Shopify – پادشاه تجارت الکترونیک

اگر اصلاً درباره تجارت الکترونیک چیزی می دانید ، می دانید که Shopify یکی از بهترین راه حل ها برای به روزرسانی و راه اندازی فروشگاه شما است. که فکر می کنم به طور کلی جنبه مهم تجارت الکترونیک است.


اصلاً چه نکاتی در فروش کالاها به صورت حضوری وجود دارد؟ اگر برای خرید چیزی مجبورم ارتباط انسانی داشته باشم ، ممکن است ارزشش را نداشته باشد. دنیای بیرون ترسناک است.

تقریبا 94٪ از کل خرده فروشی ها هنوز هم در فروشگاه های آجر و ملات اتفاق می افتد. ممکن است این یک جای تعجب باشد اما همه این رشدها باعث می شود تا خرید آنلاین در مغازه های خرده فروشی در مقطعی در آینده نه چندان دور ضرب و شتم کند..

این همان جایی است که Shopify وارد می شود. به عنوان رهبر واقع بینانه در فضای پلتفرم تجارت الکترونیک ، آنها وقتی از ساخت و رشد امپراتوری تجارت الکترونیک خود استفاده می کنند ، تحت پوشش قرار داده اند..

سریع ما

اگر تک تک افراد این سیاره که می خواستند یک فروشگاه آنلاین از من بپرسند از کدام پلتفرم تجارت الکترونیکی باید استفاده کنند ، من به 95٪ از آنها می گویم که از Shopify استفاده کنند.

این نرم افزار دارای بهترین قابلیت ها ، کارکردها ، ویژگی ها و برنامه هایی است که در مقابل استفاده از آن آسان است. بله ، شما می توانید چیزی با قابلیت های بیشتر داشته باشید و بله می توانید چیزی را داشته باشید که استفاده از آن ساده تر باشد. نه تو می توانی’هر دو را با هم ترکیب کرده اید مگر اینکه از Shopify استفاده کنید.

5٪ دیگر افرادی خواهند بود که نسبت به هر چیز دیگری سادگی را ارزیابی می کنند ، افرادی که تجربه توسعه وب سایت زیادی دارند ، افرادی که بیش از هر چیز به سئو علاقه دارند و افرادی که پول دیوانه ای دارند برای توسعه دهندگان وب روبرو می شوند..

علاوه بر این اگر به دنبال فروش در آمازون ، اتی یا سایر بازارهای شخص ثالث هستید ، می توانید این کار را با Shopify انجام دهید.این احتمالاً بزرگترین نقطه فروش نرم افزار آنهاست.

اگر در هر یک از این دسته ها قرار گرفتید گزینه های بهتری وجود دارد. برای کسی که این معیارها مناسب باشد ، بسیار نادر است. بیشتر شما فقط باید با Shopify بروید.

چگونه کار می کند

خوب ، بیایید بگوییم که شما تصمیم به استفاده از Shopify گرفتید. حالا چی?

سوال عالی اولین قدم ورود به سیستم است.

پرش به پس زمینه Shopify ممکن است برای افرادی که تجربه توسعه وب سایت صفر را دارند ، کمی آزار دهنده باشد. خوشبختانه – بعد از گذراندن کمی وقت در آنجا دشوار نیست.

در زیر می توانید ببینید که داشبورد به چه شکل است. همانطور که می بینید مکان های زیادی وجود دارد که چشمان شما روی آن ثابت می شود. بیایید آنچه در اینجا اتفاق می افتد را تجزیه کنیم.

خریدن Dashborad

سمت چپ صفحه نمایش جایی است که جادوی زیادی اتفاق می افتد ، بنابراین اجازه دهید آن را برای دورتر پایین بگذاریم.

در سمت راست داشبورد ، شما می توانید از طریق کانال های فروش مختلف خود به چرخه بروید. در کنار کانالهای فروش شما توانایی تغییر مدت زمان فروش را نشان داده اید. در زیر آن نیز کل فروش از طریق کانال را نشان می دهد.

در وسط صفحه ، Shopify دقیقاً به شما نشان می دهد که روزی که آن را چک می کنید چه اتفاقی می افتد. در زیر آن ، دسته ای از مطالب مفید مختلف ظاهر می شود. ابتدا هر چیزی که در فروشگاه شما نیاز به توجه دارد زنگ هشداری خواهد داشت.

Shopify همچنین چیزهای مفید دیگری را نشان می دهد – مانند بیشترین مشاهده محصولات خود.

این منطقه همچنین شما را با آمارهای مختلف درباره وب سایت خود به روز می کند. بیش از 20 نوع مختلف از آمار نشان داده شده وجود دارد. یک مثال در زیر آمده است.

در سمت چپ صفحه در داشبورد ، همه چیز دیگر را دارید. نمای نزدیکتر از یک فروشگاه با کانال فروش بیشتر در زیر مشاهده می کنید.

اینجاست که همه چیز را در فروشگاه خود بررسی خواهید کرد. هر بخش نسبتاً خود توضیح دارد. با کلیک بر روی بخش فروشگاه آنلاین می توانید فروشگاه واقعی خود را ویرایش کنید. نحوه ویرایش قسمت فروشگاهی شما در بخش موضوع به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

نماد چرخ دنده تنظیمات همچنین نشان می دهد منطقه بزرگی باز می شود که در آن هر تنظیمات کوچکی که می توان تصور کرد یافت می شود.

ویژگی های Shopify توضیح داده شده

تمام ویژگی های Shopify با تجارت الکترونیک در ذهن ایجاد شده اند. ما قصد داریم به هر قسمت نگاهی بیندازیم و ویژگی ها ، برنامه های رایگان و ابزارهایی را که با هر بسته می توانید مقایسه کنید.

مدیریت موجودی

ناگفته نماند که مدیریت موجودی یکی از مهمترین جنبه های بستر تجارت الکترونیک است. هنگام افزودن محصولی در Shopify ، می توانید آنها را در داخل مجموعه ها سازماندهی کنید ، و پیگیری همه چیز را آسان کنید.

تصویر فروشگاه برنامه shopify

در اینجا جنبه های مختلف ایجاد یک محصول در Shopify مرحله به مرحله آورده شده است:

 1. عنوان و توضیحات – این نسبتاً توضیحی است اما جعبه توضیحات عملکردی کاملاً ارائه می دهد. فیلم ها و تصاویر را می توان در توضیحات اضافه کرد. اینجاست که می توانید چیزی را که مربوط به محصول شما است اضافه کنید اما فقط محصول شما را نشان نمی دهد.
 2. در دسترس بودن محصول – اگر چندین کانال فروش دارید ، اینجاست که می توانید تصمیم بگیرید محصول در یک کالای خاص موجود باشد یا خیر. همچنین می توانید زمان انتشار این محصولات را برنامه ریزی کنید. این امر باعث می شود تا بتوانید نسخه ی محصول را به راحتی بچسبانید و انتشار خودکار را به صورت خودکار انجام دهید.
 3. تصاویر – می توانید تصاویر را به ناحیه تصویر بکشید ، از URL استفاده کنید یا تصاویر را به صورت دستی از پرونده های خود اضافه کنید.
 4. سازمان – همانطور که قبلاً ذکر شد ، مجموعه ها نقش مهمی در مدیریت موجودی ها دارند. اینجاست که شما نوع محصول ، کدام مجموعه را به آن اختصاص می دهید و هر برچسب لازم را اضافه می کنید. جنبه دیگر این بخش در صورتی که فروشندگان مختلفی داشته باشید این است که در آن می توانید تعیین کنید که فروشنده از کجاست.
 5. فهرست – یکی از مهمترین جنبه های سازماندهی فروشگاه محصولات شما. اینجاست که یک SKU ، بارکد ، پروتکل ردیابی و کمیت اضافه می کنید. همچنین گزینه ای وجود دارد که به مشتریان اجازه می دهد محصول را در صورت عدم موجودی کالا خریداری کنند.
 6. حمل دریایی – Shopify برخی از قابلیت های حمل و نقل را برای مشخص کردن وزن محصول و کشور مبدا شما دارد. بیشتر تنظیمات ارسال در جای دیگر روی سیستم عامل انجام خواهد شد. اگر محصولات شما توسط شخص ثالث برآورده شده باشد ، در اینجا مشخص می شود.
 7. انواع مختلف – اگر محصول در نسخه های مختلف عرضه می شود ، انواع مختلفی را اضافه کنید. اینجاست که در صورت داشتن فروشگاه پوشاک ، اندازه و رنگ را اضافه می کنید.
 8. پیش نمایش لیست موتور جستجو – SEO برای یک فروشگاه تجارت الکترونیک بسیار مهم است. بیشتر صاحبان فروشگاه ها فقط محصولی را در وب سایت خود پرتاب می کنند و امیدوارم مردم آن را ببینند. پیش نمایش SEO ارائه شده توسط Shopify دقیقاً چگونگی ظاهر محصول شما در Google و سایر موتورهای جستجو را نشان می دهد.

گزارش ها

گزارش های ارائه شده در صفحه اصلی داشبورد پشتی شما خوب است. هرچند می توانید عمیق تر بروید!

یک بخش گزارش وجود دارد که می توانید متغیرهای مختلفی از جمله فروش ، نرخ تبدیل ، بازدید ، ارزش سفارش ، تکرار نرخ مشتری و سفارشات را به طور کلی تغییر دهید. همه این موارد توسط دوره های زمانی مختلف قابل دستکاری است.

این همچنین به شما می گوید که افراد از سایت شما بازدید می کنند. این از منظر بازاریابی ارزشمند است.

چند کانال (بهترین قسمت)

48٪ از مردم شروع به جستجوی محصولی در بازارها می کنند. این بدان معناست که نیمی از مردم آنجا به محصولات آمازون ، eBay یا Etsy روی آورده اند.

نکته عالی در مورد Shopify ، حتی اگر این یک بستر وب سایت تجارت الکترونیک باشد, همچنین به شما کمک می کند تا در آمازون ، eBay ، Etsy و سایر مناطق بفروشید. هنگامی که بتوانید آن را با فروشگاه خود ادغام کنید ، فروش در رسانه های اجتماعی بسیار ساده تر می شود.

بهینه سازی موبایل

احتمالاً هفت نفر از 10 مشتری شما قصد دارند فروشگاه تجارت الکترونیک شما را با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه مشاهده کنند.

در اینجا دو آمار سرگرم کننده وب سایت تجارت الکترونیک برای شما آورده شده است:

 • طراحی ضعیف موبایل به تنهایی برای 57٪ از کاربران اینترنت کافی است تا تجارت شما را به همسالان خود توصیه نکنند.
 • اگر وب سایت تلفن همراه به صورت ناخوشایند نمایش یابد ، تقریباً 80٪ از مصرف کنندگان از همکاری با وب سایت شما متوقف می شوند.

مضامین موجود در Shopify همه بهینه سازی شده تلفن همراه است. این بدان معناست که شما نیازی به ایجاد دو نسخه از وب سایت خود ندارید تا از نظر فناوری پیشرفته بمانند.

فروشگاه برنامه فروشگاهی

فروشگاه برنامه فروشگاهیShopify واقعاً سعی دارد تا برای هر مشکلی تجارت الکترونیکی که خود را ارائه می دهد ، اصلاحاتی را ارائه دهد. متاسفانه ، داشتن بیش از حد بسیاری از ویژگی ها در هر نرم افزاری ، قابلیت استفاده از آن را کاهش می دهد و UI را خراب می کند. نکته عالی – آنها یک فروشگاه برنامه دارند.

هر راه حل تجارت الکترونیکی Shopify نمی کند’می خواهید با آنها مقابله کنید یا حیا ندارید’معمولاً در فروشگاه اپلیکیشن ها – یا به صورت رایگان یا با قیمت – می توانید با آن مواجه شوید.

برنامه هایی برای دستیابی به تقریباً هر چیز وجود دارد – برخی بهتر از سایرین. اگر به رسانه های اجتماعی به کمک نیاز دارید ، برنامه هایی برای آن وجود دارد. اگر می خواهید از خط کش استفاده کنید ، برنامه هایی برای آن وجود دارد. اگر می خواهید یک منوی عظیم ایجاد کنید که بازدید کنندگان وب سایت شما را ترساند ، برنامه هایی برای آن وجود دارد. اگر می خواهید بازی پشتیبانی مشتری خود را بالا ببرید ، برنامه هایی برای آن وجود دارد.

استفاده از لیست برنامه ها سرگرم کننده است – فقط دیدن مسائلی که مردم برای حل آن نیاز دارند ، یک راه حل جالب است. بسیاری از آنها هزینه های مکرر ماهانه دارند به همین ترتیب گزینه دیگری است که ممکن است پس از فروش چند خرید بهتر باشید.

مقیاس گذاری

چه اتفاقی می افتد که فروشگاه شما واقعاً خوب عمل کند؟ چه اتفاقی می افتد وقتی که واقعاً خوب باشد؟ امیدوارم اتفاقات زیادی رخ دهد. یک چیزی که شما نمی دانید’می خواهم اتفاق بیفتد برای رشد شما توسط پلت فرم تجارت الکترونیکی که انتخاب کرده اید از آن استفاده کنید.

به نظر فروتنانه, ترازو را بهتر از هر گزینه دیگری در بازار خریداری کنید. Shopify می تواند با شما رشد کند. با قیمت گذاری بالاتر ، شما این کمک را دریافت می کنید که در گذشته فقط مشاغل سطح شرکت به آنها دسترسی داشتند.

مضامین Shopify (w / 100 موضوع رایگان)

Shopify آثار نسبتاً مشابه روش دارد وردپرس از لحاظ ساخت وب سایت شما کار می کند.

فرایند ساده است – تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب یک موضوع است. هر موضوع دارای یک رابط کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد زیبایی شناسی را تنظیم کنید. بارگذاری تصاویر و سایر رسانه ها نیز ساده است. این درست در رابط کشیدن و رها کردن قابل انجام است.

Shopify تم های رایگان و پولی ارائه می دهد. اگر هر یک از مضامین Shopify در این مکان قرار نگرفته است ، می توانید یک تم را از یک برنامه نویس شخص ثالث خریداری کنید’تو چی’دوباره به دنبال.

آنهایی که رایگان هستند مینیمالیستی و ساده هستند. یکی از فروشگاه های مورد علاقه ما ، استفاده از بروکلین است که به نظر می رسد مناسب هر نوع فروشگاه است اما به عنوان یک تم فروشگاه پوشاک متوسط ​​به بازار عرضه می شود. گفته می شود که هر موضوع برای نوع خاصی از فروشگاه تخصص دارد اما هرکدام به اندازه کافی هستند’د برای هر نوع فروشگاه کار کنید.

bklyn

از آنجا که مضامین رایگان نسبتاً اساسی و دارای اهمیت هستند’تعداد کاملاً سفارشی سازی ارائه دهید – این نیست’یک ایده بد برای خرید یکی است. بدیهی است ، Shopify قبلاً هزینه خوبی برای تغییر دارد. عقلانی کردن هزینه بیشتر برای یک موضوع می تواند مشکل باشد. ایده خوب این است که با یک موضوع رایگان شروع کنید. هنگامی که تعداد معدودی از فروش انجام شد ، می توانید بخشی از سود را بدست آورید و مجدداً در یک موضوع برتر قرار دهید.

علاوه بر تعداد زیادی از مضامین موجود برای خرید در Shopify ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان شخص ثالث وجود دارند که مضامین ایجاد می کنند.

این توسعه دهندگان برای میزبانی خدمات مانند Shopify ، WordPress و BigCommerce مضامین ایجاد می کنند. بهترین ها دارای پایگاه های دانش عالی و جوامع بزرگ هستند تا بتوانند در طراحی های خود به شما کمک کنند.

پشتیبانی از مشتری را خریداری کنید

بهترین بخش پشتیبانی در Shopify همان چیزی است که وردپرس برای آن شناخته شده است – و هیچ ارتباطی با شرکت ندارد.

اجتماع در Shopify گسترده است و انجمن ها همیشه فعال هستند اگر سوالی دارید ، معمولاً جواب سریع یک جستجوی سریع است. اگر این نیست’t – تنها کاری که باید انجام دهید ارسال چیزی به انجمن است. در این مرحله ، داشتن یک سؤال دشوار خواهد بود’هنوز پاسخ داده نشده است.

با این حال!

اگر وجود دارد ، و شما نمی دانید’کافی است وقت خود را برای ارسال چیزی در تالار گفتمان ، Shopify کنید’پشتیبانی مشتری فوق العاده است. Shopify پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد – که سریعاً به کمک نیاز دارید یک بازیگر است. درست مثل بیرون رفتن ، صحبت کردن با مردم وحشتناک است.

خوشبختانه ، Shopify نیز دارد پشتیبانی چت و پشتیبانی ایمیل. مأمورین موجود در آنجا به همان اندازه مأمورین از طریق تلفن مفید هستند.

Shopify دارای دانش بنیان و پر از اطلاعات مفید در قالب متن است. همچنین فیلم هایی وجود دارند که هر آنچه را که می خواهید در مورد Shopify بدانید به شما یاد می دهند. همچنین اگر می خواهید هر سؤالی در آنجا بپرسید ، آنها میزبان وبینارها نیز هستند.

قیمت گذاری خرید توضیح داده شده است

Shopify مسلماً یک قیمت ارزان قیمت است. آیا تا به حال این عبارت قدیمی را شنیده اید ، برای پول درآوردن باید پول خرج کنید?

صرف 30 دلار در ماه برای داشتن یک فروشگاه تجارت الکترونیکی کاملاً شکل یافته به نظر می رسد اگر واقعاً به دنبال ایجاد یک تجارت واقعی هستید ، برای من ارزش دارد. اگر فروشگاه تجارت الکترونیک شما بیشتر سرگرمی است ، منطقی است که به دنبال گزینه ای ارزان تر باشید.

یکی از بهترین جنبه های Shopify این است که مقیاس با شماست ، می توانید بیش از یک میلیون دلار درآمد کسب کنید و هنوز هم در هر ماه 29 دلار پرداخت می کنید. ما انجام این کار را توصیه نمی کنیم ، زیرا قیمت گذاری بالاتر ، یک مزیت کامل برای یک تجارت بزرگ ارائه می دهد.

هر رده از قیمت گذاری شامل محصولات نامحدود ، پشتیبانی 24/7 ، امکان فروش در سایر کانال های فروش ، ایجاد سفارش دستی ، کدهای تخفیف ، گواهی SSL ، بازیابی رها شده سبد خرید ، پرداخت Shopify با تجزیه و تحلیل کلاهبرداری ، برنامه POS ، سخت افزار فیزیکی و قوی است. انتخاب برنامه.

قیمت گذاری خریدفروشگاه اصلیخریدنفروشگاه پیشرفته
قیمت ماهانه29 دلار79 دلار299 دلار
امکاناتدو حساب کارمندان و حمل و نقل با تخفیفپنج حساب کارمند ، حمل و نقل با تخفیف بهتر ، کارت های هدیه ، گزارش های حرفه ای ، قیمت گذاری مکعب اولویت USPS و هزینه های پرداخت کمترپانزده حساب کارمندان ، حمل و نقل با تخفیف بهتر ، کارتهای هدیه ، گزارش های حرفه ای ، سازنده گزارش پیشرفته ، نرخ حمل و نقل محاسبه شده توسط شخص ثالث ، قیمت گذاری مکعب اولویت USPS و قیمت های پرداخت کمتر

سؤالات متداول

کدام پلتفرم تجارت الکترونیک برای تجارت های کوچک بهترین است?

Shopify بهترین بستر تجارت الکترونیک است. آی تی’طراحی شده برای صاحبان مشاغل که می خواهند همه چیز را در نوک انگشتان خود با یک جامعه آنلاین پر رونق قرار دهید. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر برای راه اندازی خود هستید ، به ما مراجعه کنید بهترین هاستینگ برای مشاغل کوچک مقاله.

آیا Shopify یا BigCommerce بهتر است?

در اکثر دسته ها نمرات را بهتر خریداری کنید. BigCommerce در چند موقعیت مفید است اما به طور کلی ، Shopify بهتر است.

چه فریم ورک برای وب سایت های تجارت الکترونیک بهترین است?

بهترین چارچوب Shopify است. این نرم افزار دارای همه مواردی است که شما را قادر می سازد وب سایت تجارت الکترونیک را به بالاترین ارتفاعات ممکن و همچنین یک فروشگاه بوتیک کوچک راه اندازی کنید.

من استفاده از یک را توصیه نمی کنم سازنده وب سایت رایگان اگر در مورد سرمایه گذاری جدید خود نیز جدی هستید.

که بهترین وب سایت ساز تجارت الکترونیکی است?

آسانترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک برای ایجاد یک وب سایت در واقع Squarespace است. با این حال ، با این سهولت اولیه قربانی های طولانی مدت با عملکرد تجارت الکترونیک صورت می گیرد. بهترین ترکیب از راحتی و قابلیت Shopify است.

آیا وبلاگ نویسی در مورد Shopify Any Good است?

وبلاگ نویسی در Shopify اساسی است ، اما مانند سایر سیستم عامل های ساخت وب سایت نیز کار می کند. تنها قدم بزرگ این است که میزبانی فروشگاه تجارت الکترونیک شما در وردپرس. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WP ، راهنمای راهنمای ما را بخوانید بهترین میزبان های WordPress.

هزینه فروش در Shopify چقدر است؟?

برنامه های Shopify با 29 دلار در هر ماه شروع می شود.

خرید در یک خرده فروشی

Shopify برای خدمت به امیدوارکنندگان تجارت الکترونیک ساخته شده است. بنیانگذاران سعی کردند یک روز قبل فروشگاه آنلاین ایجاد کنند و دریافتند که انجام این کار بسیار دشوار است.

به سرعت به جلو منتقل شده و به راحتی می توان دید که دیدگاه آنها در ایجاد آسان پلتفرم تجارت الکترونیکی که در واقع همه چیزهایی را که یک کارآفرین می خواست بخواهد ارائه می دهد کاملاً محقق شده است..

مطمئناً گزینه های دیگری را که در فضای تجارت الکترونیک وجود دارد بررسی کنید تا ببینید که آیا هرکدام از آنها با شما صحبت می کنند یا خیر. اگر می خواهید یک روش اثبات شده برای ساخت و رشد یک فروشگاه آنلاین باشید ، فقط از Shopify استفاده کنید.

اگر هنوز به دنبال راه حل های میزبانی بیشتر هستید ، راهنمای ما را برای بهترین هاستینگ استرالیا بررسی کنید. ممنون رفقا!

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.


Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map