סקירת MailerLite 2020

MailerLite: סקירה כללית

MailerLite הוא כלי שיווקי באמצעות אימיילים מבוסס אינטרנט אשר מהימנים על ידי יותר מ- 600,000 משתמשים ברחבי העולם. תוכנת שיווק בדוא”ל זו נועדה בשנת 2010 ומטרתה לעזור לפרילנסרים ועסקים קטנים ובינוניים ליהנות מהטבות שיווק בדוא”ל בעלות משתלמת..


בין נקודות החוזק העיקריות של MailerLite הם קלות השימוש בו, עיצובים יפים של דואר אלקטרוני ועלון, ותמיכת לקוחות מעולה. למרות הפשטות שלו, MailerLite מתהדר בהרבה תכונות ואינטגרציות רבות.

בעיה נפוצה עם תוכנת שיווק בדוא”ל

עם כל כך הרבה כלים לשיווק בדוא”ל כיום המציעים כמעט את אותה קבוצה של תכונות סטנדרטיות, בחירת כלי טוב תלויה בתקציב שלך. ישנם כלים מובחרים שמציעים מערך תכונות חזק יותר אך מצפים שהם יגיעו במחיר גבוה. מצד שני, כלים מסוימים הם בחינם או זולים יותר, אך התכונות שהם מציעים הם די בסיסיים.

MailerLite הוא אחד מאותם כלים מועטים לשיווק בדוא”ל שיש בהם תערובת נחמדה של תכונות וזמינות.

מאפייני המפתח של MailerLite

ניתן לסווג את תכונות המפתח של MailerLite כך:

 • יצירת קמפיינים
 • ניהול מנויים
 • בניית טפסים
 • אוטומציה
 • שילובים

ניתן לגשת לתכונות אלה בתפריט לוח המחוונים, כאשר חלק מהן זמינות בעמוד הפתיחה. בחלקים הבאים נעבור לפרטי התכונות הללו.

עמוד הפתיחה של MailerLite.

1. קמפיינים

MailerLite יאפשר לכם לבצע קמפיינים אימיילים יפים וממירים גבוהה לפרסום הבלוג, הסמינר המקוון או אירועים אחרים. אתה יכול להתחיל קמפיין אחד על ידי מעבר ל”קמפיינים “בתפריט לוח המחוונים ולחץ על” צור קמפיין. ” ניתן לגשת לתכונה “קמפיינים” זו גם בעמוד הפתיחה.

קמפיינים של מיילר לייט

תקבלו ארבעה סוגי קמפיינים לבחירה:

 • רגיל: קמפיין האימייל הקלאסי.
 • פיצול A / B: פצל בדיקה של שני פורמטים שונים של דוא”ל. בעזרת תכונה זו תוכלו לקבוע את הגדרת הקמפיין הטובה ביותר שתמיר יותר מאשר האחרים.
 • שלח מחדש באופן אוטומטי: עוזר לשלוח שוב קמפיינים קודמים למנויים שלא פתחו או לחצו על האימיילים שלכם. ניתן להתאים אישית את הנושא ותכני הודעת הדואר האלקטרוני שיש להתמרמר עליהם כדי להניע את המנויים לשמור על קשר איתך.
 • קמפיין RSS: קמפיין חוזר לשליחה אוטומטית של הודעות דחיפת RSS בכל פעם שפרסמת פוסט חדש.
MailerLite בחר סוג מסע פרסום

יצירת קמפיין רגיל

בואו נעבור על התהליך של ביצוע קמפיין רגיל. לאחר בחירת קמפיין רגיל, תשאל אותך אם אתה רוצה להתחיל מאפס או לא. אם אתה אוהב התחלה חדשה, תתבקש מהעורך המועדף עליך: גרירה ושחרור חדשה או קלאסית, טקסט עשיר או HTML מותאם אישית..

קמפיינים של MailerLite עיצוב דוא

ניסיתי את עורך הגרירה והטיפה הקלאסי, ונמצא שהוא חלק. קבוצת חסימות התוכן בסרגל הצד מכסה את רוב הדברים שתזדקק להם, כמו סרטונים, תמונות, חתימה, פריטי RSS, כפתורים וקישורים חברתיים. העורך עוקב אחר שינויים כך שתיקון טעויות יהיה רוח. יש גם גלריה שתאפשר לך לבחור תמונות בלי לעזוב את העורך. תכונה ייחודית נוספת היא שאתה יכול להוסיף פוסטים בפייסבוק ישירות לדוא”ל שלך.

קמפיינים של מיילר לייט יצירת תוכן בדוא

התיקיה העיקרית של עורך הגרירה והשחרור היא שלא תזדקק ל- HTML או לכל ידע קידוד כדי שתוכל להשתמש בו. עם זאת, אם אתה רוצה לעבוד עם HTML, אתה יכול פשוט לעבור לעורך ה- HTML המותאם אישית.

אם התחלה מאפס אינה דבר שאתה רוצה, אתה יכול לבחור תבנית או לעשות שימוש חוזר באחד מכתובות האימייל שלך. למרבה הצער, תבניות זמינות רק למנויים בתשלום.

קמפיינים של מיילר לייט עיצוב דוא

לאחר שתסיים לעצב את הדוא”ל שלך עם עורך או תבנית, לחץ על “בוצע עריכה” ובחר קבוצה או קטע מנויים. (שים לב שהקבוצה שונה מקטע שנעסוק בסעיף הבא בניהול ניהול המנויים.)

מקבלי קמפיינים של MailerLite

לאחר מכן תתבקש לבדוק את הקמפיין שלך ולאשר אותו. השלב האחרון הוא תזמון מסע הפרסום שלך.

לוח הזמנים של קמפיינים של MailerLite

שלושת סוגי הקמפיינים הנותרים – חלוקת A / B, שליחה אוטומטית ו- RSS – בצע את שלבי הקמפיין הרגיל, עם כמה אפשרויות נוספות.

2. ניהול מנויים

מגזרים וקבוצות

שליחת דוא”ל גנרי אחד לכל המנויים שלך היא שיווק בדוא”ל ללא-נו. אם אתה שואף להגדיל את שיעורי הפתיחה, הקליק וההמרה שלך, זה הכרחי להתאים אישית את מסעות הפרסום שלך. לכן עליכם לסווג את המנויים שלכם לפרסומות שונות ככל האפשר.

רוב הכלים לשיווק בדוא”ל עושים זאת באמצעות “תגים”, אך MailerLite משתמש ב”פלחים “ו”קבוצות”. אם אתה חושב שקטעים וקבוצות הם מושגים דומים, שים לב ש- MailerLite מתייחס לשני אלה באופן שונה. וזה הופך את הגישה של MailerLite לבלבלת למדי.

אם תלחץ על “מנויים”, תראה שתי כרטיסיות נפרדות עבור “פלחים” ו”קבוצות “.

עמוד המנויים של MailerLite

בואו נדבר על קטעים. פלחים מבוססים על מגוון כללים. מנויים ייכללו בסגמנט אחד אם הם עומדים בכללים שהגדרת עבור אותו פלח. אתה יכול לשלב כללים או לקבוע כלל חלופי. הגדרת כלל תיראה כך:

מגזרי מנויים של MailerLite

קבוצות, לעומת זאת, זה מה שאנחנו יכולים להשוות ל”תגיות “של כלים שיווקיים אחרים בדוא”ל. אתה יכול לעדכן את הקבוצות שלך באופן ידני או באמצעות כלל אוטומציה. (עיין בסעיף “אוטומציה” למטה כדי לדעת יותר על אוטומציה.)

קבוצות מנויים של MailerLite

בזכות העזרה של MailerLite, יש מדריך נוסף שיעזור לך להבדיל בין פלחים וקבוצות. בעוד שהפלחים והקבוצות יכולים לבלבל לשימוש, שתי האפשרויות הללו מספקות דרך חדשה לך לקטלג את המנויים שלך יותר ולבצע קמפיינים המותאמים אישית יותר. אם אתה עדיין מוצף, אתה יכול לבחור שלא להשתמש בפלחים או בקבוצות שכן שני אלה הם אופציונליים בלבד.

קבוצות מנויים של MailerLite לעומת פלחים

שדות, נתונים וניקוי לא פעילים

שלוש אלה הן הכרטיסיות הנותרות תחת “מנויים.” ב”שדות “, MailerLite כבר רשמה שדות משלה כאן, כמו דוא”ל, שם, שם משפחה, חברה ומדינה. אתה יכול גם ליצור שדות מותאמים אישית בחלק זה, על ידי העלאת קובץ CSV מרשימת המנויים שלך או על ידי הוספת ידנית של שדות חדשים. שדות שימושיים בבניית טפסים.

שדות מנויים ל- MailerLite

“נתונים סטטיסטיים” מספק נתונים סטטיסטיים שונים, כולל שיעורים פתוחים, קליקים, מנוי וביטול מנוי הממוצע הממוצע.

סטטיסטיקת מנויי MailerLite

לבסוף, הכרטיסייה “ניקוי לא פעיל” מאפשרת להסיר חברים לא פעילים שנמצאים ברשימה שלך יותר משישה חודשים אך לא פתחה אף אחד מהודעות הדוא”ל שלך..

מנויים של MailerLite ניקוי לא פעיל

3. טפסים

בוני הטפסים של MailerLite יאפשרו לך לבנות טפסים מוטבעים, קופצים ודפי נחיתה.

טפסים משובצים

יצירת טופס חדש, שם הטופס ובחירת קבוצת מנויים – אלה השלבים הראשונים בבניית טופס משובץ. MailerLite יביא אותך לדף בו תוכל לערוך את המראה הן של טופס ההרשמה והן של הודעת ההצלחה בכרטיסייה “עיצוב”. כפי שניתן לראות מהתמונות למטה, טפסים משובצים הם בסיסיים, ואין תבניות זמינות להתאמה אישית.

MailerLite טפסים משובצים מנוי
טפסים משובצים של MailerLite

לאחר מכן תוכל למקם את קוד ההטמעה באתר שלך כך שהטופס יופיע בדפים שנבחרו. אתה יכול גם להגדיר את פונקציות הטופס באמצעות הכרטיסייה “הגדרות”.

MailerLite משובץ הגדרות טופס

חלונות קופצים

שלבים ליצירה, שמות ובחירת קבוצת מנויים לקופצים חדשים דומים לאלה של טפסים משובצים. עם זאת, בניגוד לטפסים משובצים, לקופצים יש תבניות לבחירה.

קופץ MailerLite טפסים בחר תבנית

MailerLite יביא אותך לדף אחר בו תוכל לשנות את העיצוב של טופס הקופץ וגם את הודעת ההצלחה.

קופץ MailerLite טפסים 1
קופץ MailerLite טפסים קופץ 2
קופץ MailerLite טפסים 3

זה לא הכל. MailerLite מספק אפשרויות נוספות לשליטה על התנהגות הקופץ דרך הכרטיסייה “הגדרות”.

קופץ MailerLite טפסים קופץ 4

דף נחיתה

אם עדיין לא מתרשמים מהטפסים והקופצים המובנים, אולי עורך דפי הנחיתה – תכונה ייחודית של MailerLite – יכול להפוך אותך למאמין..

לאחר שיצרת דף נחיתה חדש, נתת לו שם ובחרת קבוצת מנויים, תתבקש לבחור תבנית. אפשרויות הבחירה הנוכחיות כוללות: ספר אלקטרוני, קורס אלקטרוני, הזמנה, קדם-התחלה, סמינר מקוון, “בקרוב”, ייצור לידים ומוצר. בעוד שהבחירות הנוכחיות מעטות, אלה אמורות להספיק בכדי להתחיל בעבודה של דף נחיתה.

דף נחיתה של טפסים של MailerLite בחר תבנית

ניסיתי את תבנית הסמינר המקוון. העורך של MailerLite הציע 17 אבני בניין בתוספת אפשרויות סטיילינג נוספות לבנייה ושינוי הן של דף הנחיתה שלי והן את הודעת ההצלחה.

עיצוב נחיתה של טפסים של מיילר לייט עמוד 1
עיצוב נחיתה של טפסים של מיילר לייט עמוד 2
טפסי מיילר לייט עיצוב נחיתה עמוד 3

יתר על כן, יש את החלק הבא בו תוכל לבצע אופטימיזציה של דף הנחיתה החדש שלך למטרות SEO.

הגדרות דף נחיתה של טפסים של MailerLite

זה מרשים ש- MailerLite מציע דרך לבנות את שלושת הטפסים הללו – טפסים מוטבעים, קופצים ודף נחיתה – אפילו עבור הגרסה החינמית שלה. אתה יכול אפילו להתאים את הצבעים ואלמנטים אחרים של סטיילינג כדי להתאים טפסים אלה למיתוג שלך. בעוד שספקי שירותי דוא”ל אחרים מציעים פונקציות לבניית טפסים, ייתכן שתצטרך לשלם כדי ליצור את הטפסים שלך.

4. אוטומציה

אוטומציה בדוא”ל היא אחת מהתכונות השימושיות של MailerLite ומשמשת ליצירת זרימות עבודה על בסיס פעולות בקמפיין. כמה דוגמאות לפעולות הן: מנויים הפותחים ולחיצות על קישורים, מנויים המצטרפים לרשימה, מנויים מעדכנים שדה קשר אחד או כמה, או מנויים המשדרגים מ- freemium לתכנית בתשלום. האוטומציה של MailerLite היא מסודרת, פשוטה וקלה לניווט. לא ניתן לומר תיאורים כאלה לצורך אוטומציה של תוכנות שיווק אחרות בדוא”ל.

כדי ליצור אוטומציה חדשה, צור תחילה זרימת עבודה ואז הגדר טריגר זרימת עבודה. לאחר הגדרת הטריגר, אתה יכול להוסיף שלבים, כמו שליחת דוא”ל או הוספת עיכוב, מצב או פעולה. לדוגמה, אתה יכול ליצור סניפי כן / לא בנקודות שונות כדי לשלוח דוא”ל נפרד בכל פעם שהמנויים עומדים או לא עומדים בקריטריונים ספציפיים. אתה יכול גם להשתמש באוטומציה כדי להגדיר תשובות אוטומטיות או לעדכן את הקבוצות שלך.

הדק זרימת עבודה של MailerLite אוטומציה

בעוד של- MailerLite יש אוטומציה מרובה לאינספור אפשרויות, היא עדיין לא עשירה בתכונות כמו ActiveCampaign ופלטפורמות שיווק אחרות בדוא”ל. אין בו אלמנטים מותנים מתקדמים וזה לא יאפשר לך לעקוב אחר האינטראקציה של המנויים עם דפי האתר שלך.

5. אינטגרציה

ל- MailerLite יש לא מעט שילובים זמינים. הרשימה ארוכה וכוללת את Shopify, WooCommerce, PayPal, Stripe, Magento, WordPress, Facebook, Zapier, Zendesk, ClickFunnels, Slack, Trello, Basecamp 3, Google Docs, Google Sheets, ו- Google Forms.

רשימת שילובי MailerLite

יתר על כן, קל לשלב את MailerLite באתרי וורדפרס באמצעות הפלאגין של וורדפרס. MailerLite מאפשר גם גישה לממשק API למפתחים, דבר המסייע לשילובו עם אפליקציות אחרות.

6. תכונות אחרות

להלן תכונות נוספות של MailerLite:

 • דוחות וניתוחים: ל- MailerLite פונקצית דיווח בסיסית, אך אין שום פרק ייעודי לכך. יש “נתונים סטטיסטיים” תחת “מנויים”, ויש גם את הדוחות בתוך קמפיינים. ל- MailerLite מעקב אחר סחר אלקטרוני מוגבל, החל על WooCommerce ו- Shopify. אין בו מעקב חברתי, אך יש בו מיפוי קליקים.
 • ניהול עזיבות: לאחר הקפצה קשה אחת או חמישה הקפצות רכות, MailerLite מעביר מנויים אוטומטית לתיקיית הקפצה שבה תוכלו לנהל אותם. כתובות דוא”ל מוקפצות מתרחשות כאשר תיבת הדואר הנכנס של המנוי מלאה או כשכתובת דוא”ל אינה חוקית.
 • ספריית תמונות ללא הגבלה: MailerLite גם לא מטיל מגבלה על גודל התמונה.

תמחור של מיילר לייט

MailerLite הוא ספק שירותי אימייל בר השגה. זה נהדר עבור חברות סטארט-אפ, עסקים קטנים ובינוניים, ואנשים שאין להם יותר מדי כסף להוציא. ישנם חמישה דגמי תמחור, כולל גרסת freemium. עם זאת, אם אתה מתכוון להשתמש ב- MailerLite לשימוש עסקי, אני מציע לך ללכת עם התוכנית $ 10 לחודש כדי שתוכל ליהנות מכל התכונות ותאפשר לך לשלוח אימיילים ללא הגבלה..

להלן תוכניות התמחור:

 • $ 0 לחודש (חינם): עד 1,000 מנויים; עד 12,000 מיילים בחודש; עם תכונות מוגבלות.
 • 10 $ לחודש (84 $ לשנה): עד 1,000 מנויים; אימיילים ללא הגבלה בחודש; גישה לכל התכונות.
 • 15 $ לחודש (126 $ לשנה): 1,001 עד 2,500 מנויים; אימיילים ללא הגבלה בחודש; גישה לכל התכונות.
 • 30 $ לחודש (252 $ לשנה): 2,5001 עד 5,000 מנויים; אימיילים ללא הגבלה בחודש; גישה לכל התכונות.
 • 50 $ לחודש (420 $ לשנה): 5,001 עד 10,000 מנויים; אימיילים ללא הגבלה בחודש; גישה לכל התכונות.
תוכנית התמחור השנתית של MailerLite

אם אתה סקרן לגבי ההבדלים בתכונות בין התוכניות החינמיות לתשלום, בדוק את התמונה הזו:

MailerLite חינם לעומת תוכניות בתשלום

החזרים כספיים

המנויים יכולים לקבל החזר רק אם MailerLite מסיים את השירותים ללא סיבה. מצבים אחרים יהיו בשיקול דעתו של MailerLite.

MailerLite: מה אהבתי בזה

בראש ובראשונה, MailerLite הוא ידידותי למתחילים וקל לשימוש. בהחלט אהבתי את לוח המחוונים, את בונה הגרירה והשחרור, את המספר הנדיב של חסימות תוכן, את בוני הטפסים, שילובים חלקים, ואת האוטומציה הפשוטה אך עם זאת מספיק מספקת..

תמיכת הלקוחות (הכוללת דוא”ל וצ’אט חי 24/7) היא נהדרת ומגיבה. הצוות יכול לדבר 12 שפות, כולל אנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית, רוסית והולנדית. ל- MailerLite יש גם בסיס ידע מקיף.

עם זאת, הדבר העיקרי שגרר אותי ל- MailerLite הוא התוכנית החינמית. אמנם יתכן שבתכנית הזו אין את כל הפעמונים והשריקות של התוכניות בתשלום, אך האפשרות החינמית שלהם כוללת כבר אוטומציה די חזקה ורוב תכונות המפתח של MailerLite. הוסף את העובדה כי 1,000 המנויים הראשונים לדוא”ל הם בחינם. התוכנית החינמית הזו פשוט מושלמת לכל מי שרוצה לטעום איך עובד כלי שיווק בדוא”ל.

MailerLite: מה אני לא אוהב בזה

בעוד של- MailerLite יש פונקציות אוטומציה שימושיות, עדיין אין לה טריגרים מסוימים. ההבדל בין קטעים לקבוצות מבלבל. התבניות הזמינות, אפשרויות התשלום וכלי ההתאמה האישיים מוגבלות.

החלק המתסכל ביותר ב- MailerLite הוא תהליך האישור הקפדני. אמנם תהליך האישור עשוי להימשך יום אחד בלבד, אם חשבונך לא יאושר, MailerLite לא יתן הסבר לאי אישור. למרות שזה אולי המאמץ של MailerLite לבלום את דואר הזבל ולשמור על מסירות של מסעות פרסום בדואר אלקטרוני בקצב גבוה, התהליך עדיין מעצבן.

סקירת MailerLite: מחשבות אחרונות

MailerLite היא תוכנת שיווק בדוא”ל קלה לשימוש, עם מספיק פיצ’רים שאמורים להתאים לעסקים קטנים, בינוניים, בלוגרים ומשווקי פרילנסרים הפועלים בתקציב צנוע. משתמשים מתחילים ובינוניים עם ידע מינימלי ב- HTML או קידוד יאהבו את בונה הגרירה והשחרור והיבטים פשוטים אחרים בממשק של MailerLite.

MailerLite הוא בשווי (אם לא טוב יותר) מ- MailChimp, כאשר התוכניות בתשלום של MailerLite גם הן נוחות יותר. התוכנית החינמית לא כוללת את כל הפיצ’רים, אך עם 1,000 מנויים בחינם ו -12,000 מיילים חודשיים, היא עדיין עסקה טובה. MailerLite אורז הרבה אוטומציה לטריגרים פשוטים, אך אל תצפה שהוא יבצע אוטומציה מתקדמת שנראה ב- ActiveCampaign ובכלים מתוחכמים אחרים..

MailerLite מציעה ניהול רשימות משמעותי אשר יועיל ביצירת קמפיינים מותאמים אישית יותר. עם זאת, יצירת פלחים וקבוצות יכולה להיות מבלבלת בתור התחלה, במיוחד אם אתה רגיל “לתייג” כלים אחרים לשיווק בדוא”ל. יתר על כן, תהליך האישור של MailerLite לחשבונות חדשים הוא קפדני יותר מזה של ספקים אחרים.

אז האם MailerLite בשבילך? אם קיבלת תקציב מוגבל אך זקוק לכלי שעושה יותר משליחת קמפיינים בדוא”ל, MailerLite יתאים לחשבון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map