כיצד להרוויח כסף באינטרנט – רעיונות, טיפים ושאלות נפוצות עבור יזמים מקוונים

להרוויח כסף באינטרנטבעידן המודרני אתה כבר לא צריך לפגוע במדרכה כדי למצוא ולהחזיק משרה באופן אישי כדי להשיג את זה. למעשה, יותר ויותר אנשים מבינים שזה’אפשר להרוויח הרבה כסף באינטרנט: מספיק כדי לשרוד ואפילו לשגשג.


עם זאת, המורכבויות והמורכבות של עשיית כסף באינטרנט עדיין מעט עכורות – אלה שכן לעשות תן את זה לעיתים קרובות לאמא על איך הם מצליחים לגרוף המון מזומנים באמצעות עבודה מקוונת.

עם התפרצות COVID-19 בכלכלה, חשבנו שעכשיו זה זמן טוב להסביר כיצד תוכלו להרוויח כסף באופן מקוון ולספק לכם כמה טיפים למקרה שתצטרכו לנצל את זמנכם בבית. לתת’מתחילים.

קשורים: מארח האינטרנט הטוב ביותר לעסקים קטנים

# 1 התחל לבלוג


התחל לבלוגבלוגים הם אחת הדרכים הנפוצות ביותר להרוויח כסף באופן מקוון, ולא בכדי: זה’זה גם אחד הקלים ביותר. כל מה שאתה צריך זה א מארח אינטרנט איכותי לתמוך באתר שלך ואתה טוב ללכת.

הדבר הגדול בבלוגים הוא שתוכלו לכתוב על כמעט כל דבר. אתה יכול לנהל בלוג חובב, בלוג חינוכי או כל סוג אחר של מקום מקוון המותאם לאינטרסים שלך או לעסק שלך.

קשורים: כיצד להפעיל בלוג

אך חשוב מכך, ישנן דרכים רבות שאתה יכול להרוויח כסף באמצעות בלוגים. לדוגמה, אתה יכול לייצר רווחים מהבלוגים שלך דרך “עלות לקליק” או “לשלם עבור כל קליק” פרסומות.

אלה למעשה באנרים או מודעות אחרות שאתה מציב בתוכן שלך או בסרגל הצד של הבלוג שלך. בכל פעם שקורא פוטנציאלי לוחץ על הפרסומת, אתה מקבל תשלום עבור הקליק! באופן טבעי, מודל המונטיזציה הזה מתאים לסגנונות מסוימים של בלוגים טובים יותר מאחרים.

אתה יכול גם למכור פרסומות פרטיות, במיוחד אם יש לך שותפות עסקית עם נוכחות או ארגון מקוון אחר. או שאתה יכול להשתמש שיווק שותפים בתוך הבלוג שלך’תוכן זה – עוד על זה אחר כך.

ישנן דרכים עוד יותר בהן אתה יכול לייצר רווחים מהבלוגים שלך. לדוגמה, אם אתה מנהל עסק מקוון, אתה יכול להשתמש בתוכן שלך כדי לשווק מוצרים או שירותים משלך. או שאתה יכול למכור חברות עבור הארגון או העסק שלך. בלוגים יכולים לעזור לך לבנות אמינות, להסיט אנשים לחנות המקוונת שלך, ולייצר המרות רבות יותר של לקוחות מאשר אם הסתמכת על שיטות פרסום מסורתיות.

בסך הכל, הבלוגים הם הראשונים בדרכים המובילות שלנו להרוויח כסף באינטרנט כי זה’זה הכי תכליתי ומשהו שאתה יכול לחבר כמעט לכל שיטת עשיית כסף אחרת. הוספת בלוגים לרשימת ה- “דברים שאתה עושה למותג המקוון שלך” הוא תמיד רעיון חכם.

ואילו זה’זה לא סביר שאתה’אוכל להשתמש בבלוג שלך בכדי להרוויח מספיק כסף להמשיך לחיות בעצמו, בלוגים כל כך נמצאים בכל מקום כי זה’זהו חלק קריטי מכל מאמץ דיגיטלי.

מארח אינטרנט מומלץ: HostPapa

כדי לשמור על הבלוג שלך ‘חי’, אתה זקוק למארח אינטרנט. אפילו ה מארחי האינטרנט הטובים ביותר בחינם לא מספיק טובים עבור אתר שמרוויח טונות של כסף.

עם זאת, יש כמה מבצעים מעולים כשמסתכלים על מארחי פרימיום.

אנו ב- Aussie Hosting ממליצים על HostPapa לבלוגרים שרק מתחילים לצאת בגלל הנחות המתנע שלה וקלות השימוש.

בניית אתרים מומלצת: Wix

כשמדובר בניהול התוכן שלך ועיצוב הבלוג שלך, ייתכן שתרצה לתפוס את אחד הדברים בוני אתרים הטובים ביותר שם.

אפשר לעקוף את הצעד הזה, אך לא בלי ידע נרחב בנושא עיצוב ו SEO.

# 2 התחל פודקאסט!


התחל פודקאסטפודקאסטים עשויים להיות לא דבר שבשגרה כמו בלוגים עדיין, אבל זה’בטוח להתעדכן מתישהו בקרוב. יותר ויותר אנשים בימים אלה פותחים פודקאסטים משלהם מאות רבות מהסיבות שהיו לבלוג: לדבר על האינטרסים שלהם, לקדם את העסקים המקוונים שלהם, ולאסוף עוקבים למותג הדיגיטלי הכללי שלהם..

פודקאסטים הם דרך נהדרת להתחבר לבסיס המשתמש שלך ולאסוף מבקרים חדשים פוטנציאליים לאתר הראשי שלך או לעסקי מסחר אלקטרוני. כך שתוכלו לייצר רווחים מפודקאסט ברבים מאותן דרכים בהן תוכלו לייצר רווחים מבלוג.

שיווק שותפים הוא דוגמה אחת, או שאתה יכול השתמש בפודקאסט שלך כדי לדבר על התוכן שלך בתשלום ולקבל מנויים או חברים חדשים למותג שלך.

אבל הפודקאסטים מגיעים עם שיטות מונטיזציה משלה שתוכלו לנצל. לדוגמה, פודקאסטים מאפשרים לך לעשות זאת לקבל תשלום ישירות באמצעות ספונסרים וקמפיינים פרסומיים. אם אתה’מאז ומתמיד האזנת לפודקאסט שהיה מוצלח למדי, רוב הסיכויים ששמעת אותם מחברים עסק או מוצר אחר מתישהו במהלך הפרק..

זהו פרסום או חסות בתמורה לתשלום מעסק או מותג מקוון אחר. זה’זה משהו שאתה צריך לצמצם את המסירה שלך לאורך זמן, אז אתה לא’לא מרגיש “קנה ושילם עבורו” על ידי המאזינים שלך או המנויים הנאמנים שלך. אבל זו דרך טובה להביא הכנסה נוספת וליצור שותפויות עסקיות מצליחות עם ארגונים אחרים.

אתה יכול גם להשתמש בפודקאסט שלך ל לספק שירות או קורס חינוכי. פודקאסטים אלה ישולמו במקום ולא בחינם, כך שסביר להניח שתזדקק לחבורה של חברים או מנויים כדי לבצע שריטות רציניות בשיטה זו. אבל זו עדיין דרך טובה להרוויח כסף אם אתה מעוניין בעיקר לחנך אנשים או למכור את המומחיות שלך בפורמט ישיר יותר.

סוף כל סוף, פודקאסטים יכולים להביא הכנסה גם דרך פרקי אימון וייעוץ. שוב, זה יצטרך להכין פרקי פודקאסט שאנשים משלמים תמורת ייעוץ או ניסיון ייעוץ ישיר. אז אתה צריך להיות מיומנות או מומחיות שאנשים מוכנים למזלג עליהם יותר מזומנים. אך בסך הכל, פודקאסטים יכולים להיות דרך נהדרת להרוויח כסף באופן מקוון אם אתם נהנים מהפורמט המדיה ואתם רוצים ליצור חיבור ישיר יותר עם בסיס המשתמש שלכם.

# 3 השתמש בפלטפורמות פרילנסר


פלטפורמות פרילנסריםבימים אלה כוח העבודה פועל מסלול להיות מורכב מכ- 50% עובדים פרילנסרים במקום לעבוד באופן מסורתי בעתיד הקרוב. זהו מעבר מדהים ממגמות התעסוקה לשעבר, וזה’זה משהו שאתה יכול לנצל… בתנאי שיש לך מיומנות שאחרים עשויים להיות מוכנים לשלם עבורה.

פלטפורמות כמו Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour ורבים אחרים הם מקומות שוק מקוונים בהם פרילנסרים ושכירים כאחד יכולים להתכנס ולחפש אחד את השני..

פרילנסרים יכולים ליצור תיקים המדגים את מומחיותם או פרויקטים שהושלמו בכל תחום שיש להם מיומנות, ומעסיקים יכולים לחפש פרילנסרים מיומנים שיסיימו את עבודתם.

זו אופציה אטרקטיבית עבור רבים בהשוואה לתעסוקה המסורתית לאור הקושי לפרוץ לתחומי עבודה או תחומים מסוימים. זה’זה גם דרך לעובדים לקחת פיקוד על לוחות הזמנים היומיים שלהם ולנהל עסק משלהם מבלי להרגיש כאילו הם נמצאים’לא משלמים לך מה שהם’שווה מחדש.

אתה יכול למצוא עבודה פרילנסרית עבור:

 • כתיבה
 • בניית אתרים
 • קידוד
 • הוראה
 • ציור או רישום
 • הרבה יותר

הטריק הוא כמובן שעבודה מקוונת כפרילנסר מביאה גם את כל אחריות ההצלחה או הכישלון על כתפייך. ה חיי פרילנסרים אינם’לא לכולם, אך זוהי דרך ברת קיימא להרוויח כסף באינטרנט לאורך זמן, ואפילו כקריירה, אם תצליח לבנות פלטפורמה ותיק שיאפשרו לך לעבוד בצורה עקבית. זה’זו אופציה אטרקטיבית עבור רבים בגלל הגמישות, החופש והאחריות שלה.

לפלטפורמות שהוזכרו לעיל יש את כל החיוביות והשליליות שלהם, אך שימו לב שרבים מהם גובים עמלות או קיצוצים קטנים מהרווחים שלכם כעלות של השימוש בפלטפורמה שלהם כדי להתחבר למעסיקים. כשאתה צובר ניסיון ואמינות, זה’סביר להניח שאתה’אוכל להימנע משימוש בפלטפורמות אלה לחלוטין ולהסתמך על הקשרים שלך בתוך הענף שלך. אולם זה לוקח זמן.

# 4 לימדו אנגלית ברשת


ללמד אנגלית באופן מקווןשם’זה ענף מקוון שלם עבור בעלי הכישורים והרצון ללמד אנגלית לאחרים. מכיוון שאנגלית (לצד סינית מתקרבת) היא שפת המסחר החשובה ביותר בעולם, שם’זה מספר עצום של אנשים בינלאומיים שרוצים ללמוד לקרוא, לכתוב ולדבר אנגלית בצורה יותר נוחה.

התחלת קריירת ההוראה המקוונת שלך באנגלית היא הרבה יותר קלה משאתה חושב. ברור שאתה צריך להיות שוטף בשפה ולהיות מסוגל להוכיח זאת בעת הגשת מועמדות למשרת הוראה מקוונת.

אתה’כנראה שגם עלי להיות מוסמך, לפחות אם תרצה לנחות הופעה בחברת הוראה אנגלית מכובדת במקום אתר מוצל יותר. ישנם כמה שונים תכניות הסמכה באנגלית אתה יכול לקחת, ההוויה הפופולרית ביותר TEFL, TESL ו- TESOL, העומדים בלמד אנגלית כשפה זרה, כשפה שנייה, ורמקולים בשפות אחרות, בהתאמה.

ברגע שאתה מוסמך, ויש לך מחשב נהדר עם חיבור אינטרנט יציב ומצלמת רשת, אתה יכול להגיש מועמדות למשרות הוראה. ישנם שפע של אתרים איכותיים אשר ישכירו אנשים עם רמה שוטפת ואנגלית’מעלות, כמו למדו או VIPKID.

כמה אתה יכול לעשות? זה תלוי בניסיון שלך וכמה אתה מוכן ללמד. כמה פלטפורמות מקוונות כמו DaDa (ששוכרת מורים לאנגלית להנחות תלמידים סיניים) משלמים עד 25 $ לשעה בהתאם לרמת הניסיון שלך. אחרים עשויים לשלם פחות אך מספקים עבודה עקבית יותר.

הדבר הנפלא בהוראת אנגלית באופן מקוון הוא שאתה אחראי במידה רבה על לוח הזמנים שלך ויש לך חופש לנסוע בזמן העבודה. זה’זה בהחלט הרבה פחות מלחיץ מאשר ללמד בסביבה אמיתית בכיתה! תלוי בסידורי המחיה שלך, זה’אפשר בהחלט להרוויח מספיק כסף כדי לחיות על ידי לימוד אנגלית באופן מקוון, לפחות ברגע שיש לך מספיק ניסיון ואמינות באתר.

# 5 עשה סקרים בתשלום


ערכו סקרים בתשלוםבצד ההפוך, ישנן יותר שיטות לייצור כסף שמבוססות באינטרנט שיכולות לעשות זאת’לא באמת ישמש כמקור הכנסה יחיד. אבל ביצוע סקרים בתשלום הוא דרך נהדרת לעשות קצת מזומנים צדדיים, במיוחד אם הפעילויות שאתה עושה’תשולם עבורם הם אלה שאתה’אני עושה בכל מקרה בזמן ההשבתה שלך.

על קצה המזלג, חברות כמו Swagbucks, Toluna ו- OnePoll הם כולם ארגונים שמשכירים אנשים לבצע סקרים ולבצע משימות אחרות, כמו צפייה בסרטונים או גלישה באמצעות אפליקציות מסוימות, לצורך איסוף נתונים וניתוח שוק.

לאחר מכן חברות אלו לוקחות את תגובות הסקר או את הרגלי הצפייה של המשתמשים שלהן ומקבלות כסף ממשרדי פרסום וחברות שיווק.

כמה אתה יכול לעשות? לא הרבה. כל האתרים שביצעו סקרים מעניקים לך נקודות קנייניות או “כוכבים” או משהו דומה, שאפשר להעביר אותם לכרטיסי מתנה של אמזון או אפילו למזומן ישיר באמצעות פלטפורמת הפצה כמו PayPal. לרוב התוכניות של נקודה לדולר יש יחסים גבוהים באמת; למשל, 1000 מפלטפורמה’נקודות s עשויות להוסיף רק כ 10 $. אם לוקחים בחשבון שמסקרים עשויים להימשך למעלה מחצי שעה להשלמה, פירוש הדבר שאולי תסתפק בסך של 10 $ או פחות לשעה כשאתה משלים סקרים באמצעות פלטפורמות אלה..

זה נאמר, השלמת הסקרים האמורים היא דרך ברת ביצוע הכנסה נוספת אם אתה’משועמם מחדש וכבר היינו עונים על סקרים ובאופן אחר מסתובבים את הגלגלים שלכם ברשת. זה’עדיף לעשות קצת מזומנים בצד מאשר להרוויח שום דבר בכלל, לפחות בעיננו. יתרה מזאת, לרבים מאתרים אלה יש בונוסים נוספים ופרסים אחרים שאפשר ליהנות מהם אם תשתמש בהם בעקביות.

המפתח להרוויח כסף טוב באמצעות אתרי סקר הוא ללכת על הסקרים הקצרים והיעילים ביותר שתוכלו למצוא ולהשלים כמה שיותר תוך פרק זמן מוגדר – נניח, חצי שעה. עשה זאת כמה פעמים בשבוע ויהיה לך מספיק כסף לאכול זמן נוסף בשבוע, והכל בלי להתאמץ יותר מדי.

מסחר אלקטרוני מס ‘6 – מכירת דברים מקוונים


עיצוב מסחר אלקטרוניכמו שציינו בעבר בבלוגים ופודקאסטים, אתה יכול גם להשתמש במסחר אלקטרוני כשיטת ייצור הכסף המקוונת העיקרית שלך.

העובדה היא ששווקים מקוונים הם כאלה רועם מבחינת הזדמנות ופוטנציאל, במיוחד בהשוואה לשווקי לבנים ומרגמות (ובעיקר לאור COVID-19).

אתה יכול להפעיל חנות למסחר אלקטרוני שמוכרת כמעט כל דבר, החל מחולצות טי מעוצבות בהתאמה אישית לקולקציית הדגמים הישנה שלך לציורים בהתאמה אישית, אם יש לך יכולת אמנותית מסוימת.

אתה יכול גם עשה א פלטפורמת eCommerce העליונה די בקלות דרך וורדפרס או אחר בוני אתרים בחינם – –, רבים מהם מגיעים פונקציונליות מסחר אלקטרוני מובנית בעיצובים שלהם. הם עשויים גם להשתמש בתוספים שעוזרים לך לנתח את תנועת המשתמשים ואת הרגלי המבקרים, כך שתוכל לבצע אופטימיזציה טובה יותר של האתר שלך להמרות (כלומר, מבקרים שמסיימים לבזבז כסף).

כמובן שהטריק לכל עסק בו אתה מוכר משהו הוא שאתה צריך שיהיה לך משהו שווה לקנות. זה אומר להכין את התוכן או המוצרים שלך בעצמך או להגיע להסדר עסקי עם יצרן, איתך מתנהג כסוג של מתווך או משווק.

יתר על כן, חנות המסחר האלקטרוני שלך תמיד תזדקק לחשיפה ושיווק מסוימים, גם אם אתה מכין את החומר בעצמך. זה אומר לשלם עבור פרסומות הפזורות ברחבי האינטרנט, או באמצעות הפלטפורמות שהוזכרו לעיל כמו בלוגים ופודקאסטים כדי לפרסם אתר משלך. אם אתה’אם אתה מייצר איזשהו חנות מקוונת בכל קנה מידה, עליך לחזק את המותג המקוון שלך ולהפיץ את הנוכחות שלך רחוק ככל האפשר, בכל מקרה.

זה’זה גם רעיון טוב להתמקד בנישה אחת של מוצרים, כמו ציורים של אנשים בסגנון מסוים או משהו דומה. האינטרנט הוא גדול בריכה, ואתה’יש סיכוי גבוה יותר ללכת לאיבוד אם אתה מוכר משהו גנרי או משהו שכולם יכולים לעשות גם בקלות.

שם’היא אלטרנטיבה נוספת להרוויח כסף באמצעות סחר אלקטרוני: שימוש בפלטפורמה קיימת כמו Etsy, במיוחד אם אתה מוכר מוצרים אמנותיים או תוצרת בית. ישנם המון יצרני תכשיטים, עובדי עץ, יצירות רהיטים ואמנים המשתמשים בפלטפורמות כמו אטסי באופן בלעדי כמקור ההכנסה היחיד שלהם.

זו יכולה להיות אפשרות ברת קיימא אם תמיד רצית לפתוח חנות משלך אך אל תעשה זאת’לא יהיה לך רצון או הכנסה להבטיח מיקום פיזי, או אם אתה חושב שיש לך סיכוי טוב יותר למכור את מרכולתם דרך השוק הדיגיטלי של האינטרנט.

פלטפורמת אירוח מומלצת ו- eCom: Shopify

לא רק פלטפורמת eCom הטובה ביותר אלא גם המוחלטת המארח הטוב ביותר של eCom בחוץ – אנו ממליצים על Shopify.

זה מהיר, אמין ומעוצב בצורה מושלמת לכל מי שמחפש לפתוח חנות מקוונת, לא משנה איזה סוג של מוצרים הם מוכרים.

# 7 למד סחר – עיצוב אתרים


ללמוד עיצוב אתריםעיצוב אתרים הוא אחד מהעסקאות המבוקשות ביותר שתוכלו ללמוד, אך זה’זה גם אחד הקשים ביותר להרוויח כסף מכיוון שהתחום מוצף מעט באנשי מקצוע חדשים.

זה’מדוע מעצבי אתרים רבים מחפשים פלטפורמות פרילנסריות כמו Upwork ויוצאים לבד.

לימוד עיצוב אתרים אם לא’אני כבר יודע איך לעשות את זה זה עדיין רעיון טוב וזה’זו דרך נהדרת להרוויח קצת כסף באינטרנט.

אמנם יש הרבה מעצבי אתרים חדשים שם בחוץ שכולם מפרסמים את כישוריהם, אבל זה’נכון באותה מידה שיש המון לקוחות חדשים המצטברים מדי יום בצורך של מעצבי אתרים מוכשרים.

על ידי לימוד סחר זה, אתה יכול לפחות להרוויח כמה כסף מזומן בנוסף למקור ההכנסה העיקרי שלך או בסופו של דבר אפילו לעבור להפוך למעצב אתרים במשרה מלאה.

להרוויח כסף בהצלחה בדרך זו דורש רבים מאותם כישורים והרבה מאותה נחישות כמו להיות כל סוג של פרילנסר. אתה’עלי לפנות ללקוחות באופן יזום ובסופו של דבר לטפח רשת של לקוחות מהימנים, כך שתעבור עבודה עקבית בכל עת.

אתה יכול גם להשתמש ברבות מאותן שיטות לעיל כדי להפיץ את היכולות שלך או ליצור תיק עבודות. רעיון טוב להכין בלוג שמדגים את כל כישורי עיצוב האינטרנט שלכם, מכיוון שהוא נותן ללקוחות פוטנציאליים חלון למה שהם יכולים לצפות לפרויקט שלהם..

יתר על כן, אתה יכול להרוויח כסף כמעצב אתרים על ידי מכירת גרפיקה של מניות. אם אתה לא’אין לי כרגע משרות לדאוג ללקוח, אתה תמיד יכול להכין גרפיקה של מניות ולמכור אותן לבעלי עסקים קטנים או לאתרי תמונות של תמונות כמו Unsplash. הדבר הנפלא עם גרפיקה של מלאי או תבניות אחרות הוא שהם תמיד נדרשים לאתרים חדשים, ותוכלו למכור אותם שוב ושוב. הם לא’זה בהכרח לא רווח גדול עבור כל מכירה, כמובן, אבל זה’זה עדיין מקור הכנסה לוואי טוב.

# 8 למד סחר – פיתוח אתרים


ללמוד פיתוח אתריםבאופן דומה, תוכלו ללמוד להיות מפתח אתרים, שהוא עוד אחד מהעסקאות המבוקשות ביותר שתוכלו למצוא בימים אלה. אתה’עלי להצטרף לפלטפורמות פרילנסר כדי להתחיל ברוב המקרים, אלא אם כן יש לך איכשהו אוסף בריא של לקוחות מוכנים ללכת תחת חגורתך כשאתה מתפטר מהעבודה היומית שלך..

זה נכון במיוחד אם אתה’ללמוד מחדש פיתוח אתרים מאפס או צורך לקחת שיעורים מקוונים או קורסים במכללה כדי לקבל את הכישורים הדרושים בראשך. בלי קשר, אתה יכול להרוויח לא מעט כסף ברשת באמצעות פיתוח אתרים.

זה’זה מבוקש בכל מקום שאתה מסתכל שכן אתרים חדשים צצים כל הזמן. אפילו יותר טוב, הביקוש ל מפתחי אתרים מיומנים ומיומנים מאוד הוא הרבה יותר גדול ממה שאתה יכול לחשוב.

זוכר את הדלילות שהזכרנו? זה’זה מורכב בעיקר ממעצבי מפתח ומפתחי אתרים זולים. לרוב זה מוביל לעבודות משנה, ולכן בעלי עסקים קטנים רבים וסוכנויות גדולות אף יותר מוכנים לשלם מחירים גבוהים יותר עבור תוצאות מעולות.

לשם כך, אנו’ממליץ להתמחות במשהו כמפתח אינטרנט, בין אם זה’זה פלטפורמה מסוימת, כמה שפות קידוד שונות, או סוג מסוים של אתר. בהחלט צריך גם ליצור בלוג שמדגים את כישוריך בתיק עבודות, מה גם שכמובן ניתן להציג את כישוריך באמצעות איך הבלוג המדובר נוצר.

לחיות את חיי הפרילנסרים כמפתח אינטרנט או כמעצב אתרים בהחלט מגיעים עם האתגרים שלהם, למרות שיש המון יתרונות (כמו היכולת להתעורר בכל עת שתרצו). אתה’עלי לשמור על משמעת מתמדת ולהיות מסוגל להישאר במשימה גם כאשר העבודה מתקשה.

יתר על כן, אתה’סביר להניח שתצטרך להכניס הרבה שעות נוספות “מחוץ לשעון” על מנת לבנות קהל לקוחות מצליח לרכוש מספיק “אשראי רחוב” שבסופו של דבר אתה מקבל עסק חוזר במקום שתצטרך להשתמש בפלטפורמות הפרילנסינג שהוזכרו קודם.

בסך הכל, להרוויח כסף באופן מקוון עבור היותו מפתח או מעצב אתרים אפשרי לחלוטין, וכנראה רווחי למדי, אם תכניסו את העבודה ויש לכם את הכישורים להצליח. לימוד עסקאות אלה עכשיו זה רעיון נהדר, מכיוון שכישורים אלה עשויים להיות בעלי ערך רב ככל שהזמן נמשך.

# 9 שיווק שותפים


תוכנית השותפים של אמזוןדיברנו קודם על איך אתה יכול להשתמש בשיווק שותפים דרך הבלוג או הפודקאסט שלך בכדי להרוויח כסף. לתת’צולל עמוק יותר בשיטה זו לייצור כסף.

על קצה המזלג, שיווק שותפים פירושו שאתה מפרסם או דן באופן אחר במוצר ממוכר בפלטפורמת האינטרנט או בבלוג שלך ומספק קישור למוצר האמור.

אם מבקר לוחץ על קישור למוצר זה / מבצע מכירה, אתה מקבל קיצוץ קטן מאוד ברווחים. מודעות תשלום לפי לחיצה הן גרסאות של שיווק שותפים מכיוון שאתה מרוויח כסף על פי מספר המבקרים שאתה מפנה לאתר של המפרסם..

תוכניות שותפים הן הסכמים בין מקומות גדולים יותר כמו אמזון, שם הם משלמים לך כדי לשלוח אנשים למוצרים שלהם. הצטרפות לתכניות אלה זה די קל וזה לא’לא צריך לעשות הרבה מאמץ, אבל להרוויח כסף מזומן דרך תוכניות שותפים זה קצת יותר קשה.

בתור התחלה, הלקוחות הם מאוד מודע לכך שהאינטרנט מוצלח בימינו במאמץ נמוך “ביקורות” של מוצרים שנועדו רק ליצור קליקים. זה’זה הימור טוב בהרבה להיות סבלני ורק לפרסם או לבדוק מוצרים או שירותים באתר שלך ששווים את הזמן… והם למעשה אתה מאמין שהם מועילים.

יתר על כן, אתה’עלי לעשות מחקר שיווקי וברר אילו מוצרים או תעשיות מבוקשות כיום. אין זה הגיוני להקים בלוג ציוד קיץ בחצר האחורית כשזה’סתיו ובקרוב יהיה חורף.

אתה’עלי גם כל הזמן לבוא עם קישורים חדשים של שותפים עצמאיים כדי ליצור קשר עם המפרסם או האתר השיווקי שלך. מוצרים חדשים יוצאים תמיד, ולהבטיח שלבלוג שלך יש מספיק תוכן חדש כדי לגרום לאנשים ללחוץ ולבדוק מוצרים מומלצים פירושו שאתה’עלי להוציא כסף בכדי להרוויח כסף על ידי שכירת קופירייטרים או מנהלי מדיה, או בדרך אחרת לבוא עם התוכן בעצמך.

בסך הכל זה’לא סביר שאתה’אני יכול לעשות שיווק שותפים למקור ההכנסה היחיד שלך אלא אם כן אתה מנהל שפע של בלוגים שמוקדשים לסוג הכנסה זה. עם זאת, באפשרותך להשתמש בשיווק שותפים יחד עם הבלוג שלך, חנות המסחר האלקטרוני או הפודקאסט כדי למשוך מאזינים, קוראים ולקוחות בכל אותם ערוצי תוכן עיקריים. מודל “הכנסה מרובת זרמים” זה מצליח מאוד עבור מי שמחפש להרוויח כסף טוב באינטרנט.

# 10 הפוך למנהל מדיה חברתית


להיות מנהל מדיה חברתיתלבסוף, אתה יכול להרוויח כסף באופן מקוון אם אתה רותם את הידע שלך על מדיה חברתית ו- מכירה מיומנות זו למי שלא’לא מוכשר לטיפול בנוכחות או בפלטפורמות המקוונות שלהם.

בימינו מדיה חברתית היא אחד הנהגים הטובים ביותר להמרת לקוחות ושמירה על מוניטין מקוון מצליח. כתוצאה מכך ניהול מדיה חברתית הוא מיומנות מבוקשת. זה לא’פשוט אומר שאתה צריך לדעת לעבוד על עמוד הפייסבוק שלך.

אתה צריך להיות בעל ידע שיווקי ויחסי ציבור משמעותיים – תואר בתחומים אלה בהחלט עוזר כשמחפשים אחר אחת מהתפקידים הללו.

אתה’עלי גם לדעת ללהטט חשבונות מדיה חברתית מרובים בבת אחת ולהגיע עם קמפיינים שיווקיים או יחסי ציבור.

אבל זה’זה מאוד מסלול לכסף טוב אם אתה יודע מה אתה’אתה עושה אם אתה נהנה לטפל בענייני מדיה חברתית כבר. מדיה חברתית היא אכן נושא מרתק כשמסתכלים עליו בעדשות הפסיכולוגיה האנושית.

מנהלי המדיה החברתית המצליחים ביותר בחר כמה פלטפורמות להתמחות בהן ולפרסם את כישוריהם דרך תיק עבודות כמו אצל רוב הסוגים האחרים של פרילנסרים. אולם ניהול מדיה חברתית פרילנסרית אינו’הדרך היחידה שלך להצלחה. אתה יכול גם למצוא את זה כ “עבודה מסורתית” אם יש לך את הכישורים ותואר המכללה הנדרש (שבדרך כלל נמצא בתקשורת, שיווק או משהו דומה).

זוהי דרך יעילה להרוויח כסף באופן מקוון מכיוון שתפקידך כמעט ומתרחש באינטרנט. אתה’סביר להניח שתהיה לך לוח זמנים גמיש מאוד בין אם אתה הולך עצמאי או מסורתי, ואתה’אני יבצע את רוב העבודה שלך מהנוחות של כסא המחשב שלך. בסך הכל מדובר בשיטת עשיית כסף שעלולה להפוך לנפוצה ואף מבוקשת עוד יותר כאשר חברות ממשיכות לעבור ברשת ולקבל יותר מלקוחותיהן מערוצים דיגיטליים.

5 טיפים להרוויח כסף באינטרנט


כל האסטרטגיות שלעיל הינן רעיונות נהדרים ללא קשר לרמת הניסיון שלך, אם כי, כמובן, לאנשים עם ניסיון כלשהו יהיה קצת רגל למעלה. בלי קשר, הנה קומץ טיפים שתוכלו להשתמש בהם כשאתם מנסים להרוויח כסף באופן מקוון.

 • עבודה באמצעות זרמי הכנסה מרובים. נגענו בזה מעט לפני שדיברנו על להרוויח כסף באמצעות סקרים, אבל זה נכון מאוד שלא סביר שתרוויח מספיק כסף כדי לשרוד בשיטה יחידה שלמעלה. זה נשאר נכון גם אחרי שהיית בזה קצת. הטריק להכנה עקבי כסף מקוון הוא על ידי רדיפת זרמי הכנסה מרובים בו זמנית, קבל מעט מכל אחד מהם. יתכן והכל יסתכם ביותר ממה שציפית.
 • אתה צריך תמיד לרדוף אחר ההזדמנות הבאה שלך. אין להכחיש שעבודה מקוונת היא כלכלת “הופעה” – כלומר, תמיד יש עבודה אחרת שעליך לחפש אותה והזדמנות נוספת להרוויח כמה שריטות שאתה צריך לסגור. נדיר מאוד שתוכל להרוויח כל כך הרבה כסף ממשרה יחידה או באמצעות בלוג או פודקאסט בודד שאתה יכול לנוח על זרי הדפנה. אם לא אכפת לכם להתרפק ולעבוד חמישה ימים בשבוע (או יותר), עבודה מקוונת יכולה להיות אכן משתלמת למדי.
 • השאר את כל הפרופילים והחשבונות שלך זה בזה. זה לא אומר להשתמש באותה סיסמה לכל החשבונות או האתרים שלך (למעשה, עליך תמיד לעשות את ההפך!). אבל זה אומר שאתה צריך לנצל כל הזדמנות לקשר בין העשייה המקוונת השונה שלך זו עם זו. לדוגמה, לכל פרופילי המדיה החברתית שלך צריכים להיות קישורים זה לזה בעמוד הראשי שלהם. אך עליך לכלול גם קישורים לבלוג שלך, לפודקאסט, לחנות למסחר אלקטרוני או לכל דף מקוון אחר עליו אתה שם. אם אנשים אוהבים את מה שאתה עושה במקום אחד, הסיכוי הוא שהם יבדקו את האתרים האחרים שלך ואולי אפילו יתנו לך עסק.
 • נשאר מקצועי. בניגוד לאמונה הרווחת, האינטרנט אינו ניתן למחיקה. התייחס לכל מה שאתה מקליד כאילו כתוב בדיו, שכן מוניטין יכול לעקוב אחריך לאורך זמן. אנו ממליצים בחום לשמור על התנהגות מקצועית בכל מחיר בכל מה שתרוויח עשיית הכסף שתחליטו לבצע. קל יותר להשיג עסקים חוזרים, לקבל משרות מהפניות ולהתחיל פודקאסט או מיזם בידור חדש אם המוניטין שלך מקצועי, ידידותי ומכובד.. 
 • תמיד למדו מיומנויות חדשות. האינטרנט הוא מקום עבודה רב-גמיש ומגוון יותר מהעולם האמיתי בגלל שפע התוכן ורמת החדשנות העצומה שמניעה את התפתחותו. אתה צריך תמיד ללמוד מיומנויות חדשות ולמנף אותם בכדי להרוויח כסף ולהגביר את ההצלחה המקוונת שלך. אל תלמדו רק לקוד; תמיד למד כיצד לקוד בשפות חדשות ולהתעדכן בהתפתחויות קידוד חדשות. 

שאלות נפוצות


האם אתה משלם מיסים כשאתה עובד באופן מקוון או מבצע עצמאי?

משלם מיסים כפרילנסרכן! עובדים רבים או פרילנסרים מקוונים מקבלים את עצמם לכשככל שהם מתחילים להרוויח כסף בעיקר דרך האינטרנט מכיוון שהמיסים שלהם אינם’לא מנוכה אוטומטית מתשלומי המשכורת שלהם כמו שהיו בדרך כלל.

אבל רק בגלל שהמעסיק שלך לא’לא להוציא את המסים שלך באופן אוטומטי’זה לא אומר שאתה לא’אני חייב לממשלה בסוף השנה.

במקום זאת, יש לדווח למס הכנסה על כל הכסף שאתה מרוויח באופן מקוון, או באמצעות מיזם עצמאי או באמצעות עבודה פרילנסרית, וצריך לנכות סכום מס מתאים..

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא פשוט המתן עד סוף השנה והגיש את המסים שלך. אתה’אדווח על סך הכנסותיך, ומס הכנסה יצטט את מה שאתה חייב להן בפברואר. עם זאת, ככל הנראה מדובר בסכום די משמעותי.

אתה’עלי לחסוך את הכסף כל השנה ולחיות הרבה מתחת לאמצעיך, לפחות בשנה הראשונה בה לא תעשה’אני לא יודע בדיוק כמה אתה’אני יחויב במס. זה יכול להיות מסובך עבור רבים, במיוחד מכיוון שרוב האנשים רגילים לקבל גישה לכל הכסף בחשבון הבנק שלהם מכיוון שמסים מוציאים אוטומטית ברוב מקומות העבודה.

או שאתה יכול לשלם מיסים רבעוניים, שתביא לך לסכם את כל מה שהרווחת ברבעון נתון (נניח, ינואר עד מרץ) ותשלם למס הכנסה כל כמה חודשים. בסופו של דבר אתה משלם את אותו הסכום בסך הכל, אך כל תשלום הוא עקיצה קטנה יותר מחשבון הבנק שלך וזה’זה קצת יותר קל לטפל.

אנחנו’ממליץ לעשות זאת אם אתה יכול לנהל את זה. למעשה, גם אם אתה משלם למס הכנסה את ה- לא בסדר סכום, אתה’ככל הנראה אשלם פחות בסך הכל מכיוון שזכית’לא להכות עם א “תשלום מאוחר” תשלום בסוף השנה החייבת במס.

תוכל למצוא גיליון עבודה כדי ללמוד כיצד לחשב את המסים הרבעוניים שלך וכיצד לבצע תשלומים ישירות אליו מס הכנסה באמצעות הפקדה ישירה דרך אתר האינטרנט שלהם.

מהם העסקים המקוונים המוצלחים ביותר?

ישנם כמה מודלים עסקיים מקוונים שאתה יכול לנסות לחקות אם אתה רוצה למקסם את ההצלחה הכספית שלך.

הראשון שבהם הוא ללא ספק ה- מודל עסקי בסיסי בבלוג, או אפילו את מודל רשת הבלוגים. על קצה המזלג, ניהול עסק מקוון בו אתה ממשיך לנהל בלוגים מרובים עם תוכן יכול לרווח לך הכנסה חודשית משמעותית ברווח של שותפים עצמאיים בלבד.

משמעות הדבר היא שאתה צריך לכתוב טונות של תוכן או להעסיק קופירייטרים שיעשו עבורך את הכתיבה, אך זה יכול להוביל להצלחה רצינית אם תמצא את הגומחה השיווקית הנכונה ובסופו של דבר תוכל לייצר הרבה קליקים..

העניין עם רשתות בלוגים זה שאתה יכול בקלות לקשר ביניהם זה עם זה, ולהניע תנועה במחזור מקיים את עצמך בכל אתרי האינטרנט שלך.

אתה יכול גם להרוויח כסף באמצעות בלוגים באמצעות קמפיינים שיווקיים או קידום מכירות, או להתחבר לבלוגרים וארגונים ארגוניים אחרים. הפעלת בלוגים כעסק הופכת להיות יותר ויותר רעיון לקריירה מיינסטרימית. כמעט כל אחד יכול לקפוץ פנימה ולמצוא הצלחה, וזו הסיבה לכך’זו אחת האפשרויות הפופולריות ביותר שיש שם.

אבל אתה יכול גם לנהל עסק מקוון על ידי מכירת מוצרים דיגיטליים. אנחנו’אתה מדבר ספרים אלקטרוניים, שירים, תוספי וורדפרס, ערכות נושא, אמנות ועוד. אנשים באמת משקיעים מאמץ רב בהפיכת החללים המקוונים הטובים ביותר שהם יכולים, ואם אתה יכול לספק תוכן עבור אותם חללים, אתה יכול להרוויח מסודר.

אמנם, זה לא בדיוק הכנסה פאסיבית, מכיוון שאתה צריך להכניס את העבודה ליצירת כל המוצרים שתוארו לעיל. אבל זו קריירה פוטנציאלית ועסקים מקוונים גדולים אם תרצו ליצור מלכתחילה.

לבסוף, ניהול עסק עצמאי משלך, עם כתיבה או מיומנות אחרת כמו קידוד או עיצוב אתרים, הוא רעיון נהדר. זהו העסק המקוון הטוב ביותר שתוכלו לבחור אם יש לכם רוח עצמאית ואתם רוצים לקחת אחריות על כל ההצלחה שלכם.

התייחסנו ברעיון לעומק קצת יותר מוקדם, אבל זה יכול להניב תגמולים גדולים אם תקדישו זמן ויש לכם את הכישורים לגבות את תיק העבודות שלכם..

כיצד אוכל למצוא דגמים עסקיים מקוונים מוכחים?

בקיצור, תגלה דוגמניות טובות של Googling מה שאתה’אתה חושב על להתחיל ולראות את התוצאות המובילות.

אלגוריתמי החיפוש של גוגל מסננים אוטומטית את האתרים המוצלחים ביותר לראש. באופן טבעי, האתרים שאתה לוחץ עליהם קודם יפעלו דרך מודלים עסקיים טובים. תעשי מעט רטייה כלכלית ותבדוק מה האתרים המובילים עושים ושקול כיצד הם עשויים לעשות זאת.

אתה יכול גם להמשיך לקרוא מדריכים כמו זה, המפרטים מודלים עסקיים מקוונים ורעיונות להכנת כסף. אך לעתים קרובות יותר מכך, להבין אילו מודלים עסקיים מקוונים הם אלו שאתה צריך לחקות הוא פשוט כמו לחשוב מה עובד בשבילך ועל אילו אתרים אתה אוהב לבלות איתו.

למשל, האם ראית אי פעם תיק עבור מפתח אתרים עצמאי שמאוד אהבת? בדוק את מודל התמחור שלהם או אפילו שלח להם דוא”ל לחקירה ובו שאל על הצעה עסקית. אתה יכול לקחת את מה שהם מגיבים ולחשוב איך המודל העסקי הזה עשוי לתרגם להצלחה עבורם.

איזה עסק מקוון אתה צריך להתחיל בלי כסף להשקיע?

שם’זה מגוון עסקים מקוונים שתוכלו להתחיל בלי כסף להשקיע בשום אופן:

 • כתיבה פרילנסרית היא דוגמא קלה; כל מה שאתה צריך זה חינוך לאנגלית וכישורי כתיבה בסיסיים. אתה יכול להצטרף לפלטפורמה כמו Upwork ולהגיש מועמדות למשרות כתיבה שם. לחלופין, תוכלו להשתמש באתרים כמו Textbroker באמת בחינם בכך שהם לא’לא דורש ממך “הצעת מחיר” למשרות.
 • אתה יכול גם להיות מעצב אינטרנט ולהתחיל עסק משלך באמצעות פורמט דומה, באמצעות פלטפורמות פרילנסרים כדי לקבל משרות. טכנית, אתה צריך לבזבז קצת כסף בהתחלה כדי לקבל השכלה בפיתוח או עיצוב אתרים.
 • להיות אמן דרך אטסי או פלטפורמה אחרת. אם יש לך יכולת אומנותית, היא ניצחה’לא עלה לך אגורה להתחיל למנף מיומנות זו ולהתחיל למכור את סחורתך ברחבי האינטרנט.
 • ביצוע עסק בבלוג להתחיל יכול תיאורטית להיעשות בלי לבזבז כסף, למרות שאתה’עלי לחפש גבוה ונמוך אחר פלטפורמה נהדרת לאירוח אתרים שיש בה חבילה בחינם ללא כל חולשות ומיתרים. רוב הסיכויים שאתה’בסופו של דבר עלי להוציא מעט מזומנים כדי לשדרג את יכולות האחסון או בניית האתר שלך, אבל אתה פחית התחל בלי דולר לשמך.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map