مروری بر Drip eCommerce CRM

اتوماسیون بازاریابی ایمیل تبدیل به ابزاری ضروری برای فعالیتهای خودکار ایمیل شده است است ناشی از اقدامات هر کاربر. قطره به عنوان یک ابزار اتوماسیون ایمیل این پتانسیل را دارد که با خودکار کردن کارهای خسته کننده در ایجاد پیام های فوق العاده مرتبط و به موقع به مشتریان ، بتواند تجارت شما را رونق بخشد..


بیایید با Drip بیشتر بدانیم و مشخص کنیم که آیا این ابزار بازاریابی بهترین ابزار اتوماسیون بازاریابی برای تجارت الکترونیکی شما است یا خیر.

قطره چیست؟?

قطره یکی از ابزارهای جدیدتر اتوماسیون بازاریابی است که در سال 2003 به بازار آمد و توسط صاحبان LeadPages به دست آمد. با گذشت زمان ، Drip محبوب تر شد و به راحتی در بالای ابزارهای اتوماسیون بازاریابی برای انواع مختلف مشاغل تجارت الکترونیک قرار می گیرد..

یکی از بهترین موارد Drip این است که می تواند به راحتی با ابزارهای شخص ثالث ادغام شود تا به داده های مشتری برای عمل دسترسی پیدا کند. با استفاده از Drip می توانید به سرعت بینش خود را به واقعیت تبدیل کنید. به عنوان مثال ، در ترکیب با WooCommerce ، می توانید داده ها یا پرونده های مربوطه را به حساب Drip خود ارسال کنید. ما همچنین لیست کرده ایم راه حل های دیگر در تقویت کمپین های بازاریابی ایمیل شما, حتماً بررسی کنید.

چیزی که قطره را بی نظیر می کند?

Drip همچنین با سایر ابزارهای بازاریابی ایمیل مانند تنظیم ایمیل های بازاریابی که بطور خودکار در یک برنامه ارسال می شود ، مفهوم مشابهی دارد. شاید به محض ورود به سایت یک ایمیل ارسال شود ، دیگری سه روز بعد بیرون خواهد رفت ، یک نفر دیگر در آخر هفته آینده.

یا ، نامه های الکترونیکی را می توان براساس محرک ها تغییر داد ، یا اقداماتی که شخص انجام داده است مانند ثبت نام در سرویس شما یا خرید انجام داده است ، به همین دلیل است که گاهی به آنها ایمیل های رفتاری نیز گفته می شود..

اما چه چیزی Drip را بی نظیر می کند?

Drip به شما کمک می کند تا با جمع آوری تمام داده های کاربر از وب سایت خود ، فعالیت های مشتری بالقوه خود را درک و ارزیابی کنید. هنگامی که شما می دانید گزینه های ارجحیت مشتریان بالقوه شما چیست ، اکنون می توانید با ارسال ایمیل های شخصی شده با حس تعامل که باید توسط مشتریانتان احساس شود ، بینش خود را دریافت کرده و به راحتی آن را به واقعیت تبدیل کنید.

امکانات

1. پیگیری رویداد

به جای داشتن برچسب ، از ردیابی رویدادها می توان در Drip استفاده کرد. این فعالیت مشترکین را ردیابی می کند و به اطلاعات منتقل می شود. پس از جمع آوری داده ها ، می توانید داده ها را مرور کرده و پیگیری کنید که می خواهید برای ارسال ایمیل به مشتریان ، چه رویکردی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید ، یک ایمیل مختصر و شخصی می تواند توجه خواننده شما را به خود جلب کند.

به جای داشتن برچسب درست مانند سرویس های معمول بازاریابی ایمیل ، اکنون می توانید از ردیابی رویدادها در Drip استفاده کنید زیرا ممکن است شخصی تر به نظر برسد تا مشتریان شما احساس ارزشمندی بیشتری داشته باشند.

2. گردش کار بصری

با گردش های دیداری Drip می توانید به راحتی ایمیل پیشرفته طراحی کرده و برای مشتریان خود ارسال کنید. به جای ارسال پیام تبلیغاتی با متن ساده ، کمپین تصویری به شما امکان می دهد تا بر اساس فعالیت های بینندگان و مشتریان خود ، قوانین و محرک ها را تنظیم کنید..

گردش های بصری می توانند به راحتی فعالیت های بینندگان شما را ردیابی کنند. جمع آوری داده های داده شده می تواند به شما در ایجاد ایمیل های تصفیه شده تر کمک کند که بتوانند استانداردهای شما را برآورده کرده و یک ایمیل مورد توجه خود را به مشترکان خود تحویل دهند..

3. زمینه های سفارشی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Drip ، زمینه های دلخواه آن است. می توانید همانطور که می خواهید برای پرداختن به مشتریان خود ، زمینه های سفارشی اضافه کنید. برخلاف خدمات معمول بازاریابی ایمیل ، تنها با نام اول و دوم مشتریان. قطره می تواند مکان ، نوع تجارت یا هر اطلاعات دیگری را که از داده های ردیابی شده توسط قطره جمع آوری می شود ، اضافه کند.

از آنجا که Drip به شما امکان می دهد زمینه های سفارشی را به عنوان یک قانون اتوماسیون ایجاد کنید ، بنابراین شانس شما برای ایجاد یک کمپین ایمیل منحصر به فرد برای مشتری است.

قیمت گذاری و پشتیبانی

Drip بر اساس نیاز شما و تعداد مشترک شما سه برنامه ارائه می دهد.

 • برنامه اولیه – با 49 دلار در هر ماه ، تا 2500 نفر شروع می شود و می توانید ایمیل نامحدود ارسال کنید.
 • Pro Plan – از 122 دلار در ماه برای 5000 مشترکین که می توانند ایمیل های نامحدودی ارسال کنند نیز شروع می شود.
 • طرح سازمانی – قیمت گذاری در هر ماه ممکن است به میزان لیست های ایمیل شما بستگی داشته باشد. این می تواند تا 5000 مشترک داشته باشد. برای قیمت گذاری ، آنها یک ماشین حساب آنلاین ارائه می دهند که در آن می توانید هزینه های ماهانه خود را برای این نوع برنامه بررسی کنید.

شما می توانید بر اساس نیاز خود از بین سه طرح پیشنهادی انتخاب کنید. اگر هنوز یک لیست ایمیل کوچک دارید ، فقط از برنامه اولیه استفاده کنید و با افزایش لیست ایمیل شما ، در صورت نیاز می توانید برنامه های خود را ارتقا دهید. آنها همچنین یک آزمایش 2 هفته را به صورت رایگان ارائه می دهند.

همانطور که می دانید Drip یکی از گرانترین ابزارهای اتوماسیون بازاریابی ایمیل است ، اما اگر در یکی از برنامه های آنها مشترک شوید ، می توانید به کلیه ویژگیهای قدرتمند Drip دسترسی پیدا کنید. وقتی تصمیم به اشتراك در Drip گرفتید ، آنها هرگز در صورت نیاز 24 ساعت 7 از شما پشتیبانی نخواهند كرد ، بدون توجه به آنچه در آن عضو شده اید ،.

همچنین می توانید با پشتیبانی ویژه Drip مانند مشاوران معتبر Drip آنها دسترسی داشته باشید. آنها به شما کمک می کنند بینش و اهداف خود را برای تجارت خود تحقق بخشید و اطمینان حاصل کنید که هر درصدی که با Drip می پردازید ، واقعاً ارزش آن را دارد.

باید از قطره استفاده کنید?

اگر شروع به کار کرده اید ، خوب است که هنوز از Drip استفاده نکنید. از آنجا که بسیاری از ابزارهای بازاریابی ایمیل وجود دارد که از طریق ایمیل و لیست های کوچکتر به شما کمک می کنند. ممکن است بخواهی SendinBlue را جایگزین در نظر بگیرید. اما با گذشت زمان و بازار خود را گسترش داده اید ، زمان آن رسیده است تا ابزار ارزان قیمت ایمیل خود را به Drip تغییر دهید.

اگرچه ممکن است Drip برای بعضی از افراد گران باشد ، اما ویژگیهای مفیدی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا تجارت شما شناخته شود. Drip همچنین آزمایش آزمایشی 2 هفته ای رایگان را ارائه می دهد که می توانید از آن استفاده کنید و هیچ هزینه ای برای شما دریافت نمی کند. پس از انجام آزمایش 2 هفته شما ، چرخه صورتحساب شروع می شود. این آزمایش به شما کمک می کند تا به صورت رایگان با Drip آشنا شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map