5 דרכים לייעל תמונות בצורה יעילה יותר

אנו חיים בעולם חזותי. חלפו הימים שבהם מבקרים בדפי אינטרנט היו משתמשים בסבלנות כאשר העמוד נטען וקורא תוכן בטופס ארוך ללא תמונות נלוות. בין אם האתר שלך הוא בלוג, חנות, דף נחיתה של המותג או אתר חדשות, אתה צריך שיהיו לך תמונות שלא רק מספקות עניין חזותי אלא גם נטענות במהירות.


כיצד ניתן לבצע אופטימיזציה של תמונות לשימוש יעיל יותר באינטרנט? בואו נסתכל.

1. התחל עם תמונה ברזולוציה גבוהה בינונית עד גבוהה וצא לאחידות

כל המניפולציות והאופטימיזציה בעולם ניצחו’לא יעזור אם לא תעשה זאת’אין לי תמונה באיכות גבוהה לעבוד איתה. אתה לא’עלי להיות צלם מקצועי או להשתמש במצלמת DSLR יקרה כדי להשתמש בתמונות באיכות גבוהה וברזולוציה גבוהה. שפע מראות תצלומים של מלאי מציעים תמונות ברזולוציה גבוהה עם מבחר מגוון מספיק בכדי להתאים לכל נושא אתר או בלוג.

קביעת גודל תמונה מוגדר לשימוש בכל האתר, גורמת להרבה פחות התעסקות בכל פעם שאתה צריך להוסיף תמונות. יש מיתוס נפוץ כי תמונות באינטרנט צריכות להיות 72 פיקסלים לאינץ ‘(PPI). PPI למעשה לא משפיע על גודל הקובץ או על המסך.

עליך לבחור תמונה בגודל בינוני ולזכור שתמיד ניתן לדחוס את גודל הקובץ. חשוב לזכור שאתה רוצה שהתמונות נטענות במהירות ובמקביל לספק מראה בהיר ללא פיקסל. דרושה רזולוציה גבוהה יותר רק אם הכוונה היא להדפיס את התמונה.

2. השתמש בסוגי הקבצים הנכונים

ישנם שני סוגי קבצים נפוצים לתמונות: JPEG (שפותחה על ידי קבוצת המומחים לצילומים משותפים) ו- PNG. ניתן לדחוס תמונות JPEG והן אידיאליות לאזורים שבהם יש צורך בקובץ קטן באופן יוצא דופן.

JPEG הוא גם אובד, כלומר איכות התמונה נפגעת בכל פעם שעושה מניפולציה, המרה או דחיסה.

תמונות PNG אינן חסרות אובדן, כלומר אינן מאבדות רזולוציה בזמן שהן מניפולציות או דחיסה. תמונות PNG תומכות גם בשקיפות, כלומר אתה יכול לקבל רקע שקוף סביב התמונה המספק גמישות עריכה רבה והתיבה החסרה שמשמשת כמכולה לתמונת JPG.

קבצי תמונות PNG הם אידיאליים עבור גרפיקה ותמונות שאינן באיכות הצילום אלא אם כן, שוב, גודל הקובץ הוא הכרחי ואיכות התמונה אינה חשובה כל כך. תמונות JPG הטובות ביותר לצילומים שיש בהם הרבה צבע וריאציה. כך או כך, כל תמונה באינטרנט צריכה להישמר ולהעלות באחת משתי פורמטי הקבצים הללו.

3. שנה את גודל התמונות עבור מיטוב העמסת העמודים

על פי גוגל’s מדריך אתרים, תמונות מהוות לרוב את מרבית הבתים שהורדת בדף אינטרנט ויכולים לתפוס גם כמות משמעותית של שטח חזותי.” משמעות הדבר היא שתמונות הן הסבירות ביותר לאשמים בדפים עם זמני טעינה איטית.

לזכור שאנחנו רוצים שיהיה לנו העמודים נטענים מהר יותר משלוש שניות בגלל נטייה של מבקרים ברשת לעזוב לאחר זמן זה, זה הופך להיות חיוני כי שינוי גודל התמונות ומיטובם למהירות טעינת העמוד.

4. ספק כיתובים וטקסט חלופי

טקסט תג altטקסט אלטרנטיבי, או תגי ALT, משמשים לספק תיאור תמונה לקוראי מסך ומנועי חיפוש. תגי כותר ותיאורים המלווים תמונה משמשים למטרות קידום אתרים, צריכים לכלול מילות מפתח רלוונטיות ולספק מידע מצוין על התמונה למבקרים ברשת..

בנוסף להוספת ערך SEO, התגים והתכונות הללו ממלאים תפקיד עצום ב מתן מידע חשוב לאנשים עיוורים ולקויי ראייה כקוראי מסך יקראו בקול את התיאורים ויעזרו לאדם לדעת על מה דימוי.

5. וודא כי שם נכון של קובץ תמונה

SEO לתמונות לוקח בחשבון גם את שם קובץ התמונה. אתה תרצה שמנועי החיפוש יידעו על מה התמונה, והם יעשו זאת על ידי קריאת שם קובץ התמונה.

אם אתה משתמש באיזה שם אקראי ולא מובן לקבצי התמונות שלך, למנועי החיפוש לא יהיה מושג מה הם, וזה יביא ל איבדה הזדמנות SEO. וודא ששמות הקבצים מתוארים ומתאימים לתמונה. אל תשתמש במוסכמות של שמות קבצים אוטומטיים כלליים בעת העלאת קבצים לאינטרנט וכדאי שתלך.

שלב בונוס למיטוב תמונות

אם כל המידע הזה גורם לך להסתובב בראש, למרבה המזל – ניתן להשתמש בתוספים מסוימים שידאגו לכל צרכי מיטוב התמונה, העיצוב, הדחיסה והתיוג שלכם. תוספים כמו WP סמוש, תמונות אופטימיזציה של תמונות EWWW, אי שפיות, ShortPixel ותמונות SEO כולן מציעות תכונות שונות המרכזות דחיסת תמונות ככל האפשר תוך שמירה על איכות ופיזור מטא-נתונים וצבעים מטה או שאינם בשימוש..

ניתן להשתמש בתוספים אלה גם להקצאת תכונות ALT ו- TITLE ראויות לקבצי תמונות, כך הן מותאם במיוחד לקידום אתרים, וזה חיוני בימינו’עולם החיפוש הכבד בתמונות. כמה תוספים מבצעים אופטימיזציה אוטומטית של קבצי התמונות שלך כשאתה מעלה אותם ואף מבצע אופטימיזציה של התמונות שכבר יש לך באתר שלך.

אתה לא צריך’אני לא מסתמך רק על תוסף מכיוון שעדיין קיימים כמה שיטות מומלצות להעלאת תמונות גם בעת השימוש בתוסף. עליך להשתמש תמיד בפורמט הנכון – GIF לאנימציות, PNG לפרטים גדולים, ברזולוציה גבוהה ו- JPG לתמונות ומסכי מסך רגילים..

תמונות מיטוב SEO לטובת הזכייה!

פעם כל האתר שלך’תמונות s עוצבו כראוי לביצועים וכל המאפיינים, התגיות והתיאורים נוספו, האתר שלך יבצע ביצועים טובים יותר במנועי החיפוש, ייראה טוב יותר בדפדפנים ויטען הרבה יותר מהר למבקרים. מיטוב תמונות מניע ביצועים, קידום אתרים, ועוזר לשמור על מבקרים על ידי הצגת תמונות מדהימות וברורות שנטענות במהירות. ביצוע אופטימיזציה לתמונות אינו מבוטל ושימוש בתוסף מקלה על ביצוע זה אפילו יותר.

למותר לציין שבנוסף לביצוע אופטימיזציה של תמונות לשימוש באינטרנט, עליכם להתחיל לבחור נכון גם. ודא שהתמונות מקדמות את המותג, המסר שלך ומציעות מידה מסוימת של עניין וגירוי למבקרים ברשת.

תצלומים גנריים של מלאי הם תריסר אגורה וכמה שסביר להדהד עם הקהל שלך. אם תמונות מלאי טובות אינן עונות על צרכיך, כדאי לרכוש תמונות ספציפיות ואיכותיות יותר וייחודיות כדי לעזור להצהיר. זה כמעט חשוב כמו הבחירה שלך במארח אתרים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map