10 بهترین خدمات و نرم افزار بازاریابی ایمیل برای سال 2019

شما می توانید هر چیزی را که نوین بازاریابی ایمیل در مورد آن می گویند برطرف کنید. نه کمتر از Business.com نشان داد که “برای هر 1 دلار که برای بازاریابی ایمیل در ایالات متحده هزینه می شود ، میانگین بازده 44 دلار است.” اگر این یک ROI قابل توجه برای شما نیست ، پس باید برای ایجاد ایمیل برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری اخبار با مشتریان ، روشهای خلاقانه تری داشته باشید. هیچ انكاری وجود ندارد كه هنوز هم یكی از مؤثرترین استراتژی های بازاریابی در همه زمان ها باشد.


اگر می خواهید مشتریانتان احساس کنند که آنها شایسته هستند و از محتوای آموزنده دریافت می کنند ، ممکن است شما به بهترین نرم افزار بازاریابی برای کمک به اعتبار تجاری خود نیاز داشته باشید.

نحوه انتخاب بهترین سرویس بازاریابی ایمیل

اجازه دهید ما شما را از طریق عواملی که باید در انتخاب سرویس بازاریابی صحیح در نظر بگیرید ، پیاده کنیم.

1. قیمت

البته در صدر این لیست قرار دارد. پس از فهمیدن اینکه قیمت مهمترین مسئله مورد نظر است ، حتماً در برنامه ای که شایسته خدمات و راحتی آنها باشد ، مشترک شوید.

اگر کسب و کار می تواند در عضویت در این سرویس بازاریابی تداوم داشته باشد یا خیر که رشد کسب و کار سودمند است ، ارزیابی کنید..

هیچ مشکلی برای سرمایه گذاری در این نوع خدمات وجود ندارد ، اما تحقیق در مورد صحیح که واقعاً به شما کمک می کند بسیار مهم است.

2. سهولت استفاده

بسیاری از دارندگان وب سایت درباره مسائل فنی خیلی آگاه نیستند. بنابراین ، در انتخاب سرویس بازاریابی مناسب همیشه اطمینان حاصل کنید که از کاربرد آن ساده و آسان است. به این افزونه های بازاریابی ایمیل نگاهی بیندازید که می تواند شما را در سطح بعدی کمپین های تجارت الکترونیکی شما قرار دهد.

3. تحویل

تحویل به معنای توانایی سرویس بازاریابی برای ارسال نامه در زمان مقرر است. انتخاب خدمتی که حداکثر نرخ تحویل را تضمین می کند اولویت است.

4. ابزار تست اسپلیت A / B

آزمایش A / B رفتار مشتری شما را محاسبه می کند. استفاده می شود برای تعیین اینکه کدام تغییر عملکرد بهتر را برای یک هدف تبدیل معین انجام می دهد.

داشتن این نوع ابزار یک روش عالی برای تعیین اینکه کدام استراتژی کار می کند و کدام کار نمی کند. این می تواند همراه با سطوح مختلف مانند:

 • تیتر نامه تست A / B
 • A / B تست کپی ضبط نامه
 • A / B تست میزان باز بودن نامه

5- تحلیلی و گزارشگری

تجزیه و تحلیل و گزارش به شما کمک می کند تا حرکت مشتریان خود را تعیین کنید و استراتژی بازاریابی ایمیل شما از طریق نرخ باز و کلیک تا چه اندازه موثر است و نرخ تبدیل چقدر است.

6. ابزار اتوماسیون

ابزارهای اتوماسیون برای همه بازاریاب های ایمیل امری ضروری نیست ، اما می توانند راهی برای داشتن درآمد منفعل در تجارت شما باشند.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، باید یک سرویس بازاریابی ایمیلی پیدا کنید که تقسیم بندی را ارائه می دهد تا به شما در ارائه محتوای مناسب تر به مشترکان کمک کند.

7. سازنده فرم

اگر یک نرم افزار بازاریابی را انتخاب کنید که سازنده فرم عالی باشد ، راحت است. سازنده فرم با استفاده از فرم های ثبت نام بسته به پیشنهادات شما ، استراتژی شما را جذاب تر می کند. ما بهترین افزونه های فرم WP را ذکر کردیم به شما اجازه می دهد تصمیم بگیرید که مناسب ترین شما چیست.

8. ادغام

اگر تجارت شما از برنامه هایی مانند WordPress ، Shopify ، WooCommerce و سایر موارد استفاده می کند ، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار خدمات بازاریابی شما می تواند با آنها همراه شود. همچنین ، هنگام استفاده از یک نرم افزار خاص بازاریابی ایمیل ، مطمئن شوید که تمام ابزارهای اساسی مورد استفاده شما خراب نمی شوند.

خدمات بازاریابی برتر ایمیل

حال ، می خواهیم به بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیل برای استفاده برای شغل خود برویم.

1. ConvertKit

ConvertKit ارائه دهنده خدمات ایمیل است که به خصوص برای وبلاگ نویسان ، پادکست ها و سایر شرکت هایی که در حال ایجاد مخاطب هستند مفید است..

ConvertKit همچنین دارای ویژگی اتوماسیون بصری است که به شما امکان می دهد به هر روشی که بخواهید ، یک طراحی بسازید. با ConvertKit ، همه چیز در داخل خود ویرایشگر اتوماسیون انجام می شود. بنابراین ، کلیک کردن روی یک مرحله ایمیل به شما امکان ویرایش آن را به صورت آنلاین می دهد.

برخلاف ارائه دهندگان خدمات ایمیل ، ConverKit عمدتاً روی ایمیل های متنی متمرکز است ، که بیشتر در برقراری ارتباط با مشترکین شما صمیمی تر است.

ConvertKit با یک آزمایش رایگان 14 روزه و 29 دلار در ماه شروع می شود.

از ConvertKit بازدید کنید

2. هراس

Aweber یکی از ارائه دهندگان ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل است. این تجارت از دهه 90 میلادی شروع به کار می کرد ، که این امر به یک سرویس بازاریابی قابل اعتماد تبدیل می شود.

Aweber بهترین مورد استفاده در الگوهای فرم ثبت نام است. این کاربر پسند مخصوصا برای کاربران غیرتکنیک است زیرا در شخصی سازی فرم های ثبت نام شما بدون استفاده از آن بسیار آسان است. Aweber قابلیت تست A / B را در فرمهایی که برای گیرندگان شما ارسال شده است ، بنابراین می توانید به راحتی بررسی کنید که استراتژی شما کار می کند یا خیر..

یکی دیگر از ویژگی های معروف Aweber برنامه های تلفن همراه Aweber آنهاست که می توانید با استفاده از تلفن های همراه خود ایمیل هایی را به راحتی ارسال کنید..

Aweber یک محاکمه 30 روزه ارائه می دهد و می توانید 19 دلار در ماه خریداری کنید.

از Aweber بازدید کنید

3. تماس مداوم

ثابت تماس با بسیاری از سال های فعالیت خود دارای پیشرفت های زیادی در این زمینه است. برنامه بازاریابی ایمیل آن به مشاغل اجازه می دهد داده های مشتری را از صفحه گسترده یا مشتریان ایمیل ، مانند Gmail و Microsoft Outlook وارد کنند.

همچنین یکی از آخرین به روزرسانی های آن این است که هم اکنون می توانید به صفحه های فیس بوک متصل شوید تا تبلیغات خود را در آن قرار دهید.

ثابت تماس با استفاده ساده است زیرا دارای سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن است که در آن می توانید استراتژی های ایمیل خود را از ابتدا شروع کنید و شخصی سازی کنید. همچنین این ویژگی خارق العاده را دارد که بطور خودکار ایمیل را به گیرندگانی ارسال می کند که اولین ایمیل را مشاهده نکرده اند تا آن را بیشتر نمایان کنند.

سایر ویژگی های تماس با تماس ثابت که می توانید منتظر آنها باشید:

 • تقسیم بندی ایمیل
 • مدیریت تماس با ما
 • ابزارهای بازاریابی رویداد
 • ادغام تجارت الکترونیکی

ثابت تماس با یک آزمایش 30 روزه ارائه می دهد ، و می توانید آن را با 20 دلار در ماه خریداری کنید.

تماس با ما تماس بگیرید

4. ActiveCampaign

ActiveCampaign به شما امکان می دهد تا در بازاریابی ایمیل خود خلاق تر باشید. این یک ابزار کشیدن و رها کردن است که طراحی ایمیل های مورد نظر خود را آسان تر می کند. اگر خیلی تیزهوش نیستید ، ممکن است از الگوهای پیش ساخته آنها نیز استفاده کرده و لمس خود را اضافه کنید. برای بیان و برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبین می توانید ایمیل های متنی ساده خود را به فیلم یا گرافیک تبدیل کنید.

ActiveCampaign با یک آزمایش رایگان 30 روزه با 15 دلار در ماه شروع می شود.

از ActiveCampaign بازدید کنید

5. MailChimp

آخرین بروزرسانی MailChimp ویژگی اتوماسیون آن است. این به کاربر اجازه می دهد تا هنگامی که توسط فعالیت یک مشترک ایجاد شود ، ایمیل های خودکار ایجاد و ارسال کند.

MailChimp یک حساب حق بیمه رایگان ارائه می دهد ، که برای صاحبان مشاغل با بودجه اندک و بدون بودجه انتخاب محبوب است. اگرچه این یک اشتراک رایگان است ، اما نمی توانید پیشنهادات آن را دست کم بگیرید زیرا مطمئناً به نیازهای تجاری کمک می کند.

می توانید MailChimp را بصورت رایگان دریافت کنید یا فقط قیمت اولیه 10 دلار در ماه را بخرید.

از MailChimp دیدن کنید

6. GetResponse

GetResponse یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی بسیار تولیدی است. تقریباً تمام ویژگی های این سرویس وجود دارد ، نه تنها بازاریابی از طریق ایمیل ، بلکه صفحات فرود و وبینار را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

برخی از ویژگی های عالی GetResponse عبارتند از:

 • دارای ویژگی کشیدن و رها کردن است
 • از پاسخگویان خودکار استفاده می کند
 • گردش کار اتوماسیون را ایجاد می کند
 • ویژگی تست A / B برای روزنامه ها و صفحات فرود

GetResponse یک آزمایش 30 روزه رایگان دارد و ماهانه 15 دلار شروع می شود.

از GetResponse بازدید کنید

7. SendinBlue

SendinBlue همچنین به خصوص در صنعت تجارت الکترونیک از محبوبیت بالایی برخوردار است. این سرویس سه سرویس از جمله ایمیل ، پیام کوتاه و IP اختصاصی را ارائه می دهد.

در صورت داشتن فروشگاه آنلاین ، این می تواند بسیار مناسب باشد. همچنین اس ام اس ، پیام های معامله ای را ارائه می دهد که حرکت مشتری شما را ردیابی می کند.

به عنوان مثال ، پس از اتمام خرید محصول شما ، یک متن تأیید به مشتری شما ارسال می شود.

SendinBlue به عنوان نرم افزار بازاریابی ایمیل دارای ابزاری کشیدن و رها کردن برای کمک به کاربران خود در ساخت ایمیل های خود با سهولت است. آنها همچنین می توانند از قالب های از پیش ساخته موجود استفاده کنند. برای نگاهی بی محکم به SendinBlue ، ادامه دهید بررسی اخیر SendinBlue ما.

اتوماسیون از پیش ساخته نیز در SendinBlue موجود است که آماده سفارشی سازی است. سه خدمات ارائه شده ذکر شده از SendinBlue قیمت گذاری خاص خود را دارد.

شما می توانید SendinBlue را به صورت رایگان تا 25 دلار در ماه داشته باشید.

از SendinBlue بازدید کنید

8. MailerLite

MailerLite یکی از جدیدترین صنعت است. حتی اگر آنها جدید باشند ، این ویژگی منحصر به فرد را دارد که بازاریابی ایمیل خود را برای مشترکین خود ارسال کنید.

ویژگی شخصی سازی شده این امکان را می دهد تا قسمت اجتناب ناپذیر از ایمیل خود را برای مشترکین خاص خود پنهان کرده یا نمایش دهید. نکته دیگر این است که می توانید اطلاعات شخصی مشترک (که آنها به طور داوطلبانه به آنها داده اند) اضافه کنید تا بتوانید به روشی شخصی تر به آنها نزدیک شوید.

MailerLite برای ایمیل های فله بسیار عالی است. این کمک می کند تا بدون دردسر ایمیل به لیست تماس در حال رشد خود ارسال کنید.

می توانید MailerLite را برای یک برنامه رایگان یا 10 دلار در ماه داشته باشید.

از MailerLite بازدید کنید

9. ایمیل معیار

Benchmark Email برای مشاغل کوچک و نوپا که نیاز به ایجاد کمپین های بازاریابی ایمیل موفق دارند بسیار عالی است.

این امکان را به شما می دهد تا با ابزارهایی با کاربرد آسان مانند ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن به ابزارهای اتوماسیون ، کمپین های ایمیل حرفه ای خلاق و ساده ایجاد کنید..

بنچمارک الکترونیکی ابزارهای بسیار ساده ای دارد ، از ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن آن گرفته تا ابزارهای اتوماسیون.

سایر ویژگی هایی که Benchmark Email ارائه می دهد:

 • تست تقسیم A / B
 • برنامه تلفن همراه که مشاهده ایمیل از طریق تلفن های همراه را آسان می کند
 • ادغام آنها با 300 برنامه به علاوه برنامه های دیگر هموار کار می کنند
 • لیست سازندگان

با شروع از برنامه رایگان تا 13.9 دلار در ماه می توانید در Benchmark Email مشترک شوید.

به ایمیل معیار بازدید کنید

10. قطره

Drip یکی از بهترین نرم افزارهای بازاریابی ایمیل به صاحبان فروشگاه های آنلاین است و توصیه می شود ، خصوصاً اگر شما یک کاربر Shopify باشید.

Drip دارای این ویژگی های آسان و قابل استفاده و از پیش ساخته است که فقط به چند تغییر نیاز دارد ، و شما آماده هستید. آنها همچنین دارای این ویژوال سازنده هستند ، که باعث می شود فعالیت ایمیل شما مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

هر آنچه که در فروشگاه Shopify شما اتفاق می افتد ، پس از ادغام آن در Drip ، به طور خودکار بازاریابی ایمیل را برای مشترکین ترویج مشاغل شما ارسال می کنید..

به عنوان مثال ، محصولی را ارائه می دهید که برای مدت مشخصی در معرض فروش باشد ، این اعلان مستقیماً به مخاطبین ارزشمند شما جهت ارتقاء فروش محصول شما ارسال می کند. می خواهید شیب بیشتری روی Drip بزنید؟ شما می توانید به سمت حرکت کنید بررسی دقیق Drip CRM ما در اینجا.

می توانید Drip را به مدت 14 روز به صورت رایگان امتحان کنید و با قیمت 49 دلار در ماه برای آنها مشترک شوید.

از قطره بازدید کنید

سؤالات متداول درباره بازاریابی ایمیل

1. آیا هنوز به بازاریابی ایمیل احتیاج ندارم حتی اگر محصولی را نمی فروشم?

قطعاً! اگر یک وبلاگ نویس هستید ، ایجاد یک لیست ایمیل و ارسال آن به مشترکان خود که پست جدید یا پست آینده دارید به شما کمک می کند.

2. چگونه می توانم مشترکان بیشتری کسب کنم?

استفاده از آهنرباهای سرب راهی عالی برای کسب مشترکان است. یک آهنربای سرب در ازای آدرس های ایمیل خود ، پاداش یا محصولی رایگان برای مشترکین شما است. جمع آوری آدرس های ایمیل آنها به شما امکان می دهد یک لیست ایمیل ایجاد کنید که برای به دست آوردن مشترکان بیشتر مفید باشد.

3. هر چند وقت یکبار باید کمپین های ایمیل ارسال کنم?

این بستگی به صنعتی دارد که به آن وارد شوید. ارسال حداقل 4 ایمیل در هفته برای اطلاع شما مشترکان کافی است.

نتیجه

استفاده از یک کمپین ایمیل می تواند یک کار بزرگ اما یک استراتژی عالی باشد تا یکی از مشاغل شناخته شده در صنعت شما باشد.

همیشه فاکتورهایی را که باید در انتخاب ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل در نظر بگیرید برای جلوگیری از هرگونه مزاحمت و مشکل در آینده و رشد شغل خود به یاد داشته باشید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector