SendinBlue Review: سرویس بازاریابی ایمیل با بودجه

اکثر استارتاپ ها ارزش یک سرویس بازاریابی ایمیل را درک نمی کنند. اما در محدوده نقطه خالی ، هر متخصص تجارت الکترونیک موافقت خواهد کرد که یک ماشین روغنی است که بتواند با چشم اندازها و جمع آوری آگهی ها ارتباط برقرار کند. این امکان را به شما می دهد تا مستقیماً از طریق صندوق ورودی آنها با مشتریان خود صحبت کنید. مهم نیست که آنها بالقوه ، حال یا حتی با مشتریان گذشته باشند ، ارزش بازاریابی ایمیل وابسته به روابط تجاری است ، هر زمان که مناسب برای آنها باشد.


بدون شک ، سرویس بازاریابی ایمیل به عنوان یکی از موثرترین راههای دستیابی به مشتریان جدید و خریداران موجود خدمت می کند. استفاده از ایمیل همچنین ارزانترین روش تبلیغ پروفایل و محصولات شما است.

به عنوان یک مبتدی ، می خواهید یک سرویس بازاریابی الکترونیکی مقرون به صرفه یا حتی در صورت امکان ، رایگان نیز در دسترس داشته باشید?

آیا تاکنون از SendinBlue شنیده اید؟ اگر اینگونه نباشد ، من به ویژگی های آن ، قیمت گذاری و پشتیبانی آن می پردازم تا بدانم آیا آنها می توانند به شما در ایجاد یک استراتژی منحصر به فرد بازاریابی از طریق ایمیل با روشی مناسب کمک کنند.

SendinBlue چیست؟?

SendinBlue ابزاری محبوب است که خدمات بازاریابی ایمیلی را ارائه می دهد. این کار به طور خاص برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ساخته شده است که در آن ویژگی های مفیدی را برای مبتدیان فراهم می کند.

SendinBlue به منظور کمک به کارآفرینان برای ایجاد یک راه ساده اما مؤثر در برقراری ارتباط بین فروشنده و مشتری از طریق استفاده از ایمیل طراحی شده است.

این برنامه یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، که ایده آل برای مبتدیان است که می توانند روی مشاغل خود تمرکز کنند و سرمایه گذاری خود را در موارد مهم دیگری برای ارتقاء مشخصات خود ذخیره کنند..

SendinBlue همچنین برای ارسال پیام فروشنده به مشتریان خود بدون تاریخ انقضا ، کمپین های پیامکی ارائه می دهد.

بهترین ویژگی های SendinBlue

1. طراح ایمیل را بکشید و رها کنید

با استفاده از این ابزار ، دیگر لازم نیست نگران ایجاد یک طراحی ایمیل منحصر به فرد باشید. این یک ابزار بسیار کاربر پسند است که می توانید بدون نگرانی در مورد پیچیدگی های فنی ، کمپین های ایمیل خود را ایجاد کنید.

با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن آن ، با چند کلیک می توانید کمپین های ایمیل خود را بسته به طرح انتخابی خود شخصی سازی کنید. همچنین دارای یک ویرایشگر متن غنی است و می توانید به عنوان اولویت خود از کدهای HTML استفاده کنید.

همچنین به شما امکان می دهد تا از بین طرح های ایمیل از پیش طراحی شده خود انتخاب کنید. با استفاده از ویرایشگر drag and drop می توانید رنگ ها ، متونی را که می خواهید درج کنید ، اضافه کردن عکس ، آرم با لمس شخصی خود را دوباره مرتب کنید..

SendinBlue دارای الگوهای مختلف زیادی است که می توانید برای ارتقاء استراتژی بازاریابی ایمیل خود و جذابیت آن برای گیرندگان هدف خود انتخاب کنید..

2. اتوماسیون بازاریابی

ویژگی اتوماسیون بازاریابی حتی در یک اشتراک اشتراک رایگان نیز موجود است. این ویژگی به شما امکان می دهد به روزرسانی های محصولات جدید ، تبلیغات و موارد خریداری شده سایر سری های پیام های خود را به لیست مخاطبین سفارشی خود ارسال کنید.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد بازدید کنندگان را در صفحه خود ردیابی کرده و یک ایمیل خاص را هدف قرار داده و مستقیماً آن را به بینندگان صفحه خود ارسال کنید.

SendinBlue به شما امکان می دهد تا از قبل اتوماسیون بازاریابی موجود خود را انتخاب کنید ، یا می توانید بسته به نیاز خود استراتژی ایمیل خود را ایجاد کنید. ایجاد اتوماسیون بازاریابی نیز ابزاری کاربر پسند است که SendinBlue باید آن را ارائه دهد. این کار یک مرحله به مرحله برای کاربران خود فراهم می کند تا به سرعت در ساخت اتوماسیون بازاریابی خود آشنا شوند.

یادگیری و استفاده از این ابزارهای اتوماسیون بازاریابی به شما امکان می دهد تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و آنها را بر روی محصول جدید خود به روز کنید و همچنین این فروشنده را برای ردیابی بازدید کنندگان از مشخصات خود سود می کند و به طور خودکار ایمیلی برای آنها ارسال می کند..

3. ویژگی های ایمیل تعامل

ویژگی ایمیل معاملاتی SendinBlue هم برای فروشنده و هم برای خریدار بسیار مناسب است. این امر هر دو طرف را به نفع خود قرار می دهد زیرا فروشنده می تواند به طور خودکار برای هر خریدار خریدار خود خدمات بازاریابی ایمیل تنظیم کند.

همچنین می توان از آن برای ردیابی وضعیت حمل و نقل استفاده کرد که در آن خریدار می تواند تأیید ایمیل برای پیگیری سفارش ارسال کند. برای خریداران خود نیز مناسب است ، درست است؟ آنها می توانند تمام معاملات خود را در فروشگاه آنلاین شما پیگیری کنند.

همچنین دارای ویژگی های مدیریت تماس ، تست A / B ، تقسیم تماس با و بسیاری موارد دیگر است که می تواند به صورت رایگان نیز ارائه شود!

قیمت گذاری

شما می توانید از SendinBlue به صورت رایگان بهره ببرید ، و می توانید با ویژگی های رایگان آن از استراتژی بازاریابی ایمیل خود نیز لذت ببرید و حداکثر کنید. این امکان را به شما می دهد تا مخاطبین نامحدودی را ذخیره کنید ، اما ، فقط می توانید حداکثر 300 ایمیل در روز ارسال کنید ، که برای مبتدیان بد نیست..

SendinBlue 5 برنامه مختلف را برای شما ارائه می دهد که فقط از 0 دلار در ماه / 66 دلار / ماه فقط انتخاب کنید!

این برنامه رایگان ، Lite ، Essential ، Premium و Enterprise را ارائه کرده است. اگر می خواهید یک ایمیل نامحدود روزانه ارسال کنید ، در حال حاضر در دسترس است با برنامه Lite آن که هزینه زیادی برای صاحبان مشاغل جدید ندارد.

اگر می خواهید به ویژگی های غالب SendinBlue دسترسی داشته باشید ، می توانید از برنامه Premium یا Enterprise در جایی که دارای گردش کار نامحدود اتوماسیون ، سازنده صفحه فرود است استفاده کنید و ویژگی های بهینه سازی زمان را ارسال کنید..

اشتراک های SendinBlue به شما امکان می دهد بسته به نیاز خود فوراً به روز شوید و در یک برنامه خاص از شما بی بهره نمانید. در صورت تمایل می توانید هر وقت خواستید طرح خود را پایین بیاورید.

پشتیبانی

SendinBlue یک سیستم پشتیبانی گسترده برای کاربران خود ارائه می دهد. اگر از برنامه Enterprise خود استفاده می کنید ، می توانید مدیر حساب پشتیبانی خود داشته باشید که می تواند در ایجاد تبلیغات ایمیل و راهکارهای منحصر به فرد برای جلب مشتری بیشتر ، معیارهای تبلیغاتی و موارد دیگر به شما کمک کند..

برای هر حساب ، با تمام برنامه هایی که از آن استفاده می کنید ، پشتیبانی می کند. برای افراد رایگان می توانید به مدت 60 روز و همچنین با کاربران برنامه Lite 60 روز پشتیبانی تلفنی و چت دریافت کنید. پشتیبانی از تلفن نامحدود و پشتیبانی چت با سه برنامه ذکر شده دیگر قابل استفاده است.

این صفحه همچنین دارای صفحات وب است که می توانید از آموزش ها و وبلاگ هایی بازدید کنید که ممکن است در ایجاد تصاویر خود به شما کمک کند.

OptinMonster + SendinBlue

شما به عنوان فروشنده می خواهید لیست ایمیل خود را تا حد امکان آسان کنید ، درست است؟ اگر بله ، ممکن است سعی کنید از OptinMonster و SendinBlue با هم استفاده کنید.

با کمک OptinMonster می توانید پنجره های منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. همچنین بسته به نیاز شما قالبهای جدیدی را ارائه می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید.

OptinMonster قالبهای خاصی را برای پرداخت وام ، کوپن ، تخفیف ، تبلیغات تعطیلات و موارد دیگر مفید طراحی کرده است. همچنین می توانید پنجره طراحی شده خود را بسازید و بر طراحی خود کنترل کاملی داشته باشید.

SendinBlue یک سازنده فرم پاپ آپ را ارائه می دهد که در آن می توانید پنجره های خود را نیز طراحی کنید. اما با کمک OptinMonster می توانید پنجره های خود را تقویت کرده و لیست ایمیل خود را گسترش دهید.

یکی از ویژگی های عالی OptinMonster این است که قصد خروج دارد و بازدید کنندگان صفحه شما می توانند به وب سایت شما بازگردند. برنامه های ظاهر شده خارج از کشور در ردیابی بازدید کنندگان سایت شما در هنگام ترک سایت شما و ارسال یک پنجره هدفمند در زمان دقیق بسیار عالی هستند.

نتیجه

SendinBlue ابزاری عالی برای بازاریابی ایمیل است ، خصوصاً برای صاحبان مشاغل کوچک و متوسط. این ویژگی ها به صورت رایگان ارائه می دهد ، و دیگر نیازی به نگرانی در مورد هزینه های اضافی در افزایش کمپین های خود برای تبلیغ شغل خود نخواهید داشت.

SendinBlue به شما امکان می دهد تا با ارائه بهترین ویژگی های آن به کاربران خود ، روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید. برای دستیابی به ویژگی های شگفت انگیز دیگر در هر زمان که کار شما آماده باشد می توانید به راحتی اکانت خود را ارتقا دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map