אירוח המשווקים הטובים ביותר

תמונה המציגה כיצד פועל אירוח המשווקיםכמשווק אירוח, יש לך אפשרות ליצור עסק בו אתה מוכר שטח אחר באינטרנט. אתה זה שמכתיב את המחיר. אתה זה שמשווק ומוכר ללקוחות. אתה זה שאחראי על שמירת מערכות היחסים שיש לך עם הלקוחות שלך.


עם זאת, החברה ממנה אתה רוכש את שירות האירוח אחראית לבעיות חומרה, בעיות תוכנה והתייחסות לבעיות טכניות. למעשה אתה שוכר את שטח השרת. אתה משלם מחיר סיטונאי, כך שתוכל למכור אותו מחדש במחיר קמעונאי ולהרוויח.

עם זאת בחירה בחירת תוכנית משווק איכותית תבטיח שהלקוחות שלך ישארו איתך במשך 2-3 שנים.

במדריך זה אנו עומדים לכסות מספר תוכניות משווקים ולעזור לכם להבין טוב יותר כל אחת מהן.

האם יש שוק לשירותי אירוח?

כן. רק תחשוב שבשנת 2016 היו כמיליארד אתרי אינטרנט חיים. בשנת 2020, שלוש שנים בלבד לאחר מכן, יש לנו קרוב לשני מיליארד אתרים חיים. כל יום אתרים חדשים נכנסים לרשת. כשאתה משווק אירוח מחדש, אתה יכול להרוויח כסף מהטרנד הצומח הזה. כדי להצליח בעסק זה, עליכם להבין טוב את יתר השחקנים בתחום. עליכם לדעת ממי עליכם לשכור את השרתים שלכם, כמו גם את החברות מהן עליכם להימנע. עליכם לדעת את הקריטריונים שרוב האנשים המחפשים להקים אתר חדש רוצים, ו עליכם לדעת את המפרט שיש לשרתים שלכם על מנת להיות מסוגלים לספק ללקוחות שלך שירות הגון.

מרבית חברות האירוח מרוויחות בשנה השנייה עד השלישית שבה אירוח, הרווחים בשנה הראשונה נאכלים בדרך כלל על ידי מאמצי שיווק. שירותי אירוח איכותיים מבטיחים שתוכלו לפגוע ברווחיות של שנתיים שלוש.

מה שאנחנו מחפשים אצל משווקים

אנו נבחן כמה תחומים שנחשבים לנו חשובים בבחירת אירוח המשווק.

זכור שרוב המשווקים מציעים חבילה דומה מאוד, המכשיר נמצא לרוב בפרטים הקטנים. אתה רוצה לדעת בדיוק מה הם מציעים בחינם, כך שתוכל לדעת כיצד לתמחר את הצעת האירוח שלך ולגדול את העסק שלך.

הנה כמה. אם אתה זקוק להמלצות ספציפיות יותר באתרים טכניים נוספים (נניח אפליקציות אינטרנט), אנא שלח לי דוא”ל ([email protected]) למידע נוסף. תודה!

זמן עבודה ואמינות

תמונה של מהירות האתרתחום נוסף בו התבוננו היה זמן עבודה ואמינות. אתה לא רוצה כל דבר שאינו מבטיח התחייבות של 99.9 אחוזים. כל דבר פחות מזה יביא לכך שהלקוחות שלך יכולים לבחון עד שעה של השבתה בכל חודש. שעה אחת יכולה להספיק בכדי לעשות את ההבדל בין העסק של הלקוח שלך להצליח או שהוא כישלון.

משהו שהלקוחות שלכם ירצו לקבל מכם, ולכן עליכם לדרוש זאת מהחברה ממנה אתם רוכשים את שירות האירוח, הוא שרתי אחסון SSD ו- HTTP / 2. כפי שתוכלו לראות, החברות עליהן אנו הולכים לבדוק בהמשך במדריך זה מספקות מהירות טובה וזמן פעולה טוב. חלקם אף מציעים ערבות להחזר הכסף אם זמן הפעילות שלהם נופל מתחת לסף 99.9 אחוזים.

אתה יכול לראות את שלנו מעקב אחר אירוח חי לראות לאילו מארחים יש ביצועים טובים / גרועים.

תמיכה טכנית

אפילו בעולם מושלם עם השרתים הטובים ביותר, הדברים ישתבשו. תמיכה טכניתכאשר הם עושים זאת, הלקוחות אליהם מכרת את השירות שלך עומדים לפנות אליך לקבלת עזרה. אתה בתורו תפנה אל חברת אירוח אתרים. זו הסיבה שאתה רוצה חברת אירוח אתרים בה אתה משתמש כדי לספק תשובות בזמן ויש לך טכנאים מומחים. כל עיכוב מצד חברת האירוח במתן לך תשובות או תיקון בעיות פירושו איחור בלקוחותיך שהאתר שלהם יפעל שוב..

תמיכה 24/7 היא בגדר חובה מוחלטת לפתור בעיות טכניות. אל תשקול אפילו אירוח משווק המשתמש במערכת כרטיסים. ��‍♂️

מחיר

הגורם האחרון שנשקול הוא המחיר. כפי שציינו, מדובר בעסק. עסקים עומדים להרוויח כסף. קופת חיסכוןככל שתוכלו לרכוש את האירוח הסיטונאי בזול יותר, כך תוכלו להרוויח יותר כאשר אתם מוכרים את השירות מחדש. לכל החברות שאנו הולכים לבדוק יש מחיר נמוך מספיק בכדי לאפשר לך להרוויח כמה דולרים ויש לך קצת מקום להתפתל לגדול.

כעת, לאחר שיש לנו את המטרות הראשונות, בואו נצלול פנימה ונדון בבחירות שלנו לחברות המשווקות הטובות ביותר לאירוח אתרים. רשמנו אותם לפי סדר העדפתנו.

משווקי אירוח אתרים הטובים ביותר

HostGator – התוכנית הטובה ביותר לביצועים

תכונות עיקריות
 • דומיינים ללא הגבלה
 • SSL חינם
 • תוכנת ניהול / חיוב לקוח WHMCS בחינם
 • 24/7/365 תמיכה
 • אחריות לזמני 99.9%

מקצוענים

 • אירוח תווית לבנה
 • שליטה מלאה במשאבים
 • חשבון ResellerClub ללא עלות נוספת

חסרונות

 • חסר אחסון SSD

HostGator מציע את מה שאנחנו מרגישים כמה מתוכניות המשווקים המלאות ביותר בשוק. התוכניות שהם מציעים מקלים על המשווקים לספק תכונות נחוצות ללקוחותיהם ולנהל את הלקוחות שלהם. זה יאפשר לך כמשווק להעמיד לרשות הלקוחות שלך תכונות חדשות כאשר הם נכנסים לרשת, וללקוחות שלך יש גישה לתמיכת לקוחות. כל זה נעשה במחיר זול יחסית.

הנחה ברישום ��

כל התוכניות המפורטות לעיל מאפשרות לך חשבון ResellerClub בחינם. המשמעות היא שאתה מסוגל למכור 70 פלוס gTLDs ו- ccTLDs ללקוחות שלך. יש 80 אחוז הנחה בעלויות ההרשמה. אתה יכול למכור שמות דומיין ללקוחות שלך. אתה יכול לעזור להם להעביר את האתר שלהם מהשרת הנוכחי לשרת שלך. מכיוון שאתה רוכש את כל השירותים במחיר, אתה יכול להרוויח כסף כשאתה מוכר אותם מחדש.

ל- HostGator מספר כלים ייחודיים המאפשרים לך למתג את העסק שלך. לדוגמה, ל- HostGator cPanel מעוצב באופן ייחודי שאתה יכול להציע ללקוחות שלך. מה שיפה בזה זה שתוכל להוסיף לוגו משלך ומיתוג משלך.

HostGator יצר שורה של קטעי וידאו ומדריכים. אתה יכול להשתמש באלה עם לקוחותיך ולמתג אותם כך שייראה כאילו כל המידע הזה יגיע מהעסק שלך.

יש לך שליטה של ​​100 אחוז על רוחב הפס, האחסון, ה- RAM וכו ‘. אתה יכול לשלוט על אופן הקצאת המשאבים שלך. HostGator מעניק לך את היכולת לשדרג לרבב אחר באמצע החודש אם אתה מרגיש שאתה על סף האזל של המשאבים. בדרך זו אתה לא מאבד לקוחות פוטנציאליים.

אמין ביותר & # x1f600;

בחרנו ב- HostGator כבחירה מספר אחת שלנו בגלל כמה הם אמינים. יש להם אחריות לזמן פעולה של 99.9 אחוז. אתה רואה ערבות מסוג זה אצל חברות אירוח רבות. מה שאנחנו אוהבים ב- HostGator הוא שהם עוברים בפועל בערבות שלהם. אם השרתים שלהם לא עומדים בסף זה במהלך החודש, HostGator יפצה אותך על כל החודש.

כפי שציינו, הלקוחות שלך יוכלו להשתמש ב- cPanel במיתוג שלך. תוכלו להשתמש גם ב- cPanel. HostGator עשה עבודה נחמדה בעיצוב מחודש של cPanel כך שיהיה קל לשימוש. יש מאחוריו הרבה כוח. יהיה לך וללקוחותיך את כל האפשרויות שהיית מצפה מ- cPanel עם עיצוב מחדש ייחודי שלא ניתן לנצח.

כשקוראים ביקורות של HostGator, ברור לראות מדוע הם מדורגים כאחד הספקים הטובים ביותר שקיימים כיום. יש להם מהירויות מעולות, זמן עבודה מדהים, ו- cPanel קל לשימוש. HostGator פוגע בכל נקודה מרכזית שהיית מצפה מחברת אירוח בסוג המחיר הזה.

זה מספיק קל לשימוש כך שחדשים חדשים יכולים לשלוט בו במהירות. עם זאת, יש לו את הכוח והתכונות המאפשרות למשתמשים בכוח להגיע לעשות את מה שהם רוצים לעשות. קיימות מספר מאפייני אבטחה. חלקם כלולים, ואחרים בתוספת תשלום. למה לא לתת לזה צילום בעצמך? HostGator מציעה כרגע אחריות להחזר הכסף של 45 יום.

אירוח A2 – אירוח משווקי פרימיום

תכונות עיקריות
 • חשבון משווק eNom בחינם
 • התחייבות להחזר כסף
 • SSL ו- SSD בחינם
 • 24/7/365 תמיכה
 • 1000 GB העברה
 • 20X מהיר יותר אפשרות טורבו

מקצוענים

 • שילוב cPanel
 • בחר בין שרתי לינוקס או שרתי Windows
 • שתי תוכנות חיוב בחינם לבחירה

חסרונות

 • אין הרבה שטח אחסון

בחרנו ב- A2 Hosting כמבחר השניים שלנו מכיוון שבדומה ל- HostGator, הם מסוגלים לספק ללקוחות שלהם כמעט כל מה שהם היו צריכים. תוכניות המשווקים שלהם הן מהטובות שיש בשוק. הם כוללים:

 • שילוב cPanel
 • אחסון SSD
 • WHMCS או Blesta לניהול חשבונות

סט תכונות מקיף & # x1f4c3;

כמעט לכל תוכניות אירוח המשווקים, ללא קשר לחברה, יש תוכנת חיוב מסוג כלשהו. אירוח A2 שונה בכך שניתנות לך שתי אפשרויות. אם אתה רוכש את החשבון “כסף”, אתה יכול לבחור בין WHMCS לבלסטה. WHMCS צברה הכרה בקרב רבים ככלי לפיתרון בעיות. Blesta מועדף מכיוון שהוא קוד פתוח, כלומר המשתמשים יכולים להתאים אותה אישית כדי לענות על צרכיהם.

אתה יכול לבחור שרת לינוקס או שרת Windows. מערכת ההפעלה שתבחר תקבע את אפשרויות התוכנה הזמינות עבורך. בחירה זו נעשית על סמך השירותים שאתה רוצה להציע ללקוחות שלך. לדוגמה, לינוקס משתמשת ב- cPanel ו- PHP. Windows ישתמש בליבות Plesk ו- .NET.

ללא קשר לתוכנית שתבחר, תקצה לך כמות נכבדת של משאבים. התוכנית הנמוכה ביותר שמציעה A2 Hosting תומכת בעד 40 חשבונות. אתה יכול להמשיך לצמוח משם. ככל שהעסק שלך גדל, אתה יכול לבחור בחשבונות שכבה גבוהים יותר המציעים יותר שטח אחסון.

אחד מארחי האינטרנט המהירים & # x1f686;

התרשמנו מהמהירות של A2 Hosting. הם בין מארחי האינטרנט המהירים ביותר שבדקנו. מהירות הבסיס שלהם מהירה, אך זה משופר רק בזכות אחסון ה- SSD. ישנם מספר מרכזי נתונים ברחבי העולם המספקים תוכן. יש לך אפשרות להשיג שרת “טורבו”. שרת זה מציע מהירויות המהירות של 20X מהרגיל.

אירוח A2 מציע תמיכה מדהימה. אתה יכול לתקשר איתם דרך:

 • אימייל
 • צ’אט חי
 • תמיכה טלפונית

בנוסף, אתה יכול להשתמש בבסיס ידע נתמך היטב. ישנם מספר מדריכים בהם תוכלו להשתמש בכדי לעזור ללקוחות שלכם לענות על שאלות בסיסיות ולהתחיל לארח את אתר האינטרנט שלהם.

אירוח A2 מציע שירות עקבי כבר למעלה מ 15 שנה. זה עזר להם לבנות שם לאיכות בעולם אירוח אתרים. אם אינך מרוצה לחלוטין מהשירות שלהם, הם מציעים ערבות להחזר הכסף בכל עת.

אירוח A2 היא חברה המתמקדת בהפיכת הדברים להתאמה אישית ככל האפשר. אולי ייקח קצת כדי להבין את אופן ההתקנה של הדברים, אך ברגע שתרגיש תחושה של זה, יהיה לך מארח אינטרנט זול ומהיר שיש לו מגוון מרשים של תכונות. קרא את סקירת A2 אירוח המלאה שלנו.

InMotion – ביצועים מעולים פחות תכונות

תכונות עיקריות
 • שטח דיסק 100G +
 • IP ייעודי חינם
 • CPanels ללא הגבלה
 • 24/7/365 תמיכה
 • גיבוי אתרים

מקצוענים

 • אחסון SSD
 • אירוח תווית לבנה
 • אבטחת אתרים מעולה

חסרונות

 • השבתה מדי פעם

כשאתה מסתכל על כל המוצרים ש- InMotion מציע, אתה רואה שחלקם נחמדים מאוד, ואחרים נראים חסרים בתכונות. למרבה המזל, תוכניות המשווקים שלהם הן חלק מהתכונות היותר נחמדות שהם מציעים. InMotion מעניקה לך אפשרות לבחור בין שש תצורות שונות. הם מציעים תכונות רבות, כולל תכונות שיעזרו לך בחיוב וגיבויים.

שירות שקוף ��

בשבילנו, היתרון הראשון ב- InMotion הוא השקיפות שלה. כמוצר תווית לבן, כשאתה משתמש במשאבים שלהם, המיתוג שלך או שמך הם מה שאחרים רואים. InMotion עובד ברקע. בדרך זו, אין שום בלבול בין העסק שלך לבין שלהם. זה מוסיף לאמינות שלך.

המשאבים שמוצעים לך מרשימים. שרתי המשווקים מצוידים באחסון SSD וכן בהגנה על נתונים RAID – 6. זה מעניק לך המהירויות המהירות ביותר הזמינות להעברת נתונים. במקביל, אתה מסוגל לשמור על יתירות.

יש עוד כמה הטבות שתקבלו מהן כמפיץ. לדוגמה, תקבל חשבון בחינם עם Enom. זה יאפשר לך להציע רישום SSL ושמות דומיין ללקוחות שלך. תקבל תוכנת חיוב WHMCS. תוכנה זו פופולרית מכיוון שהיא מקלה על חשבוניות אוטומטיות, גביית תשלומים ומעקב אחר הלקוחות שלך.

צוות תמיכה נהדר & # x1f4de;

InMotion מציעה מספר ממתקים נוספים ללקוחותיהם. האחד הוא צוות התמיכה שיש להם. זה אחד הטובים שיצרנו קשר איתם. הצוות שלהם מחולק לשתי מחלקות שונות. זה מקל עליך למצוא את התשובה לשאלה המדויקת שעשויה להיות לך או ללקוחות שלך. רבים מאנשי הצוות שלהם מיומנים בהצלחות. אז יתכן שאתה מדבר עם איש מכירות, אך הם יוכלו לספק תמיכה טכנית גם כן.

InMotion מציעה לך מספר מאפייני אבטחה. הגנה על תוכנות זדוניות של Patchman פירושה כי כל הזמן בשרת שלך מחפשים תוכנות זדוניות. כל דבר שנמצא מוטל בספק יוסגר בהסגר. ההגנה על Corero DDoS קיימת בכדי להגן על השרת שלך מפני התקפות כוח סוער.

InMotion מציעה ללקוחותיהם כמעט כל מה שהם צריכים. תוכנה נוספת עשויה להיכלל בחינם או שתהיה זמינה לרכישה. איננו יכולים להתגבר עד כמה אנו מתרשמים מהתכונות שיש להם.

התמיכה שלהם ב- WordPress גדולה. יש להם צוות תמיכה מגיב ומציעים מגוון רחב של תכונות אבטחה. InMotion מציעה ללקוחותיהם ערבות להחזר הכסף של 90 יום, כך שתוכל לנסות אותם ללא סיכון.

SiteGround – אירוח משווק עננים נהדר

תכונות עיקריות
 • נמוך כמו 42 $ לשנה
 • הידיים הטובות ביותר לתמיכה
 • SSL חינם
 • 24/7/365 תמיכה
 • מיקומי שרת מרובים

מקצוענים

 • אחסון SSD
 • מחיר לא יקר
 • תמיכת לקוחות פנומנלית

חסרונות

 • אתה יכול לרכוש אירוח שנתי בלבד

לעתים קרובות דנו במה שאנחנו אוהבים ב- SiteGround. זוהי אחת מאפשרויות האירוח הטובות יותר עבור וורדפרס. כל הסיבות שצייננו ועוד הן הסיבה שהוספנו אותם לרשימה זו. SiteGround היא אפשרות אירוח מהירה ובמחיר נמוך. הם מציעים תמיכה פנומנלית.

מספק לך קרדיטים

ל- SiteGround יש תוכנית אירוח למשווקים שהיא שונה מזו שתקבלו אצל רוב המארחים האחרים. אצל רוב המארחים האחרים, תוכלו לרכוש תוכנית חודשית או תוכנית שנתית שתוכלו למכור בה מחדש. SiteGround מעניק לך נקודות זכות. כל אשראי מעניק לך שירות מפיץ לשנה. אתה יכול לקנות כמה נקודות זכות שאתה רוצה בכל זמן נתון. מה שיפה בהם זה שהם לא יפוגו. המשמעות היא שתוכל לחדש את חשבון הלקוח או לפתוח חשבון חדש בכל עת שתרצה.

עבור רבים, דרך אינטראקציה זו עובדת טוב יותר מתוכניות המגבילות את הגישה שלך למשאבים, תלוי ברמת התוכנית שאתה רוכש. עם SiteGround, כל חשבון מיועד לאתר אחד. כך שתוכלו להציע ללקוחות שלכם תוכנית כוללת. לקוח אחד עשוי לרצות שאתר אחד יתארח במשך שלוש שנים. אז אתה רוכש שלושה נקודות זכות. או שלקוח אחר עשוי לרצות שבעה אתרים יתארחו במשך שנה אחת, כך שתרכוש ותעניק להם שבעה נקודות זכות.

עבור משווקים שרגילים להתמודד עם חברות אירוח אחרות, דרך אינטראקציה זו עשויה להיראות מעט מוזרה. עם זאת, מהר מאוד רבים מעריכים את הגמישות שמציעה תוכנית מסוג זה. במקום לקיים חשבון אוניברסלי, ניתן לשנות את כל התוכניות כדי לענות על צרכי הלקוח שהולך לקבל אותה.

גיבויים יומיים חינם & # x1f193;

בנוסף לאופן הייחודי בו הם ניגשים לאירוח המשווקים, ל- SiteGround יש הרבה מה להציע. SiteGround מציע אירוח תוויות לבנות. המשמעות היא שכל המיתוג שלהם מוסר, ואתה מסוגל לשים את המותג במקומו.

הלקוחות שלך מקבלים מספר תכונות אטרקטיביות. ניתן לגבות כל אחד מהאתרים שלהם מדי יום בחינם. שלושים גיבויים קודמים נשמרים בתיק. הלקוחות שלך יקבלו CDN חינם של Cloudflare. זה לא רק ישפר את המהירויות, אלא שזה יעזור ללקוחות שלכם להילחם בהתקפות DDoS.

כל שרת מאופשר HTTP / 2. כולם מצוידים באחסון SSD. ללקוחות שלך יש את הביטחון לדעת שהם משיגים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

לדעתנו, SiteGround היא בין האפשרויות הטובות ביותר למכירה. יש להם תוכניות מקיפות. הצוות שלהם מספק תמיכה מדהימה. הם מציעים מהירויות מוצקות. יש הרבה על המארח הזה שהוא אטרקטיבי. אתה יכול לנסות זאת בעצמך בזכות ההתחייבות שלהם להחזר הכסף 30 יום.

קשורים: כיצד לגבות את אתר האינטרנט שלך

מילים אחרונות

להיות משווק אירוח אתרים זה עסק עם פוטנציאל בלתי מוגבל. הצמיחה של העסק שלך והאושר של הלקוחות שלך תלויה במארח האינטרנט ממנו אתה שוכר את שירותך. כפי שעשית את המחקר שלך, כנראה שראית שאין הרבה ספקים שמוותרים על השרת שלהם על שטח אחר כדי למכור אותם מחדש. ורבים מאלו שכן תומכים במשווקים אינם מציעים את הכלים והשירותים הטובים ביותר. זו הסיבה שיצרנו מדריך זה שיכלול את מה שהרגשנו שהם הספקים הטובים ביותר.

כמו כן יש לציין כי כמה חברות אירוח זולות מציעות גם תוכניות משווקים בשבריר מהמחיר.

האם עבדת עם משווקים אחרים? מה היתרונות והחסרונות של להיות בעסק הזה? נשמח לשמוע ממך. תן לנו לדעת מה אתה חושב בקטע ההערות שלהלן.

למידע נוסף על הביקורות האחרות שלנו, קרא את המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים. תודה כמו תמיד על שהקצת זמן לקרוא את המדריכים שלנו.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מכילות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector