چگونه با استفاده از WordPress & Elementor یک وب سایت تجاری ایجاد کنید

بیاموزید که چگونه با استفاده از WordPress ، Elementor و Astra ، یک وب سایت را برای تجارت خود ایجاد کنید. اینها همه 100٪ ابزار رایگان است که من شخصاً از آنها استفاده می کنم.


در این روش نحوه ساخت یک وب سایت 2019 2019 ، من بیش از نحوه ایجاد وب سایت به شما نشان می دهم ، من همچنین به شما می آموزم که چگونه SEO را بهینه سازی وب سایت خود ، و همچنین نحوه تولید منجر از آن.

این آموزش جامع ، طولانی ترین زمان من برای ساخت یک آموزش وب سایت است. امیدوارم لذت ببرید.

چیزهایی که شما نیاز دارید:

 • میزبانی. من SiteGround را توصیه می کنم.
 • آ نام دامنه.
 • قالب وردپرس. برای این آموزش از تم رایگان آسترا استفاده می کنیم.
 • سازنده صفحه وردپرس. برای این کار ، از سازنده صفحه رایگان Elementor استفاده می کنیم.

بیا شروع کنیم!

مرحله 1: یک میزبان وب و نام دامنه خریداری کنید.

مهمترین قسمت وب سایت کسب و کار شما میزبانی است. میزبانی وب قصد دارد سرعت وب سایت شما را تعیین کند که این یک عامل بسیار مهم است که بر تولید و تبدیل سرب تأثیر می گذارد. Google همچنین وب سایت های سریع تری را با نرخ گزاف گویی پایین ترجیح می دهد ، بنابراین یک وب سایت سریع تر شانس رتبه شما در Google را افزایش می دهد.

نکته ای که می خواهم به آن اشاره کنم این است که تا حد امکان از شرکت های EIG و GoDaddy دوری کنید. EIG مخفف Endurance International Group است و بیش از 60 شرکت میزبان را کنترل می کند. این کارکنان پشتیبانی داخلی آنها را به آتش می کشد و همه چیز را در زیر یک چتر ادغام می کند. آنچه اتفاق می افتد پشتیبانی مشتری ، کیفیت میزبانی و کیفیت کلی خدمات رنج می برد.

در اینجا برخی از شرکتهای مشهور EIG آورده شده است:

 • میزبان
 • BlueHost
 • iPage
 • Arvixe
 • FatCow
 • HostMonster نارنجی کوچک

GoDaddy همچنین در مورد کیفیت و خدمات به مشتریان نظرات بد بسیاری دارد و وب سایتهایی که آنها میزبان آن هستند واقعاً کند است.

شما همچنین می خواهید از میزبان “مادر و پاپ” اجتناب کنید زیرا آنها از منابع لازم برای استفاده از فن آوری های پیشرفته میزبانی استفاده نمی کنند که به وب سایت شما می دهد.

شما همچنین می خواهید میزبانی را انتخاب کنید که دارای گواهینامه های SSL رایگان باشد. بدون داشتن گواهینامه SSL ، وب سایت شما دارای برچسب زشت “امن نیست” در بالا است:

امن نیست

اگر یک شغل هستید ، می توانید با مشتری های بالقوه با آن برچسب خداحافظی کنید. اگر میزبان شما گواهینامه های SSL را به صورت رایگان ارائه ندهد ، یک گواهی SSL می تواند سالانه 50 تا 100 دلار برای شما هزینه کند در هر وب سایت.

شما همچنین می خواهید یک سرویس که به شما امکان می دهد به چیزی به نام PHP7 ارتقا دهید ، که باعث می شود وب سایت شما بسیار سریع تر شود.

Siteground ، سرویس میزبانی وب ترجیحی من

یک سرویس میزبانی که من فهمیدم که تمام این معیارها را برآورده می کند ، SiteGround است. SiteGround گواهی SSL رایگان ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد تا به PHP7 ارتقا دهید ، دارای هاست با کیفیت و پشتیبانی شگفت انگیز از مشتری باشد. واقعاً بهترین کار در آنجا است.

در اینجا ویژگی های اصلی SiteGround وجود دارد:

 • گواهی SSL رایگان
 • پشتیبانی سریع دانشمند
 • محیط صحنه بندی وردپرس
 • مهاجرت رایگان وب سایت
 • 30 روز تهیه نسخه پشتیبان

من با آنها معامله شگفت انگیزی انجام داده ام تا تخفیف 70٪ به هرکسی که ثبت نام کرده است استفاده کنم این لینک. بنابراین اگر می خواهید در هاست خود پس انداز کنید, روی این لینک کلیک کنید و میزبان خود را هم اکنون خریداری کنید.

برای خرید هاست خود از SiteGround, روی این لینک کلیک کنید. پس از فرود آمدن در صفحه اصلی آنها ، چهار نوع میزبانی متفاوت را مشاهده خواهید کرد:

یک نقشه سایت انتخاب کنید

میزبانی وردپرس را انتخاب کنید و کلیک کنید شروع کنید. سپس سه طرح قیمت گذاری را مشاهده خواهید کرد:

قیمت میزبانی سایت وردپرس سایت

یکی را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از آنها را بررسی کنید مقایسه هر برنامه میزبانی برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید کدام یک متناسب با نیازهای تجاری شماست.

وقتی نقشه را انتخاب کردید ، کلیک کنید برنامه ریزی کنید. سپس به مرحله بعدی که انتخاب دامنه است ، برده می شوید. اگر از قبل نام دامنه دارید ، را انتخاب کنید “من از قبل دامنه دارم”. اما اگر یکی ندارید ، را انتخاب کنید “ثبت دامنه جدید” بنابراین می توانید دامنه ای درست در SiteGround خریداری کنید. این هزینه در هر سال 15/15 دلار است.

دامنه را انتخاب کنید

به خاطر داشته باشید که اگر نام دامنه ای که می خواهید خریداری کنید دیگر در دسترس نباشد ، SiteGround به شما اطلاع می دهد و باید نام دیگری را انتخاب کنید. هنگامی که نام دامنه دارید ، کلیک کنید ادامه دهید.

قدم بعدی برای تکمیل خرید ، ارائه اطلاعات دقیق صورتحساب و صورتحساب شما است. پس از اتمام این کار ، کلیک کنید الان پرداخت کن. اکنون یک میزبان وب و نام دامنه قابل اعتماد دارید.

مرحله 2: WordPress را نصب کنید.

WordPress ابزاری برای ایجاد وب سایت است که ما برای ایجاد وب سایت کسب و کار شما استفاده خواهیم کرد. کاملاً رایگان ، بسیار آسان و در عین حال بسیار قدرتمند است. این برنامه با هزاران افزونه و مضمون ارائه می شود که به شما امکان می دهد هر کاری را که می خواهید با وب سایت خود انجام دهید.

SiteGround در واقع با یک کلیک نصب وردپرس همراه است که به سرعت وردپرس را برای شما نصب می کند.

پس از اتمام خرید میزبانی خود ، صفحه ای را مشاهده می کنید که می گوید “ادامه به منطقه مشتری”. بر روی آن کلیک کنید و به صفحه‌ای منتقل خواهید شد که بتوانید حساب میزبانی جدید خود را تنظیم کنید. زیر وب سایت خود را تنظیم کنید, انتخاب کنید یک وب سایت جدید راه اندازی کنید.

سپس لیستی از نرم افزاری را که می توانید نصب کنید مشاهده خواهید کرد. انتخاب کنید وردپرس.

وردپرس را نصب کنید

برای تکمیل مراحل ، باید جزئیات ورود مدیر (آدرس ایمیل ، نام کاربری و رمز عبور) را برای وب سایت خود تهیه کنید. این جزئیاتی است که شما برای دسترسی به باطن وب سایت خود استفاده خواهید کرد ، بنابراین حتما آنها را ایمن نگه دارید.

پس از اتمام این کار ، کلیک کنید تایید > تنظیم کامل. و اکنون شما یک وب سایت زنده و خود میزبان وردپرس دارید.

مرحله 3: صدور گواهینامه SSL را نصب کنید.

قبل از انجام هر کار دیگری ، می خواهم ابتدا به شما نشان دهم که چگونه می توانید یک گواهی SSL را نصب کنید تا از برچسب Not Secure که قبلاً به شما نشان دادم خلاص شوید. زیر حسابهای من, کلیک برو cPanel.

برو به cpanel

CPanel جایی است که می توانید نرم افزار و ابزارهای مختلفی را برای وب سایت خود نصب کنید. اگر تمام راه را به پایین حرکت کردید ، باید بخشی به نام آن را ببینید امنیت. در زیر این بخش کلیک کنید بیایید رمزگذاری کنیم.

اجازه می دهد تا رمزگذاری شود

دامنه ای را که می خواهید گواهی SSL را روی آن نصب کنید ، انتخاب کنید بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم, و کلیک کنید نصب.

اکنون زمان آن رسیده است که به وب سایت جدید خود وارد شوید. کلیک حسابهای من دوباره در بالای صفحه کلیک کنید نصب برگه در اینجا نام دامنه ای را که ثبت نام کرده اید خواهید دید. در سراسر آن سبز است به قسمت Admin Portal بروید دکمه. برای رفتن به صفحه ورود به WordPress روی این دکمه کلیک کنید.

به داشبورد مدیر وردپرس بروید

صفحات ورود به سایت وردپرس معمولاً از این قالب ها پیروی می کنند: yourdomain.com/wp-admin و yourdomain.com/wp-login. ممکن است شما متفاوت باشد. اما باید URL صفحه ورود خود را به یاد داشته باشید یا توجه داشته باشید تا دفعه دیگر ، با وارد کردن مستقیم URL در نوار آدرس خود و بدون نیاز به ورود به سایت Site ، به آن دسترسی پیدا کنید.

صفحه ورود به سیستم WordPress به این صورت است:

صفحه ورود به وردپرس

نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به وب سایت خود برای اولین بار در اینجا وارد کنید.

پس از داخل شدن ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که به وردپرس بگویید که دارای یک گواهی SSL هستید. این کار بسیار ساده است.

در نوار کناری سمت چپ ، به بروید تنظیمات > عمومی. در صفحه ، دو جعبه با نام دامنه خود مشاهده خواهید کرد: آدرس وردپرس (URL) و آدرس سایت (URL). شما باید حرف “s” را پس از “http” و قبل از روده بزرگ “:” برای هر دو کادر تایپ کنید.

اضافه کردن گواهینامه ssl در وردپرس

پس از اتمام کار ، کلیک کنید ذخیره تغییرات. وب سایت شما اکنون باید یک نماد قفل درست در کنار نام دامنه داشته باشد:

وب سایت امن با https

اکنون آخرین کاری که باید برای گواهی SSL انجام دهیم این است که مطمئن شویم افرادی که “http” را در آدرس خود تایپ می کنند به URL “https” شما هدایت می شوند. ما برای انجام این کار به افزونه احتیاج داریم.

برای نصب افزونه ، به بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن. در نوار جستجو در بالا سمت راست ، افزونه را جستجو کنید واقعا SSL ساده. آن را نصب و فعال کنید.

ssl واقعاً ساده نصب کنید

سپس این پیام پاپ آپ را در داشبورد خود مشاهده خواهید کرد:

ssl واقعاً ساده را فعال کنید

روی آبی کلیک کنید پیش بروید ، SSL را فعال کنید! دکمه. از سیستم خارج خواهید شد و پس از ورود به سیستم ، افزونه Really Simple SSL در حالت کامل قرار می گیرد.

مرحله 4: نصب سایت های Astra و سایت های Astra.

برای وب سایت تجاری می خواهید موضوعی با کد تمیز و ویژگی های قابل انعطاف وجود داشته باشد تا سفارشی سازی هر چه ساده و سریع انجام شود. تم های وردپرس با کیفیت زیادی در آنجا وجود دارد ، اما موضوعی که قرار است از آن استفاده کنیم ، تم آسترا است.

Astra Theme یک موضوع وردپرس رایگان است که از سرعت و سادگی بسیار خوبی برخوردار است. چیزی که من بیشتر از آن دوست دارم اینست که پیکربندی شده خود را بر اساس ابزاری که شما نیاز دارید پیکربندی می کند و این امر باعث می شود تا کار در پایان آسان تر شود. اگر می خواهید به ویژگی های حق بیمه دسترسی پیدا کنید ، نسخه Pro نیز وجود دارد.

تم آسترا

در اینجا ویژگی هایی که من بیشتر از Astra دوست دارم:

 • یکی از سریعترین مضامین موجود است
 • بیش از 100 سایت شروع کننده (بیشتر آنها 100٪ رایگان هستند)
 • ویژگی منو قابل انعطاف
 • بسته بندی افزونه قدرتمند
 • پشتیبانی گسترده WooCommerce

برای نصب آسترا ، به بروید ظاهر > موضوع > جدید اضافه کن. جستجو برای Astra ، کلیک کنید نصب, و فعال کنید.

نصب آسترا

نکته جالب دیگر در مورد Astra این واقعیت است که دارای افزونه ای به نام است سایتهای استارت آسترا. این افزونه دارای کتابخانه ای از قالب های رایگان و پریمیوم از پیش ساخته است که می توانید فقط با چند کلیک در وب سایت خود استفاده کنید. ما از الگوی Astra Site استفاده می کنیم تا زمان ایجاد وب سایت خود را به نصف کاهش دهیم.

پس از نصب Astra ، این پیام را در داشبورد خود مشاهده خواهید کرد:

با سایت آسترا شروع کنید

کلیک شروع کنید. با این کار Astra Starter Sites برای شما نصب خواهد شد. همچنین می توانید با مراجعه به سایت های Astra Sites را نصب کنید پلاگین ها > جدید اضافه کن. جستجو کنید سایت های Astra و آن را نصب و فعال کنید. برای دسترسی به سایت های Astra ، به این قسمت بروید ظواهر >سایتهای استارت آسترا.

انتخاب صفحه ساز شما

بعد از نصب سایتهای Astra ، از شما سؤال می شود که کدام صفحه ساز را ترجیح می دهید: Gutenberg ، Elementor ، Beaver Builder یا Brizy. در این آموزش قصد دارم از Elementor استفاده کنم.

Elementor یک سازنده صفحه WordPress است که ساخت صفحه را به سطح جدیدی سوق می دهد. این مجموعه دارای ویژگی های عمیق است اما استفاده و تسلط آن بسیار آسان است. نسخه رایگان برای ساختن یک صفحه وب مناسب است کافی است ، اما اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری مانند امکان افزودن فرم های تماس ، کشویی ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر وجود داشته باشد ، می توانید به نسخه Pro ارتقا دهید..

انتخاب موضوع سایت آسترا

پس از انتخاب سازنده صفحه ، به کتابخانه الگوهای Astra Sites منتقل می شوید. چندین الگوی براق و حرفه ای به نظر می رسد – هم رایگان و هم حق بیمه – که می توانید انتخاب کنید. این قالب ها توسط دسته های زیر سازماندهی می شوند: وبلاگ ، تجارت ، تجارت الکترونیک ، رایگان و غیره. از آنجایی که شما یک وب سایت تجاری ایجاد می کنید ، بهتر است در این فهرست مرور کنید کسب و کار بخش.

وقت خود را در انتخاب کدام الگویی که احساس می کنید با نام تجاری شما همخوانی بیشتری داشته باشد ، انتخاب کنید این قالب ها با سازنده صفحه ای که شما انتخاب کرده اید کاملاً قابل ویرایش هستند ، به این معنی که می توانید متن ، تصاویر ، چیدمان ، دکمه ها و اصولاً همه موارد موجود در صفحه را به راحتی تغییر دهید..

برای این آموزش ، من قصد دارم از این آموزش استفاده کنم حسابدار قالب به دلیل شگفت انگیز و آسان به نظر می رسد.

برای نصب یک موضوع ، فقط باید روی آن کلیک کنید تا به پیش نمایش داده شود. اگر چیزی را که می بینید دوست دارید ، روی آن کلیک کنید موضوع واردات را فشار داده و مطمئن شوید که جعبه ها همه بررسی شده اند.

جعبه سایت های تم آسترا

اگر توجه کنید ، یک کادر وجود دارد که می گوید “نصب افزونه های مورد نیاز”. با بررسی این کادر ، تمام افزونه های مورد نیاز برای موضوع را نصب می کنید تا دقیقاً به شکلی که هست نگاه کنید. برای این مضمون ، WPForms Lite را نصب کرد ، افزونه ای که به شما امکان می دهد فرم های ساده مخاطب ایجاد کنید ، و Elementor ، سازنده صفحه ای که من از آن استفاده خواهم کرد. می توانید روی علامت سؤال کوچک در کنار آن کلیک کنید تا ببینید چه افزونه هایی نصب می شوند.

WPForms افزونه ای است که به شما کمک می کند تا از طریق فرم های مؤثر ، منجر به کیفیت کسب و کار خود شوید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانید بررسی WPForms من را بررسی کنید. اگر می خواهید از افزونه اشکال مختلف استفاده کنید ، می توانید WPForms را در حالت غیرفعال یا حذف کنید پلاگین ها > افزونه های نصب شده و سازنده فرم مورد نظر خود را نصب کنید.

نصب قالب سایت astra

وارد کردن موضوع ممکن است مدتی طول بکشد. مرورگر خود را ببندید یا به تازه کردن ضربه نخورید. صبر کنید ، و وقتی این کار تمام شد ، یک رنگ آبی خواهید دید مشاهده سایت دکمه. روی آن دکمه کلیک کنید تا به وب سایت خود منتقل شوید که اکنون مضمونی را که تازه وارد کرده اید وجود دارد.

مرحله 5. انتخاب عناصر طراحی.

اکنون وب سایت شما خیره کننده به نظر می رسد ، اما می خواهید آن را به صورت خودتان تهیه کنید. برای انجام این کار ، شما نیاز به طرح رنگی ، تایپوگرافی و آرم خود دارید.

بیایید با پالت رنگی شما شروع کنیم. اگر رنگ مارک خود را از قبل تهیه کرده باشید ، این کار آسان تر خواهد شد.

انتخاب پالت رنگی

یک وب سایت به طور معمول دارای مجموعه ای از 2-3 رنگ است: رنگ اصلی ، لهجه و پاپ. رنگ اصلی رنگ غالب وب سایت شما و به احتمال زیاد رنگ نام تجاری شما است. این رنگی است که شما می خواهید مردم نام تجاری شما را به خاطر بسپارند.

هنگام انتخاب رنگ اصلی خود ، باید در روانشناسی رنگ تحقیق کنید یا اینکه رنگها چگونه بر درک و رفتار افراد تأثیر می گذارند. رنگ های خاص باعث می شود افراد چیزی را حس کنند ، به عنوان مثال قرمز باعث می شود احساس نگران کننده ای داشته باشید ، بنابراین باید هنگام انتخاب رنگ اصلی خود این موارد را در نظر بگیرید.

رنگ لهجه معمولاً برای ایجاد عناصر خاص نسبت به بقیه مانند عناوین یا عناوین پست استفاده می شود.

در آخر ، رنگ پاپ با بقیه رنگها در تضاد است تا عناصر مهم وب سایت مانند دکمه های تماس به عمل یا فرم های تولید سرب مشخص شود..

دو ابزار وجود دارد که من در انتخاب پالت رنگ از آنها استفاده می کنم. مورد اول است خنک کننده ها, وب سایت که در آن می توانید پالت های مختلف رنگی را جستجو کنید تا ایده یا الهام بگیرید. اگر چیزی را که دوست دارید مشاهده کنید ، می توانید به سرعت کد Hex را کپی کنید تا از آن در وردپرس استفاده کنید.

اگر کلیک کنید کاوش در عنوان ، این مجموعه عظیم از پالت ها را مشاهده خواهید کرد:

پالت رنگ کولرها

اگر یک پالت را که دوست دارید مشاهده کنید ، موس خود را روی آن معلق بگیرید ، کلیک کنید چشم انداز, و شما را به یک پنجره جدید منتقل خواهید کرد که کدهای Hex هر رنگ را مشاهده خواهید کرد.

کدهای هگز از پالت های رنگی

این کدهای Hex همان چیزی است که شما برای استفاده از این رنگ ها در وب سایت خود نیاز دارید. بعداً قصد دارم نحوه استفاده از این کدهای Hex را در باطن WordPress به شما نشان دهم.

یکی دیگر از ابزارهای جالب Colorzilla است. این یک برنامه افزودنی Google Chrome است که به شما امکان می دهد فقط با کلیک روی آن ، کد Hex از هر رنگی که در هر وب سایت مشاهده می کنید را دریافت کنید.

اگر می خواهید پسوند Colorzilla را بدست آورید, اینجا کلیک کنید. سپس کلیک کنید به Chrome اضافه کنید.

کلرزیلا

سپس این نماد را در نوار ابزار خود مشاهده خواهید کرد:

آیکون colorzilla

بنابراین اکنون ، اگر می خواهید کد Hex از رنگی را که در یک وب سایت مشاهده کرده اید ، بدانید ، کافیست روی این نماد کلیک کرده و سپس روی رنگی که می خواهید کپی کنید کلیک کنید. کد Hex سپس به صورت خودکار کپی می شود. می توانید این کد Hex را در مناطق خاص در WordPress بچسبانید.

سفارشی سازی تایپوگرافی

شما همچنین می خواهید از تایپوگرافی خود استفاده کنید که با هویت نام تجاری شما مطابقت داشته باشد و به وب سایت شما کمک کند تا از آن استفاده کند. وب سایت ها به طور معمول 2-3 قلم دارند. درست مثل رنگها ، یک مورد را خواهید داشت قلم اولیه که فونت برای عناوین یا فهرست هستند. شما همچنین به یک نیاز دارید قلم بدنه اصلی برای پاراگراف متون و همچنین اضافی “قلم پاپ“برای کمک به برخی از متون از ایستادگی کردن.

مانند رنگ ها ، به تایپوگرافی احتیاج دارید که به مارک شما ثابت بماند ، به چشم خوشایند بنظر برسد ، و پیام صحیحی را در مورد برند شما ارسال کند.

یکی از ابزارهای مورد علاقه من هنگام انتخاب تایپوگرافی است Fontpair.co. این وب سایت است که به شما نشان می دهد که چگونه دو فونت مختلف به هم نگاه می کنند.

fontpair.co

اگر چیزی را که دوست دارید مشاهده کنید ، یادداشت کنید که به اصطلاح خوانده می شود ، بنابراین می توانید آن را در وردپرس جستجو کنید و از آن در وب سایت خود استفاده کنید.

من همچنین می خواهم از WhatFont ، افزونه Google Chrome استفاده کنم که به شما می گوید فقط با حرکت دادن موشواره روی آن ، چه فونتهایی را در هر وب سایت استفاده می کنید.

برای نصب WhatFont, اینجا کلیک کنید سپس کلیک کنید به Chrome اضافه کنید. سپس این نماد را در نوار ابزار خود مشاهده خواهید کرد:

چه چیزی

برای دانستن نام یک قلم ، روی این نماد کلیک کنید و موس خود را روی متن معلق بگیرید. WhatFont نام این قلم را به شما می گوید و اگر روی آن کلیک کنید ، اندازه ، رنگ ، خانواده ، سبک ، وزن و موارد دیگر را نیز مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از whatfont

دریافت آرم

و در آخر اینکه ، تجارت شما به یک آرم زیبا احتیاج دارد که درباره آنچه در مورد برند شما وجود دارد صحبت کند. می توانید با سه مسیر مختلف از اینجا بروید. می توانید با استفاده از ابزاری رایگان به نام خود ، آرم خود را ایجاد کنید بوم, یک ابزار طراحی محبوب که طراحی را حتی برای مبتدیان بسیار ساده می کند.

شما از چند قالب آرم Canva شگفت زده خواهید شد ، و همه آنها شگفت انگیز به نظر می رسند. می توانید این قالب ها را تغییر دهید تا آنها را به خودتان تبدیل کنید.

با این حال باید بدانید که اگر می خواهید لوگو را با پس زمینه شفاف صادر کنید ، باید به Pro ارتقا دهید. هر چند یک آزمایش رایگان یک ماهه وجود دارد ، بنابراین آنچه شما می توانید انجام دهید ارتقا به Pro ، صادر کردن آرم شفاف خود و قبل از پایان جلسه آزمایشی است.

آرم های بوم

همچنین می توانید یک طراح آرم را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. می توانید وب سایت هایی مانند Fiverr.com یا 99design را امتحان کنید ، اما باید در انتخاب یک هنرمند بر اساس سبک آنها ، سابقه آهنگ ، بررسی ، رتبه بندی و موارد دیگر مراقب باشید.

مسیر سوم و احتمالاً ایده خوب اگر می خواهید یک آرم تجاری قوی داشته باشید استخدام یک استراتژیست / مشاور طراحی است. افرادی مانند این افراد حرفه ای هستند که می توانند درک کنند که مارک شما در کجا قرار دارد ، تجارت شما در کجا انجام می شود و ارزش های اصلی شما چیست تا بتوانند آن را در آرم گنجانند..

مرحله 6. وب سایت خود را شخصی سازی کنید.

هنگامی که یک پالت رنگ ، قلم و آرم برای وب سایت خود دارید ، اکنون زمان آن رسیده است که از آنها در وب سایت خود استفاده کنید. اگر در داشبورد باطن وردپرس قرار دارید ، به این قسمت بروید ظاهر > شخصی سازی برای باز کردن شخصی سازی موضوع.

موضوع را سفارشی کنید

اگر در قسمت جلوی وب سایت خود هستید ، می توانید به اینجا بروید. باید یک نوار سیاه در بالای صفحه شما وجود داشته باشد که فقط برای افرادی که به وب سایت شما وارد شده اند قابل مشاهده است. کلیک شخصی سازی برای باز کردن شخصی سازی موضوع.

پیش زمینه تم را سفارشی کنید

پس از ورود به گزینه شخصی سازی ، می توانید آرم خود را اضافه کنید ، رنگ ها را تغییر دهید ، طرح سایت را تغییر دهید و موارد دیگر.

تنظیم کننده تم

در نوار کناری سمت چپ ، گزینه های مختلفی را برای تغییر وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. هر موضوع گزینه های سفارشی سازی مختلفی دارد ، بنابراین اگر از یک موضوع متفاوت استفاده می کنید ، ممکن است آنچه در اینجا مشاهده می کنید کمی متفاوت از من باشد. تمام تغییراتی که در اینجا ایجاد می کنید در وب سایت شما در زمان واقعی نشان داده می شوند.

در این موضوع برای تغییر رنگ سایت خود به این قسمت بروید رنگ ها و پس زمینه. شما می توانید رنگ های پایه ، پودر سوخاری ، هدر و نوار پاورقی را تغییر دهید.

ویرایشگر پس زمینه رنگ

Base Colors رنگ تم ، رنگ پیوند ، رنگ متن و رنگ شناور پیوند وب سایت شماست. برای تغییر رنگ های پایه ، روی کلیک کنید رنگ های پایه. در داخل ، دکمه هایی را مشاهده می کنید که می گویند رنگ را انتخاب کنید. برای تغییر رنگ خاص روی این دکمه ها کلیک کنید.

به عنوان مثال ، برای تغییر رنگ Color ، کلیک کنید رنگ را انتخاب کنید در کنار آن سپس دو روش برای انتخاب یک رنگ خواهید دید. ابتدا می توانید یک کد Hex را در یک جعبه بچسبانید. اگر به یاد داشته باشید که در مرحله قبل در مورد کدهای Hex درباره آنها صحبت کردیم ، در زمینه هایی مانند این است که می توانید آن کدهای Hex را وارد کنید.

بنابراین اگر در Coolors.co یا هر مکان دیگری رنگی پیدا کردید ، می توانید کد Hex را در اینجا بچسبانید. همچنین می توانید یک رنگ را در یک ابزار انتخاب رنگ داخلی انتخاب کنید.

ویرایشگر رنگ پایه

بعدی تغییر تایپوگرافی شماست. با کلیک روی پیکان پشت در بالای نوار کناری به بخش شخصی سازی برگردید و کلیک کنید تایپوگرافی. شما قادر خواهید بود تا پایه ، نانولاتور ، محتوا و تایپوگرافی وبلاگ را تغییر دهید.

تایپوگرافی

در آخر ، برای بارگذاری آرم خود ، به این قسمت بروید چیدمان > سرتیتر > هویت سایت. در قسمت آرم کلیک کنید تغییر آرم دکمه را بزنید و آرم خود را بارگذاری کنید.

تغییر آرم

Astra همچنین به شما امکان می دهد از یک آرم متفاوت برای شبکیه یا دستگاه های با وضوح بالا و همچنین برای دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید. همچنین می توانید عرض آرم را تنظیم کنید. اگر به پایین بروید ، همچنین می توانید عنوان سایت خود را تغییر دهید ، یک برچسب سایت اضافه کنید ، و یک نماد سایت یا مورد علاقه سایت.

به شما پیشنهاد می کنم برای دیدن کارهای مختلفی که می توانید در اینجا انجام دهید ، گزینه customizer را بررسی کنید. تم آسترا به شما امکان می دهد کارهای بیشتری مانند تغییر طرح صفحه و پاورقی خود انجام دهید ، ساختار پست وبلاگ را تغییر دهید ، تغییر دهید که سایت شما گسترده باشد و موارد دیگر.

پس از انجام سفارشی سازی ، فراموش نکنید که کلیک کنید انتشار تا تغییرات شما به صورت زنده در سایت شما انجام شود.

مرحله 7. شخصی سازی وب سایت خود با Elementor.

اکنون که رنگ ، تایپوگرافی و آرم وب سایت شما تنظیم شده است ، وقت آن است که به Elementor بروید و نحوه ظاهر وب سایت را به طور کامل تغییر دهید تا با برند شما مطابقت داشته باشد. ما می خواهیم تصاویر ، متن ها ، دکمه ها ، طرح و موارد دیگر را تغییر دهیم.

دو روش برای ویرایش یک صفحه با Elementor وجود دارد. ابتدا ، اگر در پس زمینه هستید ، به آن بروید صفحات و باید لیستی از تمام صفحات وب سایت خود را مشاهده کنید. این شامل صفحاتی است که سایت Astra به طور خودکار ایجاد کرده است. صفحاتی که با یک سازنده صفحه خاص ساخته شده اند (به عنوان مثال Elementor) به این ترتیب برچسب گذاری می شوند:

صفحات

موس خود را روی صفحه ای که می خواهید با Elementor ویرایش کنید ، معلق بگیرید و کلیک کنید ویرایش با Elementor.

ویرایش با پس زمینه عنصر

این شما را به درون Elementor می برد.

اگر در قسمت جلوی وب سایت خود هستید ، می توانید با رفتن به صفحه ای که می خواهید ویرایش کرده و کلیک کنید ، وارد Elementor شوید. ویرایش با Elementor در نوار سیاه در بالا:

ویرایش با قسمت ابتدایی عنصر

رابط Elementor برای درک و عادت کردن ساده است زیرا کاملاً شبیه برنامه شخصی ساز تم است. اکثر صفحه نمایش صفحه ای را که شما در حال ویرایش هستید در سمت چپ نشان می دهد نوار کناری با کنترل ها و گزینه ها است.

عنصر

اگر متوجه شدید ، هدر در Elementor قابل مشاهده نیست. دلیل آن این است که نسخه رایگان Elementor قادر به ویرایش هدر و پاورقی نیست. این ویژگی فقط در دسترس Elementor Pro است.

نوار کناری سمت چپ جایی است که می توانید آن را پیدا کنید عناصر که می توانید به صفحه خود اضافه کنید همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید عنوان ، تصویر ، فیلم ، دکمه ، تقسیم کننده و موارد دیگر را اضافه کنید. می توانید با کشیدن و رها کردن آنها در منطقه مورد نظر خود ، این عناصر را اضافه کنید.

Elementor همچنین به ویرایش متن درون خطی اجازه می دهد ، به این معنی که می توانید متن را در خود محتوا تغییر دهید. در اینجا برخی از کارهایی که می توانید با متون داخل Elementor انجام دهید:

ویرایش متن در عنصر

همانطور که می بینید ، می توانید متن را درست در قسمت محتوا ویرایش یا حذف کنید و این کار را بسیار ساده تر می کند. گزینه های سفارشی سازی بیشتری را در نوار کناری مانند تغییر اندازه ، رنگ ، وزن ، خانواده تایپوگرافی و سایه پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید انیمیشن هایی مانند محو ساده ، بزرگنمایی ، تندرست و موارد دیگر را اضافه کنید.

شما همچنین می خواهید از تصاویر خود برای استفاده کامل در این وب سایت استفاده کنید. اگر این چیزی است که شما می خواهید به راحتی می توانید یک تصویر را جایگزین یا حذف کنید. برای شخصی سازی یک تصویر ، فقط بر روی آن کلیک کنید و گزینه ها در نوار کناری سمت چپ ظاهر می شوند. می توانید یک تصویر جدید بارگذاری کنید ، اندازه آن را تغییر دهید ، یک حاشیه یا سایه اضافه کنید ، یک انیمیشن اضافه کنید و موارد دیگر.

ویرایش تصویر در عنصر

برای وب سایت خودم ، می خواهم این تصویر را به کلی حذف کنم و فقط از یک تصویر پس زمینه متفاوت استفاده کنم. برای حذف یک تصویر ، موشواره خود را روی آن بکشید و راست کلیک کنید نماد قلم آبی در گوشه بالا سمت راست یک فهرست بازشو ظاهر می شود. کلیک حذف برای حذف تصویر.

حذف یک تصویر در عنصر

برای سفارشی کردن عنوان ، موس خود را روی آن معلق بگیرید و در بالای نماد نقطه نقطه کلیک کنید:

عنوان را در عنصر تنظیم کنید

گزینه های سفارشی سازی برای عنوان در نوار کناری سمت چپ ظاهر می شود. برای تغییر تصویر پس زمینه عنوان خود ، کلیک کنید سبک و به زمینه. اینجاست که می توانید یک پس زمینه جدید بارگذاری کنید.

سفارشی کردن عنوان

همانطور که مشاهده می کنید ، پس از بارگذاری تصویر ، من پوشش پس زمینه را تنظیم کردم تا مطمئن شوم که تصویر به وضوح دیده می شود. من با رفتن به این کار را کردم پوشش روی زمینه و تنظیم کدورت.

من همچنین رنگ متن را تنظیم کردم تا اطمینان حاصل شود که می توان آن را دید ، و عرض متن را طوری تنظیم کردم که با تصویر همپوشانی نداشته باشد. من با رفتن به این کار را کردم پیشرفته > موقعیت یابی سفارشی و انتخاب کنید سفارشی برای عرض.

ساختن یک صفحه وب خیره کننده با Elementor بسیار آسان است. گزینه های بسیار زیادی وجود دارد ، بنابراین این فقط تحقیق در مورد هر نوع گره و لنگه است. شما می توانید آن را با سرعت خود اکتشاف کنید ، و اگر چیزی وجود دارد که شما نمی فهمید ، می توانید از طریق بخش نظرات زیر به من دسترسی پیدا کنید یا حتی به طور جامع Elementor را جستجو کنید دانش محور.

من همچنین یک آموزش Elementor دارم که در آن به شما نشان می دهم که چگونه سریع با Elementor شروع کنید. می توانید آن را تماشا کنید اینجا.

مرحله 8. وب سایت خود را ایمن کنید.

همچنین ضروری است که وب سایت تجاری تا حد امکان از برنامه های هک و سرقت هویت مطمئن باشد. واقعیت موضوع این است که برخی از شما به دلیل گذرواژه‌های ضعیف ، آسیب‌پذیری افزونه و نرم‌افزار منسوخ ممکن است در برابر حملات سایبری آسیب پذیر باشید. این موارد باعث ایجاد سوراخ در وب سایت شما می شود و شما باید راهی برای انسداد این حفره ها پیدا کنید.

بهترین افزونه وردپرس که تاکنون پیدا کردم که این کار را انجام می دهد ، iThemes Security است. نسخه رایگان این افزونه از قبل ویژگی های امنیتی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید فقط با یک کلیک آن را فعال کنید.

برای نصب iThemes Security ، به قسمت زیر بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن سپس جستجو کنید iThemes Security.

ithemes را نصب کنید

پس از فعال شدن ، گزینه جدیدی را در نوار کناری به نام خواهید دید امنیت. قابل اعتماد و متخصص امنیت > تنظیمات و باید یک پیام در مورد ویژگی های مختلفی که iThemes می تواند برای شما انجام دهد ، مشاهده کنید.

برنامه های ایمن سایت

فعال کردن همه این ویژگی ها فقط با یک کلیک از رنگ آبی رنگ طول می کشد سایت ایمن دکمه. پس از کلیک بر روی آن دکمه ، این پیام را مشاهده خواهید کرد:

محافظت از نیروی بی رحب شبکه را فعال کنید

Network Brute Force Protection یک ویژگی است که در آن کاربرانی که سعی در ورود به سایتهای دیگر عضو این شبکه داشته باشند ، بطور خودکار ممنوعیت ورود شما نیستند. این ویژگی بسیار خوبی است که فقط iThemes دارد ، بنابراین برای فعال کردن این آدرس کافیست آدرس ایمیل خود را تهیه کرده و کلیک کنید Protection Brute Force Protection را فعال کنید.

با تنها چند کلیک ، اکنون وب سایت شما ایمن است. شما می توانید خیلی بیشتر با این افزونه انجام دهید و اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید آموزش بررسی و راه اندازی iThemes Security من را تماشا کنید اینجا.

مرحله 9. از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

شما همچنین باید از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا خود را از وقوع حادثه ناگوار از دست دادن هر یک از داده های خود نجات دهید. برای این ، ما قصد داریم استفاده کنیم تهیه نسخه پشتیبان از UpdraftPlus.

برای نصب این افزونه به این قسمت بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن و جستجو کنید تهیه نسخه پشتیبان از UpdraftPlus. آن را نصب و فعال کنید.

installraftplus را نصب کنید

پس از فعال سازی ، گزینه جدیدی را در زیر ایجاد می کند تنظیمات به نام پشتیبان گیری از UpdraftPlus. برای شروع پیکربندی تنظیمات پشتیبان خود بر روی آن کلیک کنید.

پشتیبان گیری از نسخه جدید در تنظیمات

هنگامی که داخل هستید ، کلیک کنید تنظیمات. در اینجا ، ما آن را تنظیم خواهیم کرد تا بطور منظم از پشتیبان گیری خودکار آفسایت ساخته شود. برای برنامه پشتیبان گیری از پرونده ها, من توصیه می کنم آن را تنظیم کنید هفتگی و حفظ یکی پشتیبان گیری. پرونده ها اغلب تغییر نمی کنند به اندازه کافی خوب هستند.

همانطور که برای برنامه پشتیبان بانک اطلاعاتی, از آنجا که این اغلب تغییر می کند ، آن را تنظیم کنید روزانه و 7 نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پس از تنظیم برنامه ها ، به پایین بروید و ضربه بزنید ذخیره تغییرات. سپس دوباره بک آپ بگیرید تا انتخاب کنید که می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید. من معمولاً Dropbox را توصیه می کنم زیرا استفاده از آن بسیار آسان است ، اما شما می توانید از هر چیزی و هر اندازه که دوست دارید استفاده کنید.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه به روزرسانی Plplus

روی ذخیره از راه دور مورد نظر خود کلیک کنید و کلیک کنید ذخیره تغییرات از نو. سپس این پیام را مشاهده خواهید کرد:

تأیید اعتبار از راه دور

شما باید برای تأیید نسخه پشتیبان از UpdraftPlus Backup برای ذخیره کردن نسخه پشتیبان از حافظه انتخابی خود ، روی این لینک کلیک کنید در این مثال ، از آنجا که من Dropbox را انتخاب کردم ، کلیک کردن روی این لینک ، من را به صفحه ورود به سیستم Dropbox سوق می دهد. پس از ورود به سیستم ، این پیام را مشاهده خواهم کرد:

نسخه پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید

فقط باید کلیک کنم راه اندازی کامل, و من با این پیام تأیید در بالا به باطن UpdraftsPlus در وردپرس باز می گردم:

تأیید اعتبار کامل updateraftplus

اگر می خواستم نسخه پشتیبان تهیه کنم ، تنها کاری که باید انجام دهم کلیک روی آبی است همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن دکمه. UpdraftPlus همچنین طبق برنامه ای که قبلاً انجام دادم ، پشتیبان گیری ایجاد می کند و آن ها را به DropBox سوق می دهد.

اگر می خواهید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید ، فقط کلیک کنید پشتیبان گیری های موجود و کلیک کنید بازگرداندن.

مرحله 10. وب سایت خود را بهینه کنید.

ما به مرحله آخر می رویم و در این مرحله می خواهیم نحوه بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو مانند Google را مشاهده کنیم. من مطمئن هستم که بیشتر شما قبلاً از SEO یا بهینه سازی موتور جستجو شنیده اید. به طور خلاصه ، این عمل اطمینان از بهینه سازی وب سایت شما به روشی صحیح برای آسان تر یافتن صفحات و موتورهای جستجو در صفحات نتایج برای موتورهای جستجو است..

SEO جنبه ای دارد به نام سئو در صفحه, و این روشهایی است که می توانید درست در وردپرس در وب سایت خود پیاده سازی کنید تا به روشنی با موتورهای جستجو ارتباط برقرار کند که وب سایت و محتوای شما چیست.

اینها برخی از بهترین شیوه های سئو در صفحه است که برای پیاده سازی نیاز دارید:

 • برای هر صفحه و پست عنوان متا و توضیحات متا را بنویسید.
 • کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی را اضافه کنید و از آنها در کل محتوا استفاده کنید.
 • ALT TXT را برای هر تصویر در صفحه / ارسال خود اضافه کنید.

اکنون اگر با این موارد آشنا نیستید ، اشکالی ندارد. یادگیری آنها بسیار آسان است. عنوان متا عنوانی است که در نتایج Google نشان داده می شود و توضیحات متا توضیحی کوتاه در زیر عنوان است. در اینجا مثالی وجود دارد:

مثال نتیجه جستجوی گوگل

کلمه کلیدی همان چیزی است که کاربران برای جستجوی چیزی در موتور جستجو تایپ می کنند. عنوان متا عنوان نتیجه است و توضیحات متا شرح مختصر زیر است. اینها جزئیات مهمی هستند زیرا آنها به Google می گویند که این صفحه در مورد چیست و مربوط به عبارت کلیدی “سالن نیویورک” است.

این یک لیست کوتاه از تکنیک های SEO در صفحه است زیرا به معنای واقعی کلمه در اینجا بسیار زیاد است. اما در حال حاضر ، ما قصد داریم به این موارد بپردازیم.

برای انجام این کارها به افزونه ای نیاز داریم. یکی از بهترین افزونه های SEO WordPress SEO در صفحات ، Yoast SEO است و ما در این آموزش قصد داریم از آن استفاده کنیم. برای نصب این افزونه کافیست به آن بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن و جستجو کنید SEO SEO. کلیک الآن نصب کن و فعال کنید.

نصب yoast

اکنون ، وقتی به هر صفحه یا پستی می روید ، می خواهید این کادر جدید را در زیر قسمت ویرایشگر مشاهده کنید:

جعبه جستجوگر yoast

اینجاست که می توانید عنوان متا ، توضیحات متا و کلمات کلیدی خود را اضافه کنید. برای افزودن یک کلمه کلیدی ، آن را در کادر زیر تایپ کنید تمرکز کلید واژه:

کلمه کلیدی اضافه کنید

برای افزودن عنوان و توضیحات متا ، روی آن کلیک کنید ویرایش قطعه دکمه.

ویرایش قطعه

تحت عنوان SEO جایی است که باید عنوان متا را اضافه کنید. این یک کار خوب است که کلمه کلیدی فوکوس خود را در اینجا وارد کنید. در قسمت توضیحات متا ، باید ایده روشنی در مورد این صفحه ارائه دهید و همچنین کلید واژه را در اینجا وارد کنید.

همانطور که در قسمت جستجوگرها و توضیحات متا جستجوگرها چیزی تایپ می کنید ، یک نوار پیشرفت نارنجی در زیر آن مشاهده می کنید. این بدان معنی است که متن هنوز خیلی کوتاه است. پس از سبز شدن ، این بدان معنی است که طول متن شما درست است. اگر قرمز شود ، خیلی طولانی است و باید آن را کوتاه کنید. عناوین و توضیحات طولانی در نتایج قطع می شوند ، بنابراین بهتر است در منطقه سبز بمانید.

نکته دیگری که می خواهید انجام دهید این است که مطمئن شوید که نقشه سایت شما فعال شده است و در واقع کار می کند. برای انجام این کار ، به بروید SEO SEO > عمومی > امکانات. حرکت کنید تا ببینید نقشه های XML. اطمینان حاصل کنید که این فعال است ، و سپس بر روی آبی کلیک کنید نماد علامت سوال. سپس پیوندی را مشاهده خواهید کرد که می گوید نقشه سایت XML را ببینید. برای دیدن نقشه سایت خود بر روی این کلیک کنید.

نقشه های سایت را قادر می سازد

برای بسیاری از شما ، این ممکن است شما را به صفحه 404 سوق دهد. اما اخم نکنید. رفع آن بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آن بروید تنظیمات > پیوندهای ثابت. انتخاب کنید نام ارسال و بزن ذخیره تغییرات.

نام پیوند مجدد

اکنون ، وقتی سعی می کنید دوباره به نقشه سایت XML دسترسی پیدا کنید ، چیزی شبیه به این را مشاهده خواهید کرد:

نقشه سایت xml

بسته بندی کردن

و این پایان نامه در مورد نحوه ایجاد یک وب سایت تجاری با وردپرس است. من می خواهم به شما شانه بزنم ، زیرا شما با پیروی از این آموزش بسیار کار کرده اید و به موفقیت های زیادی رسیده اید. اگر سؤالی دارید ، کافی است آنها را در قسمت نظرات پایین بیاورید و من خوشحال خواهم شد که کمک کنم.

SiteGround

SiteGround یک میزبان وب بسیار آنلاین توصیه می شود زیرا آنها به کاربران WordPress سرو کرده اند و هنوز قیمت ارزان قیمت دارند. آنها بیشتر به خاطر عملکرد سریع و پشتیبانی به همان اندازه سریع شناخته شده اند.

ویژگی های کلیدی SiteGround:

 • گواهی SSL رایگان
 • پشتیبانی سریع دانشمند
 • وردپرس Staging Enviroment
 • مهاجرت رایگان وب سایت
 • پشتیبان گیری روزانه

SiteGround یک انتخاب مناسب برای نیازهای میزبان وب شماست. آنها از وب سایت های وردپرس پذیرایی می کنند و منابع کمتری نسبت به رقبای خود ارائه می دهند ، اما قابلیت اطمینان بالاتری دارند.

SiteGround را بررسی کنید

تم آسترا

Astra یک موضوع وردپرس رایگان است که بر سرعت متمرکز است. به صورت اختیاری می توانید نسخه Pro را با قیمت 59 دلار خریداری کنید که برخی از تنظیمات و گزینه های اضافی را اضافه می کند.

ویژگی های تم اصلی Astra:

 • موضوع Fastes نیست ، اما خالی از لطف نیست
 • تعداد زیادی سایت رایگان نسخه ی نمایشی
 • ویژگی منو قابل انعطاف
 • گزینه های طرح بندی سفارشی
 • پشتیبانی WooCommerce
 • پشتیبانی از LearnDash

تم Astra یک انتخاب مناسب برای هر پروژه طراحی وب وردپرس است. به نظر من بزرگترین سوال این است که حتی اگر شما نیاز به خرید یک موضوع در این روزها دارید ، زیرا سازندگان صفحه تمام کارهایی را انجام می دهند که به آنها نیاز دارید. به عنوان مثال ، Elementor یک موضوع رایگان سلام دارد که به سازنده صفحه شما اجازه می دهد همه کارها را انجام دهد.

هنوز دلایل خوبی برای خرید یک موضوع حرفه ای وجود دارد ، اما برای اکثر افراد ، آنها به احتمال زیاد با موضوع رایگان خوب خواهند بود.

برای من هر چند ، فکر می کنم Astra Theme با روندهای فعلی مطابقت نداشته است و من دیگر آن را توصیه نمی کنم.

تم های مدرن بسیار بهتری وجود دارد که سازندگان هدر و پاورقی را در مقابل محدود بودن به 3 طرح بندی ، به علاوه صفحه صفحه و انعطاف پذیرتر ارائه می دهد..

موضوع Astra را ببینید

عنصر

Elementor یک سازنده صفحه WordPress است که طراحی وب وردپرس را با طوفان انجام داده است. این مجموعه دارای عمیق ترین ویژگی ها است ، اما در عین حال بسیار آسان برای استفاده و تسلط بر آن است. Elementor کاملترین سازنده صفحه رایگان است. همچنین یک افزودنی Pro برای اضافه کردن ویژگی های توسعه دهنده اضافی نیز وجود دارد.

ویژگی های اصلی عنصر:

 • ویرایشگر صفحه جلوی زنده
 • ویژگی های شخصی سازی وب سایت
 • الگو و کتابخانه بلوک
 • گزینه های گسترده پاسخگو موبایل
 • قدرتمندترین سازنده پنجره
 • PRO ایجاد هدر / پاورقی های سفارشی
 • PRO طرح های نوع ارسال را ایجاد کنید

Elementor قویترین سازنده صفحه است که در حال حاضر در دسترس است. آنها به طور مداوم ویژگی های جدیدی را منتشر می کنند که مطابق با روند طراحی فعلی است. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود وب سایت خود را مرتبط نگه دارید.

Elementor Pro با توجه به تمام ماژول های اضافی و ویژگی های قدرت که شامل می شود ، یک ارزش باورنکردنی است.

اگر امروز یک پروژه جدید وب سایت را شروع می کردم ، Elementor سازنده صفحه ای است که من انتخاب می کنم. من آن را یک سازنده صفحه وردپرس می دانم که استفاده از آن لذت بخش است.

عنصر را بررسی کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map