האירוח הייעודי הטוב ביותר

תמונה של שרת אירוח אתריםאירוח ייעודי מיועד לאנשים שאכפת להם מביצועים ואבטחה. אירוח משותף פשוט לא יקטע אותו כשאתה מנסה לבצע אתחול של אתר עסקי חדש או להתמודד עם צמיחת תעבורה אגרסיבית.


ללא קשר למה שמספרות לכם הרבה חברות אירוח משותפות, מארח משותף אינו יכול לאמין בצורה יעילה כמויות גדולות של תנועה. תוכניות אירוח משותפות שיכולות להתמודד עם 100,000 ביקורים בחודש? ��

המעבר לאירוח ייעודי מעניק לך שרת שלם לדיור באתר האינטרנט ובדרך שלך זמני טעינה מהירים יותר, יותר משאבי שרת ואבטחה. יש המון חברות אירוח המקדישות אבל איך אתה יודע שהן לא סתם משווקים מתחפש מאחורי שכור שרתי VPS?

במדריך זה אנו נמליץ על כמה מהמארחים הייעודיים המובילים שלנו בהם השתמשנו לארח עסקים משלנו או לקוחותינו. לא כללנו משווקים ברשימה זו וניסינו את כל השירותים.

בואו ניכנס לזה.

מה חיפשנו במארח המסור הטוב ביותר

בסדר חבר’ה הנה רשימה של דברים שאני מחפש כשמדובר באירוח ייעודי. לכל השירותים שבדקנו יש תכונות אלה.

כאן הם אינם בסדר כלל:

 1. משאבים ומשאבים נוספים – ככל שתשתפר, השרת שלך יפעל טוב יותר. פשוט וקל. ��
 2. אבטחה – הגנת DNS, סריקת תוכנות זדוניות ומוניטורים בצד המארח – כל אלה הם סימני ההיכר של שירות איכותי
 3. גיבויים אוטומטיים – הגדרת האתר שלך אוטומטית מספר פעמים ביום באמצעות גיבוי בענן היא חובה עם אירוח ייעודי ✅
 4. תמיכה – התמיכה המקומית באנגלית 24/7 בשרתים שלך היא נהדרת כשאתה מוסיף תכונות או מחפש מידע נוסף ✅
 5. שדרוגים חינם – SSL, Cloudflare חינם, שדרוגי אבטחה והעברות בחינם הם מה שאנחנו מחפשים ✅
 6. תמחור – אנו יודעים מה עולה אירוח ייעודי ואיננו רוצים לשלם עבורו יד ורגל ��
 7. מרכזי נתונים –  אנו רוצים לפרוס ליד מיקומי הלקוחות. האם השרתים ממנפים את AWS או Google Cloud? ��️

עם אלה בראש בוא נקפוץ לתמונות המובילות שלנו. אם תרצה לראות הופעה חיה של מארחים אלה אנא עיין בעיקרית שלנו הסקירה הטובה ביותר לאירוח אתרים או בדוק את השידור החי שלנו 24/7 מעקב אחר מארחים כאן.

בחירות מובילות לאירוח ייעודי

הסקירה הממצה שלנו על עשרות מארחים הביאה לרשימה הבאה של ארבעה ממארחי האינטרנט הייעודיים הטובים ביותר. יש להודות שזו רשימה בררנית, אך אנו חושבים שכל אחד מהם ראוי לשיקולכם.

1. Kinsta – שירות פרימיום (שרתי ענן של גוגל)

תכונות עיקריות
 • פלטפורמת הענן של גוגל
 • העברת אתרים בחינם
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • לוח מחוונים עוצמתי
 • גיבויים אוטומטיים לאתר
 • אתר הבמה
 • SSL חינם


תמונה

זמן טעינה: 320 מגה

זמן עבודה: 99.9%

עלות: 60.00 $ לחודש

תמיכה: צ’אט חי

בקרו ב- Kinsta.com

Kinsta היא בחירה מספר אחת שלנו עבור אירוח אתרים ייעודי. מומלץ במיוחד ליזמים רציניים המחפשים להבטיח כי אתר האינטרנט שלהם יהיה קרוב למאה אחוז זמן האפשרי.

בעוד שקינסטה בדרך כלל יקרה יותר ממארחי רשת אחרים ברשימה שלנו, אנו מאמינים כי העלות עבור שירות זה מוצדקת. קינסטה באמת כל כך טובה.

עובד הכי טוב עם WordPress

כמובן שזה עוזר לדעת שקינסטה מכוונת לחלוטין אירוח וורדפרס. בהתחשב בכך שכל כך הרבה אתרים בנויים על וורדפרס בימינו, זה לא ממש חיסרון.

ליתר דיוק, Kinsta היא פלטפורמה מנוהלת לחלוטין לאירוח אתרי וורדפרס. המשמעות היא שאינך צריך להיות בעל ידע טכני מפורט על מנת להשתמש בקינסטה מכיוון שיש להם את כל מה שמכוסה עבורך.

קינסטה פועלת בפלטפורמת הענן של גוגל, הנחשבת לאחת מתשתיות האתר הטובות בעולם. אתה יכול אפילו לבחור את מרכז הנתונים שלך על מנת להבטיח את מספרי ההשהיה הנמוכים ביותר.

אם כבר יש לך אתר שאתה רוצה לעבור למארח חדש, אתה במזל עם קינסטה. השירות מספק הגירת אתרים בחינם, המהירה לשימוש. משמעות הדבר היא שאתר האינטרנט שלך יפעל במהירות עם זמן השבתה מינימלי או ללא השבתה.

החבילה הבסיסית בקינסטה כוללת דברים כמו חמישה GB של אחסון SSD ו- 50 GB רוחב פס של שרת. אתה רשאי מבקרים ותצוגות עמודים ללא הגבלה, וקינסטה מבצעת 1,440 בדיקות זמן עבודה בכל אתר בכל יום. הלקוחות של Kinsta מקבלים גם כל מיני כלים הקשורים לאבטחה כמו תעודת SSL, Force HTTPS ו- Clear Site Cache.

גיבויים אוטומטיים יומיים

משתמשים אוהבים את אתר הבימוי, המאפשר להם להתנסות בשינויים לפני שהם עוברים לחיות איתם. Kinsta אפילו גיבוי יומי אוטומטי כדי להבטיח את בטיחות הנתונים שלך. מועיל באותה מידה, מערכת התמיכה בלקוחות שלהם מהירה, מגיבה ומסייעת באמת.

כל התכונות הללו מקשות להשתבש עם קינסטה. אמנם, החבילה הבסיסית ביותר שלהם עולה 30 $ לחודש, מה שעלול להיות יותר מדי עבור חלקם. לקוחות עסקיים יעריכו את המגוון הרחב של החבילות הזמינות במחיר של בין $ 100 ל- $ 1,500 לחודש למשתמשים עם אתרים מרובים. החבילה של 100 דולר היא ככל הנראה קטנה מדי עבור מרבית העסקים, מה שאומר שסביר להניח שתשלמו 200 דולר לחודש ומעלה.

קרא את המלאה שלנו סקירת קינסטה כאן.

2. HostGator – מהירות / תמיכה / תכונות נוספות נהדרות

תכונות עיקריות
 • מהיר במיוחד
 • המון שדרוגים חינם
 • מארחים אתרים מרובים
 • 24/7/365 תמיכה
 • SSL חינם


תמונה

זמן טעינה: 417 מגה

זמן עבודה: 99.99%

עלות: 119.00 $ לחודש

תמיכה: צ’אט חי

בקר ב- Hostgator.com

אם אתה אוהב את הרעיון של קינסטה אך יודע שהמחיר לא מתאים לתקציב שלך, ייתכן שתרצה לבחור HostGator במקום.

HostGator הוא אחד השמות הידועים ביותר באירוח אתרים. הם מספקים מגוון שירותים כמו בניית אתרים, אירוח משותף, אירוח ספציפי בוורדפרס ואירוח ייעודי. המחירים שלהם נוחים, אך זה לא אומר שהם לא מציעים שירותים יוצאי דופן.

מארח

כל תוכנית אירוח מציעה שפע של תכונות, ואפילו מנהלי אתרים חדשים לא יתקשו לנווט בממשק של HostGator. זמן השימוש במארח זה יוצא מן הכלל, ויש לו גם תמיכה מסוימת של לקוחות אמינים באמת.

חבילות לאירוח ייעודי מתחילות ב $ 119 בלבד לחודש. במחיר זה ניתן להתאמה אישית של השירות עם נפח אחסון SSD אחד וכ- 32 GB זיכרון RAM. העברות נתונים חודשיות אינן מוגבלות, מה שאומר שרוחב הפס מספיק לעולם לא יהיה נושא.

לקוחות HostGator עשויים להירשם ל- Mojo Marketplace לגישה למגוון כלים שיווקיים כמו DaDa Mail. עם זמן שירות מעולה ושירות לקוחות איכותי, קשה להשתבש עם HostGator, במיוחד אם אתם עומדים בתקציב. אתה יכול לגשת לתמיכת לקוחות בטלפון על בסיס 24/7 או להשתמש בצ’אט המקוון הנוח.

קרא את המלאה שלנו סקירת HostGator כאן.

3. אירוח A2 – אפשרות התקציב הטובה ביותר

תכונות עיקריות
 • מערך רחב של כלים למסחר אלקטרוני
 • התחייבות להחזר כסף
 • SSL ו- SSD בחינם
 • 24/7/365 תמיכה
 • הכי מתאים לוורדפרס


תמונה

זמן טעינה: 470 מגה

זמן עבודה: 99.99%

עלות: 99.59 דולר לחודש

תמיכה: צ’אט חי

בקר באתר A2Hosting.com

אירוח A2 הוא עוד ערך מצוין מסביב בתחום השרתים הייעודי. הם מותאמים במיוחד לטפל אתרי וורדפרס, אבל זה לא המוקד הבלעדי שלהם. למעשה, ל- A2 יש חבילות לאירוח משותף, אירוח VPS וגם אירוח משווקים.

אפשרויות האירוח הייעודיות של A2 כוללות שרתי ליבה המספקים ללקוחות שרת מנוהל וגישת שורש או שרתים מנוהלים ללא גישה לשורש. לבסוף, האפשרויות הייעודיות כוללות גם שרתים לא מנוהלים עבור לקוחות שרוצים לנקוט בגישה ממש ממשית עם האתר שלהם.

המחירים עבור חבילות השרת הייעודיות הללו מגוונים למדי. חבילות שרת הליבה השונות נעות בין 140 $ ל 290 $ לחודש בעוד ששרתים מנוהלים הם בעלי מחירים דומים. חבילות השרת הלא מנוהלות הן הזולות ביותר, ונעות בין 100 ל -250 דולר לחודש.

ברוב החבילות הללו יש לפחות שמונה ג’יגה-בייט של זיכרון RAM ו -10 TB של העברות נתונים חודשיות. בנוסף, לקוחות מקבלים גישה לפחות לשני כוננים קשיחים של 500 ג’יגה-בייט ושתי ליבות מעבד.

חבילות מבוססות לינוקס

כל החבילות הללו מבוססות לינוקס, מה שמשאיר בעיקר את Windows בחוץ בקור. זה אולי החיסרון הגדול ביותר בשימוש ב- A2 Hosting. אחרת, זמן ההפעלה של 99.9 אחוז ראוי להערכה, ותמיכת הלקוחות 24/7/365 מהווה יתרון מרכזי.

לעסקים ששוקלים להשתמש ב- A2 Hosting למכירת מוצרים, יהיה מגוון כלים למסחר אלקטרוני שניתן לבחור מהם. OpenCart, AbanteCart ו- PrestaShop כולם מיוצגים כמו גם אחרים. יתר על כן, אפליקציית המסחר האלקטרוני הידוע מג’נטו זמינה דרך A2.

אם תנהל חנות מקוונת, יהיה עליך לנקוט בצעדים כדי להבטיח את אבטחת העסקאות. זה אומר להוסיף אישור SSL להצפנת נתונים. A2 תמכור לך SSL במחיר של עד 50 $ לשנה המספק הצפנה של 256 סיביות. רק זכור שתעודת SSL כלולה בחבילה על ידי ספקים אחרים ברשימה זו.

קרא את המלאה שלנו סקירת A2 אירוח כאן.

4. SiteGround – יקר לאיכות

תכונות עיקריות
 • זמן פעולה פנטסטי
 • תמיכת לקוחות נהדרת
 • SSL חינם
 • 24/7/365 תמיכה
 • מיקומי שרת מרובים


תמונה

זמן טעינה: 475 מיליון

זמן עבודה: 99.99%

עלות: 269.00 $ לחודש

תמיכה: צ’אט חי

בקר באתר SiteGround.com

ל- SiteGround יש הרבה מאוד מה להציע לאנשים, אך יש בה גם כמה חסרונות רציניים. עם זאת, זה עדיין מתהדר זמן עבודה נהדר, תמיכת לקוחות איתנה ותעודת SSL בחינם עם כל החבילות. מבחינת החיסרון, SiteGround די יקר. סביר להניח שתרצה ללכת עם מארח אתרים זה אם אתה בטוח בהצלחת האתר שלך.

שלוש חבילות שרת ייעודיות זמינות. באמצעות חבילת Entry Server, הלקוחות משלמים 269 דולר לחודש עבור ארבע ליבות מעבד, מטמון מעבד של שמונה מגה בייט ו- 16 גיגה זיכרון RAM. חבילת ה- Power Server הגדולה יותר מרימה 349 דולר לחודש ומספקת מהירויות שעון מעבד משודרגות, כפול מה- RAM ו- 960 GB של SSD. שרת Super Power הוא החבילה הגדולה ביותר במחיר של 729 דולר לחודש. ההנפקה הגדולה הזו מוגדרת עבור הארגונים הגדולים ביותר.

כל השרתים מבוססים על לינוקס, והקצבות האחסון קטנות מאכזבות. עם זאת, SiteGround מציע כלים טובים למסחר אלקטרוני ותכונות אבטחה אמינות וכן שירות לקוחות מועיל.

קרא את המלאה שלנו סקירת SiteGround כאן.

מה הוא מארח אינטרנט ייעודי?

מארח אתרים למעשה הוא חברה המספקת לך את הטכנולוגיה הדרושה לך בכדי להביא את אתר האינטרנט שלך לרשת. ניתן לכנות “אירוח” של אתר “אחסון” של אתר זה. בעיקרו של דבר, המארח מאחסן את אתר האינטרנט שלך במחשב מיוחד שנקרא שרת.

כאשר אדם מקליד את הכתובת או התחום שלך, המחשב שלו מחפש ומתחבר לשרת של מארח האינטרנט. האתר שלך מועבר למשתמש באמצעות הדפדפן שלו.

בהתאם, מארח האינטרנט שלך הוא בעצם במרכז הנוכחות המקוונת שלך. המשמעות היא שאתה זקוק למארח שהוא מהיר, אמין ולא יאכזב אותך כאשר האתר שלך זקוק לזמן פעולה מקסימאלי.

רוב מארחי האינטרנט הנחשבים מספקים רבות מאותן תכונות. הם ככל הנראה ידרשו מכם להיות תחום, שאתה יכול לרכוש מצד שלישי. לחלופין, מארח האינטרנט שלך עשוי לעזור לך בתהליך זה. לאחר שבחרת תחום ומארח, אתה אמור להיות מסוגל להגדיר חשבונות דוא”ל. מארחי אתרים מעניקים לך גישה גם ל- FTP כך שתוכל להעלות קבצים מהמחשב לשרת האינטרנט שלך בקלות. מכיוון ש- WordPress נמצא בשימוש נרחב כל כך, מארחי אתרים רבים מספקים בנוסף תמיכה וורדפרס ספציפית.

יתרה מזאת, ייתכן שתצפה כי למארח אתרים יהיו טכנאים פנים-תפקידים שתפקידם להבטיח כי כל השרתים פועלים בכל שעה בכל יום. מארחי רשת בדרך כלל מציעים תמיכה מלאה ללקוחות כך שאם נתקלתם אי פעם בבעיה, עליכם להיות מסוגלים לקבל את העזרה הדרושה לכם במהירות ובקלות..

היתרונות של אירוח ייעודי

כשמדובר בבחירת מארח אתרים, אחד השיקולים העיקריים שלך הוא האם לבחור אירוח משותף או ייעודי. ראשית, עליכם להבין את ההבדלים המהותיים בין שני סוגי השירותים.

אירוח משותף הוא בדיוק איך שזה נשמע. האתר שלך מאוחסן בשרת עם אתרים רבים אחרים. באופן תיאורטי, יתכנו מאות אתרים המשתפים מקום עם האתר שלך. המשמעות היא שמוקצים לך רק כמות מסוימת של רוחב פס ושטח דיסק. חריגה מאחת מהמגבלות הללו, ותצטרך לשלם תוספת.

אירוח ייעודי הוא שונה. האתר שלך הוא היחיד שמעסיק את השרת הספציפי הזה. משמעות הדבר היא שכל רוחב הפס ושטח הדיסק המשויכים לשרת זה שייכים אך ורק לאתר שלך.

לשני סוגי האירוח יש יתרונות וחסרונות. מספר גורמים יעזרו לכם להחליט איזה סוג מתאים לאתר שלכם.

אירוח משותף פחות יקר

אירוח משותף נוטה להיות אפשרות משתלמת יותר. זה גם פשוט ופשוט יותר מאשר אירוח ייעודי. הסיבה לכך היא שאנשי מארח האינטרנט דואגים לנושאי ניהול ואבטחה כך שלא תצטרכו לעשות זאת. אנשים וארגונים המשתמשים בשירות מארח משותף שומרים על גישה ללוח הבקרה, אך הם אינם אחראים להתמודד עם הרבה מהשיקולים הטכניים יותר.

זה נשמע כמו עסקה די טובה. עם זאת, ישנם הרבה חסרונות לשיתוף שרת. לא יהיה לך שום דבר כמו הגמישות שהייתה לך אם היית הולך עם מארח ייעודי. הסיבה לכך היא שהמארח ינהל את המשאבים ואת כל התקנת התוכנה.

סיכוני אבטחה עם אירוח משותף

שיתוף שטח שרת עשוי גם פירושו שיתוף סיכוני אבטחה. אם אתר אחד בשרת נפגע, כל האחרים לפתע פגיעים. יתרה מזאת, אתרים מסוימים התופסים את אותו שרת עשויים לא להיות בעלי מטרה אתית. זה יכול לגרום לרשימה השחורה של ה- IP שלך, למרות שהאתר שלך לא עשה שום דבר רע.

אתרים המצויים בשרת משותף עשויים להיתקל בבעיות בביצועים איטיים בגלל מגבלות רוחב הפס ושטח הדיסק..

זה לא אומר שאירוח משותף הוא בהכרח דבר רע. אתרים רבים ועתידים טובים מצליחים להשתמש בשרת משותף. אנשים שבונים אתר אישי שעשוי לבקר רק אצל חברים ובני משפחה עשויים לגלות כי אירוח משותף הוא פיתרון אידיאלי.

אם אתה חדש באירוח משותף או סתם בבניית אתרים באופן כללי, אני ממליץ לך להתחיל לשחק עם א בונה אתרים בחינם – – תחילה או בעזרת אחד מהרבים מארחי אינטרנט בחינם – –.

אירוח ייעודי מאפשר להשתמש בכל המרחב לבד

שלא כמו אירוח משותף, מארח ייעודי אינו מחייב אותך לחלק את רוחב הפס ואת שטח הדיסק עם משתמשים רבים אחרים. המשמעות היא שכל הזיכרון הוא שלך ושהאתר שלך יכול להתמודד עם תנועה רבה יותר.אירוח ייעודי הסביר

יתרון עיקרי נוסף של אירוח ייעודי הוא בכך שהוא שומר על נוכחותך המקוונת נפרדת מכולם. המשמעות היא שה- IP שלך פחות מופיע לרשימה שחורה באופן לא הוגן, ואתה עשוי ליהנות מאבטחה רבה יותר מפני האקרים ותוכנות זדוניות..

ארגונים רבים מעריכים שיש להם שרת ייעודי מכיוון שהוא מספק את הרוחב הרחב להתקנת כל התוכנה הדרושה כדי להתאים לצרכים של האתר. יתר על כן, הם אוהבים להיות מסוגלים לנהל יותר מאתר אחד וכמה תחומים בדיוק מדויק.

ביצועים אמינים יותר

מהירויות העומס נוטות להיות יציבות, מהירות ואמינות יותר עם מארח ייעודי מאשר אצל מארח משותף. אלה הם מדדים קריטיים מכיוון שהם מבטיחים חוויה טובה ומהנה יותר עבור המבקרים באתר האינטרנט שלך. סביר להניח שהם יישארו באתר שלכם זמן רב יותר ויהיו סבירים יותר לבצע רכישה כאשר הם בוטחים בכך שהאתר שלכם פועל וכל הזמן..

אם יש חסרון לאירוח ייעודי, יכול להיות שזה יכול להיות יקר יחסית. זהו חשש עצום לארגונים חדשים שאולי אין להם הרבה כסף להשקיע. יתכן ומומלץ להתחיל עם ספק מארח משותף ואז לעבור למארח ייעודי מאוחר יותר כאשר תזרים המזומנים השתפר.

החיסרון הפוטנציאלי הנוסף לאירוח ייעודי הוא שהוא נוטה לדרוש ידע טכני יותר מאשר אירוח משותף. ארגונים מסוימים משאירים את חששותיהם לצוות ה- IT שלהם, אך מה קורה אם אין לכם צוות IT? ייתכן שתאלץ להתמודד עם אירוח ייעודי בעצמך.

לחלופין, ייתכן שתחפש שירות אירוח מנוהל שיכול להתמודד עם רבים מההיבטים הטכניים כך שלא תצטרך לעשות זאת. התוצאה היא שאתה מקבל את היתרון של מארח ייעודי מבלי שתצטרך לרכוש את כל הידע הטכני.

שאלות נפוצות בנושא אירוח ייעודי

מה ההבדל בין אירוח משותף לאירוח ייעודי?

אירוח משותף הוא גישה כלכלית בה האתר שלך מתארח באותו שרת כמו רבים אחרים. זוהי פלטפורמה מקובלת לחלוטין עבור אתרים רבים, במיוחד כאלה שאינם גדולים במיוחד ואינם צופים כמות גדולה של תנועה. עם זאת, יתכנו חששות ביטחוניים הקשורים לאירוח משותף, ואתרים גדולים יותר עם הרבה תנועה עשויים בקרוב לחרוג מההקצאה החודשית שלהם.

אירוח ייעודי מספק שרת בלעדי לאתר אחד בלבד. זה נוטה להבטיח אמינות, מהירות וביטחון טובים יותר. למרות שזו האלטרנטיבה היקרה יותר, אתרי אינטרנט עמוסים ומרחבים רבים דורשים את המשאבים שהם יכולים להשיג רק משרת ייעודי.

שאלה אחת שאנחנו מקבלים לעיתים קרובות למדי היא בנושא אירוח אתרים זול. אם אתם מחפשים מארח הנחה אך רוצים שרת ייעודי, אתם מחפשים במקום הלא נכון.

מי צריך לבחור אירוח ייעודי?

השימוש בשרת ייעודי מומלץ למנהלי אתרים מתוחכמים שנוחים לבצע חלק גדול מהתחזוקה בעצמם. יתר על כן, עסקים וארגונים אחרים נוטים להיות מסוגלים יותר להרשות לעצמם שירותים אלה, ובמקרים רבים הם דורשים את איכות השירותים הניתנים על ידי שרת ייעודי. אירוח מנוהל עשוי לאפשר לאנשים עם ידע טכני פחות לנצל אירוח ייעודי.

אם יש לך אתר עם תנועה גבוהה או שאתה משתמש ביישומי מסחר אלקטרוני, האבטחה, היכולת והאמינות המשופרים של מארח ייעודי עשויים להיות הכרחיים..

מה היתרונות של אירוח ייעודי?

אם אתר האינטרנט שלך גדול ויש בו הרבה תנועה, תראה יתרונות לאירוח ייעודי. אבטחה משופרת היא אחד היתרונות העיקריים. הנתונים שלך לא יהיו בסכנה מכיוון אתר אחר נפרץ.

אתרים המתארחים בשרתים ייעודיים נוטים ליהנות מיותר זמן. בהתאם, המבקרים שלך יכולים לסמוך על כך שאתר האינטרנט שלך יהיה שם בכל פעם שהם יחפשו אותו.

אחד היתרונות העיקריים של שרת ייעודי הוא שניתן להתאים אישית את אתר האינטרנט שלך כך שישרת את הצרכים הייחודיים שלך. אתה בטוח בפונקציונליות אופטימלית בכל עת.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map