چگونه می توان وب سایت فروشگاه تجارت الکترونیک را با وردپرس ساخت

تجارت الکترونیکی گرم است زیرا باعث می شود بدون داشتن یک تجارت آجر و ملات با هزینه های سربار بسیار بالا ، درآمد 6 رقمی را در ماه بسیار باورنکردنی کنید..


اما مشکل برای بسیاری هزینه های ماهانه گران در اکثر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند Shopify است. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، می خواهید یک راه حل مقرون به صرفه تر ، بنابراین بتوانید هزینه های بیشتری را صرف چیزهایی مانند بازاریابی و تبلیغات کنید.

خبر خوب این است که شما نیازی به پرداخت هزینه های ماهانه بالا با Shopify ندارید تا بتوانید محصولات را بصورت آنلاین بفروشید. اگر به دنبال یک گزینه جایگزین Shopify یا جایگزین eBay هستید ، این آموزش گام به گام شما را با یک فروشگاه آنلاین جذاب به صورت رایگان ترک خواهد کرد..

تمام آنچه شما نیاز دارید یک حساب میزبانی وب و کمی تلاش است و شما قادر خواهید بود به هیچ وجه یک وب سایت تجارت الکترونیکی ایجاد کنید.


بیا شروع کنیم!

چیزهایی که شما نیاز دارید:

 • میزبانی. من SiteGround را توصیه می کنم.
 • آ نام دامنه.
 • قالب وردپرس. برای این آموزش از تم رایگان آسترا استفاده می کنیم.
 • سازنده صفحه وردپرس. برای این کار ، از سازنده صفحه رایگان Elementor استفاده می کنیم.
 • WooCommerce, بهترین افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس.

مرحله 1. یک میزبان وب و نام دامنه خریداری کنید.

اگر به این تجارت در کل ایجاد وب سایت تازه وارد هستید ، اجازه دهید ابتدا توضیح دهید که هاست وب و نام دامنه چیست و چرا به آنها احتیاج دارید.

نام میزبان و دامنه چیست?

میزبانی وب مکانی در اینترنت است که وب سایت شما در آن زندگی می کند. این مانند یک خانه فیزیکی است که در آن چیزهای شما یافت می شود. از طرف دیگر نام دامنه آدرس وب سایت شماست. این آدرس شما مانند شما است که به مردم می دهید تا آنها بتوانند در خانه به شما مراجعه کنند. “Facebook.com” ، “Google.com” و “WordPress.com” همه نمونه ای از نام دامنه هستند.

شما می توانید تقریباً در هر وب سایت با فروش نام دامنه یک نام دامنه خریداری کنید. شما فقط باید به دنبال بهترین قیمت باشید. اما در مورد میزبانی وب سایت ، این مهم است که فقط میزبانی از یک شرکت معتبر دریافت کنید. زیرا اگر میزبانی وب شما آهسته یا غیرقابل اعتماد باشد سرعت و به روز رسانی وب سایت شما رنج می برد و در نهایت به تجارت تجارت الکترونیکی شما آسیب می رساند..

Siteground ، سرویس میزبانی وب ترجیحی من

برای ایجاد وب سایت تجارت الکترونیکی می توانید از هر سرویس میزبانی وب با کیفیت بالا استفاده کنید ، اما در این آموزش قصد داریم از Siteground استفاده کنیم.

SiteGround یک میزبان وب بسیار آنلاین توصیه می شود زیرا آنها به کاربران WordPress سرو کرده اند و هنوز قیمت ارزان قیمت دارند. آنها بیشتر به خاطر عملکرد سریع و پشتیبانی به همان اندازه سریع شناخته شده اند.

در اینجا ویژگی های اصلی SiteGround وجود دارد:

 • گواهی SSL رایگان
 • پشتیبانی سریع دانشمند
 • محیط صحنه بندی وردپرس
 • مهاجرت رایگان وب سایت
 • 30 روز تهیه نسخه پشتیبان

SiteGround یک انتخاب مناسب برای نیازهای میزبان وب شماست. آنها از وب سایت های وردپرس پذیرایی می کنند و منابع کمتری نسبت به رقبای خود ارائه می دهند اما قابلیت اطمینان بالاتری دارند.

من با آنها معامله شگفت انگیزی انجام داده ام تا تخفیف 70٪ به هرکسی که ثبت نام کرده است استفاده کنم این لینک. بنابراین اگر می خواهید در هاست خود پس انداز کنید, روی این لینک کلیک کنید و میزبان خود را هم اکنون خریداری کنید.

پس از فرود آمدن در صفحه اصلی آنها ، چهار نوع میزبانی متفاوت را مشاهده خواهید کرد:

یک نقشه سایت انتخاب کنید

میزبانی وردپرس را انتخاب کنید و کلیک کنید شروع کنید. سپس سه طرح قیمت گذاری را مشاهده خواهید کرد:

قیمت میزبانی سایت وردپرس سایت

یکی را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از آنها را بررسی کنید مقایسه هر برنامه میزبانی برای درک بهتر اینکه کدام برنامه بیشتر متناسب با نیازهای شما است.

پس از تصمیم گیری در مورد نقشه ، روی کلیک کنید برنامه ریزی کنید. سپس به صفحه ای منتقل می شوید که می خواهید دامنه انتخاب کنید. اگر قبلاً یک نام دامنه خریداری کرده اید ، “من از قبل دامنه دارم” را انتخاب کنید. اما اگر یکی از آنها را ندارید ، “دامنه جدیدی را ثبت کنید” برای خرید دامنه درست در سایت Site انتخاب کنید.

دامنه را انتخاب کنید

وقتی نام دامنه ای را که دوست دارید و در دسترس است ، کلیک کنید ادامه دهید. مرحله بعدی ارائه اطلاعات شخصی و صورتحساب شما برای تکمیل خرید است. جزئیات خود را با دقت ارائه دهید و کلیک کنید الان پرداخت کن. اکنون یک میزبان وب و نام دامنه قابل اعتماد دارید.

گام دوم. وردپرس را نصب کنید.

WordPress ابزاری با منبع آزاد و آزاد است که به شما امکان می دهد وب سایت هایی بسازید حتی اگر سرنخی در مورد کد نویسی ندارید. این آسانترین و قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوای وب سایت تا به امروز است. من یک مقدار چیز وجود دارد که من در مورد وردپرس دوست دارم ، و اگر بیشتر آموزش های من را بخوانید یا فیلم های من را تماشا کنید ، درباره این موضوع بیشتر بدانید که چرا فکر می کنم WordPress بهترین ابزاری برای ایجاد وب سایت های غیرتکنولوژی است.

Siteground در واقع با یک کلیک نصب وردپرس همراه است که تمام کارهای سخت در نصب و تنظیم وردپرس را برای شما انجام می دهد.

پس از اتمام خرید میزبانی خود ، صفحه ای را مشاهده می کنید که می گوید “ادامه به منطقه مشتری”. بر روی آن کلیک کنید و به صفحه‌ای منتقل خواهید شد که بتوانید حساب میزبانی جدید خود را تنظیم کنید. زیر وب سایت خود را تنظیم کنید, انتخاب کنید یک وب سایت جدید راه اندازی کنید.

سپس لیستی از نرم افزاری را که می توانید نصب کنید مشاهده خواهید کرد. انتخاب کنید وردپرس.

وردپرس را نصب کنید

سپس می بایست اطلاعات ورود به سیستم را برای وب سایت جدید خود مانند آدرس ایمیل ، نام کاربری و رمز عبور خود ارائه دهید. حتماً این جزئیات را تأمین کنید زیرا از این موارد برای ورود به وب سایت خود استفاده خواهید کرد.

پس از اتمام این کار ، کلیک کنید تایید > تنظیم کامل. و اکنون شما یک وب سایت زنده و خود میزبان وردپرس دارید.

برای شروع شخصی سازی وب سایت خود ، باید به باطن WordPress وارد شوید. برای انجام این کار ، به داشبورد Siteground خود بروید و به آن بروید حسابهای من برگه کلیک کنید بر روی نصب و راه اندازی برگه ، و در اینجا نام دامنه ای را که ثبت نام کرده اید مشاهده خواهید کرد. در سراسر آن سبز است به قسمت Admin Portal بروید دکمه. برای رفتن به صفحه ورود به WordPress روی این دکمه کلیک کنید.

به داشبورد مدیر وردپرس بروید

صفحات ورود به سایت وردپرس معمولاً دارای این قالب هستند: yourdomain.com/wp-admin و yourdomain.com/wp-login. URL صفحه ورود خود را به یاد داشته باشید تا دفعه دیگر بتوانید با وارد کردن مستقیم URL در نوار آدرس خود به آن دسترسی داشته باشید و دیگر نیازی به ورود به سایت Site.

صفحه ورود به سیستم WordPress به این صورت است:

صفحه ورود به وردپرس

نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به وب سایت خود برای اولین بار در اینجا وارد کنید.

مرحله 3. سایت های Astra Theme و Astra Sites را نصب کنید.

موضوع Astra موضوعی است که ما می خواهیم از آن استفاده کنیم تا وب سایت تجارت الکترونیکی ما به سرعت عالی و حرفه ای به نظر برسد. در صورت تمایل می توانید از تم های دیگر استفاده کنید ، اما برای این آموزش ، ما با تم Astra همراه خواهیم بود.

Astra یک موضوع وردپرس رایگان است که از سرعت و سادگی بسیار خوبی برخوردار است. آن را با سایت های Astra (افزونه رایگان) جفت کنید و هر کس با چند کلیک ماوس می تواند یک وب سایت زیبا داشته باشد. همچنین یک نسخه حرفه ای در دسترس است که آسترا را به عنوان تم کامل تبدیل می کند.

در اینجا ویژگی هایی که من بیشتر از Astra دوست دارم:

 • یکی از سریعترین مضامین موجود است
 • بیش از 100 سایت شروع کننده (بیشتر آنها 100٪ رایگان هستند)
 • ویژگی منو قابل انعطاف
 • بسته بندی افزونه قدرتمند
 • پشتیبانی گسترده WooCommerce

موضوع Astra یک انتخاب عالی برای هر پروژه طراحی وب وردپرس است. در حقیقت ، این موضوعی است که من در این وب سایت و تمام پروژه های وب سایت خود استفاده می کنم.

من به توسعه دهنده اعتماد به نفس كامل دارم و از اينكه موضوع به خوبي كدنويسي شده است ، بسيار متأثر شده ام.

اما بیش از آن ، موضوع به دلیل تمام مراقبت و تفکری که به آن وارد شده است ، بسیار ساده است. در بیشتر شرایط ، خود را براساس ابزاری که استفاده می کنید پیکربندی می کند.

برای نصب آسترا ، به بروید ظاهر > موضوع > جدید اضافه کن. جستجو برای Astra ، کلیک کنید نصب, و فعال کنید.

نصب تم آسترا

مورد دیگری که من عاشق آسترا هستم این واقعیت است که دارای افزونه ای به نام است سایتهای استارت آسترا با یک کتابخانه از الگوهای رایگان و پریمیوم از پیش ساخته شده. فقط با چند کلیک می توانید از این قالب ها برای وب سایت خود استفاده کنید. ما از الگوی Astra Site استفاده می کنیم تا زمان ایجاد وب سایت خود را به نصف کاهش دهیم.

پس از نصب Astra ، این پیام را در داشبورد خود مشاهده خواهید کرد:

سایت های Astra شروع به کار می کنند

کلیک شروع کنید. با این کار Astra Starter Sites برای شما نصب خواهد شد.

انتخاب صفحه ساز شما

سپس از شما سؤال می شود که کدام صفحه ساز را ترجیح می دهید و در این آموزش ، من از Elementor استفاده می کنم. Elementor یک سازنده صفحه WordPress است که طراحی وب وردپرس را با طوفان انجام داده است. این مجموعه عمیق ترین ویژگی را داشت ، اما بسیار آسان برای استفاده و تسلط بر آن است. Elementor کاملترین سازنده صفحه رایگان است. همچنین یک افزودنی Pro برای اضافه کردن ویژگی های توسعه دهنده اضافی نیز وجود دارد.

ویژگی های اصلی عنصر:

 • ویرایشگر صفحه جلوی زنده
 • ویژگی های شخصی سازی وب سایت
 • الگو و کتابخانه بلوک
 • گزینه های گسترده پاسخگو موبایل
 • قدرتمندترین سازنده پنجره
 • PRO: ایجاد هدر / پاورقی های سفارشی
 • PRO: طرح های نوع ارسال را ایجاد کنید

Elementor قویترین سازنده صفحه است که در حال حاضر در دسترس است. آنها به طور مداوم ویژگی های جدیدی را منتشر می کنند که مطابق با روند طراحی فعلی است. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود وب سایت خود را مرتبط نگه دارید. اگر در طول مسیر ، می خواهید به ویژگی های پیشرفته دسترسی پیدا کنید ، می توانید به Elementor Pro ارتقا دهید ، که من فکر می کنم با توجه به تمام ماژول های اضافی و ویژگی های قدرت که شامل آن می شود ، یک مقدار باورنکردنی است..

انتخاب موضوع سایت آسترا

پس از انتخاب سازنده صفحه ، به کتابخانه الگوهای Astra Sites منتقل می شوید. یک تن قالب زیبا وجود دارد که می توانید استفاده کنید. وقت خود را در انتخاب الگویی که می خواهید بگذرانید. و توجه داشته باشید که این قالب ها با سازنده صفحه که انتخاب کرده اید کاملاً قابل ویرایش هستند ، به این معنی که می توانید هر قسمت و عنصر وب سایت مانند عنوان ، تصاویر ، رنگ ها ، آرم و غیره را شخصی سازی کنید..

برای این آموزش ، من از الگوی چاپ سفارشی استفاده خواهم کرد زیرا به نظر می رسد شگفت انگیز و بسیار تجارت الکترونیکی است.

برای نصب یک موضوع ، فقط باید روی آن کلیک کنید تا به پیش نمایش داده شود. اگر چیزی را که می بینید دوست دارید ، روی آن کلیک کنید موضوع واردات را فشار داده و مطمئن شوید که جعبه ها همه بررسی شده اند.

اگر توجه داشته باشید ، جعبه ای وجود دارد که می گوید “افزونه های لازم را نصب کنید”. با بررسی این کادر ، تمام افزونه های مورد نیاز برای موضوع را نصب می کنید تا دقیقاً به شکلی که هست نگاه کنید. برای تم چاپ سفارشی ، Elementor ، WooCommerce و WPForms را نصب می کند. این باعث صرفه جویی در وقت من می شود زیرا دیگر مجبور نیستم این افزونه ها را یک به یک نصب کنم. همه چیز برای من انجام شده است.

وارد کردن موضوع سایت آسترا

وارد کردن موضوع ممکن است مدتی طول بکشد. مرورگر خود را ببندید یا به تازه کردن ضربه نخورید. صبر کنید ، و وقتی این کار تمام شد ، یک رنگ آبی خواهید دید مشاهده سایت دکمه. روی آن دکمه کلیک کنید تا به وب سایت خود منتقل شوید که اکنون مضمونی را که تازه وارد کرده اید وجود دارد.

مرحله 4. وب سایت خود را شخصی سازی کنید.

اکنون وب سایت شما خیره کننده به نظر می رسد ، اما می خواهید آن را به صورت خودتان تهیه کنید. اولین کاری که می خواهید انجام دهید انتخاب پالت رنگی خود است. اگر رنگ مارک خود را از قبل تهیه کرده باشید ، این کار آسان تر خواهد شد.

انتخاب پالت رنگی

یک وب سایت معمولاً دارای 3 رنگ است: رنگ اصلی ، لهجه و پاپ. رنگ اصلی رنگ غالب وب سایت شما و به احتمال زیاد رنگ نام تجاری شما است. اگر می خواهید این رنگ ها کمی متفاوت به نظر برسند ، چشم ها را به سمت آنها بکشید ، معمولاً از رنگ لهجه استفاده می شود. در آخر اینکه ، رنگ پاپ باید با سایر رنگها در تضاد باشد تا عناصر مهم وب سایت مانند دکمه های فراخوانی به عمل مورد استفاده قرار گیرد..

برای انتخاب پالت رنگ وب سایت از دو ابزار استفاده می کنم. مورد اول است خنک کننده ها جایی که می توانید پالت های مختلف رنگی را مرور کنید و آنچه را که می خواهید در وب سایت خود استفاده کنید انتخاب کنید.

صفحه اصلی کولرها

اگر یک پالت را که دوست دارید مشاهده کنید ، موس خود را روی آن معلق بگیرید ، کلیک کنید چشم انداز, و شما را به یک پنجره جدید منتقل خواهید کرد که کدهای Hex هر رنگ را مشاهده خواهید کرد.

پالت رنگ با کد هگز

این کدهای Hex همان چیزی است که شما برای استفاده از این رنگ ها در وب سایت خود نیاز دارید. بعداً قصد دارم نحوه استفاده از این کدهای Hex را در باطن WordPress به شما نشان دهم.

یکی دیگر از ابزارهای جالب Colorzilla است ، پسوند Google Chrome که به شما امکان می دهد کد هگز هر رنگی را که در هر وب سایت مشاهده می کنید ، بدست آورید تا بتوانید به تنهایی از آن استفاده کنید. اگر می خواهید پسوند Colorzilla را بدست آورید, اینجا کلیک کنید. سپس کلیک کنید به Chrome اضافه کنید.

کلرزیلا

ممکن است مدتی طول بکشد ، اما پس از اتمام کار ، این نماد را در نوار ابزار خود مشاهده خواهید کرد:

آیکون colorzilla

بنابراین اکنون اگر در هر وب سایتی که می خواهید در وب سایت خود استفاده کنید ، رنگی را مشاهده می کنید ، کافی است روی این آیکون کلیک کرده و روی رنگی که می خواهید کپی کنید کلیک کنید. کد Hex سپس به صورت خودکار کپی می شود که می توانید در پس زمینه وب سایت خود جایگذاری کنید. این آسان است این یک ابزار مفید است که به شما امکان می دهد در یک کلیک از رنگهای عالی استفاده کنید.

سفارشی سازی تایپوگرافی

شما همچنین می خواهید از تایپوگرافی خود استفاده کنید تا وب سایت شما مجزا شود. وب سایت ها به طور معمول 2-3 قلم دارند. یک فونت برای عناوین یا فهرست ها ، یک قلم برای بدن و یک “فونت پاپ” اضافی خواهید داشت. مانند رنگ ها ، شما نمی توانید فقط از هر قلم استفاده کنید. شما باید مطمئن شوید که آنها به نظر خوب می رسند و پیام صحیحی را در مورد برند شما ارسال می کنند.

دوست دارم استفاده کنم Fontpair.co وب سایتی است که به شما نشان می دهد که چگونه دو فونت مختلف به هم نگاه می کنند.

با استفاده از fontpairs.co

اگر چیزی را که دوست دارید مشاهده کنید ، فقط توجه داشته باشید که به آن چه گفته می شود بنابراین می توانید به وردپرس بروید و مستقیماً در آنجا اضافه کنید.

من همچنین از WhatFont ، افزونه Google Chrome استفاده می کنم که به شما می گوید در هر وب سایتی از چه قلم استفاده می شود ، دوست دارم. برای نصب WhatFont, اینجا کلیک کنید سپس کلیک کنید به Chrome اضافه کنید. سپس این نماد را در نوار ابزار خود مشاهده خواهید کرد:

نماد whatfont

اگر می خواهید نام یک قلم را بدانید ، کافیست روی این نماد کلیک کنید و موس خود را روی متن معلق بگیرید. WhatFont نام این قلم را به شما می گوید و اگر روی آن کلیک کنید ، اندازه ، رنگ ، خانواده ، سبک ، وزن و موارد دیگر را نیز مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از whatfont

دریافت آرم

برای جدا کردن وب سایت و تعیین هویت برند خود ، به یک آرم تجاری نیز نیاز دارید. برای گرفتن آرم چندین راه وجود دارد. می توانید با استفاده از یک ابزار طراحی شگفت انگیز به نام ، آن را امتحان کنید و آن را انجام دهید بوم. این بسیار محبوب است زیرا باعث می شود طراحی حتی برای مبتدیان بسیار ساده باشد.

Canva از قالب های آرم زیادی بهره می برد که می توانید برای ساخت خود اصلاح کنید. البته توجه داشته باشید که اگر می خواهید لوگو را با پس زمینه شفاف صادر کنید ، باید به Pro (که یک آزمایش رایگان یک ماهه دارد) ارتقا دهید. همیشه می توانید در فتوشاپ یا فوتوپا برای از بین بردن پیش زمینه ، اما این فقط یک مرحله دیگر به روند اضافه می کند.

آرم های بوم

اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید ، فقط می توانید یک طراح آرم آزاد استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. می توانید وب سایت هایی مانند Fiverr.com یا 99design را امتحان کنید ، اما باید در انتخاب یک هنرمند بر اساس سبک آنها ، سابقه آهنگ ، بررسی ، رتبه بندی و موارد دیگر مراقب باشید.

شخصی سازی وب سایت شما

اکنون زمان آن رسیده است که از آن رنگ ها ، قلم ها و آرم ها در وب سایت خود استفاده کنید. اگر در داشبورد باطن وردپرس قرار دارید ، به این قسمت بروید ظاهر > شخصی سازی برای باز کردن شخصی سازی موضوع.

موضوع را سفارشی کنید

اگر در قسمت جلوی وب سایت خود قرار دارید و یک نوار سیاه در بالا وجود دارد ، می توانید کلیک کنید شخصی سازی برای باز کردن سفارشی ساز.

موضوع را سفارشی کنید

اینگونه ظاهر می شود:

تنظیم کننده تم

در اینجا می توانید آرم خود را بارگذاری کنید ، رنگ سایت و تایپوگرافی را تغییر دهید ، دکمه ها را سفارشی کنید و موارد دیگر. تغییراتی که در اینجا ایجاد می کنید در وب سایت شما در زمان واقعی نشان داده شده است ، بنابراین می توانید بلافاصله ببینید چه چیزی به نظر میرسد همچنین ، هر موضوع گزینه های سفارشی سازی متفاوتی دارد ، بنابراین اگر از موضوع دیگری به غیر از Astra استفاده می کنید ، ممکن است گزینه های مختلفی را در اینجا مشاهده کنید.

در آسترا برای تغییر رنگ سایت خود به این قسمت بروید رنگ ها و پس زمینه. شما می توانید رنگ های پایه ، خرده نان ، هدر و نوار پاورقی را تغییر دهید.

ویرایشگر پس زمینه رنگ

Base Colors موضوع ، پیوند ، متن و رنگ شناور پیوند وب سایت شما است. اگر می خواهید مثلاً Theme Color را تغییر دهید ، کلیک کنید رنگ را انتخاب کنید. دو روش برای انتخاب یک رنگ خواهید دید. ابتدا می توانید یک کد Hex را در یک جعبه بچسبانید. بنابراین اگر در Coolors.co یا هر مکان دیگری رنگی پیدا کردید ، می توانید کد Hex را در اینجا بچسبانید. همچنین می توانید یک رنگ را در یک ابزار انتخاب داخلی انتخاب کنید.

ویرایشگر رنگ پایه

برای تغییر تایپوگرافی سایت خود ، به منوی اصلی customizer برگردید و کلیک کنید تایپوگرافی. شما قادر خواهید بود تا پایه ، نانولاتور ، محتوا و تایپوگرافی وبلاگ را تغییر دهید.

سفارشی سازی تایپوگرافی

مورد بعدی افزودن آرم شماست. برای بارگذاری آرم خود ، به این قسمت بروید چیدمان > سرتیتر > هویت سایت. در قسمت آرم کلیک کنید تغییر آرم دکمه را بزنید و آرم خود را بارگذاری کنید.

آرم بارگذاری

Astra همچنین به شما امکان می دهد تا عرض آرم خود را تنظیم کنید تا بتوانید میزان ظاهری آن را بزرگ یا کوچک تغییر دهید. اگر به پایین بروید ، همچنین می توانید عنوان سایت خود را تغییر دهید ، یک برچسب سایت اضافه کنید ، و یک نماد سایت یا مورد علاقه سایت.

شما می توانید کارهای بسیاری در زمینه شخصی سازی Astra انجام دهید مانند تغییر عرض محتوای سایت ، تغییر ساختار پست وبلاگ ، شخصی سازی پاورقی و هدر و موارد دیگر. گزینه های خود را در اینجا کاوش کنید تا ببینید چه چیزی برای وب سایت خود دوست دارید.

پس از انجام سفارشی سازی ، فراموش نکنید که کلیک کنید انتشار تا تغییرات شما به صورت زنده در سایت شما انجام شود.

مرحله 5. شخصی سازی وب سایت خود با Elementor.

در این مرحله ، شما اصول اولیه سفارشی سازی را تغییر داده اید مانند تغییر رنگ سایت ، تایپوگرافی ، اضافه کردن یک آرم و تمام موارد دیگر. اکنون زمان آن رسیده است که به جزئیات زیرکانه برسید و از Elementor (یا هر سازنده صفحه ای که ترجیح می دهید) استفاده کنید تا به طور کامل ظاهر سایت شما تغییر کند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، قصد دارم از Elementor در این آموزش استفاده کنم زیرا فکر می کنم بهترین بهترین است ، اما می توانید از هر سازنده صفحه ای استفاده کنید که راحت باشد.

در داخل Elementor ، شما می توانید کارهای بسیار زیادی را با وب سایت خود انجام دهید بدون برنامه نویسی یا استخدام یک توسعه دهنده وب. اضافه کردن عناصر یک فرایند کشیدن و رها کردن ساده است.

دو روش برای ویرایش یک صفحه با Elementor وجود دارد. ابتدا اگر در باطن WordPress نیستید ، کلیک کنید صفحات و باید لیستی از تمام صفحات وب سایت خود از جمله صفحاتی که بطور خودکار با الگوی سایت آسترا ایجاد شده اند را مشاهده کنید. صفحاتی که با یک سازنده صفحه خاص ساخته شده اند (به عنوان مثال Elementor) به این ترتیب برچسب گذاری می شوند:

صفحات

برای ویرایش صفحه با سازنده صفحه ، موس خود را روی آن معلق بگیرید و کلیک کنید ویرایش با (سازنده صفحه). در مورد من ، خواهد بود ویرایش با Elementor.

ویرایش با عنصر

پس از کلیک بر روی آن ، داخل Elementor می شوید.

راه دیگر این است که اگر در قسمت جلوی وب سایت خود قرار دارید ، به صفحه ای بروید که می خواهید ویرایش کنید و کلیک کنید ویرایش با عنصر در نوار سیاه در بالا:

ویرایش با عنصر

هر یک از این موارد شما را به درون Elementor می رساند. پس از داخل Elementor ، می توانید از تصاویر مختلف برای عنوان خود ، تغییر متون ، تغییر نمادها و موارد دیگر استفاده کنید. می توانید متن را با تغییر متن و تصویر در عنوان متناسب با شغل خود شروع کنید. در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید با متون داخل Elementor انجام دهید:

ویرایش متون در عنصر

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید متن را درست در قسمت ویرایش محتوا تغییر دهید ، اندازه ، وزن ، رنگ و خانواده تایپوگرافی را تغییر دهید. همچنین می توانید انیمیشن هایی مانند محو کردن ساده ، بزرگنمایی و موارد دیگر اضافه کنید. یک ton کار وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن ادویه به وب سایت خود انجام دهید.

همچنین می خواهید تصاویر وب سایت خود را تغییر دهید تا با ماهیت تجارت شما مطابقت داشته باشد. انجام تصاویر در Elementor بسیار آسان است. فقط باید روی تصویر کلیک کنید و گزینه ها در نوار کناری سمت چپ ظاهر می شوند. می توانید یک تصویر جدید بارگذاری کنید ، اندازه آن را تغییر دهید ، یک حاشیه یا سایه اضافه کنید ، یک انیمیشن اضافه کنید و موارد دیگر.

ویرایش تصاویر در عنصر

در داخل Elementor ، همچنین می توانید متون دکمه را تغییر دهید ، ناحیه توضیحات را شخصی سازی کنید ، عناصر / بلوک های بیشتری مانند متن ، تصاویر ، دکمه ها ، فیلم ها و موارد دیگر را اضافه کنید.

Elementor Pro از ویژگی های کاملاً بیشتری مانند امکان افزودن فرم ها (که معمولاً به یک افزونه شخص ثالث نیاز دارد) ، امکان بارگذاری قلم های شخصی خود ، اضافه کردن اسلایدها ، اضافه کردن جداول قیمت و لیست قیمت ها ، سفارشی کردن هدرها و پاورقی ها ( که برای بیشتر سازندگان صفحه محدود است) ، و موارد دیگر.

اگر می خواهید Elementor Pro را خریداری کنید و در عین حال به دوره های من Elementor Pro دسترسی رایگان داشته باشید ، روی این لینک اینجا کلیک کنید.

مرحله 5. راه اندازی WooCommerce.

اکنون زمان آن رسیده است که WooCommerce را نصب کنید که افزونه وردپرس است که هر وب سایت را به فروشگاه آنلاین تبدیل می کند. این امکان را به شما می دهد تا محصولات اضافه کنید ، پرداخت های آنلاین را بپذیرید ، کوپن ایجاد کنید ، حمل و نقل و مالیات را تنظیم کنید و موارد دیگر.

WooCommerce قبلاً با موضوع Custom Print Astra Site برای من نصب شده بود ، بنابراین اکنون باید وارد آن شوم و آن را تنظیم کنم. اگر WooCommerce هنوز نصب نشده اید ، کافیست به آن بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن و جستجوی WooCommerce.

اولین کاری که باید انجام دهیم رفتن به آن است WooCommerce > تنظیمات. شما 7 برگه را مشاهده خواهید کرد: عمومی ، محصولات ، حمل و نقل ، پرداخت ، حساب و حریم خصوصی ، ایمیل و Advanced.

بیایید ابتدا نگاهی بیندازیم عمومی برگه در این برگه ، می توانید آدرس فروشگاه خود را تعیین کنید ، در کدام کشورها می خواهید بفروشید و بفرستید و نرخ مالیات را فعال کنید.

تنظیمات کلی woocommerce

اگر به پایین بروید ، گزینه هایی برای فعال کردن کوپن ها و سفارشی کردن نحوه نمایش قیمت ها در وب سایت خود از جمله ارز ، جایی که نمایش داده می شود ، و غیره را مشاهده خواهید کرد..

بعدی است محصولات در جایی که می توانید گزینه های مربوط به محصول را تنظیم کنید. می توانید تنظیم کنید که کدام صفحه صفحه فروشگاه شما باشد ، چه اتفاقی می افتد که بازدید کنندگان محصولی را به سبد خرید اضافه کنند ، ابعاد محصول را تنظیم کنند ، بررسی های مشتری را فعال و پیکربندی کرده و رتبه های ستاره را فعال کنند.

تنظیمات محصول woocommerce

در قسمت بالای این بخش ، گزینه هایی نیز برای شما وجود دارد فهرست و محصولات دانلودی. در بخش Inventory ، اگر کادر کنار آن را بررسی کنید مدیریت سهام را فعال کنید, لیستی از گزینه هایی را مشاهده خواهید کرد که به شما کمک می کند موجودی خود را مدیریت کنید. به عنوان مثال ، می توانید آستانه موجودی موجود را به گونه ای تنظیم کنید که وقتی سهام شما به آن شماره رسید ، یک اعلان برای شما ارسال می شود. همچنین می توانید موارد مخفی سهام را از وب سایت خود مخفی کنید.

ووکامرس تنظیمات موجودی

همانطور که برای محصولات دانلودی بخش ، این تنها درصورتی که محتوای قابل بارگیری را در وب سایت خود بفروشید ، مرتبط است ، بنابراین اگر کالاهای کاملاً فیزیکی را می فروشید ، می توانید از این سایت پرش کنید. شما می توانید قبل از بارگیری محصولات خود از خریداران بخواهید وارد سیستم شوند. همچنین می توانید پس از پرداخت به بارگیری ها دسترسی پیدا کنید.

گزینه های محصول قابل بارگیری

برگه بعدی است حمل دریایی. این موضوع فقط درصورتی که کالاهای کالایی را که به خریداران ارسال می شود ، می فروشید ، مرتبط است. در داخل این برگه سه زیر بخش وجود دارد: مناطق حمل و نقل ، گزینه های حمل و نقل و کلاس های حمل و نقل.

در مناطق حمل و نقل ، شما نیاز به اضافه کردن مناطق حمل و نقل و اختصاص روش های حمل و نقل موجود به این مناطق دارید. در صورت ارسال به چندین کشور ، این مدت زمان خواهد برد.

مناطق حمل و نقل

اگر به مناطق حمل و نقل نیاز به کمک بیشتری دارید ، می توانید منطقه حمل و نقل WooCommerce را بررسی کنید مستندات.

بعدی است گزینه های حمل و نقل بخش. در این بخش می توانید نحوه نمایش نرخ حمل و نقل در وب سایت خود را کنترل کرده و یک پیش فرض یا مقصد حمل و نقل موردنیاز را تعیین کنید.

گزینه های حمل و نقل

آخرین بخش حمل و نقل است کلاس های حمل و نقل. با کلاس های حمل و نقل ، می توانید نرخ حمل و نقل مختلف را به گروهی از محصولات اختصاص دهید ، به عنوان مثال محصولات سنگین تری که نیاز به هزینه حمل و نقل بیشتری دارند.

کلاس های حمل و نقل

برای تعیین نرخ حمل و نقل خود ، به بروید مناطق حمل و نقل و ایجاد یک روش حمل و نقل موجود مانند “نرخ مسطح”.

هزینه حمل و نقل را اضافه کنید

وقتی کلیک کنید ویرایش کنید, یک پنجره بازشو ظاهر می شود. در اینجا ، شما می توانید نرخ حمل و نقل تخت و هزینه اضافی را برای کلاس حمل و نقل که اخیراً ایجاد کرده اید ، اضافه کنید.

هزینه حمل و نقل از یک کلاس حمل و نقل

اگر به پیکربندی تنظیمات حمل و نقل خود نیاز به کمک بیشتری دارید ، می توانید از WooCommerce استفاده کنید اسناد حمل و نقل.

حالا بیایید به سمت مبلغ پرداختی. در این برگه ، می توانید دروازه های پرداخت مانند PayPal ، انتقال مستقیم بانکی ، واریز وجه و غیره را فعال یا غیرفعال کنید. پس از فعال کردن یک روش ، کلیک کنید برپایی برای پیوند دادن حسابهای خود و شروع به پذیرش پرداختها.

روش های پرداخت

اگر می خواهید پرداخت Stripe را بپذیرید ، می توانید افزونه ای به نام نصب کنید دروازه پرداخت WooCommerce Stripe. فقط بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن و افزونه را جستجو کنید. نصب و فعال سازی این افزونه روش پرداخت Stripe را در WooCommerce فعال می کند ، اما باید وارد آن شوید WooCommerce > تنظیمات > مبلغ پرداختی برای تنظیم آن.

در حساب ها و حریم خصوصی می توانید تنظیمات مربوط به ایجاد حساب و حفظ حریم خصوصی کاربر را پیکربندی کنید. می توانید انتخاب کنید تا میهمانان بتوانند بدون ایجاد حساب کاربری خریداری کنند ، صفحه حریم خصوصی و صفحات خط مشی خود را تنظیم کنید ، و انتخاب کنید که داده های کاربر تا چه مدت حفظ خواهد شد.

حساب ها و حریم خصوصی

بعدی است ایمیل در آنجا لیستی از ایمیلهایی را مشاهده خواهید کرد که WooCommerce بطور خودکار بر اساس شرایط خاصی ارسال می شود. به عنوان مثال ، هر زمان سفارش جدیدی می توان ایمیل را به آدرس ایمیل مورد نظر خود ارسال کرد. همچنین می توانید ایمیلهایی را با به روزرسانی در مورد سفارشات مشتری مانند سفارشهای بازپرداخت یا تکمیل شده مشاهده کنید.

اعلان های ایمیل

سرانجام ، پیشرفته برگه ، که جایگزین زبانه API شد ، به شما امکان می دهد جزئیات فنی دیگری مانند تنظیمات صفحه را پیکربندی کنید که در آن می توانید به WooCommerce بگویید که کدام صفحه به عنوان صفحه سبد خرید یا صفحه پرداخت شما عمل خواهد کرد.

woocommerce راه اندازی صفحه

اگر به پایین بروید ، قادر خواهید بود آنچه WooCommerce را به عنوان نقاط انتهایی که به عنوان ضمائم URL نامیده می شوند اصلاح کنید و به آنها اجازه می دهد بدون نیاز به صفحه جدید ، محتوای مختلف را نمایش دهند.

مرحله 6. اضافه کردن محصولات.

پس از اتمام تنظیمات اساسی WooCommerce ، اکنون زمان آن رسیده که محصولات را اضافه کنید. موضوع سایت Astra که در این آموزش از آن استفاده کردیم ، در حال حاضر با محصولات نمونه ارائه می شود ، و به این ترتیب یک صفحه محصول در قسمت جلویی ظاهر می شود:

صفحه محصول

حال اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانیم این را تغییر دهیم و محصولات خودمان را در باطن اضافه کنیم.

برای افزودن یک محصول جدید یا ویرایش یک محصول موجود ، فقط روی گزینه menu کلیک کنید محصولات در نوار کناری سمت چپ در داشبورد وردپرس. سپس لیستی از تمام محصولاتی را که مشاهده می کنید مشاهده خواهید کرد. از طرف دیگر ، اگر در قسمت جلوی صفحه محصول قرار دارید ، می توانید کلیک کنید ویرایش محصول در نوار سیاه در بالای صفحه. این کار شما را مستقیماً در ویرایشگر محصول قرار می دهد.

ویرایشگر محصول

در اینجاست که می توانید عنوان و توضیحات محصول را تغییر دهید. اگر به پایین بروید ، بخشی را با نام خواهید دید داده های محصول. این جایی است که بیشتر وقت خود را خواهید گذراند. در اینجا می توانید نوع محصول را انتخاب کنید و از آنجا می توانید تنظیمات دیگر محصول را پیکربندی کنید.

WooCommerce به شما امکان می دهد این نوع محصولات را اضافه کنید:

 • فیزیکی ، بارگیری ، مجازی. یک محصول مجازی لزوماً نیازی به بارگیری ندارد. به عنوان مثال جلسه مربیگری یا یک به یک جلسه مربیگری است.
 • محصول ساده. این یک محصول واحد است.
 • محصول گروه بندی شده. این مجموعه ای از محصولات مختلف است.
 • محصول خارجی. محصولاتی که خارج از وب سایت شما مانند پیوند وابسته خریداری می شوند.
 • محصول متغیر. یک محصول متغیر تغییرات مختلفی مانند رنگ و اندازه دارد.
انواع محصول

هر وقت محصولی جدید ایجاد می کنید ، اولین قدم انتخاب نوع آن است. هر نوع دارای مجموعه ای متفاوت از گزینه ها است. به عنوان مثال ، یک محصول قابل بارگیری این گزینه ها را دارد:

گزینه های محصول قابل بارگیری

در سمت چپ این بخش ، گزینه های بیشتری را برای موجودی ، حمل و نقل ، محصولات مرتبط و سایر موارد مشاهده خواهید کرد.

که در فهرست, شما قادر خواهید بود SKU را اضافه کنید ، تعداد مشخصی از سهام را برای این محصول خاص تهیه کنید ، وضعیت سهام را تنظیم کنید و موارد دیگر.

که در حمل دریایی, می توانید وزن و ابعاد محصول را مشخص کنید و همچنین یک کلاس حمل و نقل را که در مرحله قبل ایجاد کرده ایم اختصاص دهید.

حمل و نقل در داده های محصول

که در محصولات مرتبط, شما می توانید یک کالای فروش بالا و متقابل را به یک محصول اختصاص دهید. upsell محصولی است که شما به جای محصول فعلی توصیه می کنید زیرا قیمت بالاتری دارد. فروش های متقابل کالاهایی هستند که بر اساس محصول فعلی شما در سبد خرید توصیه می کنید. اگر می خواهید یک upsell یا cross-sale اضافه کنید ، نام محصول را در جعبه های مربوطه تایپ کنید.

محصولات مرتبط

همچنین می توانید ویژگی هایی را به محصولات خود در این بخش اضافه کنید ویژگی های بخش. این می تواند اندازه ، رنگ ، وزن و غیره باشد. همچنین اگر شما یک محصول متغیر را ایجاد می کنید ، ابتدا باید یک ویژگی را در اینجا اضافه کنید. اگر می خواهید در مورد نحوه ایجاد یک محصول متغیر اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی کنید راهنمای WooCommerce در اینجا است.

اگر به پایین بروید داده های محصول جعبه ، ناحیه ای را مشاهده می کنید که می توانید توضیحی کوتاه برای محصول اضافه کنید. این توضیحات در کنار محصول شما و قیمت نزدیک ظاهر می شود. آن را کوتاه و شیرین نگه دارید. می توانید تصویر سمت راست را اضافه کنید. اگر تصاویر محصول بیشتری دارید ، می توانید موارد موجود در آن را اضافه کنید گالری محصولات بخش.

توضیحات کوتاه و تصویر محصول

همچنین تنظیم نمای کاتالوگ که می تواند در قسمت بالای صفحه در قسمت زیر باشد ، مهم است انتشار. در برخی موارد ، شما ممکن است بخواهید محصولات خاصی را پنهان کنید ، زیرا شاید شما آن را به عنوان کالای متقابل با قیمت تخفیف ویژه ارائه می دهید. اینجاست که می توانید این کار را انجام دهید.

دید کاتالوگ

وقتی همه کارها را اینجا انجام دادید ، کلیک کنید به روز رسانی برای ذخیره تمام تغییرات.

اگر می خواهید در مورد انواع مختلف محصول و چگونگی درست تولید آنها ، اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این راهنمای WooCommerce مکان بسیار خوبی برای شروع است محصولات خود را با همان مراحلی که در اینجا به شما نشان دادم اضافه کنید و تا زمان تهیه لیست محصولات خود به وب سایت خود اضافه کنید.

مرحله 7. شخصی خود را پرداخت کنید.

WooCommerce همانطور که تاکنون دیدید یک افزونه عالی است ، اما یک شکایت رایج علیه آن عدم گزینه های پرداخت وجه است. شما قادر نخواهید بود که صفحات پرداخت را چگونه تغییر دهید و نمی توانید قیف فروش را با آن ایجاد کنید. قیف فروش راهی عالی برای افزایش ارزش خرید مشتری است ، بنابراین اگر آن را در وب سایت خود ندارید ، واقعاً پول را روی میز می گذارید.

اگر می خواهید برای وب سایت تجارت الکترونیکی خود قیف فروش ایجاد کنید ، بهترین افزونه ای که می تواند به شما کمک کند CartFlows است. این افزونه WordPress سازنده قیف است که به شما امکان می دهد قیف های زیبا و بسیار مؤثر درست در داخل WordPress ایجاد کنید.

ریزگردها

اگر می خواهید در مورد نحوه ایجاد قیف فروش با CartFlows اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید این آموزش را که ساخته ام بررسی کنید..

مرحله 8. بالای خرید سبد خرید بمانید.

قبل از پایان این آموزش ، بگذارید فقط یک مورد دیگر در مورد ترک سبد کالا را اضافه کنم. این یک واقعیت در تجارت الکترونیکی است که بسیاری از مشتریان بدون تکمیل خرید قصد دارند سبد خرید خود را رها کنند.

این می تواند به دلایل بسیاری باشد. شاید حواسشان پرت شده باشد ، برق یا اتصال از بین رفته است ، چیزی فوری به وجود آمده است. هرچه باشد ، بسیاری از این سبدهای رها شده اگر شما کاری در این باره انجام ندهید ، فروش خود را از دست می دهند.

خوشبختانه افزونه ای به نام وجود دارد WooCommerce سبد خرید بازیابی افزونه ای که پیگیری می کند و بطور خودکار ایمیل های پیگیری را به مشتریان با سبد رها شده ارسال می کند – همه به صورت رایگان!

اگر از مضمون Astra Site که در اینجا استفاده می کردم استفاده کرده اید ، این افزونه قبلاً برای شما نصب شده بود. اما اگر اینطور نیست ، می توانید با رفتن به آن نصب کنید پلاگین ها > جدید اضافه کن و افزونه را جستجو کنید.

این گزینه جدیدی را تحت نام WooCommerce ایجاد می کند رها سبد خرید. اگر روی این گزینه کلیک کنید ، می توانید یک نمای کلی از تعداد بسیاری از چرخ دستی های رها شده ، چند مورد بازیابی و چند مورد از دست داده مشاهده کنید..

سفارشات قابل بازیابی رها سبد خرید

همچنین می توانید ایمیل های پیگیری را که WooCommerce از طریق ارسال با استفاده از آن ارسال می کند ، سفارشی کنید ایمیل های پیگیری برگه ، موس خود را روی ایمیل که می خواهید ویرایش کنید ، کلیک کنید ویرایش کنید.

ایمیل های پیگیری

سپس به ویرایشگر ایمیل منتقل می شوید:

سفارشی کردن ایمیل های پیگیری

بسته بندی کردن

ایجاد وب سایت تجارت الکترونیکی وردپرس ممکن است به نظر پیچیده و پرمشغله به نظر برسد ، اما امیدوارم که من نوری بر روی آن بچسبانم و نشان دادم که چگونه می توانید با کمی راهنمایی این کار را انجام دهید. من از شنیدن داستانهای موفقیت هیجان زده ام ، و اگر به هر نوع کمک نیاز دارید می توانید در بخش نظرات زیر به من مراجعه کنید.

SiteGround

SiteGround یک میزبان وب بسیار آنلاین توصیه می شود زیرا آنها به کاربران WordPress سرو کرده اند و هنوز قیمت ارزان قیمت دارند. آنها بیشتر به خاطر عملکرد سریع و پشتیبانی به همان اندازه سریع شناخته شده اند.

ویژگی های کلیدی SiteGround:

 • گواهی SSL رایگان
 • پشتیبانی سریع دانشمند
 • وردپرس Staging Enviroment
 • مهاجرت رایگان وب سایت
 • پشتیبان گیری روزانه

SiteGround یک انتخاب مناسب برای نیازهای میزبان وب شماست. آنها از وب سایت های وردپرس پذیرایی می کنند و منابع کمتری نسبت به رقبای خود ارائه می دهند ، اما قابلیت اطمینان بالاتری دارند.

SiteGround را بررسی کنید

تم آسترا

Astra یک موضوع وردپرس رایگان است که بر سرعت متمرکز است. به صورت اختیاری می توانید نسخه Pro را با قیمت 59 دلار خریداری کنید که برخی از تنظیمات و گزینه های اضافی را اضافه می کند.

ویژگی های تم اصلی Astra:

 • موضوع Fastes نیست ، اما خالی از لطف نیست
 • تعداد زیادی سایت رایگان نسخه ی نمایشی
 • ویژگی منو قابل انعطاف
 • گزینه های طرح بندی سفارشی
 • پشتیبانی WooCommerce
 • پشتیبانی از LearnDash

تم Astra یک انتخاب مناسب برای هر پروژه طراحی وب وردپرس است. به نظر من بزرگترین سوال این است که حتی اگر شما نیاز به خرید یک موضوع در این روزها دارید ، زیرا سازندگان صفحه تمام کارهایی را انجام می دهند که به آنها نیاز دارید. به عنوان مثال ، Elementor یک موضوع رایگان سلام دارد که به سازنده صفحه شما اجازه می دهد همه کارها را انجام دهد.

هنوز دلایل خوبی برای خرید یک موضوع حرفه ای وجود دارد ، اما برای اکثر افراد ، آنها به احتمال زیاد با موضوع رایگان خوب خواهند بود.

برای من هر چند ، فکر می کنم Astra Theme با روندهای فعلی مطابقت نداشته است و من دیگر آن را توصیه نمی کنم.

تم های مدرن بسیار بهتری وجود دارد که سازندگان هدر و پاورقی را در مقابل محدود بودن به 3 طرح بندی ، به علاوه صفحه صفحه و انعطاف پذیرتر ارائه می دهد..

موضوع Astra را ببینید

عنصر

Elementor یک سازنده صفحه WordPress است که طراحی وب وردپرس را با طوفان انجام داده است. این مجموعه دارای عمیق ترین ویژگی ها است ، اما در عین حال بسیار آسان برای استفاده و تسلط بر آن است. Elementor کاملترین سازنده صفحه رایگان است. همچنین یک افزودنی Pro برای اضافه کردن ویژگی های توسعه دهنده اضافی نیز وجود دارد.

ویژگی های اصلی عنصر:

 • ویرایشگر صفحه جلوی زنده
 • ویژگی های شخصی سازی وب سایت
 • الگو و کتابخانه بلوک
 • گزینه های گسترده پاسخگو موبایل
 • قدرتمندترین سازنده پنجره
 • PRO ایجاد هدر / پاورقی های سفارشی
 • PRO طرح های نوع ارسال را ایجاد کنید

Elementor قویترین سازنده صفحه است که در حال حاضر در دسترس است. آنها به طور مداوم ویژگی های جدیدی را منتشر می کنند که مطابق با روند طراحی فعلی است. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود وب سایت خود را مرتبط نگه دارید.

Elementor Pro با توجه به تمام ماژول های اضافی و ویژگی های قدرت که شامل می شود ، یک ارزش باورنکردنی است.

اگر امروز یک پروژه جدید وب سایت را شروع می کردم ، Elementor سازنده صفحه ای است که من انتخاب می کنم. من آن را یک سازنده صفحه وردپرس می دانم که استفاده از آن لذت بخش است.

عنصر را بررسی کنید

CartFlows

CartFlows سازنده قیف فروش برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از سازنده صفحه مورد نظر خود ، به سرعت و به راحتی قیف های فروش بسازید.

ویژگی های Key CartFlows:

 • قالب های حرفه ای طراحی شده
 • 5 برجستگی سفارش مکان
 • با یک کلیک upsells
 • از صفحه ساز ترجیحی خود استفاده کنید
 • قابل تمدید برخلاف قیف های کلیک
 • تایمر شمارش معکوس و آزمایش تقسیم

اگر می خواهید سازنده قیف فروش برای وردپرس باشید و از میزبانی خود و یا استفاده از هاست مدیریت شده با وردپرس خوب هستید ، پس CartFlows اگر گزینه ای عالی باشد زیرا استفاده از آن بسیار آسان و در عین حال بسیار قدرتمند است.

CartFlows را بررسی کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector