אירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים

אירוח אתרים עבור עסקים קטנים 1הבחירה שלך באירוח אתרים לעסקים קטנים חשובה הרבה יותר ממה שאתה חושב. זה לא רק פלטפורמה להשקת אתר eCommerce שלך, בחירת האירוח שלך משפיעה גם על אמינות הביצועים באתר ואבטחתם.


אתה רוצה לוודא שהוא מספק משאבים נאותים לתעבורה ולסוג התוכן שלך, שיש תמיכה אמינה הנגישה כשאתה זקוק לה וכי היא חסכונית עבורך להשתמש.

אם העסק שלך הוא סטארט-אפ או שאין לך ניסיון רב באירוח אתרים, יתכנו כמה דברים שאתה לא יודע.

האחד הוא נושא זמן העבודה / השבתה. זה חיוני לאמינות האתר שלך. אם לקוחות לא יכולים לגשת לתוכן שלך כאשר הם זקוקים לסיוע, מידע או כדי לבצע הזמנה, הם יעזבו וימצאו חברה שתוכל לתת להם את מה שהם צריכים.

לא רק זמן הפעילות משפיע על שיעורי הניתור שלך, הוא יכול גם להשפיע על הכספים ועל דירוג מנועי החיפוש. מחקרים מראים זאת השבתה עולה לאתר העסקי הממוצע כ- 7,908 דולר לדקה. זמן השבתה / השבתה מתבטא בדרך כלל באחוזים.

חברות אירוח שמבטיחות אורך זמן של 99.8 אחוז אורך זמן לא יגידו לך שזה מתורגם לשבת זמן ממוצעת של 18 שעות בשנה.

אפילו חלק קטן מאחוז משנה את המשוואה בצורה דרסטית; זמן פעולה של 99.999 אחוזים בחודש – שנקרא 5-9 שניות, יפחית את כמות השבתה ל -5 דקות ו -15.6 שניות יותר לניהול בשנה.

בעלי עסקים המחפשים אירוח אתרים אמין ובמחיר סביר עבור שירות לעסקים קטנים נמצאים בדף הימני. יש לנו את ארבעת שירותי האירוח המובילים כאן. בעוד שכולם נהדרים עבור אירוח עסקי בסך הכל, כל אחד מצטיין בקטגוריות ה”טובות ביותר “שלהם בהתאמה.

הביקורות שלנו מכסות מחיר, זמן עבודה, קלות שימוש ותמיכה. אנו גם אגיד לך מה לחפש בשירות אירוח ונשווה בין תכונות המפתח של כל ספק.

Contents

הבחירות המובילות שלנו לאירוח עסקי

עסק מסחר אלקטרוני

כעת, אנו מגיעים לבשר של סקירתנו, החברות עצמן. בדקנו ובדקנו רבים על מנת להעניק לכם את הטובים ביותר בארבע קטגוריות: הטוב ביותר מסביב, ספק המתקנים הטוב ביותר, אירוח מנוהל בצורה הטובה ביותר ואפשרות התקציב הטובה ביותר. זה נותן משהו קטן שכולם צריכים לקחת בחשבון.

פתק: כל המידע הזה היה מדויק ונבדק כפול בזמן כתיבת שורות אלה. שינויים בתמחור או בתנאים הם בגחמה של חברות בודדות. ראה קשוריםמיטב מארחי הרשת האוסטרלית ו אירוח זול הטוב ביותר.

העסק שלך הוא ייחודי, אפילו בקרב אחרים באותו ענף. לכן אנו כוללים דיון מעמיק אודות בחירת הספק המתאים לסוג העסק שלך.

יש כמה שאלות שצריך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שירות אירוח עבור החברה שלך.

כישורים טכניים

אם אתה טירון שלם, תצטרך שירות שמציע תמיכה טכנית רבה יותר מאשר אם יש לך הרבה מיומנות וידע טכני. עליך לשקול אירוח מנוהל או שירות פשוט מאוד אם יש לך הרבה תוכן סטטי או פחות תנועה.

מה התקציב שלך?

אתר מקצועי למתרגל יחיד או סטארט-אפ קטן יותר עם מעט עובדים יכול להסתפק בתוכנית פחות יקרה מאשר מפעל גדול עם יותר תוכן ונפח תנועה גבוה. תוכניות משותפות עשויות להציע לך את המשאבים והתמיכה הדרושים לך תוך כדי עזרה לך להישאר בתקציב שלך.

חברות גדולות ככל הנראה יזדקקו לשירות ייעודי או לשרת פרטי המיועד לארגונים. אלה יכולים לעלות כלפי מעלה של 1,000 $ לחודש עבור שכבת השירות הגבוהה ביותר.

כמה אתה מצפה לתנועה?

אם אתה מצפה לנפח תנועה גבוה, קצב תנועה פתאומי במהלך מכירות עונתיות או צמיחה מהירה, תצטרך שירות אירוח טוב יותר עם יותר משאבים והיכולת להתעלות במהירות או למטה במהירות.

אלה עם שיווק אגרסיבי מאוד המצפים לנהוג בתנועה מתמשכת יותר, ייהנו גם מהאבטחה והמשאבים הגבוהים יותר של שירות אירוח ייעודי או ענן.

חברות אירוח רבות מציעות ניסיון בחינם או שירות תשלום כביכול, כך שתוכל תמיד לנסות לפני שאתה קונה ולעבור במידת הצורך לפני שאתה מתחייב לחוזה ארוך טווח.

1. קינסטה – ביצועי ה- High End הטובים ביותר

תכונות עיקריות
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • MariaDB
 • לתת’s הצפן SSL
 • גיבויים יומיים
 • הסרת תוכנות זדוניות
מקצוענים
 • זמינות אזור הבמה
 • בחר מיקום שרת משלך
 • בסיס ידע נרחב
 • הגירה חופשית
חסרונות
 • אין פונקציות ניהול בלוח המחוונים
 • יקר בהשוואה לשירותי אירוח אחרים
 • תומך רק באתרי וורדפרס
 • התמיכה זמינה רק באמצעות צ’אט בוט

שירות אירוח זה מבדיל את היותו פלטפורמת האירוח היחידה המובילה בלעדי WordPress. זה נוצר בשותפות עם שירותי ענן של גוגל (GCS), וצוות הטכנולוגיה והתמיכה הביתית הם כולם מפתחי וורדפרס מנוסים..

זה אומר שיהיה לך תמיכה מומחה ותכונות מיוחדות לאתר WP eCom שלך, לא משנה כמה גדול או מורכב.

סקירה כללית

תנועה באינטרנטזה נחשב לבחירה מתקדמת בגלל התכונות הגבוהות והאיכותיות שלו. הרעיון היה ליצור פלטפורמה ייעודית לפלאי אתרי וורדפרס עם הפלטפורמה, התכונות והצוות הטכני הטובים ביותר.

הסיבה העיקרית לכך שהיא לא נבחרה כפלטפורמת האירוח הטובה ביותר ב- WP היא שהיא חסרת מחיר עבור חברות קטנות יותר שפחות כסף להוציא על אירוח.

למרות זאת, אם יש לך אתר WP או WooCommerce גדול, הרבה תנועה ותקציב גדול, זוהי אפשרות אירוח מנוהלת טובה מאוד. למעשה, הם בודקים כל אתר 720 פעמים ביום למשך זמן העבודה, שהוא קרוב למאה אחוז.

תכונות

חברה זו מעניקה לך הרבה תכונות פרימיום וכמה מהטכנולוגיה העדכנית ביותר במאמציה לספק את חווית אירוח ה- WP האולטימטיבית.

שרתי ה- GC שלהם ממוקמים אסטרטגית בעשרים מוקדים שונים ברחבי העולם ונמצאים תחת פיקוח מסביב לשעון. עם שכבת השירות העליונה שלהם, כל אתר אינטרנט מכיל LXD כדי לבודד אותם ויאפשר קנה מידה אוטומטי במקרה של קוצים פתאומיים בתנועה.

אז, איזה תכונות מציעה קינסטה?

בנוסף להעברה בלחיצה אחת, התקנה וביצוע, יש הרבה מה לאהוב מבחינת אבטחה וביצועים משופרים.

תמיכה

תמיכה בקינסטה זמינה 24/7/365 ומיועדת במומחי וורדפרס. אתה יכול להגיע לחברה באמצעות צ’אט בוט מקוון באופן בלעדי.

תמחור ותוכניות

החברה מציעה ארבעה שכבות שירות, עם מספר תת-שכבות לאלה הזקוקים לרמת שירות מותאמת יותר. תוכניות בסיסיות כוללות לפחות התקנה אחת, עובדי OHO, אחסון ורוחב פס גבוה. התמחור והתכונות הסטנדרטיות מתפרקות כך:

מתחיל: תוכנית זו מתחילה ב -30 $ לחודש, ותקבל התקנת וורדפרס אחת, 20,000 ביקורים בחודש, שני עובדי PHP, שטח אחסון של 5 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 50 ג’יגה-בייט..

מקצוען: תוכנית ה- Pro מתחילה ב- $ 60 לחודש. אתה עדיין מקבל שני עובדי PHP, אך תכונות בסיסיות אחרות מפגינות עד שתי התקנות, 40,000 ביקורים חודשיים, נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט ורוחב פס של CDN 100GB.

עסק: תשלם 200 דולר לחודש עבור הרובד הראשון של תוכניות עסקיות, וזה אידיאלי לחנות WooCommerce שהיא PHP כבדה. עבור הסכום הזה תקבלו 20 התקנות, ארבעה עובדי PHP, שטח אחסון של 20 ג’יגה-בייט, רוחב פס CDN של 300 ג’יגה-בייט וכ -250,000 ביקורים. קרא את המלאה שלנו סקירת קינסטה כאן.

ארגוני: אם אתה שחקן מרכזי עם אתרים רבים המושכים תנועה ועסקאות רבות, תוכנית ארגונית עשויה להיות מציאה עבורך במחיר התחלתי של 1,500 דולר לחודש. זה ייתן לך 150 התקנות, שלושה מיליון ביקורים בחודש, 16 עובדי PHP ייעודיים, אחסון של 250 ג’יגה-בייט ורוחב פס של CDN.

כדי לבדוק אפשרויות אחרות במרחב ה- WP – קרא את המדריך שלנו ל מיטב מארחי וורדפרס.

2. HostGator – הטוב ביותר מסביב

תכונות עיקריות
 • ברק מהיר
 • הרבה שדרוגים בחינם
 • מארחים אתרים מרובים
 • 24/7/365 תמיכה
 • SSL חינם
מקצוענים
 • זמן עבודה של 99.99%
 • אירוח איכותי
 • הרבה תכונות
חסרונות
 • הממשק מעט מתוארך
 • התחום חופשי רק בשנה הראשונה

HostGator הוא הבחירה המובילה שלנו בספק האירוח הטוב ביותר הכולל. זה בדרך כלל נחשב לטובים ביותר של הסוקרים והמשתמשים שלנו מכמה סיבות. הפלטפורמה ממש ידידותית למשתמש, במיוחד למתחילים, עם טונות של פיצ’רים, קצב גבוה של uptime מובטח, ומהירות וביצועים ללא תחרות.

סקירה כללית

ההמלצה שלנו על HostGator כשירות האירוח הטוב ביותר בסך הכל נובעת מהציונים הגבוהים ביותר במחקר השוואתי, שדירגו אותו ב 92 אחוז בסך הכל..

יש לזה ממשק מחיר מעולה וידידותי למשתמש עם עקומת למידה רדודה, ומגוון האפשרויות. עם כל הפלטפורמה הזו הולכת לזה – כולל תמיכת לקוחות מדהימה – אין פלא ש- HostGator היא ביתם של יותר משמונה מיליון דומיינים..

תכונות

זמן עבודהשמונה מהמחבט, HostGator מבטיח זמן פעולה של 99.9 אחוזים כחלק מהסכם רמת השירות שלך. משמעות הדבר היא שתצטרך להתמודד עם השבתה של פחות משעה.

זה סוג האמינות שעסקים צריכים לספק שירות מעולה ללקוחות שלהם. למעשה, הערבות אפילו באה בהחזר כספי של חודש שירות אם הם יפרו את ההבטחה הזו. לא הרבה פלטפורמות עומדות לגבות את ההבטחות שלהם במידה זו.

כעת, לצורך החיסרון של השימוש ב- HostGator. ממשק cPanel נראה מעט במאה שעברה, אם כי קל ללמוד ולהשתמש בו ברגע שמתרגלים ללוח המחוונים הצפוף..

החברה גם לא נותנת לך דומיינים בחינם, כך שתצטרך לרכוש ולהירשם דרכם או רשם אחר. עם זאת, משתמשי וורדפרס לא יצטרכו לדאוג לגישה ל- cPanel.

אישור Secure Socket Layer (SSL) הוא ערך של $ 100 ומגן על הנתונים הנוסעים באתר האינטרנט שלך. זה מרגיע עבור הלקוחות שלך, במיוחד אם יש לך אתר שמספק שירותים פיננסיים או מבצע הרבה עסקאות פיננסיות. קבלת אישור זה תפיק מנעול ירוק בכתובת האתר שלך. אומר למבקרים שהם יכולים לסמוך עליך.

כל תוכנית כוללת גם אימיילים ללא הגבלה, דבר שאינו נדיר לשירותי אירוח, התקנה בלחיצה אחת עבור אתרי וורדפרס ודרופל ורוחב פס שאינו מוגדר. התמחור הוא סביר מאוד עבור מה שאתה מקבל עם החבילות, ויש שירותים מתקדמים עבור ארגונים גדולים ואתרי אינטרנט עם דרישות טכנולוגיות או אבטחה מיוחדות..

תמיכה

שירות זה מציע תמיכה מאוד מגיבה הזמינה 24/7/365 באמצעות צ’אט מקוון או שיחות חינם. בדף העזרה שלהם יש בסיס ידע שיעזור לך למצוא תשובות למגוון סוגיות.

תמחור ותוכניות

יש הרבה מה לבחירה כשאתה נרשם ל- HostGator. הם מציעים שלוש תוכניות משותפות, הטובות לאתרים קטנים יותר, למתאמנים יחידים ולמתחילים.

שלוש החבילות המשותפות הן:

האצ’לינג החל מ- $ 2.75 לחודש. זו בחירה ברמת הכניסה שמציעה תמורה נהדרת לכסף.

תינוק מתחיל 3.95 דולר לחודש ומציע תמיכה רבה יותר לעסק צומח.

עסקים אתר זה מתחיל ב- 5.95 $ לחודש ומציע את המשאבים הדרושים לתמיכה באתר עם ציפיות גבוהות לצמיחה ותנועה. לאחר שתעלו לרמה זו, תוכלו לבטל את הנעילה של תכונות נוספות כמו:

 • תעודות SSL
 • כתובת IP ייעודית
 • שירות טלפון VoIP

אם אתה רוצה להתחיל בגדול או שהעסק שלך יגדיל את שלוש התוכניות הבסיסיות המשותפות, HostGator מציע אירוח VPS, וורדפרס, וחבילות אירוח ייעודיות. להלן פירוט של הדברים שתקבלו.

תוכניות שרת ייעודיות: זוהי אפשרות טובה לעסקים בינוניים עד גדולים הזקוקים למשאבים ותכונות רבות יותר. זה מתחיל ב 79 $ לחודש, ותקבל את כל החומרה הדרושה לך בכדי להתמודד עם נפחי תנועה גבוהים. תוכניות אלה כוללות גיבויים שבועיים, המהווים תכונות אבטחה נהדרות, אך עליכם לתחזק את החומרה, התוכנה והשדרוגים בעצמכם. טוב לבעלי ידע טכני וזקוק לשליטה רבה יותר על הפלטפורמה שלהם.

תוכניות VPS: מחירים אלה נעים בין 19.95 $ לחודש עבור תוכנית Snappy 2000 ועד 29.95 $ לחודש עבור Snappy 8000. ככל שהעסק שלך יתארך, תקבל יותר רוחב פס, שטח דיסק, מעבד ו- RAM. שתי התכונות האחרונות נועדו לספק יותר כוח ומהירות לאתר האינטרנט שלך, כך שהן נהדרות אם יש לך הרבה מדיה.

בסך הכל, אנו חשים כי זהו שירות האירוח הטוב ביותר עבור אתרים עסקיים מכל הסוגים.

קרא את המלאה שלנו סקירת Hostgator כאן.

3. SiteGround – הטוב ביותר עבור אירוח וורדפרס / מנוהל

קתכונות ey
 • התקנות בלחיצה אחת עבור ג’ומלה ודרופל
 • גרור ושחרר
 • SSL חינם
 • גיבויים יומיים
מקצוענים
 • זמן פעולה של 99.98%
 • אירוח וורדפרס מעולה
חסרונות
 • יקר יותר משירותים אחרים
 • אין אירוח VPS זמין

SiteGround אולי אינה האופציה הזולה ביותר, אבל יש בה הרבה נקודות חיוביות שעשויות להפוך את זה לכדאי לכם. יש לו את הרבגוניות להפעלת מערכות ניהול תוכן מרובות (CMS), ואתה יכול להתקין את רובן בלחיצה אחת בלבד.

החברה מספקת גם כתובות דוא”ל מרובות וגיבויים יומיים. תוספות אלה מעניקות לך תמורה מעט נוספת לכסף שלך, והן הופכות אותו לאופציה אידיאלית לבעלי עסקים עם אתרים או חברות מרובות לנהל.

סקירה כללית

ברגע ששירות האירוח למעונות מכללות בכל מקום, האתרGround מתהדר כעת לקוח של יותר משני מיליון אתרים. החברה ממוקמת בבולגריה והיא נחשבת כיום לאחד משירותי האירוח המובילים בעולם.

בואו נסתכל מה יש ל- SiteGround להציע.

תכונות

בניית אתרים מעוגלתיש רק שלושה ספקים שמומלצים במיוחד עבור אירוח וורדפרס. מכיוון שוורדפרס מעניקה יותר משליש מכל אתרי האינטרנט באינטרנט, זו המלצה ענקית. עם זאת, זה לא פשוט נהדר עבור אירוח Wp.

זה גם מאפשר התקנה בלחיצה אחת עבור מערכות ניהול תוכן אחרות כמו ג’ומלה ודרופל, ויש אירוח WooCommerce ייעודי לאתרי WordPress eCommerce..

למי שבונה מאפס, ל- SiteGround יש בונה אתרים בחינם עם פונקציונליות גרירה ושחרור. כל שעליכם לעשות הוא לקנות דומיין. כל התוכניות כוללות הסמכת SSL בחינם וגיבויים יומיים, והן מבטיחות זמן פעולה של 99.98 אחוז. זה מתבטא בפחות משעה של השבתה במשך שנה שלמה.

עם זאת, הפלטפורמה הזו יקרה מאוד בהשוואה לשירותי אירוח אחרים, במיוחד לאירוח ייעודי. הדבר נשמר בצורה הטובה ביותר עבור חברות ענק וארגוני ממשל עם תקציבים גדולים יותר ודרישות מחמירות יותר בנוגע למשאבים וביטחון.

עם זאת, ישנם כמה יתרונות ומציאות. זה ממש זול לאירוח וורדפרס, ו זה נהדר עבור בוני אתרים DIY. דוגמא אחת היא אירוח ארגוני של SiteGround. זה מאפשר לך לעצב בהתאמה אישית, והוא מציע תמחור בהתאמה אישית עבור תכונות ופונקציות בודדות; צרו קשר עם SiteGround לקבלת הצעת מחיר. תקבל גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום.

תמיכה

תמיכה ב- SiteGround זמינה באמצעות צ’אט חי, בטלפון וכרטיס דלפק העזרה.

תמחור ותוכניות

אירוח משותף: נע בין 3.95 $ – 34.95 $ לחודש

אירוח בענן: נע בין 80 $ – 240 $ לחודש

אירוח ייעודי: נע בין 269 $ – 729 $ לחודש

אירוח וורדפרס: נע בין 3.95 $ – 34.95 $ לחודש

קרא את המלאה שלנו סקירת SiteGround כאן.

4. Hostinger – אפשרות התקציב הטובה ביותר

תכונות עיקריות
 • גיבויים יומיים
 • OpenResty nginx + lua
 • מנהל גישה
 • CloudLinux
 • HPanel מותאם אישית
 • שילוב CloudFlare ו- LetsEncrypt
 • פריסות שרת אוטומטיות

כשאתם מחפשים מבחר ידידותי לתקציב שאינו מדלג על ביצוע או שירות, קחו בחשבון את Hostinger.

שירות אירוח אירופי זה צמח משירות חינם לא ידוע למתחרה מן המניין עם יותר מ 29 מיליון אתרי אינטרנט בפלטפורמה שלו בתוך קצת יותר מעשור. אפילו עם רמת צמיחה זו, הם הצליחו לשמור על שירותיהם במחיר סביר בטירוף.

מקצוענים
 • תמיכה בצ’אט רב לשוני
 • בונה אתרים בחינם ושם תחום
 • פחות מ- $ 1 לחודש להתחיל
 • מהיר להפליא ואמין
חסרונות
 • כמה עמלות נסתרות
 • מחיר חודשי של 80 סנט זמין רק עם חוזה לארבע שנים
 • אין cPanel
 • אתה צריך לשלם עבור דומיינים נוספים

סקירה כללית

מלבד מחיר ההתחלה הידידותי לתקציב, Hostinger הוא מארח מסחר אלקטרוני נרחב זה תומך בוורדפרס, ג’ומלה, דרופל, PrestShop ו- OpenCart.

שלא כמו הרבה כמעט אירוח חינם בפלטפורמות, לא תתקשו עם השבתה גבוהה או חוסר מהירות וביטחון. למען האמת, זמני הבדיקה שעונים שעברנו נעו בממוצע 369 ס”מ. לחברה שרתים הממוקמים באסיה, אירופה וצפון אמריקה, וכל אחד מהם מופעל על ידי רשתות עם חיבורי 1000 Mbps.

הוסטינגר’בניית אתרים: זירו

בונה אתרי אינטרנטZyro הוא בונה אתרים שמגיע עם הרבה תכונות קלאסיות אך גם עם כמה חדשים. אישור SSL בחינם, אחסון SSD ללא הגבלה ורוחב פס הם רק אחת מהתכונות הרבות שהיא מציעה.

כמה מהחדשים שהרגשנו שאנחנו צריכים לדבר עליהם הם הספרייה העצומה של תמונות חופשיות בהן תוכלו להשתמש בכדי להוסיף לאתרכם. ותעוזה אחת עוד יותר – Maker Maker, תכונה זו מאפשרת לך לעצב מחדש את הלוגו שלך בקלות. לא היה צורך במעצב ובלי קידוד. עשה זאת בעצמך כהרף עין.

עם זאת, התכונה המעניינת ביותר היא, ללא ספק, הכותב AI. זירו’מחולל תוכן AI מנתח עותק שנבחר ידנית מכל ענף. לאחר מכן, הוא יוצר עותק העוקב אחר מיטב שיטות הקופירייטינג המקוונות ושיטות SEO. זה עושה את העבודה הקשה כדי לאפשר לך להתמקד בצמיחת העסק שלך.

תמיכה

התמיכה זמינה באופן מקוון 24/7 באמצעות צ’אטבוט והיא מוצעת במספר שפות. לרוע המזל, עליך להיות מחובר לחשבון Hostinger שלך לצ’אט חי.

תמחור ותוכניות

חברה זו מציעה ארבעה שכבות שירות, עם חוזים שנעים בין שירות תשלום חודשיים לשירותים לחוזים של 48 חודשים. ככל שאתה מתחייב יותר, המחיר טוב יותר.

עם זאת, החידושים הם לפי שיעור התשלום החודשי החודשי לאחר תום החוזה הראשוני שלך. השירות החודשי הוא 7.99 דולר לחודש, תוכניות ל -90 יום מתחילות ב -2.15 דולר, חוזים לשנה מתחילים ב -1.95 דולר, חוזים לשנתיים מתחילים מ -1.45 דולר וחוזה לארבע שנים הוא 0.80 דולר. הם כן מציעים 30 יום הכסף בחזרה.

קרא את המלאה שלנו סקירת הוסטינגר כאן.

מה אתה מקבל עם תוכנית Hostinger?

כל התוכניות יעניקו לך הגירה ותחום אחד בחינם כחלק מהתכנית שלך. החבילות כוללות:

אירוח משותף יחיד:

 • אתר אחד
 • שטח דיסק של 10 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס של 100 ג’יגה-בתים
 • בסיס נתונים אחד של MySQL
 • משתמש FTP אחד
 • חשבון דוא”ל אחד
 • בונה אתרים קל
 • מתקין אוטומטי

אירוח משותף פרימיום:

זה ייתן לך כל מה שהתוכנית המשותפת היחידה מציעה, בנוסף:

 • אתרים ללא הגבלה
 • שטח דיסק SSD ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה
 • משתמשי FTP ללא הגבלה
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה
 • בונה אתרים קל
 • מהירות אופטימיזציה של וורדפרס 3X
 • שם דומיין בחינם (עם תוכנית שנתית)

אירוח עסקי:

זה מגיע עם כל מה שתקבל עם התוכניות האחרות, בנוסף:

 • גיבויים יומיים
 • תמיכה בשידור חי Deluxe
 • הכפל את עוצמת העיבוד והזיכרון
 • תעודת SSL בחינם

שאלות נפוצות בנושא אירוח אתרים לעסקים קטנים

ההשוואה בין פלטפורמות לבלוגים נועדה לספק לך ניתוח מפורט של הפלטפורמות הטובות ביותר לבלוג שלך. בדרך זו תוכלו לקבל החלטה מושכלת. לאלו מכם שרוצים רק כמה תשובות קצרות לשאלות נפוצות בנושא פלטפורמות לבלוגים, הנה השאלות הנפוצות שלנו.

כמה עולה אירוח אתרים לעסקים קטנים?

אירוח אתרים לעסקים קטנים

אירוח נע בין שירות תשלום חודשיים לתשלום לחוזים שנתיים, שנתיים ושלוש. רבים מציעים א ניסיון חינם ו / או אחריות להחזר כספי למשך 30 יום.

היתרונות של שירות חודשי הם שאינך נעול בחוזה ארוך טווח. עסקים קטנים בדרך כלל הולכים על תוכניות משותפות, שהן הכי פחות יקרות ללא קשר לסוג התוכנית.

לרבים יש שיעורי פרומו נמוכים מאוד ושיעורים גבוהים יותר עם חידושם. הקפד לברר זאת לפני שאתה חותם על חוזה.

מהם האירוח החשוב ביותר עבור תכונות של עסקים קטנים?

הרווק התכונה החשובה ביותר מובטחת זמן פעולה. לצד זה אתה מעוניין בתמיכת לקוחות מגיבה, התקנה בלחיצה ותכונות אבטחה אחת.

מלבד זאת, תכונות ותוכניות שונות בהתאם לגודל וסוג האתר שבבעלותך והתקציב שלך.

מה ההבדל בין אירוח משותף, VPS, ענן, וייעודי ייעודי?

אירוח בענן

אירוח משותף הוא כאשר אתה משתף את השרת והמשאבים עם אתרים אחרים. עם ייעודי, יש לך שרת משלך ושליטה רבה יותר.

שרת וירטואלי פרטי (VPS) הוא שרת וירטואליסטי שפועל זהה לשרת ייעודי. עם זאת, הוא מציע אמצע אמצעי נחמד מכיוון שהוא מתארח בשרת פיזי משותף.

אירוח בענן הוא שרת וירטואלי שקיים רק בתחום הסייבר. הוא מציע את המדרגיות הטובה ביותר ומשאבים כמעט בלתי מוגבלים.

מהי הדרך הזולה ביותר לארח אתר אינטרנט עסקי?

באופן כללי, קיימות שתי אפשרויות תשלום: חודשי או שנתי. בחירת חוזה לטווח ארוך פירושה לשלם פחות לחודש בסך הכל, אך רבים ניתנים לחיוב בקצב הנמוך הזה מלפנים. ברגע שאתה חותם על חוזה, אתה נעול בקצב הזה.

חיוב חודשי יקר יותר, אך אינך מתחייב ליותר משלושים יום בכל פעם.

מחשבות אחרונות

חשוב לבחור את הכלים המתאימים לכל עבודה. בסופו של דבר זה מסתכם בהעדפותיכם האישיים ובדרישותיכם. רק קח בחשבון שכדי ל העסק המקוון שלך כדי להרוויח כסף, אתה זקוק לארח איכותי.

נתנו לך הרבה מחשבה למחשבה, ובתקווה סיפק לך את ההנחיות הדרושות לך בכדי לקבל החלטה מושכלת. חשבו היטב על סוג האתר שלכם, הצמיחה והתנועה הצפויים, וכמה תמיכה טכנית תצטרכו לתת ללקוחות שלכם את סוג השירות האמין שהם ראויים להם.

אולם באופן כללי, HostGator מציעה את החבילה הכוללת המקיפה ביותר. התכונות שלו ללא תחרות צריכות להיות בעלות משאבים רבים להתמודדות עם האתר שלך כשאתה גדל מעסק קטן לאימפריה גדולה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map