איך להתחיל בלוג מדהים בשנת 2020 (15 שלבים + תמונות)

Contents

שלב 1 – מציאת פלטפורמת הבלוגים הנכונה

המדריך שלהלן הוא מדריך ללא שטויות לפתיחת הבלוג שלך. זהו אותו תהליך בו השתמשנו כדי לעזור לאינספור בלוגרים חדשים להקים את האתר הראשון שלהם ולהבין שצריך רק מעט מחקר כדי לבנות בלוג נהדר.


תוך פחות משעה תדעו כמעט כל מה שיש לדעת על הקמת בלוג משלכם.

עכשיו אני מבין שחלקכם עשויים ליהנות באמת מקריאה, אז הרשו לי להזכיר כי קריאת המדריך כולו תארוך בערך 13 דקות ו 45 שניות (בערך �� ).

כמה תנאים שכדאי לדעת לפני שתתחיל לקרוא

אחת הדרכים הטובות ביותר שיזמים יכולים לעלות על עסקיהם היא על ידי הקמת בלוג. בעלי עסקים קטנים מופתעים מההזדמנויות שמוצגות כתוצאה מהבלוג שלהם.

עם זאת, יתכן שאתה חושב לעצמך, המומחיות שלי היא אפיית עוגיות, סריגת כובעים קטנים לגורים, או הכנת פרחים דקורטיביים מנייר. (כן, כל אלה דברים אמיתיים שאנשים מרוויחים איתם כסף.)

אולי אינך מרגיש שאתה נוטה מבחינה טכנית. אם אתה רק מוריד את העסק שלך מהאדמה, סביר להניח שאין לך כמה גרנדים רק לשבת כדי לתת למישהו כדי שיוכלו להגדיר לך את הבלוג. רק כדי להיות ברור, אני בהחלט לא דופק מעצבי אתרים. אתם רוקדים ואנחנו אוהבים אתכם. ��

ובכן, אל תדאג. אני הולך להראות לך דרך לעשות זאת בעצמך להוריד את הבלוג שלך מהאדמה באמצעות החבר הכי טוב של עשה זאת בעצמך, וורדפרס.

אני הולך להניח שאתה יודע את ההבדל בין אתר לבלוג. אם לא, הנה דרך פשוטה לחשוב על זה: “כל הבלוגים הם אתרים, אך לא כל אתרי האינטרנט הם בלוגים”.

הבלוג שלך מאפשר לך להציג פוסטים בסדר כרונולוגי כאשר הפוסט העדכני ביותר מופיע בראש. כמובן, כמו בכל הדברים, יש בזה יותר דברים, ואני אדבר על זה במדריך אחר. אבל לשם הקיצור, בואו נתחיל למה שאתה צריך כדי להקים בלוג משלך.

ראשית, בואו ונפסיק קצת מונחים פשוטים מהדרך:
 • שם דומיין: במילים פשוטות, זו הכתובת שלך. זה המקום בו אנשים יכולים למצוא אותך.

 • CMS: זו הסדנה שלך. כאן אתה בונה את כל הדברים הקטנים שהופכים את הפוסטים שלך למיוחדים לך, כמו התוכן, התמונות, המדיה, כל מה שקשור לדף שלך. כאשר המוצר הושלם, אתה מציג אותו בפני העולם. במקרה זה, ה- CMS, או הסדנה שלך, הוא וורדפרס.

 • נושא וורדפרס: זהו המבנה או התבנית הבסיסיים המשמשים לייצור הבלוג שלך. הנושאים האלה מעניקים לך מסגרת בסיסית שהולכת להיות מושכת את הקהל שלך ואז היא מאפשרת לשנות אותה כך שהיא תשקף אותך.

 • אירוח אתרים: אם נושא וורדפרס הוא המבנה, אירוח אתרים הוא האזור עליו בונים את המבנה. כאן מאוחסן כל המידע אודות האתר שלך. יש כמה אפשרויות בחוץ. חלקם טובים וחלקם זבל ממש. בשביל הכסף שלי, SiteGround זו האפשרות הטובה ביותר שלך.

מדוע אתה צריך להשתמש בוורדפרס

מערכת לניהול תוכן היא דרך פשוטה להגדיר את המערכת לניהול, עדכון והקמת הבלוג שלך. החל משנת 2018, וורדפרס היא הפופולרית ביותר (ואמין) CMS שם בחוץ.

מחקרים מראים זה 55% מהאתרים המקוונים משתמשים בוורדפרס, 20% משתמשים בג’ומלה ו- 11% משתמשים בדרופל. 

כמה אתרים גדולים המשתמשים ב- WordPress:

 • ניו יורק טיימס
 • Vice.com
 • BBC
 • TechCrunch

אתרים המשתמשים בוורדפרס

כל אחת מהשיטות הללו נהדרות לפתיחת אתר או בלוג משלך. אם הייתי מציע אחת, הייתי אומר שאם היה לך יותר זמן על הידיים ללמוד כיצד להשתמש בוורדפרס זו האפשרות הטובה ביותר שלך.

וורדפרס הוא קל להפליא לשימוש ומציע הרבה פונקציונליות שלא תקבלו במקום אחר. לימדתי אנשים ללא ניסיון בבניית אתרים כיצד להשתמש בוורדפרס בפחות מ 45 דקות אז אל תדאגו מרמת הקושי..

אז מסיבה זו אני מתמקד בוורדפרס ולא באחד מבוני האתר. עם זאת, תהיה לי ביקורת נוספת על אלה רק עבור כל מי שמעוניין.

מתחילים! הגיע הזמן להכנס לבשר ותפוחי האדמה!

היתרונות בשימוש בוורדפרס

יש הרבה עורכי אתרים שונים בחוץ ויותר מהם ממש מסריחים לעומת הכוח והגמישות של וורדפרס. עכשיו אני יודע שיש עוד המון אפשרויות אחרות כמו Tumblr, Blogger ושלל פלטפורמות אחרות “הכינו בלוג בחינם”.

הייתי ממליץ לך להימנע מכולם. הסיבות די פשוטות:

 1. חינם אין פירושו חופשי. זה אומר שהם הולכים להוסיף שם דומיין משלהם בכתובת האתר, אלא אם כן תרצו lucasblog1.tumblr.com או lucasblog1.blogspot.com (כי בהצלחה בהתחשב בשמך) לא תהיה לכם כתובת אתר או תחום משלכם. בעלות על דומיין משלך היא חשובה להפליא.

 2. בואו ונזכיר את הנקודה הזו שוב, בעלות על דומיין משלך זה כמו בעלות על זהות דיגיטלית משלך. זה שלך ואף אחד אחר, אל תשאיל את זה ממישהו אחר.

 3. בוורדפרס 72 מיליון משתמשים. המשמעות היא קהילה מקוונת ענקית של מפתחים וכלים העומדים לרשותכם. פשוטו כמשמעו, כל שינוי שתרצה קיים.

 4. זה קל להפליא לשימוש ויש כמו סרטוני יוטיוב של זיליון לכל מה שאתה רוצה.

 5. זה סופר מאובטח. אם אתה לא מאמין לי … נאס”א משתמשת בוורדפרס. האם אתה טוב יותר מנאס”א? ��

 6. רוצה אתר עם נושא חתולים? אין בעיה שיש לזה נושא. כל מה שתרצה זמין באמצעות ערכות נושא ותוספים.

 7. אתה פשוט לא יכול להתאים את ההתאמה האישית ואת היכולת לערוך את האתר שלך וורדפרס נותן לך.

תמונה המציגה את היתרונות של אירוח WordPress

לאהבת כל מה שטוב ונכון בעולם הזה – אל תשתמש באתר חינמי

אם אתה מתכנן לבנות משהו שמייצג את מי שאתה ומה שראית שנעשה, אכלת או נוצר בעבר מאשר אל תשתמש באתר חינמי.

אתה רוצה להיות בעלים של מה שיצרת ולא שיהיה זה נחלתו של מישהו אחר. פגשתי כל כך הרבה אנשים שיצרו אתר מתוך מחשבה שזה יהיה פשוט פרויקט צדדי ואז לגלות שהם אוהבים את זה או שיש לזה פוטנציאל אמיתי להרוויח כסף אבל הם תקועים עם התחום.

אינך הבעלים של הדומיין … הנה כמה סיבות לכך ….
 1. אינך הבעלים של התוכן. אתה משתמש בתוכנה הקניינית שלהם והם יכולים לכבות אותך בכל עת. הם יכולים אפילו לגנוב את התוכן שלך. אין לך ממש זכות לזה.

 2. אם אתה רוצה להזיז את כתובת האתר שלך לא תוכל. אם אתה מתכנן להביא תנועת חיפוש אורגנית (כאשר אנשים מחפשים בגוגל) להחליף את כתובת האתר שלך זה פשוט הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות.

 3. אתה לא יכול לפרסם על זה. פרסום בפלטפורמה של אדם אחר מנוגד לחוקים שלהם. הם הבעלים של התנועה הזו ולא אתה.

למרבה המזל, בימינו כאשר שוק האירוח הוא תחרותי כמו שחברות אירוח ממש מתגברים ומציעים מחירים וחבילות איכותיים עבור חלק קטן ממה שהם נהגו בעבר.

Hoorayyy!

דברים לעשות לפני החלק הבא

 בחר בפלטפורמת האירוח בה אתה רוצה להשתמש. אני ממליץ מאוד להשתמש בוורדפרס. אם אתה מחפש להשתמש בפלטפורמה אחרת ממה שמדריך זה לא באמת יהיה שימושי עבורך.

 קח זמן לחשוב על שם הדומיין או סוג המותג שאתה מנסה לבנות

שלב 2 – רשום את הדומיין שלך וקבל אירוח

לפני שתקבל כתובת אתר ייחודית משלך, תצטרך לרשום אותה. אופן הפעולה של הרישום הוא בעצם אתה מגיש תביעה על כתובת ייחודית של אותיות או מספרים הרשומים על שמך או על חברתך.

האם כדאי לי לקבל .com או .org?

לא באמת משנה מה תקבלו מנקודת מבט של רישום. אתה רק רוצה לוודא שאתה בוחר משהו שקל לזכור וקליט. ככל שתהיה קצרה יותר טוב והימנע מלשים מספרים או מקפים בשם הבלוג שלך.

אתה יכול גם להירשם באמצעות סיומת מדינה. לדוגמה, אם אתה מקנדה אתה יכול לרשום תחום .ca או אם אתה מבריטניה אתה יכול להשיג .co.uk תחום.

כמה עולה להירשם?

פרטיות תחום

מרבית המארחים עולים כ 10 דולר לשנה. אם אתה משלם יותר מזה אז ברכות אתה נקרע ביסודיות!

דבר אחד בהחלט תרצו לקבל הגנת פרטיות. זה מונע מאנשים מוטרדים לראות את השם / הכתובת / הדוא”ל שלך בתחום.

אם אין לך הגדרת פרטיות, כל נסיך אפריקני יספוג דואר אלקטרוני שינסה לשלוח לך סכומי כסף מהירים לחשבון הבנק שלך (אזהרת בדיחות באינטרנט).

ל- Siteground יש 100% הגנה על פרטיות בחינם, שהיא בדרך כלל בין 10-20 $ לשנה נוספת.

ובכן זה הצעד שאנחנו הכי טובים בו. ��

כאן ב- Aussie Hosting אנו משווים נתונים על ספקי האירוח האוסטרלים המובילים כדי לעזור ללקוחות לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בכל הקשור לאירוח. אז אנחנו יודעים דבר או שניים על מארח טוב. למעשה אנו מקיימים מאות אתרים עבור לקוחות אשר מאפשרים לנו גישה ליותר מ -4 שנים של נתוני שרת אירוח.

סורטה ככה …

מעקב אחר שעות פעילות ומועד השבתה

אתה תהיה מוצף על ידי מיליון מארחים שונים שם בחוץ, אבל כשמדובר באירוח בלוגר בסיסי אתה לא צריך שום דבר מפואר ואתה לא רוצה שום דבר זול מדי.

 • זול מדי = אתר איטי להפליא עם TONS של מכירות עליונות (בסופו של דבר תבלו יותר בטווח הרחוק)

 • יקר מדי = אם אתה מנהל בלוג אתה לא צריך כמויות כוח מטורפות.

אז אנחנו רוצים שמשהו פשוט נכון.

וזהו SiteGround – ספק האירוח המומלץ שלנו. יהיה עליכם לחוץ בכדי לנצח את התמחור המדהים של SiteGround ותמיכה נהדרת 24 שעות ביממה. הם מציעים גם התקנות וורדפרס בלחיצה אחת. לחיצה אחת!

תחילה תצטרך להירשם, אז תסתכל בתמחור שלהם. אני ממליץ ללכת עם החבילה הבסיסית ביותר שלהם ושום דבר מפואר מדי.

שלב 3 – כיצד להתקין וורדפרס ב- Siteground – (הארוך ביותר)

סיים את אדמתך: קבל תוכנית אירוח

ראשית, ברצונך ללחוץ על קישור זה כדי לבקר באתר SiteGround. כשאתה שם, אתה תראה שהם מציעים שלוש תכניות אירוח בסיסיות. הם:

 • תוכנית ההפעלה (מומלץ לבלוגים אישיים): אפשרות נהדרת למי שיש לו רק אתר אחד ושמש מתחיל לצאת לדרך.

 • התוכנית לגדול הגדולה (מומלץ לאתרים שמתכננים להרוויח כסף) : זוהי אפשרות נהדרת למי שמתחיל לצאת לדרך אך מרגיש רק בעוד מעט זמן שהוא יזדקק ליותר מאתר אחד. ה- SuperCacher יגרום לאתר וורדפרס שלך לרוץ במהירות הבזק.

 • תכנית GoGeek (מומלץ לעסקים קטנים): זוהי אפשרות מושלמת אם יש לך אתר גדול, יש לך מסחר אלקטרוני או אם יש לך צרכי פיתוח אחרים, כולל דברים כמו שלב ושילוב GIT.

אם אינכם בטוחים בדיוק למה אתם צריכים, אני ממליץ על התוכנית Grow Big. זה נותן לך את הגמישות לצמוח אבל לא נותן לך יותר ממה שאתה יכול ללעוס. זה גם מתומחר בצורה מאוד תחרותית.

לאחר שבחרת בתוכנית שלך, עכשיו הגיע הזמן להכניס פרטי קשר ותשלום.

לבסוף, עליכם לבחור כמה חודשי אירוח אתם עתידים לרכוש. מה שמאוד אירוח הוא שככל שאתה קונה יותר, כך הוא זול יותר.

לאחר מכן תתבקש לבחור שם דומיין או להשתמש בשם קיים. ההסבר שלהלן הוא אם אין לך שם תחום ואתה רוצה לרשום אותו. אם כבר יש לך דומיין, תצטרך להפנות את שרתי השמות לרשומות האירוח (הנה דרך שלמה איך לעשות את זה).

SiteGround יעניק לך תחום בחינם עם תוכנית האירוח שלך, כך שאם אין לך כזו אני מציע פשוט להשתמש באפשרות זו.

בחר שם תחום

תתבקש למלא גם חלק מהפרטים האישיים שלך לרישום הדומיין שלך. אל תדאגי עם זאת, אם אתה רושם דומיין דרך SiteGround או שירות אחר כמו Namecheap, תקבל הגנה על פרטיות בחינם, כלומר אף אחד לא יוכל לראות את זהותך.

עם זאת, למטרות רישום אני ממליץ מאוד להשתמש במידע האמיתי שלך או שתאבד את שם הדומיין שלך.

מידע על תחום

התקנת וורדפרס ב- Siteground – 2 Mehods

אז ישנן שתי דרכים להתקין את וורדפרס באתר החדש שלכם. בואו נסתכל על שניהם.

 1. התקן עבורכם מומחה אתר-שטח (קל להפליא)

 2. התקן אותו בעצמך (3 שלבים פשוטים המופיעים למטה)

שיטה 1 – לאחר התקנת Siteground

זו אחת הסיבות שבגללן אני אוהבת את SiteGround. צוות התמיכה שלהם מתקין עבורך את וורדפרס בחינם. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאירוח שלך, להכניס את פרטי הכניסה שלך ולחץ על “תמיכההכרטיסייה.

גלול מטה ותראה קטע עבור “וורדפרס סיוע.”עקוב אחר ההוראות ואתה טוב כמו זהב.

משם הם ידריכו אותך אם כי זה צעד אחר צעד, כולל לבקש ממך לבחור סיסמה / כניסה לאתר שלך. כל התהליך הזה ייקח כשלוש דקות.

שיטה 2 – התקן את WordPress בעצמך

לאחר שנרשמת לחשבונך ושילמת עבור התוכנית שלך. עבור לדף הבית של Siteground.com והיכנס לחשבונך. תגיע למסך זה.

דף כניסה ל- SG

לחץ על עבור אל אפשרות cPanel וברגע שאתה נמצא תראה את פנים אזור הבקרה של cPanel. אל תיבהל, אתה כמעט שם.

תצטרך ללחוץ על המתקין או על מתקין Softuclous, שניהם עובדים אותו דבר. 

בשלב הבא תגיע למסך הסכם על וורדפרס ובשמאל BOTTOM תראה אזור שאומר “התקן את וורדפרס” לחץ עליו ואז תגיע לכאן. עקוב אחר ההוראות שבדף.

תמונה המציגה כיצד להתקין cPanel לבלוג WordPress

אתה סיימת! מזל טוב!

השלב האחרון הוא כניסה וודא שהכל עובד. תצטרך ללכת http://yourwebsitesname.com/wp-admin. פשוט הקלד “/ wp-admin” אחרי כתובת האתר ותגיע למסך זה. מכאן פשוט התחבר.

מסך כניסה של וורדפרס

התקנת נושא וורדפרס

כמתחיל בוורדפרס, סביר להניח ששמעת על כל הנושאים שאתה יכול לקבל בחינם או שתוכל לקנות. כדאי לך לשחק עם כמה מהנושאים הזמינים כדי לראות איזה נושא נכון לענות על הצרכים שלך. זכור, הנושא שלך הוא מבנה העמוד שלך. זה מה שאנשים רואים. אז אתה רוצה שהנושא שלך יהיה אטרקטיבי ככל האפשר.

רק טיפ למתחילים, ברגע שתפעיל את הנושא החדש שלך, זה ישנה באופן מיידי את האופן בו האתר שלך נראה ומתפקד לעולם. יתכן שחלק מהפונקציונליות של הנושא הקודם לא יעבור לנושא שבחרת, ולכן כדאי לבדוק רשימת רשימה מהירה כדי לוודא שהנושא החדש שלך יעבוד..

ספריית העיצוב של WordPress.org היא דרך קלה לבחור את העיצוב שלך.

ראשית, היכנס לאזור הניהול שלך ב- WordPress.

ואז לחץ על מראה >> ערכות נושא.

לאחר שתעשה זאת, תנותב לדף הנושאים. כשתהיה שם, בחר בלחצן “הוסף חדש”, וזה ימוקם בחלקו העליון.

בשלב הבא תהיה לך האפשרות לבחור את העיצובים האחרונים של WordPress, העיצובים הפופולריים ואת הנושאים המוצגים. הנה א רשימה נהדרת של כל הנושאים החינמיים ברשת.

בהתבסס על הבחירה שתבצע, תראה נושא אחד או שתראה נושאים מרובים על סמך הקריטריונים שציינת.

כשאתה מוצא את הנושא שברצונך להתקין, הניח את העכבר מעל התמונה. תראה לחצן “התקן”, כפתור “תצוגה מקדימה” וכן כפתור “פרטים”. לחץ על כפתור “התקן”.

וורדפרס תתחיל בתהליך ההתקנה. תוצג לך הודעה המראה לך שהנושא הותקן בהצלחה, ותינתן לך האפשרות להפעיל אותו.

לעיצובים מסוימים יהיו אפשרויות נוספות להגדרה או להתאמה אישית, בהתאם לנושא שתבחר. לאחר שבחרת את שם התחום שלך, רכשת אירוח, התקנת את WordPress ובחרת את הנושא שלך, אתה מוכן להתחיל לבלוג.

עכשיו מגיע החלק המסובך. לראות את הבלוג שלך על ידי אחרים.

קבע את התצורה של הבלוג שלך להיות ידידותי למנועי חיפוש

אם אתה רוצה בלוג ידידותי למנועי חיפוש, חשוב לזכור שמנועי חיפוש הם כמו החבר השווא והשטחי שלך, הם לא אוהבים מכוער. מה הכוונה בזה? הנה דוגמה למה שמנוע חיפוש רואה כתובת URL מכוערת:

HTTP: // הבלוג שלי / 2018 / נושא / מחבר מיוחד – אני / הבלוג המכוער שלי

מבחינת מנוע חיפוש, דרך אטרקטיבית יותר עבור כתובת האתר שלך היא:

HTTP: // הבלוג שלי / הבלוג היפה שלי

ההבדל ברור. האפשרות הראשונה מלאה במידע חסר חשיבות. כתובת האתר השנייה נקייה ולעניין. למרבה המזל, וורדפרס עוזרת לך להפוך את מנוע החיפוש שלך לכתובות אתרים ידידותיות.

כדי להשיג זאת, עבור אל  “הגדרות” >> “Permalinks” ולשנות את ההגדרות שלך כך שתראו כך:

הדבר השני שמנועי חיפוש שונאים, ממש כמו אנשים אמיתיים, הוא ספאם. לרוע המזל, אנשים ירצו לספאם את האתר שלך. הם רוצים לגרום לאנשים לבקר בבלוג שלהם, הם רוצים לפרסם את הזבל שלהם, או שהם רוצים להשתמש בבלוג שלך כדרך לקדם את המוצרים שלהם.

עם זאת, אתה יכול לעצור אותם על ידי ניהול התגובות שלך. עשה זאת על ידי מעבר אל “הגדרות” >> “דיון” ואז לחץ על האפשרויות הבאות:

התחל לכתוב פוסטים ודפים

עכשיו, יש לך בלוג וורדפרס שמתפקד במלואו. יש לך שם תחום מדהים המשקף אותך ואת העסק שלך. בחרת נושא רוצח שמתאים לך באופן מושלם. עשית המון. קח כמה שניות וטפיח על עצמך על הגב. יש לך כל זכות להיות גאה. אוקיי, מספיק מזל טוב. בואו נחזור לעבודה.

בחלק זה אנו רוצים להתמקד בשלושה דברים:

 • כתיבת פוסטים בוורדפרס

 • הוספת תמונות, קישורים ועיצוב טקסט

 • טיפים מהירים לכתיבת תוכן מהממים

כיצד להוסיף פוסט חדש?

בצד הניהול של האתר שלך, לחץ על קישור הפוסט שמופיע בתפריט בצד שמאל. משם, לחץ על הוסף חדש.

תוצג בפניך מסך אחר שייראה כמו זה:

אם אתה מסתכל על תמונה זו, אתה רואה שהשדה העליון מאפשר לך לתת לפוסט שלך כותרת. מתחת, במרחב הגדול יותר, אתה יכול לכתוב את הפוסט שלך או את התוכן שלך בפועל. משם אתה יכול לבחור לשמור את התוכן שלך כטיוטה. או אם אתה מרוצה ממה שכתבת, אתה יכול לפרסם את זה. אתה יכול לבחור אפשרויות אלה באמצעות התפריט שמופיע בצד ימין למעלה של הדף. אפשרויות אחרות כוללות תזמון הפוסט לפרסום במועד מאוחר יותר או תיוג של הפוסט כפרטי כך שרק אנשים שנבחרו יוכלו לראות אותו.

לאחר שפרסמת את הפוסט שלך, פשוט עבור לקטע “כל הפוסט” בתפריט בצד שמאל. שם אתה יכול להעלות כל מה שכבר פרסמת ולערוך אותו לפי שיקול דעתך.

כמובן ששום דבר לא יכול להיות משעמם יותר מלבנה פשוטה של ​​טקסט. אז בואו נסתכל על כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לתת לתפקיד שלך קצת חיים.

הוספת תמונות לבלוג הוורדפרס שלך

כולם אוהבים תמונות. וורדפרס מאפשרת להוסיף תמונות לפוסט שלך עם כמה לחיצות על העכבר. אם אתה מסתכל ממש מעל השדה בו פרסמת את גוף הבלוג שלך, אתה תראה כפתור בשם “הוסף מדיה”. עם זאת, לפני שתעבור לכל הוספה של תמונות פה ושם, אנו ממליצים שתלחץ על הסמן בחלק הבלוג במקום בו תרצה שהתמונה תהיה. אם לא, תצטרך להעביר אותו מאוחר יותר, וזה יכול להיות מתסכל.

אתה תופנה לדף אחר בו תורשה להעלות קבצים. במרכז אותו מסך תראה כפתור בשם “בחר קבצים.”

לאחר שתמצא את הקבצים, הם יועלו אוטומטית ל- WordPress. לאחר העלאת התמונה, בדוק אותה שוב כדי לוודא שהיא התמונה שאתה רוצה ואז לחץ על “הכנס לפוסט”. התמונה תופיע בפוסט שאתה כותב במקום שאתה רוצה שהוא יופיע. זה פשוט כל כך קל.

הוספת קישורים לבלוג שלך

משהו שתלמד במהירות כבלוגר הוא שהדרך הטובה ביותר לגרום לאנשים לקרוא את התוכן שלך היא על ידי קישור לאחרים. יש הרבה בלוגרים טובים שם בחוץ. למען האמת, חלקם יהיו טובים מכם. מערכות היחסים שתבנו איתם והיכולת שלכם לשתף את התוכן שלהם רק יוסיפו ערך לבלוג שלכם. אז הנה איך אתה עושה את זה.

כשאתה מסתכל על סרגל הכלים שנמצא ממש מעל השדה בו הוספת את גוף הפוסט שלך, אתה הולך לראות משהו שנראה כמו קישור שרשרת.

לאחר שתלחץ על כפתור “הכנס / ערוך קישור”, תופנה אל חלון קופץ שיבקש ממך מידע..

 • כתובת האתר היא הכתובת של האתר שאתה רוצה לשתף. זכור לכלול ב” HTTP: // “מול” www. “. אם לא, הקישור שלך לא יעבוד.

 • ה קישור קישור זה מה שאתה רוצה שאנשים ילחצו עליו כדי להגיע לאתר שאליו אתה מקשר. כך שאם אתה מקשר לאתר שמטרתו הליכה תחרותית, טקסט הקישור עשוי להיות “הליכה בדיוק צבאי.” כאשר אדם לוחץ על זה, הוא יופנה לאתר שאתה מקשר.

 • פתח קישור בחלון / טאב חדש. אתה תמיד רוצה שנבחר באפשרות זו, כי אם לא, אם אדם לוחץ על טקסט הקישור, הוא יעזוב את הדף שלך ואולי לא יוכל למצוא את דרכו חזרה.

 • קישור לעצמך. אולי תרצה לקשר למשהו שיש לך באתר משלך. אתה יכול להשתמש בקטע החיפוש כדי למצוא את הפוסט או את הדף ההוא ולהוסיף קישור אליו.

כאשר הכל נאמר ונעשה, לחץ על הוסף קישור והקישור יופיע במקום שהשארת את הסמן כשאתה כותב.

כיצד לערוך כותרות ולעצב את טקסט הבלוג שלך

רוב האנשים לא קוראים בלוג, הם סורקים אותו. הם מעבירים את עיניהם מעל הבלוג במבנה F ומחפשים טקסט נועז שתופס את עיניהם. אם שום דבר לא תופס את הקוראים שלך, הם עשויים פשוט לפנות, וזה לא מה שאתה רוצה. אתה יכול למנוע זאת על ידי הוספת כותרות.

ניתן להוסיף כותרת על ידי לחיצה על התפריט הנפתח הממוקם בצד השמאלי התחתון של סרגל הכלים.

כפי שאתה יכול לראות, “כותרת 1” היא הגודל הגדול ביותר. זה אמור להיות מה שבראש העמוד שלך. ניתן להשתמש “כותרת 2” או “כותרת 3” בהמשך העמוד. זה לא רק מקל על מנוע החיפוש לקרוא את האתר שלך, אלא הופך אותו להרבה יותר נעים לאנשים שקוראים את האתר שלך..

כיצד לערוך גופנים

באפשרותך גם לערוך את הגופנים שלך, או להפוך אותם מודגשים, להעתיק אותם, להדגיש אותם ואף לשנות את צבעם. כל מה שצריך זה לחיצה על הכפתור.

 • “B” נועז

 • “U” מיועד לבסיס

 • “A” יאפשר לך לבחור צבעים שונים מהתפריט הנפתח

 • “אני” מיועד להטבעה

אם עבדת עם Microsoft Word, כל הפקודות הללו צריכות להיות די פשוטות.

תן לבלוג שלך לעבוד בשבילך

ובכן זהו זה. עברת את כל השלבים והקמת בלוג בסיסי מצליח. כעת, השאלה היא איך אתה יכול לגרום לבלוג שלך לעבוד בשבילך? זה יכול להיות אתגר. אבל אני חיברתי כמה מדריכים שיקלו עליכם. בעתיד הקרוב אשתף אתכם במידע זה ואתייחס לכל שאלה שעשויה להיות לכם. עד אז אני ממליץ להכיר את וורדפרס.

זהו כלי מאוד תכליתי. זה אינטואיטיבי וקל ללמוד. בזכות הנושאים שנקבעו מראש, עם לחיצות עכבר ספורות, תוכלו ליצור בלוג שנראה מקצועי ומעניק לכם ולעסק שלכם את תשומת הלב הראויה לכם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector