סקירת נושא BuddyBoss 2020

Contents

נושא BuddyBoss: סקירה כללית

אם אי פעם רצית ליצור קהילה מקוונת עבור החברה או העסק שלך, נושא BuddyBoss הוא הנושא היחיד שתזדקק לו אי פעם. זה נושא אחד מסוגו בליגה משל עצמו, והוא מגיע עם תוסף בחינם בשם פלטפורמת BuddyBoss.


כשמשתמשים ביחד, הנושא והפלטפורמה של BuddyBoss יכולים לעזור לכל אחד, אפילו לא טכנאים, לבנות אתר רשת חברתית זהה לאתרי רשתות חברתיות מודרניות. לרשותך תכונות מתקדמות הנרכשות בנפרד בעיצובים אחרים ותוכל לשלב אותה עם תוספי וורדפרס רבים ככל שהצרכים שלך מתרחבים ומתפתחים..

בסקירה זו אנו מדברים על:

 1. נושא Buddy Boss ופלטפורמת Buddy Boss: היסטוריה קצרה
 2. דברים שאתה יכול לעשות עם קומבי בוס באדי
 3. הקמת פלטפורמת באדי בוס
 4. רכיבי קהילה מקוונים
 5. התאמה אישית של הנושא שלך
 6. מכור את התוכן שלך עם BuddyBoss + LearnDash
 7. השתלב עם תוספי וורדפרס נוספים
 8. BuddyBoss: תמחור
 9. BuddyBoss: תמיכה
 10. סקירת BuddyBoss: מה אני אוהבת בזה
 11. ביקורת BuddyBoss: מה אני לא אוהבת בזה
 12. סקירת BuddyBoss: מחשבות אחרונות

נושא Buddy Boss ופלטפורמת Buddy Boss: היסטוריה קצרה

בואו ונגבה מעט: איך נושא הפלטפורמה של BuddyBoss יצאו לפועל?

ערכת הנושא והפלטפורמה של Buddy Boss הם למעשה תחליף לבאדיפרס, תוסף וורדפרס המאפשר לכם ליצור אתר רשת חברתית. למרות חדשני, ל- BuddyPress היו הרבה מגבלות ויש לה קהילה שלמה של תוספים של צד שלישי לכמה תכונות מתקדמות יותר כמו יצירת פורום. שימוש בהרבה תוספים מוספים לא רק מסבך את הדברים אלא זה גם מביא לעלויות המשתמשים.

אז יוצרי נושא BuddyBoss חשבו, מה אם יש לנו את כל התכונות המתקדמות הללו תחת קורת גג אחת? זה יקל על הדברים!

וזה קרה. כעת, באמצעות השילוב של BuddyBoss, תוכלו לעשות כל כך הרבה יותר מאשר אתר ברשת חברתית, אך תוכלו גם ליצור דיוני פורום וקבוצות חברתיות ללא תוסף נוסף, לארח קורסים בחינם ותשלום ועוד..

בשלב זה אני רוצה להבהיר מה כל אחד מהם עושה. ה פלטפורמת BuddyBoss מוסיף פונקציות ל- WordPress כדי להקל על יצירת קהילה מקוונת. פונקציות אלה כוללות היכולת ליצור פרופילי משתמש, קבוצות חברתיות, פורומים, הזמנות בדוא”ל וכן הלאה.

ה נושא BuddyBoss מוודא שהכל נראה יפה ויפה. אתה יכול להשתמש בכל נושא וורדפרס עם פלטפורמת BuddyBoss, אבל זה לא ייראה נהדר כמו בעת שימוש בערכת הנושא BuddyBoss.

לדוגמה, כך נראה פרופיל משתמש כאשר לא משתמשים בערכת הנושא BuddyBoss:

פרופיל משתמש ללא נושא BuddyBoss

אתה עדיין יכול ליצור פרופיל משתמש עם פלטפורמת Buddy Boss, אך הוא לא נראה כל כך נהדר.

עכשיו השווה את זה לאיך שנושא Buddy Boss גורם לו להיראות:

פרופיל משתמש עם נושא BuddyBoss

עכשיו זה נראה כמו פרופיל חברתי אמיתי.

כדי לסכם מחדש, אתה יכול ליצור אתר רשת חברתית עם פלטפורמת Buddy Boss, תוסף בחינם, אבל אם אתה רוצה שהכל ייראה יפה ויפה ממש מחוץ לקופסה, עדיף להשתמש בערכת הנושא BuddyBoss. השניים משולבים בחוזקה כך שתוכל להתאים אישית את האתר שלך ואת ההגדרות האחרות במקום אחד.

הם תואמים גם את BuddyPress הישן, כך שאם אתה צריך להעביר פרופילים חברתיים ונתונים אחרים, זה יעבוד ללא תקלה.


דברים שאתה יכול לעשות עם קומבי בוס באדי

 1. רשת / קהילה חברתית שלם עם פרופילי משתמשים, עדכוני חדשות, צירי זמן, העברת הודעות פרטיות, קבוצות חברתיות, פורומים, חיבור חברים ואפילו הזמנות בדוא”ל למי שאינו חבר. אין צורך בתוסף נוסף לאף אחד מאלה!
 2. מכור את התוכן שלך. Buddy Boss משתלב עם LearnDash ו- WooCommerce כך שתוכל למכור תוכן במנוי או על בסיס תשלום חד פעמי..
 3. צור אתר eLearning. אתה יכול ליצור, לארח ולנהל את הקורסים שלך עם שילוב LearnDash.
 4. להשתלב עם תוספים אחרים של וורדפרס כדי לאפשר חוויה של חבריך, ליצור הודעות עבודה, ליצור אירועים כוללים או בלעדיים וכו ‘.

הקמת פלטפורמת באדי בוס

מכיוון שיש הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם משולבת באדי בוס, החיסרון היחיד האפשרי הוא להגדיר את הכל עשוי לקחת זמן רב. ההגדרות והאפשרויות המפוזרות וכל זה (שאני הולך להסביר בהמשך) גם לא עוזרים. אך כדי לא ללכת לאיבוד במורכבות הממשק של האנדנד, אני ממליץ לכם לעקוב ולעקוב אחר דרכיהם דרך הווידיאו. כאן.

הסרטונים האלו מראים הכל, החל מהגדרת התצורה של הפלטפורמה ועד לשנות את הנושא כדי לוודא שהכל עובד בצורה מושלמת ונראה מצוין.

בקטע זה, אני עוסק רק בכמה מהדברים המהותיים שעליך לעשות / לדעת כדי להבין כיצד הפלטפורמה עובדת וכיצד ניתן להשתמש בה..


הבנת פלטפורמת BuddyBoss

כפי שאמרתי קודם, הפלטפורמה מציעה המון פיצ’רים, וזה נהדר, אבל חלק מההגדרות מרגישות די מפוזרות ובכל מקום. זה קשור לאופן בו ארגנו את הפלטפורמה. הפעלת פיצ’ר, הגדרתו ועיצובו נעשית בכמה מקומות שונים.

ניקח לדוגמה את דף הכניסה / ההרשמה.

אתה יכול להתאים אישית את דף הכניסה / הרשמה ב- BuddyBoss > אפשרויות נושא > כניסה / הרשמה. כאן תוכלו להוסיף לוגו, לשנות את גודל הלוגו, להשתמש בתמונת רקע, להוסיף כותרת ותיאור ועוד.

אבל קבל זאת: אתה יכול לשנות את צבע דף הכניסה / הרשמה ב סטיילינג, קטע נפרד מתוך אפשרויות נושא.

נראה לי הגיוני כי צריך להיות כל צרכי הסטיילינג של עמוד תחת קורת גג אחת כביכול, אבל לא כך הדברים מסודרים בפלטפורמת BuddyBoss.

אז תן לי תמונת מצב כיצד הדברים עובדים סביב הרציף:

חלקים שונים מפלטפורמת BuddyBoss

כשאנו עוברים את הסקירה הזו, תוכלו לשים לב שיש המון הלוך וחזור בין אזורים שונים בפלטפורמה רק כדי להתאים אישית תכונה מסוימת. בהתחלה זה הולך להיות קצת מכריע ומבלבל, אבל בקרוב תגיע לזה ותתחיל לדעת את זה כמו גב כף היד.

בחירת הרכיבים שלך

לפני שתעשה משהו אחר, עליך תחילה לבחור את הרכיבים שברצונך שיהיה באתר הרשת החברתית שלך.

אם אתה הולך ל BuddyBoss > רכיבים, תראה רשימת רכיבים שתוכל להפעיל באתר שלך. זה מה שאתה צריך לראות:

רכיבים

פשוט סמן את תיבת הרכיב שברצונך לאפשר לאתר שלך, בחר הפעל בין פעולות התפזורת בראש, והכה להגיש מועמדות.

לדוגמה, אם אתה רוצה שמשתמשים יוכלו לשלוח הודעות פרטיות אחת לשנייה, עליך להפעיל הודעות פרטיות ראשון. אם אתה רוצה שחברים יוכלו לשלוח הזמנות דוא”ל לאנשים שאינם חברים להצטרף לרשת, תוכלו להפעיל רכיב זה כאן וכן הלאה.

אם ברצונך לקבוע את התצורה של ההגדרות עבור כל רכיב, לחץ על הגדרות ישירות מתחתיו. אתה יכול גם למצוא את ההגדרות ב BuddyBoss > הגדרות.

הגדרת דפי רכיב ורישום

עליכם להקצות דפי וורדפרס לדפי הרכיבים שהפעלתם זה עתה. לשם כך, עבור אל באדיפרס > דפים, ועליך לראות שני קטעים: דפי רכיבים ו דפי הרשמה.

עבור דפי הרכיבים, אלה נוצרים באופן אוטומטי על ידי וורדפרס לאחר הפעלת הרכיבים, כך שסביר להניח שלא תצטרך לשנות דבר בהתחלה. אבל אם, למשל, ברצונך להקצות דף חדש לקבוצות החברתיות, אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת דף חדש ובחירת העמוד החדש בתפריט הנפתח:

הוספת דף חדש לדף רכיב

בשביל ה דפי הרשמה, עליכם ליצור דף לתנאי השירות ומדיניות הפרטיות ולקשר בין הדפים עם סעיפי הרישום המתאימים. אם אתה אובד עצות מה לעשות בשלב זה, אתה יכול לבדוק הדרכת וידיאו שאליה הם קשרו מהורהר בתחתית הקטע:

קישור להדרכה בנושא הגדרת דפי הרשמה

תוכלו למצוא את קישורי ההדרכה הללו מפוזרים בקטעים השונים של הפלטפורמה, מגע ממש נחמד שמקל על המשתמשים קצת יותר קל.

קביעת תצורה של ההגדרות שלך

אתה רוצה גם לשנות את ההגדרות שלך כדי לשלוט בגישה לאתר, בפרופילי משתמש, בקבוצות חברתיות ובהגדרות אחרות. לך ל BuddyBoss > הגדרות ועברו על כל אפשרות בזהירות. התחל עם ההגדרות הכלליות ועבד בדרך שלך בכל אחת מהקטגוריות.

להלן תמונת מצב של ההגדרות:

הגדרות BuddyBoss אפלטון

אם אתה יוצר קהילה מקוונת, הגיוני לאפשר למי שאינו חברים לרשום חשבונות חדשים. אתה יכול גם לבחור לאפשר לחברים למחוק את הפרופילים שלהם ולבחור למי תציג את סרגל הכלים.

תחת פרטיות, אתה יכול להגביל את הגישה לאתר שלך לחברים מחוברים בלבד, אך דפי הכניסה / ההרשמה עדיין יהיו גלויים לכל אחד.

דבר מעניין נוסף שתוכלו לעשות כאן הוא לפטור כתובות אתרים מסוימות מלהיות פרטיות. יתכן שתרצה שחלק מהדפים, כמו דפי שיווק למשל, יהיו גלויים לקהל הרחב, וכדי לעשות זאת, פשוט הדבק את כתובת האתר של הדף ב תוכן ציבורי תיבה ופגע שמור שינויים.

בנוסף, בחלק זה תוכלו למצוא הגדרות לרכיבים המותאמים לכם כמו פרופילים, קבוצות, פורומים, פעילות, מדיה, חיבורים, הזמנות וחיפוש..

זה בדרך כלל שבו אתה יכול לקבוע מה המשתמשים יכולים לעשות באתר שלך. לדוגמה, אם אתה רוצה שהם יוכלו להעלות תמונת פרופיל ותמונת שער לפרופילי המשתמש שלהם, פשוט עבור אל BuddyBoss > הגדרות > פרופילים וסמן את התיבה הרלוונטית.

ייבוא ​​נתוני הדגמה

דבר נוסף שתרצו לעשות לפני שתשחקו עם הנושא הוא לייבא נתוני הדגמה. מחוץ לקופסה, האתר יהיה ריק ולא תהיה לך פרופילי משתמש או קבוצות חברתיות לדוגמה שאפשר לשחק איתם. בכדי לראות כיצד הדברים נראים בקצה הקדמי, עדיף לייבא נתוני הדגמה.

כדי לייבא נתוני הדגמה, עבור אל באדי בוס > כלים. לאחר מכן תראה רשימה של נתוני ברירת מחדל אתה יכול לייבא. ניתן לייבא חברי הדגמה, קבוצות ופורומים. כדי להקל על ההמשך אני מציע שתייבא הכל בבת אחת. לחץ על כל אחת מהתיבות ופגע ייבא נתונים שנבחרו.

ייבוא ​​נתוני הדגמה

לאחר שזה ייעשה, תביא כמה פרופילי משתמשים לדוגמה, קבוצות חברתיות ופורומים לעבוד איתם.

להלן דוגמאות לקבוצות חברתיות הדגמות:

קבוצות חברתיות הדגמה

רכיבי קהילה מקוונים

כעת, אתם מוכנים להתחיל ליצור את הקהילה המקוונת שתמיד חזיתם מראש. כמו שאמרתי קודם, הקומבו של BuddyBoss מספק תכונות מובנות וחזקות ליצירת קהילות מקוונות מתקדמות בדומה לפייסבוק או לטוויטר.

מהניסיון האישי שלי עד כה, זה בהחלט פשוט יותר ליצור אתר רשת חברתית בעזרת BuddyBoss. אין צורך בתוספים נוספים עבור אף אחת מהתכונות. יש להם גם דרכי דרך מפורטות לווידיאו כיצד להגדיר כל פיצ’ר כך שלא תישאר לבד להבין את הדברים.

פרופילי משתמשים

מובנה עם BuddyBoss הוא היכולת להתאים אישית פרופילי משתמשים. אם אתה הולך ל BuddyBoss > פרופילים, תוכל להוסיף שדות נוספים כמו כתובת דוא”ל, מספר איש קשר, יום הולדת ועוד. זה באמת תלוי בך ובמה שאתה רוצה שהמשתמשים ישתפו ביניהם.

פרופילי משתמש

הדברים קצת מבלבלים כאן מכיוון שאתה יכול להוסיף שדות לפרופילי משתמש בנדנד, אבל כדי לסדר מחדש את האלמנטים בפרופיל משתמש, תצטרך ללכת אל ניווט בפרופיל שמוציא אותך מ- BuddyBoss.

כאשר לוחצים עליו, ניווט בפרופיל נפתח בכרטיסייה חדשה ומעביר אותי להתאמה אישית של נושא הפרונטנד. זה לא נוח אם לא רציתי לעזוב את דף הגדרות ה- backend. אני מעדיף את זה אם זה ייפתח בכרטיסייה חדשה במקום, או אפילו יותר טוב שאפשרות זו תמצא בעורך האחורי יחד עם כל השאר.

הודעות פרטיות

אתה יכול גם לאפשר העברת הודעות פרטיות אם אתה רוצה שמשתמשים יוכלו להעביר אחד לשני. כדי לאפשר זאת, פשוט עבור אל BuddyBoss > רכיבים ולהפעיל הודעות פרטיות.

תכונת המסרים הפרטיים כוללת אפשרויות מתקדמות. ראשית, חברים יכולים להקליד שם ישירות בתיבת הדואר הנכנס שלהם כדי שיוכלו לשלוח הודעה לכל אחד מבלי שיצטרכו לעזוב את הפרופיל שלהם.

הם יכולים גם לשלוח תמונות, אימוג’ים ו- GIF באמצעות העברת הודעות פרטיות, אך עליך להפעיל תחילה תכונה זו. כדי לאפשר זאת, פשוט עבור אל BuddyBossy > הגדרות > מדיה. שם תראה את האפשרויות הבאות:

מה שמאפשר מדיה בהודעות פרטיות

הקפד לבדוק את כל התיבות הללו ושמור את השינויים.

מה שאני אוהב בתכונת ההודעות הפרטיות הוא שהממשק דומה מאוד לאפליקציות העברת הודעות פופולריות אחרות, כך שמשתמשים יכולים להשתמש בו בבת אחת מבלי לבזבז יותר מדי זמן בניסיון להבין איך הדברים עובדים..

משתמשים יכולים לבחור תמונות מרובות בבת אחת, לחפש בהודעות שלהם ולהשתמש באמוג’ים מובנים. אני גם אוהב את העובדה שאתה יכול לשנות את גווני העור של האמוג’ים.

הדבר היחיד שלדעתי ישפר את זה עוד יותר הוא שיש דרך למשתמשים לחפש אימוג’י על ידי הקלדה.

אי נוחות קלה נוספת שמצאתי היא שאתה לא יכול לשלוח הודעה על ידי לחיצה על כניסה. אתה בעצם צריך ללחוץ על כפתור שלח, שהוא באמר אם אתה בשולחן העבודה שלך ולא רוצה לטרוח עם עכבר או משטח עקיבה.

כמו כן, אני לא יודע אם זה רק אני, אבל ה- GIFs לא יעמיסו על הסוף שלי.

הנה הצצה לאופן העברת המסרים הפרטיים:

העברת הודעות פרטיות

קבוצות חברתיות

מאפיין מגניב נוסף של BuddyBoss הוא היכולת ליצור קבוצות חברתיות על בסיס תחומי העניין של המשתמשים.

כדי להפעיל תכונה זו, עבור אל BuddyBoss > רכיבים ולהפעיל קבוצות חברתיות.

אם ייבאת את נתוני ההדגמה, תהיה לך קבוצת דוגמאות של קבוצות חברתיות וככה אמור להיראות ספריית הקבוצות החברתיות:

קבוצות חברתיות הדגמה

ניתן למצוא הגדרות נוספות עבור תכונה זו ב BuddyBoss > הגדרות > קבוצות. כאן תוכלו לאפשר לכל המשתמשים ליצור קבוצות חברתיות, לאפשר למנהלי מערכת להעלות תמונת שער ואווטאר, לאפשר סוגי קבוצות וכו ‘..

אתה יכול גם להגדיר את תמונת הכיסוי המוגדרת כברירת מחדל לקבוצות חברתיות וכן את רוחב הגובה של תמונת הכיסוי BuddyBoss > אפשרויות נושא > תמונת כריכה.

בצד האחורי, תוכל לראות רשימה של כל הקבוצות החברתיות על ידי מעבר אל BuddyBoss > קבוצות. אתה יכול לערוך, למחוק או להציג קבוצות חברתיות מכאן.

דיוני פורום

מאפיין מובנה נוסף של BuddyBoss הוא היכולת ליצור דיונים בפורום, תכונה שבעבר ניתן היה להשיג רק עם תוספים של צד שלישי. בדיוני פורום חברים יכולים לדבר זה עם זה בפורמט שאלות ותשובות כמו Reddit, וזה ממש שימושי אם אתם רוצים שחברים יוכלו לעזור אחד לשני או לדון זה עם זה..

דיון בפורום

כדי לאפשר יצירת פורומים, פשוט עבור אל BuddyBoss > רכיבים ולהפעיל דיוני פורום. אם אתה הולך ל BuddyBoss > הגדרות > דיוני פורום, תוכל ליישם כללים נוספים כמו אי-עריכת עריכה של תגובות או פוסטים לאחר פרק זמן קבוע, לאפשר למשתמשים אורחים ללא חשבונות ליצור דיונים או תגובה, לאפשר לחברים להירשם לפורומים, וכל כך הרבה יותר.

זו באמת תכונה חזקה שיכולה להביא את הרשת החברתית שלכם לרמה אחרת. זה שימושי במיוחד עבור אתרי למידה אלקטרוניים שבהם אתה רוצה שהתלמידים שלך יוכלו לדון בנושאים יחד.

בתוך אפשרויות נושא > פורומים, תוכל להתאים אישית פורומים על ידי שינוי הפריסה, שימוש בתמונת באנר מותאמת אישית, הוספת כותרת ותיאור בפורום וכו ‘.

מה שמגניב גם בכך שכל קבוצה חברתית יכולה ליצור פורום משלה, והם יכולים ליצור יותר מאחד. לדוגמה, עבור הקבוצה החברתית “עיצוב גרפי” הם יכולים לקיים דיוני פורום הבאים:

דיוני פורום של קבוצות חברתיות

חיבורי חברים

חברים יכולים גם להתחבר זה עם זה על ידי שליחת בקשת חיבור בדומה ל- Google+ או בקשת הידידות בפייסבוק.

לכל פרופיל חבר יהיה התחבר כפתור הצמוד לתמונת הפרופיל. חברים יכולים ללחוץ על כפתור זה כדי לשלוח בקשת חיבור.

לחצן הכחול הכחול בפרופילי המשתמש

לאחר שחבר שלח בקשת חיבור, תהיה אפשרות לבטל אותה.

חברים יראו הודעה כזו כאשר מישהו שלח בקשת חיבור:

הודעה על הזמנה להתחבר

אתה יכול להפעיל תכונה זו ב- BuddyBoss > רכיבים > חיבורי חברים.

חיפוש רשת

מאפיין נוח באמת הוא חיפוש הרשת בו משתמשים יכולים לחפש בכל הרשת פוסטים בסרגל חיפוש אחד.

חיפוש רשת

אתה יכול לבחור אילו סוגי פוסטים ניתן לחפש. לשם כך, עבור אל BuddyBoss > הגדרות > לחפש. כאן תוכל להפוך לחיפוש פוסטים או מידע מסוים כמו שמות חברים, כתובת דוא”ל, שם משתמש, טקסט פיסקה, מספרים, דיון, תשובות ועוד.

הזמנת דוא”ל

BuddyBoss גם מאפשרת לחברים לשלוח הזמנות דוא”ל לכל מי שהם רוצים להצטרף לרשת, בין אם זה עמיתם לעבודה, חברים או בני משפחה. כל מה שהם צריכים זה שם המזמין וכתובת הדוא”ל שלו.

כך חברים יכולים לשלוח הזמנות לדוא”ל:

שליחת דוא

אתה יכול גם לבחור אם אתה רוצה שחברים יוכלו לשנות את כותרת וגוף הדוא”ל שלך על ידי מעבר אל BuddyBoss > הגדרות > מזמין.


התאמה אישית של הנושא שלך

השלב הבא הוא להתחיל להתאים אישית את העיצוב שלך כדי שייראה כמו איך שאתה רוצה. נושא BuddyBoss מספק אפשרויות רבות להתאמה אישית כך שתוכלו להעניק חוויה ממותגת ונעימה לחברים שלכם.

יצירת תפריטים ניווט

הדבר הראשון שברצונך ליצור הוא תפריטי הניווט שלך מכיוון שכך בעיקר נסתובב באתר.

ישנם שני תפריטים עיקריים שתוכלו ליצור בעזרת נושא Buddy Boss: תפריט סרגל הכותרת ותפריט BuddyPanel.

שורת הכותרת ותפריט BuddyPanel

תפריט סרגל הכותרת

תפריט שורת הכותרת הוא התפריט בכותרת העליונה שלך. ליצירת תפריט שורת כותרת, עבור אל וורדפרס תומך, רחף עם העכבר מראה חיצוני, ולחץ תפריט. לאחר מכן תראה שדה בו תוכל להקליד א שם התפריט. הקלד את שם התפריט, משהו כמו “תפריט סרגל הכותרת” ולחץ על צור תפריט.

כיצד ליצור תפריט

לאחר מכן תוצג לך רשימת עמודים שתוכל להוסיף לתפריט שלך. סמן את התיבות של מה שאתה רוצה להוסיף ולחץ על הוסף לתפריט. לאחר מכן תראה סורגים תחת כותרת התפריט שלך שתוכלו לגרור ולשחרר לסדר מחדש. ניתן גם ליצור פריט משנה עבור כל עמוד על ידי הזרמת סרגל.

על הגדרות תפריט בחלק התחתון, אל תשכח ללחוץ שורת כותרת.

יצירת תפריט שורת כותרת

עם מרבית הנושאים האחרים, לא תהיה לך הרבה חופש לגבי מראה הכותרת, אבל נושא Buddy Boss נותן לך אפשרויות התאמה אישית נוספות לכותרת העליונה וכותרת עליונה..

אתה יכול למצוא אפשרויות התאמה אישית לכותרת בכותרת BuddyBoss > אפשרויות נושא. בחלק זה תוכלו להעלות את הלוגו שלכם, לשנות את מערך הכותרת ואפילו לשנות את צבעו. אני אראה לך בהמשך בפרטים נוספים את הדברים השונים שאתה יכול לעשות באפשרויות העיצוב.

תפריט BuddyPanel

תפריט BuddyPanel הוא מאפיין נחמד של נושא זה שמוסיף לחוויית הרשת החברתית של האתר. ליצירת תפריט BuddyPanel, עבור אל לוח מחוונים של וורדפרס > מראה חיצוני > תפריט. המשך ליצור תפריט חדש ולתת לו כותרת.

בצד שמאל, לחץ על באדי בוס וסמן את תיבות הפריטים שברצונך שיופיעו בתפריט BuddyPanel. לחץ על הוסף לתפריט, וב- הגדרות תפריט אתה יכול לבחור אם ברצונך להציג חלונית זו למשתמשים מחוברים וגם למשתמשים מחוברים. באופן אישי אני חושב שזה הגיוני יותר ליצור פאנל אחר לשני סוגים אלה של משתמשים. אז בדוגמה זו, אני אראה אותה רק למשתמשים המחוברים.

BuddyPanel נראה כברירת מחדל מדהים, והרבה יותר מה אתה יכול לעשות כדי להתאים אותו אישית.

ראשית, אתה יכול לשנות את הסמל של פריטי התפריט שלך ב- BuddyPanel ממש בתוך תפריט קטע. לשם כך, לחץ על התפריט הנפתח של פריט התפריט ולחץ על הסמל. לאחר מכן תראה חלון קופץ עם המון סמלים לבחירה. זוהי פיצ’ר די מגניב שנוסף על ידי פלטפורמת BuddyBoss שמקל כל כך על התאמה אישית של תפריט BuddyPanel שלך.

שינוי סמלי תפריט BuddyPanel

אתה יכול גם לשנות את הצבע של BuddyPanel, ואני הולך להראות את זה בחלק מאוחר יותר.

הגדרת דפי הבית והבלוג שלך

לאחר סיום התפריטים, תרצה גם להגדיר את דפי הבית והבלוג שלך. דף הבית הוא הדבר הראשון שחברים רואים ברגע שנכנסו לאתר שלך. אתה יכול לבחור להציג את עדכון החדשות, ציר הזמן, מדריך החברים, הבלוג או רשימת הקורסים.

להגדרת דף בית ובלוג, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס > הגדרות > קריאה. ברגע שאתה שם, בחר דף סטטי כדף הבית והגדר כל עמוד שתרצה כדף הבית והבלוג.

הגדרת דף בית ובלוג

כדוגמה, אם תבחר עדכון חדשות כדף הבית שלך, זה הדבר הראשון שחברים יראו לאחר הכניסה אליו:

עדכון חדשות כעמוד הראשון

כעת יש לך קיר פעילויות דמוי טוויטר שמאוכלס אוטומטית בפעילויות האחרונות באתר שלך. חברים יכולים להקליד סטטוס ולהזכיר מישהו באמצעות @, להעלות תמונה או GIF ולצרף אמוג’ים. הם יכולים גם לבחור לפרסם אותו בפרופיל שלהם או בקבוצה. זה די מגניב.

כמובן שאתה יכול להקצות עמוד אחר כעמוד הראשון שלך בהתאם לצרכים שלך והעדפתך.

יש עוד כמה דברים שאתה יכול לעשות עם העמוד הראשון שלך. אם אתה הולך ללוח המחוונים של וורדפרס ולחץ דפים, תראה רשימה של כל העמודים שלך, כולל העמוד הקדמי שהוקצה כעת. לחץ על דף זה כדי להיכנס לעורך גוטנברג.

עמוד ראשי

לאחר שנכנסת, אם תלחץ תכונות עמוד, תראה נפתחת המציגה שלוש אפשרויות תבנית:

שינוי פריסת העמודים

העמוד במסך מלא יסיר את הכותרת ואת סרגל הצד ואילו ללא ספק הסרגל הצדדי מסיר את סרגל הצד. השתעשע עם אפשרויות אלה עד שתמצא את הפריסה שאתה מעדיף. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם כל הדפים האחרים שלך. אז אם רצית ליצור דף שיווקי בו אין הסחות דעת כמו כותרות וסרגל צידי, מצב המסך המלא הוא אפשרות נהדרת.

אם ברצונך להוסיף סרגל צד לדף הראשון שלך (או לכל דף אחר), פשוט עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס > מראה חיצוני > ווידג’טים.

ווידג'טים וסרטי צד

כדי להוסיף יישומון לסרגל הצד, פשוט גרור ושחרר אותו בסרגל הצד. אתה יכול להקצות לו שם ולעשות שינויים אחרים.

בדוגמה זו, אני רוצה להוסיף סרגל צד לדף הראשון של עדכוני החדשות. סרגל הצד של אותו דף מסומן פעילות -> מדריך שמאל (סרגל הצד מופיע בצד שמאל) ו- פעילות -> מדריך מדריך (סרגל הצד מופיע בצד ימין). החלק הטוב ביותר הוא שאני יכול להשתמש בשני הצדדים אם אני רוצה. להלן דוגמה כיצד לעשות זאת:

הוספת סרגל צידי

מה שאני אוהב בתהליך זה זה לא מכריח דרך חדשה לעשות דברים. אם אתה כבר רגיל להשתמש בוורדפרס, הווידג’טים ועורך התוכן שלה, תוכל לעשות את מרבית הדברים בקלות. למרות שעדיף שיהיו לך את כל יכולות ההתאמה האישית בקטע אחד ומאוחד רק עבור כל עמוד, לפחות הפלטפורמה לא מכריחה ממשק חדש למשתמשים שייקח קצת זמן ללמוד אותם..

לגבי עמוד הבלוג (וכל עמוד), אתה יכול לעשות בדיוק את אותו הדבר. אתה יכול להוסיף סרגל צד (אך אתה יכול להוסיף רק סרגל צד אחד) ולהשתמש בכל ווידג’ט שתרצה.

אתה יכול גם לשנות את הפריסה של דף הבלוג שלך, אך הפעם תעשה זאת בתוך BuddyBoss. לך ל BuddyBoss > אפשרויות נושא > בלוג. בתוך ה פריסת ארכיב הבלוג, תראה שלוש אפשרויות: רשימה, בנייה או רשת.

פריסת ארכיב הבלוג

אני באופן אישי הכי אוהב את בנייה, אבל זה באמת תלוי בך. בואו נסתכל במהירות במה משלושת הפריסות שונות זו מזו:

תבניות דפי בלוג שונות

אתה יכול לבצע התאמה אישית רבה יותר אפילו עם דפי הפוסט הבלוגיים שלך. לדוגמה, באפשרותך לשנות את הפריסה של התמונה המוצגת, להפעיל / להשבית את תיבת המחברים ולהפעיל / לבטל לחצני שיתוף חברתי. זה ממש מסודר מכיוון שאתה לא צריך להשתמש בפלאגין אחר לשיתוף חברתי. למרות שלא ניתן לשנות את הכפתורים עצמם, זה עדיף מכלום וזה דבר פחות חשוב לדאוג לו.

פשוט לחקור את בלוג סעיף תחת אפשרויות נושא, נסה דברים ולראות אילו הגדרות עובדות לך הכי טוב.

אפשרויות נושא

הזכרתי אפשרויות נושא מספר פעמים בסעיפים הקודמים, וכאן תוכלו להתרשם עד לקטעים ולהתאים אישית את האופן בו האתר שלכם נראה מהטיפוגרפיה לצבעים. אני לא מתכוון להראות לך את כל מה שאתה יכול לעשות כאן, הדרכות אלה קיימים מסיבה זו ממש, אבל אני אתן סקירה של הדרכים המעניינות שתוכל להתאים אישית את הנושא שלך.

פשוט ללכת ל BuddyBoss > אפשרויות נושא כדי לראות את אפשרויות ההתאמה האישית הזמינות.

לוגו

קטע העלאת הלוגו כאן הוא מאוד ידידותי למשתמש מכיוון שהוא כולל אפשרויות שונות. ברוב הנושאים, האפשרויות שלך להתאמה אישית של הלוגו מוגבלות מאוד, אבל עם ערכת הנושא BuddyBoss, אתה יכול לעשות כמה דברים שונים.

הוספת לוגו

אתה יכול לבחור להפעיל או להשבית לוגואים לשולחן העבודה ולנייד. אתה אולי תוהה מדוע זו צריכה להיות אפשרות, אבל אנשים מסוימים לא רוצים שהלוגו שלהם יהיה בנייד מכיוון שהוא גדול מדי ומסיח את דעתו על חווית המשתמש..

עם BuddyBoss, אם תאפשר את הלוגו לנייד, תוכלו להעלות לוגו אחר עם ממדים קטנים יותר. אתה יכול גם להתאים את הגודל שלה.

כותרת עליונה

אמרתי קודם שאתה יכול לעשות הרבה יותר עם הכותרת שלך, וכאן אתה יכול לעשות את זה.

אתה יכול לבחור בין שלוש אפשרויות פריסה, משהו שרוב הנושאים האחרים לא נותנים לך. אתה יכול לבחור שהלוגו שלך יהיה בצד שמאל של הכותרת, במרכז או ב- BuddyPanel. BuddyPanel הוא מיקום טוב יותר עבור הלוגו שלך אם הוא גבוה ואתה זקוק ליותר מקום.

התאמה אישית של הכותרת

אתה יכול גם להפעיל כותרת דביקה, שהיא כותרת הנדבקה בראש הדף בזמן גולשים.

הדבר האחר שאתה יכול להתאים הוא גובה הכותרת, אפשר / השבת צל ושינוי הכפתורים המוצגים בפינה הימנית של הכותרת.

הדבר היחיד שחסר הוא היכולת להקצות כותרת אחרת לדפים שונים מכיוון שלפעמים תרצי שתצליח לעשות זאת.

BuddyPanel

כאן תוכל להפעיל או להשבית את BuddyPanel. שים לב שהוא יהיה גלוי רק אם יצרת עבורו תפריט מראה חיצוני > תפריט.

אתה יכול גם לבחור להציג אותו בצד שמאל או ימין של המסך.

סרגל צדדי

אם אתה רוצה להיות מסוגל לשנות את המיקום של סרגל הצד של דפים שונים, כאן אתה יכול לעשות זאת. יש לך אפשרות להציג את סרגל הצד של העמודים בצד שמאל או ימין בלחיצה אחת בלבד.

טיפוגרפיה

שינוי הטיפוגרפיה של אתר האינטרנט שלך דורש תוספים של צד שלישי עבור נושאים רבים, אך נושא BuddyBoss מגיע עם התאמה אישית של Google Font Fonts המותאמת אישית שם אתה יכול לבחור מבין מאות גופנים לאתר שלך..

אתה יכול לבחור טיפוגרפיה עבור כותרת האתר (אם הלוגו אינו זמין), הגוף והכותרות (H1 עד H6). אתה יכול גם לשנות את משקל הגופן ואת הסגנון, קבוצות המשנה וגודל הגופן. ומכיוון שאתה יכול להגדיר טיפוגרפיה שונה לכל כותרת, זה נותן לך יכולת התאמה אישית הרבה יותר.

סטיילינג

סטיילינג הוא המקום בו אתה יכול לשנות את ערכת הצבעים שלך, כמו גם את צבע הכותרת, BuddyPanel, כותרת התחתונה וגוף האלמנטים שלך. מה שאני הכי אוהב בזה זה שאתה יכול לשנות את הצבע של כמעט כל חלק באתר שלך, ולהפוך אותו לסופר קל להישאר נאמן לצבעי המותג שלך.

כדוגמה, הנה כיצד לשנות את צבעי הכותרת שלך:

שינוי צבע הכותרת

אתה יכול לעשות הרבה יותר כדי לעצב את האתר שלך, ואני חושב שאתה הולך לעשות כיף לבחון את האפשרויות שלך.

בלוג

הראיתי בעבר שתוכלו לבחור בין שלוש פריסות של דפי בלוג. יש למעשה הרבה אפשרויות זמינות אחרות להתאמה אישית של דף הבלוג שלך. לדוגמה, באפשרותך לשנות את אופן הצגת התמונה המוצגת. ניתן גם להפעיל / להשבית פוסטים קשורים, להגביל את מספר ההודעות הקשורות המוצגות, להשבית / להפעיל את תיבת מחבר הבלוגים ולהוסיף קוד קצר לעלון..

למרות שיש המון אפשרויות, חלק מהתכונות עדיין מוגבלות. לדוגמה, האפשרויות להצגת תמונות מוצגות אינן מספיק גמישות. אין אפשרות להציג את כותרת ההודעה בראש התמונה המוצגת או להוסיף שכבת-על.

לגוף פוסט הבלוג, אין דרך לשנות את המרווח בין השורות או להתאים את רוחב שטח התוכן.

אין דרך לשנות את אופן הצגתם של מאמרים קשורים. אז אם אתה רוצה להציג אותם כרשימה עם תמונות קטנות בהשתתפות, אין דרך לעשות זאת.

יש גם אפשרות לאפשר קישורים חברתיים צפים כך שלא תצטרך להשתמש בתוסף של צד שלישי לשם כך. החיסרון היחיד הוא שלא תוכלו לשנות את מראה הסמלים. זה נראה די מסודר כמו שהוא בכל מקרה ולכן זו לא כל כך בעיה גדולה. אבל אם הם יכולים להוסיף אפשרויות התאמה אישית נוספות לסמלי המניות החברתיות הצפות, זה יהיה נהדר.

דף כניסה / רישום

פיצ’ר אחר ממש מגניב הוא היכולת להתאים אישית את דף הכניסה / הרשמה שלך כך שהוא ישקף את המותג שלך ולא רק את אזור הכניסה / הרשמה הרגילים של WordPress..

ניתן לעצב את דף הכניסה / הרשמה כך שתמונת רקע מותאמת אישית שנראית נהדר. אתה יכול גם להוסיף כותרת ותיאור טקסט כשכבת-על לתמונה. מגבלה בהגדרות לדעתי היא שאתה יכול להציג את אותה הודעה רק עבור דפי ההתחברות וגם עבור דפי ההרשמה, לעיתים יתכן שתרצה להציג הודעות שונות עבור דפים שונים אלה. לדוגמה, במקום לומר “הצטרף אלינו!” בדף הכניסה, הגיוני יותר לומר “ברוך הבא בחזרה!”

להלן דוגמה כיצד ניתן להתאים אישית את דף הכניסה:

התאמה אישית של דף הכניסה

דברים אחרים שאתה יכול לעשות באפשרויות נושא:

 • התאם אישית את דף 404 שלך
 • השתעשעו בכותרת התחתונה (תוכלו להוסיף ווידג’טים, לשנות צבעים, להוסיף קודקוד כמו הרשמה לניוזלטר, קישורים חברתיים, לשנות את התווית (תווית לבנה) וכו ‘)
 • הוסף קודים מותאמים אישית
 • צמצם את CSS ו- Javascript
 • אפשר מצב תחזוקה
 • הגדר תמונות כיסוי ברירת מחדל לפרופילי משתמש
 • התאם אישית פורומים (שנה את הפריסות, השתמש בתמונת באנר, הוסף כותרת ותיאור בפורום וכו ‘)

בסך הכל, אפשרויות ההתאמה האישית הזמינות באפשרויות העיצוב הן די מתקדמות אך פשוטות לצבוט. לא נדרשים תוספים או קידוד נוספים כדי לשנות את הטיפוגרפיה שלך, לשנות כותרות, לשנות צבעים ועוד.


מכור את התוכן שלך עם BuddyBoss + LearnDash

מלבד קיום קהילה מקוונת, אתה יכול גם למכור את התוכן שלך באתר שלך על ידי שילוב של נושא BuddyBoss עם LearnDash.

אם אתה כבר משתמש ב- LearnDash, החדשות הטובות הן שה- BuddyBoss נקט צעדים נוספים כדי לוודא שהפלטפורמה והנושא שלהם משולבים בצורה מושלמת עם LearnDash. זה מקל כל כך על מכירת תוכן ובניית קהילה סביב תוכן זה.

אם אינך מכיר את LearnDash, זהו תוסף WordPress למערכת ניהול למידה המאפשר לך ליצור, לארח ולנהל קורסים מקוונים במקום אחד. זהו תוסף פרימיום שעליך לרכוש בנפרד. על ידי שילובו עם WooCommerce, תוכלו למכור את הקורסים שלכם בתשלום חד פעמי או על בסיס מנוי.

LearnDash הוא תוסף כל כך מדהים בפני עצמו. יש לו בונה קורסים מובנה ועוצמתי בו תוכלו להשתמש בכדי לבנות את הקורסים שלכם מאפס, ליצור חידונים והקצאות, ליצור אישורים בהתאמה אישית, וכל כך הרבה יותר. תוכלו להציע קורסים בחינם או בתשלום חד פעמי או חוזר. האפשרויות הן אינסופיות עם LearnDash.

למרות שאני לא מתכוון להעמיק כיצד ליצור קורס ב- LearnDash (תוכלו לבדוק את הסקירה שלי על LearnDash כאן), מה שאני רוצה להראות לכם הוא כיצד תוכלו להתאים אישית את האופן בו עמוד רשימת הקורסים ואת הקורס הבודד. דפים נראים.

שילוב LearnDash

כדי להתחיל להשתמש ב- LearnDash, עבור אל תוספים > הוסף חדש ולהתקין ולהפעיל את LearnDash.

לאחר התקנת LearnDash, ייווצר אוטומטית דף חדש עם כתובת האתר “yourdomain.com/courses”.

בדף זה, החברים יוכלו לראות את כל הקורסים הזמינים באתר שלך. אני לא מתכוון להעמיק כיצד ליצור קורס ב- LearnDash (תוכלו לבדוק את הסקירה שלי על LearnDash כאן), אבל מה שאני רוצה להראות לכם הוא כיצד תוכלו להתאים אישית את האופן בו עמוד רשימת הקורסים ואת הקורס הבודד. דפים נראים.

אבל לפני כל השאר, לך LearnDash > הגדרות וודא כי תבנית פעילה ב- LearnDash שלך הוא LearnDash 3.0 ולא מורשת. LearnDash 3.0 הוא גרסה חדשה שיצאה לאחרונה וגורמת לכל דף קורס להיראות מדהים ממש מחוץ למחבט, כך שלא תצטרכו לבצע התאמה אישית רחבה..

התאמה אישית של דף רשימת הקורסים

לאחר התקנת והפעלה של LearnDash, אם אתה הולך ל BuddyBoss > אפשרויות נושא, תראה שיש קטע חדש בשם LearnDash:

LearnDash באפשרויות נושא

כאן אתה יכול להשתעשע עם מראה הדף של רשימת הקורסים. ניתן לאפשר את מסנן הקטגוריות, שיאפשר לחברים לראות קורסים תחת קטגוריה אחת. בשדה הטקסונומיה תוכלו לבחור אם המשתמשים יוכלו לסנן לפי קטגוריות או תגיות.

ניתן גם לאפשר את סינון המדריכים אשר יאפשר למשתמשים לראות את כל הקורסים של מדריך. אם אתה המדריך היחיד, אתה יכול להסתדר בלי המסנן הזה.

אתה יכול גם לבחור להציג את מחבר הקורס ותאריך היצירה על קורסים, שיעורים או נושאים.

כך נראה עמוד אינדקס קורסים ואפשרויות הסינון והתצוגה השונות העומדות לרשות המשתמשים:

עמוד אינדקס כמובן

כפי שאתה יכול לראות, חברים יכולים לראות באילו קורסים הם נרשמים ולא נרשמו ואילו קורסים הם לא התחילו עדיין. סרגל התקדמות מוצג גם.

בשלב זה, כדאי להוסיף דף זה לתפריט הכותרות שלך, כך שחברים יוכלו להגיע לכאן בקלות.

התאמה אישית של דף הקורס

אתה יכול להתאים אישית את מראה כל דף הקורס הנפרד בתוך LearnDash. אתה יכול להוסיף כותרת, תיאור קצר, תמונת שער, תמונה מוצגת ועוד.

כדי להתאים אישית דף קורס, עבור אל LearnDash > קורסים ולחץ על הקורס שאתה רוצה להתאים אישית. תועבר לעורך גוטנברג שם תוכל להוסיף או לערוך את הכותרת ותיאור הקורס.

בצד ימין, אם תגלול מטה, תראה אפשרויות להעלות תמונת שער ותמונה מוצגת. אלה דרכים נהדרות לשפר את דף הקורס ולהפוך אותו יותר מפתה עבור התלמידים שלך.

תכונה נוספת מאת BuddyBoss היא היכולת להגדיר סרטון תצוגה מקדימה במקום תמונה מוצגת. כך עושים זאת:

הגדרת תצוגה מקדימה של קורס וידאו

ברגע שהחברים מתחילים קורס, הם יועברו לדף השיעורים. LearnDash מגיע עם תכונה בשם פוקוס מצב המסיר את כל הסחות הדעת כמו תפריטים וסרגלי צד, כך שתלמידים יכולים להתמקד בשיעור. כשמשתמשים בו עם BuddyBoss, כך נראה מצב פוקוס:

מצב מיקוד של LearnDash

שימו לב שתפריט שורת הכותרת נעלם, מה שהופך את הדף ללא עומס.

בתוך עמוד השיעור יש הרבה אפשרויות מגניבות לשיפור חוויית הלמידה של התלמידים. הם יכולים לעבור בין מצב אור לחושך כך שיתאימו לתנאי תאורה שונים ולהיכנס למצב מסך מלא לממשק נטול הסחות דעת אפילו יותר.

חיבור קורסים עם קבוצות חברתיות

עוד דבר ממש מגניב שאפשר לעשות עם BuddyBoss ו- LearnDash הוא ליצור הגדרה מסוג כיתה על ידי חיבור בין קורסי Learndash לקבוצות חברתיות. בדרך זו, קבוצה חברתית יכולה לתפקד ככיתה בה משתמשים (סטודנטים) יכולים לגשת לקורסים שלהם במקום אחד.

תוכלו להקצות מארגנים / מורים לכל קבוצה חברתית ותוכלו לחבר יותר מקורס אחד לקבוצה חברתית.

התהליך ממש פשוט וקל לביצוע. אם אתה מעוניין בתכונה זו, תוכל לצפות בתכונה המקיפה הדרכה שנעשה על ידי BuddyBoss כדי ללמוד כיצד זה נעשה.


השתלב עם תוספי וורדפרס נוספים

ערכת הנושא BuddyBoss תואמת גם לרוב התוספים של וורדפרס המקודדים היטב, ומעניקה לך הרבה אפשרויות למה שתוכל לעשות עם האתר שלך..

חוויית משתמש מהנה

הפעלת חווית המשתמשים היא דרך נהדרת לעודד שימוש ומעורבות רציפה בקהילה המקוונת שלך. לדוגמה, כדי לעודד משתמשים להצטרף לדיוני פורום, אתה יכול לתת נקודות עבור כל תשובה או דיון שהם מתחילים. לאחר מכן תוכל להפוך את הנקודות הללו למימוש בדרך כלשהי.

אם אתה רוצה לאמר את חווית החברים שלך, אתה יכול לשלב את BuddyBoss עם GamiPress. GamiPress הוא תוסף וורדפרס בחינם המסייע לך להעניק נקודות למשתמשים על אינטראקציה עם אתר האינטרנט שלך, להעניק להם תגים על הישגים ולאפשר למערכת דירוג שתניע את המשתמשים להשלים את כל הדרישות..

מדור פרסום משרות

אם אתה בונה קהילה של אנשי מקצוע בגומחה או במגזר ספציפי, סעיף של פרסום משרות הוא דרך נהדרת להוסיף ערך לחברים שלך. זהו מגנט משתמש גדול וזה יניע משתמשים להמשיך לחזור לאתר שלך.

אתה יכול לשלב את BuddyBoss עם WP Job Manager, תוסף בחינם, ליצירת מדור פרסום עבודה באתר האינטרנט שלך.

לאחר שהתקנת והפעלת את WP Job Manager, תראה שדה חדש בלוח הצד השמאלי שלך ב- WordPress בשם רשימות משרות. כאן תוכלו לקבוע את התצורה של הגדרות התוסף.

התוסף יוצר אוטומטית שלושה עמודים: לוח מחוונים למשרות, עמוד פרסום עבודה ודף משרות. כך נראים דפים אלה, וגם פרסום דוגמה לעבודה, כך:

רשימות משרות

אם אתה רוצה שהמבקשים יוכלו להגיש בקשה באמצעות טופס, עליך לרכוש תוסף. אתה יכול למצוא תוספות נוספות ב- רשימות משרות > תוספות.

צור יומני אירועים

אם אתה מקיים אירועים קבועים עבור הקהילה שלך, יצירת לוח שנה המציג את האירועים המתוזמנים שלך הוא רעיון נהדר לשמור על משתמשי הרשת. כדי ליצור לוח שנה לאירועים, תזדקק לתוסף וורדפרס לוח שנה כמו ה- Calendar Calendar Pro.

באמצעות לוח השנה לאירועים Pro, לא רק שתוכלו ליצור לוחות שנה לאירועים, אלא תוכלו גם למכור כרטיסים ולהזמין הזמנות ישירות באתר שלכם..

צור אפליקציה לנייד

עם שילוב הדוק עם AppBoss, תוכלו ליצור אפליקציה סלולרית לאתר הרשתות החברתיות שלכם. כל הנתונים מאתר שולחן העבודה מסונכרנים עם האפליקציה, כך שכשמשתמשים נאלצים לנטוש הפעלת שולחן עבודה הם יכולים להרים ממש במקום בו הפסיקו באפליקציה. תוכל גם לשלוח התראות דחיפה.

זהו כלי נהדר עבור אתרי למידה מקוונים כדי להנגיש את הקורסים שלהם למשתמשים ניידים ולהגדיל את שיעורי מעורבות המשתמשים.


BuddyBoss: תמחור

כשאתה מסתכל על כל הדברים שאתה יכול לעשות עם BuddyBoss, וכשאתה מסתכל על מחירו, קשה שלא להיות מופתע מאיזה גניבה זה. תמורת סכום שנתי של 228 דולר, תוכלו לבנות אתר רשת חברתית עוצמתית עבור המותג שלכם. הוסף רק $ 60 ותוכל לבנות 5 אתרים בשנה. ותקבל גישה לכל תכונות העיצוב – אין צורך בתוספות.

תמחור BuddyBoss

אם אתה מעוניין לבצע עבורך הגדרת אתר, תכנון או העברה, תצטרך לשלם דמי התקנה חד פעמיים של 00 פלוס / יום. אם ברצונך לזרוק אפליקציה ניידת המיועדת לך, עמלת ההתקנה החד פעמית עוברת ל 8000 $ והעמלה החודשית ל 249 $.

אם אתה רוצה להיות מסוגל לנסות ולראות את זה בעצמך ולגלות שהוא לא עונה על הצרכים שלך, אתה יכול לנצל את ההבטחה שלהם למשך 14 יום הכסף..


BuddyBoss: תמיכה

התמיכה ניתנת רק בערוץ אחד, דלפק העזרה. כרגע הם לא מציעים תמיכה דרך ערוצים אחרים כמו מדיה חברתית ודוא”ל, כך שהדרך היחידה לקבל עזרה היא על ידי הגשת כרטיס לדלפק העזרה שלהם.

זה קצת מאכזב שכן כבר 2019, עסקים צריכים לקבל תמיכה רב ערוצית שפוגשת לקוחות במקום שהם נמצאים. לדוגמה, אפליקציות צ’אט חי מספקות דרך מהירה הרבה יותר ללקוחות לקבל עזרה מאשר הגשת כרטיס.

אז מבחינת התמיכה, BuddyBoss יכול להשתפר בקפיצות דרך על ידי הוספת דרכים נוספות ללקוחות לקבל עזרה.


סקירת BuddyBoss: מה אני אוהבת בזה

 • זה איחד תכונות רשת חברתיות עוצמתיות כמו מסרים פרטיים וקבוצות חברתיות תחת קורת גג אחת, והקל על אי פעם לבנות קהילה מקוונת.
 • זה משתלב בצורה מושלמת עם LearnDash ועם הרבה תוספי וורדפרס אחרים כולל בוני דפים כמו Elementor Pro.
 • ההתאמה האישית של הנושא היא רחבה עם הרבה יותר יכולות מאשר נושאי פרימיום אחרים.
 • זה זול מאוד בהתחשב כמה מתקדמות התכונות שהוא מספק.

סקירת BuddyBoss: מה אני לא אוהבת בזה

 • זה יכול להיות קשה ללמוד את החבלים, ואתה תצטרך לצפות במדריכים כדי להבין איך זה עובד.
 • בהתחלה ההגדרות מרגישות בכל מקום, לא נראה שאתה מוצא איפה משהו, מה שמוסיף לתחושה המוחצת של משתמשים חדשים.
 • תכונות מסוימות חסרות אפשרויות התאמה אישית.

סקירה של BuddyBoss: מחשבות אחרונות

נושא BuddyBoss מעניק את נושא הוורדפרס המוביל ליצירת אתר ברשת חברתית. אין ממש שום דבר אחר בשוק.

שילובו עם פלטפורמת BuddyBoss, תוסף שפותח על ידי אותה חברה, מאחד את כל התכונות והרכיבים במקום אחד ומבטל את הצורך בתוספות ותוספים. אם אתם מחפשים את הדרך הקלה ביותר אך המתקדמת ביותר ליצור אתר רשת חברתית שתוכלו להרחיב בהמשך הדרך, נושא ופלטפורמת BuddyBoss הם כל מה שתצטרכו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map