افزونه های WordPress برای تقویت شما در بازاریابی وابسته

اگر روش های چگونگی کسب درآمد از وب سایت خود را حساب کنیم ، بازاریابی شرکت های وابسته هنوز روش های دیگر را پیشی می گیرد. امروزه یکی از ماشین های پولی پررونق است که می توانید یک جریان ثابت از درآمد منفعل داشته باشید. در اصل ، هنگامی که شخصی محصول خرده فروش آنلاین را از طریق لینک ارجاع شما خریداری می کند ، کمیسیون دریافت می کنید.


اگر وب سایت وردپرس یا یک وبلاگ خود را اداره می کنید ، یک راه خوب برای رشد تجارت بازاریابی وابسته شما است. شما فقط باید بهترین افزونه را برای خود انتخاب کنید.

بازاریابی وابسته چیست?

بازاریابی وابسته نوعی ترتیب ارجاع است که در آن یک خرده فروش آنلاین یا تبلیغ کننده برای هر فروش که به وب سایت خود وارد می کند هزینه های کمیسیون را به شرکت های وابسته می دهد.

به عنوان مثال ، شما تصمیم گرفتید که با آمازون کار کنید زیرا این یک شرکت مشهور خرید آنلاین است. شما باید محصولات مورد نظر خود را مرور کرده و پیوند ارجاع آمازون را در وب سایت خود قرار دهید. هنگامی که مشتری روی آن کلیک کرد و محصولی را از سایت شما خریداری کرد ، درصدی از فروش به شما داده می شود.

یک تکنیک ایجاد سری صفحات فرود برای هدایت مخاطبان شما و تبلیغ محصولات است. بسیاری از بازاریاب های وابسته در حال انجام کار تمام وقت و کسب درآمد جدی هستند.

بنابراین ، در کنار استراتژی بازاریابی ، وب سایت شما به بهترین افزونه های بازاریابی وابسته نیاز دارد تا تجارت خود را به سطح بعدی برسانید.

بهترین افزونه های بازاریابی وابسته برای وب سایت وردپرس شما

1. WPForms

WPForms به شما کمک می کند تا دو بخش مهم موفقیت کسب و کار بازاریابی وابسته خود را انجام دهید.

ابتدا ، برای ایجاد یک فرم تماس با ما ، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا شفاف سازی درباره محصولاتی که تبلیغ می کنید ، سریعاً با مشتریان خود در تماس باشید..

دومین, برای ایجاد یک لیست ایمیل با پرسیدن وب بازدید کنندگان برای پر کردن فرم و عضویت در خبرنامه شما. بنابراین ، اگر به طور مرتب پست های وبلاگ را برای تبلیغ محصولات خود منتشر می کنید ، می خواهید به مشتریان خود در مورد آخرین به روزرسانی این محصولات اطلاع دهید.

WP Forms به شما امکان می دهد با ویژگی کشیدن و رها کردن ، فرم های تماس را به راحتی و به سرعت بسازید. حتی می توانید از چندین قالب فرم از پیش ساخته استفاده کنید. همچنین 100٪ پاسخگو است.

شما می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید ، یا اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری داشته باشید ، طرح حق بیمه آن با 79.00 دلار در سال شروع می شود.

از WPForms بازدید کنید

2. پیوندهای زیبا

همانطور که از نام این سایت پیداست ، Pretty پیوندها با کوتاه کردن و سفارشی کردن آنها ، لینک های ارجاع شما را بهتر به نظر می رساند تا آنها را به نظر برسد ، تمیز ، به یاد ماندنی ، اشتراکی و قابل صحبت. پیوندهای کوتاه از راههای طولانی بهتر هستند زیرا پیوندهای طولانی مشتریان شما را گیج می کنند و ممکن است فکر کنند این یک کلاهبرداری است.

می توانید پیوندهای بسیار زیبا را با شروع از 59 دلار در سال برای یک وب سایت وردپرس ، 99 دلار در سال برای حداکثر 5 سایت و 199 دلار در سال برای حداکثر 25 سایت دریافت کنید..

از پیوندهای زیبا دیدن کنید

3. تشنگی

افزونه ThirstyAffiliates در مدیریت پیوندهای وابسته به شما کمک می کند. به عنوان مثال ، تغییراتی در پیوندهای شما ایجاد شده است ، و باید آنها را به روز کنید ، می توانید بلافاصله به صفحه کنترل بروید ، و تمام لینک های وابسته را در وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. به راحتی می توانید پیوندها را به موارد صحیح برطرف کنید.

نکته خوب دیگر در مورد این افزونه این است که از انواع پست های سفارشی مناسب استفاده می کند ، به طوری که هیچ نفری از پایگاه داده یا درگیری پیوند وجود نخواهد داشت. همچنین می توانید تصاویر را به لینک های وابسته خود اضافه کنید و هر کلیک را ردیابی کنید.

همچنین یک افزونه رایگان است. اما اگر می خواهید ویژگی های حرفه ای آن ، از جمله مکان جغرافیایی ، واردات / صادرات CSV ، بررسی خودکار سلامتی لینک ، لینک خودکار خودکار کلمات کلیدی و موارد دیگر را باز کنید ، می توانید آن را با حداقل 49 دلار در یک سایت دریافت کنید. اگر چند وب سایت وابسته دارید ، می توانید برنامه 79 $ آن را تا 5 سایت یا 149 دلار برای سایتهای نامحدود خریداری کنید.

به ThirstyAffiliates مراجعه کنید

4. EasyAzon

اگر یک بازاریاب وابسته به آمازون هستید و به صورت دستی در جستجوی محصولات هستید و پیوندهایی را از طریق وب سایت آمازون ایجاد می کنید ، پیشنهاد می کنم از افزونه EasyAzon استفاده کنید.

با EasyAzon می توانید بطور خودکار لینک های وابسته به هر محصول آمازون ایجاد کنید. حتی به شما کمک می کند محصولاتی را پیدا کنید که در صنعت یا طاقچه های شما انتخاب شده باشد. برای خرید راحت تر مشتریان از وب سایت خود ، می توانید دکمه “Buy It Now” آمازون را نیز اضافه کنید.

EasyAzon افزونه رایگان دیگری است. اما اگر چندین سایت دارید و می خواهید ویژگی های حرفه ای بیشتری از جمله قابلیت های ‘افزودن به سبد خرید ، پیوندهای وابسته به تصویر ، پنجره های محصول ، پنهان سازی پیوند خودکار وابسته ، می توانید فقط با 47 دلار خریداری کنید. اگر یک وب سایت وابسته به ساختمان آژانس برای مشتریان هستید ، می توانید آن را با 67 دلار دریافت کنید.

به EasyAzon مراجعه کنید

5- OptinMonster

اگر می خواهید لیست ایمیل خود را از طریق پنجره ها و سایر فرم های تبدیل کننده بالا تبدیل کنید ، می توانید روی OptinMonster حساب کنید..

در نگاه اول ، این یک برنامه مستقل است ، به این معنی که می تواند جدا از وردپرس با تمام سیستم عامل های وب سایت یکپارچه شود. برای اینکه بتوانید از ویژگی های این افزونه استفاده کنید ، باید یک حساب OptinMonster ایجاد کنید.

با OptinMonster می توانید انواع کمپین های سفارشی مانند فرم های پنجره ایجاد کنید, پنجره های خروجی ، اسلایدها ، هدرهای شناور و میله های پاورقی و غیره.

این کمک می کند تا بازدید کننده خود را فوراً به مشترکان یا حتی خریداران تبدیل کنید. چطور؟ به عنوان مثال ، یک بازدید کننده در حال مشاهده محصولات زیبایی در وب سایت شما است. می توانید پنجره بازده خارج از کشور را اضافه کنید و سایر محصولات مرتبط را که ممکن است توجه او را به خود جلب کند ، روی پیوند وابسته کلیک کرده و سپس خریداری کنید.

استفاده از OptinMonster بسیار آسان است. حتی اگر در صنعت بازاریابی وابسته ای تازه کار هستید و یا حتی در ایجاد اشکال هستید ، با سازنده کشیدن و رها کردن برای شما همراه است تا بتوانید به راحتی فرم ها و پنجره ها را ایجاد کنید ، و آنها را مطابق ترجیح و نوع کمپین خود را سفارشی کنید. راه انداختن. اگر به دنبال جایگزین هستید, ممکن است علاقه مند باشید SendinBlue را در نظر بگیرید.

می توانید OptinMonster را با 9 دلار در هر ماه شروع کنید و در هر ماه می توانید تا 99 دلار افزایش پیدا کنید.

به OptinMonster مراجعه کنید

6. MonsterInsights

بنابراین ، پیوندهای وابسته خود را تنظیم کرده و کمپین هایی را بنا کرده اید. به همین جا ختم نمی شود شما باید عملکرد هر لینک را ردیابی کنید تا بدانید چه میزان فروش به دست آورده اید یا چند نفر تصمیم به کلیک روی یک لینک خاص گرفتند. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود در مورد حرکت بعدی خود فکر کنید.

اگر دقیقاً بدانید مشتری شما کیست ، افزایش ترافیک و فروش آسان تر خواهد بود. MonsterInsights به بخش تجزیه و تحلیل تجارت بازاریابی وابسته شما کمک می کند. این وب سایت وردپرس شما را با Google Analytics و گزارشهای تحلیلی را در داشبورد وردپرس نمایش می دهد.

MonsterInsights نسخه رایگان و حرفه ای دارد. نسخه رایگان در واقع برای تأمین نیازهای تحلیلی شما کافی است ، اما اگر می خواهید بینش های گزارشگر قابل تنظیم تری داشته باشید ، می توانید نسخه حرفه ای را با شروع 99.50 دلار در سال برای یک سایت واحد ، 199.50 دلار در سال برای حداکثر 5 سایت و 399.50 دلار در هر سال خریداری کنید. سال تا 25 سایت.

از MonsterInsights دیدن کنید

7. AffiliateWP

AffiliateWP یک راه حل بازاریابی وابسته است که پیوندهای وابسته از جمله محصولات و قیمت های مرتبط با آنها را پیگیری می کند. با نصب این افزونه ، می توانید یک تب جدید در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید ، و هنگامی که بر روی آن کلیک می کنید ، داشبوردی را می بینید که دارای وابستگی ، درآمد ، بازدید و سایر اطلاعات مرتبط با آن است..

نصب و راه اندازی آن آسان است. این فراهم می کند ردیابی وابسته دقیق و گزارش در زمان واقعی. شما حتی می توانید گزارش های خود را برای اهداف پیش بینی ، حسابداری یا حسابداری به CSV صادر کنید.

اگر یک سایت واحد دارید ، می توانید AffiliateWP با 99 دلار در سال دریافت کنید. اگر یک تجارت بزرگتر با چندین سایت هستید ، برنامه های با درآمد بالاتر را از 149 دلار در سال ، 249 دلار در سال یا 499 دلار در سال خریداری کنید..

از AffiliateWP بازدید کنید

8. AdSanity

اگر می خواهید درآمد اضافی داشته باشید ، پس چرا پیوندهای وابسته خود را در نوار کناری و درون محتوا تبلیغ نکنید؟ AdSanity به شما در مدیریت تبلیغات در وب سایت و نگه داشتن آمار کمک می کند.

حتی اگر یک مبتدی کاملاً باشید ، از طریق AdSanity ، می توانید تبلیغات با ظاهر حرفه ای ایجاد کنید. دارای رابط کاربری تمیز و کاربر پسند است. سبک و سریع است. اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری داشته باشید ، افزونه قابل توسعه است ، به این معنی که بسته به نیاز تجارت بازاریابی وابسته خود می توانید چندین افزودنی اضافه کنید.

اگر یک وبلاگ نویس هستید و فقط یک وب سایت دارید ، می توانید آن را فقط با 49 دلار در سال خریداری کنید. اگر چندین سایت دارید و به برنامه افزودنیهای طرفدار آن نیاز دارید ، می توانید برنامه سالانه 149 دلار یا برنامه عمر 489 دلار را دریافت کنید.

از AdSanity بازدید کنید

نتیجه

شروع یک تجارت بازاریابی وابسته ممکن است در ابتدا آسان نباشد ، اما به محض این که به آن آویزان شوید و شروع به کسب کمیسیون کنید ، می فهمید که این تجارت بسیار پر سود است. شما فقط باید بازار هدف خود را بشناسید و به آنها محصولات مناسب بدهید.

نکته شگفت انگیز این است که شما نیازی به انجام آن به صورت دستی ندارید. با کمک افزونه های فوق می توانید به سرعت تجارت خود را برقرار کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map