30+ סטטיסטיקות וורדפרס מדהימות

אירוחעם יותר משליש מכל אתרי האינטרנט המופעלים על ידי וורדפרס (WP), אין ספק שמדובר במערכת ניהול התוכן הפופולרית והנפוצה ביותר בסביבה. [1] זהו ה- CMS שמאחורי יותר אתרים משתי הפלטפורמות הבאות יחד. על פי Keyword.com, “WordPress” מוסמך 34 מיליון פעמים בחודש.


אבל הנתון הזה הוא רק קצה הקרחון בכל הקשור לשימוש WP, טוב ורע כאחד. זה ידוע בעיקר כפלטפורמת בלוגים, אך רוב האתרים בפלטפורמה הם חזיתות מסחר אלקטרוני, שחלק גדול מהם שייכים לחברות Fortune 500 כמו Fortune.com, CNN, וניו יורק פוסט או ענקיות טק כמו מיקרוסופט ופייסבוק חדשות. . זהו אפילו הפלטפורמה שמאחורי Whitehouse.gov ואתר האינטרנט הרשמי של שוודיה. [2]

בין אם אתה שוקל WP בפעם הראשונה או שאתה סתם סקרן מי משתמש בפלטפורמה ואיך הם משתמשים בה, יש לנו את המספרים והסיפורים מאחוריהם..

מה הופך את וורדפרס לבונה כל כך מעולה של דפי אינטרנט?

פיתוח WordPressכותרת זו בלבד עלולה לגרום למחלוקת מסוימת. יש ויכוח סוער באינטרנט האם זה בעצם בונה דפים או פשוט הפלטפורמה הטובה ביותר לניהול יצירת ופרסום תוכן.

התשובה הקצרה היא ששניהם.

זהו CMS עם מגוון רחב של נושאים ותוספים לבניית דפים חזקים כמו Beaver Builder ו- Divi.

לגרסאות 5.0 ומעלה יש גם עורך ברירת מחדל מובנה בשם גוטנברג הדומה יותר לפונקציונליות של גרור ושחרר של בוני אתרים מסורתיים מאשר פלטפורמת עריכת המילים הישנה שלה, הדומה ל- MS Word. כל התוספים והנושאים חייבים לתמוך בגוטנברג, כך שאין חששות לגבי תאימות.

כאשר וורדפרס שונה מזו של בוני אתרים ודפי אתרים הוא שפלטפורמות אחרות מספקות אירוח, אך הן אינן מאפשרות לך לבחור שם תחום ייחודי משלך, ואינך בבעלותך בעצם את התוכן שאתה יוצר. אם אתה רוצה לעבור ל עוד פלטפורמת אירוח, לא סביר שתוכל להביא איתך כל אחד מהתכנים באתר שלך. לא תהיה לך בעיה כזו עם וורדפרס.

שתי גרסאות שונות של וורדפרס

ל- WordPress שתי גרסאות, wordpress.com ו- wordpress.org. גרסת ה- dot com היא פלטפורמה שמתארחת בעצמך המעניקה לך אתר בסיסי בחינם, אך היא יכולה לרוץ עד 5,000 דולר לשנה עבור פיתרון ארגוני; מה שמותיר אותך גם עם בעיית הבעלות על התוכן וחוסר שם תחום ייחודי. WordPress.org חופשי לשימוש לחלוטין. כל שעליכם לעשות הוא לבחור ולרשום שם תחום ו- למצוא פיתרון אירוח התומך בטכנולוגיית WP.

למרות שוורדפרס אולי נראית מעט מאיימת בהתחלה אם אתה לא מתמצא בתחום הטכנולוגי, יש לה עקומת למידה די רדודה. הקידוד מובנה בתוספות ובנושאים, אך קודאים מנוסים יכולים לשנות ולהתאים אישית כל קוד למפרט שלהם.

מצד שני, טירונים יכולים ללמוד במהירות כיצד להתאים אישית את וורדפרס – – ללא שום ידע בקידוד ולבנות אתר איכותי. זה הופך אותו לפלטפורמה נהדרת עבור מתחילים ומומחי טק כאחד.

תוספים ועיצובים

אחד הדברים הטובים ביותר בוורדפרס הוא הטכנולוגיה והמסגרות התומכות ב- CMS ומוסיפות לפונקציונליות של אתרים. אנחנו מדברים על תוספי WP ותמונות מוערכות במיוחד.

מכיוון שוורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח, ישנם מאות נושאים ותוספים חינמיים זמינים להתקנה היישר מה- אתר וורדפרס. למעשה, יש כרגע 55,094 תוספים בספריית WP. מפתחים ברחבי העולם יצרו גם תוסף ונושאים מובחרים כמעט לכל תכונה, מטרה והעדפה.

מה הם עושים?

ערכות הנושא הן מסגרות חזיתיות המותקנות דרך קוד ה- WP האחורי. ערכות הנושא כוללות מודולים מובנים ותכונות לבניית דפים שקובעות את הפריסה והמראה של אתר ה- WP שלך.

שפע של ערכות נושא חינמיות ופרמיות

ישנם נושאים שנוצרו לבניית אתרים לתעשיות ספציפיות כמו נדל”ן, עיתונאות ומסחר דיגיטלי, ותוכלו להשתמש באחד ממאות הנושאים החינמיים מהאתר או לקנות נושאים פרמיום בהתאמה אישית מחברות כמו Theme Forest, אשר כולל יותר מ- 11,000 נושאי WP זמינים. אחוז מבעלי אתרי וורדפרס משתמשים בעיצובים מובחרים, והעלות הממוצעת של רישיון לנושא פרימיום היא 40 $. [3] [4]

כשאתה רוכש נושאים ממפתח מכובד, יש לך את היתרון של תמיכה במפתחים, שדרוגים ותיקוני אבטחה. אתה גם לא צריך לדאוג למדרגיות עם נושאים. הם יכולים להיות מוגדלים למעלה או למטה ככל שהעסק שלך גדל בלי לשלם יותר כמו שהיית עושה עם בוני אתרים.

אין לך כל כך הרבה מה לדאוג לנושאים בחינם כל עוד אתה מוריד אותם מאתר WordPress. אלה הם נבדק ונבדק בהרחבה לתמוך בקידוד CSS ו- HTML איכותי ונבדק אחר תקני אבטחה ופרטיות. רק וודא שאתה מעודכן אותם ומסיר נושאים או תוספים ישנים שאתה כבר לא משתמש בהם.

תוספים הם הרחבות שמעניקות לאתרי WordPress שלך פונקציונליות. אלה מחולקים גם בין אלפי תוספים חיצוניים של צד שלישי ותוספות פרימיום. לא משנה מה הפונקציה והתכונה שתצטרכו כדי לשפר את חווית המשתמש, ישנם לפחות תריסר תוספים או ווידג’טים שתואמים. אלה נעים בין תוספים המנהלים דוא”ל לאלה המחזקים את האבטחה ואת כל מה שביניהם. אתה יכול אפילו להתקין תוסף של Google Analytics ולשלב את מזהה Google שלך ​​בלוח המחוונים של מנהל המערכת.

עכשיו כשיש לך מעט רקע לגבי WordPress ומה היא עושה, בואו נסתכל על כמה נתונים סטטיסטיים נוספים שמאחורי הפלטפורמה.

שימוש בוורדפרס

שימוש wpהנתונים הסטטיסטיים על אחוז האתרים המופעלים על ידי וורדפרס אינם מספרים את הסיפור על התפשטותה ברחבי העולם. נקודות אלה כוללות עובדות גלובליות וספציפיות וסטטיסטיקות אודות השימוש בוורדפרס.

 • ההערכה היא שוורדפרס היא הכוח שמאחורי 59.9 אחוזים מכל מערכות ניהול התוכן. [5]
 • ה- CMS זמין ב -162 יישובים בשפות שונות ברחבי העולם. [6]
 • 71 אחוז מכל הבלוגים של וורדפרס הם באנגלית; השפה הבאה הנפוצה ביותר היא ספרדית, עם 4.7 אחוז מהשוק. [7]
 • בשנת 2014, הורדות של גרסאות וורדפרס שאינן אנגליות עברו לראשונה את גרסאות השפה האנגלית. [8]
 • זוהי הפלטפורמה הפופולרית ביותר לבניית אתרים בהודו, וקוטרת 47 אחוז מנתח השוק של CMS. [9]
 • כמעט 3,000 מתוך 10,000 אתרי האינטרנט המובילים מנוהלים על ידי וורדפרס. [10]
 • בשנת 2016 בלבד היו כמעט 117,913,148,357 מילים שפורסמו בבלוגים של ה- WP. בית הדין לאירוח
 • 17 פוסטים חדשים מתווספים לאתר WP בכל שנייה. [11]
 • 805 אתרי WP חדשים מושקים מדי יום. [12]

קהילת וורדפרס ותמיכה

האם אתה מודאג מחוסר תמיכה עם פלטפורמת קוד פתוח בחינם? נתונים סטטיסטיים אלה צריכים להניח את דעתך בנוח.

 • בוורדפרס אין מנכ”ל; זה מנוהל כולו על ידי מתנדבים מקהילת הקוד הפתוח. [13]
 • מייסדי וורדפרס, מאט מולנווג ומייק ליטל, יצרו את הפלטפורמה בשנת 2003 כקפלוג B2B. הוא הקים עמותה בשם קרן וורדפרס כדי להגן על פרויקט הקוד הפתוח ולהבטיח שהוא תמיד יישאר חופשי. [14]
 • ישנם 175 בארצות הברית ויותר מ- 185 WordCamps מחוץ לארה”ב. [15] [16]
 • נכון לעכשיו, אתה יכול למצוא 840 MeetUp קבוצות עם 511,000 חברים פעילים וצומחים.
 • וורדפרס ידועה בזכותה קהילה ייעודית של מפתחים ומשתמשים. בספירה האחרונה היו יותר מ- 2,030,000 נושאים פתוחים בפורום WP.
 • יש 70 מפתחים בצוות הפיתוח WP הליבה, והם כתבו יותר מ- 430,000 שורות קוד כדי ליצור את ליבת הפלטפורמה.
 • מפתחים רבים התורמים לצמיחת WP הם מתנדבים, אך השכר הממוצע למפתח WP הוא 49,185 דולר לשנה.

צמיחת וורדפרס

לא רק WP תומכת בצמיחה עסקית, הפלטפורמה עצמה צומחת ומתפתחת כל יום. הנה כמה עובדות לגיבוי זה.

 • הגרסה האחרונה של WordPress היא 5.2. קוראים לזה ג’אקו, והוא הורד 27,360,583 פעמים, 300 מאז שהקלדתי את המשפט הזה. אתה יכול לצפות בדלפק ההורדות בזמן אמת כאן.
 • ישנם מיליון אלפי האתרים המובילים ב- Alexa 74 גרסאות של WP מריצות אותן.

טיפ מקצוען: רק 27.9 אחוז מהמשתמשים מותקנים בגרסה האחרונה של WordPress. הקפד לשדרג או להתקין את גרסת ה- WP העדכנית ביותר. הוא כולל את עורך ברירת המחדל החדש, והוא פחות פגיע לפריצה.

מעורבות במדיה חברתית

אחת הדרכים הבסיסיות ביותר להגדיל את התנועה באתר שלך ואת הנוכחות הכללית באינטרנט היא באמצעות מדיה חברתית. וורדפרס יכולה לעזור גם בתחום המעורבות החברתית.

תוספים וערכות נושא של וורדפרס

מגבלות הפונקציונליות של אתר ה- WP שלך מוגבלות רק על ידי התוספים שאתה מתקין. להלן מספר נתונים סטטיסטיים אודות פיתוח ושימוש בפלאגין.

טיפ מקצוען: אחת הפגיעויות הגדולות ביותר באתרי WP היא שימוש בתוספים ותעשיות מיושנים. שדרג את התוספים שלך, הקפד להתקין תיקוני אבטחה באופן מיידי, והסר לחלוטין התקנת יישומי פלאגין ישנים, מיושנים, שאינם בשימוש ולא נתמכים. השבתתם אינה הופכת אותם לבטוחים יותר.

טיפ מקצוען: השתמש רק בתוספים של מפתחים בעלי מוניטין שנבדקו ונבדקו.

וורדפרס אבטחה

גם אם אינך עוסק במסחר אלקטרוני, אבטחה מקוונת עדיין חשובה. אלה המספרים שמאחורי אבטחת האתר של WP, טובים ורעים.

טיפ מקצוען: לעולם אל תשתמש בסיסמת ברירת המחדל בשום פלטפורמה.

בחירת פלטפורמת אירוח וורדפרס

הפופולריות של וורדפרס אינה נשענת רק על מדרגיות ורבגוניות שלה, אלא העובדה שהיא חופשית וקלה לשילוב במגוון סביבות. העלויות היחידות שנגרמות עקב השימוש ב- WP הן רכישות נושא ותוספים, רישום תחום ואירוח. זה יכול לרוץ עד 50 $ לשנה בסך הכל. [30]

חבילות אירוח רבות יעניקו לך רישום תחום כחלק מהשירות, והם אפילו יזרקו כתובות דוא”ל ספציפיות לתחום. אם יש לך אתר אחד בלבד, בחירת אותו מארח ורשם תחום אמור להספיק. אבל, אם אתה מפעיל אתר בנפח גדול או דומיינים מרובים, ייתכן שעדיף להפריד בין הרשם ופלטפורמת האירוח.

כשמחפשים את פיתרון האירוח הטוב ביותר עבור אתר ה- WP שלך, קח בחשבון את הדברים הבאים:

 • דרישות מינימום. כל פלטפורמת אירוח צריכה לתמוך בדרישות WP מינימליות של PHP גרסה 7.3 ומעלה, MySQL גרסה 5.6 ומעלה או MariaDB בגרסה 10.1 ומעלה, ולהיות עם תמיכה ב- HTML..
 • מדרגיות. אתה רוצה את המהירות המרבית והרוחב הפס הזמין האפשרי, וכי משאבים אחרים יספיקו לסוג האתר שלך, לתנועה הצפויה ולצמיחה..
 • תמיכה. צריך להיות נגיש לתמיכת לקוחות 24/7 באמצעות מגוון שיטות.
 • זמן עבודה. שירותי אירוח רבים מבטיחים אחוז מסוים של זמן הפעילות; אחוז של 99+ הוא סטנדרטי, אך וודא שאתה מקבל אחריות זו בכתב.

אם אתה מפעיל את אתר האינטרנט שלך ממחשב עם מערכת הפעלה לינוקס, הוא תואם PHP ו- MySQL. פלטפורמות אירוח התומכות במערכת ההפעלה Windows תואמות ASP, .NET, Microsoft Access ו- Microsoft SQL (MSSQL).

מחשבות אחרונות

כעת, לאחר שיש לך כמה עובדות לגבות את מה שרבים מאיתנו כבר יודעים על היתרונות של וורדפרס, אתה יכול להתחיל היום ליצור את האתר האידיאלי לפרסום הבלוג שלך, לבדר את הקהל שלך, או להרחיב את העסק המקוון שלך. רק וודא ששמרת גם על אזהרות בנושא אבטחה וקידום אתרים בכדי להבטיח שאתרי האינטרנט שלך והתנועה מוגנים מפני איומי סייבר נפוצים, וכי הגדרת ה- WP שלך ותמקסם אותה כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש ומסירת התוכן שלך..

[1] https://kinsta.com/wordpress-market-share/
[2] WinningWP
[3] https://themeforest.net/
[4] https://winithemes.com/blog/infographic-the-current-capacity-of-wordpress/
[5] https://w3techs.com/technologies/details/cm-wordpress/all/all
[6] https://digital.com/blog/wordpress-stats/
[7] https://99firms.com/blog/wordpress-statistics/
[8] http://www.wpblogington.com/data/wordpress-2015.php
[9] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[10] http://trends.builtwith.com/cms
[11] http://torquemag.io/13-surprising-wordpress-statistics/
[12] https://w3techs.com
[13] https://www.isitwp.com/interest-wordpress-stats-facts/
[14] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[15] https://central.wordcamp.org/news/2016/03/30/wordcamps-in-2015/
[16] https://www.codeinwp.com/blog/mesmerizing-wordpress-stats/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector