מדוע עליכם להקפיד על יותר מדי תוספים

תוספים מדהימים. ההרחבה והפונקציונליות שהם מספקים הם אחד התכונות הגדולות ביותר של וורדפרס ואתרי אינטרנט אחרים. בעלי אתרים יכולים פשוט להתקין פלאגין למיטוב תמונות, מעקב אחר תנועה, מתן אפשרות להוסיף למבקרים ואף להגביר את האבטחה.


עם זאת, ישנן סוגיות שיש לקחת בחשבון בעת ​​התקנת יותר מדי תוספים. מספר גבוה של תוספים יכולים להשפיע על ביצועי האתר, לגרום לעיכובים עם זמני טעינת העמודים, והם אפילו יכולים להכניס לאתר שלך פגיעויות אבטחה.

להלן כמה מהטיעונים הטובים ביותר נגד מעבר לים עם התוספים.

ביטחון יכול להתפשר

על ידי התקנת תוספים אתה מסתמך על קוד של צד שלישי כדי להיות חופשי מפגיעויות אבטחה. זהו אחד מהמחליפים עם קבלת פונקציונליות מתקדמת על ידי התקנת תוספים בלבד.

כך על פי אתר האבטחה של וורדפרס גדר המילים, כמעט מחצית מההתקפות באתר מגיעות מסקריפטים חוצה אתרים (המכונה גם XSS).

האקרים מוסיפים סקריפטים זדוניים ישירות לקוד של תוסף מיושן או חסר ביטחון. ברגע שהתסריטים מספקים להאקרים גישה לאתר נפגע.

קריסות אתרים ובעיות ביצועים

ידוע כי מבקרים ייצאו מאתר אינטרנט אם יידרש לטעון זמן רב יותר משלוש שניות. לפי ניל פאטל, משווק אינטרנט מפורסם, הפחתת זמן טעינת הדפים יכולה להגדיל באופן דרסטי את ההמרות באתר.

גם אם מטרת האתר שלך אינה המרות, עומסים מהירים של דפים גם מעורבים את המבקרים ומונעים מהם לצאת מוקדם מדי. שיעורי יציאה גבוהה (אורחים שעוזבים את האתר במהירות) יכולים להוות אינדיקציה לבעיות ביצועים.

כל תוסף המותקן מוסיף שורות קוד לדפדפן ולוקח זמן לעבד אותו. ככל שהקוד פחות, כך מהירויות טעינת העמודים יהיו טובות יותר. דברים די פשוטים.

יותר מדי תוספים זה לא’זה לא טוב זה עם זה או ביצועי השפעה יכולים להאט באופן דרמטי את זמן טעינת העמודים ואפילו ליצור קריסות אתרים. זהו עוד טיעון לבחירת התוספים שלך בתבונה.

סוגיות שטח קבצים ומסדי נתונים

שטח מסד נתוניםכמו בכל קוד, התוספים תופסים מקום. תוספים מסוימים תופסים מקום רב יותר מאחרים, והם עשויים אפילו לאסוף נתונים רבים שיכללו גם שטח קבצים ומסד נתונים עבור אתר האינטרנט שלך. הכפל מס זה על קבצים ומסד נתונים במספר גבוה של תוספים מותקנים ותוכל לראות היכן הוא עשוי להוות בעיה.

יש לבצע מחקר בדרישות המערכת ושטח האחסון לפני התקנת תוסף כלשהו (או תוכנה לצורך העניין)..

להתעדכן בעדכונים ובפלאגינים לא פעילים

האקרים יכולים להשתמש בתוספים לא פעילים או לא מעודכנים כדי לקבל גישה לאתר אינטרנט. מומלץ להיכנס לעתים קרובות לאתר’לוח מחוונים s ולחץ על “תוספים” קטע. מכאן, צריך להיות קטע עבור “לא פעיל” תוספים. יש לבטל את התוספים הלא פעילים ולמחוק אותם.

אם הפונקציונליות שחיפשת עם התוסף שנמחק עדיין נחוצה בכדי להפעיל את האתר כמתוכנן, חפש תוסף אחר כתחליף..

בנוסף, תוספים דורשים לעתים קרובות עדכונים תכופים שעשויים לכלול טלאים לעדכוני אבטחה חיוניים. בכך שלא ימשיך להתעדכן, אתר האינטרנט שלך יכול להיחשף לסיכון נוסף. יותר מדי תוספים וייתכן שתמשיך להתעדכן בכל העדכונים ואתגר.

התנגשויות פלאגין

תוספים לאתרמתכנתים כותבים קוד לתוספים. קוד זה יכול להיות בסתירה ישירה עם הקוד שנכתב על ידי מהנדס אחר עבור תוסף אחר. הציגו את שני התוספים הללו לאתרכם וזה יכול להיות בעל השלכות חמורות ועלול אף לפגוע בנתונים.

יישומי פלאגין יכולים להיות מורכבים מאלפי שורות קוד, ואף על פי שקיימים תקני קידוד לתוספים, המהנדסים עדיין טועים. טעויות אלה עשויות להשפיע גם על תוספים אחרים או על הביצועים הכוללים של אתר.

ככל שהתקנת יותר תוספים, כך גדל הסיכוי שתיתקל בבעיות קשורות אלה. צמצום מספר התוספים מצמצם את הסיכויים להתנגשויות ובעיות בקוד התוסף.

עכשיו כשאנחנו יודעים את ההשפעות הפוטנציאליות שיש לנו יותר מדי תוספים, כאן’איך להמשיך.

כיצד לגשת לבחירת תוספים

עיצוב אתרים

  1. קבע את הצורך בתוסף’פונקציונליות – יש צורך ברור בתוספים ספציפיים כמו אבטחה, אופטימיזציה של דפים, קידום אתרים, שיווק וכו ‘. יש להעריך את כל שאר התוספים כנגד הסיכונים הפוטנציאליים המפורטים לעיל..
  2. ודא שאתה מקבל אותו ממקור מהימן – לא כל התוספים נוצרים שווים. מפתה להמשיך להתקין תוספים, במיוחד אם הם בחינם. עם זאת, זכור מה יכול לקרות צריך לגרום לך לבצע מחקר ולקרוא ביקורות לפני שתתקין משהו באתר שלך. המשך במטרה ובזהירות.
  1. בדוק את תאימות התוספים עם היישומים / תוספים האחרים שלך – אפילו תוסף ממקור מהימן עשוי שלא לשחק טוב עם תוספים אחרים. אפילו קוד טוב יכול להציג קונפליקטים. עדיף לעקוב אחר אתר’הביצועים לאחר התקנת תוסף כדי לוודא שאין בעיות.

כמה תוספים רבים מדי

אין מדע מדויק או תשובה ישירה לשאלה כמה תוספים רבים מדי. התשובה תלויה בפרטי אתר ובשילוב הייחודי של תוספים וקוד. למרות שזה אולי נראה לא אינטואיטיבי, עדיף להתקין תוסף לפיקוח על ביצועי התוספים האחרים. זה יכול לעזור לאתר את התוסף הפוגע ולהתריע בפניך על בעיות באתר שלך.

בנוסף לתוסף שמפקח על התוספים האחרים, עדיף לפקח מקרוב אחר ביצועי האתר הכוללים ותוספים מיושנים או לא פעילים, תוך ביצוע ביקורת שגרתית על רכיבי האתר והצורך בתוספים פעילים. שלבים אלה יכולים להפחית משמעותית את הסיכון ל פועל בגלל שיש יותר מדי תוספים.

שיעור היום – האט את התוספים

אתר פרוץ או בעל ביצועים גרועים עלול להרוס את המוניטין של המותג ואף עשוי לגרום להפסדים כספיים משמעותיים. אמנם קלות ההתקנה והחופש מהצורך להכין קוד משלך לאתר מפתה, אך חשוב לזכור שהתוספים מציגים שורה של סיכונים כמפורט לעיל. יש לבחור בחוכמה תוכנה שנוספה לאתר.

תהליך מצוין שיש לבצע בעת הערכת תוספים הוא לנסות לקבוע את הצורך בפועל. אם תוסף אינו נחוץ ואינו מקדם את יעדי האתר שלך, פשוט אל תתקין אותו. כמו כן, הקפד להסיר התקנת תוספים שאינם פעילים, או שאתה פשוט לא משתמש. בדוק יישומי פלאגין כדי לוודא למנוע בעיות לפני שהם מתחילים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector