, בניית אתרים וכלי מסחר אלקטרוני.

נכון לעכשיו, Crazy Domains מציעה שלוש חבילות All-in-One. הראשון הוא הפעלה מקוונת. זו חבילה ממש בסיסית שמגיעה עם שם דומיין, אירוח וכתובת אימייל אישית עם שם הדומיין שלך.

באמצעות תוכנית זו, אתה רשאי לרשום שם תחום אוסטרלי או גלובלי ואתר האינטרנט שלך יתארח ברשת DNS ענן. בנוסף, תהיה לך חבילת אירוח הכלכלה עם 150 ג’יגה-בתים של שטח אינטרנט ועד 100 כתובות דוא”ל אישיות מהדומיין שלך. כל החבילה עולה 128 דולר.

חבילת בונה העסק כולל כל מה שבתכנית ההפעלה המקוונת ויכולת לבנות אתר עם בונה האתר Crazy Domains. האתר שלך יכול לכלול עד חמישה עמודים. התוכנית כוללת גם את אפליקציית Booster Traffic כדי להבטיח שאתר מנועי החיפוש הגדולים ימצא את אתר האינטרנט שלך. חבילת אמצע הדרך זו עולה 318 דולר.

החבילה הגדולה ביותר היא האימפריה האולטימטיבית. הוא כולל את כל מה ששתי החבילות הקטנות יותר עושות בנוסף ליכולת למכור באינטרנט, כלי שיווק באמצעות דואר אלקטרוני וגישה לניתוח אתרים. עם מחיר של 537 דולר, זו לא עסקה גרועה.

דומיינים מטורפים תכונות

ראשית, נסתכל על מה שמבטיח Crazy Domains מבחינת שירותי האירוח שלה:

 • התחייבות 99.9% uptime
 • גיבויים אוטומטיים שנשמרים עד 30 יום לכל היותר
 • אירוח של דומיינים מרובים עם חבילות יקרות יותר
 • בחירה של 150 GB SSD, 500 GB SSD או שטח דיסק ללא הגבלה SSD בהתאם לחבילה שתבחר
 • העברת נתונים ללא הגבלה
 • רישום תחום, בתשלום
 • תעודת SSL, בתשלום

חסידי לינוקס וחלונות ישמחו לציין כי Crazy Domains תומך בשתי מערכות ההפעלה הללו. מה עוד, יש לך גישה ל- cPanel עם מערכות מבוססות לינוקס ופלסק עם חלונות. אם אתה זקוק לאפליקציה או לתוסף, Crazy Domains מציע התקנה בלחיצה אחת על כ -200 כאלה. בהתאם, Crazy Domains עובד עם שילובים כמו דרופל, ג’ומלה, וורדפרס, LimeSurvey, PrestaShop, Magneto, ZenCart ורבים אחרים..אירוח

מי שיש לו ניסיון טכני בהערכה, יוכל להעריך את היכולת לקוד תחומים משוגעים עם אייאקס, רובי, פייתון ושלל אחרים. זה מפתיע באופן שאפתני עבור ספק שירות יחסית עצמות.

אירוח לינוקס בפרטי

כל מי שבוחר אירוח לינוקס מקבל כמה מאותם תכונות בסיסיות כמו גישה ל- cPanel, נתונים ללא הגבלה, הגנת DDos, תמיכה מרובת-קוד, גישה ל- FTP ו- SSH וגיבוי קבצים..

עם תוכנית הכלכלה הלקוחות מקבלים אתר אחד עם נפח אחסון של 150 GB. שתי תמונות מלאי, 10 מאגרי מידע ו 100 כתובות דוא”ל כלולות בחבילה.

שדרוג לתכנית הפרימיום מעניק ללקוח מספר בלתי מוגבל של אתרי אינטרנט ותמונות מלאי בחינם. עם 500 GB של אחסון, 500 כתובות דוא”ל ו 50 מסדי נתונים, זו יכולה להיות התוכנית הנכונה למיזם עסקי הולך וגובר. כמו כן, חשוב לציין שתכנית הפרימיום כוללת אירוח ברשת ענן, שלטענת קרייזי דומיין תהיה משמעותית 300% מהירויות מהירות יותר.

התוכנית הגדולה ביותר נקראת Unlimited, והשם מתאים. לקוחות שבוחרים בחבילה זו מקבלים שטח אחסון בלתי מוגבל למספר בלתי מוגבל של אתרים. מספר כתובות הדואר האלקטרוני והמאגרים שהם מורשים באופן דומה אינו מוגבל. עשר תמונות מלאי, אירוח רשת ענן ושנה של גישה לשנה לחיפוש הגש כך שהאתר שלך יבחין כלולים.

אירוח חלונות בפירוט

בבחירת אירוח חלונות, כל תוכנית מעניקה לך גישה ל Plesk, ASP.NET אירוח וגיבויים של קבצים. תכונות אחרות כוללות נתונים ללא הגבלה, הגנת DDOS, FTP ו- SSH Access, תמיכה מרובת-קוד, אירוח שרת MS SQL ועוד.

מכאן תוכניות Windows זהות כמעט לחלוטין לתוכניות לינוקס בכל הנוגע לשטח אחסון, מספר כתובות הדואר האלקטרוני ומספר תמונות המלאי. ההבדלים העיקריים הם 10 ג’יגה-בייט של MS SQL BD עם תוכנית הכלכלה, 50 ג’יגה-בייט של MS SQL DB עם תוכנית הפרימיום ו- MS SQL BD ללא הגבלה עם התוכנית ללא הגבלה.

אירוח וורדפרס

אירוח וורדפרס זה די שונה, וזה שיקול חשוב אם אתה רוצה להשתמש ב- Crazy Domains כמארח שלך אך לא החלטת באיזו פלטפורמה הכי הגיונית.

כל תוכנית וורדפרס כוללת את היכולת לפרוס את תוכנת וורדפרס העדכנית ביותר בלחיצה אחת, כמו גם שלב בלחיצה אחת. GIT מותקן מראש, ו- Domain Domains מופעל WP-CLI. גישה SSH ו- SFTP זמינה כמו גם עדכונים אוטומטיים.

באמצעות חבילת הכלכלה לאירוח וורדפרס, תוכלו לארח אתר אחד עם אחסון של 10 GB של SSD. מותר לך 100,000 ביקורים בחודש, ויש לך העברות נתונים ללא הגבלה.

תוכנית Premium מאפשרת להקים שני אתרי וורדפרס עם אחסון SSD משותף של 25 ג’יגה-בייט. העברות נתונים אינן מוגבלות, אך יתכן ותקבלו עד 400,000 ביקורים חודשיים בלבד.

התוכנית האולטימטיבית מאפשרת לך להכיל עד חמישה אתרי וורדפרס, אך יהיה לך רק אחסון SSD של 50 GB בלבד. התוכנית כוללת מיליון ביקורים חודשיים והעברות נתונים ללא הגבלה.

מרכזי נתונים
תמונה של מרכז נתונים הנחה

ל- Crazy Domains מרכזי נתונים הממוקמים בבריטניה, פרת ‘וסידני. שרתים נמצאים בניוארק, ניו ג’רזי בארה”ב וכן בהונג קונג וסינגפור. בנוסף, שרתי EPP ממוקמים בניוארק, ניו ג’רזי; בריסל, בלגיה; דלהי, הודו ומלבורן, אוסטרליה.

אם יש מרכזי נתונים ושרתי EPP נוספים הנמצאים באוסטרליה, אמור להיות אחוזי אחסון נמוכים יותר וזמני טעינה מהירים יותר עבור אנשים הגולשים מכל היבשת כולה.

מרכזי נתונים אלה משתמשים בטכנולוגיית Dell יחד עם נתבי סיסקו. אלה הן אפשרויות מכובדות, אם כי חלק מהמשתמשים מציינים זאת הביצועים באתרי האינטרנט שלהם נוטים להיות מעט איטית.

מאזני עומס וכוח מיותר N + 1 פירושו שמרכזי הנתונים של Crazy Domains הם די סולידיים. עם רשת מיותרת, הם ככל הנראה מסוגלים לעמוד בערבות השעון של 99.9% ברוב הזמן.

פירוש הרשת המאוזנת בעומס פירושו שתעבורת האינטרנט מופצת על פני שרתים מרובים שכולם מבצעים פונקציות דומות באותו מיקום. באמצעות טכנולוגיית ענן, רשת איזון עומס זו אמורה להבטיח ביצועים טובים יותר.

העברה ממארח ​​אחר

האם יש לך כבר אתר פעיל שמתארח במקום אחר? אם כן, אתה במזל. דומיינים מטורפים באמת נראה להקל על העברת אתר קיים לשירותי האירוח שלהם.

הממשק האוטומטי להעברת אתרים נראה קל לשימוש. השלב הראשון הוא בחירת תוכנית אירוח ב- Crazy Domains. לאחר מכן מתקבלת דוא”ל המבקש מידע אודות המארח הקודם. לאחר שהלקוח החדש מגיב להודעת הדוא”ל, צוות העברת האתר Crazy Domains דואג לכל השאר.

נראה כי מדובר בתהליך פשוט יחסית, והחברה מציעה לעיתים קרובות תמחור תמריץ ללקוחות שמעבירים אתר קיים. רק וודא שאתה קורא את כל האותיות הקטנות. יותר מדי לקוחות מדווחים על כך שהם מופתעים בגלל עמלות נסתרות.

יצירת אתר חדש
בונה אתרי אינטרנט

אם אתה זקוק ליותר מאירוח, ייתכן שתחומים משוגעים יוכלו להכיל אותך. בניית אתר משלך היא די קלה עם בונה האתר הגרור ושחרר את האתר SiteBeat.

למעשה, תוכלו להתחיל בתהליך על ידי בניית אתר אינטרנט ובחירת חבילה הכוללת אירוח אתרים. משם אתה יכול לבחור חבילות יקרות יותר ויותר לפרקי זמן של שמונה שנים.

ל- SiteBeat יש כמה תבניות נראות למראה, אך מתהדרות בשום מקום בסגנון, פונקציונליות ורבגוניות של אחרות בוני אתרים. עם זאת, אם אתה בונה אתר בסיסי ראשון, הוא עשוי לעשות את העבודה.

שירותים אחרים מדומיינים משוגעים

דומיינים משוגעים באמת מנסים לעשות את הכל בשבילכם בכך שהם מציעים לבנות לכם אתר. הם גם ידאגו לכל מיני כלים שיווקיים ברשת, והם אפילו יעצבו את הלוגו של החברה שלכם. כמובן שכל השירותים הללו מגיעים בתשלום נוסף.

תמיכה

באתר האינטרנט שלה, Crazy Domains מתפאר בזה טיפול ללקוחות 24/7, שלדבריהם מספק “ייעוץ מומחה” ו”תמיכה טכנית ידידותית. ” עוד טוענת החברה כי ניתן ליצור איתם קשר באמצעות טלפון, צ’אט חי או דוא”ל.

במציאות, לקוחות רבים מדווחים בצורה מדהימה חוויות מתסכלות מהניסיון ליצור אינטראקציה בפועל עם צוות התמיכה. בין התלונות הנפוצות ביותר היא נוכחותה של תיבת “התחל צ’אט עכשיו” בכל עמוד באתר החברה. זה גורם לאנשים להאמין שהם צריכים להיות מסוגלים ליזום צ’אט חי בכל עת.

עם זאת, לקוח אחד אחרי השני מציין כי לחיצה על תיבת הצ’אט החיה פשוט לוקחת אותם לממשק דוא”ל. אירועים אלה קורים לעתים קרובות כל כך שקצת קשה להאמין שפונקציית הצ’אט החי פועלת אי פעם.

בנוסף, אפילו כאשר הלקוחות אכן עוברים לצוות התמיכה, הם מדווחים על חוויות לא טובות. זמני התגובה הם איטיים, והתגובות שמתקבלות לעיתים קרובות אינן מועילות. אם אתה מנסה להפעיל עסק באתר שמתארח ב- Crazy Domains, אתה זקוק לתשובות מיידיות ומועילות. המתנה של שעות לתגובה מפוקפקת היא פשוט לא מקובלת.

היעדר תמיכה בלקוחות אולי לא מהווה בעיה עבור האנשים המוכשרים בתחום הטכנולוגי בחוץ, אבל כולם זקוקים לעזרה מדי פעם. דומיינים מטורפים לא מסתדרים.

האם תחומים משוגעים שווים את הכסף שלך?

נאמר בפשטות, כנראה שדומיינים משוגעים לא ראויים לכסף שלך. אירוח אתרים שלהם אינו בהכרח נורא, אך ישנן אפשרויות טובות ואמינות בהרבה. בנוסף, אם יש לך הרגשה שתזדקק לתמיכה טכנית בשלב מסוים, Crazy Domains אינו הימור בטוח. גם אם המטרה העיקרית שלך היא אירוח זול, אתה יכול לעשות טוב יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map